MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Habras (taas üleval!)

Go down 
+22
Mezilane
liisucatye
Getzzzu
V2ikeP2ike
Naughty
Kärolyn
Herbts
socialpoetry
Smile*
Dreams
Cilen
*Nastik.
Stardoll
NunnuOled-
H6umy
shine
PINK
-mariliis
Asssu
Karro
pipisike
Audrey
26 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime30/7/2011, 00:24

Nii.. Hmm.. Milla uus osa tulekul on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime30/7/2011, 00:34

Umm, ma äkki homme hakkan kirjutama... Pean mõtteid koguma- kaevasin omale 22. osaga paraja augu Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime30/7/2011, 00:38

Äkki? Very Happy
Kaevasid küll jah. Mulle ei meeldi et saa Rafe ja Quinniga nii tegid eelmises osas -.- See oli nii.. Eba sobilik sinna Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime30/7/2011, 01:29

Nojaa. Ma ei suuda oma klaviatuurist sõnu välja imeda, kui mul kirjutamistuhinat peal pole. Mul pole isegi vastavat muusikat, et vastavat meeleolu luua... Või tegelt... Hmm, Beyonce'i "Broken hearted girl" läheb tegelt küll... Ok, küll youtube appi tuleb :)
Mul on selline tunne, et kui vol 2 tuleb, pean ma selle kõrvalvaataja stiilis kirjutama. Muidu on nagu eriti keeruline... Või siis lihtsalt katsuma end piisavalt palju kokku võtta.
Ja relax, küll nad ära lepivad EHK...
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime30/7/2011, 01:40

Parem oleks et nad ära lepiksid, sest muidu teeb Karro, midagi mõtlematut ja rumalat Very Happy

Youtube on alati abiks Very Happy
Tegelt ma tean mida sa tunned. Mul on vahest word lahti ja jutt ees ja ma lihtsalt jõlitan seda, sest ma ei suuda sinna lihtsalt midagi kirjutada. Või siis kirjutan ja kustutan kohe ära, kuna see pole piisavalt hea. Vahest tuleb mõne lauluga nii hea kirjutus tuhin, aga siis polearvutit või paberit käe pärast võtta. -.- Ja siis saabki hea mõte kaotsi Very Happy Või siis on mingi räigelt hea mõte, aga sa oled lihtsalt liiga väsinud,et kirjutada ja siis kui kirjutada tahad,siis on mõte juba kadunud -.- Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime30/7/2011, 01:54

Ma pean tunnistama, et ma olen totaalselt emotsionaalne kirjutaja. Ma kirjutan põhimõtteliselt oma emotsioone juttu nii palju, kui ma julgen neid endast välja lasta ja... ma ei tea. Vist aitab... Ma vist NP teemas kunagi kirjutasin ka, et ma panin ennast totaalselt Summerisse (iseloom jne.). Breathtaking- sama lugu. Habras- sama.

Ja tead, mis? Ma pole alates NP kirjutamisest mitte kordagi teinud Wordi/Notepadi lahti, ilma ühegi mõtteta. Kui ma end sunnin ei tule asjad hästi välja.

Aga jah... Mul on palju põhimõtteid seoses kirjutamisega ja üks põhimõte... või noh, pigem reegel on see, et ma kirjutaksin midagi, mida mulle endale meeldiks lugeda. Kui mul on teksti näiteks paar kuud peale valmimist mugav lugeda ja ma arvan et see on hea, on kõik korras :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime30/7/2011, 17:59

23.

Toetasin pead vasakule käele ja segasin lusikaga kohvi, oodates, millal sinnapistetud suhkrutükk lõpuks ära sulab. Oli esmaspäeva varahommik ning ärkasin ligi pool tundi enne äratuskella, mistõttu oli mul piisavalt palju aega, et pabistada eelseisva koolipäeva pärast. Mul polnud aimugi, kuidas kõike korda saada. Ma tahtsin aega tagasi keerata, et ma poleks nii rumal olnud ja ära jooksnud aga ma ei saanud sinna midagi parata.
Ma kartsin. Ma olin hirmunud.
“Hei,” ilmus ema kööki, õhuke hommikumantel seljas. “Sina nii vara üleval?”
“Kool,” vastasin tuimalt ja tõstsin kohvitassi suule.
“Ahjaa,” naeratas ema ja võttis kapist tassi ning valas sellesse kohvi. Ta istus minu vastu. “Pean ka mõned asjad kokku panema ja jälle tööle minema. Ma sain uue ülemuse. Ta helistas mulle eile õhtul ja ootab mind tagasi tööpostile. Ma jääks hea meelega paikseks, mitte ei rändaks mööda ilma ringi. Ausalt öeldes ma ei arvanud kunagi, et ma nii palju kodust ära töö pärast pean olema.”
Noogutasin aeglaselt.
“Ja just need mõned viimased aastad. Ma olen sind üksi jätnud.”
“Ma ju mõistan,” ütlesin, jõin viimase sõõmu kohvi ära ning panin tassi kraanikaussi. “Sa oled ainult neli aastat seda tööd teinud ja ma olen ju siiani hakkama saanud.”
“Oled küll ja mul on selle üle vaid hea meel.”
Pöördusin: “Okei, ma lähen võtan toast oma asjad ja lähen.”
“Nii vara?”
“Ma ei kiirusta. Pealegi on mul palju mõtlemisainet.”
Viskasin mõned pastakad ja suvalised lehed musta nahkkotti ning tõmbasin siis luku kinni. Mu ärevus oli kasvamas iga sekundiga.
Haigutust alla surudes avasin autoukse ja viskasin koti kõrvalistmele. Ronisin rooli taha ja käivitasin auto ning lasin sel natuke aega vaikselt nurruda, enne kui sissesõiduteele keerasin ja kooli poole sõitma hakkasin.
Kooliparkla oli alles pooltühi, kui endale kohta otsisin. Kuna mu tavapärane koht oli hõivatud parkisin selle kõrvale, otsides silmadega Rafe’i Mercedest. Esialgu see uhke auto mulle silma ei hakanud, kuid kell oli alles vähe ka.
Või siis ei tule ta lihtsalt kooli…
Sättisin koti õlale, virutasin ukse pauguga kinni ning lukustasin uksed.
Ma piinlesin kuni lõunapausini. Ma kartsin Rafe’iga kohtuda. Ma teadsin, et ma ei suudaks tema jahedat pilku endal taluda.
“Ma tahtsin sind sel õhtul ette hoiatada,” sosistas Elly juba ma ei teadnud mitmendat korda. “Rafe oli hullumas. Ta helistas mulle, Sarale… Mis teie kahe vahel juhtus?”
Vaatasin neid kahte ja ei osanud midagi vastata. Mingi hull kummitus tahab mind ära tappa kuna tema ammu aega tagasi surnud poiss-sõbra vaim tahab minuga koos olla? Kõlab kui hullumeelse väljamõeldis…
“Lihtsalt väike arusaamatus, mille peale ma nõmedalt reageerisin.” Vaatasin ohates laua poole, kus Rafe tavaliselt koos Alysoni ja Dantega istus. Viimased kaks olid seal. Alyson märkas mu ekslevat pilku ja jäi mind hetkeks vaatama.
“Mul ei lähe see alla,” tõstsin sokolaadimuffini Elly kandikule ning tõusin. “Ma lähen matemaatikasse. Hiljem näeb.”
“Kas ma sinuga koju saan?” hüüdis Sara.
“Muidugi,” vastasin üle õla ja väljusin sööklast.
Koht mu taga oli endiselt tühi, kui teine kell tundi helises. Lehitsesin oma vihikut ning kuulasin õpetajat, kui ta meile uuest teemast rääkis.
Ja siis kuulsin ukse avanemist ja samme. Ma teadsin ilma pilku tõstmatagi, kes saabus ja nüüd oma koha poole sammus.
“Väga rõõmustav, et te aega leidsite ja meiega liitusite, Dephona,” lausus õpetaja üsna sarkastiliselt.
“Rõõm on minupoolne,” pomises Rafe õpetajale vastu ja sammus minust mööda ning tõmbas tooli lauast eemale, et istuda. Õhus oli tunda Rafe suurepärast lõhna, mis mind tavaliselt jalust nõrgaks tegi. Aga sel hetkel seda efekti ei tekkinud.
Oli vaid hirm.
Tund möödus ruttu. Olime jõudnud osa läbi võtta ja ka mõned ülesanded lahendada, mida ma vihikusse ümber kirjutada ei viitsinud. Klass tühjenes õpilastest välkkiirelt ning koridori pääsedes avastasin end Rafe’i otsimas. Sama juhtus ka peale viimaseid tunde.
Imestasin, et olin end üleüldse nii palju kokku võtnud. Asjalood võisid ju keerulised olla ja Rafe’il oli õigus pahane olla, et ma teda ei usaldanud aga tegelikult olime viigis. Mina ei suutnud temast aru saada ja tema minust. Või noh, tegelikult sain mina temast väga hästi aru. Rafe lihtsalt keeldus asja minu künka otsast vaatamast. Minu jaoks oli kõik üle mõistuse käiv, mitte tema jaoks…
Istusin just autosse, kui nägi Rafe’i ja tema uhkelt läikivat Mercedest paar autot eemal. Lükkasin ukse lahti ja hüppasin välja.
“Rafe!” hõikasin teda, kuid ta ei teinud väljagi. Tüüp, kellega ta parasjagu vestles, patsutas teda õlale ja osutas käega minu poole, kuid Rafe vaid raputas pead.
“Rafe!”
Ka uus katse jäi tulemusteta. Istusin pettunult autosse tagasi, lohutades end mõttega, et kaotused pole suured. Ta polnud mu poiss-sõber, ta oli lihtsalt sõber, kellesse ma veidi kiindunud olin. Ja ta hoidis mul silma peal.
Pigistasin rooliratast ja vaatasin läbi tuuleklaasi, kuidas Rafe oma uhkesse tõlda istus ja hetke pärast kohalt välja tagurdas.
Lõin oma autole samuti hääled sisse. Kooliparkla tipptund oli omamoodi kohutav, kuid sel hetkel tundsin selle üle siirast rõõmu. Sõitsin kooli sissesõiduteele ja naeratasin, kui nägin, et mõnikümmend meetrit eespool seisev auto on Rafe’i oma.
Vahetasin käike, surusin gaasipedaali põhja ja lootsin tekitada kahju. Kasvõi pisike mõlk oleks hea. Värv võiks praguneda. Võib-olla on see auto selleks pisut liiga uus aga siiski võiks.
Kokkupõrge raputas mind üsna korralikult läbi ja metallikrägina hääl pani päid pöörama. Proovisin normaalset hingamist taastada, kui nägin, et Rafe väljus autost, vaatas minu poole ja tema suu tõmbuks tõsiseks kriipsuks.
Kerisin akna alla, vältides publiku näpuganäitamisi.
Ma ootasin, et ta minu juurde tuleks ja minuga räägiks. Isegi kui ta karjub mu peale jälle on asi seda väärt. See oli liialeminek, kuid nüüd oli see tehtud.
Nägin teda tulemas.
“Milleks see vajalik oli?” Rafe toetas end seisma jäädes mu auto vastu ja vaatas mind pikalt.
“Ma tahan sinuga rääkida.”
“Ja selle pärast lõhkusid oma auto ära? Kas see pole juba mitte liialt kannatama pidanud?”
Mu esialgne võidutsev naeratus oli asendunud hämminguga. Vaatasin juhmilt Rafe'i, kes võidutsevalt mu auto esiosa uurima asus.
Minu ja tema auto vahele jäi umbes meetrike.
“M-mida..?” ronisin autost välja.
Läksin Rafe’i kõrvale ja oiatasin valju, kui nägin krobelist mõlki. Mu süda jättis löögi vahele, kui Rafe lahtist stanget pisut raputas.
“Ei!” hüüatasin. “Käed eemale minu autost!”
“Oli see väga vajalik? Mina seda küll seekord kinni ei pleki. Ise tegid.”
Rafe toetas end vastu oma Mercedest ja surus käed jakitaskutesse. Mõned autod sõitsid meist mööda ning ma tänasin mõttes taevast, et ma selle lolli tembuga kooliväravate juures hakkama ei saanud.
“No see mõlk… Stange pole nii lahti nüüd ka… Ma saan koju sõita, eks ju?” küsisin Rafe’ilt kogeledes ning jäin siis Mercedese endiselt veatut tagaosa suu pärani vaatama.
“Kas su auto on rauast või midagi!?” kükitasin, lootes leida kasvõi imepisikest kriimu.
Rafe hakkas naerma: “Nii et kui sul järgmine kord jututuju tuleb, sunnid mind relvaga?”
“Ei-ei, Rafe,” raputasin pead ja katsin näo kätega.
Kuidas ma küll nii rumal olla võin?
“Quinn, sa… Sa oled totaalselt ära pööranud,” sosistas Rafe minu kõrvale kükitades. “Mis su peakeses küll toimub? Pidevalt ainult valed otsused.”
“Oh,” kiunatasin ning ajasin end oma autole toetudes püsti.
“Kõigepealt sa põgened minu juurest ning arvad, et see, mida teed, on õige. Aga sa seadsid end lõksu. Sul vedas, et Thalia su põgenemist tähele ei pannud. Ja nüüd sa lõhud oma autot. Mis mõttega?”
“Sa…”
Ta ohkas: “Mida?”
“Ma kartsin, et sa jätad mind,” vuristasin kiirelt.
“Ma olin endast väljas, Quinn. Pealegi ei saa sina end kuidagi kaitsta. See oleks su surmaotsusele alla kirjutamine kui ma jätaks su valveta.”
Unustasin kõik. Selle, et me oleme endiselt kooli territooriumil. Selle, et varsti peaks tulema Sara, et ma ta koju viiks. Selle, et me siiski takistame sujuvat liiklust.
“Kuidas ma siis…?” jõudsin küsida, kui Rafe’i pilgust aru sain, et meil on seltsi. Keerasin pead- Sara ja Elly jälgisid meid paar meetrit eemal.
Kui ma oma tähelepanu uuesti Rafe’ile koondasin, olin valmis sulama. Ta naeratas võluvalt ja hetkeks katkes mu mõttelõng. Mu suu avanes pisut, kui ma ei toonud kuuldavale ühtegi sõna.
“Mulle tundub, et nad ootavad sind.” Ta patsutas mu auto kapotti. “Võid julgelt sõita. Kahjud pole nii suured aga väike parandus oleks vajalik. Veab, et tuled terveks jäid.”
“Ma olen nii loll.”
“Oled küll jah,” naeris Rafe ja kallistas mind siis. “Kõik on ju korras. Ma lihtsalt muretsen su pärast.”
Tundsin, kuidas ta suu kergelt mu kõrva riivas: “Ma astun hiljem sinu poolt läbi. Mine nüüd.”
Pilgutasin end kogudes silmi kui vaatasin, kuidas Rafe autosse istus ja väravate suunas sõitis. Elly ja Sara olid mu kõrvale tulnud.
“Mida see tähendas?” päris Sara.
“Mitte midagi,” vastasin õnnelikult.
“Mitte midagi? Midagi pidi see tähendama küll…”
“Kui midagi, siis ainult seda, et ma tegin ennetlikke järeldusi.”



Viimati muutis seda Audrey (28/6/2013, 21:13). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime30/7/2011, 19:27

Haha.. Quinn on.. imelik Very Happy Ma oleks pigem autole ette jooksnud, kui autoga sisse ramminud ja selle ära lõhkunud Very Happy
Rafe autu on mingi tank või?
Igatahes.. Mõnus osa oli. Natuke teistsugusem kui tavaliselt. Aga hea (Y)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime30/7/2011, 20:10

Quinn on imelik = mina olen imelik Very Happy
Mitte Rafe'i auto pole tankl vaid Quinni auto on saast Very Happy
Ma ise tundsin ka, et kuidagi testsugune tuli. Ma kuulasin täiesti teistsugust muusikat ka :)
Ja ma tahan nüüd edasi kirjutada...
Q ja R koos... Sweet, I must say.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime1/8/2011, 00:51

24.

Viisin Sara koju ja sõitsin seejärel linnast välja. Ma ei teadnud, kas ema on veelk kodus või on ta juba läinud, kuid kui koduuks oli lukus ja ma majja pääsedes köögilaualt kirjakese leidsin, teadsin, et olen mõnda aega jälle üksi.
Kägardasin paberikese kokku ning viskasin esiku prügikasti. Võtsin maast sinna sisenedes visatud koti ning enne kui üles oma tuppa läksin, keerasin ukse seestpoolt lukku.
Viskasin koti diivanile ja vahetasin kooliriided kodusemate vastu ning läksin lõpuks alla tagasi.
Oletasin, et ema polnud just kaua aega tagasi tööle sõitnud. Ta oli enne minekut isegi koristada jõudnud. Köögis ja elutoas valitses laitmatu puhtus ning ma lülitasin mõlemas ruumis mõned väiksed tuled põlema, et veidi hubasemat olekut luua.
Mul oli ääretult igav. Kuna järgmisel päeval pidi olema bioloogias kontrolltöö, soovisin ma end kokku võtta ja ükskord ausalt selle sooritada. Olin liiga kergelt ja liiga kaua juba kontrolltöid spikri abiga sooritanud. Oli viimane aeg mõni ausalt ära teha.
Käisin üleval toas ära ning otsisin kotist bioloogiaõpiku välja. Seadsin end köögilaua taga sisse, et lugeda esialgu olulised peatükid läbi. Õpetaja oli meid korralikult piinata soovinud ning pidime selgeks õppima kõik, mis puudutas DNA-d ja pärilikkust. Iseenesest oli teema huvitav, kuid palju oli mõisteid, mida õpetajale meeldis tööse sisse panna. Mõisted mulle pähe ei jäänud ja see ajas vihale. Ma kaotasin nende pärast alati nii palju punkte.
Lugesin vajalikud osad läbi ning heitsin seejärel pilgu kellale- pool seitse. Päike oli metsa kohale vajunud ning oranzikas valgus muutis õue hubaseks. Tundsin, et vajan väikest jalutuskäiku ning tõusin, jättes õpiku lauale lahti. Läksin esikusse ning panin musta jaki selga. Keerasin ukse lahti ning lukustasin selle enda järelt, pistes võtmed taskusse. Jalutasin ümber majanurga ning aeglaselt majast eemale liikudes mõtlesin kõige üle, mis vahepeal juhtunud oli. Oli ilmselge, et parim, mis juhtunud oli, oli mu sõprus Rafe’iga. Naeratasin, mõeldes, kuidas me üleüldse kokku sattusime. See oli puhtalt Sara süü.
Kuigi meie algus oli üsna konarlik, oli see nüüd minevik. Ma ei teadnud, mida Rafe minu vastu tunneb, kuid ma olin juba ammu aru saanud, et ma hoolin temast. Ta meeldis mulle ja mulle meeldis temaga koos olla, temaga rääkida, teda kuulata…
Kuid ma teadsin, et meie vahel on Thalia. Ta ihub minu peale hammast, ta tahab, et ma kaoks Rafe’i uuest maailmast. Ja peale tema on veel Alyson. Tüdruk, kelle elu oli keeruline ja kel oli Rafe’i elus mingi koht…
Võib-olla olen mina lihtsalt Rafe’i sõber. Keegi, keda on vaja kaitsta, kuid see on ka kõik. Kui ma olen päästetud on kõik. Ta küll ütles mulle, et tahab minuga koos olla
Kuulsin autoukse avanemist ja kohe löödi see ka kinni. Pöördusin ja jooksin maja poole. Lõpuks ometi jõudis ta kohale, mõtlesin õnnelikult. Jooksin ümber maja nurga ja nägin Rafe’i verandal seismas.
“Ma olen siin,” hüüdsin, kui olin seisma jäänud ning liikusin mõõdukate sammudega tema juurde.
“Ma oletasin, et sa oled toas. Tuled põlevad…”
“Ma tean.” Astusin ukse juurde ja toppisin võtme lukuauku ning keerasin. “Astu edasi.”
Rafe lükkas botased jalast ning ootas kuni ma jaki seljast olin võtnud.
“Lähme kööki. Ema sõitis alles mõne aja eest jälle tööle”
Rafe astus köögilaua äärde ja lehitses mu bioloogiaõpikut.
“Soovid midagi juua?” küsisin, et vaikust elavdada.
“Sama mida sina,” vastas ta ja tuli minu juurde. “Kuigi ma ei tulnud selleks siia, et sinuga teed juua.” Ta vaatas kahte kruusi mu ees ja seejärel mind. Asetasin pasrasjagu teekotikesi kruusidesse ning mu käed hakkasid pisut värisema.
Rafe mõjus kuidagi nii suurelt, ohtlikuna või siis oli asi lihtsalt minus. Ma olin temasse liialt kiindunud.
Veekeetja sisises.
“Mille pärast sa siis tulid?” küsisin.
“Sinu,” ütles ta mu kätt kergelt puudutades. Tõmbasin aeglaselt oma käe ära kui veekeetja plõksudes märku andis, et vesi on piisavalt kuum.
Rafe ohkas. “Me peame rääkima.”
Noogutasin.
“Thaliast,” lausus ta lühidalt.
Istusime köögilaua taha ja ma lõin õpiku kinni ning lükkasin selle eemale. Ma kuulasin kõike, mida Rafe Thaliast rääkis, lausa ammulisui. Tema olemasolu tundus endiselt uskumatu ja viis, kuidas teda nii-öelda kahjutuks teha, samuti. Mul oli valus, kui Rafe rääkis nende koosolemisest, ajast, mil kõik korras oli ja Thalia hea oli.
Olin tee lõpuni joonud ja tõusin, et kraanikausi juurde minna. Rafe jäi vait, kui ma tõusin ja laua juurest minema läksin, kuid ma tundsin, et ta tuli minu juurde. Ta seisis mu selja taha ja toetas oma pea hästi õrnalt mu vasakule õlale, justkui kartes, et ma tõmbun temast eemale.
“Ma tean, et sul on raske. Ma teen kõik, et ta sind igaveseks rahule jätab.”
“Kuidas sa seda teed, kui see nii keeruline on?”
Kallutasin pisut pead. Mulle meeldis tema lähedus sama palju kui see ebamugavust tekitas. Aga ometigi ei suutnud ma temast eemale tõmbuda.
“Ma leian selleks viisi. Maybel õpetas. Ma saan ka Alysoni appi paluda.”
“Alysoni? Kas sa arvad, et ta aitab?”
“Miks ta ei peaks?” Rafe võttis kruusi mu sõrmede vahelt ja pani selle kraanikaussi. Seejärel
pööras ta mind ümber ning mu hing jäi kinni, kui ta oma käed mu ümber pani. “Miks ta ei peaks?”
“Ah, ei, ära pane tähele.”
“Muidugi ta aitab mind, Quinn.” Rafe võttis mu näo oma käte vahele. Selline lähedus oli juba midagi, mis veidi ootamatult tuli. “Ja kui ei, siis saan ma üksi hakkama.”
“Üksi? Alles sa ütlesid, et ta on liiga võimas.”
“Mitte siis, kui tead, kuidas temast lahti saada.”
“Kuidas sa üldse kindel olla saad, et see õnnestub?” küsisin.
Rafe naeratas kergelt. “Seni, kuni sina elu eest põgenesid, kuulasin mina hoolikalt Maybeli juhiseid.”
Raputasin pisut pead. See rituaal, millest Rafe mulle enne rääkis, tundus ohtlik. Pealegi ei kujutanud ma ette, mis juhtub, kui Rafe viga saab. Selle tõenäosus oli suur… Peab olema veel mingi võimalus, kuidas Thaliast lahti saada. Ta on ju kõigest vaim. Kõigest üks eksinud hing…
“Quinn,” sosistas Rafe vaikselt. Olin lõksu surutud. Mu alaselga rõhus köögi tööpinna kumer äär ning Rafe’i jalad, mis pisut harkis olid ei lubanud mul ühtegi sentimeetrid liikuda.
Ma ei teadnud enam, kas mulle meeldib see või mitte.
“Ma olen leidnud sinu ja sa oled mulle oluline. Thalia on minevik…”
“Minevik, millesse sa kunagi meeletult armunud olid,” laususin vaikselt, laskmata Rafe’il lauset lõpetada.
“Ei, Quinn. Ma hoolin sinust. Ainult sinust ja ma teen kõik, et sind ükski oht ei ähvardaks.”
Ta silitas sõrmedega mu lõuajoont ning tervet mu keha läbistas värin.
Vaatasin tema ilusatesse silmadesse ja unustasin kõik muu. Isegi hingamise, kui märkasin, et vahemaa tema ja minu näo vahel vähenes millimeetrite haaval.
“Mida sa teed, Rafe?”
“Tõestan seda,” sosistas ta ja surus oma huuled minu omadele. Suudlus kestis kõigest hetke, sest ma rapsisin õrnalt vastu ning kaardusin pisut tahapoole.
Rafe taganes väikese sammukese.
“Anna andeks.”
“Ei-ei, kõik on korras… See oli lihtsalt pisut… ootamatu.”
Rafe muigas pisut. “Ma ei suutnud vastu panna.”
Tundsin, kuidas kogu mu nägu õhetama lõi.
Ta vaikis pikalt ning ma pöördusin, et oma tass puhtaks loputada. Rafe tõi enda oma ning loputas selle ise ära.
“Ma vist peaksin minema. Heidan kiire pilgu su autole ka. Tulen teen selle millagil korda… Võib-olla nädalavahetusel. Eks näeb…” Ta silmitses mind mõtlikult.
“Aga kuidas ma kooli saan? Ma ei saa ju sellise autoga sõita…”
“Minuga.”
“Aga Sara… Ta ju loodab minu peale.” Vaatasin lootusrikkalt Rafe’i poole.
“No kuule,” hakkas ta naerma. “Sara elab linnas, kus on üsna hea bussiliiklus.”
“Ma pean talle siis helistama,” laususin ja saatsin Rafe’i rõdule. Päike oli loojunud ja õues oli hubaselt hämar ning vaikne.
“Tee seda.” Rafe kallistas mind. “Olgu, ma lähen. Homseni.”
Naeratasin talle ja vaatasin, kuidas ta autosse istus, ukse kinni tõmbas ja auto käivitas. Mercedes hakkas vaikselt nurruma ning veerer siis tasasel kiirusel mööda sissesõiduteed hämarusse.
Katsusin käega oma suud ja sulgesin silmad. Ma ei suutnud uskuda, et Rafe mind suudles. Noh, see polnud just korralik, kuid ikkagi… Õnnelikult särades keerasin välisukse seestpoolt jälle lukku ning kustutasin kõik tuled, mis köögis ja elutoas põlesid. Jätsin bioloogiaõpiku kööki, teades, et nagunii ma seda maha ei unusta.
Läksin üles oma tuppa ning lülitasin öökapi lambi põlema. Mahe valgus täitis toa ning seejärel nägin oma voodil lebamas tulpi. Üksikut tulpi.
Naeratades võtsin selle kätte ja nuusutasin lille mõnusat aroomi. Imestasin, millal Rafe selle siia pannud oli… Silitasin lille punaseid õielehti kui mulle meenus, et Rafe ju ei tea, mis mu lemmiklill on. Pealegi oli maja lukus kui ta tuli. Kuid kes siis…
“Leidsin,” kuulsin järsku vaikset helisevat häält enda selja taga ning kivistusin.



Viimati muutis seda Audrey (28/6/2013, 21:14). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime1/8/2011, 01:10

Shocked
Ei ole nii.. Ei ole nii.. EI OLE NII!!!!
See väike ******* **** rsk -.- DISLIKE!!!!!

Miks???? Mul pole sõnu enam.. Totaly sõnatu lihtsalt. Suudlus good! Thalia not good!

Või äkki ma kujutasin seda ete prääga? See on mu peavalust eks? Tegelikult Thaliat ei olegi seal onju? Mhm.. See on mu peavalu.. Jah just..

Rafe oli armas :) I like him again Very Happy Aga jah... Vahepeal mulle tundus, et asi liigub liiga kiiresti. Või oli asi minus? Mu peavalus? Ma pakun seda viimast varianti.. Vist..

Õõh ma peksan segast juba -.- Very Happy Tegelt ma peksan kogu-aeg segast aga jah.. Okei.. teema juurde tagasi tulles. Rafa tuleb ikka sinna tagasi eks? Või saadab Q Rafe'le mingi sõnumi salaja, et Thalia seal on?
Issand ma ajan eriti segast Very Happy Just arvasin et ma kujutasin seda ette ja nüüd juba arvan et Rafe tuleb päästa Quinni Thalia käest Very Happy Ma olen ikka imelik..

Ma loodan, et see kommentaar oli piisavalt pikk?? Very Happy
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime1/8/2011, 13:33

Mulle ei meeldi Quinn! Enam, peale XXIII osa. Ta on ju niiiii nõmedaks hakanud! Pähh! Suudlus oli selles osas vinge, tähendab, mulle meeldis. Thalia oli... Okei, ta meeldib mulle, aga Rafe ja Quinn sobivad rohkem kokku.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime1/8/2011, 15:21

Miks see suudlus ei võinud pikem olla? Very Happy

Kuskil jutu keskel tahtsin ühte asja lõpus - noh, nüüd Very Happy - kommenteerida, aga mul läks meelest ära, mis see oli. Very Happy Üles ka ei leidnud. Very Happy

Ja mulle väga meeldib see jutt. Quinn oli selles osas minu arust täiesti normaalne. Very Happy
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime1/8/2011, 16:16

Seekord oli osa kuidagi erinev, aga just see, mida vaja. Ja näed, nüüd on ainult üks kommentaar veel puudu! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime1/8/2011, 17:13

Karro: No kuule, see oli vajalik (sa peaksid teadma küll, mida ma sellega silmas pean, arvestades seda, mida sa juba tead...) Very Happy Ja kõik on ainult sinu fantaasia vili. Peavalu ja fantaasia teevad koostööd... Rafe ei saa mitte mingit sõnumit, et Thalia Quinni kätte sai :) Nunnu, eks ole?

Stardoll: Muidugi Q ja R sobivad kokku aga ...umm... kuidas Quinn sinu jaoks nõmedaks muutus? Very Happy Ja Thalia meeeeldib sulle!? Shocked

Cilen: Ega see viimaseks jää... Very Happy Sa peaksid jutu ajal lehekülje all tekstikasti või kuidas seda asja nimetataksegi kirjutama, mis sul parasjagu pähe tuleb :) Ja aitäh.

nastik0120: Ma loodan et positiivses mõttes erinev :) Ja... viis on ilmselgelt väike number Very Happy



EDIT: Ma just mõtlesin Stardolli kommi peale... Very Happy Hea, et siiani keegi pole lagedale tulnud sellega, et Thalia ja Rafe võiskid koos olla Very Happy

Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime1/8/2011, 18:10

Kohe kindlasti positiivne Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime1/8/2011, 19:25

Hästi Very Happy
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime2/8/2011, 10:31

Audrey, Quinn muutus nõmedaks sellega, et ta arvas tõesti, et Rafe jätab ta. Ja sellega ka, et ta kulla Rafekese autosse tahtis mõlgi teha.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime2/8/2011, 20:15

Nüüd ta muidugi pole enam nõme, sest Rafe'i auto jäi terveks :)
Tagasi üles Go down
Stardoll
200 posti tüüd



Female Postituste arv : 203
Age : 27
Asukoht : Seal kus sind ei ole!!!

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime3/8/2011, 11:19

Rafe auto jäi terveks jamh. Õnneks. Rafe on armas!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime3/8/2011, 20:35

Yes he is. I actually adore him. Sometimes Very Happy
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime4/8/2011, 15:35

Väga hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime4/8/2011, 23:17

Oh crap Very Happy
Ma pean nüüd uue osa tegema... PINK on ju viies, hahaa Very Happy Ma kujutan ette, kui tänulikud nüüd kõik sulle on...
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime5/8/2011, 21:13

Ma jään PINK'i eluks ajaks tänama.. PINK YOU JUSt SAVED MY LIFE! :)

Nii et uus osa jah?? MIlla siis lugeda saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime6/8/2011, 00:58

Muidugi. PINK, Karro teeb sulle välja :)

Uut osa ei saa mitte kunagi. Ma jätan pooleli, viskas kopa ette (halb nali, ma tean)Very Happy:D:D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Habras (taas üleval!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Habras (taas üleval!)   Habras (taas üleval!) - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Habras (taas üleval!)
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 14Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Habras: Haavatav XVII
» Taas hingata

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: