MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lugemine 2010

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime3/9/2010, 20:02

70)

Pealkiri: The Short Second Life of Bree Tanner

Autor: Stephenie Meyer

Lehekülgede arv: 178

Sisu: "The Short Second Life of Bree Tanner" is the riveting story of Bree Tanner, a vampire first introduced in "Eclipse," and the darker side of the world she inhabits. The novella chronicles the journey of members of the newborn vampire army from their preparations to close in on Bella Swan and the Cullen family to its unforgettable conclusion.

Minu arvamus: Mmm...päris söödav Very Happy Minu arvates arenes Bree ja Diego armastus kuidagi liiga kiiresti - ühe päevaga? No way - ning Bree oleks pidanud kindlasti Diego surma pealt nägema või vähemalt tema laiba otsa koperdama, kuna viis, kuidas Bree lihtsalt ühel hetkel mõistis, et Diego on surnud, oli kuidagi...mage. Ja mis ajast on Edwardil punased juuksed? Kas ma olen Meyeri teisi raamatuid lugedes midagi kahe silma vahele jätnud? Igal juhul on mul hea meel, et ma selle raamatu endale ostsin, sest arvatavasti kavatsen ma seda kunagi veel lugeda. Kuigi sama mõtlesin ma eelmisel aastal ka "Cirque du Freaki" kohta... Razz

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime9/9/2010, 18:25

71)

Pealkiri: Nastja. Selgeltnägija

Autor: Kristiina Genno

Lehekülgede arv: 94

Sisu: Telesaates "Selgeltnägijate tuleproov" vaatajaid vapustanud Nastja suguvõsa juured ulatuvad kaugele Siberisse, tema vanavanaema aitas üleloomulike võimetega paljusid hädasolijaid. Selles raamatus jutustab Nastja, mismoodi ta enda võimed avastas ja kuidas on ta neid oma elus kasutanud. Nastja räägib avameelselt ka juhtumist, kus ta nõiakunsti kurjasti ära kasutas ja selle eest kallilt maksma pidi.

Minu arvamus: Mulle meeldivad sellised raamatud, kuna ma isegi usun osaliselt üleloomulikesse jõududesse. Kuna ma olen mitut sarnastest asjadest rääkivat raamatut lugenud, oleksin ma selle raamatu stiililise poole pealt rohkemat oodanud, kuid üldiselt oli seda hea ja kerge lugeda. Ebatavaliste võimetega inimesed on lihtsalt hämmastavad Very Happy

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime10/9/2010, 13:15

72)

Pealkiri: Allies of the Night

Autor: Darren Shan

Lehekülgede arv: 246

Sisu: Having failed once to kill the Lord of the Vampaneze, Darren and his allies have wound up back in the town of Mr Crepsley's birth, where history seems to be repeating itself -- bodies have been discovered, drained of blood. But this time there's more than a single mad vampaneze to contend with, and when Darren is paid an unwelcome visit by a school inspector, it's only the beginning of a twisted series of events which will stretch the Hunters to their very limits. As faces from the past re-enter Darren's life, and the body toll mounts, he must forge new alliances and try to unravel the mystery behind the malevolent forces which have been set in motion against him.

Minu arvamus: Väga hea, kuigi mitte super. Kuna ma tean, et Steve ise ongi Lord of the Vampaneze, rikub see minu jaoks asja veidi ära. Vaat mis juhtub, kui kogemata spoilereid lugeda Very Happy

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime22/9/2010, 00:28

73)

Pealkiri: Uuri ja kirjuta

Autor: Sirkka Hirsjärvi, Pirkko Remes, Paula Sajavaara

Lehekülgede arv: 412

Sisu: Kõik alates teadusliku uurimistöö olemuse avamisest kuni uurimuse vormistamiseni.

Minu arvamus: That book was totally out of my league Very Happy Ma veel lootsin, et kui ma selle tõesti korralilkult läbi loen - olgugi, et ma ei jaganud absoluutselt matsu - , on mul sellest osaeksami tegemisel kasu, aga kus sa sellega. Selles raamatus on väga palju head infot, kuid minu jaoks oli seda liigagi palju Razz

Hinnang: 7/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime30/9/2010, 01:20

74)

Pealkiri: Salajane

Autor: Becca Fitzpatrick

Lehekülgede arv: 342

Sisu: Nora Grey oli tütarlaps, kes ei kavatsenudki armuda. Seda täpselt hetkeni, kui saabus Patch. Kuid selle asemel, et tuua rõõmu ja enesekindlust, tõi Patch kaasa hoopis hirmu ja küsimusi. Ja kui Nora hakkab hingepõletavatele küsimustele vastuseid otsima, leiab ta end keset iidset lahinguvälja surematute ja langenute vahel ...

Minu arvamus: Oeh, ma langesin lõksu. Selle raamatu põhirõhk on langenud inglite asemel pigem Patchi ebaseaduslikul seksikusel. "Oo, Patch, sa ei tohi mulle meeldida, aga ma ei suuda sulle vastu panna ja kuigi sa kavatsed mu tappa, tahaksin ma sul riided seljast kiskuda..." Ühesõnaga...tüüpiline. See raamat ei paku mitte midagi sellist, mida "Videvik" juba lugejatele pakkunud ei ole. Mitte et see väga halb teos oleks, aga see on üks nendest raamatutest, mis saab kiiresti läbi ja mille sisu ununeb veel kiiremini.

Hinnang: 6/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime10/10/2010, 18:38

75)

Pealkiri: Emily the Strange. Kaotatud päevad

Autor: Rob Reger, Jessica Gruner

Lehekülgede arv: 264

Sisu: Emily the Strange leiab end Blackrocki-nimelisest väikelinnast, kuid ta pole aimugi, kuidas ta sinna sattus. Veel hullem, tal on amneesia ning ta ei tea omaenda nimegi! Ta asub tööle kohalikku kohvikusse El Dungeon ning avastab peagi, et tal on mingi seos linna asutaja Emma LeStrande'iga, kellele kuulub väidetavalt kogu linn, kuigi keegi seda tõestada ei saa. Nii saab amneesiatüdruku ülesandeks päästa Blackrock Attikoli käest, kes kavatseb kõik linna majad tolli võrra ida poole lükata, et golem Ravenile muljet avaldada ja ilmselt veel midagi hirmsat teha...

Minu arvamus: Kreisi ja ajude loputamiseks piisavalt kerge lugemine, kuigi kohati oli selles raamatus isegi minu jaoks liiga palju fantaasiat. Aga üks amneesiaseadeldis kuluks mullegi ära... Wink

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime14/10/2010, 01:17

76)

Pealkiri: Out of Office ehk aasta kontsakingadeta

Autor: Merit Raju

Lehekülgede arv:165

Sisu: Haarav lugu Eesti naisest, kes võtab end töölt vabaks, et teha seda, mida ta tegelikult tahab. Nii abistab ta põhumaja ehitamisel, müüb Pärnus keraamikat, sorteerib Austraalias postkaarte, sukeldub Lõuna-Hiina meres, seikleb Laoses ja proovib ära taluelu Võrumaal...

Minu arvamus: Mis seal ikka, mulle meeldivad eestlaste reisikirjad ja seegi raamat polnud erand. Üldiselt on nii, et taolised raamatud võivad olla keeleliselt väga erineva tasemega, aga selle raamatu keel jättis täitsa hea mulje, kui välja arvata see, et ma Võru murdest ainult suure vaevaga aru sain... Wink

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime20/10/2010, 01:07

77)

Pealkiri: Orjaplika

Autor: Sarah Forsyth

Lehekülgede arv: 205

Sisu: Ükski seksiorjaks müüdud briti naine pole kunagi oma üleelamisi avalikkuse ees kirjeldanud – kuni tänase päevani. Lugu sellest, kuidas Sarah Forsythi peteti, orjaks müüdi ja Amsterdami punaste laternate rajoonis vangis hoiti, on dramaatiline ja veenev pilguheit rahvusvahelise seksiorjuse suletud maailma. Kuid lugu Sarah’ elust, lugu tüdrukust, keda esmalt kuritarvitati kodus ja seejärel lastekodus ning tema vaevarohkest võitlusest ellujäämise nimel on samal ajal ka sügavalt inimlik lugu haavatavast noorest naisest ja tema meeleheitlikust pürgimisest turvatunde poole.

Minu arvamus: Minu arvates näitab see raamat suurepäraselt, kui julmad võivad inimesed olla - ostavad aga endale veerand tunniks naise ja kedagi ei koti, et ta on pilves või et ka tema on inimene...iga kord, kui ma sellistest asjadest loen, hakkab mul vastik ja eelkõige just nende väärastunud inimeste pärast, kes teised sellisel kombel katki teevad ja neid ära kasutavad. Ma ei imestagi, et Sarah lõpuks lesbiks hakkas...kes ikka teisiti suudaks, kui vaatad ühel hetkel ringi ja mõtled, et aga mis siis, kui kõik mehed ongi sellised nagu kupeldajad või lõbumajade potentsiaalsed kliendid...

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime15/11/2010, 01:00

78)

Pealkiri: Nullpunkt

Autor: Margus Karu

Lehekülgede arv: 367

Sisu: Probleemsest kodust ja halvast koolist pärit Johannesel õnnestub end ühte Tallinna eliitkooli sisse rääkida, kuid peagi avastab eluterve ja hea huumorimeelega poiss eneselegi üllatuseks, et erinevate kokkusattumuste tõttu on ta klassikaaslaste poolt jõuliselt heidikustaatusse tagandatud ning tema ees seisab vankumatu sotsiaalne blokaad. Kui tema elupüramiidi kolm peamist tahku – kodu, sõbrad ja kool – kokku vajuvad, avastab poiss, et elu ei ole sellisena enam elamist väärt ning nurkasurutuna, emotsionaalselt ja füüsiliselt läbiklobituna mõistab, et tal ei ole enam midagi kaotada. Ta ei taha enam elada, kuid leiab end kogudes enesetapule alternatiivse lahenduse: ta hakkab enda elu looma selliseks nagu ise tahab. Johannes ei proovi muuta tingimusi enda ümber, vaid kohandab ennast just selliseks, nagu vaja. Ta töötab välja skeemi, kuidas saavutada populaarsus ja aktsepteeritus ning hakkab seda mineviku survest ja oleviku löökidest hoolimata jõuliselt rakendama.

Minu arvamus: Väga hea! Ma ei ole ammu midagi nii kaasakiskuvat lugenud ja närisin end sellest raamatust läbi kõigest kahe päevaga Very Happy Jumal tänatud, et see raamat ei olnud tüüpiline appi-ma-olin-15-ja-korralik-aga-siis-hakkasin-pidu-panema-ja-jäin-oma-kutist-rasedaks-aga-ta-jättis-mu-maha-ja-nüüd-ma-tahan-ära-surra-tüüpi noorsooromaan Razz Kogu selle raamatu idee ja sisu on lihtne, kuid samas väga viis! Margus Karu on ikka kuradi osav Twisted Evil

Hinnang: 10/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime18/11/2010, 00:10

79)

Pealkiri: The Demigod Files

Autor: Rick Riordan

Lehekülgede arv: 160

Sisu: How do you handle an encounter with Medusa on the New Jersey interstate? What's the best way to take down a minotaur? Become an expert on everything in Percy's world with this must-have guide to the Percy Jackson and the Olympians series. Complete with interviews, puzzles, games, and original short stories by Rick Riordan.

Minu arvamus: Kui "Percy Jackson" oleks anime, oleks see raamat üks paras filler. Ainult viimane jutuke oli hea, teised olid suhteliselt mõttetud Very Happy

Hinnang: 6/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime30/11/2010, 21:51

80)

Pealkiri: Inglid. Tarkus. Ravimine. Saatus

Autor: Christine Astell

Lehekülgede arv: 157

Sisu: Paljudele inimestele on inglid võimsad ja kestvad armastuse, halastuse ning lahkuse sümbolid. Teistele aga võivad nad tunduda lihtsalt kummaliste muinasjututegelastena. Sõna "ingel" tuleb kreekakeelsest sõnast aggelos, "sõnumitooja", mis on omakorda modifikatsioon heebreakeelsest sõnast malakh. Taevased olendid toovad judaistlikes ja kristlikes pühakirjades tihti inimestele Jumalalt sõnumeid, kuid see pole nende ainus funktsioon. Käesolev rikkalikult illustreeritud raamat kirjeldab suuremate usutraditsioonide õpetusi ja näitab, kuidas inglid võivad meid vaimse paranemise ja arengu teel aidata.

Minu arvamus: Ilus ja inspireeriv raamat, kuigi mulle tundub, et unustasin kiirustamise käigus paar kohta lugemata. Õnneks ei käsitle see ainult ingleid tänapäeval, vaid räägib natuke ka ajaloost ja just see osa oli väga huvitav. Raamatus seda vist ei mainitud, aga minu arvates sarnaneb malakh kahtlaselt palju Moolokile ning kui ma ei eksi, ohverdati Moolokile lapsi...

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime5/12/2010, 23:45

81)

Pealkiri: Wõlukunst

Autor: Angie Sage

Lehekülgede arv: 459

Sisu: Septimus Heap, seitsmenda poja seitsmes poeg, kaob oma sünniööl, kui ämmaemand on ta surnuks tunnistanud. Selsamal ööl leiab Septimuse isa Silas Heap koduteel lumest tekki mähitud lapse – kannikesekarva silmadega vastsündinud tüdrukukese. Ja selsamal lumisel ööl saab Marcia Overstrand ebatavaliseks võluriks.
Heapid võtavad väikese tüdruku enda juurde, panevad talle nimeks Jenna ja kasvatavad teda nagu oma last. Aga kes on see müstiline väike tüdruk ja mis juhtus tegelikult nende armastatud poja Septimusega? Kümme aastat hiljem tuleb välja, et need sündmused ei olnud sugugi juhuslikud. Heapide elu muutub tundmatuseni ja nad haaratakse uskumatutesse seiklustesse. Mäng käib elu ja surma peale ...

Minu arvamus: Mulle üldjoontes meeldis Very Happy Ma arvasin juba alguses ära, kes Septimus on, aga vahepeal tekkisid mul ka mõned kahtlused ja teine variant oleks mõnes mõttes olnud hoopis põnevam Razz Oeh, aga need trükivead! Raamatut saab siiski ka nii trükkida, et sõnadest ei oleks tähti puudu.

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime14/12/2010, 21:06

82)

Pealkiri: The Lost Hero

Autor: Rick Riordan

Lehekülgede arv: 557

Sisu: Jason is pretty confused when he wakes up on a school bus on a trip to the Grand Canyon next to Piper and Leo. Piper acts like his girlfriend and Leo thinks he's his best friend. Before he can ask too many questions all three are attacked by storm spirits and rescued by a Camp Half-Blood chariot. The newly revealed heroes are called on a quest to rescue Hera (who knows who Jason really is and appears to him in her Juno form) from dark forces stirring in the Earth -- giants and much more. Riding off on a metal dragon expertly fixed by Leo (Hephaestus' son, of course), the three seek out the nearly-as-dangerous wind gods to help find Hera. But Piper has another secret quest: Her father has been kidnapped by another giant who wants to trade her friends' lives for her father's freedom...

Minu arvamus: SUPER! Riordan on geenius Very Happy Jason on kindlasti üks minu uutest lemmiktegelastest. Jason Grace, a child of Rome, consul to demigods and praetor of the First Legion...milleks lugeda raamatut mingist mäluauguga naisest, kui selle asemel saab lugeda raamatut mäluauguga poisist? Mul oli kahju, et Festus(ma lugesin kogu aeg 'Fetus')ära lagunes, kuid loodetavasti on tema peast tulevikus teistele kasu...sarja järgmine raamat võiks juba kiiremini välja tulla!

Hinnang: 10/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime19/12/2010, 15:34

83)

Pealkiri: Tere tulemast paradiisi. Turismitööstuse reportaa¾

Autor: Jennie Dielemans

Lehekülgede arv: 192

Sisu: Meie unistuste sihtpunkt on inimtühi, valge liivaga rand, kaugel igapäevasest stressist. Raamatus „Tere tulemast paradiisi” jälgib Jennie Dielemans tänapäeva turismi liikumist – massturismi sünnist Gran Canarial kuni tänapäeva populaarse t¹artersihtkoha Taini. Koos fotograaf Shahab Salehiga on ta kohtunud Mehhiko keskkonnaadvokaatidega, Dominikaani Vabariigi agulipiirkonna turismitöölistega ja Tais hotelle ehitavate Birma põgenikega. Nad on jälginud backpacker’eid, kes Vietnamis sõja jälgi otsivad, ajanud juttu Phuketi seksituristidega ja kõndinud inimloomaaias.

Minu arvamus: Seda raamatut lugedes hakkas mul peaaegu füüsiliselt vastik. Lausa uskumatu, kui vähe inimesed mõtlevad. Mida kõrgemal kohal ollakse, seda rohkem tahetakse raha, raha, raha ja veel rohkem raha! Kui terved riigid ja ökosüsteemid ühel hetkel turismitööstuse tõttu hävitatud on, siis mis kasu sellest rahast on? Kohalikud saavad alla miinimumpalga, neil on ebainimlikud töötingimused, neid tõrjutakse randadest ja sunnitakse oma keha müüma, et kuidagi toime tulla...ja kuskil pukis arvavad mingid onukesed-tädikesed, et see on normaalne! Haiglane!

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime21/12/2010, 23:26

84)

Pealkiri: Kohtumine minevikuga

Autor: Tess Gerritsen

Lehekülgede arv: 416

Sisu: Tundmatu isiku luud, seletamatud saladused ja lahendamata kuritööd kaugest minevikust heidavad ka olevikule kurjakuulutavat varju. Olevik: Julia Hamill on teinud õudse avastuse oma uue kodu krundil – kivisesse pinnasesse maetud kolba, mis kuulus naisele ja kandis vastavalt Bostoni kohtupatoloogi Maura Islesi treenitud silmale eksimatuid mõrvamärke. Ent teadmine selle nimetu naise saatusest kuulub hoopis teise aega... Boston, 1830: et maksta oma hariduse eest, on andekas, kuid vaene Bostoni meditsiinikolled¾i üliõpilane Norris Marshall liitunud kohalike laibaröövijatega, kes kõrvaldavad haudadest surnuid ja müüvad oma saagi mustal turul. Ent isegi see guulilik kaubandus kahvatub ülikooli haigla õe vapustava mõrva kõrval, kui tema sandistatud laip ülikooli tühermaalt leitakse. Kui silmapaistvat arsti tabab sama võigas saatus, avastab Norris, et miski on teinud ta peamiseks kahtlusaluseks. Et oma süütust tõestada, peab Norris leidma ainsa tapjat põgusalt näinud tunnistaja: Rose Connolly....

Minu arvamus: Kõik need oleviku osad oleks minu arvates võinud olemata olla, kuna lisaks paarile seletavale kirjeldusele ei andnud see loole midagi juurde, vaid pigem lausa võttis sellest ära - oleks see lugu ainult 1830. aastast jutustanud, oleks see olnud tunduvalt mõjuvam. Siiski on mul hea meel, et sellele raamatule küüned taha sain, kuna tahtsin seda lugeda juba 10. klassis, kuid ei saanud seda kätte Very Happy

Hinnang: 8/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime27/12/2010, 22:22

85)

Pealkiri: Islam

Autor: Annemarie Schimmel

Lehekülgede arv: 160

Sisu: Teoreetiliselt lühike ja kerge, aga reaalselt pikk ja mõneti keeruline kokkuvõte islami ajaloost ja põhitõdedest.

Minu arvamus: Ma pidin seda raamatut mõttega lugema ja üht teist-meelde jätma, aga hetkel mäletan ma ainult islami viit tugisammast ja nimedest ei jäänud mulle vist ühtainustki pähe.

Hinnang: 7/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime31/12/2010, 00:27

86)

Pealkiri: Keha

Autor: Stephenie Meyer

Lehekülgede arv: 752

Sisu: Melanie Stryder keeldub haihtumast. Meie maailma on vallutanud seninägematud vaenlased. Inimesed muutuvad nende sissetungijate kestadeks, nende meeled allutatakse, sellal kui kehad jäävad puutumata ning jätkavad oma elu pealtnäha endiselt. Enamik inimkonnast on alistatud. Kui Melanie, üks vähestest allesjäänud mässajatest, kinni võetakse, on ta kindel, et see on tema lõpp.
Rändajat, sissetunginud “hinge”, kes sai Melanie keha, hoiatati probleemide eest, mis kaasnevad inimkehas elamisega: rabavad emotsioonid, mälestused. Aga üht probleemi ei osanud Rändaja oodata: et tema keha eelmine asukas keeldub oma meeltest lahti ütlemast. Rändaja uurib Melanie mõtteid, lootes avastada allesjäänud inimvastupanu asukohta. Selle asemel täidab Melanie Rändaja mõtted kujutluspiltidega mehest, keda Melanie armastab – Jaredist, end ikka veel varjavast inimesest. Võimetu end oma keha ihalustest eraldama, hakkab ka Rändaja igatsema mehe järele, kelle leidmine on talle ülesandeks tehtud. Kui Rändajast ja Melaniest saavad väliste jõudude mõjul vastu tahtmist liitlased, alustavad nad ohtlikke ja ebakindlaid otsinguid, et leida mees, keda nad mõlemad armastavad. ...

Minu arvamus: I liked Ian and hated Jared Very Happy Don't know why, though Razz Alguses pelgasin ma, et seda raamatut on eesti keeles imelik lugeda(ma oleksin TÕESTI parema meelega originaali lugenud), aga lugemise käigus oli see viimane asi, millele ma mõtlesin. Muidugi leidus ka näpukaid ja lauseid, mida ma oleks kobestanud, aga eks see professionaalne kretinism ongi üks raske puue, millest ülesaamine ei ole kerge. Üldiselt väga hea raamat, ehk isegi kümmet punkti väärt, aga nii palju ma ei anna, sest ei saanud päris hästi aru, kas need planeedid, millelt hinged tulid, asusid mõnes teises galaktikas või hoopis meie galaktika äärealadel ning selle seletuse puudumine ei lubanud mul sajaprotsendiliselt rahule jääda.

Hinnang: 9/10.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime31/12/2010, 00:43

1. Keisri hull
2. Dark Water
3. Soovileht
4. Okultismiklubi
5. Krabat
6. Ouran High School Host Club: Volume 3
7. Vaimsete seaduste valguses
8. Saladus
9. Ouran High School Host Club: Volume 5
10. Eksitajad
11. Tere, Volli!
12. Stalini lehmad
13. Siioni tarkade poliitiliselt korrektsed protokollid
14. Sügisball
15. The Vampire Prince
16. Hunters of the Dusk
17. Neelatud
18. Tüdruk, kes mängis tulega
19. Ring
20. Iseseisvuspäev
21. Death Note, Volume 8
22. French ja Koulu
23. Poiss triibulises pid¾aamas
24. Jumala lood
25. Naruto: 24. Pulassa, pulassa, pulassa!
26. Naruto: 25. Itachi ja Sasuke
27. Raamatuvaras
28. City of Bones
29. Ajapildi sees. Lapsepõlv Juhaniga.
30. Minu Alaska
31. Purustatud õhuloss
32. Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief
33. Percy Jackson & the Olympians: The Sea of Monsters
34. Mäluauguga naine
35. Nightlight
36. Percy Jackson & the Olympians: The Titan's Curse
37. Minu pere lugu
38. Videvik. Graafiline romaan 1. osa
39. Handling the Undead
40. Raamat, millel pole nime
41. Troonide mäng 2. 1. osa 2. raamat
42. Kuningate heitlus. 2. osa 1. raamat
43. Lasnamäe lunastaja
44. Ööpildid
45. Kuues sõrm
46. Libahunt. Kauka jumal
47. Pisuhänd
48. Maa õnnistus
49. Islam Eestis
50. Janit¹aride puu
51. Aja puudutus
52. Nukud ja õunad
53. Minu Maroko
54. Minu Taani
55. Miks küll sündisin tüdrukuna?
56. Percy Jackson & the Olympians: The Battle of the Labyrinth
57. Minu Kolumbia
58. Võlurite gild
59. Õpilane
60. Ülemlord
61. Spiral
62. Musta kulla needus
63. Sefiirist loss
64. Ebaõnnestunud!
65. Kadunud sümbol
66. Harry Potter and the Goblet of Fire
67. Percy Jackson and the Olympians: The Last Olympian
68. Puhastus
69. Piraatpruut
70. The Short Second Life of Bree Tanner
71. Nastja. Selgeltnägija
72. Allies of the Night
73. Uuri ja kirjuta
74. Salajane
75. Emily the Strange. Kaotatud päevad
76. Out of Office ehk aasta kontsakingadeta
77. Orjaplika
78. Nullpunkt
79. The Demigod Files
80. Inglid. Tarkus. Ravimine. Saatus
81. Wõlukunst
82. The Lost Hero
83. Tere tulemast paradiisi. Turismitööstuse reportaa¾
84. Kohtumine minevikuga
85. Islam
86. Keha


Tegin ka arvutused ära ning sellel aastal on mul loetud 24 722 lehekülge. Seda on vähem, kui eelmisel aastal, aga rohkem, kui üle-eelmisel, nii et ma võin siiski rahule jääda Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Sponsored content





Lugemine 2010 - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lugemine 2010   Lugemine 2010 - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lugemine 2010
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» lugemine 2009
» Bee 2010.
» 20 . 02. 2010
» 2010
» 2010

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Prince Kirameki-
Hüppa: