MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Blue rose petals - Sinise roosi õied

Go down 
+19
Tennu
imeilus1
nasicc
Tärru.
Prince Kirameki
bbrit .
Karolin
Jezzy
EITC.
padjanägu, [h]
LittleStar
Murtagh
LittleMissy
Marmelaad
KK
Kärolyn
kcissy
Everleigh
Pizza
23 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime12/1/2010, 22:15

ja muide pealkiri uuel kujul on super :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime12/1/2010, 22:39

Mulle ka meeldis!! Very Happy

Ja mulle meeldib uus pealkiri ka.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime13/1/2010, 16:46

*õhkab*

Nii armas... :)

Pealkiri on ka hea Wink

Uut siis Wink
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime13/1/2010, 18:03

See on nii lahe kui kõik neli korraga ütlevad, et lahe osa oli Very Happy
Esimest korda!

I'm so proud! XD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime13/1/2010, 20:18

Wäow, mulle meeldib su kirjutamisstiil selles jutus hoopis rohkem, kui teistes. Ei tea miks. Very Happy

Darn, ma ei oska sisukat kommentaari teha. xD Lihtsalt mölisen siis. Very Happy
Eleanor on tore nimi. Very Happy Aga meestegelaste nimed ei meeldi. Tristan ja Christopher? Mitte et ma oskaks paremaid nimesid ise välja mõelda. xD Aga ma ei tea miks, need nimed hakkasid järsku närvidele käima. Very Happy

Ja hämmastav, et sa üldse romancet kirjutad. Ma arvasin, et sinu genre oli rohkem horror/mystery/adventure. Very Happy Well, good for you. Very Happy

Uut! (:
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime13/1/2010, 21:04

Aitääääääääh ^^

Ja kuna mul on homme vähem tunde, saan ma siis uue osa teha. >.< Ja ülehomme ka Very Happy JA SIIS ON NÄDALAVAHETUS!
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime13/1/2010, 21:31

ME KÕIK OLEME SELLE PÄRAST ÕNNELIKUD Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_biggrin

See osa oli väga hea ja ka mulle meeldis su kirjutamisstiil siin rohkem, õigemini on see iga osaga rohkem meeldima hakanud.
Mulle meeldis see kuidas ta Ch.'il end puudutada lasi, aga jäi samas külmaks, sest lihtne äratõukamine oleks nagu liiga tavaline olud. Ning terve see aeg kui Ch. püüdis Eleanoriga seal tema ukselävel rääkis (kusjuures ma olin natuke pettunud, et ta ei öelnud, et Tristan talle meeldib. Ta oleks seda nahu natuke teistmoodi võinud öelda näiteks, et ta on tema arust väga tore inimene või tore sõber...võibolla need siiski ei lähe, Eleanor oleks võinud öelda lihtsalt tõde, et ta on teda liiga vähe tundnud...võibolla oli sinu varjänt siiski parem, aga siiski see nagu häiris natuke, võibolla hjomme ei häiri, kes teab) ja pani oma käed Eleanori põskedele ja ütles, seda mida ütles ja hakkas, siis teda suudlema mõtlesin ma 'mine minema,mine minema, mine minema...' ja värisesin-kuigi see võis ka tulla sellest pagana külmast, mis mul siin valitseb- ning siis kui Eleanor läkski olin ma kohe nii kergendunud...oeh... Väga tore, et sa seda kirjutasid.
Ja see häiris ka kui Eleanor küsis Tristanilt, kas ta on armukade.
Aga see kõik oli lihtsalt minu tuju niiet jahm it's nothing to think twice about

Aga see lõpp oli nagu meeletult armas...
Ja kogu jutt oli niiiiiiiiiiiiiiii hea.
Ja üleüldse...head ööd ja il- magusaid unenägusid. Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_wink

Ja ootan siis selle uue informatsiooni tõttu palju uusi osasid! Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime15/1/2010, 00:00

Nii, ma lugein kõik osad nüüd ilusti läbi...ja uut tahaks !
Vigu leidus õigekirjas, kuid need olid pisikesed vead.
Siis kohutavalt häiris tunne Videviku saaga sarnasustest.
Ses´ mõttes et kuidas sa Tristianit kirjeldasid ja tundeid, vastupandamatu, kivikõva nahaga ja kuidagi jäitaja moodi, kes teab kõigist kõike ja teab mida tunnevad(tunded) jne. Kuna ma lõpetasin videviku saaga viimase raamatu lugemise, siis see jäi väga kergelt silma ja kui aus olla siis see segab veidike.
Aga muidu oli hea. Mulle meeldib Christopher ja tema tore armukadedus. XD
Aga uut tahan ikkagi, niiet kiiresti oma näpud ja pea tööle!
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime15/1/2010, 16:57

See oli nüüd jälle Videviku moodi ... Mind hakkas häirima see nii ilmselge sarnasus Edwardiga, sellest pole võimalik mööda vaadata, see külmus, norimine, ühest tujust teise minek, kõige mõistmine, ootamatutesse kohtdesse ilmumine. See on lihtsalt väga Edwardlik. Aga muidu tuli see Tristani usaldamine kuidagi jube kähku, ja see, et kuigi nad kohtusid sel päeval teist korda, oli Ellie nagu armunud ja tahtis meeletult koju jõuda, et Tristanit näha. Aa, ja veel üks sarnasus -Tristan on lihtsalt äkitselt Ellie toas, aga keegi pole talle ust avanud. See on ka hirmus Edwardlik. Paratamatult on Tristan sul nii välja kukkunud. Ma ei saagi tegelikult su juttu samastada Videvikuga, vaid just Tristanit Edwardiga. See oleks õigem kriitika.
Aga muidu mulle meeldis. See oli ootamatu pööre, see Chrisiga. Ma ei saanduki enne aru, miks ta just seda kõike tegi, agaa no see sai selles osas üsna arusaadavaks.
Ma millegipärast eeldasin, et Tristan suudleb Elliet, aga mulle poleks see meeldinud, see oleks olnud kuidagi liiga järsku (nii et hea, et seda ei juhtunud). Ja võib-olla polegi see äkki, arvestades, et nad olid terve õhtu pluss järgmise päeva koos, ilmselt rääkisid üksteisest ja said tuttavaks ja nii, aga sa ei kirjeldanud seda, vähemalt mitte pikalt, ja siis see jättiski mulje, nagu oleks see kõik hirmus kähku toimunud.
Mulle meeldib see pealkiri, kuigi mulle ei meeldi, et see on kahes keeles. Ma arvan, et sa vist tahtsid panna inglisekeelset pealkirja, aga näiteks eeldasid, et mõned ei saa aru ja siis panid tõlke ka. Minu meelest oleks parem, kui oleks üks. Ma eelistaks eesti keelset, aga mul poleks midagi ka inglise keelse vastu. Tõlke võiksid panna niäteks esimese postituse sisse (kus see sul vist ongi). Aga võib-olla ma virisen lihtsalt liiga palju.
Uut tahan.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime15/1/2010, 18:06

Oh god, mind ausalt ka tüütab, et te loete seda videvikku liiga palju loete ja siis samastate seda juttu sellega. See on nii nõme saaga, üleüldse. >.<
Noh, ja kuidas ma muudmoodi saaksin kirjeldada seda, et Tristan vampiir on? Nad on perfektsused ja kuidas ma muudmoodi saaksin kirjeldada elavat surnut?
Ning pealkirjaga, jah, ma panin tõlke sest ma ei tea Kui paljud siit oskavad inglise keelt nii hästi. Ja Tristan polnud äkitselt Ellie toas ning Ellie ei lajatanud ukse juhuslikult kinni. Okei, Tristan tuli sisse, kuid vaikselt sest ta ei tahtnud tüdrukut ju häirida. Ta oli ¹okeeritud juhtumist.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime15/1/2010, 19:15

Millal uut saab? xD

*on hetkel ükskõikne selle suhtes, et sarnaneb Twilightiga*
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime15/1/2010, 19:45

Homme saab, kui ma õieti Juliast aru sain :S

Ma tahaksin ka uut Sad
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime15/1/2010, 20:01

Me ei samasta, sina kirjutasid selle selliseks. Ja mina ei kritiseeriks midagi, kui ma ise ei oskaks paremini teha. Arvaku sisust mida tahes, aga see on väga hästi kirjutatud. Ja minu meelest saab vampiir olla ükskõik milline, ta võib olla täiesti tavaline, tal võib olla sadu erinevaid omadusi, ja ma saan aru, et sa näed seda nii, nagu sa näed ja igaühel oma vaade, aga su vaade on väga Meyeri oma moodi.
Ja Ellie jättis välisukse lahti? Milline inimene nii teeb?
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime16/1/2010, 12:26

Oh god, mitte välisukse! Enda toa ukse pigem. Ning välisuks *köhatus* oli juhtum ükskord... lala... tuuletõmbus oli tore... lala.

Minu vampiirivaade on Draculaga omane aga karvased peopesad jätan ma küll välja. >.<
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime17/1/2010, 00:38

millal uut saab ?
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime17/1/2010, 21:07

Kus uus osa on? -.-

*ootab endiselt*
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime17/1/2010, 21:13

Täpselt! Juba neljapäeval pidi tulema juu!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime18/1/2010, 15:52

Uut, Bull. Haha, Pull! xD Said uue hüüdnime xD Bultsakas xD Hakkan sind msnis piinama xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime19/1/2010, 11:34

Irw. See oleks alles hüüdnimi XD
Julla rõõmustaks kindlasti Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime19/1/2010, 18:07

Ta peabki rõõmustama. xD
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime19/1/2010, 18:16

*naerab*

Jajah, kindel see..Bultsakas XD
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime19/1/2010, 18:28

xD

Uut kah saaks? xD
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime19/1/2010, 18:29

Rahunege maha. Ma tean isegi, et tegelikult Tiina ei viitsi seda lugeda ja Marelle lihtsalt plõksib.

Ning mul on ilge depressioon mis pani mind sünnipäeva ajal lihtsalt pillima. Mul ei tuleks osad enam välja, seega andke andeks. Ootan ise ka millal see üle minema peaks. Kahtlustage Skisot. >.<
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime20/1/2010, 19:50

Jaah, sa iseloomustad mind iga päev erinevat moodi ^^

Skisofreenik? Ma tahaks olla Razz
Vaeseke, sünnipäeva ajal nutta, sad.

Aga varsti tahaks ikkagi juttu. Razz

PS: Ma siiski arvan, et ka Tiina loeb xD
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime20/1/2010, 20:44

Mul on see harjumuseks saanud. Sa tüütasid mind Kerttu foorumi ajal nii palju, et lihtsalt külge jäi.

Skisofreenik pole üldse tore olla. Mul läks nt kaks tundi enne kui ma maha rahunesin ja pool tundi veel ning siis sain ma rahulikult hingata.

Jah, varsti tuleb. Vist. Jah, ma olen kindel, et tuleb. Elate üle selle nõmeda osa. See on pooleli veel. >.< Eelmisel nädalal alustasin XD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Blue rose petals - Sinise roosi õied
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Under the blue-blue sky... 7

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Pizza looming-
Hüppa: