MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime4/4/2015, 14:30

Vähemalt oli põnev Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime7/4/2015, 22:36

Ma ei suuda otsustada, mida oma jutuga teha. Kas hakata siia üles panema või lihtsalt oodata ja siis pakkuda mõnele kirjastusele mingil hetkel. Samas pole siia nii ammu midagi peale luule pannud. Mu viimased teosed siin olid siis kui ma olin mingi 13-14 ja teise nimega.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime8/4/2015, 08:43

Sandara: No lugeda tahaks küll midagi. cyclops
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime8/4/2015, 21:03

Mmh... pluss, ma peaksin edasi kirjutama seda. Praegu on mingi 5lk umbes olemas. Ma lihtsalt kardan, et see on võib-olla veidi igav. Ma ootan, kuni paar tuttavat loevad seda, mis mul on ja siis otsustan ära.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime8/4/2015, 21:15

Võõraste tagasiside oleks parem Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime8/4/2015, 22:10

Well, vaatab. Kõigepealt näitan omadele, mis mul valmis on. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime15/4/2015, 23:46

Ma hakkasin uuesti blogiga tegelema, kuid see on privaatne. Nii et kui kellegil on huvi lugeda, võib PMiga teada anda :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime16/4/2015, 01:05

Käisime sõpradega natuke aega tagasi just ühel teisel sõbral uksetaga, et talle õnne soovida. Kui ta uksepeale ei ilmunud marssisime tuppa ja hakkasime sünnipäeva laulu laulma. Ta oli nii üllatunud, ei osanud midagi teha Very Happy Ütles et talle pole nii tehtud ja olime esimesed. Siis oli nii eriline tunne Very Happy
Kuna minu sünnipäev nii nõmedal ajal on, siis pole mulle keegi nii teinud. Samas ma vist ei oskaks ka kuidagi käitudagi Very Happy
Seega, kuidas teid sünnipäeval üllatatud on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime16/4/2015, 08:00

Küsimus, Auts, kas siis midagi hakkab foorumis muutuma ka?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime16/4/2015, 15:49

Vastan sulle privaatsõnumiga Very Happy
Tagasi üles Go down
Kampsik c:
Teise astme kurjuse abiline
Kampsik c:


Female Postituste arv : 6

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime16/4/2015, 21:36

Tere! Very Happy Poleks arvanud, et mu esimene postitus siin foorumis selline olema saab, aga mul oleks abi vaja ja siit foorumist lootsin seda saada.
Homseks pean ma kirjandusse kirjutama lühikese science-fiction loo ja minul tuli see selline:
Ma tõesti ei tea, kas see on ehk liiga depressiivne või midagi, ma ise ei oska sellele mingit hinnangut anda, kirjutasin seda, mis pähe tuli. Kui sel mingit tähtsust on, siis vanust on mul muidu 13 aastat. Loodetavasti oskate ehk mingit tagasisidet anda.

Jutt:
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime16/4/2015, 21:47

Vau, on see tõesti kirjand? Ma ei viitsi kunagi kirjanditesse suurt vaeva panna, sest saan ka lihtsalt pingutamata viie kätte.

Appi. Kuule tüdruk, see oli suurepärane. Ja sa oled ju alles 13. Super. Ma ei teagi nagu mida kohe öelda, aga ma tahan sinust siin kindlasti veel kuulda. Nii et võta käsile ja kirjuta midagi pikemat ka nüüd. :) :) :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime17/4/2015, 00:56

Ma seda küll kirjandiks ei nimetaks. Pigem on see ikka jutt/lugu, mida annaks palju pikemalt kirjutada, kui see mis sul siin on. Ausalt öeldes on hetkel ainuke viga selle puhul see, et sa selle siia vabasse teemasse postitasid. Ole pai ja postita see vastavasse juttude alafoorumisse. Siis ilmselt leiavad rohkemad inimesed selle üles Wink Ma lasin kiirelt silmadega üle ja see on väga hea. Ootaksin ka sinult veel lugemist!
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime17/4/2015, 17:16

Ma olen selles osas sunnitud Audreyga nõustuma, et tegu pole mitte kirjandi vaid pigem lühijutuga.Siiski on see väga hästi kirjutatud ning võimalus seda edasi kirjutada pole veel kuhugi kadunud. Idee tundub huvitav ja minu arvates võiksid sa seda edasi kirjutada. See on võimalik kui tood juttu teise tegelase, kes peab nüüd ilma temata edasi elama, või kerid sündmuste käiku ajas tagasi ning hakkad uut osa kirjutama näiteks aasta enne seda sündmust. Esimese variandi korral saad sa rääkida, kuidas kiibiterror lõppeb, kuid teise variandi korral saaksid sa näidata meile, kuidas asjad selle kiibiga nii kaugele jõudsid. Mina küll loeksin seda kui ikkagi otsustad asja edasi arendada. Soovitan soojalt :)
Kui siiski ei teki sul soovi seda edasi kirjutada, võiksid vahelduseks midagi pikemat kirjutada. Usun, et siin foorumis saaksid sa hea võimaluse soovitud suunas edasi areneda.
Mida iganes sa ka ei otsusta, mina hoian sulle pöialt Wink

(Kusjuures natuke vales kohas on see tõesti. Postita see sama jutt kas lühijuttude või näiteks fantaasia teema alla. Mina annan sulle andeks, kuna ka mina tegin värske kasutajana vabasse teemasse kahtlase postituse  Very Happy Nüüd on nii piinlik Embarassed )
Tagasi üles Go down
-Ene-
Järgmine aste on "lehm"
-Ene-


Female Postituste arv : 627
Age : 32
Asukoht : Azeroth

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime17/4/2015, 22:22

Vaimude Tund, ole hea, ära kasuta kollast teksti. Seda pole võimalik lugeda
Tagasi üles Go down
http://www.tudengiraport.wordpress.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime18/4/2015, 12:39

Nõus Enega. Muuda ära. Oma teemades võid kasutada kollast, kui soovid. Avalikes ja teistes teemades peaks kinnitamata reeglina olema selge, et kirja värviks on must (või mõni teine veel loetav värv). Loodan, et rohkem seda ütlema ei pea.
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime3/5/2015, 01:32

Heihei! Kuhu kõik inimesed on viimasel ajal kadunud? Very Happy
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime3/5/2015, 14:58

Reisisin Very Happy Muidu piilun aktiivselt mis siin toimub Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime3/5/2015, 20:51

Ju on targematki teha Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime4/5/2015, 00:22

@Unicorn kus sa reisisid? Very Happy


Vahel lihtsalt tekib tunne nende vaiksemate perioodide ajal, et foorum sureb täiesti ära ja seda ma väga ei tahaks. :c
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime4/5/2015, 23:50

Ega seda ei taha keegi...
Tagasi üles Go down
Unicorn
Roosa udupilv
Unicorn


Female Postituste arv : 650
Age : 24
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime10/5/2015, 22:49

Reisisin Londonis Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime12/5/2015, 13:15

Kas ma olen ainuke külmavares, kelle meelest on nii külm? Sest nagu kammoon- maikuu on Very Happy Ma olen harjunud, et juba mai on mõnusalt soe Very Happy

Mu meeleheide seisneb selles, et ma sain külma ja olen lausa haige Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime12/5/2015, 19:57

Ei tea, mõnus selline on. Liiga palav oleks tappev, praegu minu arust nii hea mõnus selline... Või ma lihtsalt imelik Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime12/5/2015, 22:43

Sa oled siis imelik, sest käisin just Selveris ja seal ka üks müüja vingus teisele, et nii külm on õues Very Happy

Minu jaoks on normaalne kevad umbes 18-19 kraadi normaalse tuulega Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24 ... 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: