MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 <<2009>>

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime20/8/2009, 14:10

51.

Pealkiri: Pstuhull välismaal

Autor: Sophie Kinsella

Lk arv: 335

Kuupäev: 14.08.09

Sisu: Becky on Luke´iga koos ning seekord üritavad nad ümber kolida Ameerikasse. Muidugi tuleb ette posu takistusi ning Becky suudab end jälle tohututesse võlgadesse ja häbisse tõmmata...

Minu arvamus: Tükk aega pole niimoodi naernud. Very Happy Ülihea ja lõbustav raamat! (Y)

"Kas te treenite korrapäraselt?" küsib Tony.
"Jõusaalis mitte," vastan, kummardun, et varbaid puudutada, kuid muudan poole pealt meelt ja panen käed hoopis põlvedele. "Aga ma käin palju."
"Tore!" kiidab Tony. "Jooksulindil? Või maastikul?"
"Enamasti mööda kauplusi."
"Nojah..." möönab Tony umbusklikult.
"Ma tõestan tihti raskusi," seletan. "Näiteks poekotte."

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime20/8/2009, 14:16

52.

Pealkiri: Stolen

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 450

Kuupäev: 16.08.09

Sisu: Kui Elenale teatatakse, et üleloomulike võimetega inimesi püütakse kinni ning uuritakse, ei usu ta seda. Libahundid on ju lõppude lõpuks ainsad üleloomulike võimetega inimesed. Kuid kui ta leiab end peagi samuti kinnipüütuna, ühes hoones koos nõidade, ¹amaanide, pool-deemonite ja isegi... ülla-ülla, vampiiridega, ei jää tal üle muud, kui oma uskumatust kiruda. Ning ta avastab peagi, et kohe, kui tema eesmärk uurimistöödes on lõpule viidud, et takista miski teda suremast. Pealegi osutub ta pikas perspektiivis vägagi tülikaks külaliseks. Ja tülikaid külalisi on ennegi silmagi pilgutamata tapetud.

Minu arvamus: "There you are!" Paige said, bursting through the bushes, face glistening with sweat. "I told you to stay close."
"I did stay close," Savannah said. "You didn´t say who I had to stay close to."
***
"Me as a mother?" I shuddered. "I can only imagine one thing worse. You as a father."

Halvem kui "Bitten", kuid nauditav.

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime20/8/2009, 14:19

53.

Pealkiri: Dime Store Magic

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 450

Kuupäev: 17.08.09

Sisu: Kui Leah O´Donnell tuleb tagasi, et Savannah hooldeõigust saada, ei jää Paige´il üle muud kui võidelda. Kuid varsti avastab südikas noor nõid, et mitte kõik ei lähe plaanitult ja Savannah´ kaitsmine läheb talle maksma kõik, mis talle kallis.

Minu arvamus: Way better than "Stolen". Siiski pole ma veel otsustanud, kas ka parem kui "Bitten". Hoidsin end põnevusega kaua lugemas ja tunnistan,et isegi silmad pole vaevatud.
Nalja sai ka ja Lucas on eluäge! (Y)

Hinne: 10/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime20/8/2009, 14:21

54.

Pealkiri: 100 harjatõmmet enne magamaminekut

Autor: Melissa P-

Lk arv: 160

Kuupäev: 19.08.09

Sisu: Melissa on armastuses heitunud teismeline, kes on pähe võtnud, et mehed tahavad vaid keha, mitte hinge. Seepärast andubki ta igaühele, kes soovi avaldab, ning loodab, et lõpuks kohtab ta seda üht ja õiget. Peale kahte aastat kannatusi saab ta tasutud.

Minu arvamus: Hmm... Teistsugune raamat. Raske oli samastafa ja samas erilist kaastunnet ka sp ei tekkinud. Polnud eriti hingestatud, kuigi tore, et ta lõpus sellest sitast välja rabeles. =)
Kuid muidu... ei mingeid emotsioone.

Hinne: 5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime15/9/2009, 16:00

55.

Pealkiri: Armunud printsess

Autor: Meg Cabot

Lk arv: 183

Kuupäev: 22.08.09

Sisu: Mia avastab, et ta ei armasta oma poissõpra ning on armunud hoopis Michaelisse. Mia hakkab talle saatma anonüümseid armastuskaarte ja lõpuks nad saavad kokku. :)

Minu arvamus: Hilarious! ... NOT. Well, vahest. Very Happy

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime15/9/2009, 16:03

56.

Pealkiri: Minu armsad luud

Autor: Alice Sebold

Lk arv: 292

Kuupäev: 31.08.09

Sisu: Susie Salmon vägistatakse ja tapetakse ühe ta tänaval elava mehe poolt kui ta talvel kojuminemiseks lühema tee valinud on. Surnuna, taevas, jälgib ta oma sugulaste, tuttavate ja sõprade toimetulemist tema kaotusega ning mõistmisega, et tüdruk tõesti on surnud. Ta vaatab, kuidas tema perekond koost laguneb, kõik teda meenutavad... ja siis tasapisi unustama hakkavad.

Minu arvamus: Lugesin läbi kahes satsis. Südamlik ja mõtlemapanev, kuid kauakestvaid tundeid pole. Vot.

Hinne: /10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime15/9/2009, 16:10

57.

Pealkiri: Industrial Magic

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 450

Kuupäev: 04.09.09

Sisu: Keegi vigastab ja tapab Cabal´i lapsi ning Paige ja Lucas leiavad oma algsest vastuseisust hoolimata, et nad peavad selle loo kasvõi enese heaolu nimel lahendama. Kuid nagu arvata, võtab see omajagu aega, veelgi inimesi sureb ja...

Minu arvamus: "You´ve never been interested in me before." "You´ve never been interesting before."
***
Super! (Y) Natukene veniv ja igav, kuid sellegipoolest super! =) Seosed ja teemaarendused... wow nh.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime15/9/2009, 16:13

58.

Pealkiri: Haunted

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 495

Kuupäev: 13.09.09

Sisu: Eve Levine andis oma sõna ning nüüd on tal aeg seda ka täita. Kuri vaim on põrgust põgenenud (täpsemalt 100 aastat tagasi, jõudes juba kolm otsijat seljatada) ja nüüd on leitud, et Eve on töö jaoks õige naine. Ja sõnapidaja nagu ta on... sukeldub Eve seiklustesse.

Minu arvamus: Üks huvitavamaid tegelaskujusid selles raamatusarjas. Mõnus filosoofia, pealehakkamine ja iseloom.
Raamatu sisu ise oli kahjuks tõesti suht igav. Mõte hea, aga... midagi jäi nagu puudu.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime15/9/2009, 16:16

59.

Pealkiri: Rikka mehe kütkes

Autor: Maureen Child

Lk arv: 144

Kuupäev: 14.09.09

Sisu: Janine on sõpradega Euroopas puhkusel peale häbistavat lõppu oma kihlatuga. Ta kohtab seal rikast meest Maxi ning too teeb talle paari tormilist päeva ja ööd huvitava ettepaneku - mängida paar nädalat tema naist, et tolle eks ta rahule jätaks. Tasu: 300 000$. Kuid kas asi on nii kerge ning kas nende vahel võib olla midagi tugevamat kui puhas füüsiline külgetõmme?

Minu arvamus: Hea raamatu, kuigi arvatavasti esimene, kus mulle oleks meeldinud, kui peategelased kokku poleks jäänud. Max oli lihtsalt toaalne mühakas!
Iseenesest oli see kohati naljakas.
Mõnus ajaviitelugemine... jälle.

Hinne: /10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime12/10/2009, 16:59

60.

Pealkiri: Kellel poleks saladusi?

Autor: Sophie Kinsella

Lk arv: 300

Kuupäev: 20.09.09

Sisu: Emma räägib ühel lennureisil surmahirmus oma kõrvalistujale kõik oma intiimsed ja mitte nii väga intiimsed saladused. Esmaspäeval tööle minnes on ta asja juba unustanud... kuni ustest kõnnib sisse see sama mees lennukist... kes on, kõige tipuks, Emma tööandja firma asutaja ning nagu ka selgub, suurepärase mäluga inimene...

Minu arvamus:
"Ma ei ole nõus." Artemis kummardub ettepoole. "Kui me kavatseme maksimeerida oma kontseptsioonilist innovatsiooni funktsionaalselt ja logistiliselt, siis peame oma strateegilise kompetentsi loomulikult fokusseerima..."
***
"Emma?" kõmiseb vanaisa hääl korraga mu kõrva. "Ma olen siin! Ma lihtsalt sõelun kõnesid."
"Sõelud?" kordan kajana ja püüan mitte liiga üllatunud muljet jätta. Vanaisa sõelub kõnesid?
"See on mu uus hobi. Kas sa pole sellest kuulnud? Sa kuulad, kuidas su sõbrad sõnumeid jätavad ja naerad nende üle. Väga lõbus..."

Naljakas. Tore. Vahva.
Jai! Very Happy

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime12/10/2009, 17:02

61.

Pealkiri: Armastada ja kalliks pidada

Autor: Jennie Adams

Lk arv: 200

Kuupäev: 24.09.09

Sisu: Jack on aasta eemal viibinud - võideldes vähiga. Tiffany on aidanud oma perel maad harida ja mõelnud, et mees põgenes tema juurest, tema pärast. Kuid nüüd, mil Jack on tagasi - ja olude sunnil tema katuse all - hakkavad allasurutud tunded taas kerkima. Kas Jack on valmis neiule oma raske saladuse usaldama?

Minu arvamus: Igav, igav, igav, igav!
Vähemalt ei jäänud Tiff rasedaks, kuigi nad seda kartsid... Armastusromaanidega on mõneks ajaks lõpp vist jälle. Very Happy

Hinne: 4/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime12/10/2009, 17:06

62.

Pealkiri: Suvi

Autor: Oskar Luts

Lk arv: 350

Kuupäev: 28.09.09

Sisu: Joosep Toots on Venemaalt tagasi ning mõneks ajaks maharahunenud külaelu hakkab jälle täie hooga keema. Küll jageleb Toots Hiirega Teele pärast, küll üritab ta Ülesood järje peale saada, küll sõbral oma isiklikku luuleraamatut välja anda... Ja nalja jätkub kauemakski.

Minu arvamus: "Kas teate, härra Toots, Teele ei tahagi härra Kiirt."
"Nonoh? Misppärast?"
"Ütleb, härra Kiir aevastavat liiga palju."
***
"Ma oleks peris kodust ära läinud, kui oleks teadnud, et sa tuled."
"Narr, noh, kodust võid ju siis kah ära minna, kui sa juba alla oled kirjutanud."
"No mida imet ma siis kodust ära lähen, kui ma juba alla kirjutasin."
***
Õndsad on need, kes ei näe, aga siiski usuvad.

Hea! (Y) Naljakas ja... Toots on äge.
Meeldis, kuidas Kiire tõmblemine Teelele kama oli. (A)

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime12/10/2009, 17:19

63.

Pealkiri: Kuningas Oidipus

Autor: Sophokles

Lk arv: 65

Kuupäev: 28.09.09

Sisu: Kuningas Oidipuse müüt alates Laiose tapja otsingute algusest.... lõpuni siis.

Minu arvamus:
Teine episood, 609:
"...sest põhjuseta mõista õigeks süüdlasi ja süüdi õigeid väär on."

Ei noh... omapärane. Natukene tüütu oli lugeda värssi. Kindlasti oli ridade vahel peidus sada ja üks mõtet, millele ma pihta ei saanud.
Kohati absurdikas.

Hinne: 5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime12/10/2009, 17:27

64.

Pealkiri: Broken

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 444

Kuupäev: 03.10.09

Sisu: Xavier helistab Elenale, paludes tollel varastada ära "Põrgust" kiri. Kui ta aga kogemata kirjale lisatud portaali Viktooria-aegsesse Londonisse avab, on Elnal ja tema packil kõvasti tegemist, et zombiede ja kõige kaasneva segadusega toime tulla...

Minu arvamus:
"You have sex in public, you get an audience."
***
I lowered myself onto the bed.
Jeremy put his hand on my shoulder. "Matthew Hull is dead. The portal is closed. You babies are safe. You're safe. Yes, Clay might lose his muscle. Possibly even his arm. But you know what he'll think about that?"
I looked up at Jeremy.
"That it was a small price to pay, considering what he could have lost."

Pisarad tulid silma, kui kaksikud sündisid! :)
Üleüldse... algus' ei saa vedama,hiljem ei saa pidama. Algus oli jama, lõpp kogus tuure...
Nalja sai vähem kui muidu, aga... jaah.
Totaalselt armastan! (Jälle. Very Happy )

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime12/10/2009, 17:38

65.

Pealkiri: Poison Study

Autor: Maria V. Snyder

Lk arv: 410

Kuupäev: 10.10.09

Sisu: Yelenal on silme ees valik: saada mõrva eest poodud või hakata komandöri uueks mürgimaitsjaks. Yelena valib teise võimaluse. Ees ootavad rasked nädalad ja kuud mürkide maitse ning lõhna tundmaõppimist, õppimist, keda usaldada, keda mitte, hirmu oma elu ees... ja nagu sellest kõigest veel vähe oleks, tuleb välja, et yelenal on võluvõimed - asi, mille eest on Ixias karistuseks surm.

Minu arvamus:
"Is there anything else you haven't told me?"
"I love you."
***
"What could you possibly offer me? I have a job, color-coordinated uniforms and boss to die for. What more could I need?"
***
I couldn't speaks. The thought of that her idea of kindness was singing someone to death had left me quite distracted.
***
Sieges weathered, fight together, friends forever.

Mõnuuuus! (Y)
Küündib Musta võluri triloogia tasemeni. =) Lummav!
Raske oli käest panna - pidevalt toimus midagi põnevat.

Hinne: 9,5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime12/10/2009, 17:45

66.

Pealkiri: Magic Study

Autor: Maria V. Snyder

Lk arv: 424

Kuupäev: 12.10.09

Sisu: Pea kohal ähvardamas hukkamiskäsk, põgeneb Yelena Sitiasse, maale, kus ta on sündinud. Üle 14 aasta taas oma pere nähes, on kõik talle võõras. Näed, keda ta esimest korda näeb, kuid kes on ta pere ning vend, kes tundub teda kogu südamest vihkavat. Yelenale ei jäeta kohanemiseks kaua aega - minnes kooli, kus ta peaks õppima oma võimeid valdama, tõusevad uued probleemid...

Minu arvamus:
!... in the end only Leif believed that you were stillalive. He thought you might be hiding somewhere, playing a game. As the rest of us grieved, leif searched the jungle for you day after day."
"When did he finally stop?" I asked.
"Yesterday."
***
"Same story, yelena," Reyad´s ghost said, laughing and taunting. "No options. No friends. But you have a knife. Again."
***
"Ask me the next time we're fighting."
"What if we don't fight?"
Cahil laughed. "With you there is always a next time."
***
"...when your mother found out you were missing, she climbed atree and we can't convince her to come down..."
***
"Another relative?" Valek asked.
A broad smile stretched on Moon Man's lips. "Yes. I'm her mother's uncle's wife's third cousin."

Täääitsa lõpp.
*in love*
Aga Valek RAUDSELT sureb ära Fire Study's.
Aga see mõnus ladus kirjeldamine, mitte millegagi liialdamine... (L)

Hinne: 9,5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime28/10/2009, 14:01

67.

Pealkiri: Peidus pool

Autor: Silvia Truu

Lk arv: 150

Kuupäev: 17.10.09

Sisu: Silja ja Indrek on juba 4 kuud koos olnud, kui Indreku ema ära sureb. Indrek jääb järsku üksi ning tahtmata abi vastu võtta ja ise hakkama saada, läheb kooli kõrvalt tööle. Tahtmata aga, et uudis tema töölkäimisest ja ema surmast leviks, hoiab ta kooli ees mõlemit, Silja ees töölkäimist saladuses. Ta tahab seda teha veerandi lõpu + 1. palgani, kuid üha enam kaugeneb ta Siljast ning kahtlased pilgud tema elul kogunevad. Kas Indrek saab hakkama?

Minu arvamus: Mulle tõsiselt meeldib Truu raamatuid lugeda (kuigi mis raamatutest on siin jutt kui ma vaid 2 raamatut lugenud olen? Very Happy )
Selge, lihtne, arusaadav.
Huvitav.
Oli mõnus lugeda Indreku ponnistusi ja teotahet, samas tema ja Silja saatuse suhtes ebakindel olla.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime28/10/2009, 14:06

68.

Pealkiri: The Summoning

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 390

Kuupäev: 17.10.09

Sisu: Chloe näeb ühel saatuslikul päeval kummitust ja "freaks out". Selle tulemusena leiab ta end mõne päeva põrast Lyle House'ist, mis on pealtnäha mõeldud probleemsete laste ravimiseks, kuid mida enam Chloe majaolu ja selle asukaid tundma õpib, seda rohkem hakkab ta arvama, et Lyle House pole päris see, millena teda esitletakse...

Minu arvamus: Mis siis öelda... vahepeal oli tunne, et seda raamatut on mõttetu lugeda, et see ei vii kuhugi. Nüüd, kus ta läbi on... paneb mõtlema teise raamatu peale. Very Happy
Käib närvidele, et Chloe 15 on. Nagu... tobe tglt, aga nüüd, kus ma ise 16, tundub see vanus mulle hullema mõtlemisvaeguse ajana olevat. Kuigi ma ju tean, et see nii ei ole.
Kelley oleks võinud välja mõelda midagi natukene teistsugust. Rohkem erinevat Otherworldi sarjast. See on küll natukene muudetud, kuid necromanceri-asjad on vist küll üks ühele võetud.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime28/10/2009, 14:09

69.

Pealkiri: Tere! Sind ma otsisin! /Merle

Autor: Silvia Truu

Lk arv: 150

Kuupäev: 17.10.09

Sisu: Tegevus toimub Merle vaatevinklist suvise töökuu lõpupaigust alates. Merle jageleb oma ema joodikust mehega, otsustabki tööle jääda ning kaotab sõbra... võites uue. Raamat räägib Merle tööga kohanemisest ja sotsiaalsest elust.

Minu arvamus: Mõtlesin, kas võtta raamat kätte või ei. Võtsin, kahtlusega, et äkki prooviks midagi muud... Ei tahtnud nagu hästi lugeda seda, kuid korra alustanud, ei suutnud ma seda lõpetada. Lihtsalt... köitev on vale sõna, aga jah... Ei suutnud käest panna.
Tõsiselt hea kirjanik ja hea raamat! (Y)

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime28/10/2009, 14:14

70.

Pealkiri: Airman. Taevas sündinud poiss.

Autor: Eoin Colfer

Lk arv: 523

Kuupäev: 19.10.09

Sisu: Conor on mitmeti ebatavaline poiss - sündis ta taevas, on printsessi parim sõber, on huvitava mõttemaailmaga ja... uudishimulik. Tänu viimasele lavastatakse ta süüdi kuninga ja tolle nõuniku - Conori enda õpetaja - mõrvas heidetakse vangi. Tänu oma nutikusele kindlustab Conor endale aga vanglas püsiva jalgealuse ning hakkab kavandama põgenemist.

Minu arvamus: Kui suudad karjuda, oled sa elus.

Solvangud teevad haiget ainult siis, kui need südamesse võtta.

Mõttetusteks on alati aega.

Kõigest võib kasu olla. Isegi valust.

"Jah, muidugi, poisike ja pime mees ründavad Bonvilaini üheskoos. See pole mingi operett, Limes. Head inimesed saavad päris elus kuuli kerre ja surevad."

Mõnikord tulevad pahandused ülaltpoolt.

Hea raamat. Läks kiiresti.
Sellegipoolest meenutas väga Krahv Monte-Cristot. See ebaaus vangistus, kättemaks, põgenemise plaanid... Tuleks vist Monte-Cristo veelkord läbi lugeda. :)

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime28/10/2009, 14:16

71.

Pealkiri: Parim sõber... tulevane abikaasa.

Autor: Claire Baxter

Lk arv: 200

Kuupäev: 25.10.09

Sisu: Della ja Jack on lapsepõlvest saati sõbrad olnud, kuid Jack on 13 aastat võõrsil olnud ning selle aja jooksul tugevamad sidemed katkenud. Della pole kunagi julenud mehele tunnistada, et armastab teda. Seda enam, et viimasel külaskäigul 3 aastat tagasi oli Jack kõrvuni armunud oma naisesse, Yvonne'i. Kuid nüüd on Jack tagasi - võib-olla jäädavalt - ning tema abielu on purunenud. Mida teeksid sina?

Minu arvamus: Harlequin'i raamatutes näitaksin mõistagi oma tundeid, sest 100 lk pärast oleksime ju happily ever after. () Very Happy
Ei, tglt... ajaviiteks. Jälle. Asee oli talutavam.
Lõpp oli ka armas. :) Ning vahepeal ajas NUTMA isegi! Very Happy

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime28/10/2009, 14:30

72.

Pealkiri: Krahv Mone-Cristo 1

Autor: Alexandre Dumas

Lk arv: 620

Kuupäev: 26.10.09

Sisu: Edmond Dantés on õnnelik noormees - saamas 19aastaselt kapteniks, abiellumas oma armastatuga... Kuid kadedaid silmi jätkub igale poole. Vaevalt et tund aega enne kihlumist Edmond vahistatakse süüdistusega valitsusevastases vandenõus ning mees veedab järgmised 16 aastat Ifi kindluse müüride taha suletult. Selle aja jooksul sõbruneb ta kaasvangiga - vana abee Fariaga, kellega koos nad põgenemist plaanivad ning kes oma teadmised Edomndile edasi annab. Kui abee Faria sureb, ei ole Edomndil kaua aega teda leinata - peas hiiglasliku aardeni viiv kaart, mees põgeneb.
Temast saab kurikuulus Krahv Monte-Cristo, kes teeb head headele ja halba halbadele, silme ees terendamas vaid üks - maksta kätte meestele, kes röövisid temalt ta õnne.

Minu arvamus:
"...jah, aga vangist tullakse välja," ütles Caderousse, kes püüdis oma viimase aruraasuga jutusse sekkuda, "ja kui inimene on vangist välja tulnud, ja kui selle inimese nimi on Edmond Dantés, siis maksab ta kätte."

Nõnda ta siis palvetas, mitte innukalt, vaid raevukalt.

On vaja survet, et püssirohi plahvataks.

"Kas keegi oli huvitatud sellest, et teie ei abielluks Mercedesiga?"
"Jah. Üks noormees, kes teda armastas."
"Tema nimi?"
"Fernand."
"See on hispaania nimi."
"Ta on katalaan."
"Kas te arvate, et tema oli võimeline seda kirja kirjutama?"
"Ei. Tema oleks mulle lihtsalt noaga virutanud."

"Ma kannatan vähem, sest minus on vähem jõudu kannatusteks."

"Teate, inimene võib olla teab kui hea, aga õige pea hakatakse eemale hoidma neist, kes meele kurvaks teevad."

"Te ei vasta mu küsimusele," ütles inspektor kärsitult.
"Ja teie minu palvele," hüüdis abee.

Sügava mulje jättis, kuigi taolise teose (1+2) kirjutamine mingi aastaga, on põhjustanud võib-olla mõningaid eksitusi... Vanuste ja ajaarvamisega on ka mingi kamm. Mõntet peetakse 35aatsaseks, Mercedes abielus 25 aastat... äkki mul midagi kahe silma vahele jäänud.
Mõtlesin, et mida nii pikalt kirjutada... nüüd näen, et Dumas on siia kätkenud kõiksugu kokkusattumusi ja ega Edmondilgi kiire ole... Käib ajudele pidem "millest eespool juttu" tekst.
Muidu jääb puudu külmast kalkuleerimisest, mida Monte-Cristo puhul oodanud oleksin. 15 vms aastat elust kadunud ja... oleksin oodanud viha jraevu võimsamat väljendust nagu seda näiteks Guillou "Kurjuses" on.
Paneb arutlema ja on palju tagasisidet. Vaatamata oma puudustele, on Monte-Cristo oma koha ajaloos auga välja teeninud.
Meeldiks pidevalt Edmondi vaatenurgast lugeda. Kahjuks oli vahepeal mitukümmend lehekülge nö peategelaseks Franz.
Psühholoogilist veenvust jääb minu meelest väheks. Kõik on ilukõne taha peidetud, kuid varasema kirjandusega on see kindlasti samm edasi.

Hinne: 8,5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime3/12/2009, 19:03

73.

Pealkiri: Personal Demon

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 523

Kuupäev: 29.10.09

Sisu: Kui Benicio palub Hope'il ühte sn gängi sisse sulanduda, ei tee Hope sellest probleemi - järjekordne viis rahuldada oma lakkamatut isu kaose järele. Kuid selles maailmas pole miski eal nii liihtne kui tundub ja peagi on Hope, Karl ja Cortezid kaelani sitas.

Minu arvamus:
Karl's 1st priority is Karl. And his 2nd. And his 3rd.
***
No pleasantries exchanged this time. Not even an introductory hello. In anyone else, it would be a sign that my call was unwelcome. With Clay, there was no such subtext. Why bother with hello if I'd know he was there as soon as he started talking? Why ask after Paige's health, or mine, or Savannah's, when he knew if we were unwell, he'd already heard it from Elena? The point of civilities was lost on Clay and I must admit, it's sometimes pleasant to get straight to business without wading through five minutes of social conventions.
***
"They love being around other children," Elena continued. "Did you see them at the playground last week, Kate toddling after the older kids?"
"She was stalking them."
***
Fight the fatigue. Experience it, learn from it, then push it aside.
***
"K-K-Karl..." I looked up, my eyes filled with tears of shame.
"Shh, shh, shh."
"I- I- I-"
"Shhh."
"I wanted him to die, Karl. I couldn't even remember who he was. A man I know, I like and I wanted him to die so I could feed off-"
***
Carlos laughed. "Whoo-hoo. Listen to that. Who wants to play 'voice and reason' now? What's wrong, Dad?" His arm tightened so fast I gasped, eyes bulging. "Am I making you nervous? You should see your face, Papa. Sure, you'll grieve for Hector and William, but this-" He heaved me backward. "This one would hurt."
"If you-"
"Oh, that's the way. Threaten me. Come on, Dad. Tell me what horrible things you'll do to me if I hurt your baby boy. You say I don't pull weight around here? This one spends his forking hours trying to destroy us. He moves clear across the country to get away from you. Marries a witch. Adopts a Nast. You build him an office, and he uses his trust fund to buy it from you. Sets up shop fighting Cabals with your money. Anything to screw you over. But you keep chasing him., like a pathetic SOB who wants the one piece of tail that can't run away fast enough."
***
There are risks you'll take for yourself because you know that if your plan goes wrong, it'll be too late for regrets. But if you risk the lives of others and fail, you'll have lifetime to regret it.

Tõsiselt mõnus. (Y) Rahulik tekst... nagu Dime Store Magic'ulgi.
Karl hakkab meeldima vaikselt, kuigi Bitteni lõpus soovisin teda surnuna näha. Naudin täiega piikeid Elena-Clay ja Paige-Lucas ellu. Savannah' omasse ka. Vaheldust! ^^ William'ist, Guy'st ja nendest nata kahju. Hectorile... paras.
Hea raamat.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime3/12/2009, 19:11

74.

Pealkiri: Living With the Dead

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 540

Kuupäev: 03.11.09

Sisu: Kui Hope'i sõber, vägagi surelik Robyn, satub mõrva eest kahtlustatuna luubi alla, tõttavad Hope ja Karl talle appi. Peagi aga selgub, et süüdlane on hoopis keegi üleloomulike võimetega inimestest, kelle ümber laibad aina kuhjuvad. Mida lähemale nad tõele jõuavad, seda raskemaks muutub Hope'i jaoks Robyni eest tõe varjamine...

Minu arvamus:
The kumpania thought that killing a human for survival was no different than slaughtering a cow for food.
***
"I got a cell phone, you know. Let go of her and you'll starring in YouTube, asshole."
***
"I'm being sensible, not sensitive."
***
"You can never be too paranoid, Hope. That's what I meant about coming down as hard on allies as on enemies. It doesn't matter whether you work for the council, a Cabal or on your own. Never trust that your allies won't turn on you, and never presume your enemies can't be turned to help you."
***
Rhys had asked where her paranoia had came from. Maybe some of it was demon, some Karl, but most came from that loftiest of teacher:experience.
***
"Where is she?" Karl snarled.
"Put him down!" someone yelled.
"Oh, I intend to."
***
"What am I? Let's just say I won't fetch a stick for you. I won't beg for treats. And, no matter how nicely you ask, I will not roll over and play dead."

Nagu et mismõttes nõrgim raamat sarjas?! Sitaks hea oli ju! Very Happy
Finn oli armas. Mõtles Robyn'i ja Damoni peale. Samas oli Eve'i väljailmumine kahtlane. Aga ma nagu ei mäletaks teda nii sõbralikuna. Very Happy See multiple narrator stuff oli nõme. Adele, Colm ja Rhys ning Colm olid suht igavad. Robyn'ist ei viitsinud ka lugeda. 3. isik oli jama.
Muidu SUPER nagu alati.:)

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime3/12/2009, 19:14

75.

Pealkiri: Uusi pildikesi kevadest

Autor: Oskar Luts

Lk arv: 140

Kuupäev: 07.11.09

Sisu: Tootsi kalalkäik, raamatukaupmehe külastus ja Tootsi vembud üleüldse. Random.

Minu arvamus:
"Mis on? Mis on?" küsitakse. "Mis sul viga on?"
"Oeh, mu pia valutab nagu juudas. Vaadake, kas ta ong mul veel otsas."
"Misasi?"
"Noh, ikka seesama pia."
"Kus ta's mujal peaks olema?"
"Ma arvasin juba, et läks ära ja jättis mulle enda asemele ainult hunniku valu. Oeh!"

Mm. Lutsulik, aga jäi minu jaoks nii "Kevadele" kui ka "Suvele" alla. Nalja sai, aga kuidagi kõledaks jäi...
Muidu oli ikkagi hea. (Y)

Hinne: 5/10
Tagasi üles Go down
Sponsored content





<<2009>> - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
<<2009>>
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» 2009.
» 2009. a chill (H)
» Aprill 2009

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Nasicc-
Hüppa: