MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next
AutorTeade
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime26/4/2017, 13:29

Hola! Very Happy
Vaatan, et kõik ikka tahavad kirjutada Very Happy Ega ma ise parem pole, ainuke probleem on see, et ma ei oska asju sõnastada. Loen liiga palju inglise keeles asju ja ma lihtsalt mõtlen selles keeles juba ja kui ma hakkan eesti keeles midagi kirjutama, siis ma kiilun kinni ja lihtsalt ei oska.
Kõik lugu on peas nii valmis mõeldud juba. Kõik jookseb nagu film. Aga ma lihtsalt ei oska enam ennast väljendada. Apua! Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime27/4/2017, 13:35

Ma andsin lihtsalt alla ja otsustasin inglise keeles kirjutada.... Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime28/4/2017, 12:25

Ma kardan, et ma jään nõrgaks selles keeles kirjutades. Samas kui ma wattis lugemas käin, siis osade lugudega on küll, et shit, tahaks vigu parandada. Pm saadaks kirjanikule kirja, et kuule saada enne postitamist mulle see tekst ma parandan su vead ära Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime28/4/2017, 14:14

Ma samas jälle räägin justkui ma oleks kakskeelsest perest pärit Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime28/4/2017, 15:13

Kas see inglise keel on pigem briti või usa inglise keel? Sest neil on väga erinevad väljendused. Kohati. Ma tean, et kui ma räägin inglise keeles, siis pigem on see briti oma, kui usa. Samas ma ei saa öelda, et see on puhas briti. Sest shit 9 aastat on briti oma õpitud, samas igalt poolt mujalt tuleb jällegi usa inglise keelt Very Happy If u know what i mean Very Happy
Ma kind of olen kakskeelsest perest pärit. Vanaisa poolt on vene keel (ta on pool poolakas ja pool valgevenelane) ja mujalt on eesti. Aga vanaisa poolt elavad osad usas ja kanadas. Ja kui ma teiste sugulastega kokku saan, siis ma räägin nendega ka inglise keeles, sest i suck in russian (sugulastega, kes on valgevenest ja kellega peaksin vene keeles rääkima). Seega kui ma vanaisa tuleb mulle vene keeles midagi rääkima, ma vahin lihtsalt lolli näoga otsa ja ei saa midagi aru. Kuigi kui ma väiksem olin, siis ma sain aru temast. Koolis oli põhimõtte pärast et nope ma ei õpi seda keelt, sest miks ma peaksin vene keelt rääkima, kui vene rahvusest inimesed, kes siin elavad, ei kavatsegi eesti keelt rääkima hakata. Pigem käib see nõuka muttide kohta, kes on endale pulga perse istunud ja kellel jääb veel uhkust ülegi. Igatahes ma jahun juba ma ei tea millest.
Igatahes põhjus miks ma veel edasi jauran on see, et mulle meeldib kuidas mu klaviatuur klõbiseb hahaha Very Happy Okei. I'll stop now.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime28/5/2017, 14:46

Pulga perse istunud Very Happy

Karro, sa ikka oskad Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime5/6/2017, 13:44

Hommik.
Ma üritan jälle ellu ärgata ja mõtlen uuesti kirjutamise peale Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime6/6/2017, 12:27

Ma endiselt mõtlen oma asjade peale aga kirjutamiseni ei jõua sest ma olen lihtsalt imelik. Kuidagi...ei julge? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime7/6/2017, 19:22

Ma ootan puhkust ja loodan, et äkki on aega kirjutada ka... Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime7/6/2017, 19:40

Mul on ideid aga kirjutada ei suuda. Ja aega pole eriti. Tööd on palju.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime8/6/2017, 00:00

Mul on ka hunnikute kaupa ideid ja jutte pooleli ja aega tohutult palju, aga ma ikkagi ei suuda kirjutada. Igatsen neid ammuseid päevi, kui kirjutamine tundus kuidagi nii..lihtne.
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime8/6/2017, 00:37

Minu jaoks see oli alati kõike muud kui lihtne. :) Enamasti ma jõudsingi ainult mõteteni, aga iga aastaga üha harvem tegudeni ja blokk oli igapäevane nähtus. Isegi kui oli energiat ma kuidagi ei suutnud otsustada kas ma tahan laulda, kirjutada või maalida.
Lõpuks lihtsalt ei teinud mitte midagi. Ja seetõttu minevikus jõudiski siia mingi ainult ehk 1% mu lugudest ja kui ma neid nüüd loen need on nii plotholesid täis et vähe pole. Kuna ma pidin ennast sundima kirjutama, sest inimesed ootasid järgmist osa. Nüüd ma kas kirjutan mitu peatükki ette või ei kirjuta üldse. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime8/6/2017, 12:22

Ma tahan ainult magada, mitte kirjutada, see kevad oli ülikoolis päris raske xD Ideid jätkub mul küll, aga ma ei suuda ära otsustada, milline neist kõige parem on, ja nii need kõik mulle pähe jäävad...
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime8/6/2017, 12:50

Mul ideed vormivad vaikselt. Tegelased ka juba. Jeii.
Aga peaks vist blogi tegema selleks vms. Vist väga ei hakka siia teemat tegema selleks, et tegelaste sketche üles panna.
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime8/6/2017, 15:28

Kui ma midagi kirjutan siis ma arvan et pigem selleks et reaalset raamatut välja anda...vist. Võib-olla esialgu ilmub mingi osa wattpadis vms.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime8/6/2017, 17:10

Kusjuures ma kirjutan ka viimasel ajal selleks, et ma tahaks päris raamatut välja anda. Ma juba ammu ootan, et mingi noorteromaanikonkurss vms välja kuulutatakse, et siis prooviks sinna midagi saata. Very Happy Selle viimase jutu, mis ma üles panin, selle puhul ma mõtlengi,et äkki võiks midagi tulla. Aga ma ei suuda kuidagi oma jutte lõpetada. Very Happy Ja ma olen ka wattpadi oma asju üles pannud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime9/6/2017, 13:50

Ma ei tea - ma ei ole piisavalt enesekindel, et raamatut avaldada. Pole eriti hea ka selles valdkonnas. I'll make room for the others Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime9/6/2017, 22:26

Mina olen pizzaga ühes paadis Very Happy Pole piisavalt kindel endas. Ma pigem ootan millal Auts raamatu välja annab haha Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime12/6/2017, 00:13

Et kui ma hakkama asjaga saaks, siis annaks lootust teistelegi? Very Happy Millal see veel juhtuks... Võib-olla kunagi siis kui paljunema hakkan ja tööl ei käi... Praegu aga... pole pidevalt isu kirjutadagi.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime16/6/2017, 12:24

Vaevalt, et kui sa paljunema hakkad, on sul aega raamatuga tegeleda Very Happy Pigem juba siis kui sa pensil oled Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime17/6/2017, 02:11

No pooldumiseni tiksuv aeg on ju ''rahulik'' Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime19/6/2017, 13:32

Mine tea, vb oled selle 'rahuliku' aja kuskil vetsupotti kallistamas ja ei jaksagi midagi teha Very Happy Rasedusega you never know Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime19/6/2017, 19:45

No ega ma 9 kuud potti ju ei kallista Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime15/7/2017, 13:32

Oh, siin jälle nii vaikne. Kus kõik on? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime14/8/2017, 11:46

Kõik käivad usinasti tööl ja naudivad suve? Very Happy
Ma eile lappasin ühte oma vana vihikut ja avastasin ühe toreda katkendi sealt. Hakkasin siis eile seda edasi arendama ja vaatab mis sellest tulemas on. Praegu tõotab sellest asja saada Very Happy Let's hope tho.
Auts meie viimase teema iroonia..
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 41 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 41, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43, 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: