MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 16:42

Mõnus osa...lõpp tuli kuidagi järsult. Jään ekstraid ootama Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 16:43

MUIDE! Sille! Ma unustasin juba. Very Happy Ma jõudsin korraks isegi mõelda, et Kuslap on äkki seesama mees, kes vahepeal Ummile mingis osas 'OKEI' tagasi karjus. Very Happy Noh, ma tean, et ta ei ole otseloomulikult, aga ikkagi.. Lõbus. Very Happy Naaber ju. :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 17:09

Tsiteerin: :
Ma pidin ta vanematele midagi hullu tegema...

Ja see kättemaks on valus. Ai kui valus.

Whoops. Very Happy Mulle jõudis nüüd selle tähendus kohale. Very Happy Ma võtsin seda as in: Ma pean ta vanematele midagi hullu tegema..
Ja siis oli et kättemaks on valus.. Very Happy Ma ei tea.. Ma mõtlesin, et Ummi hakkab kätte maksma. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 17:41

Ohh, see oli nunnu. (:
Ja mulle tuli ka pähe, et Kuslap oli see vastukarjuja. Very Happy Ma ei tea, minuarust ta tundus täpselt selline olevat, kes võiks midagi sellist teha. Very Happy Kuigi ma nagu ei teagi teda, nö, aga see tundus kuidagi õige olevat. ;d
Ja see Birgiti kahetsemine oli tõsiselt hea. Noh, et kui ta oleks kohe sisse läinud või midagi, siis.. Ma ei tea, see poleks nii tõeline tundunud. Absoluutselt mitte.
Ma pean ütlema, et see Kuslapi-Birgiti vestlus oli natuke kahtlane.. Ma ei tea, mis seal viga oli. Miski häiris mind, aga ma ei kujuta üldse ette mis. Nagu midagi oleks puudu või muud säärast. Aga ma ei oska seda seletada. Very Happy
Ma oleksin tahtnud, et Urmase-osas oleks nagu rohkem.. kirge olnud. Noh, et ta oleks nagu rohkem piinelnud. Ta ütles ükskord - mõtles -, et ta tahaks Birgitit enda lähedale tõmmata, teda puudutada jne. Mulle tundub, et ta oleks võinud seda rohkem mõelda. Very Happy Noh, et juba peaaegu on kätt sirutamas, kui talle meenub, et ta ei tohi vms.. Hetkel tundub, nagu see oleks.. veel parem olnud. Very Happy Aga ma ei tea muidugi. Praegu oli ka väga-väga-väga hea. (:
Hmm.. Mis siis veel..
See Joonases lahku minemise koht.. Ma ei tea, ma kuidagi üllatusin selle lause peale. Very Happy Ma saan aru küll, miks sa selle sinna panid ja see tundub 100% loogiline, aga ma lihtsalt üllatusin. Arvatavasti on see väga hea, nii ju peabki. Üllatama lugejaid. Very Happy Aga ma nagu poleks tõesti arvanud, et ta Joonast mainib.. Aga see litsi-järeldus ja muu ka.. super.
Ja sa oleksid võinud kindlasti lõppu mingi suudluse või midagi panna. Kuigi praegu oli ka hea.
Damn, ma kurdan liiga palju! Very Happy
Tegelikult on see nagu ülihea osa ja kõik oli ilusasti proportsioonis jne-jne, nii et sa ei pea mu eelnevat jutuvada üldse tähele panema. Very Happy See on arvatavasti lihtsalt mu hetketuju, mis ütles, et nii ja nii oleks parem olnud. Homme ma enam nii ei arva. Very Happy Ma arvan.
Aga SUPER!
EDASI! (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 17:57

Mulle just meeldis, et seal suudlust ei olnud. Razz Just selline.. vaikne ja armas ja.. hubane. Selline.. hästi hea lõpp oli. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 18:06

Prince - :)

Padjakas
- Haha. Very Happy See on ka üks võimalustest. Very Happy *imestab, et teil üldse see "OKEI" osa meeles on. Very Happy

Käro - Mwah. Very Happy

Tärru - Jälle oli tore lugeda! Very Happy (Kõigi teiste kommentaare oli ka tore lugeda! Very Happy ) Kuslapi-Birgiti vestlus... Muidu pean õnnestunuks, va see tekst, kus ta ajas seda võimaluse-andmise jura. Very Happy (Tähendab pool ta teksti. XD) Muidu jäin Kuslapiga rahule. Wink

Urmasega ma üritasin väljendada tüdimust. 2 nädalat proovis ja masetses ja... kaua sa ikka niimoodi. Uhkust peab ka olema. Very Happy Sp ta niimoodi Birgitile vastu ei tormanudki. Very Happy +fakt, et ma ei taha, et nad mingi ülepeakaela armunud inimeste mulje jätaksid. Ala, et teeksin sinu jaoks kõik, jääme igavesti kokku... noh, selline cheesy asi. Ma vihkan täiega "Saatuse tahtel sinu" lõppu. (Minu lugu.) Düüdi viimased sõnad kallimale: "Luba, et sa armastad mind igavesti!" Kananahk tuleb ihule kui mõtlen, et midagi taolist olen kirjutanud. Very Happy

AITÄH! :)
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 18:16

Nojah, ma saan sellest kõigest aru. Lihtsalt minu, kui romantika-armastaja, jaoks on selline lahendus.. piinarikkam. Very Happy Ma saan juba puhtpaljalt lugemise järgi ettekujutuse, mida nad tunnevad and I don't like that feeling, u know. Very Happy So, ainult see on probleem. See, et sa teed kõike liiga hästi. XD
Jeah, whatever.
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 18:40

*naerab* Very Happy
See jeah, whatever rikkus eelviimase lause mõtte ära. XD Mul jõudis juba rind tõusta ja psvuuuush! Very Happy
(It's okay. Very Happy )
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 18:47

Ma ise jõudsin ka selle järelduseni, et see on väga vale lause, aga ainult sekund enne vajutamist ja ma ei viitsinud mitte klõpsata ja ma vajutasin. Very Happy
Tegelikult tähendas see "yeah, whatever" minu jutuvada. Very Happy See, et sa kirjutad liiga hästi, on tõsi, minu muu mula on jama. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 18:54

*naerab*
Okei. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 19:41

Ma naersin terve selle jutu aja *naerab*
Haha xD

Okei, nüüd tõsisemat juttu.
Jube hea on! Megaa. ! !! I like it.

Ja uut xD

*naerab*
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime13/1/2010, 20:16

oeh, jah, õnneks viimasel ajal oled sa ennast ületanud ja need osad on eriti kiiresti tulema hakanud ja pikad ka. Igakord tulen arvuitisse, esiumnene asi , nassiccu kausta kontrollima :)
aga väga hea, meeldis :) sorri et ma siia seda pikka kommentaari ei kirjuta ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime16/1/2010, 20:13

Miks siin osa pole? Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime16/1/2010, 21:46

Tänan! :)

Käro... tead, see on vist see, et bbrit. rääkis kui tihedalt tuleb.. Very Happy Nüüd on mul kõigepealt paar päeva kiired olnud ja täna, terve päev kodus, sain aint lõigu kirja, kuna inspi pold. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime16/1/2010, 23:24

Ma ei ole kunagi viitsinud seda siin lugeda, aga nüüd, kui see jutuvõistluse ära võitis, mõtlesin ma, et peaks ikka vaatama. Ja ... OH, OH, OH! Ma pole siin foorumis kunagi midagi nii head lugenud. See oli lihtsalt nii-nii ... kohutavalt hea. Seda ei saa sõnades kirjeldada. Mulle meeldis algus rohkem, kusjuures, lõpp hakkas sellelt suurepäraselt tasemelt natuke vajuma (mis tähendab, et ta jäi tasemele väga hea, milleni pooled jutud siin foorumis ei küündigi), aga see ei loe.
Üks miinus - miks sa selle nii lühikeseks tegid? Rumal, rumal sinust! See oleks pidanud olema hulga-hulga pikem, nii nelikümmend peatükki vähemalt. See oleks olnud ideaalne.
Ma ... mu käed värisevad. See on imelik. Aga ma elasin väga sellesse juttu sisse.
Ma ootan väga neid kolme ... epiloogi või misiganes need ka olema ei pidanud. :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime16/1/2010, 23:47

*naeratab*
Sa ei kujuta ette kui palju su arvamus mulle korda läheb, Hanna! :)
Suur-suur aitäh! :)
Ma hakkan ka Birxi ja Urmast igatsema... nad on toredad. Pmst sama kallid kui Mike ja Claire juba. Aga asi on selles, et kui ma natukene pikema projekti võtan... no jääb unarusse. :/
SUUUR TÄNU! :*

Ja peale selle... Enne kirjutasin, et inspi pole, aga... Kui ma nägin parima järjeka tulemusi, jättis süda löögi vahele. Very Happy Ja ma olen õnnelik. :)
Nii et VEEL SUUREMAD TÄNUD KÕIGILE, KES SELLELE LOOLE KASVÕI 1 PUNKTI ANDSID!!!
Ja see inspireeriski uut osa kirjutama. :)
Loodan, et meeldib! Wink
Ning ärge küsige, miks mul oli sellele osale vaja üheks lisapealkirjaks Paralleeltänav number 34 panna. XD



EKSTRA 1 aka Paralleeltänav number 34.
...armastus...

Birgit:


Tunnen oma sõrmede vastas Urmase sooja puudutust ning võtan tal käest kinni. Me oleme juba viimased tund aega jalutanud sihitult mööda Tallinna tänavaid ning teinud sissepõikeid turistilõksudesse, et vaesekeste raha laiakslöömist vaadata.

„Ma tahaks sulle midagi osta,“ ütleb Urmas järsku. Ma kergitan kulmi ning vaatan teda skeptiliselt. Kingitused, raha... kõik see. Me pole sellest rääkimiseni veel jõudnud. Kuidas see oleks üldse võimalik, arvestades seda kui palju muud tähtsat selgekstegemist vajab.

No näiteks on eluliselt tähtis teada, milliseid riideesemeid ta kanda eelistab ja mis firma omasid ning kui tihti ta garderoobi vahetab. (Riideid, mis teevad ta väljanägemise heaks; mis poes näppu jääb; kord aastas.) Veelgi tähtsam on teada tema keskkoolist, kõigist kallimatest ja õpetajate poolt tekitatud lapsepõlvetraumadest. (Sakkis; oli nii palju, et valus kohe; pandi loominguliselt ehk ropult väljendamise eest nurka.) Ja siis on vaja teada iga väiksematki seika lapsepõlvest, armide ajalugu ning maailmapilti. (Näiteks arm vasakul küünarnukil pärineb vettehüppel riivatud metalljublakast. Verd oli meeletult.)

„Mida?“ küsin juhmilt. Mõtlen, kas lisada olukorra (enda jaoks) rahustamiseks, et eine vastu poleks mul midagi.

„Mm... ma ei tea. Midagi... ilusat.“ Urmas pigistab mu kätt ning me jääme vakka. Silmitseme möödakiirustavaid inimesi ja see meenutab mulle, et Urmas peab õhtul tööle minema. Tuleb üksik öö... Ja homme õhtul lähen koju tagasi.

Mühatan ning osutan eemalolevale kohvikule. „Lähme istume maha. Sa võid joogi välja teha,“ teen talle silma. Urmase silmis välgatab miski, kuid nii väheseks, et ma ei jõua seda registreerida.

Mehe kõnnak kiireneb ning ma pean sörkima, et tal kannul püsida. Astume kohvikuuksest sisse ning ma leian end rõõmuga jahedast ruumist. Urmas tellib mulle fanta, endale musta kohvi ning me istume lauda. Sellegipoolest sõeluvad ta püksid justkui püüli ning ta tõuseb peaaegu kohe taas püsti ning naaseb ¹okolaaditordi tükiga, mille kõrval on kaks lusikat.

Ta jalg puudutab minu oma ning me põimime need ühte.

Naeratan.

„Aga päriselt...“ pomiseb Urmas ettepoole nõjatudes ning kahe käega oma kohvitassist kinni hoides. Silmitsen ta käsi ja mõtlen, miks kurat ta nii kuumal suvepäeval veel kuumemat jooki joob.

Tõstan lõpuks pilgu ning vaatan talle silma. Urmas, mina, raha... See on veider. Ma olen liigagi palju näinud seda täiesti lamedat, haledat, nõmedat... imalat ’kõik, mis kuulub mulle, kuulub ka sulle’ suhtumist.

Kingitused... jah, võib, nähtavasti. Mina kinkisin talle ju ka raamatu... Turtsatan, kui Urmase tegu meenub. Nii paganama... ei, ma ei tahtnud just ’armas’ öelda.

Urmas kortsutab kulmu ning vaatab mind natukene haavunult.

„Ei, ei...“ hakkan end kaitsma. „Mulle lihtsalt meenus sinu väike raamatulisa,“ ütlen mehele naeratades ning ¹okolaadikoogist ampsu võttes. Naer ilmub uuesti mehe silmisse, kui ta mind jälgib.

„Sul on siin...“ Urmas kummardub ettepoole ning ma limpsan oma huuli. Midagi pole siin. Seejärel avastan, et see oli vaid ettekääne.

Urmase huuled riivavad kergelt minu omi ning siis on ta jälle oma lauapoolel tagasi.

Avan oma fanta ning nõjatun toolil tagasi, jäädes hajameelselt teisi kohvikusolijaid silmitsema. Ja ennäe, isegi Tallinn pole piisavalt suur.

Kohviku teises seinas istub Joonas oma tavapärase kambaga, kuid millegi pärast tundume õhtu (või lõuna) kangelased olevat mina ja Urmas. Mu nägu hakkab nende pilkude all hõõguma ning ma vaatan eemale.

Urmasele aga ei jää minu tähelepanu hajumine märkamata ning ta kiikab üle õla seltskonna poole. Joonas on püsti tõusnud ning kõnnib nüüd aeglaselt, justkui filmis, meie poole, kaaslaste pingsad pilgud tema seljale kinnitunud.

Klõnks.

„Tere. Pole ammu näinud,“ ütleb Joonas meieni jõudes vaid minu poole pöördudes. Nii tüüpiline – nagu mingisugune film; eksi jaoks endine ei eksisteeri. Eriti siis kui on vaja... ma ei tea... valdusi tagasi võita või ma ei tea, mida kuradit need kutid vahel mõtlevad.

Peab Urmaselt küsima. Tal kogemusi on...

„Ega jaa...“ naeratan Joonasele viiasakalt ning pöördun tagasi oma koogitüki poole. Justkui oma territooriumi märkimiseks võtab Urmas oma sõrmedel minu käel viivleda lastes mult lusika ning võtab sellega oma järgmise ampsu.

Ja see ei jää Joonasel tähele panemata. Nüüd on juba raskem Urmast eirata.

„Noh... See siis ongi see kutt, kelle vastu sa mu välja vahetasid?“ küsib ta irvitades. Kissitan silmi ning ei ütle midagi. „Üks päev üks, teine päev teine... Eile mina, täna see... mees selle sõna kõige vanemas tähenduses ja homme...? Kes?“

Kuigi need sõnad olid öeldud kibedusega, ei suuda ma enam nii rahulikult kogu seda jama kuulata. Tal tõesti pole midagi paremat teha? Piilun vargsi tema lauakaaslaste poole.

Kahetsete, et popkorni kaasa ei toonud? Milline pettumus see olema peab...

„Joonas... Sina oled minevik. Lepi sellega. Scram nüüd.“

Joonas ei liiguta kulmugi ning on sellise võidurõõmsa irvega, et paha hakkab. Oma valgendatud hammaste näitamiseks on muidki vahendeid. Mitte, et nad valgendatud oleksid... ma ei tea. Arvatavasti on lihtsalt hea hambumus, kuid põhimõte jääb samaks.

Gosh, ta hakkab mulle ajudele käima.

„Sa kuulsid teda,“ sekkub Urmas lõpuks vaikse häälega vestlusesse. „Me tahaksime omaette olla.“ Mees tõstab pilgu ning vaatab Joonast. „Lähed?“

Noormees vaid naerab ning raputab pead. „Teate... See ei ole just eriti... khäm... privaatne koht oma asjade ajamiseks. Ma ju tean, milline Birgit on ja-“

Järgmisel hetkel on Urmas ebainimliku kiirusega lauast tõusnud ning ta kõrgub Joonase kohal. Surun alla ahhetuse ning vaatan neid kaht ettevaatlikult.

„Palun mine tagasi oma sõprade poole.“ Urmas saadab kõrvalpilgu Joonase sõprade poole.

„Või mis...? Sunnid?“ irvitab Joonas edasi. Ohkan. See peaks olema koht, kus tal mõistus koju jõuab ning ta lahkub.

Urmas vaatab pikalt, minutitena näiva aja jooksul Joonase poole, kuid raputab siis ohates pead. Ta pöördub minu poole ning sirutab oma käe välja: „Lähme?“

Noogutan ning võtan laualt oma fanta, kui kuulen üht laksakat. Tõstan pilgu ning näen, kuidas Urmas ühe käega teise katnud on. Joonase käsi on pooleldi õhus ning ei lähe vaja geeniust, et mõista, mis toimunud oli.

Nüüd vaataks meid juba justkui terve kohvik.

„Joonas, jäta...“ pomisen tast mööda trügides ning Urmase haigetsaanud käest hellalt kinni võttes. Urmas vaatab veel mõne hetke Joonast, kuid annab siis mu hellale tõmbamisele järgi.

Ning järgmisel hetkel on ta käsi mu pihust kadunud.

Kuulen ohkimist ning pöördun, et näha Joonast Urmasele üht korralikku hoopi virutamas. Urmas blokeerib selle ning ka sellele järgnenud löögi kiire käeliigutusega. Ta surub Joonase käed külgedele ning ma annaksin praegu kõik, et näha Urmase nägu. Joonas on arvatavasti piiri ületanud.

Kallutan kergelt pead ning vaatan neid kaht: Urmas peajagu üle Joonase kõrgumas, Urmas nähtavasti palju paremas füüsilises vormis kui Joonas. Kuid üks on kindel – Urmase pilk on kindlasti sama intensiivne kui Joonase oma praegu.

Issand. Seda on ju päris lõbus vaadata.

Mitte, et ma mingi sadist oleks, aga... Kaks kutti sinu pärast kaklemas. Every girl’s dream, eksole? Puudu on vaid kantrimuusika ja kiiremini liikuvad käed. Ja siis saan ma Urmast õhtul poputada. Kui ta muidugi tööl poleks... ja eeldusel, et ta üldse kannatada saab.

Tegelikult oleks parem kui Urmas eriti materdada ei saaks. Ükskõik, milline adrenaliin mul hetkel ka sees ei pumpaks, ma tean, et kohvikust väljaastudes kõnnib mulle vastu vana tuttav härra Süümepiin.

„Joonas... ole mõistlik,“ ütleb Urmas. Ta ei palu, ta ei tõsta häält... ei midagi. Ta lihtsalt ütleb seda, kuivalt.

„Tuhkagi sulle mõistlikkust...“ Joonas tõmbab oma käe Urmase haardest lahti ning lajatab sellega Urmasele kõhtu. Võpatan ning astun alateadlikult sammu edasi. Okei, see vist pole ikka nii ahvatlev kui alguses tundus.

Urmas laseb ka Joonase teise käe lahti ning virutab Joonasele, kes juba ühest löögist kägarasse tõmbub.

Vaatan leti poole ning vahetan mureliku pilgu teenindajannaga, kes vaatab toimuvat, käed abitult külgedel lebamas. Terve kohvikutäis rahvast nagu naudiks seda vaatepilti.

Sadistid.

Hingan sügavalt sisse ning lähen Urmase, kes Joonase kohal küürutab, juurde ning võtan tal käest kinni. Ta käepigistus on tugev, kogu ta keha pinges. Tõmban ta Joonasest eemale ning me seisame hetke paigal ning jälgime niivõrd-kuivõrd sirgelt enda seltskonna poole liikuvat poissi. Tema ego on selleks korraks haavatud.

Surun näo urmase käsivarre vastu ning pobisen: „Lähme nüüd...“

Urmase käsi liigub automaatselt mu õlgade ümber ning ta tüürib mu kohvikust välja. Alles siis kui uks meie selja taga on kinni ning me seisame jälle päikeselõõma all, hingan ma korralikult välja.

Kõnnime paarsada meetrit täielikus vaikuses.

„Ega sa... nagu... pahane ole või midagi?“ küsib ta vaikselt.

Raputan pead. „Ei ole. Joonas... provotseeris. Ma oleksin vist pahane kui sa oleksid lasknud asjadel kaugemale minna... Talle oli vaja koht kätte näidata.“

Urmas kaalub mu sõnu paar sekundit ning ohkab siis. „Asi poleks pidanud rusikateni minema.“

„Aga läks...“


Sunnin ta lilleputka juures peatuma ning vaatan talle pikalt otsa. Urmase pilk on vaevatud ning ta keha on endiselt pinges. Ohkan ning võtan ta mõlemast käest kinni, hõõrudes pöialdega tema käeselgi.

Vahel on teod kõnekamad kui sõnad ning ma tõusen kikivarvukile, et teda suudelda. Mehe huuled on alguses kõhklevad, kuid ma astun Urmasele lähemale ning ta libistab oma keele mulle suhu.

Nii pea kui meie käed on hakanud üksteise keha taasavastama, vilistatakse kusagil ning karjutakse, et me toa võtaksime. Urmas itsitab ning libistab oma käed mu tagumikule.

Lõpetan kavala ilmega suudluse ning vajutan ühe musi ka tema värskelt raseeritud kaelale. Libistan käe tema teksade tagataskusse ning nõksatan peaga lilleputka poole.

„Sa tahtsid mulle midagi ilusat osta...?“ küsin magusalt naeratades.

Ja selline hetk on kõik, mida unustamiseks vaja.




***
No ma ei tea kui mõjuv see "kaklus" teile oli. XD Ma lihtsalt leidsin seda kirjutades, et urmas on siiski täiskasvanu. Very Happy Loodan, et te väga pettunud pole, et veri ei lennanud ja luud ei ragisenud. Very Happy


Viimati muutis seda nasicc (17/1/2010, 11:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime17/1/2010, 00:06

Aww, nii armas! (:
Scram nüüd. <-- Kas see pidigi scram olema? Kui jah, siis mina ei tea, mida see tähendab. Very Happy
Lõpp oli ülinunnu. See, et "Sa tahtsid mulle midagi osta.." Very Happy Nagu, ülihea!
Ja mõnusalt pikk oli kaa!
Aga kas sa kirjutad lõpuks need osade algussõnad ka välja? Sest mul pole kunagi meeles, mis eelmine sõna oli! XD
Issand. Seda on ju päris lõbus vaadata. <-- Totaalselt parim koht! Very Happy Koos lõpulausega. Nagu, ma niii naersin. Ja tõesti, see oleks päris huvitav kogemus. XD
Aga tõsiselt ülihea osa! Mulle meeldis, et nad niimoodi.. täiskasvanulikult käitusid. Noh, et normaalsete inimestena, olenemata sellest, et nende suudlemine pidi mõnele võõrale imelik paistma (nad on ju ikkagi päris piisava vanusevahega XD).
UUT! (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime17/1/2010, 00:09

*naerab* Very Happy

Scram on nagu tõmba uttu, kao, haihtu. Very Happy

Ja kui soovi on, kirjutan. Wink Kuigi efga need algussõnad midagi erilist ei tähenda. Very Happy Suhteliselt suvalt kokku klõpsitud, (A) Okei... tähendavad küll, aga järsjestlugemiseks ei kõlba. xD

Ja prsh... see suudlemine... Nad on B ja U. Very Happy Ükskõiksed. Very Happy Noored, armunud... Very Happy Kas 6 aastat paistab nii välja?! Very Happy

A tore, et meeldis! :)
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime17/1/2010, 00:12

Noh, kui üks on 16 (oli või? XD) ja teine 23 vms, siis paistab. Very Happy Kui oleks 23 ja 29, siis ei paistaks. Very Happy Sa ju tead küll, kuidas oleneb vanusest, kas paistab või ei. Very Happy Ja teades inimesi, siis nad märkaksid selles eas sellist vanusevahet kohe kindlasti ja mõni vanamutt hakkaks "See tänapäeva noorus on ikka hukas!" Very Happy
Ja kas me saame seda ka näha, kuidsa Birksi vanemad nende suhtele reageerivad? XD
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime17/1/2010, 00:15

Mnjaa... 16 ja 23... aga kunagi saavad nad siis vabalt suudelda tänavatel!!! Very Happy

Ja saate küll. Wink Järgmine osa ongi Birxi vanematega. Very Happy Ma veel pole kindel, kas Ummi vanemad ka sisse panen. Very Happy Üks paras kompott tuleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime17/1/2010, 00:58

tubli tüdruk ! :) uut osa kiiresti ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime17/1/2010, 01:07

Mulle meeldib, et sulle mu arvamus korda läheb. See oli selline loll ego kõrgendav asi, aga see meeldib mulle. See oli sinust väga armas.
Mulle meeldis see osa ka. See oli kuidagi ... ma ei tea, natuke nagu seebikalik, aga samas ikkagi realistlik.
Meeldis, et Urmas oli algul rahulik, tahtis ära minna ilma kakluseta, hoolimata sellest, mida Joonas ütles. Mulle aga meeldis, et ta niisama ei ignonud, vaid ikka püsti tõusis ja ähvardavalt vaatas. Ja see, et ta ei löönud enne Joonast, ja see, et ta vähe lõi. Ja mulle meeldis, et ta ei hakanud pärast neid lööke kaeblema või üleüldse mainimagi, et ta kõht valutab. See jättis kõva mehe mulje. Kõvad mehed mulle meeldivad. :) Vahet pole, kas ta siis teeskles või Joonas lihtsalt on sitt lööja.
"Noogutan ning võtan laualt oma fanta, kui kuulen üht laksakat. Tõstan pilgu ning näen, kuidas Urmas ühe käega teise katnud on. Joonase käsi on pooleldi õhus ning ei lähe vaja geeniust, et mõista, mis toimunud oli." Ma pean ennast üsna targaks, aga ma ei saanud tükk aega sellest aru. Ma nagu ei saanud aru, et kas Joonas oli juba löönud (mida ma eeldasin sõnast laksakas), või mitte (mida ma eeldasin sellest, et Joonase käsi oli pooleldi õhus, nagu poolel teel), aga lõpuks jõudsin ma järeldusele, et ikka oli löönud. Ma eeldan, et ma sain asjast õigesti aru. :)
Mulle kusjuures ei meeldi hüüdnimi Ummi. Ära küsi miks. *naerab*
Ma tahaks järgmist ekstrat. Ma tahaks, et sa midagi veel kirjutaksid. Midagi pikka. Midagi uut. Midagi sama head, kui oli see.
PS. Kas praegu peabki olema pealkirjades lause "Enam ei käi enam ..."? See tundub kuidagi kahtlane.
PS2. Ma alles praegu avastasin, et sa kirjutad olevikus. Ma tavaliselt ei kannata seda silma otsaski. Sinu jutu puhul ma ei märganudki, mitte enne, kui ma siin oma teksti üle lugesin ja märkasin selles kopitud lõigus olevikku. See on huvitav fakt, see mittemärkamine. See jutt on veel parem kui ma arvasin. :)
PS3. Vabandan oma lobapidamatuse üle.


Viimati muutis seda EITC. (17/1/2010, 11:51). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime17/1/2010, 11:17

Häh. Very Happy

See lobapidamatus on okei. Very Happy Pikki ja sisukaid kommentaare on huvitav lugeda. ;D

Ja Joonas oli siis löönud. Wink Käsi oli lihtsalt ärritusest ja löögivalmidusest pooleldi üleval.

Ma tahaks järgmist eksrat. Ma tahaks, et sa midagi veel kirjutaksid. Midagi pikka. Midagi uut. Midagi sama head, kui oli see. Uut pikka sama head juttu või osa? Very Happy

"Enam ei käi enam" on tõesti vale. Very Happy Hajameelsusest. "Enam ei käi armastus" peaks seal olema. Parandan ära. Wink Tnx!

Ja seda juttu ma ei suuda kirjutada mingit muudmoodi kui olevikus. No see lihtsalt ei... lähe. Liin number 7ga tuli kohe algusest peale automaatselt olevik ja kui ma mõtlesin, et teeks Korteri minevikus, siis see ei kõlanud üldse hästi. Mulle meeldib olevikus kirjutada. Very Happy

PS. Ma ise olen ka tähele pannud, et lõpp kisub seebiks ära, kuid ma ei saa sinna midagi parata... Very Happy Kui nad juba teavad, et üksteist armastavad ja nagu paar on... *kehitab õlgu* Sp ongi vaja ruttu ära lõpetada. Enne, kui see jutu kvaliteedile hakkab. Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime17/1/2010, 11:34

Super Very Happy

Birgit ja Urmas on koos nii armsad Very Happy Very Happy

Kiiresti uut, palun Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime17/1/2010, 11:53

Sama head juttu. Nagu midagi täiesti uut. Ütle, et sa oled salaja kirjutanud varjunime all raamatu, mille ma saaks kohe praegu poest osta. :)
Aga ma olen vist ainus lollakas, kes su pealkirju paberi peale üles kirjutama hakkas. *naerab*
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» 2. Number - November
» "Karamell" 1. number
» "Karamell" 2. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: