MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)

Go down 
+16
kkaia-
LittleMissy
Murtagh
spring
EITC.
Tricia
Tärru.
Karolin
Jezzy
padjanägu, [h]
Lammas
Stiina
Kärolyn
LittleStar
kcissy
nasicc
20 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime20/3/2010, 17:15

GAG-s oleneb sellest valitud suunast. kui sa valid näiteks reaalsuuna, siis peab olema mata ja füsa hästi tehtud, siis mata-inka klassis peavad põhimõtteliselt kõik ained olema väga hästi tehtud, inglise-prantsuse keele ja rootsi keele klassis peab olema inka suurepärane ja reaalained on natukene vähemtähtsad.
mul TIK on teine valik. ma tegelikult ei teadnud, kas panna see esimeseks või teiseks ja tegelikult ei tea, kas olen praegugi selle otsusega rahul Very Happy
aga reaali ma küll ei taha. ei suuda enam matat ja füsa õppida nagu need oleks mingid jumalad Very Happy praegu ma ka reaalklassis Razz

aga selle õpetaja kohta ma ei oska midagi öelda - pole temaga varem kokku puutunud. Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime20/3/2010, 23:48

Ma ei tea tegelikult ise midagi, sest esimene klass ei anna just väga head ülevaadet, aga põhimõtteliselt ei saa vist TIKis hakkama need, kes pole TIKis algusest peale käinud. Mis pole täiesti tõsi, sest muidugi on suurepäraseid õpilasi. Ei, tegelikult on see kõik jama. Ühesõnaga on asi lihtsalt nii: tahad TIKi - pead olema valmis õppima poole ööni. Muidugi oleneb su hobidest ka, kui sa lähed kohe pärast kooli koju siis muidugi poole ööni ei õpi, see on ilmselge. Aga lihtsalt TIKis on päris kõrged nõudmised. Ma ei ütlegi, et meie kool on mingi the best kool maailmas, sest ilmselgelt ei ole. Aga lihtsalt me peame tegema palju.
Aga ma ei teagi ... kui sa teed inka katsed hästi, siis isegi kui TIK on sul teine valik, kutsutakse sind ju vestlusele, onju. Nii et selle pärast ära muretse. Ja kui sul ei lähe inka katsed hästi, siis ei saa sa sisse isegi siis, kui sul oleks TIK esimeseks valikuks. Nii et ... õpi inkat. Aga mina ütlen sulle ikka, et TIK sakib, sest kui sina ei taha meie kooli saada, siis meil endal on suurem võimalus oma kooli saada. Sest ... noh, ma ei tea. TIK on kodu.
Reaal on mul ka kolmest koolist viimane. Aga muidu üldnimekirjas neljas. Sest noh, mul ongi ainult neli kooli nimekirjas, kuhu ma katseid teen.

Üks tüdruk, kes käib praegu kaheksandas, ütleb, et teda õpetab seda õpetaja. Mingi jube nõme õpetaja pidi olema. Ise pole näinud ega kohanud.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 00:04

ma olen valmis poole ööni õppima (seda ma teen ka väga palju GAG-s). ja üldiselt ma ei lähe pärast kooli kohe koju, aga kui lähen, siis ei hakka ka kohe õppima. või muidugi oleneb ka sellest, kui palju õppida on. tegelikult ma käisin kuus esimest aastat ühes teises koolis üldse ja siis kolisin GAG-sse ümber ning see kodutööde hulk suurenes ikka märgatavalt (kui ma enne õppisin päevas vb viis minutit kodus - võimatu, ma tean -, aga vahest isegi mitte seda, siis GAG-s ma üldjuhul tulen koju ja hakkan õppima ja halvemal juhul lähen magama tõesti ühe ajal :/)

ma praegu vaatan neid tunniplaane ning mõtlen, kas me räägime samast õpetajast Very Happy vist mitte Razz need õpetajad, kes kaheksandatele annavad, on suht normaalsed (v.a meie klassijuhataja, aga ma ei hakka tema nime mainima Very Happy)
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 13:29

No siis pole ju hullu midagi. Aga ära ikka meie kooli tule! *naerab*
Aga ... ole valmis hästi palju lugema ka, sest kui kirjanduse ja briti kirjanduse periood satub samale ajale ... siis on elu ilus. :)

No äkki see su klassijuhataja ongi see.

PS. Sille, sorri sellise offtopicu üle, aga no terve maailm räägib praegu neist katsetest (olgu, terve minu maailm) ja ma ei saa kõrvale vaadata. SEST NEED ON JUBA HOMME! Ja ma kardan! Ja ma ei oska veel füüsikat ja ma kardan, et ma panen midagi ikka inkas mööda ja APPPPIIIII.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 14:03

Rahu.. Kõik läheb hästi. Very Happy
Ma ei tea.. Ma nii pohhuist. Kõik eksamid ja asjad lasen lõdva käega suht. Läbi ma saan juba puhtalt loogilise mõtlemisega ja kui ma ajurakud natuke tööle panen, siis saan nelja kätte (eksami puhul siis) ja sellest piisab.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 15:00

Lalalalalallalaaa, aga vaata see pole eksam. Sest eksami puhul oleks ka ükskõik, ausalt. Neli või viis või isegi kui kolm tuleb, siis ka selle elab üle, eksole. Aga katsed, need on täiesti teised asjad. Homme kas kõik algab või kõik lõpeb. Ja põhimõtteliselt nii ongi. Enamustele meile TIKi õpilastele on ülioluline, et me oma kooli sisse saaks. Ma ei teagi, miks. Aga ma ei tahaks üheski teises koolis õppida. Ja ma ei saa pohhuistlikult suhtuda, et no tuleb nagu tuleb, sest mul peab tulema kõik hästi välja, vot. :)
Pluss, loogiline mõtlemine ei tuleta mulle meelde kahe aasta füüsika valemeid, nelja aasta matemaatika valemeid, teoreeme ja mõisteid, eesti keele kaassõnu ja abimäärsõnu ja inka eesõnade ja konditsionaalide reegleid, kui ma ei ole neid ära õppinud. Olgu, võib-olla inka puhul aitab loogilisest mõtlemisest, sest ma ei tea, ma panen seal nagunii kõik tunde järgi ja üldiselt on enamus tunde järgi õiged ka. Aga teistes ainetes päris nii loomulikult asjad ei käi. :)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 15:28

ma ei karda eksameid üldse Very Happy lihtsalt peaasi, et kahte ei saa, aga seda ma küll ei usu Razz
ja minu maailm räägib ka ainult kolme kooli katsetest hetkel Very Happy kõik küsivad, kas ma õpin nendeks (mida ma muidugi teen) ja mida ma õpin (inglise keelt ja eesti keelt ja füüsikat ja vb natukene matemaatikat Razz).
lugeda mulle meeldib (üldjuhul Rolling Eyes)
tead, teie kooli juures on vähemalt üks normaalne asi. eelistatakse ikkagi oma õpilasi (ehk kui on võrdsed tulemused, siis võetaks oma õpilane), aga meie koolis rõhutavad kõik õpetajad, et eelistatakse vb ainult neid õpilasi, kes reaalklassist reaalklassi tahavad pääseda või siis prantsuse klassist prantsuse keele klassi Very Happy ja ma ei taha ju kumbagi Razz

mu klassijuhataja (minu teada vähemalt) gümnaasiumile ei anna Razz või ma vähemalt loodan, sest sellisel juhul saaks mu inglise keel veel suurema allakäigu

yea.. sorry selle offtopicu eest tõesti Very Happy

ja ma panen ka inkat enam-vähem tunde järgi (ainult mõned asjad on, mis lihtsalt tuleb meelde jätta) Very Happy ja matat oleme me nii palju korranud.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 15:32

Ma olen väga erapooletu siin teemas. Mu "Kool" hakkas kolme aastaselt ja sellepärast on mul suht kindel olla sellistel testidel ja asjadel. Mul on lihtsalt nii tugev baasharidus.

Kui ma praegu läheks 11 klassi üle kuskile, siis ma vast õpiks, sest kümnenda klassi asjad on päris rasked. Aga põhikool oli lihtne minu jaoks..

Pealegi mina olen enda kooliga rahul kuigi see pole kuskil nimekirjades kõrgetel kohtadel või mida iganes. Ma saan tugeva reaalhariduse kätte ja muud mul TÜsse sisseastumiseks vaja polegi.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 15:37

ma lihtsalt armastan oma kooli. see on nii kodune ja mõnus ja ma ei suuda sealt ära minna. ja kui ma tõesti olen sunnitud lahkuma, siis saab see väga valus olema. ma ei mõtle tegelikult sellele, et kui kõrge tasemega on kool jne. peaasi, et mul gümnaasiumis igav ei hakkaks ja liiga kerge poleks.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 15:40

Mulle meeldib ka mu kool ja kui see nõme plaan teoks tehakse ja koolid kokku lüüakse, siis ma olen esimesel bussil Tartu poole.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 16:57

No eks väike eelistus on ikka, aga üldiselt on meil ikkagi taseme järgi. Oma kooli õpilastel on hea see, et õpsid teavad ju, millised me tegelikult oleme, ja kui tegelikult oleme tublid, siis nad ei hakka ju pähe määrima kellelegi, et kuule, tal läksid katsed sitasti. Võõraste kohta ei oska nad midagi öelda, sellepärast on võõrastel raskem sisse saada.
Ja kusjuures ongi nii, et kõigil on suva, mis tasemega neil kool on, lihtsalt pärast nii paljusid aastaid ei taha sealt ära tulla. Kui TIK poleks mingi kolmas kool tasemelt, siis ma arvan, et mul oleks suva. Aga praegu olen ma muidugi õnnelik, et ma käin nii hea tasemega koolis, mulle meeldib, et me nagu gümnaaisumis omandame ülikooliharidust veidi. :)
Mul sai jutt otsa. Ja mul viskas füüsika üle.
Ja Kärolyn, sul siis lihtsalt veab, et sa nii nutikas oled. Tahaks ka, aga kõike ei saa. Kuigi ma enda arvates päris loll ikka pole.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 17:06

Ma ei suuda neid füsa valemeid enam vaadatagi. Ja rääkimata siis mõistetest. Ülesanded loodan ma kuidagi ära teha, aga ma ei tea kuidas Very Happy A, ja ma loodan, et esta tuleb kerge, sest ma ei oska selleks midagi erilist õppida ju Very Happy

aga nii nõme on, et ma katsed reaalis teen :/ ma olen seal juba oma elu jooksul käinud kaks korda katseid tegemas ja kordagi pole sisse saanud Razz
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 17:25

Ma ei nimetaks seda vedamiseks vaid maailma parimaks vanimaks õeks, kes mulle viieselt ruutjuure ja korrutustabeli pähe tagus. Ta tuli iga päev koolist koju ja õpetas mulle kõik, mida ta ise see päev õppinud oli. Praegu tuleb see väga kasuks.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 18:23

Ma ka ei jõua enam õppida füüsikat, see lihtsalt viskas täiega üle. Ma loodan, et umbes midagi tean. Ja füüsika pole nagunii oluline. Ma olen õnnelik, et ma Reaalis ei käi.

Aga eesti keele jaoks on üks lahe lehekülg:
http://www.hot.ee/minu51/

Pealegi on ju kodulehtedel kirjas kõik, mida peaks õppima.

Ma teen ka Reaalis katseid, aga ma ei ole kordagi Reaali katseid teinud ja ma loodan, et ma ei pea seda tegema ka, sest noh, kolmikkatsetel tuleb see lihtsalt komplektis kaasa, ma lähen sinna äärmisel juhul ainult siis, kui ma kuhugi mujale sisse ei saa (kuigi on ebatõenäoline, et ma sinna saan ja mujale mitte), ja enne proovin ka igale poole mujale saada. Reaal pole väga sümpaatne minu jaoks, ma ei teagi, miks. Tundub kuidagi liiga koolilik. Meie kool on nagu kodu. See on selline väike ja armas ja seal on soe ja puha. Reaalkool on alati külm ja see on nii suur ja seal on hiiglaslikud uksed, mida ei jõua lahtigi tõmmata ja kõik lauad on täis soditud. Pole väga kutsuv. :)

PS. Vabandust kõikide Reaali patriootide ees, see on lihtsalt minu arvamus. Very Happy Minu kooli võivad ka kõik maha teha, mul pole selle vastu midagi, see lihtsalt tähendaks, et vähem inimesi väljast tuleb meile ja rohkem omasid jääb sisse.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 19:02

seda lehte peab vist uurima jah Very Happy

tegelikult ma vaatasin, et kui inka ikka täiesti metsa läheb (mis on küll vähetõenäoline), siis võib ikka reaali sisse saada Razz aga ma eriti ei tahaks sinna minna.

tegelikult peaks siin kirjutama: reaal on parim, minge kõik reaali, aga ärge palun tulge GAG-sse Very Happy (või siis sinu puhul TIK-i Razz) ja kes saavad, siis ärge üldse kolme kooli katsetele kohale tulge, eksju? Wink Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 19:07

GAGsse.. Ma nii teemas, aga see kõlas veidralt. Sa loed seda lühendit geeaagee? Very Happy Ma ütlen koguaeg gag. Very Happy Nii nagu kirjas on. Very Happy Jah.. teemas, aga ma lihtsalt naersin seda. Very Happy

Ma siis teen teile teene ja ei ilmu kohale. (Savi, et ma juba gümnaasiumis olen.. Very Happy)
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 19:20

ma olen harjunud kah geeaageega Very Happy kaks ja pool aastat niimoodi kooli kutsutud Razz vahest harva tuleb gag Razz

tänud, tänud :) Razz
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 22:00

Ausalt, minge ära, need katsed on nii mõttetud, koolid on ka pasad, minge kuhugi Kuristiku gümnaasiumi, onju!

Aga ma kutsun ka GAG. Sest .. ma ei tea. Ma ei ole kunagi geeaagee-ks seda kutsunud. See pole üldse väga lahe lühend, TIK on palju lahedam lühend. *naerab*

Ma hakkan kergelt paanitsema juba. Ja ma ei saa enam rahulikult õppidagi, ega ma muidu siin arvuti juures ei istuks.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime21/3/2010, 22:23

ma täiesti nõustun sinuga. kuskil on kõvasti paremad koolid (vihje: võtke lahti see ekamitulemuste nimekiri ja kerige sinna lõppu ja vaadake seal on lihtsalt suurepärased koolid Very Happy just nende katsetele on mõtet trügida.)

ma veel ei paanitse, aga millegi pärast kõik mu ümber paanitsevad ja kohe hakkan mina ka vist. ja siis ma ei saa öösel magada ja siis ma ei suuda katseid ära teha :/ paha, paha..
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/3/2010, 22:13

Noo, kuidas meil läks? (Natuke aegunud, aga no mis ma teha saan, kui mind kohe pärast katseid bussile pandi ja netivabasse keskkonda saadeti.)

Ja Sille, sa oled väga pikalt vaikinud meil siin teemas, miks küll? :)


Viimati muutis seda EITC. (24/3/2010, 22:48). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/3/2010, 22:21

Minul läks ikka väga-väga metsa Very Happy ma tegin kõik enam-vähem ära, mis ma oskasin ning nüüd lihtsalt loodan, et kõigil läks palju hullemini kui mul Wink aga mata teine lehekülg oli raske (isegi reaalikad ütlesid seda) ja inka viimane ülesanne oli mul 45% lihtsalt õnne asi Very Happy füüsika valemid olid mul ka kui pudru ja kapsad ja esta oli kohati lihtsalt üle mõistuse Very Happy

ma vaatasin ka, et pole nagu uut osa ilmunud. VIHJE, VIHJE, Sille! Wink
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/3/2010, 22:48

Mata teine lehekülg oli tehtav ... välja arvatud esimene ja viimane ülesanne. See tähendab siis see avaldamine (mul üheteistkümnendik õde vaatas mõnikümmend sekundit peale, kirjutas sama kaua ja valmis, ma olin mingi, WHAAAAT) ja siis see trapetsivärk, kus lihtsalt polnud mitte mingi valemi järgi võimalik saada haarade pikkusi, onju. Aga ülejäänud ma tegin ära, kuigi ma vist ühes kahtlen. Ikkagi.
Inka viimane ... neli tükki panin umbes. Ja no need ka nii, et ma sain ühest-kahest aru, et need on kindlalt õiged, aga siis ei osanud viimase kahe-kolme vahel valida. Aga see polnudki väga raske. Inka oli minu arvates kõige lihtsam.
Füüsika ... oh, milline õnn et TIKis on sellest suva. *naerab* Ma kirjutasin igale poole nii palju valemeid, kui teadsin, aga teisendamisega läks mul kõik perse (no miks oli vaja siis, et Juku telefoni tihedus on gramm ruutsentimeetri kohta, kas ei sobinud enam tavalised kilogramm-ruutmeetrid?). Ja siis see hõõglambi süttimise ülesanne ... *naerab* Ma kirjutasin sinna umbes "elektronid liiguvad mööda juhtmeid lambi klemmi ja elektrienergia muundub valgus- ja soojusenergiaks" või midagi sellist. See oli suhteliselt naljakas, sest ma ei teadnud midagi, mida kirjutada, aga ma ei tahtnud päris tühjaks ka jätta, siis ma lihtsalt üritasin neid sõnu seal üleval ühte lausesse panna. Aga mõni asi läks mul täppi ka, nagu see vooluringi ülesanne. Ma loodan, et selle eest saab hästi palju punkte. *naerab*
Eesti keel oli ka võrdlemisi lihtne, kuigi ma ilmselt panin kõik need rind-, põim-, koond- ja segaliitlaused natuke umbes. Vahepeal ma ei saanud üldse lause sisustki aru, siis õnne peale panin neid kirjavahemärke. Ja no kuidas ma oleks pidanud teadma, mida tähendab "sepik seljas"? Kuigi mul käis õige vastus peast läbi küll, kirjutasin ma ikka teise variandi. Nutikas Hanna. Ja siis üllatavalt hästi läks mul võõrsõnadega, ma algul teadsin mingi kaht-kolme, aga siis iga natukese aja tagant tuli mõni pähe ja siis lõpuks jäi mul üks puudu ainult, see oli see "meiserlik kunstiteos" vms, ja emme kodus ütles mulle selle sõna, ma ei olnud kuulnudki, nii et sellepärast ma ei muretse. :)
Hanna sattus jälle rääkimisega hoogu. Saad aru, mul peaks olema eraldi lahter või midagi, kus ma saaks oma pikad jutud ära rääkida. *naerab*

Just, Sille, meie tahame uut osa!
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime24/3/2010, 23:09

See avaldamine oli mu lemmik Very Happy ma lihtsalt armastan selliseid ülesandeid, mis on tõesti loogilised. ja trapetsi värgi ma tegin ka ära, aga ma ei tea kui õigesti. see inka neljas oli mul ka põhimõtteliselt see, et ma teadsin, et see on õige ja see ka vist ja siis tuli valida Razz

(ma kirjutaks ka pikemalt, kui viitsiks Wink)



veel üks kord: uut ! Very Happy

EDIT: mul sõbranna ütles pärast katseid, et noh, esimesel saab siis aprillinalja. Very Happy ehk siis saame need jubedad tulemused teada Razz
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime25/3/2010, 10:00

Kusjuures pärast oli see avaldamine jah loogiline. *naerab* Aga minumeelest olid matas kõik ülesanded loogilised, mata ongi loogiline. Enam-jaolt. Aga nojaaa ... mu ema ka ütles (vaata, ta saab ka ju tulemused teada, vanema emaili pidi sinna ju ka panema), et siis, kui ta saab meili, siis ta ütleb, et ma sain kõigis ainetes null punkti, mida ma muidugi ei usuks. Mitte, et ma ego oleks, aga no see pole võimalik, ma olen mõne asja õigsuses veendunud. Aga mu õde, kes kaks aastat tagasi katseid tegi, sai juba 31. märtsil tulemused teada ... Võib-olla ei saagi nalja teha. :)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime25/3/2010, 10:05

me mõtlesime ikka, et me oleme poole ööni üleval, siis kell 00.00 ilmuvad sinna need tulemused ja siis me kõik juba vaatame neid. ja siis läheme magama ning hommikul ütleme kõigile: "ma sain sisse!" ja siis kõik on: "tõesti?" (sest keegi ei saanud sisse Wink) ja siis meie oleme: "aprill!" Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)   Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ärkamine. (19. Osa; Lõpetatud!)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Nasiccu looming-
Hüppa: