MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Blue rose petals - Sinise roosi õied

Go down 
+19
Tennu
imeilus1
nasicc
Tärru.
Prince Kirameki
bbrit .
Karolin
Jezzy
EITC.
padjanägu, [h]
LittleStar
Murtagh
LittleMissy
Marmelaad
KK
Kärolyn
kcissy
Everleigh
Pizza
23 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime5/3/2010, 21:32

Tristan ruulib!
*ohkab* ...õndsusest.
Nii hea osa...ma ei ole kaua siin foorumis käinud, niiet ma ei oska praegu midagi eriti tarka öelda, aga see oli lihtsalt ÜLIhea, ÜLIülihea, super, perfektne...isegi mitte mingit tühist vigisemist ei leia...
Eleanor pea nüüd Christopheriga (ma ei ole isegi kindel, et ma tema nime õieti kirjutan) sotid selgeks tegema ja minema Tristanile...

PALUNpalun uuuuuuut!
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime6/3/2010, 11:02

Hahaha, ma avastasin just praegu väga veidra vea! Ja mitte keegi ei vigisenud selle üle. Mark.

Murtagh - Tiinal on täna võimalus mind tappa. Kasvõi kinosaalis. :)

Ja ma tänan ka teisi, kes viitsisid seda osa lugeda. Mul oli totaalne ideepuudus, kui ma seda kirjutasin, ning nüüd ma pean veel gemmamist ka alustama. ._.

Ning ma vaatan, et Tristan pakub teile väga huvi ning meeldib enamustele. Armas.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime6/3/2010, 11:20

Tristan on mega-mega Very Happy
Ja selle osa lõpp oli lihtsalt super Very Happy

Ja ma tahan kiiresti uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime6/3/2010, 14:15

Oioi, vaata ette siis. Kontrolli ta taskud üle jne. *muigab*
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime6/3/2010, 23:34

Teate, ma kirjutaks küll, kui ma kodus oleksin...
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime6/3/2010, 23:44

Millal sa siis koju jõuad?
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime6/3/2010, 23:46

Homme?
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime7/3/2010, 00:45

? ? *



* [loe: Miks sa küsimärgi panid, kas mina peaksin seda teadma, sest kui peaksin teaksin ma kohe, et sa jõuad täna koju ja kirjutad kaks...või kolm...või rohkem osi...korraga...ja paned need siia üles]
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 16:12

Ma usun, et oleks aeg kirjutada uus osa, aga jälle on ideekriis!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 16:14

Päh. Sul ei tohi ideekriisi olla Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 16:15

Tohib ja see on.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 17:41

Eriti mõttetu.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 17:44

Sa parem täna mind veel 1000 korda oma jutu signatuuri eest!
Tagasi üles Go down
KK
Naljatila



Female Postituste arv : 95
Age : 30

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 18:08

Millal uut? albino
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 18:32

Kunagi ikka.
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 21:40

Okei.
Tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan.

See pole vist tuhat, aga kõlbab kah Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 22:28

Sellele hetkele järgnes suur ¹okk. Püsisin liikumatult umbes viis sekundit, jäised huuled endiselt minu omade vastas. Tristan hoidis minust tugevasti kinni, justkui kartes, et ma hajun hetke pärast tema käte vahelt minema. Ning siis ma vastasin talle. See saabus meile mõlemale üllatusena. Automaatselt libisesid minu käed mööda tema tugevat ja treenitut rinda ülespoole, kuni jõudsin kaelani. Noormees muutis suudlust üha nõudlikumaks ning viimaks haaras ta mu jalgadest, tõmmates siis mind kerge liigutusega omale sülle. Mu käed mänglesid tema tumedates juustes ning viimaks ta katkestas suudluse. Ahmisin õhku, silmad endiselt kinni. Siis tundsin tema külmi huuli enda kaelal, liikumas üha allapoole, kuni särgi kraeni. Hoidsin tema ümbert tugevasti kinni, kartes sedasama mida temagi. See võib olla kõigest uni!
Tema suudlusterida ei katkenud ning peagi leidsid tema huuled taas minu omad. Õrnalt mängles ta nendega, muutes suudluse veelgi magusamaks.
Järsku ta lõpetas, ning aeg, mis oli enne justkui seisma jäänud, hakkas taas edasi liikuma. Tristan naeratas õrnalt mu kaela vastas, jäine hingeõhk kõditamas õrnalt mu kaela. “Ma läksin vist liiga kaugele,“ lausus ta vaikselt. Ootasin, et ta eemalduks, kuid seda ta ei teinud. Tema käed hoidsid ikka veel minu reitest kinni ja minu käed tugevasti tema kaela ümber.
“Mul pole midagi selle vastu,“ mõmisesin lõbusalt. Tristan surus uuesti huuled vastu minu kaela, kuid eemaldus siis, asetades mu ettevaatlikult põrandale. Mu jalad värisesid alguses ning alles siis jõudis mulle kohale jahedus. Tundsin tuttavat kõditunnet kehaosadel, mida noormees oli puutunud ja naeratus valgus mu näole.
“Minul ka mitte,“ lausus ta ning lisas:“olen seda hetke päris kaua oodanud.“
Mu kulmud kerkisid kõrgele ja ma astusin talle lähemale, kuid minu üllatuseks ta taganes. Minu üllatunud ilme peale kehitas ta vaid õnnetult õlgu. “Sul on poiss, Eleanor,“ tuletas ta mulle ränka tõde meelde. Tõin kuuldavale hädise oige. Poiss! Christopher! Miks pidi ta nii ilusa hetke ära rikkuma vaid üheainsa nimega, mida ma õppisin juba vihkama? Alati oli tema mulle takistuseks. Alati oli tema takistuseks minu ja Tristani vahel. Ning ta teadis piire.
Kuid minust ei olnud kadunud see lootus ja ma astusin talle uuesti lähemale, kuid seekord väiksema sammuga ja ettevaatlikumalt. “Sa võid ju mu salaarmuke olla...“ panin välja. Siis lõi mulle justkui valus hoop südamesse. Salaarmuke! Ükskõik kui palju ma Chrisi vihkasin ja ükskõik kuidas ma ka teda ei soovinud näha, tema sooje käsi enda vastas tunda ning samuti tema huuli... ma tundsin ennast tema külge köidetuna. Ei, asi polnud lihtsalt selles, et temalt sain ma oma esimese suudluse. Ma olin temaga seotud. Ning ükskõik kui palju ma ennast ka ei vihanud selle eest, teadsin ma, et ma olin temasse kiindunud ja sügaval südames mul olid veel tunded tema vastu. Need olin ma suutnud varjata, kuid alati kui ta minu läheduses on, kaovad mu mõtted ja... ma olen justkui tema. Ning samad lood on Tristaniga. Kui ta minu läheduses on, olen justkui tuim. Maailm kaotab oma väärtuse ja ma ei soovi muud, kui ainult Temaga olla. Mõlemaga!
Noormees libistas õrnalt sõrmedega üle mu tulitava näo ja astus seekord ise mulle lähemale, võttes mu näo enda kahe jäise käe vahele:“mul oli kavas sind tegelikult välja kutsuda,“ lausus ta naeratades. Sellega suudles ta mind veelkord õrnalt ja viivuks. Kui ta eemaldus, kaunistas mu nägu taas kerge naeratus ja ma noogutasin, mõtlemata hetkegi järele selle üle, kuhu ta mind seekord viia kavatseb.
“Oota siin!“ sosistasin lõbusalt. Naeratus oli ilmunud temagi näole ja ta noogutas. Jooksin kiirelt üles oma tuppa ning vahetasin kiirelt oma tavalised kooliriided välja. Peagi seisin peegli ees, keerutades ennast ühelt küljelt teisele. Olin selga saanud lühikese teksaseeliku, heledad sukkpüksid ja musta särki pikkade varrukatega. Teadsin küll, et väljas on miinuskraadid, kuid ma kahtlesin sügavalt, et Tristan veab mind kohta, kus ma külmuksin surnuks! Kammisin juuksed ära ning panin natuke meiki näkku ja siis olingi taas all. Selle ajaga oli ta ennast riidesse pannud ning kiirelt otsisin ma kapist välja oma sooja talvejope, mütsi ja kindad. Need selga saanud, astusime majast välja ja ma lukustasin ukse. Võtme peitsin vaiba alla ja astusin edasi.
Must auto seisis uhkelt maja ees ja Tristan viibutas käega. Astusin talle lähemale ja ta võttis mu käe, surudes millegi mulle pihku. Vaatasin oma käte poole ja üllatusin, kui nägin autovõtmeid.
“Sa teed nalja...“ kuulsin ennast pomisemas. Ta vangutas vaid pead ja tegi ukse lahti. Neelatades, istusin mugavasse salongi ja uks paugatas kinni. Hetk hiljem oli noormees minu kõrvale istuma potsatanud ja turvavöö kinnitanud. Tegin sama ja ta võttis võtme ja käivitas sujuva käeliigutusega auto. Kuulsin meeldivat suminat.
“Ma tean, et su isa õpetas sind autot juhtima,“ tähendas ta. Noogutasin vaikselt. Ma olin ärevuses. Olgugi, et isa oli õpetanud mulle enamus asju mida on vaja teada autot juhtides, polnud ma selleks kohe kindlasti valmis. Kuid ma ei soovinudki tagasi astuda. Mind valdas kiusatus näidata, et ma oskan ka midagi.
Silmad korraks sulgenud, hingasin sügavalt sisse ja justkui iseenesest hakkasid mu käed tegutsema. Vajutasin ettevaatlikult pedaale ja sujuvalt hakkas auto liikuma. Ma ei pööranud Tristanile alguses tähelepanu, kuid ma kuulsin kuidas ta vaikselt naeris. Ilmselt oli temagi õnnelik selle üle, et ma võtsin viimaks ohjad enda kätte ja tõestasin, et suudan midagi peale hakata.
Sõit edenes sujuvalt.
“Kuhu me sõidame?“ küsisin viimaks. Sõidu ajal olime käima pannud raadio, kust kostus vaikselt tantsumuusikat.
“Linnast välja. Seal on üks tore vaikne kohake.“
Naeratasin endamisi. Tore vaikne kohake... See sõna tegi mul südame alt soojaks. Ta tõesti kandis hoolt selle eest, et mul oleks tore veeta aega temaga. Taaskord sõitsime vaikselt, jõudes viimaks ühele sirgele maanteele linnast väljas. Lubasin korraks pilgul ka ümbrusele rännata.
Meid ümbritsesid tihedad kuused ja kõrged männid. Kõigil olid uhked lumemütsid ja hiiglaslikud hanged seisid kaitsvalt nende ees.
Kuid Tristani järsk toon, mis minu nime valjusti lausus, äratas mind mõttemaailmast. Olgugi, et olin otse tee peale taas vaadanud, võpatasin tugevasti ning järsku sirutas ta oma käed rooli poole, selleks, et teelt kõrvale pöörata, kuid tugev müts, mis uhket autot tabas, sundis mind silmad kinni pigistama. Kui ma need taas avasin, avastasin, et olin käed näo ette pannud. Tristan hoidis endiselt roolist kinni, sõrmed kangestunult kummi ümbert kinni hoidmas. Siis liikus minu pilk klaasile ja ma ahmisin õhku. See oli mõranenud ja kapott oli samuti mõlkis.
Mu süda hakkas otsekohe taguma ja seda kuuldes, pööras vampiir oma pilgu mulle ning tegi kiirelt oma turvavöö lahti ja kadus autost. Neelatasin hädiselt ja tegin oma turvavöö samuti lahti, kuid ei julgenud autost välja astuda. Selle asemel liikus mu pilk tahavaate peeglile ja ma kohkusin.
Tristan kummardus ühe tumedalt riietatud kogu kohale, mille ümber oli suur kogus verd. Tundsin, kuidas mul hakkab paha ja ma surusin käe tugevasti suu ette. Pisarad ilmusid mu silmanurkadele ja ennast tagasi hoidmata, lasin neil mööda põski voolata. Ma vajasin värsket õhku ja värisevate kätega tegin ma ukse lahti.
Seda kuuldes oli Tristan koheselt minu juurde ilmunud ja pööranud mind seljaga verise kogu poole. “Sa ei taha seda näha...“ sosistas ta mulle vaikselt ja surus autosse tagasi istuma. Ta silus mu juuksed kiirelt kõrvale, vaadates samal ajal murelikult kõrvale. Nii palju kui mu silm seletas, oli tegu mehega. Tal oli blond juuksepahmakas, kuid tema nägu ma ei näinud.
“Ma lähen vaatan ta uuesti üle. Helista samal ajal kiirabisse,“ käsutas ta ning võttis taskust oma telefoni. Selle mulle pihku surudes, läks ta tagasi mehe juurde ja kükitas tema juurde. Jälgisin, kuidas ta pulssi mõõtis ja tema keha ettevaatlikult kompis, otsides murtud luid.
Kuid ärevus ja hirm sundisid mind kiirustama. Endiselt nuttes, valisin ma kiirabi numbri ja seletasin neile kiirelt kus me asume, üritades kõlada arusaadavalt. Möödus kaks minutit, kui ma telefoni klapi kinni panin ja aeglaselt püsti tõusin.
Mu jalad värisesid kohutavalt ja ma olin tuim külma suhtes. Samal ajal kui ma kogu juurde jõudsin, tõusis Tristan püsti ja asetas käed hellalt mu õlgadele:“Temaga saab kõik korda,“ lubas ta mulle. Värisesin üle kogu keha, pilk lumisesse teesse imbunud verel. Kuidas suutis ta sellele vastu panna, kui Ta vampiir oli? Mul oli süda paha, kuid ma ei saanud kõrvale vaadata. Mina olin selles süüdi! Mina!
“Kes ta on?“ küsisin vaikselt. Mu hääl kõlas nii, nagu oleks keegi mind hetk tagasi kägistanud.
“Ei, Eleanor, see on liiga...“
Ma katkestasin ta kiirelt oma väsinud ja läbinutetud pilguga. See sundis ta kiirelt vait jääma, kuid ta keeldus kõrvale astumast. “Eleanor...“ kordas ta mu nime, kuid ma raputasin pead.
“Ma pean seda nägema...“ sosistasin.
Siis astusin kõrvale, rebides oma õlad tema õrnast haardest välja. Astusin ettevaatlikult teisele poole kogu ning kiljatasin kõvasti. Taaskord surusin käe tugevasti suu ette ning pisarad voolasid nüüd suurema hooga, kui enne.
Ahmisin valjusti õhku, kui vaatasin Christopheri näkku, mis oli sügavast peahaavast verine ja kaameks muutunud.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 22:50

Ohissand jumal!
ükskõik kui nõme Chris on...mul on temast nüüd kahju Very Happy

Aga jutt on hea nagu alati. Huvitav ja närve üles krudiv :))
Et kindlasti nüüd kiiremas korras uus osa olemas oleks homseks, sest kauem ei suudaks oodata !
Tagasi üles Go down
KK
Naljatila



Female Postituste arv : 95
Age : 30

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime8/3/2010, 22:52

Appppi kui hea.

Nii kui nägin pm, et uus osa, siis mul on alti, et toas tuled kustu, telekas mute peale ja siis suure õhinaga lugema. Very Happy See kord tulid käe plaksud ka juurde, kui nägin, et uus osa. Lapsik, ma tean, aga siiski. Very Happy Niii hea!

Minu arvamus lõpu kohta, ... hmm, Christopher võikski teelt neil ära kaduda... ma ei mõtle, sellelt auto teelt, vaid Tristani ja Elanori teelt. Very Happy

Et, siis kokkuvõtvalt, olen vaimustuses. :)

Võiks siis ruttu uut, et ma ei peaks nii palju vaevama oma pead sellega, et... MIS SAAB EDASI?


5+
Tagasi üles Go down
kkaia-
Naerupall
kkaia-


Female Postituste arv : 10
Age : 27

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime9/3/2010, 15:08

niihea .
uut Wink
Tagasi üles Go down
http://kkaiiiiaaamsjaa.blogspot.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime9/3/2010, 15:19

Murtagh kirjutas:
Okei.
Tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan-tänan.

See pole vist tuhat, aga kõlbab kah Very Happy


312 on see Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime9/3/2010, 16:28

Ma poleks viitsinud seda isegi word countis vaadata Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime9/3/2010, 18:39

See oli ni lihtne ju Very Happy
Lugesin ära, mitu korda seda vasakult paremale on ja siis et mitu rida. Krrutasin need numbrid ja siis liitsin alumisest reast 6 sõna juurde Very Happy
Niipalju ma matat mõikan Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime9/3/2010, 19:06

Haha, okei, tean siis Very Happy

Jutt... super. Pm twi vastand, Tristan laseb tüdrukul sõita Very Happy *naerab*
Ja lihtsalt noh, tore. Nunnu osa. Välja arvatud see avarii jms.

Uut.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime9/3/2010, 19:23

Tee kaks korda quote'i ja saadki tuhat täis Very Happy

Ja jutu kohta: I like Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blue rose petals - Sinise roosi õied   Blue rose petals - Sinise roosi õied - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Blue rose petals - Sinise roosi õied
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Under the blue-blue sky... 7

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Pizza looming-
Hüppa: