MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lugemine 2010

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime4/1/2010, 11:52

Ei ole veel siia midagi kirjutada, aga küll jõuab Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime6/1/2010, 13:16

1)

Pealkiri: Keisri hull

Autor: Jaan Kross

Lehekülgede arv: 307

Sisu: Ajalooline romaan, mille peategelaseks on Liivimaa aadlik Timotheus von Bock, kes on abiellunud talutüdruk Eevaga, et tõestada kõikide heade inimeste võrdsust looduse, jumala ja ideaalide ees. Tema kirjut elukäiku oma päevikus analüüsides üritab Eeva vend Jakob selgusele jõuda, kas von Bock on hull. Tundub teine ju nii tasane mees olevat ja ometi on ta saatnud keiser Aleksander Esimesele kirja, milles laidab kogu impeeriumi riigikorda ja nimetab keisrit isamaa äraandjaks, kõike seda vaid aususevande pärast, mille ta kunagi ammu keisrile andis...

Minu arvamus: Esimese kahe peatüki järel mõtlesin ma, et ei saa seda raamatut elu sees läbi, aga tegelikult läks see üllatavalt kiiresti, kõigest kolme päevaga. Polnud igav ka, kuigi iga tegelase nimi esines sajas erinevas variandis ja see ajas juhtmed krussi Very Happy

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime6/1/2010, 13:26

2)

Pealkiri: Dark Water

Autor: Koji Suzuki

Lehekülgede arv: 294

Sisu: Noor naine Yoshimi kolib koos oma tütrega majja, mille veepaagis mädaneb juba kaks aastat laip. Kensuke, kelle sõber aastaid tagasi oma tüdruksõbra hüljatud saarele jättis, haarab kinni võimalusest seda saart külastada ning leiab sealt metsiku lapse. Vägivaldne pereisa Hiroyuki avastab, et ta kaduma läinud naine ei ole mitte kadunud, vaid ta enda käe läbi mõrvatud. Sõpradega paadisõidul viibiv Enoyoshi tõmbab veest välja üksiku lapsekinga ja peagi viirastub teisele paadis viibivale mehele selle surnud omanik. Laevaga merel viibiv Kazuo satub tühjale jahile, mille omanikud salapärasel moel kaduma on läinud. Vanas ööklubis etendatakse jubedat etendust nimega "Vesivärvid." Kaks sõpra satuvad maa-alusesse koopasse lõksu.
Raamatus on seitse lugu, mida kõike ühendab neis esinev saatuslik ja ohtlik vesi.

Minu arvamus: Kohati jube, kohati mitte, kuid siiski parajalt huvipakkuv. Suzuki on hea nagu alati Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime8/1/2010, 13:11

3)

Pealkiri: Soovileht

Autor: Eoin Colfer

Lehekülgede arv: 215

Sisu: Kui Meg Finn ja tema sõber Belch untsuläinud korteriröövi käigus surma saavad, saab Meg imekombel võimaluse oma patte heastada. Selleks, et põrgu asemel taevasse minna, peab ta naasema kummitusena maailma ning aitama vanal Lowriel oma viimaste soovide nimekirja täita. See ülesanne ei ole aga sugugi lihtne, sest Pimedusevürst on Megi hingest väga huvitatud ning Peltsebul saadab talle hingekütiks sappa Belchi, kes on kogemata oma koeraga segunenud...

Minu arvamus: Mõnusalt muhe käsitlus taeva ja põrgu vahelistest asjaajamistest Very Happy Paariks tunniks hea meelelahutus, kuid kuidagi liiga pinnapealne.

Hinnang: 8/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime8/1/2010, 19:24

4)

Pealkiri: Okultismiklubi

Autor: Kersti Kivirüüt

Lehekülgede arv: 167

Sisu: Kõivussaare kandis on midagi kurja teoksil. Vana kivikalme ärkab üles, folklooriõhtul läheb taldrikukeerutamine käest ära, koolimaja aluses tunnelis vedeleb laip ning täiesti tavaline kaheksandik Viktor on grianiidide ülempreestri pärija, kellel on aisana õigus kullast kilbile ja kroonile, mille needuse alla kangevad kõik, kes selle endale pähe panevad...

Minu arvamus: Meenutas pisut...hmmm...ajalootundi, kuid teema oli päris nupukalt välja mõeldud Very Happy

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime9/1/2010, 20:20

5)

Pealkiri: Krabat

Autor: Otfried Preussler

Lehekülgede arv: 208

Sisu: Hulkurpoiss Krabat läheb õpipoisiks halva kuulsusega Koselbruchi veskisse, mis osutub Musta Maagia kooliks, kus õpetab karm ja kurjavõitu Meister. Iga aasta uusaastaööl saab üks veskipoistest salapärasel kombel surma. Esimesel aastal kaotab Krabat hea sõbra Tonda, järgmisel aastal sureb aga tema sõber Michal ja kolmandal aastal ähvardab oht Krabatit ennast. Ainus võimalus pääseda tundub olevat lasta oma armsamal end Meistri käest vabaks paluda, ent test on küllaltki keeruline: tüdruk peab poisi teiste seast üles leidma siis, kui ta on rongaks muutunud...

Minu arvamus: Mul oli Tondast, Michalist ja Mertenist niiiii kahju Sad Raamat ise on väga hea, olen seda ka varem lugenud.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime14/1/2010, 20:40

6)

Pealkiri: Ouran High School Host Club: Volume 3

Autor: Bisco Hatori

Lehekülgede arv: 192

Sisu: When Haruhi, a scholarship student at the exclusive Ouran High School, accidentally breaks an expensive vase belonging to the all-male Host Club, she is forced to work for them as a boy to repay her debt.
It's summer break, and the Host Club crew head to the beach, dragging our reluctant heroine with them. When Haruhi stands up to some local bullies and gets tossed into the ocean, Tamaki, the Host Club King, rescues her. But afterward, he's so mad that he won't speak to her until she apologizes. Trouble is, Haruhi can't figure out what she should be sorry for!

Minu arvamus: Loen teist korda ja mis ma ikka öelda oskan..erakordselt armas ja parajalt muigama panev Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime14/1/2010, 20:43

7)

Pealkiri: Vaimsete seaduste valguses

Autor: Diana Cooper

Lehekülgede arv: 210

Sisu: Diana Cooperi "Vaimsete seaduste valguses" on lihtne teejuht, mis aitab meil mõista Universumis toimivaid reegleid. Vaimseid seadusi järgides on meil kõigil võimalik hakata oma reaalsust teadlikult kujundama ning kogeda rohkem harmooniat, rahu, armastust, küllust ja vabadust. Nii toimides lisame oma elu igasse valdkonda järjest enam valgust, muutes oma isikliku kogemuse reaalsusest helgemaks ja rõõmuküllasemaks. Lisaks aitab see raamat, mis sisaldab 36 vaimset seadust, mõista, kuidas oleme loonud just sellise reaalsuse, nagu parajasti kogeme, ning näitab meile teed, kuidas võime oma suhtumisi ja käitumismustreid muutes elu siin Maa peal uueks luua.

Minu arvamus: Mida rohkem sellist kirjandust lugeda, seda kergem on kirjutatusse uskuma hakata ning see raamat teeb oma tööd päris korralikult. Aitab nende negatiivsete mõtete mõtlemisest, muidu saadab universum sulle ainult halba... Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime14/1/2010, 23:25

oii,s eda olen mina ka lugenud. väga meeldis Very Happy kunagi jõuan teiste cooperi raamatute juurde ka. atlantis on isegi alustatud kunagi Very Happy lahe, et sa ka selliseid asju loed Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime17/1/2010, 15:00

Mulle meeldib kohutavalt selliseid asju lugeda, need tekitavad kuidagi hea tunde Very Happy Ja selle Atlantise-raamatu kinkisin ma eelmisel aastal ühele sõbrantsile sünnipäevaks Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime17/1/2010, 15:05

8 )

Pealkiri: Saladus

Autor: Rhonda Byrne

Lehekülgede arv: 198

Sisu: Selleks, et enda ellu midagi head tõmmata, tuleb seda vaid küsida, sest sinu soov on Universumile seaduseks. Külgetõmbeseadust kasutades on sul võimalik manifesteerida nii raha, täiuslikku suhet kui ka õnne ja edu. Selleks tuleb vaid negatiivsed mõtted kõrvale heita ja uskuda, et soovitu jõuab kindlasti sinuni. Veel parem, tuleb uskuda, et see on sul juba olemas!

Minu arvamus: Pärast "Vaimsete seaduste valguses" lugemist jäi see minu jaoks natuke lahjaks ning kuna ma olen filmi kaks korda näinud, ei olnud see ka enam eriti põnev. Kuid siiski...meelelahutus missugune.

Hinnang: 8/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime20/1/2010, 15:56

9)

Pealkiri: Ouran High School Host Club: Volume 5

Autor: Bisco Hatori

Lehekülgede arv: 176

Sisu: Haruhi's top ranking falls and she is in jeopardy of losing her scholarship at Ouran. Each member of the Host Club scrambles to become her tutor, but Haruhi picks a female student, Ayame, to help her. Haruhi's time is now spent with Ayame, who can't stand Tamaki. Can Tamaki charm his way into Ayame's good graces so the Host Club can spend time with their favorite member?

Minu arvamus: Niiiii hea on seda lugeda. Loeks kohe veel ja veel, aga dammit, mul ei ole rohkem osasid ja internetist ei viitsi tirida Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime20/1/2010, 16:00

10)

Pealkiri: Eksitajad

Autor: Josh McDowell, Don Stewart

Lehekülgede arv: 176

Sisu: Selle raamatu kaudu võib lugeja jõuda järgmiste liikumiste olemuseni: mormoonid, kristlik teadus, muunid, Jehoova tunnistajad, New age ja teised usundid. Käsiraamat näitab, kuidas sektid kristlusest erinevad ja liikmeid värbavad. Põhimõte on väga konkreetne - kõik usud peale "selle õige kristluse" on halvad ja kõik, kes usuvad midagi muud, eksivad. Kena küll.

Minu arvamus: Selline keskmine. Pigem oli selle raamatu idee ususektide maha tegemises kui nende tutvustamises. Erilist lugemisnaudingut ei pakkunud, seega libisesin ma ka mõnest teemast lihtsalt sujuvalt üle.

Hinnang: 6/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime23/1/2010, 15:55

11)

Pealkiri: Tere, Volli!

Autor: Ilmar Tomusk

Lehekülgede arv: 124

Sisu: Volli on täiesti tavaline kuueaastane poiss, kellel õnnestub kogu oma vanemate elu pea peale pöörata. Näiteks valab ta videomaki sisse moosi, püüab isa tööarvutit koost lahti võtta, lõikab rahapaberite pealt pilte välja, leiutab imelise puhastusvahendi, mis kraanikausi läikima paneb, mängib oma vanematele suhtekorraldajat jne.

Minu arvamus: See oleks nagu õudusjuttude kogumik, mida loetakse terviseõpetuse tunnis. "Lapsed, pidage meeles, et vahekorra ajal tuleb alati kondoomi kasutada, sest..." Järgneb peatükk, mis räägib näiteks sellest, kuidas Volli oma lokaatorit treenib Very Happy

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime23/1/2010, 16:00

12)

Pealkiri: Stalini lehmad

Autor: Sofi Oksanen

Lehekülgede arv: 296

Sisu: Tallinn, 1971. Katariina kohtub restorani tantsuõhtul soomlasega, kes tulnud Eestisse Viru hotelli ehitama. Kolm aastat hiljem noored abielluvad. Katariinal õnnestub pärast bürokraatia kadalipu läbimist abikaasa juurde Soome elama asuda. Kuid suurt õnne üheskoos ei leita. Liiga palju on seda, mis pigem eraldab kui ühendab. Perre sünnib tütar Anna. Omapärase mõttemaailmaga laps, keda hakatakse soomlaseks kasvatama. Kuid Annat tõmbab rohkem Eesti poole, seda peab ta oma maailmapilti sobivamaks paigaks. Pereisa võõrandub naisest ja lapsest, käib Venemaal ehitustöödel ning oma voli järgi lustimas. Annast aga kasvab vahepeal tütarlaps, kel tekib tõsine söömishäire, mis paneb teda kogu aeg oksendama ja seda veel vabatahtlikult...

Minu arvamus: Liiga paljud tegevusliinid jäid minu arvates lõpetamata ning raske oli lugemisel ühest ajastust teise hüpata.

Hinnang: 8/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime24/1/2010, 18:38

13)

Pealkiri: Siioni tarkade poliitiliselt korrektsed protokollid

Autor: ?

Lehekülgede arv: 53

Sisu: Raamat esitab väidetavaid juutide maailmavallutamise plaane. 24 protokollis näidatakse ülemaailmset vandenõud. Iga peatükk vastab ühele istungile ning on esitatud mõne juutide juhi kõnena "Siioni tarkadele". Viimased on selle raamatu põhjal leiutanud näiteks liberalismi ja demokraatia idee, imbunud sisse ajakirjandusse ning korraldanud majanduskriise, sõdu ja revolutsioone. Isegi antisemitismi olevat juudid ise valla päästnud: see olevat "meile vajalik, et oma vendi alamatest ringkondadest koos hoida". Mainitakse isegi, et juudid on Pariisi ja Londoni metrood finantseerinud üksnes selleks, et nad saaksid allmaaraudteega õõnestatud pealinnad õhku lasta, kui nende valitsused peaksid osutama vastupanu juutide maailmavalitsusele, mis on kõigi nende aktsioonide eesmärk. Paljud vandenõuteooriate pooldajad peavad raamatus esitatud plaane ehtsateks.

Minu arvamus: Huvitav, kuid keeruline ja pisut ebausutav. Tähelepanu kippus lugemise käigus kogu aeg uitama minema, aga tegelikult andis sellest raamatust päris häid lauseid välja noppida.

Hinnang: 7/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime28/1/2010, 19:17

14)

Pealkiri: Sügisball

Autor: Mati Unt

Lehekülgede arv: 196

Sisu: Mustamäe mikrorajoonis põimuvad kõige erinevamate tegelaste saatused. Eero on lahutatud poeet, temaga samas majas elav August Kask aga äärmuslik inimvihkaja. Kusagil Mustamäel elab ka ¹veitser Theo, kes teenib ära arhitekt Maureri meelepaha, kui flirdib tema naisega. Laura on vähe suhtlev üksikema, kelle elus mängib kõige suuremat rolli teler. Kui need inimesed ühel hetkel kas otseselt või kaudselt kokku puutuvad, muutub nende kõigi elu...

Minu arvamus: Ma kartsin midagi hullemat, sest mul on Undiga väga ebameeldivad kogemused olnud("Hüvasti, kollane kass!"), kuid olin seekord positiivselt üllatunud. Algus ei pakkunud küll mulle eriti midagi, aga sisu oli üsnagi hea.

Hinnang: 8/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime28/1/2010, 19:23

15)

Pealkiri: The Vampire Prince

Autor: Darren Shan

Lehekülgede arv: 192

Sisu: Olles napilt surmasuust pääsenud, peab Darren kiiremas korras pääsema tagasi vampiirimäele, et hoida ära vampaneze'ide invasioon ning takistada reeturliku Kurda Smahlti vampiiriprintsiks saamist. Tal õnnestub printse hoiatada ning järgneb verine võitlus, mille käigus kõik vampaneze'id tapetakse. Kohtumõistmise käigus püüab Kurda oma õilsaid seisukohti selgitada ning kinnitab, et parim võimalus Vampaneze Lord'i hävitamiseks on möödunud. Pärast Kurda hukkamist saab uueks printsiks...üllatus-üllatus...Darren isiklikult.

Minu arvamus: Ma ei tea, miks, aga mul oli Kurdast kahju. Ta oli väga omapärane tegelane ja selline lõpp...eks ta ole. Igal juhul, väga põnev oli Very Happy

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime28/1/2010, 19:30

16)

Pealkiri: Hunters of the Dusk

Autor: Darren Shan

Lehekülgede arv: 240

Sisu: Desmond Tiny saabub vampiirimäele, teatab, et Vampaneze Lord'ist on saanud poolvampaneze ning toob endaga ettekuulutuse, mille kohaselt on Darrenil, Larten Crepsley'l ja veel ühel vampiiril neli võimalust Vampaneze Lord'i hävitamiseks, enne kui kõik vampiirid lõplikult hukule on määratud. Darren, Harkat ja mr. Crepsley asuvad teele, ühinevad printsi Vancha Marchiga ning suunduvad Evanna-nimelise nõia juurde, misjärel võetakse suund Cirque du Freak'i poole. Selle lähistel leiab aset nende esimene kohtumine Vampaneze Lord'iga, kellel õnnestub Vanca tõttu põgeneda ning üks neljast võimalusest on mööda lastud...muuhulgas mainib Evanna ka, et eksisteerib tulevik, kus Darrenist saab midagi väga-väga halba.

Minu arvamus: Vancha oli pisut vastik xD Ee...ma lugesin kuskilt, et Vampaneze Lord on Steve Rolling Eyes See oleks küll...kahtlane Very Happy Ja ma tahan juba teada, kes Harkat eelmises elus oli.

Hinnang: 9/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime28/1/2010, 19:35

17)

Pealkiri: Neelatud

Autor: Simon Holt

Lehekülgede arv: 208

Sisu: Kui Reggie loeb salapärasest vanast päevikust neeljate kohta, peab ta neid vaid anonüümse nõdrameelse vaimusünnitiseks. Kuid kui ta väikevend Henry hakkab veidralt käituma, on selge, et need olendid eksisteerivad ka väljaspool hullumeelse naise kujutlusvõimet, ning Reggie saab teada, mis juhtub siis, kui hirmudest saab tõelisus.
Oma lähedaste päästmiseks peab Reggie õppima, kuidas luupainajate maailmas ellu jääda. Suudab ta alla neelata oma hirmud, enne kui need neelavad tema?

Minu arvamus: Keskmine. Ma lugesin seda esimese laksuga umbes tund aega ja kui ma selle pärast pausi uuesti kätte võtsin, olin ma juba unustanud, mis selles vahepeal juhtus. Mitte küll igav, aga ka mitte eriti meelde jääv ja õudusloo asemel oli see pigem kergelt koomiline Very Happy

Hinnang: 8/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime2/2/2010, 17:02

18 )

Pealkiri: Tüdruk, kes mängis tulega

Autor: Stieg Larsson

Lehekülgede arv: 608

Sisu: Millenniumi-tsükli teine raamat algab rahulikult, Lisbeth Salander ja Mikael Blomkvist ajavad kumbki oma asju, kuid siis pöörduvad Blomkvisti poole kaks inimest, kes on tegelnud prostituutidega äritsemise uurimisega. Neil on valminud sel teemal nii raamat kui ka teadustöö, kusjuures raamatus on mainitud ka mitmete tuntud inimeste ja politseitöötajate seotust selle äriga. Ajakiri Millennium kavatseb raamatu avaldada, kuid siis tapetakse selle autor ja tema elukaaslane. Mõrvarelvalt leitakse Lisbeth Salanderi sõrmejäljed. Järgneb veel üks mõrv, mida on samuti võimalik seostada Lisbethiga. Blomkvist ei usu Lisbethi süüd ja ta üritab temaga ühendust võtta. Tüdruk on aga jäljetult kadunud ning samal ajal, kui politsei teda tõenäolise mõrvarina otsib, alustab ajakirjandus tema ohjeldamatut mustamist. Lisbeth pole siiski inimene, kes end kergesti lüüasaanuks tunnistab, ning algab mitmekihiline ja vastupandamatult põnev jaht.

Minu arvamus: Hoiatus: lugemise käigus on oht unustada kõik muud tegemised, kuna see raamat on käest panemiseks lihtsalt liiga põnev. Mis veel...Eesti on üks kurjuse ja vägivalla pesa, kus elavad väga imelike nimedega inimesed: Ranta ja Hummujärvi ja...

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime4/2/2010, 20:38

19)

Pealkiri: Ring

Autor: Koji Suzuki

Lehekülgede arv: 367

Sisu: Ajakirjanik Kazuyuki Asakawa teeb õudustäratava avastuse: neli teismelist, kellest üks oli tema enda sugulane, surid salapäraselt südameseisaku tagajärjel täpselt samal päeval ning täpselt samal kellaajal. Haistes head lugu, sõidab ta puhkekuurorti, kust avastab B-4 kabiinist salapärase õudustäratavate kujutistega videokasseti, mis ennustab selle vaatajale, et ta sureb seitsme päeva pärast. Olles võimetu selle saladust üksi lahendama, palub ta endale appi oma vana sõbra Ryuji Takajama ning üheskoos võtavad nad ette reisi Izu Oshima saarele, kus elas kakskümmend viis aastat tagasi paranormaalsete võimetega naine Sadako Yamamura, kes on jäljetult kadunud...

Minu arvamus: LIHTSALT PARIM! Ma armastan seda raamatut. See ei olegi oma olemuselt tõsine õuduslugu, pigem kaldub see kuskile põneviku kanti, kuid judisema panev on see sellest hoolimata Very Happy Filmi(de)ga ei anna võrreldagi.

Hinnang: 10/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime7/2/2010, 17:55

20)

Pealkiri: Iseseisvuspäev

Autor: Kaur Kender

Lehekülgede arv: 144

Sisu: Erakordselt mõttetu mees Karl Pajupuu ja tema erakordselt mõttetu sõber Marks proovivad isesesvuse-eelses Eestis kätt küll ühe, küll teise äriga, kuid mingit tulu neile sellest esialgu ei tõuse. Nii ei jää Karlil muud üle, kui pidu panna, oma pruuti peksta ning pärast ühele parmule kere peale andmist Rootsi putkata, et mitte oma nahka turule viia. Rootsist viib tee teda Soome ning tema Soomes viibides saab Eesti vabaks ning olles Eestisse tagasi jõudnud, asub Karl koos Marksiga uute ja veel paremate äriplaanide kallale...

Minu arvamus: Kus on uba? Peale seksi, peksu ja ohtra alkoholitarbimise ei olnud selles raamatus mitte midagi lugemisväärset, kuigi mõne koha peal ajas muigama küll.

Hinnang: 6/10
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime14/2/2010, 19:43

21)

Pealkiri: Death Note, Volume 8

Autor: Tsugumi Ohba & Takeshi Obata

Lehekülgede arv: 208

Sisu: Light, working as Kira, the newest member of the NPA intelligence bureau, and L, has nearly succeeded in creating his ideal world. But the years of uncontested victory have made him complacent, and he is unprepared for a new attack close to home. With his younger sister Sayu kidnapped and the NPA's Death Note demanded as ransom, Light must travel across the world and confront two new adversaries, each with a very different agenda. Will Light's quick wits be a match for this new challenge, or will he be forced to choose between Kira's ambitions and his own family's lives?

Minu arvamus: Ai, Light'il ei lähe enam sugugi nii hästi nagu ta tahaks... Very Happy Near on nagu L'i kloon ja Mello on mafiooso, muhahahaa...

Hinnang: 10/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime15/2/2010, 19:53

22)

Pealkiri: French ja Koulu

Autor: Indrek Hargla

Lehekülgede arv: 470

Sisu: French on Maavalla rahvalauliku Süvahavva Koulu ori ning ühtlasi ka tema abiline number üks, eriti mis puutub tema päästmisesse, kui Koulu end järjekordselt ära laseb röövida(ja seda juhtub palju). Raamatu esimeses osas langeb Koulu vangi Dagoberdi leegioni lähetise don Soluzzo kätte, kelle ülesandeks on saada Koulu käest kätte Hieronymose koodeks. Teises osas läheb Koulu, kes on ebaõnnestunult kehastunud torupillimängijaks, kaotsi kusagil Sudula-nimelises pärapõrgus, ajades nõid Zernoslavi jälgi ning kolmandas osas korraldatakse Maavallas lümpja, mille käigus virutab palgamõrtsukas Cedric Brock don Soluzzolt ära pudeli ühe võimsa Hispaania maagi vaimuga. Ahjaa, kogu raamatu jooksul abistab Frenchi ja Koulut libahunt Nell, kes lõpuks oma võimed kaotab...

Minu arvamus: Esimesed 40 lehekülge mõtlesin ma, et wtf, ma ei saa mitte midagi aru...aga siis hakkas mulle vaikselt kohale jõudma. Päris hea, mõnusalt utoopiline, kuigi raamatu kolm osa olid omavahel üsna nõrgalt seotud, kui välja arvata don Soluzzo pidev väljailmumine ja Dagoberdi leegion.

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





Lugemine 2010 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lugemine 2010
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 4Mine lehele : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» lugemine 2009
» Bee 2010.
» 20 . 02. 2010
» 2010
» 2010

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Prince Kirameki-
Hüppa: