MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Remember me

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Remember me Empty
19042010
PostitamineRemember me

Tuju: Very Happy Razz I love you Very Happy
Lause: "Ah,mina lihtsalt skipin selle."
Laul:Remember Me Score Marcelo Zarvos - 03 - "I Know You Can Hear Me"

Täna oli tore. Hommikul väike egolaks-kaks nädalat tagasi ostetud püksid ei käinud jalga. Ma arvan,et ma võtsin vale numbri,sest ma olen neid varem proovimas käinud,aga minu arust ma proovisin enne ostmist ka. Ema viskas t¹eki ka ära muidugi Rolling Eyes

Siis matas ma esimene tund rääkisin temaga ja siis ta ütleski selle lause seal üleval,ühe segase ülesande kohta. Teine tund arvutiklassis,vaatasime kunstitesti materjale,mis tähendas seda,et meil oli u.100 pildiline slideshow ja iga üks luges arvutist ühe pildi pealkirja ja asukoha ja siis osade piltide puhul arutasime,mis pm tähendas seda,et mina kuulasin terve tunni arvutist Remember Me sountracke. Very Happy

Siis mul oli trennini 1,5 tundi aega ja ma otsustasin sõita sõbrannaga nõmmele ja tagsi linna. Suht mõttekas,aga suva see. Siis jõudsime tema peatusesse,me ei läinud tema bussiga,vaid 14ga et Sannuga rääkida,aga see reetur hakkas mingi 8.ikuga rääkima ja meile jäi Tema ja ta sõber. Siis me olime nende kõrval pm ja kuna ta istus,siis muidugi oli vaja korra,ka mu kotti taguda,eks ole. Rolling Eyes Poisid on nii lapsikud. Siis kui sõbranna peatus tuli,kus ta ka maha läheb,siis ta ütles mulle,et mul pole mõtet maha minna,sõitku ma parem ringi ära,sest järgmine peatus lõpppeatus ja kuna mul suht vähe aega otsustasin teda usaldada,kuigi kui ma oleks oma sõbrannaga vastaspeatusesse läinud,oleks ma sama,võib olla isegi varasema bussi peale jõudnud ja ühtlasi saanud juttu ajada. Minu arust ütles ta pärast seda ka "Aga sa võid siin ka maha tulla." sellise häälega nagu ta seda oleks tahtnudki,aga uksed pandi juba kinni. Crying or Very sad Aga suva see,ma nägin neid pärast bussikas. Very Happy

Trennis oli tore,hästi kihvtid koreograafiad meid,suht muudeti ka,palju huvitavam. Mul reedel esinemine ka mingis vene koolis hispaania päevadel. Very Happy

Ja reedel ma käisin Katiga kinos,enne seda söömas ja poes ja me istusime hessis mingi 45.minta ja äkki ma sain aru,kui minu moodi ta on. Igal asjal samal arvamusel pm. Siis õhtul teist korda "Remember me"d vaatama,Kati nuttis lõpus,ma ka esimene kord,aga teist korda oli küll kurb,aga pisaraid ei tulnud. Aga need soundtrackid on megad,kuigi ma tavaliselt klassikalist musa ei kuula,siis need on lihtsalt megailusad,klaver ja keelpilliorkester. Soovitan kuulata. Wink

Emma Very Happy
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Remember me :: Comments

Audrey
Re: Remember me
Postitamine 19/4/2010, 19:53 by Audrey
Ma olen kuulnud jah, et "Remember Me" pidi hullult hea film olema Very Happy
Emma
Re: Remember me
Postitamine 19/4/2010, 20:23 by Emma
MEGAHÜPERSUPERÜLIHEA. Very Happy Very Happy Very Happy
Re: Remember me
Postitamine  by Sponsored content
 

Remember me

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Remember Me, My Dearest
» A walk to remember
» Remember you or not - I love you!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: