MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 18:50

See oleks võinud pervim olla.

...

Ma olen vist väga veider, või mis?

uut. Sööklaterror jätkub.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 18:52

Hahaa Very Happy Alati, kui juttu on toidust, hakkan ma naerma Very Happy

Tahaks tegelikult ise ka praegu pannkooki...aga see on juba kõrvaline info xD

Mulle meeldis VÄGA, nii et ikka uut osa ja käbedasti-nobedasti Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:19

Haha. Very Happy
Enne liiga perv, nüüd liiga vähe? Very Happy
Mida sa tahad, 'paat?? Very Happy

Uut osa... varsti. :)

Tore, et meeldib. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:20

Paat? Very Happy Very Happy

Ei olnud liiga perv tegelt.. Täitsa parasjagu.. Aga lihtsalt.. see tuli nii järsku ja ma olin algul jumala kindel, et see on Urmase unenägu vms.. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:21

MIKS SA AINULT ÜHE OSA KIRJUTASID, SA VASTIK VÄIKE PÕHJAPÕDER!
KIRJUTA K O H E KOLM UUT!

ja mis unenägu? ma veel teen teile unenägu -.-
UUT! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:25

Ines.. Kas sa kunagi Iris'e kasutaja ahistamise lõpetad ka? Very Happy
Õed on toredad.. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:27

Ma ükskord lõpetasin.. eile.. paari posti jaoks. Very Happy
ja ütle, tõesti, kas s i n a siis viitsiksid ennast kasutajas välja logida ja siis UUESTI sisse logida? see on meeletult aega nõudev ju :S
Ma teadsin, et sa midn mõistad. (:

SILLE, UUT!
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:42

Ei viitsiks. Very Happy Mõistan sind täielikult.. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:45

I knew it. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:47

*Plaksutab*
Sa said sellega hakkama! Tubli!! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:49

*naerab* see kõlas nagu mingi tugiisikute toetus, peale seda, kui alkoholisõltuvusest üle saadakse. Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 19:51

Nii see mõeldud oligi.

"Mina olen Ines ja ma olen Iris'e-kasutaja-ahistamis-oolik"
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:00

"..minu lugu hakkas umbes aasta tagasi, kui ma esimest korda snl'i juhtusin, kui irise kasutaja sisse logitud oli," *kõik ohkavad*
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:03

"Tubli, Ines.. Sul läheb väga hästi.. Räägi meile, mis edasi sai.." *naeratab julgustavalt*
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:17

(psst! kas me teeme sille isikuliste juttude kaustast nüüd tsäti? Very Happy)

"Ma.. ma ei saanud sinna midagi parata.. See lihtsalt j-juhtus ja.. ma ei saanud sellest isegi esialgu aru, et.. See tundus nii loomulik: mitte välja logida ja.. kui ma.. kui ma lõpuks taipasin olin ma juba liiga sügaval sees." *Nuuks*
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:19

(She won't mind.. (A) )

*Paneb käe lohutavalt õlale*
"Kõik on korras.. me oleme siin ja aitame sul sellest üle saada"
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:25

HAHA. Very Happy
Rollikas. Very Happy
Ei, mulisege. Very Happy Lõbus lugeda. Very Happy
Tänage Inest, tänan K@tut. Very Happy

5. Osa

...uue...

Urmas:


Kuulen uksepauku ning tõstan jalad kohvilaualt maha. Pööran oma pea ukse poole täpselt selleks hetkeks kui Birgiti külmast õhetav nägu ukse peale ilmub ning tere ütleb. Tõstan tema poole oma pooliku õllepudeli ning keskendun taas teleriekraanile.

Birgit kaob paariks minutiks, kuid peagi hüppab ta üle diivani ning maandub raskelt hingates mu kõrval.

„Kus siis täna käidud sai?“ uurin nii huvi pärast. Kurat võtku, peab ta mulle nii lähedal istuma?! Ja ta on jälle oma lüheldase riietuse juurde tagasi liikunud. Seelik ja topp... neelatan ning naelutan pilgu pudelile oma käes.

„Suhtlemiskoolistusel,“ vastab neiu patja sülle haarates.

„Mm...“ pomisen targa näoga noogutades. Loodetavasti on sel siis ka tulemust...

Me vaatame Van Helsingit. See on vist nagu needus, et iga kord kui me koos filmi vaatama hakkame, muutub tema kohalolu järjest teravamaks. Surun niivõrd-kuivõrd külma pudeli otsapidi sülle ning sulgen silmad.

Tunnen, kuidas Birgit end minu kõrval liigutab ning avan pooleldi silmad. Tüdruku juuksed on lohakas patsis ning pooled juuksesalgud raamivad hoopis tema paganama kena nägu... Ägan.

„Kas sul on paha olla?“ küsib ta naiivselt oma kätt mu laubale pannes ning kulmu kortsutades.

Ta käsi on soe.

Ja mu süda peksab poole kiiremini kui enne.

„Jah, on küll,“ pomisen silmi uuesti sulgedes. Ma ei valeta, omal moel mul ongi paha. 16aastase tüdruku peale kiima minna... Dude, you’re in deep shit. Deep, deep shit.

„Voodisse ei taha siis minna?“ uurib ta edasi. Käsi mu laubalt kaob. „Palavikku sul igastahes ei tundu olevat.“

Mühatan ning noogutan vaikselt, mõeldes paaniliselt võimalustele ülejäänud õhtu teda enda läheduses hoida. Seksikas põetaja? Miks ka mitte. Naeratan, kuid saan sellele õnneks õigel ajal jälile ning muudan naeratuse grimassiks.

„Ega sul midagi selle vastu pole, et seltsi tulla?“ otsustan otsekohesuse kasuks. Tema käsi on minu omal ning kõik mu kained mõtted on kadunud. Millal ma viimati naisega olin? Nädal tagasi? Kurat! Nähtavasti on see liiga pikk aeg, et nüüd sellise ahvatlusega toime tulla...

Hingan järsult sisse.

„No eks vast jah... Tule nüüd...“ on Birgit juba püsti ning tirib käest mindki järele. Tõusen püsti ning üritan õlad longus enda tuppa kõndida. Millegipärast on see raske... Birgit on pikk tüdruk ja ma ei taha temast lühem olla.

Ta talutab mind mu tuppa ning paneb voodile pikali, tirib teki raskustega mu keha alt välja ning laotab selle mulle peale. Ta nägu on pingutusest punane ning ma ei suuda naeru tagasi hoida, kui ta mu tugitooli prantsatab.

„Niisiis...“ pomisen vaikselt.

„Niisiis...“ vastab tema end mu tugitoolis keerutades.

Vaikus.

„Sul und pole?“ küsib Birgit erilise uudishimuta.

Kehitan õlgu. „Natukene, aga see pole hetkel mu suurim probleem.“

„Jah, see on haigus,“
nõustub tüdruk ülientsuasiastlikult noogutades.

Naeratan.

„Jutusta mulle muinasjuttu,“ ütlen lõpuks vaikselt. Birgit ei saakski imestunum olla.

„Mis? Sa oled mingi... 25? Ja tahad muinasjuttu?“

Kortsutan solvunult kulmu. „22 olen...“
ütlen teravamalt kui kavatsetud. „Kolme nädala pärast 23...“

Birgit nohistab midagi nina alla, kuid tõuseb peagi püsti ning istub mu voodiveerele, hakates rääkima kuldkalakese lugu. Sulen silmad ning kuulan lihtsalt tema häält. Või noh... naisolevuse häält. Pole tähtis, et see on tema, Birgit. On tähtis, et see on naisolevus.

Rääkides nihkub ta mulle aina lähemale ning lõpuks hakkab ka hajameelselt mu pead paitama. Palju ei puudu, et ma nurru lööksin... Iga tema puudutus saadab kehast läbi mõnuvärinate laine.

Viimaks tema käsi peatub, jäädes pidama mu kukla peale. Mida haaravalt, vaid lihtsalt... see lebab seal. Nagu selle õige koht olekski minu kuklal.

„Magad?“
küsib ta vaikselt.

Raputan pead, lootes, et ta jumala eest oma käsi ära ei võtaks.

Ei võta.

„Kell on juba kümme läbi,“
pomiseb Birgit vaikselt.

Naeran taas. „Tuduaeg?“

Minu üllatuseks vastab ta jaatavalt ning küsib siis, kas vajan veel seltsi.

Süda jätab paar lööki vahele ning hakkab seejärel meeletu kiirusega taguma.

Birgit tõuseb ning tõstab tekiääre üles, kui ta järsult peatub. „Ma vist lähen pigem enda tuppa... Sa haige ja... ma ei tahaks nakatuda.“

Oh ei! Mõtlen paaniliselt viisi, kuidas teda jääma sundida. Mm... Öelda, et ma teesklesin... ei. Öelda, et... ee... mul on juba parem olla... ja.

„Mul on... ee... juba tegelikult palju parem olla ja... see oli vist liigsest õlust...“ Vakatan. Äkki ta on täna jälle nii atraktiivne lihtsalt sellepärast, et mul paar promilli hinge taga?

Ohkan ning raputan selle mõtte peast. Praegu on hea olla.

Birgit kõhkleb veel hetke, kuid ronib siis minu kõrvale voodisse. Hingan sügavalt sisse ning kõhklen, kas ta kaissu võtta või ei...

Samas, ma olen haige ja... vajan lohutust ja... ei ole oma käitumise eest vastutav.

Libistan oma käe ümber ta piha ning surun näo tema juustesse. Tüdruk võtab ühe käega minu omast kinni ning pigistab seda.

Kõik jääb vaikseks.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:28

WOW!
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:29

see on lihtsalt nagu.. VAU!
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:29

See oli absoluutselt vaimustav. Ausalt.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:29

*pole sõnu*
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:29

See oli vägev tõesti Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:30

Oli jah! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:31

Birgit on kuidagi.. Ma ei tea..

See jutt võtaks loogilisema pöörde kui mõnes Birgiti postis oleks mingi, et talle meeldib Urmas vms.. Praegu on see nii kahtlane, kuidas ta Urmasele kaissu puges ja värki.. Very Happy

Ja sa võiks kirjeldada Urmase välimust. Ma kujutan teda rasvaste juuste ja õllekõhuga ette miskipärast.. Very Happy Very Happy

6.Osa

..algus.


Very Happy Raudselt on nii. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime15/12/2009, 20:34

*naeraaab* rasvaste juuste ja ÕLLEKÕHUGA? Appikene, Kärka! Very Happy Sul ikka üldse loogilist mõtlemist pole. Very Happy
Siinkohal on tegemist rämedalt ilusa 22 aastase modelliga (..kes lihtsalt aegajalt õllepurgi kätte võtab) Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» 2. Number - November
» "Karamell" 1. number
» "Karamell" 2. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: