MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Physical Education 12

Go down 
+16
FlyWithMe
KK
Karolin
Karro
SugarPiece
Bee
Grape.
bbrit .
kcissy
padjanägu, [h]
EITC.
Kärolyn
Murtagh
nasicc
Keiti
Audrey
20 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 14:56

Tere kõigile!

Niisiis.

Mõned teavad, et mu mõtted ajavad mind hulluks ja et neid on liiga palju, et ma suudaks need kõik kirja panna. See on ka põhjus miks NP kirjutamine hetkel stoppab (aga poolei ma seda ei jäta, mkmkk...).
Aga laupäeval sundisin end võtma läbaka sülle, avasin notepadi (ma kirjutan notepadi, wordi abil tsekkan vahel sõnade arvu), vaatasin suusatamist ja valget tühja lehte. Ma pidin lihtsalt mõned mõtted kirja panema.
Kribasin kolm tundi ja lõpuks oli kokku 501 sõna! See oli jube.
Eile õhtul enne üheksat kuulasin muusikat ja kirjutasin nagu naksti selle jupi valmis, mis allpool on.

Pealkirjaga on jamad lood Very Happy Mu pea ei tööta. Arvatavasti oleks selle jutu pealkiri "Physical Education" kuid võibolla poleks see kõige parem... Vahepeal mõtlesingi selle pealkirjatuks jätta, sest kõige paremad pealkirjad tulevad alles siis kui sa oled oma jutu lõpetanud.
Aga samas see pealkiri läheks sisuga kokku... Aga selle pealkirja põhjust ei saaks te niipea teada... -.-

*mõtleb kas kirjutada see pealkirjaks... JAH- saab ju alati muuta Very Happy*

Ma üritan sellest loost võluda välja tõelise armastusloo... või siis midagi sarnast... Vaatab, kuidas välja
tuleb Wink
Muide- see on esimene jutt, mida ma hakkasin kirjutama peale kasutajanime vahetust :)
Igatahes ma loodan, et teile meeldib ja et te väga kriitilised pole Very Happy
Mu segased mõtted on selles jutus üsna tajutavad (vähemalt minu arvates).

PS: ma tean, et ma jätsin raudselt praegu midagi ütlemata Razz


1.

Jumpers Hilli keskkoolis käis uue õppeaasta esimene emakeele tund. Õpetaja Apple maalis rohelisele tahvlile sõnad "Tere tulemast tagasi kooli!", maalis alla rõõmsa naerunäo ning vaatas ootavalt klassiukse poole, kust kella helinaga üheaegselt astusid sisse suve vaheajast kurnatud, loodetavasti õpihimulised kümnendikud. Nad tervitasid keskealist õpetajat lojult ja võtsid klassis oma tavapärased kohad sisse. Suurem osa tüdrukutest istusid seinapoolsetesse pinkidesse ning poisid võtsid kohad sisse aknapool.
"Hei, Jack, istume siis koos?" küsis Sebastian väsinult.
Jack vaatas kiirelt oma sõpra ja raputas õrnalt pead: "Mees, mul oli tegelikult kokkulepe Ryaniga, et meie..."
"Olgu, sain aru. Eks ma istun siis üksi." Sebastian otsis kotist välja pastaka ja päeviku ning viskas seejärel koti aknalauale. Ta tõmbas pahuralt tooli laua alt välja ja istus ning lasi kiirelt silmadega üle klassi- keegi polnud muutunud nende kolme kuuga. Kõik nägid täpselt samasugused välja nagu 9.nda klassi lõppedes.
"Seb," koputas Ryan eesistuva sõbra õlale: "Kas Mugly helistas sulle?"
Sebastian vaatas üleõla: "Nope."
"Nii, et sa siis ei tea?" uuris Jack ja köhatas, kui märkas, et õpetaja teda pahaselt vaatas.
"Jack, äkki jätaksite jutustamise vahetundi?" palus proua Apple ja lehitses oma märkmikku edasi, et saada aimu mida esimesel tunnil teha. Sebastian trummeldas sõrmedega tüdinult lauda ja ohkas.
"Psst, Seb!" sosistas Jack hetke pärast ja ootas, mil sõber talle tähelepanu osutab.
"Räägi juba! Ma kuulan," sosistas poiss ägedalt vastu.
"Meil on täna kell viis staadionil trenn."
"Täna?" imestas Sebastian ja vaatas aknast välja. Ilm oli imelilus. Treeninguks suurepärane ja liiga ilus, et koolis päev mööda saata.
"Tuled ju?" uuris Ryan ja torkis Sebastianit pastaka otsaga. "See on meie viimane trenn Muglyga. Kurat võtaks, kahju, et ta ära peab kolima."
Sebastian noogutas ja vaatas õptajat, kelle ees laual seisid mitmes virnas raamatud.
"Jah... Ikka tulen..." pomises Seb hajameelselt ja üritas õpetajat kuulata. Ta oli suutnud unustada, et nende aastate pikkune jalgpalli treener Pete Mugly Jumpers Hillist lahkub. Nüüd tuletasid tema kaks parimat sõpra seda talle meelde. Tänu Pete'ile läks neil võistlustel väga hästi ja just nüüd, kui neil kõige paremini läheb, paneb Mugly ameti maha. See oli nõme.
"Poisid viimasest pingist, Ryan ja Jack, jagage need õpikud laiali!" Poisid täitsid õpetaja käsu kiirelt ja istusid hetke pärast oma kohtadele tagasi.
"Nii... Kõik said raamatu?" küsis õpetaja ja hoidis käes ühte üle jäänud õpikut. "Niisiis... Tänases tunnis hakkame lugema Shakespeari. Kõigepealt palun ma teil lihtsalt koha peal lugeda. Hiljem jagame osad ära ja loeme osade kaupa. See saab väga tore olema. Võibolla kevadel esineme mõne teosega? Kuidas oleks? Oleks ju tore?"
"Loll mutt," irvitas Jack.
"Äkki jätaksid sa oma arvamuse vaid enda teada?" palus Sebastian tigedalt üle õla sosistades ning pööras pea taas õpetaja suunas.
"Tüüp, mis sul viga on? Paha tuju?" vihastus Jack ja jäi vait, kui Ryan teda müksas.
Õpetaja istus: " Alustage leheküljelt 53. Lihtsalt lugege teksti mõttega, et te midagi aru saaksite."
Klass täitus sahinaga, kui õpilased lehekülgesid lappasid ja õiget kohta otsisid. Õpetaja toetas pea käele ja uuris oma märkmikust tunniplaani.
Sebastianit eriti Shakespeare ei huvitanud. Ta mõtles kõige üle mis suvel toimus järele ning vaatas aknast välja. Kui ta sellest tüdines langetas ta pea ja üritas natuke magada.
Umbes veerand tunni pärast tõmmati klassiuks lahti ja sisse jalutas õppealajuhataja, kelle kõrvale jäi seisma ilus tumedate juustega tüdruk. Sebastian avas silmad ja uuris uut tüdrukut. Ta teadis juba, et uus klassikaaslane peab istuma tema kõrvale, kuid kui veab, tuuakse talle eraldi laud. See oleks tore.
"Tõin sulle uue õpilase, Kate," lausus õppealajuhataja krapsakalt ja lahkus klassist. Kahekümne ühe õpilase silmad uurisid uut tüdrukut, kes omakorda vaatas proua Apple'it.
"Tere, kullake. Kas sa tutvutaksid end meile?"
Sebastian uuris oma potentsiaalset pinginaabrit- kergelt päevitunud, tumedad pikad juuksed ja esialgu tundus poisile, et tal on hallid silmad. Ei midagi erilist. Täiesti tavaline tüdruk, kes kandis kitsaid siniseid teksapükse ning rohelist õhukest sviitrit.
Tüdruk sättis närviliselt õlalt maha libisenud kotirihma ja naeratas kohmetunult.
"Tere," lausus ta vaikselt ja viipas kergelt käega. Kusagilt tüdrukute poolelt kostus kihistamist.
Sebastian oli sellest natuke häiritud ning vaatas kiirelt tüdrukute poole, et näha, kes uue tüdruku üle naeris. Talle meeldis see tüdruk ja tema käitumine. Temas oli midagi teistsugust... ta oli armas. Enne ta selliseid asju kellegis märganud polnud, mida nüüd märganud oli.
Kuid kui tüdruk uuesti suu avas pööras Sebastian pea kiirelt tahvli suunas.
"Mu nimi on Farrah ja ma olen 16-aastane. Kolisime augusti lõpus siia."
"Oo, kui tore," naeratas proua Apple viisakalt: "Kus te perega enne elasite?"
"San Fransisco lähedal, kuid isa sai siin tööd ja kolisimegi siia."
"Väga armas. Me alustasime mõni hetk tagasi Shakespeariga... Palun, siin on õpik. Ja... ainuke vaba koht on aknapoolse rea eelviimases pingis. Ega sul pole midagi selle vastu, kui sa poisiga koos pead istuma?" lausus õpetaja naeratades ja osutas Sebastiani poole.
Farrah ei vastanud, vaid kõndis aeglaste sammudega Sebastiani pingi juurde. Ta tõmbas tooli vaikselt laua alt välja, et mitte häirida poissi, kelle kõrvale ta istuma peab. Vaevalt, et poisile see nii väga meeltmööda on, et ta mingi tüdrukuga koos peab istuma.
"Tere," sosistas Farrah vaevukuuldavalt ja istus. Sebastian vaatas hetkeks tüdruku poole, mühatas midagi ja pööras kohe oma pilgu ära.
Farrah tõmbas tooli Sebastianist mõned sentimeetrid eemale, et mitte poisile ärritavalt lähedal olla. Ta ohkas ja silus oma juukseid.
Sebastian üritas oma pead mitte Farrahi poole keerata, vaid leppis silmanurgast piilumisega. Vahel lõpetas ta piilumise, kui pani tähele, et Farrah teda vaatas.
"Vabandust, aga mis lehekülg?" küsis Farrah sosinal, kui nende pilgud kohtusid.
Sebastian imetles tema nägu ja unustas esialgu tüdruku lihtsa küsimuse ära. Ta vaatas tüdruku helehalle silmi ja üritas palavlikult meenutada, mida ta just küsinud oli.
"Ee, mida?"
"Mis lehekülg?" kordas Farrah vaikselt oma küsimust.
Sebastian noogutas ja keeras oma õpikus paar lehekülge tagasi: "Lehekülg 53."
"Aitäh," naeratas Farrah ja hakkas lugema.

Mõne aja pärast helises tundi lõpetav kell ja õpilased tõusid kiirustades püsti, et klassist lahkuda. Õpetaja õnneks kodutööd ei andnud ja vähemalt see tegi mõningatel tuju heaks. Ryan ja Jack kadusid otsekohe klassist ning Sebastian saatis neid pilguga. Kuna proua Apple oli tulnud Farrahiga hetkeks rääkima, üritas Sebastian teha nägu nagu oleks tal oma koti juures tegemist. Ta kirjutas samal ajal kui õpetaja Farrahiga rääkis, päevikusse tunniplaani ja kui kuulis õpetajat eemaldumas, otsustas ta temaga juttu teha, kuid nagu neetult oli tüdruku kõrvale ilmunud Anna.
Sebastian surus päeviku kotti ja otsustas klassist ära minna.
Ta oli pettunud, et Anna just nüüd Farrahiga rääkima pidi. Kindlasti pakub Anna talle oma abi, et esimesel päeval võõras koolis hakkama saada. Sebastianile oleks meeldinud seda ise teha, sest nii oleksid nad kindlasti kohe sõpradeks saanud. Uus tüdruk meeldis Sebastianile väga ning oleks olnud tore tema kohta midagi enamat teada saada.
Sellest hoolimata otsustas ta klassiukse taga oodata millal Farrah tuleb. Minuti pärast sammuski Anna klassist välja ja kui Sebastian klassi vaatas, nägi ta Farrahit seismas ja mingit paberit uurimas. Ta sättis kotti õla peal ja ajas paberil näpuga järge.
Sebastian naeratas tahtmatult ja otsustas julguse kokku võtta. Tavaliselt ei olnud tema jaoks probleem mõne tüdrukuga rääkida, kuid nüüd oli olukord teine. Vähamalt mingil määral.
"Farrah?"
Tüdruk võpatas.
"Vajad abi?" astus Sebastian lähemale ja vaatas paberit, mille peal oli kooli kaart.
"Vist küll, siin on kõik nii keeruline," naeratas Farrah ja voltis paberi kokku ning pistis kotti.
"Mis sul järgmine tund on?"
"Ee... arvutiõpetus," meenutas tüdruk.
"Minul hakkab bioloogia," tõdes Sebastian. "Aga... ma saadn sind ikkagi. Ma lähen arvutiklassist nagunii mööda
"Oh, see oleks hea, sest muidu ma eksin ära."
Sebastian hakkas naerma ja sirutas käe tüdruku poole: "Muide mina olen Sebastian. Sebastian Hooke."
"Farrah Fuergo."
Mõlemad naeratasid.
Sebastian oli õnnelik, et otsustas siiski oma õnne proovile panna ja tüdrukuga rääkida, sest paremat hetke poleks tulnud. Aidata uut õpilast esimesel päeval võõras koolis on alati hea viis omale üks sõber juurde saada.
Mõnda aega kõndisid nad piinlikus vaikuses, kuni Sebastian lõpuks suu avas: "Sa ütlesid klassis end tutvustades, et kolisite siia San Fransiscost?"
"Jah."
"Kas kahju polnud sealt ära tulla?"
Farrah naeratas: "No oli ikka, kuid ma olin elevuses, et me kolime L.A. lähedale. Seega... kolimine oli üsna valutu. Vähemalt minu jaoks."
"Sul on õdesid-vendi?"
"Neli aastat vanem õde Faith ja üheteist aastane vend Robb. Faithil oli suhteliselt ükskõik, kas kolime või mitte, sest suurema osa oma ajast veedab ta ülikoolis. Aga Robbile ei meeldinud üldse mõte kolimisest, kuid ta pidi sellega leppima. Ja sina... Sebastian? Seb?" naeratas Farrah. "Võib sind ikka Seb'iks kutsuda? Sebastian on nii pikk nimi aga see-eest ilus," lisas ta mõne hetke pärast kiirelt.
Sebastian noogutas: "Ikka."
"Okei. Aga kas sinul on õdesid-vendi?"
"Mul on väike õde. Ta nimi on Maybelle."
"Mulle meeldib see nimi. Kui vana su õde on?" päris Farrah uudishimulikult.
"Ta sai alles kuue aastaseks."
"Nii armas," oli Farrah vaimustuses.
Sebastian muigas: "Armas? Ta on paras tüütus."
"Ära ütle nii," müksas Farrah teda mänglevalt. "Väiksed õed tavaliselt jumaldavad oma suuri vendi. Väiksed vennad on tüütud."
"Enne võiks mul olla väike vend kui väike õde, kes muudkui palub, et ma temaga koos nukkudega mängiks. Vahetame ära?"
Farrah hakkas naerma ja Sebastian ei suutnud samuti naeru tagasi hoida.
"Ma loodan, et ma kohtun kunagi Maybelle'iga," lausus Farrah ja tiris taskust mobiili välja, et kella vaadata. "Mis kell tund sisse heliseb?"
Sebastian võttis samuti oma mobiili ja vaatas kella: "Kolm minutit veel."
"Olgu," lükkas tüdruk telefoni taskusse tagasi ning purustas Sebastianis tärganud lootuse tüdruku telefoni number teada saada. Ise ta seda pakkuma ei hakkaks, seega tuleb küsida. See saab piinlik olema, mõtles poiss ja nad sammusid edasi. Arvutiklassi uks paistis juba.
"Kohal," lausus Sebastian napilt ning nad seisid kohmakalt üksteist vaadates.
"Ee, tänan. Ilma sinuta poleks ma kohale jõudnud."
"Vaevalt, et see asi nii hull olnud oleks," naeratas poiss ja imetles tahtmatult tüdruku kenat nägu. "Mis sul järgmine tund on?"
"Ajalugu vist..."
"Minul ka," ütles Sebastian. "Kas tulen tunni lõpuks siia, et sa turvaliselt ka järgmisesse tundi jõuaksid?"
Farrah hakkas naerma: "Mulle meeldiks see."
"Äkki annaksid sa mulle oma numbri, et kui ma sind üles ei leia, saaksin sulle helistada?"
Farrah vaatas teda hetkeks kahtlevalt, kuid seejärel noogutas ta kiirelt peaga: "Anna oma telefon..."
Sebastian ulatas tüdrukule oma Samsungi telefoni, et ta oma numbri sisse saaks trükkida. Siis ulatas Farrah telefoni poisile tagasi ning Sebastian salvestas numbri ära.
"Ma nüüd lähen. Ma ei taha bioloogiasse hiljaks jääda. Ja... ma ootan sind siis siin, eks?"
"Okei, kohtumiseni!" hüüdis Farrah ja viipas talle enne kui klassi sisenes.
Sebastian naeratas ja peaaegu jooksis bioloogiasse.
Kui kõik läheb nii nagu ta soovib, saavad neist ka ajaloos pinginaabrid. Igatahes peab Farrah teda juba enda sõbraks. Muidu ta poleks ju selliseid asju talle rääkinud..? Muidu poleks ta ju talle oma numbrit andnud..?
Jess-jess-jess, mõtles Sebastian õnnelikult, kui bioloogias esimesse pinki Ryani kõrvale potsatas. Ta oli kindel, et nad hakkavad Farrahiga väga hästi läbi saama ja see mõte võlus poisi suule laia naeratuse, mille põhjus Ryanile arusaamatuks jäi.
"Armastad kooliskäimist?" küsis ta sarkastiliselt, kuid polnud üldse kindel kas sõber teda kuulab.
Sebastian raputas pead ja ei vastanud Ryanile. Ta hakkas tunnitööga kiirelt pihta, et vaid aeg kiiremini edasi liiguks ja et varsti jälle Farrahit näeks.


Viimati muutis seda Audrey (14/3/2010, 09:57). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 15:25

Pealkiri on ülihea.
Sarnase sisuga jutte olen enne ka lugenud, aga mingi asi teeb selle eriliseks ja armsaks. Ja Sebastian on ka nii nunnu nimi.
Üldse kõik need nimed on väga lahedad.
Pikk osa ka. Very Happy
Uut!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 15:53

Thank you :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 15:53

Tead, Very Happy

See algus oli jah koooole tüüpiline. Very Happy Uus kooliaasta, just POOLE tunni pealt tuleb uus tsikk sisse, kes peategelasele kohe silma jääb (või kui peategelane tsikki kohe vihkama hakkab, siis ikkagi tema kõrval istub) js nad pinginaabriteks saavad. Ja siis nad hakkavad sebima ja da-da-da.

Aga ma väga ei nori. Ma olin jõudnud eile Lambale alles pool jutuideed ära rääkida kui ta juba yteadis, mis edasi juhtub. Aga päris lõpp üllatas teda. Very Happy

Ja mind hoiab tagasi see sinu üritus teha sellest loost tõelist armastusjuttu (v kuda sa ütsidki. Very Happy ), nii et ma hetkel väga ei kritiseeri. Tglt mai oskagi... ma lugesin ja lugesin ja lugesin ja mõtlesin, et kui vägev ja võimas jutt sest ikka tuleb! xD

(Ma kergestimõjutatav. Very Happy )

UUUUT!

Ja hoia tempo sees ja ära jäta pause! Loe oma armsate lugejate ägedaid kommentaare ja leia inspiratsiooni! Very Happy Jõle nõme on kui sa muudkui kirjutad kirjutad, aga juttu valmis ei saa. (Omad kogemused. Very Happy )
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 15:58

Ma teadsin küll, et selline algus on tüüpiline :)
Aga katsun siia sisse pisikese *kuidas seda nüüd öeldagi* konksu sisse tuua Very Happy

Vägevuse ja võimsuse koha pealt ei oska ma mitte muhvigi öelda Very Happy Eks näeb Wink

Muide UUUT pole. Aga ma mõtlen juba uue peale. See ei peaks tegelikult ju raske olema- kirjutan lihtsalt edasi kustkohast pooleli jäi Very Happy Very Happy

No ma üritan Wink
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 15:59

Suht tüüpiline on küll, aga tüdruku nimi on armas Wink
Aga muiduu... pole midagi vist väga öelda xD

Uut xD
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 16:08

Murtagh... miks ma KOGU AEG su postitust loen ja siis vanust vaatan ja end pooleks imestan?! Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 16:14

Ma tahan uut.


(Illlgelt sisukas kommentaar, kas pole? Very Happy)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 17:22

Nasicc, kas sa arvad et ma olen siis mingi.. ee... 9 aastane? xD
Või mis mõttes imestad? Razz
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 18:45

Murtagh- Oh, see tuli nii lambist ... Kõik nimed tulid üsna lambist kuigi Sebastian oli alguses Jack. Siis muutsin ära :)

Kärolyn- Kunagi kindlasti saab Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 18:57

Ma olen alati arvanud, et mingi 16 äkki ära. V nh, arvan alati. Ma unustan kogu aeg ära ja siis vaatan, kes sellist juttu ajab ja, oi, 13. Very Happy Nagu... üllatavalt konstruktiivset kriitikat annad vahel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 18:59

Ma arvasin alati millegipärast et 15 Very Happy
Nagu... maeitea x)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime18/1/2010, 22:33

Ossa, midagi uut ja head. Jaa, see mulle meeldib.
Paar kriitikat (sest ma ei saa ilma nendeta):
- seda olen märganud mitme jutu juures, aga pean seda ausalt öeldes imelikuks. Esimesel päeval kohe tunnid? Ma ei tea palju Ameerikast, tuleb tunnistada, ja kui see poleks olnud väljas pool Eestit, oleks ma eriti kriitiline selle koha pealt olnud. Aga Ameerikas on vist kõik võimalik, kuigi see natuke häiris siiski.
- hästi tüüpilise algusstsenaariumiga oli. Midagi huvitavat ja täiesti teistsugust oleks võinud sisse tuua.
- sul oli selline lause, et pärast kolme kuud oli kõik ikka täpselt samamoodi, nagu üheksandas klassis. Kui sa teed asja nagu Eestis, siis oleks pidanud mingi osa klassist olema täiesti uus, aga polnud. Kui sa teed nii, nagu Ameerikas, siis seal pole üldse minu meelest kümnendat klassi, seal on hoopis põhikooli lõpp (mis ilmselt tegelikult on üheksas) ja siis hakkab high school, ehk keskkool, kus on junior ja senior tasemed, ma ei tea täpselt selle kohta, mitu neid on, aga meiesugust kümnendat seal pole, ja minu meelest pole vist koole ka, kus oleks elementary school ja high shcool koos, need on alati eraldi majades. Nii et nad kõik oleksid pidanud minema uude kooli. Aga selle vastu võin eksida, ei anna oma sõna. Märkasin veel, et sul oligi kirjas isegi jutu sees 'keskkool'. Keskkool on gümnaasium ehk Eestis 10.-12., ehk selles samas koolis ei saa kuidagi olla üheksandat klassi. Nii et otsusta ära, kas teed Eesti pidi või õigesti Ameerika moodi. Mul poleks isegi selle vastu midagi, et oleks Eesti süsteem Ameerikas, kuigi tavaliselt otsin ma hullult reaalsust.
- imelik oli see ka, et nad istusid esimeses pingis bioloogias, aga minu meelest oleks võinud sinna juurde mainida, miks nad siis olid esimeses pingis (jäid klassi kohtade valimisel hiljaks vms või et neile meeldibki esimeses pingis istuda), sest sellises vanuses poiste kohta ütleks ma, et nad ikkagi eelistavad tagumist rida.

Täna tuli kuidagi palju kriitikat, vabandust selle pärast, mul pole just parim tuju. Aga usu mind, kui ma näen vaeva juba sellise postituse kirjutamiseks (kuigi tegelikult mulle meeldib rääkida), siis on su jutt ikka tõsiselt hea minu arvates, kuigi tegeikult esimese osa peale ei saa midagi kindlat öelda, aga ma kujutlen juba ette, mida lahedat sellest välja võib kujuneda.

PS. Ma tean täiesti täpselt mida sa tunned, ühel hetkel on lihtsalt peas kõik need mõtted ja kohe ei kujuta ettegi, mida nendega teha, tahaks kirjutada, aga siis on veel mingi muu asi pooleli, mida ei taha ka pooleli jätta. Kokkuvõttes on minu jaoks nii, et mul on lausa selline eraldi wordi dokument, kuhu ma kirjutan kõik oma mõtted, absoluutselt suvalised tekstid, lõigud, kõik, mis pähe tuleb. Ja siis, kui mõni idee on selline, mida ma saan oma juttu sobitada, siis ma kirjutan teise wordi dokumenti, kuhu mul on kogunenud umbes kümne lehe jagu lihtsalt ideid ja mõttekesi, ja see on päris lahe. Siis ma vahepeal imestan, et ma tulen ikka heade asjade peale. See on väga egoistlik, aga teeb tuju heaks.
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime19/1/2010, 16:16

Plaplapla, kriitika on kõigi teiste poolt antud, ma siis sellega ei hakka end vaevama. Very Happy
Ma tean, et sellest tuleb kindlasti mingi laavstoori (sorry, kui alguse tekstis midagi vastupidist väitsid, ma lugesin sealt aint seda suurt lauset. :p) ja et sellest Ryanist saab ilmselt mingi bad guy ja nii edasi, aga mulle NIIIIIIIII meeldis see viimane koht. Very Happy See: "Ta oli kindel, et nad hakkavad Farrahiga väga hästi läbi saama ja see mõte võlus poisi suule laia naeratuse, mille põhjus Ryanile arusaamatuks jäi.
"Armastad kooliskäimist?" küsis ta sarkastiliselt, kuid polnud üldse kindel kas sõber teda kuulab."

See oli nii super nagu. Ja ma NIIIIIIIIväga palun, et Ryanist ei saaks mingi kahtlane kiusaja orsmt, las ta jääda niisama lahedaks ja ülbeks aga palun mitte midagi liiga.. liiga sellist, mis võiks ta mu lemmiktegelase kohalt ära lükata. Very Happy
Ühesõnaga - GO RYAN! Leidsin endale uue eluarmastuse. Very Happy
Ja.. jah. meeldis. ja.. sorry, et ma peategelastel rohkem ei peatunud, mis siis, et sellest ryanist ei tule ilmselt pooltki nii palju juttu kui neist. Very Happy Nimed olid väga sinulikud, muide.. sa kohe ei saa panna inimestele tavalisi nimesid.. Aga ma ei mõtle selle all midagi halba, Farrah tundub täitsa lahe nimi. Very Happy
jaaa.. mis siis veel.. see, EITC andis kriitikat mingi koolisüsteemi kohta. Noh, sellest siis nii palju, et mind ei huvita absoluutselt.. Very Happy I mean.. kool on ju sama, mis siis et väike ja suur maja eraldi on, sama üheksas klass läheb samma kooli edasi pmst ju. Võinoh.. mis iganes, isegi kui ei lähe, siis mingi koolisüsteem mulle küll ette ei jää. Very Happy

Well.. noh.. jah. Eks on aimata, mis edasi hakkab saama.. aga ära Ryanit minu jaoks ära riku! (Ülbitsemine, sarkasm, kõik selline on lubatud, aga KIUSAMINE pole. Very Happy)

Good bye, the end. :)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime19/1/2010, 17:09

Väga hea algus Very Happy Ootan uut :)

EITC. - muide, Ameerikas on keskkool neli aastat (ehk 9.-12. klass) Very Happy Ja neid kutsutakse koolisiseselt vastavalt freshman'ideks, sophomore'ideks, juniorideks ja seniorideks, aga ei ole vale ka öelda klassina Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime19/1/2010, 17:44

Aga seal Ameerikas on mingi kamm ju vist veel. Very Happy Nagu et... vanused pole nihkes natukene klassiti? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime19/1/2010, 17:48

Mul oli teie komentaare päris tore lugeda. Tegite mu tuju veel paremaks Very Happy ma ei tea, kui hästi mul vastamine hetkel välja tuli Very Happy

EITC-
1)"Jumpers Hilli keskkoolis käis uue õppeaasta esimene emakeele tund..."
Käis kooliaasta esimene emakeele tund :) Ma ei tea, kas ma ise ajan midagi sassi või lihtsalt sellele lausele järgnev lõik on natsa segadusse ajav :) niiöelda aktuse päev oli eelmine päev millest ma eriti midagi ei kirjutanud.
2) Ma ei osanud midagi uut sisse tuua. Tegin asja enda jaoks väga lihtsaks.
3) Selle lausega pean ma tegelikult silmas seda, et keegi pole muutunud (välimuse poolest- a'la uus soeng vms...) Very Happy Lihtsalt selline mõte lipsas S'i peast tunnis läbi :)

Koolisüsteemi tegin eesti moodi, sest ma teadsin, et kui teeksin ameerika süsteemis paneksin millegiga nagunii puusse. Lihtsalt topin sisse sellist ameerika koolisüsteemi või nii. Üritan vähemalt :)

4) Kirjutamata mõtted- ta istus esimesse piki Ryani kõrvale, sest Ryan istus seal. Miks Ryan seal istus? Ainuke vaba pink, kui tema klassi tuli. Hiljem äkki lisan jutu sisse :)

See kriitika polnud üldse julm :)

Mul on ka neid jutude ideesid igal pool Very Happy


padjanägu,[h]- Ma teengi sellest laavstoori. Ryan on... Ryan. Kas just väga paha poiss, ei oska veel öelda Very Happy

Sulle meeldis see viimane asi? Miks!?? Laughing
Ryan on selline sarkastiline tüüp, vähemalt üritan teda selliseks teha. Aga ta pole kiusaja. Evil or Very Mad
Või noh, ma üritan su soovidele vastu tulla Very Happy
Ryan on sebastiani üks parimaid sõpru, miks temast siis palju juttu ei peaks tulema? Laughing

Ma ei tea, mis teema mul nimedega on. Ma ei tea, kuskohast ma sellise nime peale tulin. Täiesti lambist vist.

Usu mind, padjakas, sa võid aimata, mis edasi hakkab saama aga päris täppi sa ei pane nagunii... *salapäratseb* Very Happy

kcissy- Aitäääh Very Happy


nasicc- suvasuva, ma panen need kas koolisüsteemi kokku või nii, vms Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime19/1/2010, 18:06

Nasicc - Ahnii xD Tegelikult see mind ei üllata, kõik arvavad, et ma olen vanem kui tegelikult olen. Ülearenenud *kahtleb* Võibolla on asi selles, et mu ema on eesti keele õpetaja Razz
Muidu ma ise imestasin ka, kui sain teada, et üks tüdruk, kelle vanuseks ma arvasin 16-17, on 12 Very Happy
Aga mõnepäeva pärast olen 14, siis pole väga kahtlane.

Ja jutule uut osa Razz
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime19/1/2010, 19:19

Murtagh- piisavalt arenenud ehk Very Happy Üle ei saa areneda... x)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime19/1/2010, 21:11

Oih, ei märganud, mõtlesin, et kui uus õpilane tuleb klassi, et siis peab olema esimene koolipäev. Minuviga.
Siiski, kümnes klass, eriti, kui sa teed eesti süsteemis (mis mulle rohkem meeldib, sellest ma saan aru ja ma ei pea koguaeg mõtlema, et kas ma olen millestki valesti aru saanud või et kas see on nüüd õige või mitte), oleks reaalne, kui oleks rohkem uusi õpilasi ja isegi kui oli, siis Seb kindlasti märkas neid. Ja üldiselt need siiski tulevad kohe esimesel koolipäeval, kuigi Farrah võis hiljem jõuda linna vms, mida Seb ei tea, nii et pole hullu, et see välja ei tulnud.
Jah, ma eeldasingi seda, aga lihtsalt oleks võinud see juba sellel hetkel välja tulla, kuigi kui aus olla, siis Ryani mõtteid ju pole, Sebil oli suva, võib-olla polnudki sel hetkel oluline, aga millalgi võiks välja tulla. :)

Inesele - sa tead, et ma otsin nagu loll reaalsust taga. Ma lihtsalt kirjutasin oma esimesed jutud NII reealsusest välja, et ma elueest otsin seda nüüd, sest ma tahan, et KÕIK oleks reaalne, et selle kallal keegi minu puhul vinguda ei saaks, sest kõik peabki olema loogiline ja võimalik ja reaalne, muidu kirjutaks ma ulmekat. :)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime19/1/2010, 22:12

Sellepärast meeldiski, Audrey, kuna Ryan on selline sarkastiline tüüp. Very Happy Just sellise mulje ta mulle jättiski ja SELLEPÄRAST ta mulle meeldiski. Loogiline ju. Very Happy

ja.. täitsa nõus, sinu puhul ei või kunagi teada. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime20/1/2010, 19:52

Audrina - Nojah, aga ma olen piisavalt imelik, minust võib kõike oodata, ka üle arenemist xD
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime21/1/2010, 14:52

Uus osa. Mitte just kõige parem, sest ma sundisin end kirjutama ja mõtte ei jooksnud. Vähemalt ma tean, mida järgmises osas teha Very Happy Vähemalt see on hea. Aga ma loodan, et teile siiski meeldib...


2.

"Mida sa ometi kiirustad?" ärritus Ryan, kui tund lõppes ja Sebastian asjad kätte haaras ning kiirelt tõusis.
"Ma pean kellegiga kokku saama..."
"Ja sul on nii kiire, et sa ei suuda mind ära oodata? Tänud, mees," lausus Ryan ja toppis asjad oma Adidase spordikotti. Sebastian vaatas kella- ta ei tahtnud, et Farrah tema järele ootama peaks. "Tee eluga siis," kiirustas Seb teda tagant.
"Juba tulen, rahune!" muigas Ryan ja astus sõbra juurde: "Mis sul viga on?"
"Ei midagi," pomises Sebastian ja kiirendas sammu.
"Okei," venitas Ryan ja ohkas: "Mugly tutvustab meile siis juba täna uut treenerit. Ma loodan, et uus tüüp on sama lahe kui Mugly."
Sebastian kõigest noogutas ja otsis pilguga Farrahit, kui nad arvutiklassi juurde jõudsid. Tüdrukut polnud aga mitte kusagil.
"Keda sa otsid?" päris Ryan kannatamatult.
"Farrahit."
"Keda?" kortsutas Ryan kulmu. "Kes on Farrah?"
"Sa ei mäleta või?" küsis Sebastian ringi vaadates. "See uus tüdruk meie klassis."
Ryan naeratas: "Ma suutsin tema üldse ära unustada aga sina... Sa oled ikka väga agar."
Sebastian ohkas: "Ole nüüd, ma üritan lihtsalt sõbralik olla."
"Jah, eks me alguses kõik nimetame seda niiviisi."
Sebastian ei teinud tema märkusest väljagi ja vaatas arvutiklassi, kuid ka seal polnud enam kedagi peale õpetaja. Ta võttis taskust telefoni, et Farrahile helistada, kuid just siis märkas ta tüdrukut paar meetrit eemal. Poiss pistis mobiili taskusse tagasi ja ohkas kergendatult.
"Kus sa olid?" küsis ta, kui Farrah tema ees seisma jäi.
"Ma käisin wc-s. Anna näitas mulle teed... Kas sa ootasid siin kaua?"
"Ei," vastas poiss napilt ning surus käed taskusse. Ryani juuresolek häiris teda.
Viimane aga naeratas tüdrukule ja nähes, et sõber ei vaevu teda tutvustama, haaras ohjad oma kätte: "Ma olen Ryan."
"Farrah."
"Kuidas sa nii huvitava nime said?"
Tüdruk hakkas naerma: "Ma ei tea. Ema-isa tahtsid midagi erilist..."
"Ja kus..." alustas Ryan uue küsimusega, kuid Sebastian sekkus: "Me peame ajalukku minema."
Farrah noogutas ning vaatas Sebastiani, kes tema ja Ryani ees lonkis, pilk maas.
"Mis tal viga on?" uuris Farrah.
Ryan kehitas õlgu: "Ma ei tea ega tahagi teada. Kehv tuju vist."
"Ahahh," pomises Farrah vaikselt. "Mida sa ennem küsisid?" meenus talle Ryani küsimus.
"Kus sa elad?"
"Ma ei oskagi täpselt öelda... Eee... Kas sa tead seda teed, mis poe juurest alla keerab?"
"Vist küll."
"Sealt umbes 1 kilomeeter ja siis näed vasakut kätt üht suurt valget maja sinaka katusega..."
"Aa, ma tean küll seda kohta... See maja on tõsine loss..."
Farrah hakkas naerma: "Kui sa nii arvad." Ta vaatas Sebastiani, kes seisma oli jäänud ning neid ootas. Kui nad enam vähem kohakuti jõudsid, sammus Sebastian klassi ja istus keskmise pingirea viimasesse pinki. Erinevalt biloogiast ei pakkunud ajalugu Sebastianile mingit huvi.
Ta ootas tujutult, millal Ryan koos Farrahiga sisse astub. Ta ei teadnud kindlalt kas Ryanil hakkab ajalugu, kuid ta soovis kogu hingest, et see poleks nii. Ja tema soov täitus.
Farrah sisenes klassi üksi ja otsis pilguga Sebastiani. Ta kõndis kiirelt tema juurde ja tõmbas tooli välja, kuid vaatas Sebastiani ja märkas, kui mossis poiss oli.
"Kas... sa oled vastu, kui ma sinu kõrval istun?"
"Vahet pole," pomises ta ja vaatas mujale.
Farrah istus ja võttis kotist välja musta pastaka ja markeri, vihiku ning pisikese päeviku. Ta pani koti laua kõrvale maha ja lükkas asjad laua nurga poole. Sebastian toksis pastakaga lauda ja ei vaadanud kordagi tüdruku poole.
Varsti tuli klassi ajaloo õpetaja ning teatas, et õpilased saavad peale ajalootundi koju, sest õpetajatel on vaja paberitööd teha. Klass täitus rõõmuhõisetega.
"Niisiis raiskan ka mina esimese tunni selle peale, et räägin teile mida me sel õppeaastal teie lemmikaines teeme," naeratas õpetaja.
Farrah üritas kuulata õpetaja juttu, kuid aeg-ajalt vaatas ta enda kõrval istuvat Sebastiani, kes näis vihane.
Ta käristas vihikust paberitüki ja mõtles, mida poisile kirjutada.
"Kas sa oled vihane?" kirjutas ta kena käekirjaga ja lükkas selle Sebastiani ette. Poiss ei teinud sellest väljagi.
Farrah lükkas seda veel, et see tema tähelepanu püüaks.
Seejärel langetas Sebastian pilgu ja võttis paberitüki. Sekundi pärast haaras ta pastaka. Ta kirjutas kiirelt paberile vastuse ja lükkas selle Farrahi poole.
"Ei ole. Miks ma peaksin?"
Farrah ohkas- ta ei kujutanud seda ette. Sebastian oli vihane... või siis solvunud...
"Olgu, aga siis sa oled solvunud, sest sa pole minuga sõnakestki vahetanud."
Farrah kägardas paberi kokku ja pani Sebastiani ette.
Poiss lasi kiirelt silmadega üle teksti ja muigas.
"Kirjutamine ei lähe arvesse?"
"Ei," kirjutas tüdruk trükitähtedega vastu.
"Ma ei ole solvunud. Või siis... ma ei tea... äkki olengi."
Farrah võttis vihikust uue tüki paberit ja kirjutas kiirelt üheainsa sõna: "Miks?"
Sebastian vaatas kirja oma peos kaua ja viskas selle lõpuks oma kotti. Farrah vaatas teda üllatunult ning võttis vihikust juba kolmanda tüki paberit: "Nüüd me ei kirjuta ka, jah?"
Ta kägardas paberi kokku ja pistis selle Sebastiani pihku. Poiss voltis kirjakese aeglaselt lahti, luges läbi ja pani jälle kotti.
Farrah kergitas imestunult kulme. Ta ohkas sügavalt ja nõjatus Sebastiani poole: "Milles asi? Ütle ja ma jätan sind rahule..."
"Pole midagi."
Farrah noogutas: "Olgu, ise tead."
Mõlemad olid tükk aega vait ja kuulasid õpetajat, kes rääkis oma Kreeka-reisi muljetest. Farrah suutis oma pinginaabri tujukuse unustada, kuni kuulis sahinat ja märkas enda ees pisikest paberitükki.
Ta lükkas selle Sebastianile tagasi, ilma, et oleks seda lugenud. Poiss lükkas kiirelt selle tema ette tagasi.
"Palun loe seda vähemalt," sosistas Sebastian.
Farrah raputas pead. Ta võttis kirja ja toppis kotti ning muigas rahulolevalt.

Farrah kadus tunni lõppedes klassist enne, kui Sebastian seda teha jõudis. Muidugi oli Sebastianil kahju, et käitus Farrahiga nii nagu ta seda tegi, kuid ta lootis vabandada. Või vähamalt lootis, et tüdruk loeb viimast kirja.
Kui Sebastian kooliväravate poole suundus, kus nad bussi ootasid, märkas ta Farrahit kolme tüdrukuga rääkimas. Üks neist oli Anna.
Seejärel märkas ta Jacki ja Ryanit. Ta läks nende juurde ja vaatas üle õla. Farrah ja Anna tulid samuti väravate poole. Nad möödusid poistest ja jäid paar meetrit eemal seisma.
"Kas see ongi see uus tüdruk?" uuris Jack.
"Jep," vastas Sebastian ja üritas Farrahit mitte vaadata.
"Kahju, et siia nii harva uusi inimesi kolib," lausus Jack. "Oleks üsna... põnev."
Ryan hakkas naerma ja vaatas Sebastiani, kelle tuju tundus jätkuvalt nullis olevat. Ta otsis seljakotist oma mp3-e, et seda koju sõites kuulata.
Teda ajas närvi oma käitumine, mis pani tema vastalanud sõprusele Farrahiga põntsu. Ta võis süüdistada vaid ennast.
"Teate.. ma... ma lähen jalgsi. Ma ei viitsi seda nõmedat bussi oodata. Näeme hiljem trennis."
Sebastian pani kõrvaklapid pähe ja astus esimesi meetreid seitsmest kilomeetrist, mis teda kodust lahutasid.




Viimati muutis seda Audrina (21/1/2010, 19:14). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime21/1/2010, 15:10

Mm... mõned kirjavead, just sõnade kirjutamisel.
Muidu, see oli päris vägev, et Sebastian solvus ja värki Razz
Muu... ei midagi erilist xD

Uut siis Razz
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime21/1/2010, 15:50

Hm, see lause "Me peame ajalukku minema," ajas mind nii kohutavalt naerma, sest ma ei saanud esialgu mõttele pihta. Muidu täitsa hea . Uut!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Physical Education 12 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Physical Education 12   Physical Education 12 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Physical Education 12
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 8Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: