MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Naerata, homme on veel hullem!

Go down 
+3
WorldIsYours
GossipGirl
Kristinap8
7 posters
AutorTeade
Kristinap8
Tasane
Kristinap8


Female Postituste arv : 1
Age : 28

Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime7/3/2010, 00:44

Okei, proovin midagi välja moosida...kas tuleb midagi välja ja kas jätkata?!

Siin ma olen! Istun üksinda, vaatan vanast majaaknast välja kaugustesse. Paduvihm, mis muudab vaate uduseks, on ainuke helitekitaja selle kõledust tekitava maja katuse vastu trummeldades. Kõledaks teeb maja see, et see on mahajäetud, pime ja asub paksu metsatuka keskel. Põhjus miks ma siin olen sai alguse 16 aastat tagasi 8.oktoobril, mil mina sündisin.

Lähemalt: Kui mu ema mu sünnitas põdes ta vähki ja seetõttu ta suri sünnitusel. Isa palus emal teha aborti, et ennast ravida lasta ent Ema ei kuulanud teda, loobudes kiiritusest. Peale surma võttis isa mu küll omaks, aga ta pole mulle seda kunagi andestanud ja süüdistab mind tema kõige kallima inimese ära võtmise eest. Kui ma aina suuremaks kasvasin ei varjanud isa ema kohta midagi. Hõõrudes mulle nina alla, et mina põhjustasin selle kaotuse. Paljudel õhtutel tuli ta purjuspäi koju röökides ja lõhkudes.

Hiljem, kui olin 12, hakkas isa rõõmsamana koju tulema ja varsti selgus ka põhjus. Nimelt oli ta leidnud uue naise. Algul arvasin et see on hea asi, aga kui nad teatasid, et hakkasid abielluma, tundsin tõelist piina kogu need tunded endast välja karjuda. Alles oli ta mind süüdistanud kui mõrvarit ja nüüd on nägu naerul oma uudisega nagu ema poleks kunagi olemas olnud! Igatahes teades, et minu arvamust keegi ei arvesta, otsustasin sellega leppida. Võib-olla on nii parem kui isa liigub edasi oma eluga ja säästab mind piinadest. Lõpuks. Ei läinud kaua, kui nad teatasid, et saan omale poolvenna. Olin siis 14 ja tõeline tunnetest ülepulbitsev pubekas. Seda asja ma nii kergelt ei võtnud, hoopis keerasin päris ära. Lõhkusin, nutsin, karjusin kõik välja, mis mind oli vaevanud. Sain selle eest koduaresti, koos mitmete keeldude ja korraliku peapesuga.

Igatahes peale tite sündi ei ole mind "vanemate" jaoks olemas. Isa ei huvita minu tegemised ja kasuema veel vähem. Ma ainult käisin koolist koju jne. Varsti hakasin hiljem koju tulema, kui üldse sinna jõudsin. Sekkusid peod koos alkoholi ja narkootikumidega. Isa ei huvitanud ka see, ainult käseb du¹¹i all käija, et ma tobi ja alkoholi järgi ei haiseks. Vot siis mulle küll aitas. Karjusin või pigem röökisin isale selliseid roppusi, mis segunesid sõnadega:"MA VIHKAN SIND!". Ruttu jooksin oma tuppa ja toppisin spordikotti tähtsamad asjad ja kihutasin sealt majast välja. Ma olin liiga vihane, et mõelda kuhu minna ja nii uitsain mööda teid ja metsi kuni leidsin selle maja.
Andmed: Andra Loora, 16, kodutu
16 ja kodutu! Irooniline kas te ei leia....

Otsin kotist küünlaid, et natukenegi valgust saada. Lõpuks, need leidnud ja põlema pandud, keeran suvalised riided kägaraks kokku, pea alla, ja päevateki peale, et päris ära ei külmaks. Nii heidan pikali ja unemati hakkab kohe oma tööst teadma andma, sest peagi olen nn. unedemaal.


Nüüd veel küsin et kas jätkata?:)
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime7/3/2010, 00:59

Mina tahan, et sa jätkaksid, sest hea jutt tundub tulevat! :) Esimene osa meeldis väga.
Tagasi üles Go down
WorldIsYours
Juubilar
WorldIsYours


Female Postituste arv : 150
Age : 31
Asukoht : Seal, kus juhtub:)

Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime7/3/2010, 14:28

Mulle meeldis ka.:)
Tagasi üles Go down
kkaia-
Naerupall
kkaia-


Female Postituste arv : 10
Age : 27

Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime7/3/2010, 14:59

hea . :)
jätka .
Tagasi üles Go down
http://kkaiiiiaaamsjaa.blogspot.com/
StripedMämmu
Võlur
StripedMämmu


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Jõhvi

Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime7/3/2010, 19:21

Hea jätka Very Happy
Aga pikemad osad võiksid olla lol!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime7/3/2010, 19:38

Mulle meeldis ka :)
jätka ikka ja pikemaid osi jah Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime7/3/2010, 19:41

Armas.
Tagasi üles Go down
StripedMämmu
Võlur
StripedMämmu


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Jõhvi

Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime13/3/2010, 15:36

millal uus osa Very Happy?
Tagasi üles Go down
StripedMämmu
Võlur
StripedMämmu


Female Postituste arv : 59
Age : 27
Asukoht : Jõhvi

Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime17/3/2010, 18:52

Milla uus osa Very Happy?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Naerata, homme on veel hullem! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Naerata, homme on veel hullem!   Naerata, homme on veel hullem! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Naerata, homme on veel hullem!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hetkel veel pealkirjatu.
» pealkirjatu ilmselt veel.
» I osa, pealkiri veel puudub, aga lugege! :)
» Oleme veel siiski noored
» Veel viimane soov

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Armastusjutud (vanemad)-
Hüppa: