MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 <<2009>>

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime2/6/2009, 23:05

26.

Pealkiri: Oma õe hoidja

Autor: Jodi Picoult

Lk arv: 415

Kuupäev: 02,06.09

Sisu: Anna on sünnitatud, et ta aitaks oma leukeemiahaigel õel elada - olles talle doonoriks nii luuüdiga, verega... ja isegi organitega. Kuid nüüd Annale aitab. Leides, et ta tahab ise oma keha üle otsuseid langetada, teeb ta riskantse sammu - kaebab oma vanemad kohtusse. Selle pooleteise nädala jooksul jõuab pere läbi elada tülisid, taasühineda, avastada üksteise kohta palju fakte ning mis kõige tähtsam - panna asjad tähtsuse järjekorda.
Kui kohtuprotsessil kõik oma südamelt mured ära puistavad, ei jäta see kedagi puudutamata ning kõigist kõhklustest hoolimata Anna võidab.
Ja siis ta sureb. Vaid tund pärast kohtuprotsessi lõppu.

Minu arvamus: Tõsiselt, tõsiselt, tõsiselt hea raamat!
Raamatu mõte... asi, mida kogu aeg küsitakse...
Väärtused? Teod, tagajärjed?
Ajade vahekord?

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 18:52

27.

Pealkiri: Princess Diaries: To the Nines aka Princess MIa

Autor: Meg Cabot

Lk arv: 200

Kuupäev: 07.06.09

Sisu: Mike läinud, Lilly läinud, elu läinud, tuju läinud, kilod tulnud, demokraatia tulnud... Pärast lahkuminekut Michael´iga on Mia bit down ja päevikud on aint kahe nädala kohta, mil, nagu alati, suudab ta hakkama saada väga paljude asjadega. Näiteks teatada poole tuhandele inimesele, et Genovia on tegelikult demokraatlik riik. Raamatu lõpus hakkab ta ka J.P.-ga paremini minema ja Michael´i kaotus ei annagi enam nii palju tunda.

Minu arvamus: Meelelahutuslik. Inspireeriv. Kurb. Oleks saanud paremini.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 18:55

28.

Pealkiri: Princess Diaries: Ten Out of Ten aka Forever Princess

Autor: Meg Cabot

Lk arv: 250

Kuupäev: 09.06.09

Sisu: On möödunud pea kaks aastat ja Mia on vahepeal saanud valmis oma raamatu, Ransom my heart, mida kusagil vastu võtta ei taheta. JP on nagu unelmate mees ja kõik tundub korras olevat. Siis tuleb Jaapanist tagasi Michael... kes oli oma äraoldud aja jooksul üliedukas ja on nüüd... miljonär. Muidugi ei saa noored end süümepiinade (kellel on, kellel pole) pärastki üksteisest eemal hoida ja tuleb välja, et JP on lurjus... Ja HAPPY ENDING! =)

Minu arvamus: Suurepärane. Michael oli nunnu. Kõik oli nunnu. Lõpp oli armas. Issand kui äge. Very Happy

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 18:58

29.

Pealkiri: The Mediator Series: The Ninth Key aka High Spirits

Autor: Meg Cabot aka Jenny Carrol

Lk arv: -

Kuupäev: 09.06.09

Sisu: Suze on eluga Californias juba ära harjunud - mürgiputkede näol ilmnevad üllatused välja arvata. Seekord aitab ta Doktoril saada südamerahu ning lahendab paar suurt tapmisjuhtumit, päästab paar elu, hävitab üleseina akvaariumi ja saab Jesse´iga lähedasemaks...

Minu arvamus: Eraldiseisev raamat, jumal tänatud. Olin lugenud enne ju 1 ja 3 raamatut. See siis teine. Eluhea oli. (Y) Kuigi mitte eriti põnev - ma teadsin, et asjad lähevad ju kuumemaks viimastes raamatutes.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 19:02

30.

Pealkiri: The Mediator Series: Darkest Hour aka Young Blood

Autor: Meg Cabot/Jenny Carrol

Lk arv: -

Kuupäev: 10.06.09

Sisu: Kuna Susannah tagaaias toimuvad ehitustööd ja see ähvardab ohtu Maria de Silvale ning tema mehele (kes on, kusjuures, juba 100 aastat surnud), tulevad nad nö ellu tagasi ja Maria ähvardab Susannah´t - ehitustööd peavad lõppema. Muidugi seda ei juhtu ning tagaaiast ilmuvad välja ei kellegi teise kui Jesse´i maised jäänused...
Ja samas ilmub välja perekond, ning tundub, et nende noorim poeg on samuti vahendaja... Kes suudab oma kogenematuses peaaegu Susannah´ surma põhjustada.

Minu arvamus: Ma tean, et see on lapsik, aga...
NAD SUUDLESID! NII PAGANA RAUDPOLT-KINDLALT SUUDLESID! Nagu... lõpuks.
Kahju, et Paul asja sittuma tuleb.
Oli huvitav Jesse´i kohta uut teada saada.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 19:05

31.

Pealkiri: The Mediator Series: Haunted aka Grave Doubts

Autor: Meg Cabot/Jenny Carrol

Lk arv: -

Kuupäev: 10.06.09

Sisu: Tuleb välja, et Slater´i perekond võib olla uhke kahe mediaatorist poja üle. Paul, kellele meeldib Susannah, on otsustanud, et mingisugune kummitus Jesse ei saa nende vahele tulla ning teeb omalt poolt kõik, et köita Susannah tähelepanu, või isegi käsi-jalgu ja südant.
Ja Jesse kolib välja... Peale mõnusat verist kaklust. ^^

Minu arvamus: Finally. Confessed. paul on lits. Jesse taeva kingitus. Brad pain in the ass. Armastus ei näe takistusi.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 19:10

32.

Pealkiri: The Mediator Series: Twilight aka Heaven Sent

Autor: Meg Cabot/Jenny Carrol

Lk arv: -

Kuupäev: 10.06.09

Sisu: Suze saab ajas rännata - nagu ka kõik teised mediaatorid. ja ta saab seda kasutada üllatel eesmärkidel - ennetada inimeste surma. Ja seda teab ka Paul. Ühel hetkel avastavad nad end saja viiekümne aasta taguses minevikus võistlemast - Paul, et jesse jääks ellu (muidugi selleks, et Jesse ja Suze eal ei kohtuks) ning Suze, et Jesse sureks - egoistlikel eesmärkidel. Kuid nähes Jesse´it nii elujõulisena, kindlalt surma mitte väärides, lööb Suze´i enesekindlus kõikuma.

Minu arvamus: Nagu... mõnus oli! =) Kuid kui lõpp kätte jõudis, polnud ma enam eriti thrilled. Ei tea, miks. Vbl oleks teistsugune lõpp mõjuvam olnud... Ei tea.
Kuid armastan sellegipoolest. (Y)
Viimane raamat ss.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 19:12

33.

Pealkiri: Mõttelugeja

Autor: Pete Johnson

Lk arv: 80

Kuupäev: 15.06.09

Sisu: Matt saab endale päranduseks kristalli, mis võimaldab tal lugeda inimeste mõtteid. Ta saadab sellega korda nii palju kui ka head ning avastab enda jaoks mitu elutõde.

Minu arvamus: Lapsik raamat. Tund aega ja läbi. Ja see oli lühike ja sisutu. Homseks arvatavasti ununenud.
Muidugi annab raamatu kohta ka palju head öelda ning õpetusi välja noppida, kuid ma ei vaevu. kahjuks.

Hinne: 4/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 19:20

34.

Pealkiri: Kolm saatusekaarti

Autor: Stephen King

Lk arv: 448

Kuupäev: 17.06.09

Sisu: Roland on rannal ning satub soerdvähkide üllatusrünnaku ohvriks. Raskelt haavatud - kadunud varvas, tükk sääremarja ja kaks parema käe sõrme; ja halvas olukorras - vaid üksikud kasutuskõlblikud padrunid; jätkab ta oma teekonda mööda randa edasi. Kuid soerdvähid olid mürgised ning ta näeb mööda oma käsi liikumas punaseid jooni südame poole. Pole kahtlustki - veremürgitus, mis on tappev. Siis jõuab ta ühe ukseni. Uks New Yorki 80datel aastatel. Ta vaim liigub narkar Eddie kehasse ning peale mõningasi arusaamatusi moodustavad nad seltskonna, kes muretsevad üksteise vajaduste pärast. laskuri kehale rohte, Eddie vend tagasi saada. Nende ülesannetega lõpetatud, lähevad need Laskuri maailmas edasi, teise ukse poole, millest läbi minnes kohtuvad nad Odetta Holmes´iga. Tema Laskuri maailma toomine ei võtagi palju aega, kuid selle tagajärjed on kohutavad - Odetta näol on tegu lõhestunud isiksusega. ja kuna Laskuri tervis pole veel täielikult taastunud ja rohud on otsas, osutub Detta neile probleemseks. Eriti arvestades fakti, et naine on halvatud - jalad allpool põlvi ära lõigatud rungirataste poolt. Kolmandas ukses on sarimõrvar Jack Mort, keda kasutades saab laskur õiendatud nii mõnegi võla ning endale medikamente.

Minu arvamus: Mehel oli plaanis tellis kellelegi pähe kukutada. ohvri isikul polnud tema jaoks tähtsust - veretöös oli Jack Mort võrdõiguslikkuse pooldaja.
***
Süü, mu armsad lapsukesed, lasub alati ühes kohas: selle inimese südames, kes on piisavalt nõrk, et teisi süüdistada.
***
SUPER!
Hoidis põnevil ja ei saanud tundide kaupa raamatut jätta.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 19:24

35.

Pealkiri: Makaagid ja Majad

Autor: Kerli Artmart

Lk arv: 148

Kuupäev: 27.06.09

Sisu: Juttu on viiest kooli bändi liikmest. Nende igapäevategevused, peod, sõbrad, amastus... Kindlat läbivat "storyline´i" minu jaoks polnud.

Minu arvamus: Palju parem kui Medaljon.
Meeldis igapäevasus. (Olen ju teada-tuntud draama fänn.) Võimalus piiluda erinevate inimeste maailmadesse. Kõik oli reaalsuse piires.
Just siis kui ma mõtlesin, et see raamat on suurepärane - tavapäraste suurte krahhide ja kli¹eedeta ning mis enam, midaiganestetam tulid need nõmedad "tibijamad" ja seebikate draama. Rikkus asja minu jaoks ära, kuid mitte ülplaanis.
Mõnus lugemine.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime30/6/2009, 19:30

36.

Pealkiri: Age of the Five - Priestess of the White

Autor: Trudi Canavan

Lk arv: 676

Kuupäev: 30.06.09

Sisu: Auraya, lihtne Dunway külatüdruk, valitakse peale kümmet aastat treeninguid viiendaks ja viimaseks jumala soositud surematuks ja suure võlujõuga "Valgeks". Kuid talle ei jäeta oma uue rolliga kohanemiseks palju aega - algab ususõda. Lugu on räägitud mitmest vaatevinklist mitme inimese tegemistest sõjale eelnenud ja sel ajal.

Minu arvamus: "...if we do, other landwalkers might help us get rid of the ones taking our lands." "If they can do that, then they can take our lands themselves," Tryss pointed out.
***
"You come to catch me?" "No, I have come to kill you." "That´s not polite."
***
So much for immortality. People are going to remember me as the shortest-lived immortal in history.
***
No point in worrying about something you can´t avoid; you´ll have enough worries when it happens.

Kui süveneda, on tegu väga hea raamatuga. Natukene kõike. Üle kõige meeldis Emerahl - lummav tegelane. (A)

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime1/7/2009, 20:30

37.

Pealkiri: Vampire Kisses

Autor: Ellen Schreiber

Lk arv: 180

Kuupäev: 01.07.09

Sisu: 16aastane Raven on goot ja tema elu esimesed 16 aastat on olnud igavad nagu linn ta ümber. Vääritimõistetud ja vaid ühte sõpra omava tüdruku elu muutub aga päeval, kui tühja majja kolib elama uus perekond... vampiire. Tüdruk sõbruneb Alexandriga, nad käivad peol, nahistavad, kuni raamatu lõpus, peale seda kui Raven lõpuks tõesti kinnitust sai, et Alexander on vampiir, too kaob.

Minu arvamus: "I want relationship I can finally sink my teeth into." - Alexander Sterling.
***
"Damn freak, if you hadn´t hit me, none of this would have happened!""If you hadn´t born, none of this would have happened."
***
Halb raamat. Mitte igav, mitte jama. Halb.
Ei ole erilisuse ja uudsuse hõngu. Kli¹ee. Ei oskagi muud öelda.
Kõik, mis toimub, on lame ja ja tõesti nõme.

Hinne: 5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime1/7/2009, 20:36

38.

Pealkiri: Kissing Coffins

Autor: Ellen Schreiber

Lk arv: 179

Kuupäev: 01.07.09

Sisu: raven otsustab Alexandri üles leida ning esmased jäljed juhatavad ta lähedalasuvasse linna, kus elab ka tema tädi. On kevadvaheaeg, ta vanemad lubavad minna, tädi on nõus, ja Raven leiab end paradiisist. Tädi, kes teda mõistab ja goodid iga nurga peal. Peagi tuleb välja, et Alexander ei lahkunud ei millegi muu pärast, kui et vajadusest Ravenit kaitsta. Vana perekonnavaenlane on taas tegevuses ning tahab iga hinna eest Raven´it igaveseks endale. Just siis kui Jagger on Raven´iga rituaali sooritamas ja hammustamas (kusjuures, Ravenit hammustatakse vähemalt 4 korda nende kahe raamatu peale. ja ta lihtsalt ei muutu vampiiriks.), seisab neist kümne meetri kaugusel wannabe vihane (Edwardi kõrval) Alexander, kes käsib Ravenil uttu tõmmata ja ta Jaggeriga mehkeldama jätta. Raven ripub ta küljes ja vannub, et ei suuda Alexandrita. Alexander hirmutab Jaggeri ära ja kõik on normaalne. Ainult et Jagger tuleb ikkagi tagasi ja ajab Raven´it taga ja siis Alexander hammustab Raven´it (veri välja), Jaggeri ees, ja Raven näitab Jaggerile oma külgeliimitud vampiiri kihvu ja Jagger kaob ja siis tuleb raamatu lõpus Jaggeri õde ja... Ja on paar Raven´i vihavaenlasega. Ja Jaggeri õde oli alguses veel inimene (seal sünnitakse vampiirideks), aga ta ikkagi sai vampiiriks ja... jamh.

Minu arvamus: How depressing can that be?!?

Hinne: 1/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime1/7/2009, 20:40

39.

Pealkiri: A walk to remember

Autor: Nicholas Sparks

Lk arv: 150

Kuupäev: 01.07.09

Sisu: Landon Carter on poiss, kellel pole endaga ühes klassis olnud Jamie jaoks peaaegu kunagi pikemalt aega jagunud - pilkudegi jaoks. Imelik tüdruk kuskilt eestreast lihtsalt ei köida teda. Kuid kui nad satuvad ühte näidendisse ja Landon on olude sunnil sunnitus Jamie endaga ballile kutsuma - tüdruk nõustub vaid ühel tingimusel - et poiss ei tohi temasse armuda. - muutuvad nad aina lähedasemaks, kuni Landon avastab, et on oma lubadust murdnud... Ja selle tagajärjed pole meeldivad kellelegi.

Minu arvamus: My name is Landon Carter and I´m 17 years old. This is my story; I promise to leave nothing out - 1st you will smile, and then you will cry - don´t say you haven´t been warned.
***
Totaalselt erinev filmist, kuid südameni jõudis sellegipoolest. Raamat, mida lugedes tunned end puudutatult. Midagi jääb õhku (mitte et raamatu lõpp oleks lahtine) ja see jääb sinuga (vist) tükiks ajaks.
Liigutav lugu.

Hinne: 9/10 (Häiris liigne jutustavus.)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime9/7/2009, 15:51

40.

Pealkiri: Maoli

Autor: Nick Hornby

Lk arv: 310

Kuupäev: 03.07.09

Sisu: Teismeline rulasõitja Sam saab teada, et ta endine tüdruk on temast rase. Peale esimest ehmatust ja tobedat reageeringut hakkab poiss nö tulevikku reisima ja nägema, milliseks tema elu kujuneb.

Minu arvamus: Väga hea ja realistlik lugu (va see tuleviku asi). Pani kaasa elama ja oli huvitav lugemine. Alguses ehk liialt jutustavust, kuid see ei olnud ka liiga igav.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime9/7/2009, 15:58

41.

Pealkiri: Avalon High

Autor: Meg Cabot

Lk arv: -

Kuupäev: 04.07.09

Sisu: Elaine´i vanemad on sabaticalil (misiganes see tõlkes ka pole. Mingi et oma uurimustööde raames reisivad teise osariiki, riiki, või üldiselt - kolivad mingiks ajaks kuhugi mujale.) ning tüdruk sõbruneb koolis Will´i ja tema sõpradega, ning armub poissi. Raamatu lõpu poole tuleb välja, et kogu nende sõpruskond on hoopis Kuningas Arthuri loo tänapäevane kehastus. Kuidas Arthuri armastus reedetakse, kuidas teda tahetakse tappa ning kuidas see kõik lõppes, või kurjade jõudude arust lõppema peaks. On olemas salajane organisatsioon, kes on sellel sajandeid pilku peal hoidnud ning üritanud tänapäevase Arthuri elu päästa (senini tulutult), oodates seejärel taaskord uue Arthuri ilmumist. Elaine avastab õudusega, et Will on seekordne Arthur ning et tema kasuvend, kes, nagu tuleb välja, on tema poolvend - nagu legendiski - kavatseb Willi tappa.

Minu arvamus: Em... jamh. Segane asi. Peab lugema, et mõista. Nüüd ma saan aru, miks Ingrid piirdus kirjelduses vaid "Mingi Kuningas-arthuri-jamaga". Very Happy
Tglt oli kõik tore ja vahva ja igapäevane, kuni see kungingas Arthuri jama tuli. Asi oli kohe hoopis palju vähem äge. Vot.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime9/7/2009, 16:13

42.

Pealkiri: Tüdruk, 15, sarmikas, kuid sõge.

Autor: Sue Limb

Lk arv: 182

Kuupäev: 09.07.09

Sisu: Jess on oma tegemistega taaskord täies hoos. Küll teeb ta endal peo margi täis, veab alt oma parimat sõpra no 2 Fredi, sõbruneb ben Jones´iga, ta vanaema tuleb nende juurde elama... jne. Kõigele lisaks on tal k'äed-jalad tööd täis oma esinemisega, mis ära jääb, kuna ta õigel ajal haigestub. (Niivõrd-kuivõrd ära. See antakse Florale.)

Minu arvamus: Uskumatu, kuidas 2 raamatut võivad teineteisest nii palju erineda!Super hea raamat teisega võrreldes. Parajalt intriige. Pani kaasa elama.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime4/8/2009, 14:26

43.

Pealkiri: Päikesevarjutus

Autor: Stephenie Meyer

Lk arv: 589

Kuupäev: 14.07.09

Sisu: Edward on tagasi ning tundub, et kõik on hästi. Siiski vapustavad lähikonda mõrvad ja tuleb välja, et on loodud noorte vampiiride armee - Victoria on Bella järele tulnud. Samas jätkub ka võimuvõitlus Edwardi ja Jacob´i vahel.

Minu arvamus: Oli kergem lugeda kui inglise keeles. Sama olid kadunud ka kõik vaimustavad ütlemised. Aga jälle paar kohta said selgemaks.
Bella ja jake´i suudlus ei häirinud enam nii väga. Üldse hakkan twi suhtes natuke maha rahunema. Very Happy
Ahjaa. Tglt ei ütle tõlke kohta midagi halba. Muidugi kehvem kui originaalkeeles, kuid siiski suurepärane.

Hinne: 9,5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime4/8/2009, 14:29

44.

Pealkiri: Võlurite Gild

Autor: Trudi Canavan

Lk arv: 530 ??

Kuupäev: 15.07.09

Sisu: Sonea on tavaline agulitüdruk, kes avastab, et tal on võluvõimed. Kuid et ta endale ja ümbruskonnale ohtlikuks ei muutu, ajavad Gildi võlurid teda taga. Arvates, et võlurite ainsaks sooviks on teda tappa, kasutab neiu sõprade abi, et avastamisest hoiduda. Kui ta lõuks kätte saadakse, üritab ta kohaneda Gildi eluga ning otsustada, kas astuda Gildi v mitte. Kuid tundub, et enam tal polegi valikuvõimalust...?

Minu arvamus: Uskumatu kiirusega kaob see raamat käte vahelt. Endiselt meeldib ja raamatu väärtusele lisab natukene ka fakt, et Ellika tahtis seda lugeda. Kingin talle selle vist sünipäevaks. (6)

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime4/8/2009, 14:33

45.

Pealkiri: Õpilane

Autor: Trudi Canavan

Lk arv: 577

Kuupäev: 19.07.09

Sisu: Sonea on nüüd Gildi õpilane ja üritab oma uue olukorraga kohaneda. Asja ei tee sugugi kergemaks ta klassikaaslased ja isegi õpetajad, kes tema päritolusse eriti taunivalt ei suhtu. Samas kannab neiu endaga kaasas sünget saladust ülemlordi kohta ning see maksab talle lõpuks Rotheni eestkostealune olemise. Kuid, nagu ilmenb, kaasneb Ülemlordi õpilane olemisega ka palju eeliseid.

Minu arvamus:
Hämmastava mõjuga triloogia. Ühtaegu nii inspireeriv kui ka õpetlik. Paneb kaasa elama ja raamatut on raske käest panna.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime4/8/2009, 14:37

46.

Pealkiri: Ülemlord

Autor: Trudi Canavan

Lk arv: 620 ??

Kuupäev: 22.07.09

Sisu: Akkarin pühendab Sonea oma saladusse ning tüdruk leiab, et mees polegi nii halb kui esmapilgul tundub. See saladus aga avastatakse ning nad saadetakse maalt välja. Jõuavad nad aga tagasi enne kui on juba liiga hilja?

Minu arvamus: Kariko pöördus oma liitlaste poole. "Noh, see ongi kogu tervitus, mis meid ees ootab. Purustame siis koore ja pistame selle muna nahka."
***
Mingi totter naeratus näol, kuigi Akkarini surm oli endidelt... rusuv. Mõtlen järgmise triloogia peale ja mõtlen, kas Sonea on siis uuesti armunud. Dorrien ehk? Kuna ta nagunii Sonea lähedusse hoidis...
Tahaks veel midagi kirjutada, aga nagu tavaliselt, pole sõnu. Cery tulevik huvitab mind. Savaraga? Aga pmst kogu ta pere tapetakse ju...
Aeh. Elame, näeme.

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime4/8/2009, 14:39

47.

Pealkiri: Ostuhullu Salaunistused

Autor: Sophie Kinsella

Lk arv: 317

Kuupäev: 02.08.09

Sisu: Becky on 25aastane naine, kes töötab fionantsajakirjas ja vabal ajal käib ¹oppamas. Ta on suurtes võlgades ja mõtleb välja kõiksugu asju, et end maksmisest päästa. Samal ajal elab ta läbi ka paar suhteliselt piinlikku momenti ja saab lõpuks Luke´iga paariks.

Minu arvamus: Endiselt meeldis. =) Fluke´i oleks võinud ainult natukene rohkem olla.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime4/8/2009, 14:44

48.

Pealkiri: No Humans Involved

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 528

Kuupäev: 03.08.09

Sisu: Jaime vegas suhtleb surnutega. Kui ta läheb uue reality-show võttepaika koos kahe teise "meediumi" ja võttegrupiga, ei oota ta sellest midagi kontimurdvat. Kuid nagu koha peale jõudes selgub, pesitseb maja tagahoovis saladus. Otsides kahe maailma vahele lõksu jäänud laste abistamiseks abi oma "töökaaslastelt" - samuti üleloomulikku maailma kuuluvatelt libahundilt, pool-deemonitelt, nõidadelt ja vaimudelt, üritab ta lahendada üle aastakümne hoitud saladust lihtsurelike maagia õppimises.

Minu arvamus: Alguses veniv, kuid pika peale väga huvitav raamat. Pean tunnistama, et Jaime oli Elena kõrval väheke igav, kuid sündmused kaalusid selle lõpuks üles - rohkem erinevaid teispoolsuse tegelasi.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 13:55

49.

Pealkiri: Kuu aega täiskasvanu

Autor: Silvia Truu

Lk arv: 160

Kuupäev: 04.08.09

Sisu: Silja otsustab suvel vanematega puhkusele sõitmise asemel hoopis koos klassikaaslastega tööle minna - paljutki Indreku riivavate sõnade pärast. Järgneva kuu aja jooksul jõuab ta indrekuga lähemaks saada, õppida ära palju uusi oskusi ning ulatada abikäe kõige kujuteldamatule inimesele.

Minu arvamus: Tulid meelde selle Stiina ajakirjaniku sõnad, et eesti kirjanikud pole midagi väärt. Totaalne vale. Oskar Luts, Silvia Rannamaa, Sass Henno, Silvia Truu... Nimekiri on pikk.
Indrek meenutas vahepeal koledasti Silverit. Oma kompromissijutu ja tegemistega. Huvitav poiss.
Silja oli imelik, et pidevalt nii palju minema jooksis. Samas suutsin ma end tänu tema mõtetele temaga samastada. :)

Hinne: 7,5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime20/8/2009, 14:06

50.

Pealkiri: Bitten

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 450

Kuupäev: 12.08.09

Sisu: Elena on maailma ainus naissoost libahunt. Reedetud kõige hullemal viisil oma armastatu poolt, ei taha ta Clay´st enam midagi kuulda. Seepärast ongi ta oma Pack´ist eraldunud ning üritanud sisse seada normaalse elu koos normaalse mehega. Või noh, nii normaalse, kui üks libahunt elada võib. Kuid siis satub kogu tema Pack ja liik ohtu ning naisel ei jää üle muud, kui neile appi tõtata ning aktsepteerida seda, kuhu ja kellega ta tõesti, oma südames, kuulub.

Minu arvamus: "Yeah, right," I said. "I´d be more likely to get to the airport by taking a ride with the local psychopath."
Clay grinned. "You forget, darling. I am the local psychopath."
***
Nick held up half a pair of white panties and grinned at me.
"Wild dogs or just Clayton?"
***
"Sounds easi, but you never saw my house economics projects."
"No, but I´ve had the privilege of experiencing your haircuts."
"I always cut your hair straight."
"If I hold my head on a certain angle, it´s perfeclt straight."
***
"Speaking ofdeath, LeBlanc boasted he could kill me in the waiting room. I broke his wrist. He wasn´t impressed."
***
"What´s the woman doing here?" he asked.
"Covering a scratch on the hood.She was cheaper than a new paint job."
[Clay ja Elena peale seda kui Elena oli Clayle andnud autoajakirja.]
***
Philip and I played a few rounds together, but it wasn´t the same. Philip didn´t play for money. Worse yet, he expected me to abide by the rules."
***
"Dumb question, right? If I call you at the work and you answer, it should be pretty apparent where you are."

Endiselt kõigekõigekõige lemmikum armastajapaar raamatuest!

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





<<2009>> - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
<<2009>>
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 2009.
» 2009. a chill (H)
» Aprill 2009

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Nasicc-
Hüppa: