MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 vabateemavabateemavabateema:D:D (666)

Go down 
+21
Everleigh
Sulepea
Tuki
Tarretis
Pizza
Pingu
-Ene-
Unicorn
Getzzzu
Inimeseloom
Kampsik c:
Mezilane
shine
Naughty
Cilen
Milky Orange ^^
Vaimude Tund
Sandara
Nigra
MyMystery
Griffu.
25 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime20/8/2017, 20:04

Rase või? Very Happy

Ma käisin eile raamatukogus, laenutasin neli raamatut, millest üks loetud ja no mulle tundub, et ma peaks hakkama vist Pärnu raamatukogus kirjutamas käima. Mul tekib seal alati nii vastupandamatu kihk kirjutada ja inspiratsioon ründab igast nurgast ja kaarest ja... Oeh Very Happy Hea aura neil seal vist Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime21/8/2017, 12:36

Jee, keegi ikka käib siin Very Happy

Mina tegelen hoolega kirjutamisega. Saatsin juulis ühele kirjastusele paar peatükki oma loodetavasti tulevasest raamatust ja neile meeldis. Very Happy Niisiis on mul vaja see täielikult valmis kirjutada. Ja asi edeneb viimaks. Enne kooli algust tahaks sellega enam-vähem ühele poole saada, aga ainult 2 nädalat on jäänud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime21/8/2017, 21:10

Oo, lahe Very Happy Mis teemal su raamat tuleb?
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime22/8/2017, 15:55

Auts jup Very Happy Potti ei kallista, nagu kirjutasime aga jah.. Very Happy Käisin kodus nv'l siis rääkisin vanematele ka. Isa ei saanud alguses üldse aru mis ja kus ja kellelt Very Happy Siis kui pihta sai oli et no jah.. Ok tänks Very Happy Tegelikult on kõik rõõmsad. Nii tore Very Happy
Shine nii lahe, räägi lähemalt millest sa kirjutad ja kindlasti anna teada, kui see välja tulemas on Very Happy Siis teab poes silmad lahti hoida! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime22/8/2017, 21:29

Apppppi, shineeeee, nii äge. Millest lugu on? Very Happy

Meie kunagisel foorumlasel (?) Tuulil on ka raamat, nagu ma nädalavahetusel avastasin Very Happy Peaks end ka ikka kätte võtma ja proovima.

KARRO, MIDA. Tundub, et peab sinuga catch uppima Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime24/8/2017, 16:32

Nii armas, et kõik siin kaasa elate. Very Happy

Tegemist on siis noorteraamatuga, mis räägib surmast ja leinast. Ma väga väga loodan, et see pole tüüpiline lugu. Very Happy Annan endast parima. Very Happy
Ja muide mu oma juttude all on 2 peatükki selle algsest versioonist olemas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime27/8/2017, 20:13

Ma mõtlesin ühe oma jutu peale, mida kirjutada tahaks ja lihtsalt.... Õudne, kui palju uurimistööd nõuab Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime3/9/2017, 23:44

Audrey- Millest sa kirjutada tahaks? Very Happy

Ma avastasin, et ma ei suuda kuidagi oma juttu lõpetada. Või no ei oska. Pm peaks oma jutus hakkama varsti otsi kokku tõmbama, aga see on nii keeruline. Very Happy Ma olen siin foorumis ka ainult ühe oma juttudest lõpetanud, ju ma ikka ei oska seda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime4/9/2017, 22:31

Morfiini tahaks kirjutada nii nagu ma seda ette kujutan... Oleks isegi minu meelest paljutõotav jutt, kuid raske.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime6/9/2017, 18:25

Ma käisin eile õhtul siin foorumis niisama ringi kolamas Very Happy Ei viitsind isegi sisse logida. Lugesin mingeid lühijutte jne. Olid ikka ajad Very Happy Nii palju rahvast käis mingi aeg ikka läbi siit.
Lugesin nostalgiaga NP viimaseid osasid ja lugesin kommentaare. Auts sul on ikka selline fännklubi, et anna olla! Raudselt kui raamatu välja annad, oled seal esimesel kohal istumas ei tea kui kaua Very Happy


Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime6/9/2017, 21:43

Karrrrrrooooo, ma mingi aeg ründan sind FBs, mul on nii kiired ajad ja ma kogu aeg väss ja lihtsalt ootan aega kui AEGA on Very Happy

Ma suure saladuskatte all võin sosistada, et ma hakkasin NP-d ümber kirjutama. Üks VIP (või kaks?) on isegi lugeda seda saanud. Aga no pole ju aega, et kirjutada kogu aeg... Ma suht ei kannata NP1-te enam Very Happy Kohutavalt naiivne (dialoogid, probleemide lahendused) ja nii edasi eriti just esimesed u 30 osa. Aga samas näen sellest jutust just kõige rohkem oma arengut. Nii et mixed feelings Very Happy NP2 on ikka tunduvalt parem ja kui uut versiooni edasi kirjutan tahaks, et see olekski praeguse ''stiiliga'' kirjutatud. Ja siis kindlasti võiks osad pikemad olla nii, et neid tuleks kindlasti vähem kui 77 Very Happy
Ja ma ei tea, ma tahaks Morfiiniga tegelikult proovida aga Morfiin nõuab nii palju tööd, et ma lihtsalt ei tea... Ideeliselt (planeeritava sisu poolest) oleks see avalikustamiseks täiesti kindla peale minek Very Happy Aga NP on kergem ja Summer&Chad on osake minust ja nendega on nii kerge Very Happy PS: Mul on uus osa suht valmis juba jälle aga tahan ikkagi täiustada :)
No ennustada (lugege: unistada) võite aga ma ei usu, et NP niimoodi maha niidaks Very Happy Lahe oleks küll kui kunagi nii läheks, sest Eestis nagu polegi ühtegi noortekat, mis korralikult raputanud oleks raamatuedetabeleid, ei mäleta nagu... Aga ma ise küll ei julgeks seda mõelda, et nüüd minaaaaa olen see Eesti kirjandusmaastiku maavärin Very Happy Ega enne ei tea kui ei proovi Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime6/9/2017, 21:54

Ma olen hirmuga oodanud, et nooh kas nüüd kirjutad Very Happy
Ausalt öeldes ei mäleta ma üldse millest Morfiin rääkis. Very Happy Aga arvestades seda, kui paljud NP'd siin lugenud on ja kui paljud seda teavad, siis ma usun, et kui see raamatupoodidesse jõuaks oleks huvilisi päris palju, sest et ooo see on ju meie Auts ja hmm mis ta siis siin teistmoodi kirjutas, tekitaks sellist huvi ja samas head äratundmis rõõmu äkki? Very Happy
Ma mõtlen siin, et mul on ka mõni fail arvutis, millel on potensiaali Very Happy Mõtlesin vahepeal, et kuna asjad on mul nüüd nii, siis peaks mõne asja lõpuni kirjutama ja teeniks sellega ehk natuke lisa raha juurde Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime6/9/2017, 23:12

Morfiini ongi vaid üks osa aga ma ei tea, kas ma olen sulle sellest pikemalt rääkinud...

No uus NP tuleks veidike erinev. Näiteks Joshua mõttes... Very Happy Ideid on oi kui palju. Äratundmisrõõmu oleks küllaga.
Jaa Karro Very Happy Võib ma hakkan muinasjutte ja lastejutte kirjutama? I love you
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime6/9/2017, 23:20

Ma avastasin jaa, et Morfiin on siin täitsa ühe osaga olemas Very Happy
Räägi Joshuast lähemalt? Muudad ta vähem tropiks? või hoopis veel rohkem??
Ma panin spotifyst praegu mingi suvalise playlisti käima, et äkki tuleb head muusikat ja tuleb mingit inspi ja voilaa Very Happy Vb saan ühe mingi lühijutu vms valmis kirjutatud. Pole ammu siia midagi postitanud Very Happy
Ja lastejutud, siis saadad ainult mulle, et ma oma väikse magama ikka saaks? Et hoole ja armastusega tädi Autsilt Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime7/9/2017, 20:13

No vot, loe Very Happy

Ma mingi aeg siis ründan sind ja siis lobisen sulle uuest NPst, diil? Very Happy Ei hakka avalikult patrama sellest.

Jaa, muidugi Very Happy Hunniku armastusega Autsilt. Ja siis kui juba suurem on, kirjutan nii huvitavaid et ta ei suuda magama jääda, muhaaha Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime7/9/2017, 21:26

Diil it is! Jään ootama Very Happy Hirmuga Very Happy
Haha siis ma loen ise salaja ja ei suuda magama jääda Very Happy Nõuan juurde ainult Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime24/3/2018, 23:39

Ma katsetan oma lookirjutamisel uut meetodit, kuna ma esiteks ei suuda oodata, kuni mul see maailm valmis saab ja lihtsalt...ei oska seda lineaarselt kirjutada. Minu silme eest käivad stseenid läbi, justkui filmis, aga mitte kunagi õiges järjekorras, alati satun oma loos suvalisse ajahetke.
Ei julge väga palju detaile avaldada selle jutu iseloomu kohta, kuna tegu on mul seekord pmst elutööga, millegagi, mis alles nüüd hakkab käegakatsutavamat kuju võtma minu peas. Not to mention loogilisemat.
See foorum tundub ka surevat siin nii, et...ma isegi ei tea kas oleks mõtet midagi siin avaldada. Kahju iseenesest, see on niivõrd imeline keskkond, kus autorid saavad üksteisega väga vahetult suhelda. Jään seda kohta igatsema kui see kunagi peaks täiesti lakkama olemast. Oma kodumaalt pärit kirjanike ja lugejatega otse suhtlemine on lihtsalt hindamatu.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime28/3/2018, 14:23

Jee, nii tore oli näha seda kirja, et keegi on siia kirjutanud midagi :)
Kahju tõesti, et see koht välja sureb. Palju häid mälestusi, palju head lugemist, siin foorumis.

Tahaks ka midagi kirjutada. Endiselt on mingid head failid, mis panevad mind vihastama, et miks ma ei kirjutanud seda, kui mul see mõte peas oli?? Nüüd on kuidagi nii raske jätkata sellega. Osadele olen muidugi mingid loo käigud ette kirjutanud, et kuhu see asi jõudma peaks, aga well..
Nüüd kasutan oma vaba aega une järgi magamisele. Iga paari tunni tagant üles ärgata ja paar tundi üleval olla, et väikemeest sööta, võtab korralikult ikka tossu välja. Pluss siis veel kodu korras hoida ja süüa teha, pesu pesta ja ise pesemas käia.. On ikka alles aja planeerimine ma ütlen Very Happy

Muidugi on endiselt suureks unistuseks see, et saaks Meenutused ümber kirjutada. Samamoodi on Mia ja Romet on nii suur osake minust. See noor ja naiivne pool, millest ei taha nagu lahti lasta, sest.. ma olen endiselt noor, ei luba mul seda lõpuni kirjutada.

Eniveis.. Nii tore, et inimesed veel kirjutavad ja raamatuid avaldada tahavad! Ja eriti tore on see, et keegi käib siin veel piilumas vahepeal Very Happy
Ps. Samamoodi käivad loo stseenid suvalises järjekorras silme eest läbi. Ja pidevalt kordub üks ja see sama stseen aga iga kord on midagi natuke teisiti.

Ma tunnen, kuidas mu jutt lappab laiali lihtsalt Very Happy Ma olen nii üleväsinud, et mu aju ei taha lihtsalt koostööd teha, nii et ma lõpetan oma romaani nüüd ära Very Happy
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime28/3/2018, 20:09

Heiheihei! Very Happy
Mõtlesin, et kriban ka siis siia midagi! Very Happy
Loodetavasti on kõigil kõik enam-vähem joone peal!

Pean nõustuma, et kurb on näha seda kohta nii tühjana. Ma mõtlesin siin vahepeal, et paneks osasid üles võib-olla, ma pole seda teinud, kuna siin on nii tühi, et ei ole näinud väga mõtet Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime28/3/2018, 23:46

On tõesti nii kurb seda kohta nii hüljatuna näha. Ma aeg-ajalt ikka vaatan, kas keegi on siia kirjutanud midagi ja nüüd lõpuks ongi Very Happy Igatsen seda, kui iga jutt sai siin kohe nii palju kommentaare ja ilmus nii palju põnevaid lugusid, aga nüüd pole enam midagi. Üks päev just lugesin siin paari vana lugu. Very Happy

Mina jätkuvalt kirjutan ning oma juttude kirjutamine edeneb mul paremini, kui seminaritöö, mida peaksin ka praegu tegema Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime28/3/2018, 23:52

Minu meetod muuseas on see, et ma ei kirjutagi lineaarselt vaid täpselt nii nagu stseenid mällu ilmuvad ja hiljem siis põimin kokku tervikuks.

Ja noh selle foorumi kohta...see noorte kirjandushuviliste põlvkond kes siin kunagi palju aega veetis on nüüd suureks kasvanud ja vana hea foorum on ununenud. Justkui lapsepõlvekapriis, tundub ehk nüüd naeruväärne siia tagasi lugema ja kirjutama tulla. Mõni ehk annab oma raamatuid juba välja ega näe vajadust. Mõni on hoopis käega löönud ja tegeleb muuga. Miski ei jää püsima. Aga mind vaid hämmastab see, kuidas nii suur ja tuntud foorum järsku vait jääb. Oleks arvanud et tuleb peale uus põlvkond noori hakatisi. Või ehk on noorte jaoks nutitelefonid haaravamad kui paber ja pastakas, sõnad paberil? Raske uskuda.

Ka see on imeline, kuidas minu postitus siia järsku elu tõi. Poleks osanud ette näha, et keegi üldse veel vastab.
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime29/3/2018, 19:07

No üks asi on jah see, et me kasvame välja nö, meil tekib aktiivsem eluperiood - ülikoolid, pereelu, töö jms. Aga ma leian, et palju oli süüdi ka admin, keda ma ei nimeta, kes ei lasknud ju midagi ka teha, et päästa seda kohta.

Oli ju ideid, kuidas teha see koht aktiivsemaks ja vb ka leida uusi liikmeid. Sest ma olen üsna kindel, et on endiselt noori, kes kirjutavad sahtlisse ja pole kas julgust või ei ole nii enesekindlad, et saata võistlustele jne. See koht oleks eriti noorele algajale ideaalne hüppelaud ja vanad tegijad saaksid olla mentorid ja aidata uusi nende loomearengus, ning muidugi ka ise vahest mõne kirjatüki üles panna.

Ma olen tegelikult mõelnud, et võiks siiski sellise koha uuesti tekitada. Kas üritada seda kohta elustada või luua täiesti uus foorum, mis on ka vanade olijate jaoks värskendav.

Ma saan täiesti aru - Meie jutud on lihtsalt niivõrd kodune ja siin on nii palju häid aegu olnud, aga võib olla peaks andma võimaluse uuele kohale. Ma pole kindel kas admini õigused said lõpuks loovutatud pea-admini poolt?

Vot. Ma ise tegelikult üritasin kirjastusse saata oma juttu, mis ka siin vahepeal üleval oli, mingi osa vähemalt Very Happy, kuid kirjastuste jaoks olen ma liiga tundmatu ja keegi ei soovi kahjuks minuga riski võtta. See on suhteliselt kurb olukord mul aga ma tahaks ikkagi miskit kirjutada ja vb jätkan nt Antlantise ja/või Punase kuu jutuga. Ideid on mõlema puhul tekkinud vaikselt. Suuresti sp et mul on rohkem vaba aega nüüdseks ja töögraafik stabiilsem Very Happy
Tagasi üles Go down
Sandara
Suur ja laisk lohe
Sandara


Female Postituste arv : 124
Age : 27
Asukoht : kui otsid siis leiad

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime2/4/2018, 17:04

Kui tõesti olid mingi adminiga sellised lood (mina ei tea midagi kuna polnud vahepeal vist aastaid siin), siis otsiks aktivistid välja ja teeks koos uue jutufoorumi. Ma sooviks väga julgustada nooremat generatsiooni oma kirjandusteostega ja oma tarkusi jagada.
Jah, internet on õpetusi ja lehekülgi täis (wattpad), aga selline otsene, emakeelne kirjanduskommuun on asendamatu.
Kas meie admin muidu üldse käib enam siin?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime4/4/2018, 23:32

Sandara, sa mõtled meie põhiadmini? Kui jah, siis mine vaata profiililt ja sealt näed viimast külastust.
Nasicc teab paremini palju üle anti aga avalik saladus vist, et tingimus oli, et mina jumala eest võimu ei saaks enda kätte, mis sest, et mu nime all ilutseb ka sõna 'admin' ja ma olin siin püsielanik, kes pidevalt saadaval oleks olnud Very Happy
Tagasi üles Go down
Sulepea
Võlur
Sulepea


Female Postituste arv : 58

vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime13/4/2018, 22:42

Heihopsti, täiesti lampi sattusin siia foorumisse üle pika aja ja mõtlesin arutelus kaasa lüüa.

Ma klassifitseerun noorema põlvkonna alla ja ma arvan küll, et ei ole need noored kirjanikuhakatised ka sellest generatsioonist kuskile kadunud. Hea näide on ju kasvõi Wattpad - ma ise küll aktiivselt ei tegutse seal, aga kui viimati külastasin, siis oli ka eesti keeles kirjutajaid endiselt hästi palju Very Happy Iseküsimus on muidugi see, kui paljud neist üldse viitsiksid foorumiga liituda, kui selline platvorm juba olemas on. Minu jaoks isiklikult on foorum kindlasti hubasem ja isiklikum ja saab nagu pikemalt ja põhjalikumalt tagasisidet ka anda. Aga see ilmselt on mõjutatud ka sellest, et ma selle foorumi tükk aega enne Wattpadi avastasin, sai siin esimest korda teiste professionaalsemaid* jutte loetud (*Facebooki järjekad olid veel enne seda Very Happy ) ja ka omaenda algelist loomingut avaldatud (enne seda kasutajat oli veel üks, mille nime enam ei mäleta)

Long story short, mina oleksin väga huvitatud kas selle foorumi elustamisest või uue loomisest. Arvan, et neid huvilisi oleks veelgi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Empty
PostitaminePealkiri: Re: vabateemavabateemavabateema:D:D (666)   vabateemavabateemavabateema:D:D (666) - Page 42 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
vabateemavabateemavabateema:D:D (666)
Tagasi üles 
Lehekülg 42, lehekülgi kokku 44Mine lehele : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43, 44  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: