MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 <<2009>>

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime3/12/2009, 19:17

76.

Pealkiri: Ten Out of Ten / Forever Princess

Autor: Meg Cabot

Lk arv: 384

Kuupäev: 14.11.09

Sisu: Michael on Jaapanist tagasi ja Mia näeb kurja vaeva, et oma pead selge hoida. Tüdrukul on ees 18nes sünnipäev, isa valimised, raamatu trükkiandmine... oma poiss. Michaeloli viimane asi, mida ta vajas, kuid siin ta nüüd on... kenam kui eal varem.

Minu arvamus:
Anyone can fake anything for 10 days. Grandma's faked having eyebrows for the entire time I've known her.
***
Mia: So what did you miss most about America while you were gone?
Michael: Uh... you?
Mia: Oh, ha ha. Be serious.
Michael: Sorry. Ok. My dog.

Tundub, et hakkan asjast välja kasvama... Very Happy
All I have to say...

Hinne: 6/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime3/12/2009, 19:19

77.

Pealkiri: Romeo ja Julia

Autor: W. Shakespeare

Lk arv: 150

Kuupäev: 16.11.09

Sisu: Romeo ja Julia on kaks vaenujalal olevate perekondade võsukest, kes armuvad ja teevad kõik selle nimel, et koos olla... isegi surmas.

Minu arvamus:
Nooh... hea. Meeldejääv.
Kuigi kogu tegevus kestis mingi 4-5 päeva ja nad ei old veel 14aastasedki...

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime3/12/2009, 19:31

78.

Pealkiri: Frostbitten

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 339

Kuupäev: 22.11.09

Sisu: Elena ajab taga valede inimestega suhelnud libahunti ning jõuab otsapidi Alaskale. Koos Clay'ga sealset olustikku tundma õppides saab neile kahele peagi selgeks, et Reese'i leidmine oli vähim nende muredest ning et tõsised katsumused on alles ees...

Minu arvamus:
"If you die, she'll feel bad. I don't like it when she feels bad."
***
"I've forgiven you."
"Forgive, yes. Understand, yes - forget, no."
My stomach clenched. "I want to forget. I want get past it. Completely past it."
"You can't. You won't. Maybe you shouldn't. But we're making little steps. Saying you love me. Saying you want to be with me. The next big hurdle is saying you like your life the way it is."
"I love my life." I met his gaze.
***
"They broke into our room in the middle of the day," I said. They left Reese's fingers in my water bottle. They jerked off in our bed and in my dirty underwear. Do you think they're trying to scare you off?"
"No, they're trying to piss me off."
***
Clayton sharing his food?" Joey said with a strained smile. "Must be love."
"No, he's just trying to make a good impresiion. Normally, he'd been stealing mine."
***
"When we die, we're supposed to see the faces of our loved ones flashing before our eyes. I wanted that. I so desperately wanted that. Everyone I cared about - Clay, my children, Jeremy, my Pack, my friends.
But my brain wouldn't let me picture them. It just kept screaming that I was going to die and I had to do something.
...-//-
And then I saw my family's faces, not a serene, smiling final portrait of my loved ones, but Kate's blue eyes wide with panic, Logan's dark with worry, Clay's blazing, furious as he snarled at me to stop thinking I wouldn't make it, stop thinking it wouldn't be a hole, just swim, goddamn it, swim!
***
"You got lost... with a GPS?"
***
An Alpha training lesson for me - never make field decisions while under the influence of painkillers.

Best! Very Happy No ei saa w/o'st üle ega ümber. Very Happy
Täitsa lõpp kui hea, täitsa lõpp kui hea...
Hakkas huvitama, kas Elenat on vägistatud või ei... kuigi kusagilt mäletan, et ei. Lapsi oleks võinud rohkem olla. Ja see, et Clay staatus oma mõju kaotab ja ta seda Travise peal ei taastanud... noh, jah.
Hea sellegipoolest! Very Happy

Hinne: 9/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime3/12/2009, 19:42

79.

Pealkiri: Stolen

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 532

Kuupäev: 23.11.09

Sisu: Grupp teadlasi on saanud haisu ninna üleloomulike võimetega inimeste eksistentsist. Elena ei usu noore nõia sõnu ning peagi avastab ta end kinnivõetuna nagu paljud üleloomulike võimetega isendid enne teda. Kui Elena midagi vihkab, on see loomana kohtlemine ja kohe kindlasti ei jää ta ootama, mis temaga pikemas perspektiivis tegema hakatakse. Tähtis on põgeneda, ja seda võimalikult kiiresti...

Minu arvamus:
Like most animals, we spent a large part of our lives engaged in the three Fs of basic survival: feeding, fighting and... reproduction.
***
He'd run at least two miles - all in the same quarter-mile radius, circling and zigzagging endlessly. Some people have no sense of direction. Tragic, really.
***
All muscles functional. Great. Now if someone attacked me, I could bite him, provide he was helpful enough to put some vital body parts in my mouth.
***
Damn it. I didn't really have time for a headache. I had so much to do. Finish breakfast, shower, scrub the bloodstains off my shirt, plot how to escape this hellhole, and fail the villian's evil plans. A very busy timetable for someone confined to an underground cage.
***
Gee. What's a wolf going to do in the wilderness? Duh. Survive, of course.
***
Who cared whether you could change motor oil when you could snap a rottweiler's neck in 2,8 seconds? Now there was a practical skill.
***
"That's the coolest thing I've ever seen. Or the grossest."
There was a wet tearing sound, then a small thud as the guard's decacipated head hit the ground.
"Nope," Adam said. "That was the grossest. Hands down."
"Heads down," Clay deadpanned. "The hand is next."
***
It was a sad state of affairs when you had to save someone before you killed him.
***
"It's Savannah Levine, right?" Adam asked.
Savannah nodded. Adam extended his hand with a flourish, paused, then put his finger to the wall. The drywall smoked. Using his fingers, he scorched S.L., then drew a heart around it.
Savannah's face lit up.

Jättis parema mulje kui eelmine kord. Very Happy Vist on ikka täiega hea raamat. Very Happy - va see, et kõik seal huffivad ja puffivad.

Hinne: 8/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 12:42

80.

Pealkiri: Kõiges on süüdi Pariis

Autor: Jennifer Greene

Lk arv: 317

Kuupäev: 06.12.09

Sisu: Kelly läheb Pariisi, et vaadata oma kadunud isa kunagist maja ning teda röövitakse. Kellyle tuleb appi kobe mees Will, kes on juhuslikult pärit temaga ühest ja samast linnast USAs ja kelle isa tahaks, et ta perefirma üle võtaks. Will ja Kelly on esimesest hetkest üksteisest lummatud ning järgneva nadala-paari jooksul, mis nad veel Pariisis on, käivad nad vaatamas kõikvõimalikke vaatamisväärsusi ja seksivad 23/7 (ja imevad üksteise huuli!). Siis läheb Kelly tagasi oma koju, kihlatu juurde ja Will läheb talle järgi ja nende pered tutvuvad ja Kelly ja ta kihlatu lähevad lahku ja Will ja Kelly ületavad veel mõned takistused ja saavad paariks.
Btw, tegelikult oli Kelly isa vägagi elus miljunär.

Minu arvamus: See oli kõik, mis tal öelda tuli, et Aaron oma monoloogiga pihta hakkaks. "Siin ei saa puhata. nad torgivad või suskavad sind vahet pidamata. Isegi vannituppa ei saa minna, ilma et mõni könn su peale karjuks. Ainus söödav toit, mida siin pakutakse, on tarretis. No öelge mulle, kuidas peaks üks täiskasvanud mees tarretise peal tugevaks saama."
***
"Naisele, kes suudab imehead kohvi teha, võin kõik andestada," ütles ta Kellyle.
"Oh, väga hea. Siis pole sul midagi selle vastu, kui ma su pangaarve tühjaks teen, sinu korteri segi peksan ja elutoa roosaks värvin?"
"Aga kohvi teed sa ikkagi, eksole?"

Siiiitt raamat!
Nagu et... jaah. Very Happy
Ainult seks, seks, seks. Muud nagu polekski old.
No see kirjutamine ja sisu ja... ei istunud lihtsalt eriti.

Hinne: 4/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 12:52

81.

Pealkiri: Lohetätoveeringuga tüdruk

Autor: Stieg Larsson

Lk arv: 535

Kuupäev: 17.12.09

Sisu: Majandusajakirjanik Mikael Blomkvist vajab aja mahavõtmist. Talle on äsja ärimees Hans-Erik Werrerströmi laimamise eest kolmekuuline vanglakaristus mõistetud ning ta otsustab ajakirjas Millenium töötamisest ajutiselt loobuda. Samal hetkel teeb üks riigi legendaarsemaid tööstureid Henrik Vanger talle ettepaneku kirjutada Vangeri suguvõsa kroonika. See on aga suitsukate: tegelikult tuleb tal välja uurida, mis on juhtunud Henriku ligi 40 aasta eest jäljetult kadunuks jäänud sugulase Harriet Vangeriga.
Blomkvist võtab ülesande kõheldes vastu ning saab ka endale abilise, raamatu kõige värvikama tegelase, Lisbeth Salanderi. Lisbeth on lohetätoveeringuga ja näorõngastega noor naine, keda peetakse autistlikuks ja veidi alaarenenuks, kuid tegelikult on tegu maailmatasemel häkkeriga, kellel on erakordselt vahe mõistus ja väga arenenud õiglustunne. Mida sügavamale nad Vangeri suguvõsa ajalukku süüvivad, seda õudsamaks ja verisemaks kogu lugu nende kohkumuseks muutub.

Minu arvamus:
Tüdruk ei tundunud üksnes probleemne - Armanski silmis oli ta selle mõiste sünonüüm. Ta oli põhikoolist välja kukkunud, ta ei olnud kunagi oma jalga gümnaasiumi tõstnud ja tal puudus igasugune kõrgharidus.
***
Inimestel on alati saladusi. Tuleb ainult välja selgitada, missugused.
***
"Henrik, vabanda mu otsekohesust, aga ma ei saa sugugi kindel olla, et sa aasta pärast veel elus oled."
***
Segisti muutus väikseimagi puudutuse peale tulikuumast jääkülmaks. Köögiaknalt puudus hommikuleht. Või oli külmunud. Köögiriistade kastis ei olnud juustunuga. Väljas oli endiselt kottpime. Termomeeter näitas 21 külmakraadi. Oli laupäev.
***
Mikael teadis, et igal suguvõsal on kapis oma luukered. vangeri suguvõsal oli seal terve surnuaed.
***
"Kohtasin äsja sinu venda," ütles Mikael halvasti varjatud pahameelega.
"Haraldit? Või nii, ta söandas nina välja pista. Ta teeb seda igal aastal mõne korra."
***
Inimese silm tabab liikumist palju kiiremini kui kujutist ja kogu. Vaatlemise ajal püüa olla liikumatu.

Alguses kippusin da Vinci koodiga võrdlema. Selline arukas tekst. Oli tunne nagu ma loeksin midagi kasulikku. Üldse mitte ilukirjandust. Very Happy Lõpus, kui mõistatud lahenema hakkas, läks igavamaks - enda riiulisse ei taha, kuigi loen arvatavasti järjed ka läbi. Wink

Hinne: 8,5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 13:00

82.

Pealkiri: Harry potter ja tarkade kivi

Autor: JK Rowling

Lk arv: 260

Kuupäev: 18.12.09

Sisu: Oma tädi ja tema mehe hoole all olev Harry saab kirja Sigatüükast - võlukunsti ja nõiduse koolist ning peagi leiab poiss, kes ei teadnud enne võlukunsti olemasolust halligi, keset täiesti uut maailma, kus on lendluudpall, loitsud, liikuvad trepid ja rääkivad portreed... Samuti saab ta teada õige põhjuse, miks tal laubal välgunoolekujuline arm.

Minu arvamus:
"Neville üritas üksipäini Crabbe'le ja Goyle'ile tuupi teha! Ta pole ikka veel teadvusele tulnud."
***
"Niisiis, teie kaks - vaadake, et te sel aastal korralikult käitute. Kui ma saan veel ühe öökulli teatega, et te olete - te olete tualeti õhku lasknud või..."
"Tualeti õhku lasknud? Me ei ole kunagi tualetti õhku lasknud."
"Aga see on suurepärane mõte, aitäh, ema."
-//-
"Ära nuta, Ginny, me saadame sulle palju öökulle."
"Me saadame sulle Sigatüüka tualettpoti!"
***
""Stonewallis topivad nad õpilased esimesel päeval peadpidi tualetipotti," ütles ta Harryle. "kas tahad üles minna ja harjutada?"
"Tänan, ei," vastas Harry. "Vaeses tualetipotis pole kunagi enne olnud midagi nii hirmsat nagu sinu pea - tal võib paha hakata."
***
"Ära nimeta mind lolliks!" ütles Neville. Minu meelest ei tohi te enam reegleid rikkuda! Ja sa ise käskisid mul vajaduse korral vastu hakata!"
"Jah, aga mitte meile," ütles Ron ägestudes.

Lastekas... Very Happy Iseenesest endiselt hea, kuid liigjutustav.

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 13:08

83.

Pealkiri: The Awakening

Autor: Kelley Armstrong

Lk arv: 360

Kuupäev: 22.12.09

Sisu: Chloe Saunders used to be a normal teenage girl - or so she thought. Then she learned the shocking truth - she is a walking science experiment. Genetically altered at birth by a sinister team of scientists known as the Edison Group, Chloe is an aberration - a powerful necromancer who can see ghosts and even raise the dead, often with terrifying consequences. Even worse, her growing powers have made her a threat to the surviving members of Edison Group, who have decided it's time to end their experiment... permanently.
Now Chloe is running for her life with three other supernatural teenagers - a charming sorcerer, a troubled werewolf and a temperamental young witch. Together they have a chance for freedom - but can Chloe trust her new friends?

Minu arvamus:
I knelt. "Lie down, please."
As it did, it lifted it's face to me, skull moving from the side to side like a snake, its growl rattling hiss. I heard that hiss and I looked into those empty sockets and I felt hate. Waves of loathing rolled off the corpse. It wasn't obeying me because it wanted to, but because it had to. It was an enslaved spirit, summoned by a necromancer, slammed back into little more than a skeleton, forced to make it move to obet the will of its master.

Nooh... ei küündi Otherworldi lähedussegi, kuid suhteliselt hea teen-read. Ei kurda väga...
Kolmanda raamatu hangin vist ikka... kui see ilmub. Very Happy

Hinne: 7/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 13:16

84.

Pealkiri: Tüdruk, kes mängis tulega

Autor: Stieg larsson

Lk arv: 606

Kuupäev: 26.12.09

Sisu: Millenniumi-tsükli teine raamat algab rahulikult, Lisbeth Salander ja Mikael Blomkvist ajavad rahulikult oma asju, kuid siis pöörduvad Blomkvisti poole kaks inimest, kes on tegelenud inimkaubanduse uurimisega. Neil on valminud sel teemal nii raamat kui ka teadustöö, kusjuures raamatus on mainitud mitmete tuntud inimeste ja politseitöötajate seost selle äriga. Ajakiri Millennium kavatseb selle raamatu avaldada, kuid siis tapetakse selle autor ja tema elukaaslane.
Mõrvarelvalt leitakse Lisbeth Salanderi sõrmejäljed. Järgneb veel üks mõrv, mida on samuti võimalik seostada Lisbethiga. Blomkvist ei usu tüdruku süüd ja üritab temaga ühendust võtta. Tüdruk on aga jäljetult kadunud ning samal ajal, kui politsei teda tõenäolise mõrvarina otsib, alustab ajakirjandus tema ohjeldamatut mustamist. Lisbeth pole siiski inimene, kes kergesti alla annab, ning algab mitmekihiline ja vastupandamatult põnev jaht.

Minu arvamus:
Süütuid pole olemas. Küll aga on olemas vastutuse erinevad astmed.
***
See oli ellujäämise põhireegel - ära liiguta lillegi kaotatud ürituse heaks.
***
Ta sirutas käe välja ja võttis tüdruku käest ettevaatlikult püstoli. Äkki pigistas tüdruk sõrmed uuesti kinni. Ta avas silmad, millest oli järel vaid kaks kitsast triipu, ja põrnitses meest mõne hetke. Pilk oli hägune. Siis kuuliis mees nii vaikset pominat, et sõnu oli raske eristada.
Kuradi Kalle Blomkvist.
Tüdruk sulges uuesti silmad ja laskis püstoli maha vajuda. mees võttis relva ettevaatlikult põrandalt üles, otsis taskust telefoni ja helistas hädaabinumbrile.

WOW.
Esimene raamat oli täielik saast selle kõrval. Very Happy
Kuidas ta on tegelased loonud ja... see raamat pole ajaviiteks kirja pandud. Intelligentne.
Va. lõpp Lisbethiga.
Super!
Hinne: 9,5/10
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime31/12/2009, 13:22

85.

Pealkiri: Minu oma

Autor: Kristi Rebane

Lk arv: 272

Kuupäev: 27.12.09

Sisu: Julia paneb oma sõpradega pidu, põletab elu jms, kuni teatud sündmused ta nö äratavad. Tüdruk otsustab sellest elust lahti öelda, kuid leiab paratamatult oma tee tagasi...

Minu arvamus:
"Ta olevat oma telefoni jõkke visanud, et meiesugused inimesed enda elust lõplikult välja lõikuda või mida iganes. Suht haige."
***
"Aga kujuta ette, kui su Julia praegu kuskil Lasnamäe korteri rõdul oma titega istub ja karjub meeleheitlikult üle terve Tallinna sinu nime."
"Unistada pole kunagi keelatud," muigas Silver. "Ja, et sa teaksid, ta ütles mulle kord, et Lasnamäele ta elusees elama ei lähe! See oli lubadus ja Julia peab oma lubadusi. Usu mind - ma tean."
-//-
istusime koos Krisliniga selles kahetoalises korteris ja kurtsime nagu kaks vanatüdrukut, et kui kuradi jube halvad elud meil on.
"Julia, aga mõtle, kui Silver istub praegu oma kodus aknalaua peal, joob Pilsnerit ja karjub igatsusest sinu nime," ütles mu lokkis juustega korterikaaslane järsku. "Ja sina istud siin kodus praegu ja nutad teda taga. kas pole mitte irooniline?"
"See poleks võimalik," ohkasin pead raputades.
"Miks mitte?"
"Silver ei joo Pilsnerit."

Nomh... lõpp oli etem kui algus.
Mõtlemisainet pakkus, aga ma pole veel välja mõelnud, mille üle. Äkki see ongi mõtlemisaine.
Miks on nii, et loo südamesseminekuks peab keegi ära surema?
Üldse, miks igast juttudes nii kergekäeliselt tapetakse?
Vahepeal häiris kirjapandu Täiega. Ma kahtlustan ka häirivalt valget paberit tagaplaanil.

Hinne: 6/10
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime7/1/2010, 22:45

Ainult kuus?
Sille, see on kümnest ÜHTETEIST väärt! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime7/1/2010, 23:57

Haha. xD
Kuidas ma teadsin, kui nägin, et lugemisvõistluse viimane post sinult, on üks ka mulle? Very Happy
Eniveis - sa tead, kuda algusega oli. Very Happy Lõpp oli hea... algus pask. Ühe koha peal tammuv, igav. Very Happy
Kaua sa loed pidu after pidu? Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime8/1/2010, 00:40

Aww. :)

Sa oleksid pidanud selle ühe õhtuga läbi lugema, siis sa ei mäletakski, et algus selline oli, kuna sa oleksid lõpust liiga vaimustuses! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime8/1/2010, 00:43

No aga siis poleks mu hinnang ju objektiivne, v mis? Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime8/1/2010, 14:07

Oleks küll! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime8/1/2010, 17:29

Nää. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





<<2009>> - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: <<2009>>   <<2009>> - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
<<2009>>
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 2009.
» 2009. a chill (H)
» Aprill 2009

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Nasicc-
Hüppa: