MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime1/12/2009, 22:22

Nonii. Very Happy
TERVITUUUUUUUS!!!!
Tagasi olen. Very Happy Kui kauaks, iseasi. Very Happy
Mul on teiega jälle midagi jagada. Very Happy
See ei ole väga ambitsioonikas projekt - nagu mul olema kipuvad - nii et usun, et see jutt leiab isegi oma lõpu. :)
Jaa... samas stiilis, mis Liin number 7. Very Happy Avastati, et 52=5+2=7. Very Happy Et alateadlikult olen ma nad veel rohkem sidunud kui alguses plaanis. Very Happy
Pidavat olema "siivutu", kuid nooh... jah. Üritasin midagi rohkem täiskasvanulikumat. Eks te siis ise arvestage ja avaldage arvamust. Very Happy
Luv ya all! ^^


KORTER NUMBER 52


1. Osa

3. Rentnik kohustub üürija perekonnale võimaldama oma korteri kasutamise vastavalt viimase vajadusele. Teine magamistuba peab selleks tarbeks jääma puutumatuks.

Iga...

Birgit:


Ronin aeglaselt trepist ülesse, hoides kramplikult silma peal ustel olevatel numbritel, soovimata enda oma mööda lasta. Sees on väike ootusärevus.

See on naeruväärne, et tädi Ruti korter minu äraolekul tühi olla ei või. Ma olen Tallinnas peaaegu et igal nädalavahetusel. Ma praktiliselt elangi siin! Aga isa otsustas, et mis see korter ikka muul ajal läppub, muretseme üürniku.

Ainsaks piisavalt imelikuks sõelale jäänud koerteritahtjaks osutus mingisugune mees, nime järgi isegi keskealine mees. Niisiis, isal pole midagi selle vastu, et ma nädalavahetustel võõraga ühes korteris elan, aga see ei ole okei, et korter vahepeal tuuldub.

Ma pean silmas, et see Urmas. Kes ta õieti on? Me ei tea. Pärast on mingisugune palgamõrtsukas ja lõikab öösel kõri läbi. Või sarivägistaja... Või sarivägistaja JA mõrvar. Või on tal rahaprobleeme ning hommikul ärgates avastan end paljaks röövitud olevat.

Mida vanemaks, seda nõdrameelsemaks.

Ja pealegi. Kes mõistuse juures olev kutt – mees, mees, mees – üüriks korteri teadmisega, et tema juurde võidakse iga kell sisse sadada ja jumal teab, millal lahkuda.

21. sajand. Inimõigused. Hallooo.

No ma pole küll päris kindel kas midagi selles on õigustevastast – isegi kui ta mind ära vägistab, saab ta väita, et asi toimus vastaspoolte vahelisel kokkuleppel ja kõik on OK, sest issi kallis tütar on juba ligi pool aastat 16! Kui ma ka selle kohta käivat seadust õigesti mäletan...

Igastahes.

Ma olen närvis.

Kolmandal korrusel väljub Jüri, tädi Ruti kauaaegne sõber, ning jääb mind silmi kissitades jõllitama.

„Tere, härra Kuslap,“ ütlen viisakalt naeratades ning hakkan temast mööduma, kui ta käe ette sirutab ning oma hambutut naeratust naeratab.

„Tere, väike Birgit!“ ütleb ta tõsiselt. „Tead, ma kardan, et keegi on Rutikese korterisse sisse murdnud, aga ma polnud päris kindel. Käiksid nagu sammud ja see trümm-plämm, aga ma ei kuule ka enam eriti hästi, kas tead...“

Noogutan viisakalt ning pean hetke aru, kas härra Kuslapit olukorraga kurssi viia või mitte, kuid leian, et ei viitsi temaga pikemasse arutellu laskuda. „Eks ma vaatan asja üle, ärge muretsege.“

Vanake pomiseb midagi nina alla, kuid lehvitab ja suundub edasi õue. Ronin tänutundega neljandale korrusele. Enne võtme lukuauku pistmist kuulatan, mis sees sünnib. Vaikne muusika. Urmas on kodus.


Urmas:


Mu käed toetavad Kristi tagumikku, kui ta mind juukseid sasides kurgu alt suudleb. Sulen silmad ning naudin seda. Kusagil sügaval sisimas ma tean, et peaksime magamistuppa liikuma, kuid mul on selleks liiga mõnus olla.

Mu käed libisevad automaatselt naise topi alla ning ta ohkab rahulolevalt. Avan tema kaela suudeldes rinnahoidjate haagi ning tõmban selle tal koos topiga seljast. Kristi ajab pea kuklasse ning surub end mulle lähemale, tema hellitavad sõrmed kindlameelselt mu püksiluku kallal askeldamas.

Mu erutus kasvab iga hetkega üha enam ning mu enesekontroll haihtub. Hetke pärast on Kristi diivanil pikali ning ma näen tema poolsuletud laugude vahelt üha kasvavat iha. Kohmitsen hetke oma pükste kallal ning peagi on need vaid üks hunnik põrandal.

Silitan ta kuumavaid rindu ning kummardun, et teda suudelda, kui kuulen uksepauku ning kogu lumm kaob.

Vaatame Kristiga üksteisele hetke ehmunult otsa ning ma tõusen ettevaatlikult püsti sellal kui tema maast oma toppi haarab.

Esikust kostub kohmitsemist ning sellal kui ma oma boksereid meeleheitlikult õigetpidi – või pigem ükskõik, mis pidi – jalga tõmmata üritan, ilmub elutoa uksele näost õhetav brünett, kes segaduses olles ringi vaatab ning siis näost üleni punaseks värvub.

Ega minagi parem ole.

Otsustan bokserid lihtsalt niuete ette tõsta.

Meeleheitlik „Ee...“ vallandub mu huulilt, kuid õnneks kaob neiu enne kui ma midagi enamat välja mõelda suudan.

Kristi on end vahepeal püsti ajanud ning tõmbab parasjagu toppi üle pea kui ma tema poole pöördun. Naise palged õhetavad ning ma vaatan maha.

„Amatöör,“ on kõik, mis ta minust mööda trügides öelda suudab.


Viimati muutis seda nasicc (27/1/2012, 14:28). Kokku muudetud 17 korda
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime1/12/2009, 22:33

SILLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
See "siivutu" oli heaga mõeldud! Very Happy Ausõna! XD

Ei, tegelikult ma arvan, et sa tead küll, mis ma sellest jutust arvan. Very Happy Tundub natukene omamoodi ja selline huvitav tükike ning... noh, mis ma öelda ikka oskan, eks see Urmas tundub üsna vahva. Temast tahaks kohe kindlasti rohkem teada saada, urr! Very Happy

Jah. Aga... ee... mis siis ikka, ikka uut-tuut-tuut. :)
Jahm. UUUUUUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 16:15

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA!

vot, siin olid sulle emotsioonid. Very Happy
Sulle on selle ajaränduri lugemine pähe hakand.. varem sa küll n i i m o o d i ei kirjutanud. Very Happy Aga väga hästi juu.. (: *naerab ikkaveel tegelikult*
Uuut! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 16:32

Misa sa naerad?? Very Happy
ja Ajaränduri naist lugesin ma ligi aasta tagasi. Very Happy
Ja kuidas NII ma ei kirjutanud? Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 16:35

Khämm.. et kuidas n i i või? Noh, nii.. mömm.. intensiivselt? (jaa, ma oskan kaa võõrsõnu Very Happy Very Happy). Noh, ütleme nii, et terve see urmase osa kirjeldas tema.. eee.. noh, et kui erutunud ta on. Varem sa nii pikalt seda osa välja ei kirjutand.. vist. Very Happy
ja ma naeran selle lõpu peale.. "Amatöör!"
*naerab jälle*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 16:42

Haha. Very Happy
No palju õnne. Very Happy

(Ingrid. I believe you. Very Happy )
Tagasi üles Go down
Jezzy
Suur ja laisk lohe
Jezzy


Female Postituste arv : 116
Age : 30

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 17:31

niiiii hea :)
ma tahan uut!
ja ma loodan et see urmas on noorem kui mingi 40, nt 21 võiks olla:D
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 17:45

Jumal tänatud, et foorumil vanusepiirang peal on.

Samas.. Nad saavad lugeda ju ikka.. Shocked

Aah.. las lapsed avastavad maailma.

Väga.. ee.. tore. Very Happy Jutt. Very Happy Jah.. Tore. Kobe. Very Happy

Palun ära tee Urmasest mingit 45-aastast keskeakriisis pervi. Ja isa laseb 16-aastasel võhivõõraga koos elada? Wow..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 19:43

Ta tahtis 23 panna, aga ma kauplesin kahekümne ühe peale alla.. Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 20:50

Tubli. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 20:57

Foorumil on vanusepiirang? Very Happy


Igatahes...päris söödav Wink Mul tuli pealkirja vaadates automaatselt meelde "Meister ja Margarita." Seal oli ühes majas korter number 50, kus elas kari müstilisi paharette Very Happy

Ei oska esialgu arvamust avaldada, aga loeksin kindlasti edasi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 21:17

Ära kujuta ette, Ines. Very Happy
22 oli on ja jääb. Very Happy

Annan oma parima, et uus osa enne valmis saada kui asi aegub. Very Happy

Vanusepiirang mingi 13 vist tavaliselt. Very Happy Ma pole kindel, kas forumotion'il ka on, sest et ma olin mingi 14 vist kui esimest korda seda kasutasin. Very Happy
Tagasi üles Go down
White Wolf
Inetu päkapikk
White Wolf


Female Postituste arv : 390
Age : 26

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 21:22

Haha,hea jutt.Very Happy

Ootan uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 21:26

On küll jaa.. Ma klikkisin lihtsalt kus oli: Nõustun. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 22:54

Esimene osa oli üsna naljakas, teine pool vähemalt Very Happy
Et siis meeldis, ühesõnaga.
Ja ma nõuan kiirelt järgmisi osi, ilma naljata, muidu hakkan siin sind nii kaua tüütama, kuni sa uue osa üles saad ja kuna ühest uuest osast ei piisa, siis arvan, et said automaatselt veel ühe tüütava fänni juurde, kes nõuab kogu aeg UUT osa! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime2/12/2009, 23:09

Tead, ma olen liiga swessusutunud ja ei oska enam kriitikat jagada.
Ja ma ei jagagi.
Ütlen: uut!
Ja ma hakkan KC kombel sind tüütama. Sul on nüüd niipaljutüütavaidfänne, kas pole? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime3/12/2009, 21:37

Ohissand. Very Happy
More stalkers. Very Happy
Aga loodan, et meeldib. :)
Ise jälle väga rahul pole. Very Happy

2. Osa

...kohtumine...

Urmas:


Tõmban püksid jalga ning kuulnud uksepauku, hingan pahinal välja. See oli küll ebameeldiv...

Sasin juukseid ning vaatan abitult toas ringi. Arvata võib, et ukse peale ilmunud tüdruku nägu kuulus korteriomaniku võsukesele. Kellega oleks parem asjad ära klaarida, aga... kurat võtku!

Teiste kodudesse ei ronita niimoodi sisse! Veel vähem ei topita oma nina igale poole. Mis tal küll arus oli? Helistada siis ei võinud?

Hingan pahinal ringi ning sunnin end rahulikuks. Asjad tuleb ära klaarida, reeglid paika panna ja... korteti allesjäämine kindlustada.

Lollus!

Ma võin oma korteris teha, mis ma tahan. Just nii!

Marsin läbi esikuse tuppa, mille kasutamine mulle ainsana siin majas keelatud on. Koputan eeskuju näitamiseks kolm korda ning peagi avab brünett ukse.

Tema süütusse ja küsivasse näkku vaadates ei saa ma muudmoodi, kui lausa pean tagasi koperdama. Jumal hoidku, see on alles puhta laps ju! Pole täisealinegi veel...

Guy, you’re in deep shit.

Seepärast bordellid leiutatigi... et kõike räpast oma kodus tegema ei peaks.

Hingan sügavalt sisse.

„See, mis enne juhtus ja sa pealt nägid... See nagu...“ Otsin tüdruku õlga silmitsedes sõnu. Silmanurgast näen, et tema suule kipub üha kõveram muie. „See on asi, mida suured inimesed vahest teevad ja... Mul on kahju, et sa seda nägema pidid. See polnud sinu silmadele...“

Tüdruk turtsatab ning ma vaatan talle kulmu kortsutades otsa. „Mis sa olla võid... 25?“ küsib ta vastust ootamata. „Tead, 16 pole väga palju noorem. Tõeneäoliselt tean ma praegu seksist rohkem kui sina minuvanusena, nii et ära põe.“

Pilgutan silmi ning kujutan ette, kuidas ta oma teismeliku käitumismaneeri tipuks mulle hiiglasliku nätsumulli näkku puhub.

Kui ma aga ei ilmutanud mingisugustki vastamise kavatsust, kortsutas tüdruk kulmu ning toetus väsinult uksepiidale. Ta oli praktiliselt mu nina all.

„Tead, sa võid siin suguühetesse astuda palju tahad. Mind ei koti see nii kaua kuni ma teie kasutatud kondoome kusagilt põrandalt ei leia.“ Oma sõnade südikusele vaatamata tõmbus tüdruk näost roosamaks. „Nii et unustame selle, eksole?“

Noogutan ning peale hetkelist kõhklust saan tagasi oma kindlama maneeri. „Sellegipoolest oleks meil vaja paar asja selgeks teha,“ ütlen karmilt – lapsi peab ju kuidagi kasvatama, kas pole? „Reegel number üks on, et sa annad mulle oma tulekust teada vähemalt päev enne ukse taha ilmumist-“ Vaatan tüdrukut küsivalt, kuna ta ühe sõrme püsti on tõstnud.

„Tegelikult on mul olemas võtmed, nii et ma istun sulle korterisse, mitte ukse taha.“

„Okei. Korterisse,“
ütlen ärritunult. „Selge?!“ Kurat, kas ma tõesti nähvasin? Pärast hakkab nutma ka veel... seda vaja. Nutvad lapsed on veel hullemad kui nutvad naised.

„Jesus christ...“ pomiseb tüdruk silmi pööritades. „Mine teine kord lihtsalt magamistuppa ja asi ants.“

„Teine reegel – ei kasuta minu katuse all vihjeid s-tähega sõnale!“


Ta vahib mind väga imeliku näoga...

„Elame, näeme.“ Ta ulatab oma käe, „Brigit olen.“

„Urmas.“

Birgit:


Raputan mehe kätt ning ei saa lahti sellest imelikust tundest nagu ma ahistaks teda. Seks on sõna nagu iga teine ja tema käitub minuga nagu 3aastasega. Miks ma siis end ahistajana tunnen?

Äkki see on mingi pöördfunktsioon või pöörduvõrdeline seos või midagi, kus kõik on pea peal ja ma leian varsti hoopis iseennast Urmaselt asju varastamas, teda vägistamas ja tapmas. Jumal, palun, ei. Siin olemine teeb mind juba paranoiliseks.

Urmas läheb omi asju ajama ning langen tänutundega taas voodile. Kaisa MSNi aken on juba tükk aega vilkunud ja häälitsenud.

Kaisa. says:
Auuu?!
AUUUUUUUU!
Where are uuuuu???
Birx. says:
Sorry. Selle kutiga rääkisin. Tundis ilget piinlikkust. Ei suutnud s-sõna välja öelda ja kohtles mind nagu 3aastast. Tõsiselt creepy.
Kaisa. says:
Haha. xD No edu sulle temaga. Very Happy Aga said parema ülevaate temast? On ta kena?
Birx. says:
Ta on vana. Mingi üle 20. Ma ei suuda neid adekvaatselt hinnata.
Kaisa. says:
Nojah. Edu siis teile. Praeguse prognoosi järgi hakkate te käed-jalad koos elama...
Birx. says:
Ära sa räägi...


Mõne hetke pärast koputati jälle, kuid tüdruk ei viitsinud tõusta. Birgit lubas mehel sisse tulla ning too pistis vaid pool oma näost ukseprakku. „Söök on valmis. Seljanka. Oled sööma oodatud.“

Nägu kadus.

Birx. says:
Ta tegi mulle suppi ka...
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime3/12/2009, 21:55

Ingrid ei oska muud teha-öelda, kui naerda. Very Happy
UUT tahaksin. Very Happy
Muide, Birgit on ikka pääääris julge, ma mainisin sulle seda juba? Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime4/12/2009, 17:53

kirjaveaaaad!


Viimati muutis seda padjanägu, [h] (20/4/2012, 10:11). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Jezzy
Suur ja laisk lohe
Jezzy


Female Postituste arv : 116
Age : 30

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime4/12/2009, 21:26

lõpp oli sitaks hea, jumala kõveras :)
igastahes, tahan rutturuttu uut osa:D
aga tahaks teada kuivana see urmas siis täpselt on.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime4/12/2009, 21:30

Birx. says:
Ta tegi mulle suppi ka...

Hahaaaa.. Very Happy

UUUUT!!!! Ma hakkan sind koolis piinama. Ja kuidas veel. Twisted Evil
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime4/12/2009, 21:54

Käro, nädalavahetus on. Very Happy
(Tänane ei näind ka eriti piinamise moodi välja. Very Happy )

Aga vahva kui meeldis! :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime4/12/2009, 22:17

Ma tean. Aga on ju veel esmaspäev ja.. Ma kohe tsekkan tunniplaani ka. Ma tulen sulle klassi järele ja raaaiiiisk.. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime4/12/2009, 22:35

Ää ähvarda. Very Happy Me ju teame, et ei juhtu midagi. Very Happy Ühiseid tunde ka enam pole. Very Happy Ja eelmine aasta estas sa ainult võtsid mu kätest kinni ja käskisid uut MGd kirjutada. Very Happy
*not scared* Very Happy (A)
Ei tea, kas seda on eriti mõistlik mainida muidugi.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime5/12/2009, 11:36

See oli eelmine aasta. Very Happy Sajaks keset Seljama tundi sisse ja kärataks, et ma tahan uut osa. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 15Mine lehele : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» KOLMAS NUMBER - 14.09.09
» Esimene number.(21.03.09)
» Karamell 5. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: