MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)

Go down 
+21
Little Green House
LittleStar
Pump
EITC.
Murtagh
Lammas
Tärru.
kcissy
Evy
Taylor
Marmelaad
Annu!
black
bbrit .
Everleigh
White Wolf
Prince Kirameki
Kärolyn
Jezzy
padjanägu, [h]
spring
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
AutorTeade
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime29/12/2009, 16:01

Oh, ma lugesin ka nüüd läbi.
Ma ütlen ausalt, et alguses see jutt mulle väga ei meeldinud. Very Happy Ja minu arust oli väga imelik, et Birgit ja Urmas niimoodi käitusid, sest.. neil on ju piisavalt suur vanusevahe.
Aga kusagil keskel hakkas mulle meeldima ja siis ma hakkasin mõtlema, et tegelikult on mu lemmikraamatu-paaril veel suurem vanusevahe. Very Happy Noojah, midaiganes.
Ühesõnaga väga nunnu. (:
Uut, pikka. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime29/12/2009, 16:23

N2ed Sille! K6ik tahavad pikka osa, mitte ainult mina Very Happy
Aga tegelikult avastasin ma, et siin k2ib mingi arutelu love'i ja brotherly love'i vahel. Nii et ma siis osalen ka Very Happy Ma arvan, et hetkel oleks love nagu v2ga hea, et yldiselt olen love'i poolt, Aga, brotherly love sobiks siis kui Joonas (v6i keegi teine) teeks midagi Birgitile ja sis Urmas annaks tappa talle Very Happy ja kui brotherly love tuleb siis peab see H2sti tugev olema, mitte mingi 'a tsau ma k2isin poes ja t6in piima sulle' Very Happy
Vott. Very Happy
aga hetkel olen natuke rohkem ikka love'i poolt. Very Happy

Uut. K2hku. Pikka.
Very Happy
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 29
Asukoht : In my dreams.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime29/12/2009, 16:46

Hah, Joonas solvab Birxi ja Urmas tuleb poest piimaga? Very Happy *naerukad*
Nad sobivad vanusevahest hoolimata minuarvates suurepäraselt kokku,
kuigi mulle tegelikult meeldis Joonas ka. Very Happy
Kusjuures, kui tappaandmiseks läheb, siis sobib love ju ka, sest kui
Urmas Birxist ikka hoolib, siis annab ta Joonasele (nt.) tappa nagunii,
kas nad on siis brotherly love'i suhtes või päris love'i suhtes.
Oleks väga tore, kui Urmas selle raamatu põhjalikult läbi uuriks. Very Happy

Uut. Megapikka. Wink
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime29/12/2009, 20:23

Mulle meeldib nimi 'Joonas'. Muidu tundub Jonki suht sitapea olevat. Niisiis - go Urmas! Btw, Kärolyn mainis kuskil, et Urmas on tema kujutlustes õllekõhuga mees. Minu kujutlustes samamoodi Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime29/12/2009, 22:24

Tärru - mis su lemmikraamat on? Very Happy

Jaah... hea mõte. Very Happy Urmasest saab Birxi piimatugi. Very Happy Wink

Loore - õllekõhuga mees? Ei no... aga õllekõhuga mehed vajavad ka armastust. ;D
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime29/12/2009, 22:38

Musta Võluri triloogia, otseloomulikult. Very Happy Akkarin on Soneast kohe palju-palju vanem. ;d
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime29/12/2009, 23:40

Mingi 12-13 aastat. Very Happy minu 6,5 on köömes selle kõrval. Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime30/12/2009, 00:06

täpselt! Very Happy
niiet MAHA BROTHERLY-LOVING! Very Happy
Tagasi üles Go down
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime30/12/2009, 00:25

Just, sellepärast ma ütlesingi, et tegelikult see vanusevahe mind nii väga ei häirigi. Very Happy *meenutab, kuidas ta alguses Ülemlordis seda vanusevahet vihkas XD* Noh, igatahes olen ma vanusepiirist üle saanud. (: Kunagi abiellusid üleüldse mingid 40-aastased mehed 12-aastaste tüdrukutega! *meenutab teist lemmikraamatut, kus on mingi.. 30-aastane mees abiellus mingi 13-aastasega* Jah, ma loen huvitavaid raamatuid. Very Happy
UUT!
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime30/12/2009, 00:48

Haha. Very Happy
Ma loen ühte raamatuseeriat, kus on vanusevahe 25 aastat. Very Happy V ota... 50 ja 28... 22 ss. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime30/12/2009, 01:05

Kuule, pane vahepeal mõni pikk osa ka ikka siia Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime30/12/2009, 01:26

Ma läksin wordi/snli pärast närvi. Very Happy
Ja mai suuda nüüd kirjutada. Very Happy
Word pold viimast osa ära salvestanud (word, mitte mina! XD) ja siis ma kopisin selle snl-ist. Very Happy Ja siis see jäi väärakalt - see äärest-ääreni osa. Et viimane lõigu rida hästi tobedalt ja ma ei saanud seda korda.
Igastahes. Very Happy
Kuni ma viitsin sellega jamama hakata, uut ei saa...
...ja see asi ajab tõesti närvi mind. Very Happy (A)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime30/12/2009, 01:37

Õpi kiirelt Wordi kasutama siis!Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime30/12/2009, 01:41

Ma pmst oskan.. aga seda jama ei oska likvideerida inimlikul kombel. Very Happy Muidugi annab alati käsitsi kõik kohad läbi käia ja siis tühikuid vahele toppida, aga mingi muu viis PEAB olema. Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime30/12/2009, 01:42

Kahju sinust kohe Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime30/12/2009, 18:11

Jah, minul ka... Very Happy
(Teist on mul ka kahju. Very Happy )
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime31/12/2009, 19:13

Saadame siis vana aasta Urmase ja Birgitiga minema...? Very Happy
Tegelikult on vana-aastaõhtul minu jaoks hoopis teine tähendus. Very Happy 31.12.2006 võtsin ma esimest korda lahti Word'i ja kirjutasin sinna oma päris esimese jutu päris esimese osa... "Ingel punases ja kurat valges". Kahjuks pole ma seda lõpetanud... see ¾anr ei istu mulle eriti. Very Happy Aga et jah...
Ma ei tea, kuidas teile, aga 31. detsember on alati meeletult pikk. Kesköö ei jõua ega jõua kätte...
Praegugi oleks ma nagu üleval olnud terve igaviku ja kell alles natukene üle seitsme...
Nostalgiline päev on olnud. Very Happy Kaevasin maa alt välja (Ingridi arvutist, kui täpsem olla. Very Happy ) oma selleks aastaks tehtud lubadused. Luban lõpupeole kohale ilmuda - check. Luban lauda korras hoidma hakata - not so check. Very Happy
Sel aastal lubasin rohkem ka lugeda. Very Happy Double-check. Very Happy 85 raamatut endise 41 vastu. Very Happy
Varsti 2010 jaoks pastakast asju välja imema. Very Happy
Horoskoop tuleks ka välja otsida... siis aasta pärast hea vaadata. Very Happy
Aga noh... see proloog kipub olema veel pikemgi kui jutt ise, nii et...
Kena vana aasta lõppu ja palju õnne uue alguse puhul! :)
Luuletaksin ka, aga see oleks vist liiast. Very Happy
PS. Ma avastasin, et ma kirjutan palju tihemini kui palju ägedaid kommentaare on. Very Happy Te olete inspireerivad! Very Happy Nii et... arvamust, mõtteid, arutelusid... laske käia. Wink :)
PPS. Word'i-jama lahendasin sellega, et võtsin edit ja siis sealt alt kopeerisin. Bold'i ja italic'u koodide kustutamine oli küll tüütu, kuid oleks võinud hullemini minna. Very Happy
PPPS.Kirjutasin selle osa kuulates Celine Dion'i "My Heart Will Go On", "Think Twice", "It's All Coming Back To Me Now", "A New Day has Come", "There Comes A Time" ja "Beauty And The Beast" (ft Peabo Bryson). (Plaat käib. :)
PPPPS. Ma olen täna jutukas. Very Happy
PPPPPS. Kas see on üldse hea, et mul lõigud nii eraldi ja otsekõne bold'itud on? Loll küsimus, sest minu arust on hea... Very Happy
PPPPPPS. Loodetavasti ma ei käi närvidele praegu. Very Happy
PPPPPPPS. Kõige naljakam on, et ma pole täna tilkagi alkoholi tarbinud, aga olen sama jutukas kui eelmine aasta. (A) Very Happy

Hope u like it! ^^

...U...

Urmas:

Kissitan silmi ning puurin oma raamatut. Lehekülg lehekülje järel kaob see nagu vesi keevas katlas. Kuulen Birgiti kohmitsemist esikus ning mõne hetke pärast on ta uksel, käes kaks taldrikut praekartulitega.

Mind lugemas nähes paneb ta tule põlema ning asetab minu jao lauale. Paari sekundi pärast on ta uuelt köögi-reidilt tagasi kahe kruusi ja piimakannuga. Tobe komme see piima joomine, kuid Birx võib vahest olla nagu mu ema... või vanaema. Tervislik toitumine, na-na-na. Tahaks näha ta nägu kui ma järgmiseks korraks juurviljasuppi keedan.

Tüdruk potsatab minu kõrvale istuma ning võtab taldriku sülle. Tagaplaanil üürgab niivõrd-kuivõrd Rammstein – mida, seda ma ei tea. Birgit on meist ainus, kes saksa keelt oskab. Aga mina oskan vene keelt. Nän-nän-nää!

Mis ma öelda oskan... Birx hoiab mind noorena.

„Haha... kuula seda!“ Sätin raamatu mugavamalt ühte kätte ning loen: „Kui korterinaaber y kipub sind õpetama, ole rahulik. Sina tead, mis on sinu jaoks õige. On loomulik, et inimestel on erinevad kombed ja mõtlemisviisid. Suuna ta mõtted vaikselt eemale ning ta ei märkagi, et midagi on teisiti kui talle meeldiks. Kas see on tõsi, Birgit?“

Tüdruk kehitab õlgu ning võtab taldrikust hiiglasliku suutäie. Wow. Isegi mina ei suudaks nii suurt... Mu suu ei avanegi.... tema suuga võrreldes. Naiste teema.

„Võiksite võtta õhtu, mil üksteist lihtsalt tundma õppida. Kas sa tead, kust su ’ora tagumikus’ pärit on, mida oma vabal ajal teeb, keda jumaldab? Saa teada! Mida lähedasemaks te saate – seda juhul kui tahate lähedasemaks saada – seda kergem on teil üksteise eripäradega arvestada,“ luges Urmas edasi.

„Sul see nagu... läbi pole? Terve eilse õhtu lugesid ja tänase päeva ja...“ uurib Birgit kahtlevalt.

Raputan pead ja sirvin lehekülgi. „Kakskümmend viis lehekülge veel. Kannatust.“

Panen raamatu diivanilauale ning võtan taldriku juba pooleldi jahtunud kartulitega. Peab tunnistama, et tüdruk oskab süüa teha... kuigi algeliselt. Samas, mina olen meist ainus, kellel tagataskust koka paberid võtta.

„Ei karda mürgitust saada?“ pärib Birgit mult imeliku lõbus-äreva häälega. Kehitan õlgu ning teatan, et ei karda, kuid see ei tähenda, et ma ei arvaks, et ma võin mürgituse saada. Birgit kortsutab korraks kulmu, kuid kehitab siis õlgu ning kühveldab viimased kartulid suhu.

„Sina pesed,“ teatab ta oma piimaklaasiga rahulolevalt diivanile vajudes ning keelega huultelt piima ära limpsates.

Keeran pea ära, tundes kõhus seda liigagi tuttavat pööritust. Tüdruk on minust mingi... 6 ja pool aastat noorem ja mina siin... Aga samas... see pole just kõige suurem vanusevahe. Kuigi kui ta praegu veel nii noor on... Ägan mõtteis. Liiga palju mõtlemist pole ka hea.

„Igastahes... kuidas oleks siis selle tundmaõppimise-osaga meie kooselus?“ panen uuesti ette üksteisega oma elu puudutavaid fakte jagada. Kurat, kuidas ma tahaksin Birgiti kohta rohkem teada.

„Teeme nimekirja kõigest, mis raamat käsib teha eduka korternaabrusluseni jõudmiseks ja hakkame ükshaaval asju maha tõmbama?“


Naeratan ning kehitan õlgu. „Miks ka mitte.“

Birgit on hetke vait, kuid peagi pöördub diivanil rätsepistmes näoga minu poole istuma. Painduks ma ka nii hästi...

„Lemmikvärv?“ „Sinine.“

„Lemmiktoit?“ „Vastavalt olukorrale... kodus olles ühepajatoit, väljas süües korralik seapraad.“

„Miks sa ise seda ei tee kodus?“ „Ma ju ütlesin, et kodus maitseks mulle pigem ühepajatoit.“ „Ahjaa...“

Võtan veel mõne suutäie ning panen siis taldriku taas lauale.

„Sinu lemmikvärv?“ „Punane.“

„Lemmiktoit?“ „Ära ahvi!“ „Lemmiktoit?“ „Ära ahvi!“ „Lemmiktoit?“ „Kanaliha ahjukartulitega.“


Hakkame naerma ning Birgit paneb oma käe diivani seljatoele. Toetun ka ise laisalt diivanile ning ta käsi on minu peast vaid paari sentimeetri kaugusel. Värisen jälle.

„Mis on parim kingitus, mis sulle eal tehtud?“ küsib Birgit äkitselt. Jään mõtteisse ning lasen silme eest läbi viimased 23 aastat. „Auto võib-olla...“

Tüdruk naerab. „Sa oled materiaalne inimene?“

„Küllaltki.“


Birgit noogutab ning väikeste mõttepausidega siin-seal saan ma teadma, millised on tema lemmikõppeained, keda ta vihkab, keda armastab, mis oli tema esimese kodulooma (merisiga, Volli) nimi ning et ta ei viitsi ajalehti lugeda.

Mina räägin oma perest, kooliajast ja isegi endistest tüdruksõpradest. Birgit kuuleb mu luumurdudest ja piinlikest vahejuhtumistest...

Nüüd, kus me oleme otsa peal, on raske pidama saada. Kell tiksub ja tiksub ning mina kuulan tema lugu kassi päästnud täditütrest.

Järsku puudutab Birgiti käsi mu pead ning ta teeb hajameelselt paitava liigutuse. Tõmbume mõlemad üle kere kangeks, kuid mõne hetke pärast, peale lühikest sisemist heitlust, palun, et ta jätkaks. „Hea oli...“

Ja vestlus jätkub.

Mõne aja pärast aga märkan, et tüdruku käsi on kuidagi loium ning ei liigu enam. Birgiti silmad on poolsuletud, kui ta mulle oma lemmikaastaaega kiidab, ning tema pea on tõetunud õlale, mis diivani vastu toetub. Naeratan.

„Ma arvan, et homme jõuab seda jätkata... sa lähed ju alles õhtul ära?“

Tüdruk avab silmad ning vaatab mulle segaduses olles otsa, kuni mõistmine koidab. Ta võtab oma käe diivanitoelt ning katab sellega haigutava suu.

„Jah... vist küll.“ Tüdruk ajab end püsti ning ringutab.

„Oli mõnus... homme jätkame...“ pomiseb ta pänta-lönta oma toa poole loivates.

„Magusaid unenägusid, Birgit,“ pomisen püsti tõustes ning nõusid koristama hakates.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime31/12/2009, 20:06

Awwwww Very Happy
uut. Very Happy
*ma loodan, et see ylim6ttekas kommentaar sisendas sulle ylipalju inspiratsiooni Very Happy Ma lihtsalt ei suuda hetkel midagi pikemat kirjutada, sorry. Very Happy*

Oi, ma olen black muide.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime31/12/2009, 20:09

nananana, nän-nän-nää. ma oskan ka saksa keelt! Very Happy
Aga hästi armas oli. :)
Selline.. hubane. (kas nii üldse saab öelda jutu kohta? Very Happy)

See on lahe, et nad nüüd niimoodi tundma õpivad teineteist ja puha.. Hästi nunnud noh. :)
ja ma juba lootsin, et nad veedavad aastavahetuse koos. *nareab* Very Happy
aga selleni sa ju veel jõuad, ONJU? Very Happy


EDIT. issand, ma unustasin täiytsa ära, et inspireeriv pidi olema, aitähh iris. (ps. mis ajast sina minu kasutajas oled!?)
See oli üliprovokatiivselt laulev osa, milles oli eriline rõhk intrigeerivusel. Eriti meeldis mulle selle alguse poole briljantne .. *mõni võõrsõna paluks!?* dekoratiivsus ning ilma paisutamata saavutatud hiilgav konstrueering.

See oli rohkem kui SUPER, sille! :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime31/12/2009, 20:53

Hah.
*naerab* Very Happy
Tänan, Ines, Iris. :)
Oli küll inspireeriv. Very Happy Sellised kommentaarid näitavad, et jutust pole ükskõik ja need ei lase mul endal ka seda juttu ära unustada ja vaid teiste projektidega tegeleda. Very Happy

Ja aastavahetus on ammu möödas seal, Ines... Very Happy Ma olen otsapidi veebruaris-märtsis. Very Happy
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime31/12/2009, 21:50

Las Clare ja James laneavad neile oma ajamasinat? Very Happy:D
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime31/12/2009, 23:14

Clare ja HENRY, Iris. Very Happy
Ja neil pold ajamasinat. Very Happy
Tagasi üles Go down
spring
Veriveri loveable
spring


Female Postituste arv : 867
Age : 28
Asukoht : outer space

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime1/1/2010, 00:53

Niisiis. Lubasin sulle uueks aastaks kommentaari ja siin see vist ongi. Very Happy
Seda sa vist juba tead, et Urmas on armas. Ja et Urmas ei ole liiga vana. Ning seda ilmselt samuti, et see nende väike... suhe (kui see on õige sõna Very Happy) on kohutavalt... armas? Very Happy

Aga kui nüüd kõik need armsused ja nunnusused kõrvale jätta, siis arvan ma, et siiamaani on see olnud hästi aus jutt. See, kuidas Birgitil ootamatult päevad hakkasid ja see, mida ja kuidas Urmas end tunneb Birgiti läheduses (urrurr) jaa nii edasi. Very Happy See on hästi... armas. XD

Ja muidugi sa tead, et see jutt mulle meeldib, aga ma kordan uuesti, et see mulle meeldib: see jutt meeldib mulle. Very Happy
Jahm. Very Happy
Uuut! :)
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime1/1/2010, 01:12

Ma ei oska kohe kuidagi ühtegi tiivustavat kommentaari kirjutada, seega kirjutan ma seda, mis tavaliselt.

Lihtsalt suurepärane jutt. Su stiil on väga kergesti loetav ning teeb mu tuju alati heaks.

Üks küsimus: kas Urmas on elukutselt kokk?

Uut Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Tärru.
Nobenäpp
Tärru.


Female Postituste arv : 1198
Age : 30
Asukoht : Igal pool.

Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime1/1/2010, 01:27

Mõnusalt rahulik.
Issver, mis värk mul on, et mulle praegu kõik jutud mõnusalt rahulikud tunduvad? Very Happy
Aga jah, väga hea.
Aga oota.. See oli siis nagu viimane osa või? /:
Eniveis, good, great. Ja ma ei oska inspireerivaid postitusi teha, eriti kui mul väga-väga uni on. (:
Tagasi üles Go down
http://raamatuhull.wordpress.com
Sponsored content





Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)   Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!) - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Korter number 52. (14. Osa + 3. Ekstrat; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» 1. Number ;)
» 2. Number - November
» "Karamell" 1. number
» "Karamell" 2. number

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: