MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Liiga närvis,et pealkirja mõelda

Go down 
AutorTeade
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Liiga närvis,et pealkirja mõelda Empty
20062010
PostitamineLiiga närvis,et pealkirja mõelda

Jah,ma tean,et ma peaksin nüüd kirjutama pikalt,mis vahepeal toimunud on,pulmadest ja kõigest,aga ma olen juba praegu nii närvis,et ma ei suuda. Asi selles,et meil on täna flamenko hooaja lõpukontsert Lindakivis. Kell 6 hakkab,aga mina pean kohal olema juba kell 4,kui hakkavad proovid,ja kuna mul on 4 tantsu,siis mul tuleb tund aega järjest proov-kleidivahetus-proov. Mul on 3 erinevat kleiti,ma kava keskel vahetan nii,et üks tants,siis kähku riietusruumi vahetama,nii kaua kui üks tants läbi saab,siis veel üks tants,siis jälle riietusruumi,kus aega vaid ühe numbri jagu ja siis tants. Siis on aega ja vahetan uuesti punase kleidi ja siis lõpus tantsin ka. Õudne,ma ei suuda ära imestada kahte tüdrukut,kellel on 6 tantsu..

Aa ja siis päeva lauluks võiks olla see rumba,mida me millegi pärast lõpuni ei õppinud,ja selle asemel 3 nädalaga uue tantsu õppisime (mida ma õnneks ei esita). Mulle väga-väga meeldisa see muusika.

Ja nüüd ma tahaks,et mu käed ei väriseks,sest hullult paha on kirjutada,kui käed klaviatuuri peal hüppavad.

Emma
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Liiga närvis,et pealkirja mõelda :: Comments

Audrey
Re: Liiga närvis,et pealkirja mõelda
Postitamine 20/6/2010, 16:01 by Audrey
Uhh, ma loodan, et sa saad hakkama Wink
Emma
Re: Liiga närvis,et pealkirja mõelda
Postitamine 21/6/2010, 13:00 by Emma
Okei,ma tean,et see kõlab imelikult,aga hoolimata sellest,et mul tuli minu arust suht hästi välja,siis ma üldse ei nautinud esinemist nagu varasematel aastatel. Eelmine aasta oli küll ka 3 tantsu,aga 2 tantsu olid järjest ja siis oli pikalt aega ja siis kolmas nii et ma sain vahepeal rahuneda,see aasta oli suht paanika kolm tundi järjest. Mul ema ka ütles,et ma ei naeratanud kordagi. Kuidagi halva tunde jättis see esinemine. Sad
Audrey
Re: Liiga närvis,et pealkirja mõelda
Postitamine 21/6/2010, 13:03 by Audrey
Hea esinemise tagab hea tuju/enesetunne.
 

Liiga närvis,et pealkirja mõelda

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 Similar topics

-
» Pealkirjatu (ehk soovitage pealkirja)
» Liiga hilja.
» Liiga hilja !!!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Varia :: Blogid :: Emma blogi.-
Hüppa: