MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 *liiga väsinud,et pealkirja mõelda*

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

*liiga väsinud,et pealkirja mõelda* Empty
14122009
Postitamine*liiga väsinud,et pealkirja mõelda*

Hei!

Laul:Lihtsalt vaikus
Tuju:parem ärge küsige

Kaua aega pole foorumi saanud,sest meie toredad õpetajad arvavad,et meil pole kodus muud teha kui õppida.

Lugesin just Pal-tänava poisid läbi. Lõpp oli nii kurb. Sad Keskel oli raamat täitsa hea,kuid lõpp läks liiga seebiooperlikuks.

Koolis on lapsevanemad hästi närvis,sest seitsmendikud rääkisid ühele õpsile,kes meie klassist suitsetavad. Alguses öeldi,et põhiliselt rääkis üks tüdruk,kes ise ka suitsetab,kuid miks ta oleks pidanud siis kaebama minema. Ja no kuulge-seal haridusministeeriumi taga käivad isegi kaheteistkümnendikud. Rolling Eyes

Ilm on arktiline-kolm kuud on sombust ilma ja nulli lähedast temperatuuri ja siis lajatab miinus kümme näkku. Ja reedeks,muide lubati miinus kahtekümmendkolme. Ja kogu häda on selles,et minu kõige paksem riie on Lõuna-Prantsusmaalt ostetud mantel,mis on meie mõistes sügisjakk. Kui keegi teab mõnda head mantliostu kahta,siis karjuge. Very Happy

Koolist veel niipalju,et minu ees istuv mr. Kõigi Poolt Ihaldatu Kaasa Arvatud Õpetajad hakkas jälle nõmetsema. Ta totaalselt KOGU aeg ringutas,käed minu poole ja minu kriitika peale ainult haigutas. Nagu ta juba ei teeks seda IGA tund. Ja kui üks mu klassivend (eelmise aasta tantsutunni tantsupartner) kes vahetunni ajal minu matetööd uuris,siis ta ütles talle:
"Vaatad oma musi tööd jah? Mis su musi sai siis?" Hei,ta on mu tantsupartner!!! Halloo,sul oli ka tantsupartner!!!
Mul oli tugev tahtmine talle näkku virutada,kuid ma teadsin,et ennem saaksin mina haiget kui tema. Ja kuna ma olin temast paari meetri kaugusel ja kell just helises,siis oli ta juba uksest väljas kui mina kohale jõudsin. Ja muide,see on seesama poiss,kes istus minuga kunstis,seesama,kes joonistas minu joonistusplokki enda ja kirjuta juurde"I`m watching you",seesama kes esta tunni ajal minu ja mu pinginaabri pärast nutma hakkas (selles pole ma küll päris kindel,kuna ta varjas nägu kätega) ja seesama,kes ühe seitsmendikuga sebib. Tõsiselt,mis meestel küll VIGA on???? confused

Minu tore arvuti lihtsalt keeldus ühel hetkel lasta mul edasi kirjutada ja kustutas kogu eelnevalt kirjutatud teksti ära. Mul on tore arvuti,eks ole?

Emma

Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

*liiga väsinud,et pealkirja mõelda* :: Comments

Audrey
Re: *liiga väsinud,et pealkirja mõelda*
Postitamine 14/12/2009, 20:46 by Audrey
Emma, pole kuulnud, et mehed on sead?
x)

Audrey räägib oma kogemustest XD
Emma
Re: *liiga väsinud,et pealkirja mõelda*
Postitamine 14/12/2009, 20:50 by Emma
Olen kuulnud,aga tead,õpib ju ainult oma kogemustest.
 

*liiga väsinud,et pealkirja mõelda*

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Pealkirjatu (ehk soovitage pealkirja)
» Liiga hilja.
» Liiga hilja !!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: