MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Diana võistlus (H)

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime21/4/2009, 16:38

26.

Pealkiri: Maarjamäe kägu.

Autor: Ketlin Priilinn

Sisu: Pole midagi hullemat, kui oled seitseteist, oma arust liiga paks ja ei ole vanusele vaatamata veel isegi õigel kohtingul käinud. Ja eriti katastroofiliseks teeb olukorra see, kui oled hiljuti oma perega teise linna kolinud ning kõik su sõbrad on eelmisesse elukohta maha jäänud. Marja-Liis on igatahes täiesti veendunud, et tema elu on nii masendav, kui vähegi olla saab. Ühel hetkel aga näib tema õnn pöörduvat ning tüdruk tutvub kena ja asjaliku Martiniga. Paraku hakkab Marja-Liisile üha enam tunduma, et sama noormees on silma jäänud ka tema kaunitarist vanemale õele…

Lehekülgi raamatus: 104

Arvamus: on ka paremaid raamatuid...

Hinnang: 1/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime21/4/2009, 16:42

27.

Pealkiri: Videvik

Autor: Stephenie Meyer

Sisu: Isabella Swan kolib päikeselisest Phoenixist süngesse Forksi linnakesse isa juurde. Forksi keskkoolis kohtub ta salapärase võluva Edward Culleniga ning tema elu võtab ülipõneva ja hirmutava pöörde. Portselanheleda naha, kuldsete silmade, lummava hääle ja üleloomulike annetega Edward on ühtaegu vastupandamatu ja läbinähtamatu. Kuni tänaseni on tal õnnestunud oma tõelist loomust varjata, aga Bella võtab nõuks tema tumedale saladusele jälile jõuda. Bella aga ei mõista, et mida rohkem ta Edwardisse kiindub, seda rohkem riskib ta nii enda kui ka oma lähedaste turvalisusega. Ja nüüd võib olla hilja ümber mõelda… Kolm asja on aga kindlad. Esiteks, Edward on vampiir. Teiseks, ta januneb Bella vere järele. Ja kolmandaks, Bella on tingimusteta ja pöördumatult temasse armunud.

Lehekülgi raamatus: 464

Arvamus: Armastan seda raamatut! Parim!

Hinnang: 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime30/4/2009, 19:53

28.

Pealkiri: Ly

Autor: Ingrid Cristea Vendelin

Sisu: Räägib tüdrukust, kes on tulnud Häädemeestelt Tallinna kooli. Tema isa on sama kooli direktor, kus ta õpib. Sisseelamine, sõprus, peod ja armumine.

Lehekülgi raamatus: 85

Arvamus: Hakkas igavalt, keskel läks põnevaks ja lõppes hästi.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime30/4/2009, 19:58

29.

Pealkiri: Kõigest kaheksateist

Autor: Elme Väljaste

Sisu: Peategelane Natalie ehk Taali on Saksamaalt lapsehoidja ametist vabanenuna Eestisse tagasi tulnud. Tunne, et oled täisealine, hakkab kodus paraku teisenema. Millest kõigest üks kaheksateistaastane veel ei tea: meestest, rahast, armastusest, inimsuhetest. Selgub, et kõik polegi nii lihtne ning täiskasvanuks saamine on küllaltki valulik. Aga samas ka ülipõnev.

Lehkülgi raamatus: 336

Arvamus: Haha, see Ecu xd Päris äge tüüp. Äkki kohtaks ka sellist kunagi? Enivei, mul poleks midagi selle vastu.
Roheline Margus oli kahtlane. Oma grupise**iga xd. Iu. Rõve koht oli. Taali eesti sõbranna oli ka rõve Very Happy
Ülejaanud oli hea! Väga hea!

Hinnang: 100/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime1/5/2009, 08:46

30.

Pealkiri: Ah sa pagan!

Autor: Christine Nöstlinger

Sisu: Ah sa pagan! hüüab Julia, terane teismeline, kui naela jalga astub. Nimelt teeb see röögatut valu ja juhtub kõige ebasobivamal ajal, sest suvi on just alanud ning igaüks peaks ometi saama lahedalt ringi lipata. Pealegi kui silmapiiril on üks õige lahe kutt… Sellest ja teistestki juhtumitest, mis on väärinud kirjapanekut, saame lugeda Julia päevikust, mis on ühtaegu lustlik ja mõtlemapanev, või cool, kui kasutada päevikupidaja oma sõnavara.

Lehekülgi raamatus: 190

Arvamus: Vaevu suutsin lõpuni lugeda. Igav raamat minu jaoks - ütleme nii. Noorepärane keelekasutus, aga mulle siiski ei meeldinud...

Hinnang: 3/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime10/5/2009, 16:49

31.

Pealkiri: Medaljon

Autor: Ene Sepp

Sisu: 15-aastane Heidi elab igati hästi toimivas maailmas, kuni saab saatusliku sõnumi… Järgmisel hetkel avastab seni nii korralik ja sõnakuulelik tüdruk ennast purjuspäi peaaegu jõkke kukkumas. Ootamatu võõras muudab tema käekäiku veel rohkem ja enne, kui tüdruk arugi saab, on tal uued sõbrad, probleemid koolis, tülid emaga. Lõputud peod ja üha uued mured keeravad Heidi senise elu pea peale. Kas tal on lootust see jälle rööbastele sättida või saab temast vaid osa allakäinute statistikast?

Leheküngi raamatus: 197

Arvamus: Ma ei oskagi kohe midagi öelda... Tahaks, nii palju tahaks, aga ei suuda. Oh... Pool raamatut praktiliselt nutsin, sest ma olin nii tark, et lugesin lõpus oleva hüvastijätu kirja ära ja see võttis mul südame alt õõnsaks... Võtab praegugi.. Ma ei saa aru. Nii ilus ja armas armastuslugu lõppeb surmaga... kohutav. Ma vihkasin seda medaljoni sellest ajast saati, kui ma numbrite tähendused teada sain. Sel hetkel, kui Heidi tema surmast teada sai... panin ma raamatu lihtsalt käest ja lubasin endale, et ma ei loe seda enam edasi.
See raamat on parim!
Kohutavalt hea ja südamesse minev lugu noorte armastusest...

Hinnang: 1000000000/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime18/5/2009, 14:44

32.

Pealkiri: Augud.

Autor: Louis Sachar

Sisu: "Augud" tegevus viib meid Rohelise Järve laagrisse, noorte paranduslikku kolooniasse, kus poisse mehistatakse sellega, et neid sunnitakse iga päev auke kaevama. Rohelise Järve laagris ei ole järve. Kuid seal on lugematu arv suuri auke. Valesüüdistustega laagrisse sattunud Stanley Yelnats taipab, et laager ei ole mõeldud ainult poiste kasvatamiseks. Poisid kaevavad auke, sest Laagriülem otsib midagi. Kuid mis võib olla maetud ärakuivanud järve põhja? Stanley üritab tõde välja kaevata. See on kaasakiskuv, tõsine ja samas humoorikas lugu kuritööst, karistusest ja - lunastusest.

Lehekülgi raamatus: 237

Arvamus: Põnev oli. Eriti sel ajal, kui nad laagrist jooksus oli ja see tarantli koht lõpus... oli ÕÕVASTAV.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime18/5/2009, 14:54

33.

Pealkiri: Kuu külm kuma.

Autor: Eia Uus

Sisu: Raamatu keskmes on Tai elitaarses koolis õppiv eestlasest stipendiaat Mione. Tegemist on ühelt poolt väga andeka ja kütkestava neiuga, teiselt poolt aga vaevab teda pidev depressioon ja hirm tuleviku ees. Tal tekib armulugu õpetajaga ning ka sellega seoses tuleb tal vastu võtta raskeid otsuseid. Loole lisab värvi huvitavalt edasi antud Tai olustik. Noore inimese kirjutatud raamat noortest inimestest.

Lehekülgi raamatus: 272

Arvamus: Külmaks jättis. Raske oli lugeda ka kuidagi...


Hinnang: 3/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime9/6/2009, 16:58

34.

Pealkiri: Järve mitu värvi.

Autor: Jutta Treiber

Sisu: Kui Gisela end üksildasena tunneb, sõidab ta väikese sinise järve äärde, mis on peitunud metsade rüppe. Gisela elu muutub samamoodi nagu järv oma värve muudab. Tema sees kasvab miski. Miski, kellest võib saada uus inimene.

Lehekülgi raamatus: 136

Arvamus: raamatu alguses arvasin, et ta armastab Georgi. Kuid siiski ei armastanud. Gisela tundus vahepeal liiga ülbena. Küsimus nüüd, et miks ta siis magas selle poisiga ilma kaitsevahendita, kuigi teadis, et ta rasedaks võib jääda?
Gisela ema ajas mul närvi mustaks Very Happy Absull ei meeldinud see tädi mulle XD Liiga hoolitsev ja tõesti, käitus nagu see laps oleks tema oma nagu.
A muidu oli raamat väga hea. Reaalsustaju oli olemas ja mingit n.ö „ulmet“ polnud. Et see oli suur pluss.

Hinnand: 9/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime9/6/2009, 17:12

35.

Pealkiri: Tuhin tiibades.

Autor: Reet Made

Sisu: Raamatu lehekülgedel satub lugeja silmitsi põnevate sündmuste ja olukordadega, kus kohati kaob noorusliku süütu seiklusjanu ja ohtliku, kuritegeliku maailma vaheline piir. Mõnelgi lool on tõsieluline tagapõhi. Peast krabatud suusamüts, salapärane leid pajupõõsast, saatuslik autoõnnetus... Ometi pole tegu ainult kaasakiskuva sündmustikuga. Samavõrd huvipakkuvad on tegelaste vastuoluline sisemaailm, nende unistused, pettumused ja otsingud. Eneseteostus, noorte habras tundemaailm, sõprus ja esimene armastus – need on võtmesõnad.

Lehekülgi raamatus: 144

Arvamus: Mm... mitte midagi erilist. Tavaline raamat, okei, natuke igavam siiski. Ülekõige meeldis lugu, mille peategelaseks oli tüdruk, kellel oli minu mäletamistmööda jalavigastus. (Raamat istub juba nädala aega raamatukogus ja mul on mälukas niiet, jutu pealkirja ei mäleta :/)

Hinnang: 4/10
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime9/6/2009, 17:44

sorry, et siin natukene vahele segan, aga ma lihtsalt pean midagi "ütlema".
See raamat "tuhin tiibades"
Ma lugesin seda ka ja ma panin ainult selle sama "jalavigastuse jutu" pärast raamatule paar punkti otsa. Tore, et ma ainuke pole, kellele see jutt sealt meeldis Very Happy
Ah, ma lihtsalt pidin seda kirjutama. flower
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime9/6/2009, 18:36

Keiti, mul on jälle hea mõelda, et ma pole ainuke, kellele see jutt meeldis Very Happy Niiet, samad sõnad :)
_________________________________________________________________________________

36.

Pealkiri: Kivisüda.

Autor: Charlie Fletcher

Sisu: Kui George murrab juhuslikult väikese kivist draakoni pea, äratab ta ellu muistse väe. Teda hakkab jälitama aastasadu liikumatult seisnud raevukas tiibsisalik. Ja see on alles algus...
Selles eepilises seiklusloos elustuvad Londoni linna kujud ja mälestussambad ja algab ürgne võitlus hea ja kurja vahel. Lugedes tunnustatud inglise kirjaniku kuulsat ja omapärast fantaasiaraamatut, ei tundu Londoni linna tänavad enam kunagi endised.

Lehekülgi raamatus: 303

Arvamus: Fantaasiaraamat nagu iga teinegi selletaoline. Algus oli hästi segane Very Happy Aga no, mida edasi ja edasi, seda rohkem paremaks läks. Lõpp oli üllatav, mõnesmõttes. Igatahes, kavatsen ka tulevikus kindlasti läbi lugeda ka selle triloogia järgmised raamatud.

Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime9/6/2009, 20:14

37.

Pealkiri: Tüdruk, 15; Flirt Inglismaa nimel

Autor: Sue Limb

Sisu: Prantsuse kired, porised telgid ja raevukad lehmad! Jess on hädas. Ta peab enne prantsuse vahetusõpilase Edouardi küllatulekut poisile kirjutama ning tema tavaline võime karismaatilisi, võluvaid ja ahvatlevaid kirju paberile panna on teda maha jätnud. Aga teine mure on veelgi hirmsam. Ta peab saatma oma foto! See mõte täidab Jessi erilise hirmuga. Aga sellele probleemile leiab ta lahenduse – digitaalselt täiustatud lahenduse – ja kellelt siis veel abi küsida kui mitte parimalt sõbralt Fredilt?

Lehekülgi raamatus: 200

Arvamus: Pool (okei terve raamat xd) naersin. Humoorikas, lõbus ja naerukrampe tekitav. Hoiatus neile, kes naerda ei soovi. Ärge seda lugege Very Happy xd A muidu, lugege! XD
Seigad raamatust: Vannituba oli otse köögi kohal ja nad kuulsid, kuidas Edouard seal tegutseb. Poiss püüdis vetsus vett tõmmata. Ta püüdis teist korda. Nõrgalt. See ei mõjunud. Ta tegi veel ühe katse. Järgnes paus. Ikka ja jälle vajutas ta käepidet, aga ei suutnud kuidagi seda värki tööle panna. Jess ja emps kuulasid tardunud hirmus. Jess tundis, kuidas tal üleni külm hakkas. Hetkeks kujutles ta, mis tunne oleks olla võõras kodus ja võimetu tualetis vett tõmbama. „Emps! Sa oleksid pidanud talle vetsu kohta rääkima!“ sisistas ta. „Miks pean mina kõike tegema?“ nõudis emps süüslasliku ilmega. „Ma panen sinna sildi.“ „Liiga lootusetult hilja,“ sõnas Jess süngelt. „Miks meil üldse peab niisugune loll vets olema? Miks meil ei võiks olle uus pott, mille eketrooniline veepaak tühjeneb ainsa sõrmeviipe peale? Miks me peame, noh, sellele selga kargama ja kõigest jõust käepidet suruma? Meil on arengupeetusega peldik.“
...Ta kuulis, kuidas Edouard hakkas trepist alla tulema. Aga siis kostus jube iiveldamaajav komistus, kummaline kääksatav prantsuse moodi ahhetus, müts, veel mütse ja kõmakaid ja eksimatu heli, millega väike prantsuse poiss tõepoolest trepist alla kukub! Oh, mu jumal! Võib-olla sai ta nüüd tõesti surma...

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime9/6/2009, 22:02

Ma ei saa seda komentaari kirjutamata jätta, Diana!!!

Arengupeetusega peldik ja need viimased 4 rida... Goshhh... Very Happy Very Happy
*naerab*

Tõstis tuju, ausalt Wink
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime10/6/2009, 21:22

38.

Pealkiri: Kevin

Autor: Anette-Marleen Ott

Sisu: Klassikaaslaste seas populaarne 14aastane Kevin on kõike muud kui korralik koolipoiss. Ta ei ütle ära ühestki riskantsest seiklusest ega rajust joomapeost kellegi vabal pinnal. Kõik tuleb ju läbi proovida. Ega tüdrukudki teda külmaks jäta, kuid seni on nad teinud ennatlikud järeldused poisi tunnetest. Alles kohtumine Alissaga paneb Kevini südame pekslema, sest suudlemine Alissaga on maailma parim asi, mis seni temaga juhtunud on.

Lehekülgi raamatus: 138

Arvamus: Kaua aega ootasin seda raamatut ja lõpuks saingi. Ütleks nii, et see ei jäänud esimesele osale alla. Üks miinus raamatu juures Very Happy Mulle ei meeldinud, et Kevin ja Alissa lahku läksid. Põhjus oli ka kahtlane: nad kasvasid lahku Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime13/6/2009, 10:10

39.

Pealkiri: Makaagid ja majad

Autor: Kerli Altmart

Sisu: Olla või mitte olla? Loomulikult olla ja kindlasti olla oma kooli kõige popim bänd Monkey House. Populaarsuse ja meluga kaasnevad muidugi kuulsus, au ja tüdrukud, lisaks mõnus sõpruskond ja muusika… Aga kui pro¾ektorituled laval kustuvad, on seal viis tavalist kümnenda klassi poissi – Markus, Olari, Esso, Vladi ja Janek – oma igapäevaste murede ja rõõmudega koolis ja eraelus.

Lehekülgi raamatus: 148

Arvamus: Markus on jobu Very Happy Esso on nunnu Very Happy Vladi on ka suht sellile, ok Very Happy Olari on ka äge kuju Very Happy Janek on mamma xD
Järjekordne raamat, mis mulle väga meeldis. (Polegi vist sellised, mis mulle ei meeldi Very Happy) Tõsiselt huvitav oli lugeda nagu kuids üldse bändi kokku saada, seda edasi aina uutele ja uutele tasemetele viia ning lõpuks siis tippu jõuda. Kes siis veel ei tea, et mul on nõrkus kitarride vastu ja ma naudinguga lugesin neid kohti, kus oli midagi kitarridest kirjutatud. Aah.
Viis pluss raamat!
Mainiks veel ära, et see on teine raamat, mida ma Tänapäeva noorsooromaani sarjast lugenud olen.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime20/6/2009, 09:41

40. raamat

Pealkiri: Vinge nohik

Autor: Pete Johnson

Sisu: 15-aastane Richard Hodgson pole kunagi puudunud ühestki tunnist ja on alati kõik kodused ülesanded korralikult ära teinud. Ta on nohik. Kogu oma elu on ta tahtnud olla teistsugune – sama vinge ja lahe nagu tema klassi liidrid. Ühel päeval jääb ta maha bussist, millega on igal hommikul kooli sõitnud. Buss teeb avarii ning klassikaaslased arvavad, et Richard pääses mingi ime läbi, nad isegi kadestavad teda veidi. See ongi Richardi suur võimalus. Nohikust saab lahe kutt Ricky, kelle maailmas on tähtis koht tüdrukutel ja pidudel. Ent kas see kõik ongi nii tore, kui eemale vaadates pasitab?

Lehekülgi raamatus: 239

Arvamus: Väga inimlik lugu nohikust, kes aja möödudes muutub populaarseks kutiks. Richardi esimesel peol oli mul temast kahju. Ta niii püüdis teiste sekka sulanduda :/ Tim Granti ma vihkasin. Oleks tahtnud talle ise ketukat anda xd Liialdus. Mitte päris seda. Aga no nii nõme tüüp annab olla ;O

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime21/6/2009, 09:30

41.

Pealkiri: Voonakeste vaikimine

Autor: Thomas Harris

Sisu: Doktor Lecteri kong oli kõige tagumine ning sellest avanes vaade ainult üle koridori asuvale seinakapile, kuid see erines teistest veel millegi poolest. Esiküljes kõrgusid trellid kuid nendest sissepoole, kaugemale kui inimese käe siruulatus, oli paigaldatud veel teinegi tõke, tugev nailonvõrk, mis ulatus põrandast laeni ja seinast seinani. Võrgu taga nägi Starling põranda külge kruvitud lauda, millel asus kõrge kuhi ajalehti ja pehmete kaantega raamatuid, ning sirge seljatoega tooli, mis oli samuti kõvasti põranda küljes kinni.
Doktor Hannibal Lecter ise lamaskles oma magamisasemel, silmitsedes tähelepanelikult „Vouge’i“ itaaliakeelset väljaannet. Ta hoidis lahtisi lehti parema käega ning tõstis neid ükshaaval vasaku käega kõrvale. Dr, Lecteri vasakul käel oli kuus sõrme.
Clarice Starling peatus trellidest pisut eemal, umbes kitsa käigu keskpaigas. „Doktor Lecter.“ Ta hääl kõlas enda eelest päris kindlalt.
Mees vaatas oma ajakirjalt üles.
Hetkeks tundus Starlingile, justkui kanduks ta kõrvu mingit suminat, kuid see oli üksnes tema enda vere kohin, mida ta kuulis.


Lehekülgi raamatus: 247

Arvamus: Raamatu lugemisele aitas ka see kaasa, et olin varem mitu korda filmi näinud. Raamat on ja jääb paremaks, kui film, aga no see raamat... need kirjeldused... prr. Hannibal Lecter on tõepoolest rõve tegelane. Haiglane tegelane. See on nõme, et ta nii kuradi nutikas ja kaval on.
Nagu ka filmil, on sel raamatul järg, mille kindlasti läbi loen.

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime3/7/2009, 17:45

42.

Pealkiri: Saast

Autor: Melvin Burgess

Sisu: „Saast“ on mitmel häälel ja mitme nurga alt jutustatud lugu elutüdimuse ja narkootikumide käes vaevlevatest Bristoli noortest, kes probleemide üle pea kasvades üritavad ses kurjas maailmas omapäi ja omal viisil hakkama saada.

Lehekülgi raamatus: 368

Arvamus: See... oli nii jube, samas reaalne raamat. 14 aastasena läks Gemma Tar’i pärast kodust ära. Teise linna. Koos Tar’iga, keda ta enda sõnul päris ei armastanud, kuid too meeldis talle.
Mõne aja pärast kohtus ta Lily ja Robiga, tänu kellele, ta osaliselt heronninisõltuvusse jäi.
Nad teenisid raha enese keha müümisega ja poisid teenisid raha diirellusega ja varastamisega.
Raamatu lõpu poole, jäi Lily Robist rasedaks. Siis üritasid noored kõik koos vabaneda uimastisõltuvusest. Seda nad muidugi ei suutnud ning Lily – uskuge, või mitte – tarvitas narkot nii raseduse , kui ka lapse imetamise ajal.
Lõpus jäi Gemma ja Tar’ist rasedaks ja lõpus läksid nad ikkagi lahku.
Mulle meeldis.
Soovitan lugeda :)

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime3/7/2009, 17:55

43.

Pealkiri: Tüdruk, 15, sarmikas, kuid sõge

Autor: Sue Limb

Sisu: Viieteistkümneaastane Jess peab ennast tõeliseks hädapätakaks, sest tema parim sõbranna näeb välja nagu jumalanna ja unelmate poiss ei vaata tema poolegi. Omaenese häid külgi ei lase aga Jessil näha teismelistele nii omane ebakindlus. Sue Limbi rõõmsameelne raamat annab väga hästi edasi selle, mida tähendab olla teismeline ja alles õppida tundma iseennast ja maailma.


Lehekülgi raamatus: 182

Arvamus: Alguses, naersin nagu ogar – jälle Very Happy . Lõpp meeldis mulle kõige enam. Ma ei ütle, mis seal oli xD
Niipalju võin öelda, et nagu mina aru sain, sai Jessist ja Fredist paar :)

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime16/7/2009, 10:59

44.



Pealkiri: Hei Dima !

Autor: Marje Ernits

Sisu: Peategelane Dima on täiesti tavaline ühe Eesti väikelinna poiss, kelle ema on eestlane, isa Ukraina poolakas, vanaema moldaavlane ja vanaisa tatarlane. Mirja seevastu ehtne eestlane, pealinnatüdruk, kes suvel samasse linnakesse satub. Nende juhuslik kohtumine ja sellest kujunev sõprus on, nagu loo lõpuks selgub, hoopis olulisem kui pärinemine täiesti erinevatest maailmadest.

Lehekülgi raamatus: 109

Arvamus: Ei meeldinud...

Hinnang: 3/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime16/7/2009, 11:00

45.



Pealkiri: Vahet pole

Autor: Hans Olsson

Sisu: Johan Alexander käib üheksandas klassis. Ta on üks poistekamba liidreid, mängib korvpalli ja kitarri, on tüdrukute seas populaarne ning elab näiliselt muretut elu. Oma hinges aga kannab poiss rasket murekoormat, mida naljalt teistega ei jaga - Johan Alexandrit huvitavad nimelt teised poisid, mitte tüdrukud.

Lehekülgi raamatus: 255

Arvamus: Mul oli peategelasest tõesti kahju. Normaalne poiss ja jamh. Teistsugune...

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 09:12

46.


Pealkiri: Elu on ilus

Autor: Ene Jaaniste

Sisu: “Ära nüüd mässa, tibuke, selleks sa ju siia tulidki,” kähistas poiss ja Pille-Riin tundis õudusega kuuma kätt d¾empri alla pugemas ning tema paljal kõhul ringe tegemas. Tüdruk püüdis rabeleda, kuid noormees surus ta veel kindlamini seina ja enda vahele, tegutsedes nüüd juba mõlema käega. Jubedusega tundis Pille-Riin, kuidas rinnahoidja haagid ahistaja kogenud sõrmede all lahti kargasid.
See ja veel mitmed teised ootamatud sündmused ja hästi varjatud saladused tormavad laviinina ühe teismelise neiu igapäevarutiini purustama. Kuidas nendega toime tulla?

Lehekülgi raamatus: 168

Arvamus: Esimene mõte, kui ma polnud veel raamatut lugema hakanud, oli,Alguses mõtlesin ma et selle tüdruku elu enam hullemaks minna ei saa. Aga, kui ma edasi lugesin siis tuli see Serks mängu ja lõpus kõik paranes. Aga see... ei mahu mulle pähe kuidas saab üks ema lasta armukesega jalga, jättes oma teismelise tütre maha.
Ei, aga hea raamat oli.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 09:13

47.



Pealkiri: Võluv ja võrgutav – veidike võlukunsti, et suhtesse päikest tuua

Autor: Lucy Summers

Sisu: Kasutades kõiki oma võimeid ja oskusi ning vaid veidikest võlujõudu appi võttes tõmbad ligi just õigeid inimesi ja avad tee edukatele suhetele. Tegemist on küsimuste ja vastuste raamatuga, milles antakse nõu, kuidas täiesti igapäevaste vahenditega saavutada imelisi tulemusi ning muutuda ümbruskonna võluvaimaks tüdrukuks.
Võlukunstiraamat pakub võimalusi paljude suhetega seotud probleemide lahendamiseks, eelkõige aga annab võimaluse järele mõelda ja mõista, mida sa tõeliselt tahad ja mille poole püüdled.

¤ Leia oma hingesugulane ja pälvi ta tähelepanu.
¤ Köida oma unelmate poiss võlusõnade, loitsude ja maagiliste mantrate abil.
¤ Võrguta oma kallimat imeliste võlujookidega ja muuda iga kohtumine erakordseks.
¤ Vürtsita oma armuelu vähekese võlukunstiga ning avasta oma sisima nõiduslikkuse saladused.

Lehekülgi raamatus: 128

Arvamus: Mm, kasulik, võiks öelda Very Happy Ise kavatsen selle helistamise värgi küll järgi proovida Wink

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 09:14

48.



Pealkiri: Kallis Mikael!

Autor: Marja-Leena Tianen

Sisu: Loo jutustab 16-aastane noormees Mikael, kes on jalgrattaõnnetuses surma saanud. Teda jäävad leinama vanemad, vend, bändikaaslased, parim sõber, kes peab ennast süüdlaseks Mikaeli surmas, ning eelkõige noormehe sõbratar Roosa, kes ootab Mikaeli last.
Asjast saavad teada Mikaeli vanemad ja kuna Roosa oma perekonnalt abi ei saa, hakkab teda toetama Mikaeli pere.

Lehekülgi raamatus: 168

Arvamus: Mul oli sellest Roosast niiiii kahju. Maivõi. Kujutasin seda tunnet nii selgesti ette, et jube. Aga no, õnneks tuli talle Mikaeli pere appi ja lõpuks hakaks mulle isegi meeldima, et Roosa ja Tumppi vahel midagi susisema hakkas 

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Diana võistlus (H) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Diana võistlus (H)   Diana võistlus (H) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Diana võistlus (H)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Diana, kas pole mitte tore?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: 2010 :: Dinxxx^^-
Hüppa: