MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2014 :):)

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2014 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2014 :):)   2014 :):) - Page 3 Icon_minitime28/12/2014, 19:01

50.

2014 :):) - Page 3 V%C3%A4ljavalitu

Väljavalitu

Autor: Kiera Cass
Lehekülgi: 300
Tutvustus: Kolmekümne viie tüdruku jaoks on Valik erakordne võimalus – ainus väljapääs neile sündides ette kirjutatud saatusest. Mõelda vaid! Kanda printsessikleite ja kiiskavaid kalliskive. Elada palees ja võidelda võrratu prints Maxoni südame pärast. Aga America Singeri jaoks on see õudusunenägu. Esiteks tähendab see lahkumist tema suurest armastusest Aspenist – mehest, kes kuulub temast aste madalamasse kasti. Ja teiseks kodu maha jätmist, et konkureerida krooni nimel, mida ta sugugi ei ihalda. Rääkimata elamisest palees, mida igast suunast ründavad mässajad.
Aga siis kohtub America prints Maxoniga. Vaikselt hakkab ta mõistma, et tulevik, millest ta kunagi isegi unistada ei tahtnud, võib olla võrratum kui kõik muu, mida ta seni elus nii tähtsaks ja kindlaks oli pidanud.
Minu arvamus: Paljud "bestselleri" nime saanud raamatud ei vääri enda tiitlit, aga ma ei saa sinna midagi parata, et pean ütlema, et see raamat ja kardetavasti ka kogu triloogia väärib seda. Sain raamatu endale jõuludeks ning läbi lugemiseks kulus vaid tänane päev. Ooo jaa.
Olin alguses, üleüldse kui nägin, et see raamat on eesti keelde tõlgitud, suhetlist kahtleval seisukohal. Olin seda kaant varemgi korduvalt näinud, aga kui päris aus olla, tundus see mulle üpris pealiskaudne raamat. Jõulukingiks sai ta mul on ka ema poole valitud nii et igati juhuslikult kätte saadud raamat. Ja ma ei saa ikka üle ega ümber, kui neetult palju ikka raamatute eest seda krabisevat soovitakse.
Printsessi ja krooni teema oligi see, mis mind selle raamatu osas kahtlema pani. Juba lugema hakates olin kindel, et Mer armub printsi ära ja siis tuleb hullult takistusi, et Viiendast kastist neiu ikka ei sobi ja siis tuleb veel Aspen vahele ja...
Aga....
Just.
America, sa oled ikka üli kihvt neiu. Olgem ausad, isegi mina läheks veidi pööraseks, kui peaksin kas või prints Harryt kaugelt nägema, aga no tema... Haha Very Happy
Ma ei taha siia suurt midagi kirjutama hakata, aga ma lihtsalt pean veelkord kordama, et see oli suurepärane raamat ja väike uurimine andis ka teada, et loodetavasti saab järgmist osa lugeda juba uue aasta jaanuari lõpus. Very Happy Kui hästi läheb.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

2014 :):) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2014 :):)   2014 :):) - Page 3 Icon_minitime31/12/2014, 11:32

Ja taaskord on üks aasta otsakorral. Lootsin see aasta lugemises olla tublim, kui eelmine aasta, aga no näed sa siis... Neid uusaasta lubadusi ei tasu eal anda, nagunii ei täitu Very Happy
Loodan vaid et järgmine aasta ma midagigi loen ja et suvi oleks täis suurepäraseid raamatuid.

Aga selle aasta kokkuvõte siis:

50 raamatut ja 16978 lehekülge.
Tagasi üles Go down
 
2014 :):)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 2014
» 2014
» 2014
» 2014

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Cilen-
Hüppa: