MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Esimene "Suleselts"

Go down 
+14
Prince Kirameki
Wissel
-Ene-
Everleigh
Bubblegum
Pingu
Naughty
Cilen
Keku
Mezilane
Dragomira
*Nastik.
Audrey
nasicc
18 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 18:23

Ohhoo, mind on ka toimetajaks märgitud, kuigi ma tegin vähe Very Happy Ma võin aidata ka järgmise numbri toimetamise juures, kui vaja ja mul on ära anda üks luulekogu arvustus, kui midagi sellist ära peaks kuluma, ülikooli jaoks sai koostatud Razz

Mulle meeldis väga "Jane Eyre'i" filmide arvustus. Ma olen näinud ainult 2011. aasta versiooni, mis oli minu meelest päris hea, aga nüüd tuli tahtmine ka 1996. aasta versioon ära vaadata.

Wissel, avamiseks sobivad Adobe Reader (nagu nasicc mainis) ja näiteks ka PDF Complete Special Edition, mul on arvutis ainult see ja see teeb ilusti lahti.

Mulle kuukiri meeldis, see on päris vahvasti välja kukkunud, kuigi omaloomingut oleks võinud rohkem olla.
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 18:54

No uudiste all olemegi silmas pidanud ka romaanivõistlusi jne. See on juba ammu arutamisel olnud. Esimesest uudised puudusid, nagu sa isegi märgata võisid.


Viimati muutis seda Audrey (18/7/2012, 19:02). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 19:00

Väga hea oli minu arust, aga liiga palju teksti oli, nagu ei viitsinud mõnda asja lugeda. Aga horoskoop oli väga hea, täppi läks, mõtlesite ise horoskoobi ? :) Muidu oli väga huvitav ja kohe oli näha, et sellega oli vaeva nähtud :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 20:54

Kui teksti on liiga palju, siis on alati võimalus sisse viia Nii Et Sa Oled Kirjanik? (NESOK) koomuskinurga... Võtan huvitavaid seiku kirjutamiselust juba praegu vastu. :3 Selle joonistamise ja hoolitsemisega saaksin hakkama küll...
Mingi hetk sai kuhugi visatud Tom Prestoni "So You're A Cartoonist?" link, mille alusel see idee tekkis.

Ja toimetajana olen endiselt täiesti olemas. Lihtsalt selleks, et uute õigekirjareeglite kiuste kas või lahku ja võib-olla sidekriipsuga kirjutatud oleksid. :)

Naughty kirjutas horoskoobi, Wissel.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 21:28

Naughty horoskoop läks minu puhul ka suht täppi. Birxul on võimed Neutral
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 21:50

Jeeee...Ma ikka püüdsin seda teha ka. Isegi pildid joonistasin ja toimetasin isiklikult nasiccu kätte. Nasicc, me peame sinuga miskiaeg kokku saama xD Tahaks neid tagasi Razz Ja Sille ma tahaks sinult midagi küsida, aga seda natukene privaatsemalt. Wink
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 22:02

Ma lugesin ka selle lõpuks korralikult läbi. Päris kenasti on välja tulnud. Horoskoop ei pidanud minu puhul paika aga noh.. jah. Kindlasti võin ka mina aidata, kui vaja. Eks Nasicc annab teada kuidas ja mida täpsemalt vaja on.
Tagasi üles Go down
Wissel
Kojamees
Wissel


Female Postituste arv : 29
Age : 26

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 22:26

Horoskoop oli kohe eriliselt hea minu puhul.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 22:28

Ma reede-pühap Haapsalus. Very Happy
Ah well, kobi MSNi, Birx. Very Happy

Ja tore, et üldiselt teile asi ikka meeldib. :)
Tagasi üles Go down
Bubblegum
Juubilar
Bubblegum


Female Postituste arv : 167
Age : 24
Asukoht : Kodu.

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime18/7/2012, 23:37

Võin intervjuusid teha, kui vaja :)
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 00:18

Ma mõtlen, et ma jään siiski horoskoobi juurde, sest noh pilte vast uusi vaja pole. Ma muidu saatsin selle korra jaoks ka ühe lühijutu, aga Sille vist ei leidnud seda. Razz Võib vb järgmisse lehte asja saada. Wink
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 20:15

Minu horoskoop selles osas, et ma olen rahulik ei läinud täppi. Ma olen väga temperamentne ja lähen kergesti vihaseks. Very Happy Ma ambur muidu.

Aga muidu oli lahe ja huvitav. Silmal oli hea vaadata neid horoskoobi pilte. Nii kenad. Very Happy

Ja ma võin ka aidata kui vaja. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 20:21

Kuule, see polnud terve elu kohta horoskoop.
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 20:29

"Sina oledki see, kes sümboliseeribki rahulikkust..." ja "Sinu rahulik olemus on suureks...". Kõlab küll sedamoodi, et ma olengi läbinisti rahulik inimene. Very Happy Aga noh, kui teistel läks täppi, siis pole erilist vahet.

Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 21:38

Ega ma uurisin ka veidi tähtkujude kohta, ma päris ns ei kirjutanud. Lihtsalt inimesed on erinevad, aga muidu amburi tähtkuju kohta on kirjutatud, et nad on rahulikud jne. Loomulikult ei pruugi see kõigi puhul paika pidada ja kindlasti ei peagi, aga millal enne on horoskoop kõigi puhul paika pidanud, isegi mitte pädeva horoskoobi kirjutaja horoskoobid ei pea paika.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 21:55

Minu arvates on igapäevane/nädalane/misiganesene horoskoop üldse üks igavene hunnik muinasjuttu.
Mitte et see takistaks mul iga tegelase sünnipäeva tarvis horoskoobiraamatust nende omadusi lugemast, et tähtkuju valida.


Viimati muutis seda Takuya Kenzo (19/7/2012, 22:04). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 21:56

Õigust räägid Wink
Tagasi üles Go down
AliceInWonderland XD
lehm
AliceInWonderland XD


Female Postituste arv : 642

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 21:59

Jah, minu isa nimetab horoskoopi soku sitaks. Laughing Ma ei tea miks muidugi, aga jah! Ega minagi neisse väga usu.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 22:03

TK, mis sul seal väikses kirjas on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 22:04

Enam mitte nii väike. :3
Alles täna valisin ühele tegelasele tähtkuju, lugedes vastavast raamatust ("Horoskoobid tüdrukutele") tähtkujude kirjeldusi.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime19/7/2012, 22:33

Ah nii Very Happy Aga see tegelikult ju üsna normaalne Very Happy Ma olen ka seda alateadlikult vist teinud.
Tagasi üles Go down
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime31/7/2012, 20:55

Lahe oli lugeda, tublid. Wink
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime31/7/2012, 22:05

Horoskoobist nii palju, et ma kerisin algul kohe alla, sest tavaliselt on Kalad kõige all. Igatahes otsisin ma lõpuks päris pikalt Kalasid taga enne kui need üles leidsin. Very Happy

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime1/8/2012, 03:49

Lõpuks vähemalt leidsid kalad üles Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime1/8/2012, 11:59

Jah Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Esimene "Suleselts" - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene "Suleselts"   Esimene "Suleselts" - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Esimene "Suleselts"
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Suleselts #4
» Suleselts #3
» Suleselts #2
» Suleselts 3 - kevad 2013

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Suleselts-
Hüppa: