MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad... 77/77

Go down 
+54
kellluke16
Dragomira
StickwithU
Naughty
worfets
Smile*
totuks
Frezia
Kard
rebasekutsikas
Little Green House
PINK
NunnuOled-
LittleFunnyBunny-
getukz
Anny
Evvu
AlwaysMe^^
accident
LikeNoOther
HannaLiisaaa
kutsu123
kurmzu
Sümmeetria
Tennu
Emma
FlyWithMe
kkaia-
mina-olengi-see
Grape.
nasicc
KK
Griffu.
Lizz
padjanägu, [h]
StripedMämmu
LittleStar
NeverToLate
bbrit .
Pump
Krissu
Karolin
black
Taylor
Jezzy
Marmelaad
zoomie
SugarPiece
ThatsMe
Keku
Helen
Murtagh
LittleMissy
Kärolyn
58 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 11:34

Sa tahad Chadi ära süüa? Very Happy
No way, he's mine already :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 11:42

-.- Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 11:44

I can share :)
Tagasi üles Go down
KK
Naljatila



Female Postituste arv : 95
Age : 30

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 11:48

Ma pakuks ka, et Chad valetas, kuna soovis tema arust Summerile paremat, kuigi ta tegelikult ei tea, mis on Summerile parem. Very Happy

Aga supper hea!!
Ootan uut. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 11:51

But I can't. :)Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 12:03

KK: Eks te järgmistest osadest teada saate, kuidas on... Very Happy Aga aitäh :)

nasicc: Sulle tõesti meeldib Chad nii väga? Shocked Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 17:55

Mkm. Very Happy Ma armastan enda juttude tegelasi. Very Happy Aga see siin on juba põhimõtte küsimus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 18:02

Ei mõista x)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 18:14

Siis oled sa veel rikkumata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 18:43

*naerab*
Et niisama tahad Chadi omale? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 19:19

Jah, lihtsalt sp, et keegi teine ka tahab-. Very Happy (aka sina. Very Happy )
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 19:22

Ah nii :)
No võta omale siis, ma olen lahke Very Happy
Mul nagunii ühte oma teise jutu poissi crush x)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 20:01

Mul on enda juttudest... 1, 2, 3, 4 poissi crush... sinu oma ka. Võimas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 21:35

*"Ei no mida asja! Ma kirjutasin terve pika jutu maha ja nüüd pidin ma uusti sisse logima ja kogu kommentaar on kustutatud!" taob rusikaga lauda- see oli ikka vägapikk tekst!*

Arvan, et osa oli väga hea
Vihkan Summeri isa -soovin talle kõige halvemat Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_twisted
Armastan Summerit, kellest on mul jube kahju Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_sad
Arvan, et Chad on jube lollakas, armas ja hooliv, aga täielik jobu
Tahan väga uut osa
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 22:39

*Uriseb* Juba pealkirja lugedes aimasin ma mis toimuma võib hakata*Uriseb uuesti ja kõvemini*
Chad valetas seega on hea, et ta seda tõsiselt ei mõelnud. Aga ikkagi. Ta tegi Summerile haiget. Häbi tal olgu...*Läheb otsib taignarulli, et talle korralik õppetund anda*
*Uriseb*
Meil ei ole taignarulli... Keegi mulle taignarulli ei taha laenata?
Aga tema isa on üks viimane idioot, kes ei hooli oma tütrest ning ma vihkan teda. Tegelikult ta hoolib, aga mulle ükskõik...Mis tehtud see tehtud... Kent on armas suur vend, kes Summerit kaitseb... Ja Summer pidagu vastu, Chad tuleb tagasi. Ma arvan....Ma loodan...
Aga jah, mis seal ikka. Uut osa palun:)!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime21/2/2010, 22:55

Liiga New Moon.

Uut.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime22/2/2010, 14:39

nasicc: High five Very Happy Mulle meeldivad oma juttudest Chase/ Sebastian/ Chad/ Ryan/ Chris ja omg isegi Lewis Laughing Mulle meeldivad enda juttude poisid, can't help it. Kuid kolm neist on ikkagi üle kõige Twisted Evil

Karolin:
Kahju-kahju -.- Ma vahel vihkan ka Summeri isa. Mul on ka Summerist kahju :) ja Chad'i koha pealt nõustun.

LittleStar: *naerab* Sa taignarulli ei leidnud aga Chadi leidsid ikka üles? Very Happy Summer on tugev. Vähemalt üritab olla...

Kärolyn: Muide ma ise mõtlesin ka seda, et see on like New Moon. Aga ei... Chad ei ole vahepeal vampiiriks muutunud Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime22/2/2010, 15:13

Nii. Uus osa :)

Kurat, kui kurb mul seda kirjutada oli.
Ma olin nii kurb lihtsalt. Aga ei suutnud neid tundeid siia sisse panna Very Happy
ma nagunii pisardasin, kui taipasin, et tean, kuidas see jutt lõppema peab. (Ma loodan, et ma suudan ikka lõpuni välja venitada. Pean suutma Very Happy )

Ja muide see lugu mida Summer niiöelda "kuulab", mängis mul kirjutamise ajal playlistis :) Võibolla
ka selle pärast panin ta seda lugu kuulama... Rolling Eyes

Hullult tahaks tegelikult lõppu kirjutama hakata Very Happy

PS:Kas keegi üldse pööras tähelepanu eelmise osa salvrätiku-teemale???Very Happy


35. Mõrad

Paar järgmist päeva möödusid kui unes.
Kuulasin vaikides oma mp3-e ja kui keegi minuga rääkima tuli, vastasin ainul eitavalt või jaatavalt. Väga tihti ma lihtsalt ei vastanudki küsimustele.
Mu pilk oli klaasistunud ning vaatasin lihtsalt enda ees hõljuvat õhku.
Muusika tundus olevat rohi mu valu vastu, kuid mõned laulud tõid mulle taas Chadi meelde. Tihti leidsin end mõtlemast, mida Chad teeb. Kus ta on? Kas ta mõtleb minu peale?
Kas ta kahetseb..?
Kui kätte jõudis mu eelviimane päev haiglavoodis, toodi minu palatisse ratastool. Nagu õde ütles-harjumiseks. Vaatasin seda põlglikult ning keerasin pea teisele küljele, et seda mitte näha. Mulle piisas teadmisest, et pean selles mingi aja veetma.
Kent käis mind kõigist teistest kõige rohkem vaatamas. Iga kord kui ta palatisse sisse astus, märkasin mingit eriskummalist varjundit tema näos. Mulle tundus, et miski painab teda, kuid ma ei tahtnud midagi pärima hakata.
Ma tahtsin olla vait.
Las ta ise räägib, kui peab vajalikuks mind millestkist teavitada.
Kui ta mu voodi kõrval olevale toolile istus ja mu peost mp3 võttis, et vaadata mida ma kuulan, kaasnes sellele alati pikk ohe.
Nagu ka seekord: "Jälle ´´Over You´´..."
Võibolla tõesti oli ka tema, nagu ema ja isagi, tüdinenud mu vaikimisest ja klaasistunud pilgust. Kuid samas Kent mõistis, miks ma selline olen. Ta teadis põhjust.
Ta istus mu voodi kõrval vahel veerand tundi, vahel pool. Mõnikord isegi tunnikese. Lihtsalt istus ja vaikis samuti, sest mõistis, et sõnad oleksid üleliigsed. Need poleks mu enesetunnet paremaks teinud. Kent oli mulle lihtsalt seltsiks...
Kui jõudis kätte mu viimane päev haiglavoodis, suutsin platisse sisse tuisanud õele isegi naeratada. Temagi rõõmustas, et minusse on elu jälle sisse tulnud ning lubas arsti tagant kiirustada, et ta mind siit välja laseks. Tänasin teda vaikselt ja langetasin pea padjale.
Õde kadus varsti palatist ning üksi jäädes otsustasin natuke magada, et aeg kiiremini edasi liiguks.
Avasin silmad alles siis, kui isa koos ema ja Kentiga sisse marssis. Ta tuli rõõmsalt minu juurde, surus mu laubale suudluse ja naeratas laialt: "Lähme koju."
Ma kõigest noogutasin talle vastuseks. Ma olin tema peale endiselt vihane ja solvunud, kuid päeval, mil ma haiglast koju saan, ei tahtnud ma tema vastu selline olla.
Ma pidin olema õnnelik. Aga ma ei suutnud seda olla.
Uks avanes jälle ning sisse astus arst, kes minuga kogu minu siinviibimise aja tegelenud oli. Ta heitis pilgu oma kausta ja vaatas seejärel mind: "Summer."
Noogutasin.
Arst naeratas mulle ja pani kausta kapile ukse kõrval. Seejärel lükkas ta ratastooli mu voodi kõrvale ning katsus mu jalga.
"Olukord tundub üsna hea olevat. Jalg on korras, kuid siiski veel nõrk," ta pöördus mnu poole: "Väga kaua ei pea sa selle abil liikuma. Usu mind, sa pääsed sellest varsti."
Üritasin viisakalt naeratada: "Tänan."
Isa nipsutas kibelevalt sõrmi ja koos arstiga aitasid nad mind tooli istuma. Mu viga saanud jalg surises ning tundsin valupisteid, kuid need olid päevade möödudes nõrgemaks jäänud. Ratastool oli mugav, kuid siiski harjumatu.
Proovisin enda jõul tooliga edasi liikuda, kuid rattad liikusid harjumatult raskelt ning edasiliikumist võis mõõta sentimeetrites. Ohkasin ja peitsin käed oma sülle.
Ema võttis voodi kõrval olevalt lauakeselt mu asjad ja pani need mulle sülle. Ulatasin mp3 Kenti kätte ning sättisin ajakirjad korda. Lehitsesin lojult pealmist, kuid kuna ma olin neid juba lugematu arv läbi lugenud, ei pööranud ma lehekülgedel kirjutatule mingit tähelepanu.
Isa rääkis veel arstiga, kes andis talle paar paberit ja luges sõnad peale, et me nädala aja pärast kindlasti kontrolli tuleks. Seejärel surus arst veel minu kätt, naeratas sõbralikult ja soovis mulle kõike head.
Tänasin teda vaikselt ja üritasin vastu naeratada, kuid mu naeratus oli võltsimast võltsim.
Kui me mööda haiglakoridori lifti poole liikusime ning Kent ratastooli lükkas, märkasin, et paljud inimesed, kes meile vastu tulid, vaatasid mind kaastundega. See oli nii vastik. Kas nad tõesti arvasid, et ma olen halvatud?
Võibolla ongi see tõsi, kuid halvatud on ainult minu purustatud, katki rebitud süda...
Kui ma vastutulijate mornidest nägudest, mis nad mind nähes ette manasid, tüdinenud olin, hakkasin ma lõbusalt oma tervet jalga liigutama, et nad näeks, et asi pole nii hull. Kui võõrastel vastutulijatel näod enam kurvaks ei muutunud, tundsin ma ka ennast paremini.
Lõpuks kui olime parklasse jõudnud, tõstis isa mind autosse. Kent pani ratastooli auto pagasnikusse ning istus siis minu kõrvale tagumisele istmele. Lülitasin pleieri kohe sisse ning panin klapid pähe, et muusikat kuulata ja end muust maailmast välja lülitada. Tundsin varsti, kuidas Kent mu sülest ajakirjad võttis ning puudutas kergelt mu kätt.
Pilgutasin kiirelt silmi ning otsisin mp3 lugude nimekirjast mõnda head aeglast lugu, mis mind rahustaks.
Ees ootas umbes tund autosõitu.
Siis oleme kodus, kus võtavad mind vastu tuhmunud mälestused Chadist. Inimesest, kes tundus hoolivat, kuid lõpuks trampis lihtsalt minu tunnetel.
Inimesest, keda ma sellest kõigest hoolimata igatsesin...


***

Wordcount: 36 906
Characters (no spaces): 197 138
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime22/2/2010, 15:57

Mina armastan kõige rohkem Urmast, siis tuleb Mike, siis Raimo... ja ma edasi ei ütle. Need peamised. Very Happy Leidsin, et Ahti tglt pea üldse ei meeldi. Very Happy Ja Tarmoga ma pole veel piisavalt tutvunud. Very Happy Nii et 3. Very Happy

Salvräti lugu ma mõtlesin natukene, kuna sa peatusid sel pikemalt ja vihjavalt. Very Happy Magada siiski sain öösel. ;D

Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime22/2/2010, 17:15

Chadi ka ei leidnud, sest mul ei olnud taignarulli ja muidu oleks ta mind lihtsalt maha löönud, mingis osas andis ta ju ühele tüübile peksa alguses. OH! Aga kui ta on viisakas siis ta lapsi ei lööVery Happy!
____________
Oot, kas Kent teadis, et Chad ta maha jätab? Ma löön maha Kent'i...
Oot, või siis nad plaanisid seda ja siis Chad tulebn tagasi. Jahh, nii ongi. On onju?
Aga jah, osa nagu alati, meeldis väga:D
Uut:)!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime22/2/2010, 19:27

nasicc:
Suht viigis oleme siis crushide poolest... Wink

LittleStar: Kahju, et ei leidnud. Ja Chad ei tee lastele liiga. ta ei löö tüdrukuid. ta oleks taignarulli su käest ära tõmmanud, armas olnud ja siis sulle kalli teinud Very Happy


Viimati muutis seda Audrina (22/2/2010, 19:58). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime22/2/2010, 19:44

Spoiler:
(I) Very Happy

Aga tead, see oli selline... ebaagathachristielik käitumine sinust. Very Happy Tema ei oleks vihjanud ja sellest faktist niisama üle käinud. Very Happy ja lõpus lugejaid üllatanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime22/2/2010, 19:53

Nüüd rikkusin üllatuse ära? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime22/2/2010, 19:56

Kõigi jaoks, kes seda enne koju ei avanud ja mu spileri alla piiluvad. Very Happy

(Ja minu. xD )
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime22/2/2010, 19:59

Lisa alla Don't Look ja kõik vaatavad raudselt Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 13 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad... 77/77
Tagasi üles 
Lehekülg 13, lehekülgi kokku 43Mine lehele : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: