MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2015 ja uue hooga

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime9/4/2015, 16:20

23

Pealkiri: City of Lost Souls

Autor: Cassandra Clare

Tutvustus:What price is too high to pay, even for love? When Jace and Clary meet again, Clary is horrified to discover that the demon Lilith’s magic has bound her beloved Jace together with her evil brother Sebastian, and that Jace has become a servant of evil. The Clave is out to destroy Sebastian, but there is no way to harm one boy without destroying the other. As Alec, Magnus, Simon, and Isabelle wheedle and bargain with Seelies, demons, and the merciless Iron Sisters to try to save Jace, Clary plays a dangerous game of her own. The price of losing is not just her own life, but Jace’s soul. She’s willing to do anything for Jace, but can she still trust him? Or is he truly lost?

Tüüp: e-book

Lk arv: 535

Minu arvamus: Ma... ma ei tea. Clary hakkab mulle üha vähem meeldima, see "true love" ei ole mingi armastus, see on mingi puhas rahuldamata kirg ja kinnisidee ja mingi omamisvajadus. Suht kahjulik lugemisvara noortele tüdrukutele. Plot oli okei. Simon on tore. Alecist oli lõpus kahju veidi, aga mitte väga.

6.5/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime14/4/2015, 21:14

24

Pealkiri: City of heavenly fire

Autor: Cassandra Clare

Tutvustus: In this dazzling and long-awaited conclusion to the acclaimed Mortal Instruments series, Clary and her friends fight the greatest evil they have ever faced: Clary's own brother.
Sebastian Morgenstern is on the move, systematically turning Shadowhunter against Shadowhunter. Bearing the Infernal Cup, he transforms Shadowhunters into creatures out of nightmare, tearing apart families and lovers as the ranks of his Endarkened army swell.
The embattled Shadowhunters withdraw to Idris - but not even the famed demon towers of Alicante can keep Sebastian at bay. And with the Nephilim trapped in Idris, who will guard the world against demons?
When one of the greatest betrayals the Nephilim have ever known is revealed, Clary, Jace, Isabelle, Simon, and Alec must flee - even if their journey takes them deep into the demon realms, where no Shadowhunter has set foot before, and from which no human being has ever returned...
Love will be sacrificed and lives lost in the terrible battle for the fate of the word in the thrilling final installment of the classic urban fantasy series The Mortal Instruments!

Tüüp: e-book

Lk arv: 725

Minu arvamus: Pikk ja lohisev ja imelik veidi. Lõpp- mis suur ohverdus see nüüd õieti oligi? Murtud südames kasvavad kinni ja see ei ole sugugi maailma lõpp, kui keegi oma armastatust ilma jääb. Ma oleks kõrgemad punktid andnud, kui keegi tõsistest peategelastest oleks surnud. Aga samas, sarja lõpetuseks paras lõpp. Fännid nõuavad ju surematut surematut armastust.
6.5/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime20/4/2015, 11:38

25

Pealkiri: I, Robot

Autor: Isaac Asimov

Tutvustus:Here are stories of robots gone mad, of mind-read robots, and robots with a sense of humor. Of robot politicians, and robots who secretly run the world--all told with the dramatic blend of science fact and science fiction that has become Asmiov's trademark

Tüüp: e-book

Lk arv: 225

Minu arvamus: Väga mõnus lugemine. Paneb kohe fantaasia lendama ja kaasa mõtlema. Hea on vahelduseks lugema midagi sellist tarka ja innovaatilist (mida ta ka omal ajal kindlasti oli
9/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime26/4/2015, 19:53

26

Pealkiri: Asum

Autor: Isaac Asimov

Tutvustus:HARI SELDON -- ...sündinud Galaktika Ajastu 11 988. aastal, surnud 12 069. Tavaliselt antakse aastad jooksva Asumi ajastu tähistuses, so --79 kuni 1 A. A. Sündinud keskklassi perekonnas Heliconil, Arcturuse sektoris (kus ta isa kaheldava autentsusega legendi järgi oli tubakakasvataja planeedi hüdropoonilises vabrikus), ilmutas ta juba varases nooruses hämmastavat andekust matemaatika alal. Arvukalt on säilinud lugusid tema võimetest ja neis esineb vasturääkivusi. Räägitakse, et kaheaastaselt oli ta...
...Kahtlemata oli tema panus suurim psühhoajaloo alal. Enne Seldonit oli see üksnes ähmane aksioomide kogum; tema jättis endast järele sügava statistilise teaduse...
...Kõige autoriteetsemaid andmeid tema elust pakub biograafia, mille on kirjutanud Gaal Dornick, kes noore mehena tutvus suure matemaatikuga kaks aastat enne viimase surma. Lugu nende kohtumisest...
GALAKTIKA ENTSÜKLOPEEDIA

Tüüp: e-raamat

Lk arv: 175

Minu arvamus: Ma ei jaganud alguses matsu välja, mis toimub, kuid mida edasi aeg läks, seda enam ma hakkasin mõistma selle raamatu geniaalseid ideid. Klassikaline ulme, kus tegelased on tagaplaanil, aga ideed on esiplaanil. 8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime2/5/2015, 20:55

Pealkiri: Asum ja impeerium

Autor: Isaac Asimov

TutvustusKloun istus kiiresti maha. Bayta vaatas põrandale. Aegamisi, aegamisi tõmbas ta alahuule hammaste vahele.
Mis lausus kähiseva sosinaga: «Ma olen veendunud, et Teine Asum suudab võita, kui Muul teda enneaegselt ei taba. Ta on hoidnud oma saladust; seda saladust on tarvis hoida; sel on oma eesmärk. Te peate sinna minema; teie poolt edastatav informatsioon on elulise tähtsusega... see muudab kõik. Kas te kuulete mind?»
Toran hüüdis peaaegu paaniliselt: «Jah, jah! Ütle meile, kuidas sinna pääseda, Ebling! Kus ta asub?»
«Ma võin teile öelda,» lausus nõrk hääl.
Ta ei teinud seda kunagi.
Bayta, näost tardunud ja kahvatu, tõstis aatomipüstoli ja tulistas. Lask kajas vastu. Vööst kõrgemal polnud Mis'i enam olemas ja tema taga seinas haigutas sakiliste äärtega auk. Kangestunud sõrmede vahelt libises Bayta relv põrandale.

Tüüp: e-raamat

Lk arv: 192

Minu arvamus: Mulle meedlivad tema lahendused probleemidele, nende lugemine on nii köitev. Nagu loeks krimiromaani, mis on päriselt ka huvitav,
8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime2/5/2015, 21:00

28

Pealkiri: Asum ja impeerium

Autor: Isaac Asimov

Tutvustus: Teine Asum üritab teha kõik, et end Asumi eest varjata. Nende varju jäämine on ülioluline, isegi oleks parem, kui nende olemasolu ei usuta. Saab selgeks Teise Asumi tõeline eesmärk ja olemus.

Tüüp: e-raamat

Lk arv: 192

Minu arvamus: Mitte nii hea kui teised kaks, kuid endiselt huvitav. Ta kirjutab naiskaraktereid viletsalt. Aga sisust: asi kiskus veidi ebaloogiliseks. Ennem oli kõik puhas teadusulme ja siis läks juba veidi fantaasia valdkonda- tunnete mõjutajate ülemvõim? Hmm... no ma ei tea. Väga mugav lahendus
6.5/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime18/5/2015, 13:11

29

Pealkiri: Archaeology: Theories, Methods, and Practice

Autor:  Paul G. Bahn, Colin Renfrew

Tutvustus: The most authoritative and up-to-date archaeology textbook, revised and updated, and now in full color. Since its first edition, Renfrew and Bahn's Archaeology: Theories, Methods, and Practice has been the leading academic source on what archaeologists do and how they do it. This indispensable resource is a comprehensive introduction to archaeology's theories, methods, and practices in the field, the laboratory, and the library. Archaeology is organized around the key questions that archaeologists ask about the past and details the theories and methods used to answer those questions, from technical methods to theoretical approaches. The Sixth Edition has been thoroughly revised and updated to include the newest developments in the field and features an attractive new full-color design with additional box features, extensive drawings, charts, and photographs. Please note that this version of the ebook does not include access to any media or print supplements that are sold packaged with the printed boo

Tüüp: pehmekaaneline, suur formaat

Lk arv: 651

Minu arvamus: Tiheda kirjaga ja kohati raskesti mõistetav, aga oi kui huvitav. Muidugi mitte nii huvitav ,et ma oleks ühe korraga läbilugenud, kuna mul oli vaja ikkagi mõttega asja läbi seedida. Aga väga hea ja kasulik.
8/10
6.5/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime27/5/2015, 21:47

30

Pealkiri: Metro 2033

Autor: Dmitry Glukhovsky, M. David Drevs

Tutvustus: TAasta 2033. Kogu maailm on varemeis. Inimkond on peaaegu hävitatud. Moskva on muutunud radiatsioonist mürgitatud ja koletistega asustatud viirastuslinnaks. Vähesed ellujäänud inimesed on varjunud Moskva metroosse, maailma suurimasse tuumavarjendisse. Metroojaamad on muutunud linnriikideks ning tunnelites valitseb pimedus ja õudus. Artjomil, VDNH elanikul, tuleb minna läbi terve metroosüsteemi, et päästa kohutavast õnnetusest oma jaam, aga võib-olla ka terve inimkond.

Tüüp: kõvakaaneline

Lk arv: 510

Minu arvamus: Vene ulme on huvitav. Poole peale oli jutt põnev, aga siis hakkas veidi ära vajuma. Lõpp oli ka suht... no ma ei tea. Kontekstist väljas. Aga samas ma nautisin lugemist.
8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime4/6/2015, 13:47

31

Pealkiri:Interview with the Vampire

Autor: Anne Rice

Tutvustus: Here are the confessions of a vampire. Hypnotic, shocking, and chillingly erotic, this is a novel of mesmerizing beauty and astonishing force—a story of danger and flight, of love and loss, of suspense and resolution, and of the extraordinary power of the senses.

Tüüp: e-raamat

Lk arv: 342

Minu arvamus: Klassika. Eesti keeles saab paremini aru, kuna Rice sõnavara on nii rikkalik ja mitmekesine. Ma hakasin seda üldse sellepärast lugema, et järgedega edasi minna
9/10


Viimati muutis seda Tuki (1/7/2015, 11:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime7/6/2015, 23:24

32

Pealkiri: PEREÄRI. Vürstkaupmehed. Esimene raamat

Autor: Charles Stross

Tutvustus:
Helkivas soomusrüüs rüütel, latern piigi otsa riputatud, patrullib oma sõjasalgaga sügisöisel metsateel – umbes seal, kus meie maailmas asuks Bostoni eeslinn. Järsku kostab põõsastest krabinat, keegi nagu liigutaks... Rüütel haarab sadulakaarelt automaadi ja tulistab igaks juhuks paar valangut. Hiljem leitakse põõsastest paar roosasid toasusse.
Hiliskeskaegses Gruinmarkti kuningriigis on see VÄGA halb uudis. Susside omanik, 32 aastat vana majandusajakirjanik Miriam Beckstein jõuab ehmunult tagasi endale ja meile tuttavasse maailma ning aasta on endiselt 2002, aga tal on tükk aega väga paha olla. Siiski pole tema seiklused sellega lõppenud, pigem vastupidi. Ning kui sümpaatne mees hästiistuvas ülikonnas ulatab talle plaatinakarva krediitkaardi, öeldes, et hertsog Lofström palus jääda esialgu kahe miljoni dollari piiridesse, siis võivad mõned seiklused ju isegi meeldivad tunduda.

Tüüp: pehme köide

Lk arv: 312

Minu arvamus: Kuna tegu on üdini ameerikaliku teosega, siis läheb juba üks punkt eos maha. MA ei salli selliseid. Tegevus oli üsna lohisev, loodan et järgmine osa on veidi põnevam. Peategelane on mõnusalt nupukas ja tark, kuid liialt uudishimulik- mis teeb ta tegelaskuju muidugi terviklikumaks.
7/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime11/6/2015, 12:35

33

Pealkiri: Tagasi minevikku

Autor: Ben Elton

Tutvustus:
Kui sul oleks üksainus võimalus muuta ajalugu... Kuhu sa läheksid? Mida sa teeksid? Kelle sa tapaksid?
On 1914. aasta 1. juuni. Hugh Stanton, endine sõjaväelane ja kuulus seikleja on sõna otseses mõttes kõige üksildasem inimene maamuna peal. Mitte keegi, keda ta varem tundis ja armastas, pole veel sündinud. Võib-olla ei sünnigi kunagi. Stanton teab, et varsti algab suur ja kohutav sõda. Kollektiivne suitsiidne hullus, mis hävitab Euroopa tsivilisatsiooni ja toob alanud sajandil häda miljonitele. Stanton teab seda, sest tema jaoks on see sajand juba ajalooks saanud. Teda valitakse seda ajalugu muutma. Ta peab sõja ära hoidma. Sõja, mis algab ühest kuulist. Aga kas üks kuul suudab tõesti hävitada kogu sajandi?
Ja kui suudab, kas üks teine kuul saab selle päästa?

Tüüp: pehme köide

Lk arv: 384

Minu arvamus: Väga põnev raamat. Seda ma arvasin ette, et muutmine toob midagi halba kaasa ja nagunii kui tapad ühe inimese, siis tõuseb teine esile. Ja lõpuks tuli üldse välja, et 1914 aastasse rännanuid on mitukümmend ja ajalugu käib juba mitukümmend korda ringi, iga kord kas tapetakse uus inimene või hoitakse mingi mõrv ära. Woah. Tuli välja, et loo peategelase reaalsuses oligi vaid üks maailmasõda, teist ei olnud. Ja see, mis ta ära hoidis, muutus miljon korda hullemaks. Pole ammu midagi nii head lugenud.
Muidugi kui ma hakkasin põhjalikumalt selle peale mõtlema, sisi asi jäi ühekülgseks. Kõik üritasid atentaate korraldada, unustades et märtereid mälestatakse intensiivsemalt. Mina oleks mürgitanud või üritanud kuidagi muud moodi asjade käiku mõjutada.
10/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime1/7/2015, 11:07

34

Pealkiri: PEIDUS PEREKOND. Vürstkaupmehed. Teine raamat

Autor: Charles Stross

Tutvustus:
Romaani „Pereäri“ järjes jätkuvad Bostoni majandusajakirjaniku Miriam Becksteini seiklused. Eelmises romaanis avastas Miriam oma paralleelmaailmas elavad sugulased ja nendega kaasa tulnud kohustused ja tiitlid. Miriam (äsjaleitud perekonnale leedi Helge) asub äsja avastatud merkantilistlikus pseudoviktoriaanlikus paralleelmaailmas kasutama moodsaid äripraktikaid ja teadussaavutusi, et oma eesmärkideni jõuda, püüdes samal ajal ka lihtsalt elus püsida

Tüüp: pehme köide

Lk arv: 304

Minu arvamus: Ma ei tea... mul see peatetegelane on vastumeelne. Idee on ju raamatul super, aga vb mulle lihtsalt Stross ei sobi.
Mis ei takista mul ikkagi 3. osa ka lugemast Very Happy
6/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime3/7/2015, 13:39

35

Pealkiri: Making Money

Autor: Terry Pratchett

Tutvustus:
It's an offer you can't refuse.
Who would not to wish to be the man in charge of Ankh-Morpork's Royal Mint and the bank next door?
It's a job for life. But, as former con-man Moist von Lipwig is learning, the life is not necessarily for long.
The Chief Cashier is almost certainly a vampire. There's something nameless in the cellar (and the cellar itself is pretty nameless), it turns out that the Royal Mint runs at a loss. A 300 year old wizard is after his girlfriend, he's about to be exposed as a fraud, but the Assassins Guild might get him first. In fact lot of people want him dead
Oh. And every day he has to take the Chairman for walkies.
Everywhere he looks he's making enemies.
What he should be doing is . . . Making Money!

Tüüp: e-book

Lk arv: 394

Minu arvamus: Ja see on Pratchetti raamat, mida ma ei ole eesti keeles lugenud. Üllatuslikult. Aga mulle meeldis, selline vanakooli pratchettilik lugu. Huvitavate tegeleaste ja ootamatute pööretega.
8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime10/7/2015, 11:59

36

Pealkiri: The Vampire Lestat

Autor: Anne Rice

Tutvustus:
Once an aristocrat in the heady days of pre-revolutionary France, now Lestat is a rockstar in the demonic, shimmering 1980s. He rushes through the centuries in search of others like him, seeking answers to the mystery of his terrifying exsitence.

Tüüp: e-book

Lk arv: 481

Minu arvamus: Mitu korda parem kui "Intervjuu vampiiriga". Kuigi vahepeal läks ka see uimaseks ja ma ei jõudnud lugeda väga. Aga lõpp, see neetud lõpp oli nii põnev ,et peab vist järgmise osa ka ära lugema Very Happy Rice kirjutab väga keeruliselt ja ma päris native speaker ei ole, seega mul läks vist üsna palju kaduma tema peensustest.
8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime16/7/2015, 16:59

37

Pealkiri: Under The Dome

Autor: Stephen KIng

Tutvustus:
On an entirely normal, beautiful fall day in Chester's Mill, Maine, the town is inexplicably and suddenly sealed off from the rest of the world by an invisible force field. Planes crash into it and fall from the sky in flaming wreckage, a gardener's hand is severed as "the dome" comes down on it, people running errands in the neighboring town are divided from their families, and cars explode on impact. No one can fathom what this barrier is, where it came from, and when -- or if -- it will go away.
Dale Barbara, Iraq vet and now a short-order cook, finds himself teamed with a few intrepid citizens -- town newspaper owner Julia Shumway, a physician's assistant at the hospital, a select-woman, and three brave kids. Against them stands Big Jim Rennie, a politician who will stop at nothing -- even murder -- to hold the reins of power, and his son, who is keeping a horrible secret in a dark pantry. But their main adversary is the Dome itself. Because time isn't just short. It's running out.

Tüüp: e-book

Lk arv: 1074

Minu arvamus: Seda raamatut oli väga raske käest panna. Tegelased poevad naha olla- olgu nad nii vastikud või halvastikoheldud, ikka tahad näha, kes pääseb ja kes teenib välja oma karistuse. Lõpu kohta nii palju, et liiga kerge lahendus. Sellepärast võtan ka veidi hinnet alla. Kuulub minu Kingi esikolmiku hulka.
Jaaa nüüd sarja vaatama!
9/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime18/7/2015, 14:20

38

Pealkiri: The Sea and Little Fishes

Autor: Terry Pratchett

Tutvustus:
This is the story of the time that Granny Weatherwax didn't win the Witch Trials and was nice about it, too. It was horrifying.
"It's not right! She's got no right to go around being cheerful at people!"

Tüüp: e-book

Lk arv: 44

Minu arvamus: Noh... pani muigama küll. Mis sa lühijutust ikka arvata saad Very Happy
8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime26/7/2015, 10:49

39

Pealkiri: Sourcery

Autor: Terry Pratchett

Tutvustus:

Tüüp: ebook

Lk arv 276

Minu arvamus: When last seen, the singularly inept wizard Rincewind had fallen off the edge of the world. Now magically, he's turned up again, and this time he's brought the Luggage.
But that's not all....
Once upon a time, there was an eighth son of an eighth son who was, of course, a wizard. As if that wasn't complicated enough, said wizard then had seven sons. And then he had an eighth son -- a wizard squared (that's all the math, really). Who of course, was a source of magic -- a sourcerer

6/10


Lk arv:


Viimati muutis seda Tuki (30/7/2015, 09:58). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime26/7/2015, 10:53

40

Pealkiri: Seventh Son

Autor: Orson Scott Card

Tutvustus:n an alternate version of frontier America, young Alvin is the seventh son of a seventh son, and such a birth is powerful magic. Yet even in the loving safety of his home, dark forces reach out to destroy him.

Tüüp: ebook

Lk arv: 241

Minu arvamus: Lühike, aga tekitab huvi, mis edasi saab. Huvitavad konfliktid.


8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime30/7/2015, 10:07

41

Pealkiri: Red Prophet

Autor: Orson Scott Card

Tutvustus:Come here to the magical America that might have been
and marvel as the tale of Alvin Maker unfolds. The seventh son of a seventh son is a boy of mysterious powers, and he is waking to the mysteries of the land and its own chosen people.

Tüüp: ebook

Lk arv: 311

Minu arvamus: Ehk siis originaal "valged on lollid peast rasedad ja pärismaalased targad loodusega suhtlejad ja targad ning guess who's gonna die." Aga see oli tol hetkel originaalne, nii et pöidlad püsti. Mulle meeldib Orsoni lähenemine maagiale või võiks seda ka nimetada -"knack" nagu ta ise? Selline sisemine oskus või jõud.
7/10

8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime31/7/2015, 12:53

42

Pealkiri: Prentice Alvin

Autor: Orson Scott Card

Tutvustus: The Tales of Alvin Maker series continues in volume three, Prentice Alvin. Young Alvin returns to the town of his birth, and begins his apprenticeship with Makepeace Smith, committing seven years of his life in exchange for the skills and knowledge of a blacksmith. But Alvin must also learn to control and use his own talent, that of a Maker, else his destiny will be unfulfilled.

Tüüp: ebook

Lk arv: 342

Minu arvamus: Sain nipi, kuidas takistada muidu igava raamatu lugemise poolelijäämist takistada. Raamatu alguses peab lubama lugejale mõne he tegelase poolt sooritatut mõrva. Siis viitsid selle meh raamatu ka läbi lugeda. Tegelt väga igav ei olnud, aga nüüd on see muutunud klassikaliseks kangelaslooks, kus peategelane on erivõimetega. Aga tore.
7/10

8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime9/8/2015, 08:20

43

Pealkiri: Alvin Journeyman

Autor: Orson Scott Card

Tutvustus: Alvin Miller, a gifted seventh son of a seventh son, utilizes his skills as a Maker to help create a brighter future for America, but his task is further challenged by his ancient enemy, the Unmaker, who plots to end Alvin's life
.
Tüüp: ebook

Lk arv: 381

Minu arvamus: Kuidagi väga ideaalseks hakkab see tegelane muutuma. Ülimalt alturistlik ja puha. Verity tundub huvitav tegelane, teda võiks rohkem analüüsida.
7/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime9/8/2015, 08:22

44

Pealkiri: Heartfire

Autor: Orson Scott Card

Tutvustus: Peggy is a Torch, able to see the fire burning in each person's heart. From the moment of Alvin Maker's birth, when the Unmaker first strove to kill him, she has protected him. Now they are married. But Alvin's destiny has taken them on separate journeys. But only one slender path exists that leads through the bloodshed, and it is Peggy's quest to set the world on that path to peace.

Tüüp: ebook

Lk arv: 336

Minu arvamus: Huvitav alternatiivajalugu orjandusest. Päris hea oli seekord
8/10
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime9/8/2015, 08:32

Vahekokkuvõte: Seni on loetud 17 771 lehekülge. cheers
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime18/8/2015, 12:19

45

Pealkiri: The Moon is a Harsh Mistress

Autor: Robert A. Heinlein

Tutvustus: It is a tale of revolution, of the rebellion of the former Lunar penal colony against the Lunar Authority that controls it from Earth. It is the tale of the disparate people--a computer technician, a vigorous young female agitator, and an elderly academic--who become the rebel movement's leaders. And it is the story of Mike, the supercomputer whose sentience is known only to this inner circle, and who for reasons of his own is committed to the revolution's ultimate success.

Tüüp: ebook

Lk arv:  384

Minu arvamus: Põnev, põnev, eriti arvestades et see on kuuekümnendatel kirjutatud ulmekas. Väga hea näide, kuidas revolutsiooni korraldada.
8.5/10

17 771+384= 18 155
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime25/8/2015, 18:54

46

Pealkiri: TULUNDUSÜHISTU KLANN. VÜRSTKAUPMEHED.

Autor: CHARLES STROSS

Tutvustus: Vürstkaupmeeste sarjas leiab 21. sajandi Ühendriikides päris edukalt toime tulnud majandusajakirjanik Miriam Beckstein end järjest sagedamini leedi Helge rollist. Ja pealtnäha primitiivsed, keskaegses maailmas elavad sugulased oskavad seada talle väikesi lõkse, millesse ta järjepanu sisse astub, kahandades nii oma valikuvõimalusi. Ning mitte juhuslikult ei küsi sugulased usalduslikult leedi Helge abiellumisplaanide järele, selle asemel, et uurida, kuidas edeneb tema Uus-Britannia projekteerimisfirmal auruautode moderniseerimine.
Milline tüdruk ei unistaks siis abiellumisest ehtsa printsiga? Tõsi, prints on teatud peetusega. Kohe päris tugeva arengupeetusega. Aga tema lapsed oleksid troonipärijad. Mis avaks ka nende emale uusi võimalusi. Kihluspidu saab aga üsnagi ootamatu pöörde ja toob kohale ühe täiesti ootamatu külalise…

Tüüp: pehmekaaneline

Lk arv: 304

Minu arvamus: Ei. Aina igavamaks läks. Mind ei huvita, kuidas tema naisõigused seal kannatasid, liiga palju hala.
5/10

18 155+ 18459
Tagasi üles Go down
Sponsored content





2015 ja uue hooga - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: 2015 ja uue hooga   2015 ja uue hooga - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
2015 ja uue hooga
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2015 :):)
» 2015
» ##2015##
» 2015

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Võistlused :: Enim loetud raamatuid aastas :: Tuki-
Hüppa: