MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime10/12/2009, 19:31

Kaks asja.

See on ikkagi äge.

Ja miks, pagana pihta, blacki kasutajas kaks inimest käib? O.o

Ja kolmas ka: Millal uut osa saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/12/2009, 14:01

Mina olin jah, Sille. Iris kirjutab rohelisega. Very Happy

sest et ma ei viitsi oma kasutajasse sisse logida (sa käisid ju kokukal? jäi märkamatuks, et me kaksikud oleme? Very Happy)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/12/2009, 15:23

Käisin kokukal. Ah, kaksikud jah. Mul pole nimede peale hea mälu lihtsalt. Very Happy

Nasicc! Uut osa!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/12/2009, 17:10

Eiei.. Jätka ikka. Very Happy

Sööklaterrorit on tore teha. eriti hea on vaadata, kuidas sa võpatad igakord kui ma liigutan. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/12/2009, 20:29

ma ei saa aru kuidas see võimalik on, et nii häid jutte olemas on, Very Happy
ma just tegin ka süüa ja peast käis läbi lause Armastus käib kõhu kaudu, nii et ! :) supper
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/12/2009, 20:45

Ehhee. Hea teada! :)
Kui täna uut osa ei jõua, lükkub esmaspäeva...

Ja ma avastasin viisi, kuidas sööklapsühhopaati sööklaterrori ajal vältida. Very Happy Nägin - Käro tõuseb püsti, käed silme ette, siis sõrmede vahelt piilusin. Ei vaadand minu poolegi. Iga kord. Very Happy K@tu ist genius! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/12/2009, 21:35

Haah.. Ma olin liiga ekstaasis oma õnnestunud mate töö üle. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime11/12/2009, 21:51

Altkäemaksu... Kodiule? Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime12/12/2009, 12:54

Eii.. Kujutad ette, et mõnel meist on ajud õiges kohas ka. Very Happy

Ma olen viimasel ajal nii õel. Katre ei mõju mulle hästi. Very Happy

Samas olen ma üldse muutunud nii et ma ainult teda ei süüdistaks. Rolling Eyes


UUT!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime12/12/2009, 19:52

Huvitav teema teil siin. Ma peaks signasse kirjutama, et ma olen black ainult siis kui ma roheliselt kirjutan ja ülejäänud aja istub mu kasutajas padjanäoga parasiit. Very Happy xd

aga tegelt ka nagu Sille, KIIREMINI paluks (:
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime12/12/2009, 20:45

Oeh kuidas ma itsitasin neid kolme osa lugedes, täiesti kohutav. Very Happy
Seega, UUT!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime12/12/2009, 20:48

Ma ajan teid endiselt sassi muide. Nüüd suutsin mingi süsteemi luua.. Ines on padi, right? Ja Iris on roheline. Very Happy Minu loogika. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime12/12/2009, 20:51

see on küll äss diil.

(loe: mhmh, täpselt nii. Very Happy)


ines on kaldkiri ja iris on roheline. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime12/12/2009, 21:22

Järelikult olid sa praegu Ines. Very Happy

Mul praegu selline nägu peas nagu matatunnis, kui ma mingist ülesandest aru saan. Very Happy



teemasse ka natuke: UUUUUUUUUUUTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime13/12/2009, 16:33

Olin küll, jah. Very Happy

Jah, Sille, oleks nagu aeg juba! Very Happy Nagunii sul seal rongis midagi muud teha pole.. vaata, et tagasi jõudes osa olemas oleks! Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime14/12/2009, 15:47

Lugesin just läbi ja pean ütlema, et jutt on ÜLIKÕVA. Very Happy

Nõuan koheselt uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime14/12/2009, 18:39

SILLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Mis sa tegid seal rongis ah? kus on meie uus osaaa?!
Uut. Paluks. !

Ma kirjutasin signasse ikkagi ära, kuna inimestele ei jää meelde nkn, nii et pasaalusta, nüüd võiksite kõik aru saada, et mina olen roheline. Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime14/12/2009, 20:04

Jah! Iris on roheline!

(:


Viimati muutis seda black (15/12/2009, 15:27). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime14/12/2009, 20:52

Mul on kahtlane tunne, et need kaks viimast posti kuuluvad erinevatele inimestele. Very Happy

P.S.: NASICC! Millal uut osa saab?
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime14/12/2009, 21:39

Viimane oli Ines'elt. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime14/12/2009, 21:54

Tahaks jah uut juba. (A)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime14/12/2009, 22:13

Siin teemas aint minust ja irisest räägitaksegi, ma vaatan. Very Happy
aga see olin jah mina seal.. kirjutasin natuke vahelduseks rohelisega :)

aga sille! MILLAL SEE ****** UUS OSA TULEB?

ma armastan sind kaa. (:
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime15/12/2009, 15:27

No Ines, on vaja kõiki segadusse ajada?
Palun ära kirjuta rohelisega. Very Happy
ja ma lähen ja muudan kohe su värvi ära selles postis.

Uut? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime15/12/2009, 18:23

Ärge nüüd püksi tehke. Very Happy
Uus osa on siin. Very Happy
Ja kuigi ma vahel natuke tõre võin olla, et niimoodi pinda käidakse, on mul ikka üldiselt hea meel, et mul sellised lugejad on! Very Happy (: Wink

4. Osa

...millegi...

Birgit:


Ärkan üles ning käekell näitab, et kell on juba 11. Seekord panin ma tõesti mõnuga... Tundub, et ka Urmas on juba tegevuses – köögist on kuulda pottide-pannide kolisemist. Naeratan juba omaette – tulemas on värske, isuäratav, keeltneelav hommikusöök – kui mulle meenub eilne.

Ägan ning viskun uuesti pikali, padi ahastuskarjeid summutamas. Surun käed rusikasse ning pigistan silmad veel kõvemini kinni. Tahaks karjuda, end välja elada... midagigi teha! ...häälega.

Ohkan ning hingan sügavalt sisse.

Mida teha? Muidugi minna kööki ja vaadata, kuidas Urmas käitub. Kui kõik on okei, on okei.

Aga kurat... see oli veider. Puristan.

Ajan end pikkamisi püsti ning otsustan esimest korda hommikul mehe ette sündsalt katetuna ilmuda. Tõmban jalga dressipüksid ning pusa, seekord mäletades ka rinnahoidjad alla panna.

Juba esikus võtab mind vastu pannkookide magus lõhn ning tipin himuralt lähemale. Urmasel on seljas lühikesed püksid ja... lühikesed püksid. Neelatan. Ta on minu poole seljaga, ümisedes vaikselt kaasa mingit raadiosttulevat laulu, mida ma ei tunne.

Minu sisenemist kuuldes pöördub ta, lai naeratus näol, ringi, ning lehvitab tervituseks pannilabidaga. Kõnnin tema kõrvale ning vaatan pannkookide üllatavalt väikest kuhja ning viimast kulbitäit segu, mis pannile läheb. Kortsutan kulmu ning näen teda silmanurgast muigamas.

Ahaa!

Teen, nagu oleksin ma lihtsalt niisama uudistanud ning lähen külmkapi juurde, võttes sealt välja endaostetud coca ning... pooliku riisisalati karbi. Panen need lauale ja jõuan juba istuda, kui inspiratsioonivälgatuse valgel end uuesti püsti ajan ning akna juurde keksin.

„Palav on... pealegi on vaja ving välja saada,“ seletan seda avades. Külm tuuleiil peob juba alguses sisse ning ma pöördun rahulolevalt oma istekohale tagasi.

Urmas, kelle nägu on passiivne nagu botox’it täis emasel, istub minu kõrvale ning kuhjab esimesele pannkoogile maasikamoosi. Toormaasikamoosi, kui täpne olla.

Ta ei vaata minu kaks päeva vana salati poolegi.

Hmh.

Sukeldun oma salatisse ning ning lonksan cocat. Gaasid on välja läinud... ja Urmasel on külma piima...

Dang.


„Kuidas öö ka möödus?“ pärib ta mult lõpuks kahe suutäie vahel.

Kehitan õlgu ning võtan aja väitmiseks suu salatit täis. Alles peale selle hoolikat allaloputamist vastan enesekindlalt: „Pole viga. Soe oli.“

Heidan pilgu tema käsivartele – neil on kananahk. Ja sealt edasi libiseb mu pilk... Neelatan. Ta on must poole vanem. Iu, Birgit! Raputan end mõistusele.

„Tead... selle soojaga on nüüd nii, et... ma pean vist midagi peale võtma. Olen kohe tagasi,“
pomiseb ta püsti tõustes. Jälgin, kuidas tema selg nurga taha kaob ning panin ühele pannkoogile moosi, keerasin selle rulli ning hakkasin meeletu kiirusega kugistama.

Kuidas suudab mõni inimene 20 hot-dogi minutis süüa?! mõtlen hüsteeriliselt, kui kuivalt suhutopitud pannkook kurku kinni jääb.

Juua! Juua!

Haaran Urmase pooltäis piimaklaasi ning kallan selle endale suhu. Neelatan ning sulgen silmad, kui pannkook valuliselt allapoole vajuma hakkab. Peksan kätega õhku, nagu see aitaks pannkoogil rutem minna.

Lõpuks ometi kukkus see makku! Hingan pahinal sisse ning pühin vesiseid silmi.

Kurat, pool on veel alles...

Kuulen Urmase sammu ning vaatan meeleheitlikult ringi. Pannkoogi ahelt tilgub moos lauale. Tõstan selle Urmase taldriku kohale ning silman prügikasti.

Sorry, Urmas...

Olen just poolel teel prügikastini kui mõistan, et Urmas seisab ukselävel. Peatun. Moosivaras sai just hoopis uue tähenduse.

Urmas:

Vot on see alles tibi...

Ristan rinnal käed ning silmitsen teda altkulmu. Rumal oli eeldada, et võit on käes kui ta alguse ära tabab. Ei, kiusatustele ta vastu seista ei suuda...


„Lastel laste kombed,“ täheldan viisakalt, kui ma Birgiti juurde kõnnin ja pannkoogi ettevaatlikult ta käest ära võtan. Põrand on moosi täis, kuid küll ta selle koristamisega hakkama saab.

Söön pannkoogi aeglaselt ära, tema kartvate silmade pilk minul, kuid lõpetades avastan, et ta on end sirgu ajanud ning mulle vaatab vastu üks nipsakas noor neiu.

Multikate aeg on vist tõesti möödas.

„Mis sul kraanikausi juurde asja oli, eriti minu pannkoogiga?“ Rõhutan sõna „minu“ eriti selgelt. Birgit punastab.

Kuidas ma armastan seda ingli näoga kuradikest punastamas näha. Midagi seal ajupooluste vahel ikka liigub.

„Tegelikult oli mul asja prügikasti,“
vastab mulle kõrge peenike hääl.

Kergitan kulme ning pean hetke aru enne kui vastata otsustan.

„Seitsmes reegel – toit süüakse ära, mitte ei panda prügikasti.“

Birgit vaatab mind hetke mõistmatu näoga, kuid siis löövad tema silmad põlema. Heas mõttes. Ta noogutab ning hakkab laua äärde minema. Instinktiivselt võtan tal käsivarrest kinni ning tõmban ta tagasi.

Tüdruk vaatab mind küsivalt.

Kõhklen.

„Sul on siin natukene moosi,“ ütlen kähiseva häälega ta suunurgale osutades.

Birgit tõmbab keelega moosi ära ning pöördub tagasi laua juurde.

Surun alla erutuse, mille see lihtne liigutus mus esile tõi. Esimest korda tunnen puudust kurvidest, mille tema napp riietus enne esile tõi... Triigin kätega nägu.

Väike põrguline.

Järgmisel hetkel tuhiseb must mööda külm tuuleiil ning ma väristan õlgu.

„Korista moos ära.“
Tagasi üles Go down
Annu!
Juubilar
Annu!


Female Postituste arv : 174
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime15/12/2009, 18:43

Haah, moosivaras. Very Happy

Ma ootan juba uut osa. (A) Jah, ma tean, ma olen kannatamartu, aga see on nii hea jutt ju. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» KOLMAS NUMBER - 14.09.09
» Esimene number.(21.03.09)
» Karamell 5. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: