MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime1/1/2010, 01:57

Jah, Urmas on kokk elukutselt. Very Happy

Ja ei olnud viimane osa. Very Happy Ma täna mõtlesin just pikkusest... ei tea, kas teha pikemaks nende soojenemine või ruttu paariks või lõpp vms. Very Happy Mul isegi järjeidee juhul kui nad paariks saavad. Very Happy Maja number 25. XD

Ja aitäh. (: Isegi seda, kuidas te mulle pikemalt kui kaks lauset jahvatate, et ei oska kommenteerida, on inspireeriv. Very Happy

HEAD UUT AAAAASTAT!!!!
Mul on nii hea tuju! XD

Klassiõde koos oma peikaga (soomlane) olid meil. Very Happy valasime tina. Very Happy Ma valasin terve pliidi täis, see kutt valas niimoodi, et vesi ja tina pritsis. XD (Tina õnneks vaid üles. Very Happy )
Nii naljakas. XD

Ja me sodisime elutoa seina. Very Happy Ja kuulasime Celine Dion'i. xD

JEEEEEEEE! XD

(Mult on juba küsitud - ei, ma pole viimase 24 tunni jooksul midagi alkohoolset tarbinud. Very Happy Inimesed - te olete joovastavad! XD)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime1/1/2010, 19:49

Psst! Sille, tule kunagi msni kaa.
:)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime1/1/2010, 20:24

nasicc kirjutas:
Clare ja HENRY, Iris. Very Happy
Ja neil pold ajamasinat. Very Happy

Ma m6tlesin Mike Goldwin'i mitte Time Travellers wife'i Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime1/1/2010, 21:50

Aga seal oli ClaIre. xD (A) Very Happy

Ja ma olen pmst terve päeva jooksus old... Very Happy Sry. Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime1/1/2010, 22:12

Sry, nojah Claire ja James siis Very Happy
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime4/1/2010, 20:58

wow. see oli lahe.

ja SEE on minu inspireeriv kommentaar. Very Happy

Uut sooviks igatahes.
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime5/1/2010, 01:04

Thank you all. Very Happy
Inspireerivad kommentaarid endiselt oodatud! Very Happy
Pikk osa!
Be happy!
Õnnelikku 5dat jaanuari! =)
Btw, mis arvate kui järgmine osa teha viimaseks? Liiga kiire asjade areng? Very Happy

10. osa

...=...

Urmas:


Uks kriiksatab.

Kõik lontrustest kaitsepühakud... ma vajan teid. Nüüd enam kui eal enne. Ma tean, et pole varem kunagi Jumalasse uskunud, aga... Pole ju liiga hilja. Jumala ees on kõik ta lapsed võrdsed. Lase ma olen su laps.

Jäta mind ellu.

Teen sõrmedega rutakalt ristimärgi ning hingan sügavalt sisse.

Riietus – teksad (pikad), triiksärk (triipudega), sussid (no comments) – check.

Korter – tualettpott (värskelt pumbatud), vannituba (pestud), elutoa vaip (keemilises käinud), esik (asjad vahelduseks kapis) – check.

Õhtusöök – spagetid (kõige kallimad, rahast kahju), bolognese kaste (kõrbenud hakkliha), jook (täiskasvanutele vein, noortele limonaad) – check.

Hingeõhk (piprane) – not so check.

Astun selga sirgeks ajades esikusse ning manan näole viisaka naeratuse. Tervitan härra ja proua Kastanit, saan häbeliku pilgu Birgit juuniorilt ja sooja naeratuse seeniorilt.

„No tervist!“ astub Birgiti isa laialt naeratades ettepoole. Ta raputab mu kätt ning vaatab korteris ringi seda lahti laskmata. „Loodan, et korter on ootustele vastanud. Torud ei tee muret, krohv püsib seinas?“ naerab mees lõpuks mu kätt lahti lastes.

Kehitan natukene sunnitud naeratusega õlgu ning vaatan kriitilise pilguga ringi. „Ma olen selle korteri eest väga tänulik. Ja kuni katus peakohal on, ei ütle ma ainsatki halba sõna.“

„Tubli poiss,“
patsutab härra Kastan mind õlale. Üle tema peanupu näen itsitavat Birgitit. Kui me pilgud kohtuvad, lööb ta enda oma maha ning kaob oma tuppa. Naeratan. Birgit on armas...

„Ärge laske end mu abikaasast häirida... Ega meist. Loodan, et me tüli ei tee? Täiesti ootamatult tuli see reis ette võtta ja kuskil nagu öömaja ei olnud...“ naeratab Birgiti ema mulle vabandavalt.

„Häh... pole midagi. Küll me ära mahume.“ Aga ainult Birgitiga on palju lõbusam... ja hubasem.

„Kuhu me oma kotid võime panna?“ küsib naine mult järgmiseks. Sügan kukalt ning vaatan abitult ringi. Selline korralagedus ei sobi mu tavalise kolmapäevaõhtuga üldse kokku...

„Mm... Elutuppa vast,“ ütlen lõpuks õlgu kehitades. „Ja on teil kõhud tühjad? Ma võtsin vabaduse meile midagi süüa teha... pikalt reisilt tulnud ju...“ Jessas. Ma kõlan nagu mu vanaema... Puhka rahus.

Birgiti ema peatub poolel teel elutuppa ning naeratab. „See oleks kena. Ma ajan kohe nad kööki.“ Naine paneb käe noorema tütre õlale ning suunab ta samuti elutuppa.

Noogutan omaette ning longin kööki, et kõik asjad üle kontrollida.

Peagi istume kõik ühe laua taga ning ma vaatan ärevil olles üht nägu teise järel ja... Kuidas Birgit juunior seeniorile midagi pidevalt kõrva sosistab või kuidas ta vanemad omavahel räägivad...

Birgiti pilgul pole täna omanikku. Küll on see toidul, küll vanematel, küll aknal, siis minul... Naeratan talle ebalevalt ning kerin järjekordsed spagetid kahvli ümber.

„Niisiis... Kuidas te kaks siin hakkama saate? Ei ole probleeme tekkinud? On Birgit õigel ajal magama läinud?“ pöördub Birgiti isa lõpuks naerdes minu poole.

„Ee...“ Neelatan. „Noh... mis on teie jaoks õige aeg?“ tõstan veiniklaasi suule. Birgiti nägu on punakaks tõmbunud.

Ta isa naerab ning kehitab õlgu, vaadates mind naljaka pilguga. „Kümnest!“

„Eeh... No siis ma kardan, et meil on siin olnud väikesi probleeme distsipliiniga,“
ütlen naeratust näole manades.

„Ära muretse, isa. Magada olen ma saanud piisavas annuses. Söök on ka hea,“ ütleb Birgit mulle silma tehes. Naeratan talle ning võtan pokaalist taaskord suure sõõmu veini.

„Jaa, söök on tõesti hea!“ kiidab Birgiti ema takka. „Ma ei ütleks, et bolognese just kõige erilisem toit on, kuid sinul on ta kuidagi eriti hästi välja kukkunud!“

„Noh... ma olen elukutselt kokk. Töötan küll hetkel Hiina kiirtoidurestoranis, kuid...“
Kehitan õlgu. Veini, kurat, veini!

„Ahsoo... Egas üks õige mees peabki oskama süüa teha! See pole ainult meie, naiste, pärusmaa!“
äsab naine oma abikaasale õrnalt kõhtu.

„Mis sa nüüd...“ Pööran pilgu eemale kui nad suudlevad. Ka juunior ja seenior on oma pilgud punastades ära pööranud. Turtsatan.

Käib üks lurpsatus ning Birgiti vanemad vaatavad mind küsivalt. Oh sa issand. „Eeh...“

Ülejäänud söömaaeg möödub suuremate vahejuhtumiteta. Lõpuks pakub Birgiti ema, et ta peseb ise nõud ning noogutan.

„Oi, mis see siin siis on...“ pomiseb ta ühtäkki külmkappi vaadates. „Et saada õnnelikeks korterinaabriteks, on meil vaja läbi teha veel...“

Kiirustan külmkapi juurde ning võtan paberilehe magneti alt diskreetselt ära. „Privaatne. Vabandust,“ pomisen seda pükste tagataskusse lükates.

„Muidugi... Pole midagi, kullake,“ ütleb ta häälel, mis ütleb, et on küll midagi. Ohkan ning liigun elutuppa, kus Birgit, ta isa ja väike õde midagi tuliselt arutavad. Minu tulles jäävad nad kohe vait.

Kratsin kukalt. Raske on leppida sellega, et vahel võib end oma kodus täieliku võõrana tunda. Inimesena, kellel pole õigust millegi üle otsustada ega kaasa rääkida... nagu oleksin ma võõras.

„Me siin just... ee... arutasime, kuidas magamine peaks toimuma,“ pomiseb Birgit huult närides.

„Noh... Birgit, sinu toa diivan käib lahti... Seal saaksite sina ja Brita magada... Siis elutoa diivani saab samuti lahti lammutada... Siin saaksite magada teie, härra Kastan-„

„Palun, see on Mihkel. Ja mu naisele võite samuti silma pilgutamata Birjo öelda.“


Noogutan ning vaatan siis ringi. „Igastahes... Loodan, et saate siin hakkama...“ Seiran ka demonstratiivselt kella ning ohkan „kahetsevalt“. „Ja mul on tunne, et on aeg öö välja kuulutada. Vähemalt minu jaoks. Teie tundke siin ennast vabalt.“

Soovin kõigile head ööd ning põgenen. Ukse enda selja tagant sulgenud, torman aknani ning teen selle lahti. Õõõõhk... Toetun aknalauale ning hingan sisse Tallinna magusat reostunud õhku.

Sekeldused elutoas ja esikus ei tundugi lõppevat. Istun voodile ja tümban läpaka sülle, kuulates esikuse edasi-tagasi tammuvaid tõtakaid sammu, uste paukumist ja tulede kustutamist.

Perekond. Kas ka minul saab kunagi selline lärmakas perekond olema? Lärmakas, kuid kokkuhoidev ja hooliv. Kas ma hakkan kunagi oma tütre elukaaslaselt – see tähendab, korterikaaslaselt – uurima, millal mu tütar magama läheb? Kas ma hakkan ka Birgitiga – see tähendab oma naisega – niimoodi spontaanselt suudlema?

Nii veider kui see ka pole... Tahaks. Tahaks, etpärast kahtekümmet aastat kooselu saaksin ma endiselt oma naise armastavatesse silmadesse vaadata ja tunda imetlust, armastust...

Kas 23 on laste jaoks liiga noor? Vist mitte... Mul on töö, mul on korter... Äkki olekski õige aeg hakata pereloomisele mõtlema? Mitte iga jumala päev uut nägu enda kõrval voodis näha? Mitte, et seda viimasel ajal küll juhtunud oleks, kuid... Naist on raske leida, kui sa oled üldjuhul kadunud veel enne kui ta ärkab...

Ohkan ning hõõrun meelekohti. Lollid, tarbetud mõtted. Birgit on veel liiga noor... See tähendab, ma pole veel sobivat naisekandidaati leidnud.

Sulgen silmad ning toetun vastu külma seina. Aknast sissehoovav õhk on muutunud turgutavast uimastavaks.

Kuulen ukse vaikset kriginat, kui see avatakse, ning teen silmad lahti. Birgit seisab öösärgi väel mu uksel ning sulgeb seda enda selja taga vabandava naeratuse saatel. Teen talle voodisse ruumi ning Birgit istub minu kõrvale.

Ta silmitseb mind hetke vaikides enne, kui rääkima hakkab.

„Oli see väga jube? Ma mõtlen, mu perekond... Nad võivad vahel hingamiseks vähe hapnikku jätta,“ sirutab ta oma käe ettepoole, et sellega minu omast haarata.

Naeratan ning hõõrun põidlaga ta käeselga. Peale mõningast mõtlemist raputan enda üllatuseks pead. „Jah... su pere on väga... ülevoolav,“ valin sõnu, „kuid see ei olnud jube. Sul on tore perekond.“

Tüdruku silmad löövad särama ning ma ei suuda muudmoodi kui tõstan läpaka vaba käega voodi peatsisse ning nihkun Birgitile lähemale.

„Su õde ei hakka muretsema, et su pissipaus liiga pikaks venis?“ küsin, jumal teab miks, Birgitile keelt näidates. Keelt?! Oh issand jumal küll... 23 või asi...

Birgit naerab. „Ta magab. Ränk päev.“

Noogutan arusaajalt.

„Ega sul... khäm... midagi selle vastu ole, kui ma natukene aega siin olen? Kuidagi veider on, kui ma siin olles sinu täit tähelepanu ei saa,“ seletab ta nüüd järsku oma pead langetades.

Turtsatan ning kergitan ta pead nii, et ta mulle otsa saaks vaadata. „Sa ei pea häbenema, et rutiin sulle meeldima on hakanud,“ ütlen heatahtlikult naerdes ning teksade tagataskus sobrades. Lasen ta käest vastumeelselt lahti.

„Vot, siin see ongi!“
Näitan Birgitile laialt naeratades meie – tema – kirjapandud paberit ning silun seda. „Taskus läks natukene... nagu ta läks,“ seletan närviliselt.

„Ptrsäh... pole midagi.“ Birgit kummardub minu poole ning kissitab pimeduses silmi, et lugeda, mis punktid meil veel täitmata on. Ta suu kisub naerule.

„Võtame seitsmenda punkti,“ ütleb ta näpuga paberile näidates. Võtan ta käest kinni ning surun selle alla.

„Näpuga pole viisakas näidata, noor daam,“ meenutan meile mõlemale alguspäevi. Birgit naerab ning poeb mulle lähemale, vaadates mind oma suurte siniste silmadega.

„Ära ole nii kuri, issi,“ ütleb ta titehäälel, kuid hakkab siis valjult naerma ning ma surun oma käe tema suule, et teda vaikima sundida. Birgit limpsab keelega mu kätt ning ma tõmban selle ära.

„Mis viga, ei meeldinud?“ pärib ta solvumist teeseldes.

Raputan naerdes pead. „Oh sind...“

Mingi kahtlase energiasööstu ajel kummardun Birgiti poole ning limpsan ta põske.

„Iu!“ tõmbub ta oma põske pühkides tagasi, kuid sellegipoolest on ta hääles naeru. „Ega sa mingi koer pole!“ hüüatab ta süüdistavalt.

„Tahad mind haukumas kuulda?“ uurin tema poole roomates. Birgit laseb end taganemisest loobudes selili ning vaatab mind väljakutsuvalt. „Eks sa katsu...“

Mu käed on teine teisel pool tema pead ning ma luban endale hetke, et jälgida tüdruku pikkade juuste langemist üle voodiääre, tema poolavatud silmi ning võrgutavalt kõverdatud suud.

„Mis, oled sa nüüd tardunud kutsu? Tardunud kutsud ei tee häält. Tardunud kutsu on nagu... pehme, mängukutsu,“ seletab Birgit. „Ja mängukutsuna sa-„

„Tssss,“
panen oma sõrme tema suule ning ta jääb hetkeks vait. Kui ta rääkima üritab hakata, panen käe uuesti tema suule. Seekord ta ei limpsagi. Tunnen pettumust.

„Peaks minema tüdrukuid vaatama... ei lase vaestel naabritel magada...“ kuuleme Mihklit teises toas ütlemas. Birgiti silmad lähevad suureks ning ta libistab end ettevaatlikult minu alt ära.

„Praegu on kõik vait...“ vastab Birjo.

On hetk vaikust ning lõpuks kuuleme Birgitiga madratsivedrude krigisemist ning tüdruk ohkab kergendunult välja.

„Ma vist ikkagi kaon,“ pomiseb Birgit mulle silma tehes. „Number seitse järgmine kord?“

Noogutan ning sätin end voodiäärele istuma. Birgit astub kõhklevalt lähemale ning jääb minu ette seisma. Vaatan teda küsivalt.

„Ah... ei midagi,“ sõnab ta närviliselt käega lehvitades. „Head ööd.“

Ja ta hiilib vaikselt mu toast välja.
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime5/1/2010, 13:03

OOOOhh, täiesti nunnudus astmes üheksakümend kolm või umbes nii. Lihtsalt ülihea.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime5/1/2010, 15:05

Tra no ei võinud suudelda.. No ei võinud.. Very Happy Mis see seitsmes punkt siis oli? Very Happy Midagi nilbet palun, aitäh. (A)

Very Happy

Mm.. Sa võiks veel umbes kaks nilbet osa teha. Ja siis järje. See maja nr.. whateva. Very Happy

Kuigi alati järgedes nussitakse kõik ära. A'la siin nad on nunnud ja siis on järg, kus nad kas polegi koos või on mingis õnnetus abielus vms.

UUT!
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime5/1/2010, 15:12

OMG, Very Happy
Liiga super... ja esimest korda ei tundunud Urmas sellise õllekõhuga vanamehena Laughing

UUUUUUUUUTT! (ja see EI tohi jääda viimaseks)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime5/1/2010, 16:29

Haha. xD

Iris teatas mulle, et järjed on lamedad (järjes nad poleks lahus ega õnnetud, lihtsalt uued sekeldused Very Happy ), ja et ta peab veel lugema, kuidas Ummi kellelegi peksa annab ja kuidas nad Birxi ja Ummiga teatavad oma vanematele, et on paar. Very Happy

Nii et läheb rohkem kui üks osa. Very Happy Kannatust. Very Happy (Oleks mul endal ka seda... Very Happy )

Mai tea, mis seitsmes punkt on. Very Happy Midagi ägedat kindlasti. Very Happy

A ja suudlus... see oleks ju nii tüüpiline old. Very Happy te kõik olite kindlasti nii, et jess, nüüd suudlus. Aga nääää... Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime6/1/2010, 13:29

Mulle pole Urmas kunagi õllekõhuga vanamehena tundunud, ma ei tea miks Very Happy

Armas oli, paluks uut ka Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime6/1/2010, 21:09

Ma just mõtlesin, et peaks siia ka ikka ära kommima, aga nagu näha siis Sille juba tsiteeris mu arvamust. Very Happy
Nii et jeah.. ma ei taha, et see jutt otsa saaks, ma tahaks äktsonit ja.. ma tahaks, et Ummi kellelelgi peksa annaks xD ja maitea.. midagi põnevat Very Happy (aga see ei tähenda, et sa oma armsat värki enam kirjutama ei peaks, see peab Samal Ajal olema. Mõistad? Very Happy) Ja mul on väga hea meel, et siin rohkem kui üks osa tuleb.
Nii et jah.. et ee.. jamh, uut? Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime6/1/2010, 22:02

Ehheee. Very Happy
Varsti saab... hopefully. Very Happy

Suudlemise koha pealt, Käro, seda ka, et suudlemist on juba olnud siin jutus. ;D
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime6/1/2010, 22:57

Ma mõtlesin terve jutu ajal (okei, selle magamistoaosa ajal), et nüüd need vanemad tulevad, nüüd nad kindlasti tulevad. Very Happy Täiega ärevil olin ka selle pärast. Very Happy
Aga nad on nii nunnud koos. (: Kuigi see põselakkumine oli küll.. imelik. XD Aga nojah, mõnusad tüübid. (:
Uut!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime6/1/2010, 23:49

*naerab* xD
Ma olin ka hetkeks mingi nii, et wtf ma nüüd kirja panin... aga nad on veidrad, nii et... Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime6/1/2010, 23:55

Ahjaa, mulle meeldis see ka, et.. emn.. *üritab meelde tuletada* AA! See, et ta seal alguses mõtles "Birgitiga - see tähendab.." Very Happy:D See oli nii naljakas. Very Happy
Ja siis ma hakkasin mõtlema, et huvitav, milline pauk see Birgiti vanematele oleks, kui nad käima hakkaksid. Väga suur, ma kardan. XD
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime7/1/2010, 00:08

Ojaaa... xD
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime7/1/2010, 11:58

Tärru. kirjutas:
Ahjaa, mulle meeldis see ka, et.. emn.. *üritab meelde tuletada* AA! See, et ta seal alguses mõtles "Birgitiga - see tähendab.." Very Happy:D See oli nii naljakas. Very Happy

Kus see koht veel oli? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime7/1/2010, 13:07

"Kas ma hakkan kunagi oma tütre elukaaslaselt – see tähendab, korterikaaslaselt – uurima, millal mu tütar magama läheb? Kas ma hakkan ka Birgitiga – see tähendab oma naisega – niimoodi spontaanselt suudlema?"
"Lollid, tarbetud mõtted. Birgit on veel liiga noor... See tähendab, ma pole veel sobivat naisekandidaati leidnud."

Very Happy Seal, kus ta oma tuppa põgeneb. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime9/1/2010, 21:12

Järgmine osa viimane ? Ei! Samas, sa oskad nii et ma ei tea. Need pikale vajunud jutud ongi üks pik venimine :d ma luban endale et ma lõpetan su selle kõige pikema jutu lugemise ka ära, Very Happy:D Mike Goldwin vist ? :d jah, loen . sorri et ma mingit jama ajan. Väga hea oli ja edasi :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime9/1/2010, 21:26

Mike Goldwin'iga see asi, et snl-i ma seda enam nagunii ei update'i. (A) Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime9/1/2010, 22:44

Aaa.. (I) Very Happy

Tänks, Ann. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime9/1/2010, 23:09

Pole probleem. Very Happy Mul arvatavasti polnud niikuinii midagi muud sel hetkel teha. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Lammas
Fanaatik
Lammas


Female Postituste arv : 1119
Age : 30
Asukoht : Lalalalambamaa

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime9/1/2010, 23:58

HHeaaa...
Sulle on WoO tõesti mõjunud:D
päris kõvasti kohe:D
Aga see on hea:D
Muide....9. osas teises lõigus on vahest:D
Ja uut kaa:D
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» KOLMAS NUMBER - 14.09.09
» Esimene number.(21.03.09)
» Karamell 5. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: