MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]

Go down 
+13
Disaster
Heffu
Krissu
Liina
Tuki
Liv
padjanägu, [h]
renxik
ThatsMe
Kärolyn
SixxBitch
bbrit .
Diana.
17 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime28/10/2008, 09:50

Teistsugune jutt:)
Sellel peatükid ja üks peatükk on mingi 10 wordi lehte pikk ( mõni on ka pikem). Üks peatükk tähistab ühte päeva. Suht on kindlustatud, et see jutt veel ära ei lõppe. 43 wordi lehte valmis kirjutatud ning alles neljas päev läheb. Ohessand, loodan, et vastukaja on meeldiv, kuna näen selle jutuga tõsiselt vaeva Very Happy
Jutu tutvustus:
Eliis on ülbe 10 klassis käiv tüdruk, kes kooli vihkab. Tal on vend Paul ja õde Britt. Õde ja vend on kaksikud, kuigi erinevad teineteisest nagu kaks tilka vett. Britt on oivik, aga Paul ja Eliis pidetusejad, kes ei saa sugugi Brituga läbi.
Ometigi juba esimesel koolipäeval avastab ta alati vihanud klassivennas kellegi. See keegi meeldib talle. Normaalsete ja ebanormaalsete nimekiri juba valmis ja järsku on suur armastus? Kas see saab tõsi olla?
See jutt viib teid Pubekate ellu. Kõik võib muutuda üheainsa silmapilgu järel...


Nii, nüüd jutt ise:


1 peatükk.
Back to school.


Eliis oli kunagi olnud korralik tüdruk. Käis ilusti koolis, ei suitsetanud ning ei jõlkunud ringi.
„Jah, elu on kunagi ilus olnud! Ega praegugi tal midagi viga ole!“ mõtles tüdruk, kui hambaid pesi, et siis jälle minna pärapõrgusse seetähendab KOOLI.

¤¤¤

„Tee juba rutemini!“ karjus Paul õele.
„Leave me alone!“ karjus tüdruk vastu.
„Isa ei vii meid kooli, kui me kiiresti ei tee!“
„No mida on? See pole kool vaid põrgu!“ lausus tüdruk ninakalt, kui vannitoast väljus.
„Kus Britt on?“
„Köögis. Ootab juba kooli minemist. Oivik selline! Ehtne perekonna häbiplekk!“ mühatas Paul.
„Nõustun sinuga! Lähen riide panema! Nägudeni!“ ütles Eliis ja läks oma tuppa ning lõi ukse suure pauguga kinni.
„Sa ei pea paugutama!“ ütles ema karmilt, kui Eliisi toast möödus.
„Sou what?“
Selge oli see, et Eliisil on täna jälle paha tuju. Tegelikult oli see juba mitu aastat nii olnud. Tervelt 10 juba. Täna täitus ühetestkümnes.
„Deem küll!“ ütles ta, kui ta mõte jälle kooli peale läks. Ta hakkas riidesse panema. Võrk sukad, must seelik, must top, õlgadele must sall, jalga mustad kingad ja must kott.
„Olen valmis!“ ütles Eliis tülpinud häälega, kui jõudis esimesele korrusele.
„Lääääähme siis!“ nõudis Britt.
„Sa jõuad igakell kooli minna! Milleks me nii vara üleüldse lähme?“ lisas Paul, kes kohe Eliisi järel tuli.
„Lõpetage! Paul ka sul läheb käima viimane klass! Võiksid natukenegi Brita vastu austust üles näidata!“
„Hah? MA OLEN NIIGI TA KAkSIKVEND! Mis kuradi austusest sa jahud vanamees?“
„Ma lähen hulluks!“ oigas Eliis. „Papi, viska autovõtmed!“
„Püüa!“ ütles isa ning viskas võtmed Eliisile.
„Spasiiba!“
„Tulen ka!“ ütles Paul ja läks õega kaasa.
„Tule siis!“
„Paha tuju?“ muigas Paul.
„On see sulle uudis või?“ ütles Eliis vihaselt ning istus autosse.
„Nõme värk!“
„Nõustuun!“

¤¤¤

„Heiiii!“ ütlesid klassikaaslased, kui Eliis klassi läks.
„Hommik jah!“
„Oiiii, Eliisike! Bääd tuju jah?“ muigas Mirko ja patsutas tüdrukut õlale.
„Näpud, mees! Või kahetsed!“
„Ohoh!“ ütles Mirko ja kõndis käed üleval klassi tagumisse nurka ning istus oma semude hulka ja irvitas.
„Idioodid! Tule! Lähme tankla nurgataha! Suitsupaus enne piinamise algust!“ kutsus Ines teda ja Bellat.
„Nõus!“ ütles Eliis ning hakkas suitsupakki otsima. „Ah deem küll! Paul küsis minult eile suitu ning ma loll andsin talle terve paki. Laenad ühe?“
„Ikka!“ oli Bella nõus.

¤¤¤

„Kuidas vaheaeg möödus siis?“ huvitus Ines ja tõmbas maffi.
„Suitsetades, pidutsedes ja ühel nõmedal reisil käisime kah!“
„Britt on oma suhtumist muutnud?“ küsis Bella ja kustutas suitsu vastu seina. Võttis uue ning pani selle jacksiga põlema ja tõmbas suure maffi.
„Haaa, looda sa! Täna hommikul oli ammu enne meid valmis ja istus köögis ning käis pinda, et me juba läheksime! Ma ei suuda uskuda! Mu vend ja õde on kaksikud, aga erinevad teine teisest nagu kaks tilka vett!“ ahastas Eliis ja kustutas suitsu.
„Kuule, peaksime vist minema hakkama! Essa tund on ruski jazõk.“ tuletas Ines Bellale ja Eliisile meelde.

¤¤¤

„Ääääääää! Kus mu korrektor ja paber on?“ muretses Eliis, kui nad juba kooli koridoris kõndisid.
„Ei tea!“ muigas Bella.
„Ouuu, sister!“ hüüdis Paul koridori teisest otsast ja jooksis nende juurde.
„Tead mees! Anna mu suitsupakk tagasi!“ nõudis Eliis vihaselt.
„Ah, käi metsa! Mul põrutavamaid uudiseid!“
„Nooh?“ ütlesid tüdrukud koos.
„Ma nägin Brittu 12 d-s käiva poisiga suudlemas!“
„Hah? Meie Britt? Ja suudleb poisiga?“ naeris Eliis ja lõi Pauli kergelt kõhtu.
„Hea, et sa üritad meil enne vene keelt tuju heaks teha.“ lisas Ines.
„See pole nali! Näed! Tõestusmaterjal!“ õigustas end Paul ning näitas telefonis pilti Britust ja sellest tüübist.
„Oumaigaad! Britt on selle ponksu kinni nabinud?“ ahastas Bella.
„Mis on siis?“ küsis Paul kergelt kulmu kergitades.
„Ära teeskle! Tead ju küll! Ma sebin teda siia gümnaasiumi tulekust saati!“
„Ahsooo!“ muigas Paul.
„No migaiganes eks! Kui Britt temaga käib.....“
„Looda sa! Tema juba kellegiga käima ei hakka! Paul, mis ta meile ükskord ütleski?“
„Seda, et tema enne gümka ja ülikooli lõppu poistega semmima ei hakka. Õpingud olevat tema jaoks liiga tähtsad. A, seda ka veel, et need ehk poisid segavad teda.“
„Kuidas saab Britt teie õde olla? Teie kaks olete sarnased, aga Britt on nagu lapsendatud.“ ütles Bella.
„Haha, seda räägi mu emale! Ta hakkab ajama „Plääpläpläää Paul, Britt on su kaksik ja nii edasi.“
„Nagu täna hommikul vanamees tegi.“ lisas Eliis.
„Kuuled jah. Uudised edastatud, pean minagi tundi minema. Kell käis juba 10 minuti eest. Hiljaks oleme niikuinii jäänud!“ ütles Paul ning kõndis kiiresti ära.
„Võin ma su Britu maha lüüa, kui tulebki välja, et ta semmib Alex’iga?“ küsis Bella nagu muuseas.
„Irw, minu pärast löö kui tahad! Mul kama kaks!“ muigas Eliis.
„Lähme nüüd! Lobiseme seal edasi!“ ütles Ines ning tüdrukud läksid.


Viimati muutis seda Dinxxx^^ (16/12/2008, 15:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime28/10/2008, 09:56

uuuush, see oli hea :d
kriitikat sa siit küll ei saa , Very Happy Very Happy
pane kähku uuus üles ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime28/10/2008, 10:02

Nii uus siis:

¤¤¤

„Izviniite pasalusta!“ ütlesid nad koos, kui klassi jõudsid. Kogukas venekeele õps vaatas neile üle oma poolkuu prillide pahaselt otsa.
„Hmmm, preilid Bella Mets, Eliis Jugapuu ja Ines Laivastuja. Esimene päev või õigemini tund koolis ja juba hilinete!“
Klassi tagumisest otsast kostis naeruturtatus.
Bella ja Eliis vaatasid sinna poole ja nägid, kuidas Mirko, Kevin ja Margus hääletult naersid.
„Preili Mets ja Jugapuu! Ma räägin teiega!“
„Ja siis, kui hilinesime! Me oleme seda koguaeg teinud!“ käratas Ines, kes siis naerma hakkas. Põhjus: Mirko, Kevini ja Marguse nägude tegemine.
„Idioodikari!“ karjus Bella neile üle klassi. Terve klass hakkas naerma. Tegelikult olid kõik juba naeru äärel, aga Bella sõnad põhjustasid naerupahvaku.
„Hiilinejad, hiilinejad, hiilijad, suitsetajad lalalala!“ ütlesid poisid koos.
„Teie seal! Lõpetage! Või ega teiegi karistusest pääse!“ ähvardas õpetaja.
Poisid läksid näost kaameks, nüüd naersid tüdrukud.
„Nii, minge istuge oma kohtadele! Te pääsesite! Et seda järgmine kord ei juhtu! Hoiatan!“
„Pläpläpläplpläpläplä, õps on sooda, kui ta loodab, et me järgmisesse vene keele tundi ei hiline.“ sosistas Eliis neile.
„Nõus!“
Õps hakkas tahvli ees midagi seletama ning Eliis otsist kotist välja paberi ja korrektori ja hakkas sodima.
Vahepeal vaatas klassis ringi.
„Hmmm, 18 õpilast klassis. Ja normaalsed on ainult neist 8.“ muigas ta ning kirjutas harilikuga paberilehele: NORMAALSETE NIMEKIRI & EBANORMAALSETE NIMEKIRI. Poolitas lehe ära ning hakkas kirjutama. Ise vahepeal ringi vaadates.
Kaua see tal aega ei võtnud ja tulemus nägi välja selline:
NORMAALSETE NIMEKIRI & EBANORMAALSETE NIMEKIRI.
Liisbet, kuulub normaalsete hulka. Mirko, kuulub ebanormaalsete hulka .
Bella, kuulub normaalsete hulka. Kevin, kuulub ebanormaalsete hulka.
Ines, kuulub normaalsete hulka. Margus, kuulub ebanormaalsete hulka.
Andrea, kuulub normaalsete hulka. Kai, kuulub ebanormaalsete hulka.
Raul, (kobepoiss) kuulub normaalsete hulka. | Iris, kuulub ebanormaalsete hulka.
Eliis (mina ^^) kuulun(b) normaalsete hulka. | Jake, kuulub ebanormaalsete hulka.
Kert, kuulub normaalsete hulka. Kerda, kuulub ebanormaalsete hulka.
Henriette,(Hernes) kuulub normaalsete hulka.| Siim kuulub ebanormaalsete hulka.
----------------------------------------- | Lizette, kuulub ebanormaalsete hulka.
----------------------------------------- |Aivar, kuulub ebanormaalsete hulka.

„Mis see on?“ huvitus Mirko, kes käis prügikasti juures mingit paberit ära viskamas.
„Pole sinu asi see, mul on kopp juba ees!“ laulis Eliis talle vastuseks ja peitis kätga oma kirjatöö.
„Käi persse!“ ütles ta ja tõmbas Eliisi kirjatöö enda kätte. „Vanene laps, nii nõrgalt siis kaitsedki oma varandust!“ lausus Mirko ja irvitas. „Mis asi see veel on? Mina olen ebanormaalne?!“ röögatas Mirko kõvasti viimase lause.
Klass hakkas jälle naerma.
„Alles avastasid?“ päris Raul, kes juba naeris nii, et tagus kät vastu lauda.
„Värd selline!“ ütles Mirko ja tahtis paberit puruks rebida.
„Oot, seda sa nüüd küll ei tee!“ ütles Kert, kes Eliisi ja Mirko vahele tuli.
„Ma torkan su autokummid läbi, kui seda teed!“ hoiatas Eliis. „Tappa saad igaljuhul!“
„MIS SIIN TOIMUB? PRAEGU KÄIB MEIL VENE KEELE TUND JA SEE EI OLE MITTE AUTODE TEEMALINE!“ karjus õpetaja, kes oli juba pikka aega jälginud, mis toimub.
„Käi põrgusse!“ ütles Mirko vihaselt ja lajatas paberi Eliise lauale.
„Sinu järel!“ lausus Eliis ja kissitas silmi ning surus huuled kokku peeneks triibuks. Siis otsustas ta tagasi oma kohale istuda ning igav tund võis jätkuda.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime28/10/2008, 10:12

urr, :d
see oli heaa :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime28/10/2008, 17:51

"erinevad teineteisest nagu kaks tilka vett."

Nojah, ma lihtsalt mainiks, et kaks tilka vett öeldakse täiesti ühesuguste inimeste kohta, mitte erinevate Very Happy
Muidu tundub hea Very Happy Nalja sai Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 09:07

Pikk osa nüüd, nautige! Very Happy


¤¤¤

Bella, Ines, Kert, Raul, Paul, Alex ja Eliis istusid koolihoovis ja suitsetasid. Vaikus. Kõik vahtisid tüdinud nägudega ringi ja keegi ei viitsinud sõnagi lausuda.
„Alex, sul tüdruksõpra on?“ küsis Eliis.
„Minul... Ei ole. Eliis, mulle meeldib su õde Britt.“
„Asiis. Edu temaga!“
„Alex, ma võin sulle kohe ära öelda, et meie õde ja sina olete nagu maa ja meri.“
„Mida sa sellega mõtled?“
„Tema juba endale poisse ei taha. Tal on õpingud esikohal. Võid selles kondel olla!“
„Ahah!“
„Aga mina olen ju täitsa vaba!“ ütles Bella ja manas ette oma veetleva naeratuse.
„Ahah!“ ütles Alex jälle ning Bella ei teinud tema ükskõikset vastust kuulmagi, vaid istus Alexi kõrvale. Astudes kogemata Inesele käe peale ning too andis talle lataka vastu tagumikku. Bella näitas hambaid ja Ines turtsatas.
„Noored, noored!“ ütles Kert ja Alex tundis end ebamugavalt.
„Bella.“
„Jah?“ ütles ta ja võttis oma pea noormehe õlalt.
„Kuuled, sa oled küll väga kena tüdruk, aga sa tõesti ei ole minu maitse!“
„Tubliiiii Alex, tublitubliiii!“ ütlesid kõik, kui Bella solvunult ära läks.
„D¹iisas, ta on blond, mulle meeldivad brünetid rohkem!“ ütles Alex nagu muuseas. „Jõle karmilt ütlesid ikka talle!“ ütles Raul ja muigas.
„Mis teha? Oleksin keerutama hakanud ja olnud nagu tummahammas, oleks ta arvanud, et meeldibki mulle. Hiljem, oleksin teatanud, et ta ei meeldi mulle, tuleks DRAAMA. Biiiig dramatic thing!“
„Arvata on! Bellat teades.“ ütles Eliis ja tõusis püsti.
„Lapsed, tundi nüüd! Teine tund põrgus hakkab!“
„Ah õigus, kell juba käis kah!“ lisas Raul.
Suitsud kustutati hoolikalt ja visati maha. Üheskoos kõndisid nad koolimaja poole. Teades, et nad on hiljaks jäänud.
„Mis meil järgmine tund on?“ huvitus Ines.
„Bioloogia, Bioloogia!“ vastas Kert.
„Miks sa Bioloogiat kaks korda ütlesid?“ küsis Eliis.
„Sest meil on tulemas kaks Bioloogiat.“ muigas Raul.
„Haha, ei vea teil!“ parastas Alex ja irvitas.
„Naera veel! Meil on kolmas ja neljas tund vene keel!“ ütles Paul ja vandus omaette.
„Venna, küll sa hakkama saad, usu mind!“
„Okei, ülejärgmine vahetund kohtume suitsukas! Nägosh senikauaks!“ ütles Alex ning nad Pauliga jooksid treppidest üles.
„Okei, nüüd jookuga! Võidu klassini!“ ütles Raul ja hakkas jooksma.
„IDIOOT!“ ütlesid Ines ja Eliis koos ning hakkasid samuti jooksma.
„Mida, mina jälle teistest maha jään?“ lausus Kert ning jooksis siis tüdrukute järel klassini.

¤¤¤

„No esimesel päeal annab juba niipalju kodutööd! See ei ole aus!“ vingus Ines.
„Mina ei kavatse seda ära teha!“ protestis Eliis. „Seitse lehekülge töövihikust! Kaks peatükki tuleb õpikust läbi vaadata ja siis sealt saadud andemete põhjal töövihikut täita! See on ebaaus! Hullem, kui vene keel!“
„Haa, venku õps on bio õpsi kõrval siis ju lausa ingel. Ta ei andnud midagi õppida!“
„Noh, tüdrukud! Mis arvate Bio õpsi piinamisest siis?“ küsis Kert, kes oli tüdrukutele järgi jooksnud.
„Ta on munk, mitte õpetaja.“
„Või on tal siis lihtsalt juhtmed sassis.“ muigas Eliis ja suutis isegi naerda natuke.
„Ma ei taha enam kaine olla!“ sõnas Raul, kes alles nüüd oli seltskonnale järgi jõudnud. Kõik nõustusid sellega ja kõndisid vaikuses edasi, kuni jõudsid õue, sealt läks asi juba lõbusamaks.
„Keegi suitsu tahab?“ noris Raul.
„Kes ei tahaks!“
„Kus su vennas on?“ huvitus Ines.
„Siin ma olen!“ ütles Paul ja kõik võpatasid.
„Totu!“ lausus Ines ja lõi Pauli õrnalt vastu kätt.
„Kus olid?“
„Ah, käisime niisama ühes kohas!“
„Kus kohas? Kus kohas? Venna!“
„Ah, näed! Ostsime ühe pudeli õlut!“ ütles Alex uhkelt ja ulatas pudeli Eliisile.
„Laav iuuuu!“ kiljus Eliis, kuid sundis end siis vait jääma, sest koolihoovis oli peale nende veel õpilasi. Ta avas innukalt pudeli ja võttis õlut ning andis selle siis Inesele edasi, kes omakorda andis pudeli Kerdile, tema omakorda Raulile ja siis Alexile ja viimasena sai õlut Paul.
„Oii, Paul ja Alex, mis me küll ilma teieta teeks!“ lausus Ines ja ohkas rõõmsalt.
„Nüüd võib ülejäänud tunnid ka vastu pidada!“ rõõmustas ta.
„Oipekk! Ajalugu on järgmine!“ oigas Raul.
„Peale seda on....?“
„Eesti keel ja siis matemaatika.“
„Watahell? Täna on ainult kuue tunnine päev või?“ ei suutnud Eliis oma kõrvu uskuda.
„Tuleb nii välja jah!“
„Kuulge, mis me õhtul teeme?“
„Ma ei tea, maseteseme kooli pärast kodus või äkki on kellegil midagi muud välja pakkuda?“
„Paul uuri, kas teie klassis on kellegil mingi läbu plaanis teha? Või siis minna kuhugi!“
„Eliis, sina uuri enda klassist!“
„Meie klassis pole normaalseid, peale meie endi! A no tegelt Andrea ja Liisbet ja Hernes on ju kah!“ arutles Ines.
„Kus Bella on?“ huvitus Raul.
„Minema läks koolist!“
„Sellepärast, mida mina talle ütlesin või?“
„Mhmh. Solvus niiväga, et tegi esimsel päeva endale popipäeva!“ muigas Kert.
„Ah noh whatever. Eliis, uurid siis?“ küsis Alex veelkord üle.
„Noh, jah. Võib ju! Saadan sms’i tunniajal, kui midagi teada saan!“
„Nõus sinuga!“
Raul vaatas kella.
„Viie minuti pärast algab meil ajalugu. Parem lähme, kui ei taha hiljaks jääda!“
„Baiksa!“ ütlesid nad Alexile ja Paulile ning läksid tundi.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 09:33

Luvvluvv,
hea, edasi :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 09:51

Aah.. kõik see kõnepruuk ja kõik on paigas.

Äkki oleks Diana nii tubli ja paneks haigele lapsele (ehk mulle) lohutuseks veel ühe pika osa(A) Või kaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 10:25

Saite oma uue osa:D
Ma nüüd kirjan sda juttu edasi ja siis vb tuleb siia täna veel üks osa.
Muide, Kellyx12, Diana oli nii tubli ja lisas siia ühe osakese. Südametu ma ka päris vist ei ole XD.
Enioy!



¤¤¤

Eliis, Ines, Kert ja võib öelda, et terve klass lösutas pinkides. Kuulates õpetaja megaigavat juttu Ristisõjast ja usust.
„Eliis, see peo värk, mida Paul tahtis, et järele uuriksid!“ sosistas Ines talle.
„Ah õigus! Kuuled, kas Mirko käest on mõtet küsida?“ sosistas Eliis vastu.
„Ta on ebanormaalne ju!“
„Keda kotib? Kui ta teab mingit pidu, võiks ju küsida. Niikuinii oleme seal oma seltskonnas ju!“
Eliis vaatas Inesele otsa ja tõusis pingist püsti ja kõndis vaikselt klassi tagumisse otsa ja kükitas Mirko laua juurde.
„Ou mees! Sul on äkki infi täna toimuvate läbude kohta?“
Mirko vahtis talle uimaselt otsa. „Tahad ausalt teada või?“
„Jaaah! Esimene koolipäev läbi! Võiks ju tähistada! Palun ütle, kui midagi tead!“
„Jake’i vennal on täna õhtul sünna. Meie Marguse ja Keviniga ja mõned on veel kutsutud!“
„Ütle adre!“
„Saadan sõnumiga!“
„Davai, aga siis kohe, kuna mu vend tahab järgmisel vahetunnil infi kuulda!“
„Okei!“
„Tänks!“
Eliis vaatas ega õpetaja ei vaata ja hiilis siis oma kohale tagasi.
„Said teada?“
„Jah, Mirko saadab kohe sõnumiga adre.“
Juba Eliis tundiski teksade taskus vibroalarmi ja võttis telefoni välja.
„Olemas! Täna õhtul lähme läbutsema!“ ütles Eliis rõõmsalt.

¤¤¤

Kuna Eliisi klass sai tunnist varem lahti, läksid nad neljakesi kohe Pauli klassi uksetaha teda ootama.
„Läbuläbuläbu!“ kordas Raul.
„Alksalksalks!“ ütles Kert omakorda.
Kõrvulukustav koolikell, mis päästis inimesi tundidest. Paul ja Aleks tulid kõige ees välja. Britt nende järel.
„Oumaigaad. Moraal Britu poolt!“ ennustas Eliis ja manas ette feik naeratuse.
„Tsau Britt!“
„Mis teil plaanis on? Kitun ära!“
„Käi seenele oma kitumisega! Pigem õpi, kui meie oleme peol. Ma loodan seda Eliis. On see nii?“
„Nii see on! Mirko semu Jake’i vennal on sünna. Andis adre ja täna kell 19.00 peame kohal olema.“
„Katsuge te autoga minna!“ sisistas Britt.
„Kao ära! Närvidele käid juba!“ ütles Aleks.
„Ausalt! Meie tänast läbi ei riku keegi ära!“ lisas Raul.
„Idioodikari!“ sõnas Britt ja läks terpist alla.
„Vahi iseenast! Perekonna häbiplekk selline!“ karjus Eliis talle järgi.
„Eliis, kes nüüd veel tulevad?“ huvitus Alex.
„Eeeem, ma arvan, et Mirko seltskond ja siis veel mingid võõrad tüübid, ke meid ei koti. Ma kodus veenan Hernese ja Liisbeti kah tulema.“
„Ojaa, nemad võiksid tulla küll.“
„Aga okei, me siis nüüd enda tundi.“ sõnas Ines.
„Kurat küll, miks sa seda veel meelde tuletasid! Õeke, kas lähme koos koju?“
„No ma arvan küll. Siis kodus msni ja hakkame Liisbeti ja Hernest nuruma konvekal.“
„Davaika, me ühineme siis konvekal, eks!“ pakkus Kert.
„No milles proble?!“
Inimesi tundi kutsuv koolikell.
„Ma vihkan seda kella juba 10 aastat ja ega 11nes parem ole.“ ütles Raul pahuralt, kui nad mata klassi poole kõndisid.
„Ega sa ainuke pole!“ karjusid Kert, Eliis ja Ines talle vastu.
„Sain aru jah!“ röögatas Raul ja nelik puhkes naerma.

Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 11:08

Täis pubekajutt,andke olla..
Igatahes,ma tahan uut .^^!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 11:55

armastan seda juttu maa Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 12:11

Nii, see nüüd hirmuspikkosa!
Täna viimane, homme jälle:D
Nautige nüüd! Very Happy

¤¤¤

Möödas matemaatika ja eestikeel, sai ühtlasi läbi ka eismene õppeprogramme täis olev koolipäev koolis.
Eliis ja Paul kõndisid kodupoole, rääkides õhtul toimuvast peost entusjaslikult ja veel igasusustest asjadest.
„Tead, ma saan aru, et meie oleme õde ja vend. Seda on juba kaugele näha, et me sarnased oleme, aga kuidas Britt meie perekonda sattus ja just sinu kakskõeks?“
„See on must müsteerium, õeraas.“
„Süüdi on meie vanemad, venna.“
Paul turtsatas ja puhkes naerma, sama tegi ka Eliis.
„Mis te irvate? Kodutööd on palju, siin pole midagi naljakat!“
„Käi oma houmvöörkidega kuupeale.“ ütles Eliis ja jooksis oma tuppa. „Ma ei käi sinu klaasis, nagu mäletad!“ karjus ta veel ülevalt.
„Hah? Mida mina tegin?“ küsis Britt, nähes Pauli kurja pilku.
„Tead sa suudad ka kõikide tuju totaalselt persse keerata!“ sõnas Paul ja jooksis samuti üles ja lõi ukse pauguga kinni.
Eliis vajus oma voodile ja jäi tuimalt lage vahtima. Ta tõusis istukile, võttis voodialt märkmiku, mida nimetas päevikuks ning hakkas kirjutama.
Kas ma olen ebanormaalne? See küsimus painab mind juba pikka aega. Täpsemalt juba 11 aastat. NB! Täna sai 11 aastat.
Mu mure: Igal aastal, teisel koolipäeval, mil juba on õppetunnid, on mul hommikul paha tuju. No nii äge oleks esimese asjana hommikul kõigile karjuda „Tere Sitta Hommikut!“ või siis „ Kas ühinete minuga veetma seda üliveetlevaltnõmedathaigettroppimaniakklikku päeva?“
Kuid ei, ma ei tee seda, sest Britt hakkaks tänitama ja mulle närvidele käima, emme loeks moraali, issi keelaks mul kuuks ajaks tema auto kasutamise, venna solvuks mu peale hingepõhjani. (Tundub, et tal on tegelt sama tunne, aga see on saladus.)
Veel on mul teine mure, nimelt ma avastasin täna, et mulle meeldib Mirko. Ta kuulub küll ebanormaalsete hulka, aga nii see on. Mul on PAANIKA! Iga hetkega, mil teda koolis nägin. Muutusin leebemaks. Vahepeal mõtlesin isegi oma ähvarduse – torgata ta autokummid läbi – tagasi võtta. Ah noh, netist kavatsen järele uurida, mida teha siis, kui oled armunud kutti, kes on sinu silmas ebanormaalsete nimekirja liider. Veel armukalkolaatori testi teen kh ära. Vaatan mitu prossa kokku tuleb XD. (seda lauset kirjutades polnud ma täie mõistuse juures XD)
Bella on solvunud ja meiega tülis. Alex ütles talle, et „Sorry noh, sa ei meeldi mulle.“ Ja ta tegi endale sellepeale popipäeva. Milline jultumus? Teha esimesel piinakapäeval popipäev ja veel ilma meiega läbiarutamata. Kui teda nüüd msnis pole, blokin ma ta ära. Teadku siis, et meie enam pole tema sõbrad >.< Ise solvus meie peale, seda pole varem juhtunud.
Tänaaa läbuleeee. Kooliaasta avaläbu Jake’i venna sünnal. Muide, Mirko tuleb ka sinna, aga see on SUUR saladus. T¹¹¹¹¹!

Eliis sulges aeglaselt päeviku ning peitis selle taas voodialla ja läks msni.
„Paul kobi msni konvekale!“ karjus Eliis oma toast.
„Jaaaaa!“ kostis vastus.
Inezu ütleb: iou(L) kutsun raffast konvekale:P
Eliis ütleb: (K) dhavaiks:D
*Lisandus Paul*
*Lisandus Kert*
*Lisandus Alex*
Paul xd ütleb: noh õeke, nuden või?
Eliis ütleb: opakas, siis maja seinad värisevad XD sul on ju kindlalt kõllid põhjas xdxdxdxdxdxdxdxd
Paul xd ütleb: ofkoors on Very Happy
Kert | T¹ill pääv oli (A) ütleb: iouu raffas, mitu tundi siis läbuni jäänud on?
*Lisandus Henriette*
Herneeees olen xd ütleb: iouu(K) koolis ei saanudki rääkida:D mis teete siis?
Alex > saatsin täna tüdruku pikalt Very Happy ütleb: õhtul meiega peol ühined?.P
Alex > saatsin täna tüdruku pikalt:D ütleb: Razz*
Herneeees olen xd ütleb: peol?:O
Paul xd ütleb: minu õeraasuke sebis meile läbupaiga Very Happy
Eliis ütleb: jaaaa, nüüd palun roosid ja ¹ampa avada xd
Inezu ütleb: hah? Segast paned w? õhtuni ei kanna oodata ?Very Happy:D:D
Eliis ütleb: käimetsa tead! Kert, peoni on umbes täpselt 5 tundi:D mu matemaatika :S
Kert | T¹ill pääv oli (A) ütleb: vb panid ka täppi Very Happy tublilaps, et üritasid vähemalt
Eliis ütleb: (AA)
Paul xd ütleb: sebid siin mu väikeõde jamh? Xd
Eliis ütleb: kao ära tead, muidu tulen su tuppa ja viskan sind monitoriga
Alex > saatsin täna tüdruku pikali Very Happy ütleb: *naerukrambid*
Herneeees olen xd ütleb: a, muidu tulen küll teiega:D koolialguseavaläbu(A) kõlab magusalt.
Inezu olen ütleb: Kerduu, paned need samad kepikad roozad prillid, mis eelmine kordki eks(A)
Kert | Tsill pääv oli (A) ütleb: lol, karneval oli sisi ju!Very Happy
Eliis ütleb: meil pohhui, eks Ines. katsu sa ilma prillideta kodust välja ilmuda Very Happy
Alex > saatsin täna tüdruku pikalt ütleb Very Happy: plikad on siin kerdi järgi kiimas XD
Inezu olen ütleb: maha löön su raisa, kui veel seda ütled xd
Eliis ütleb: keegi Rauli polegi kutsunud :O kutsun ta.
*Lisandus Raul*
Raulito^^. ütleb: iauksadii :)
Kert | T¹ill pääv oli (A) ütleb: hällõu jamh, klege aga arutaks, kus ja millal kokkusaame ntx:P
Inezu ütleb: peaks vist arutama jamh Very Happy eliisu paku variante välja
Paul xd ütleb: mis te lapsest kiusate?Very Happy
Eliis ütleb: PAUL!
*Eliisu nudges*
„Õde sa oled loll!“ karjus Paul teisest toast, kui kõva nudemise hääl kajas majas.
Raulito^^. ütleb: mis nüüd teie kodus toimus, seda ei tea
Paul xd ütleb: whatever. Nudemise kannatan välja. Peab arvestama, et ta mu little sister ju ikkagi Very Happy:D:D:D:D:D:D:D:D
Eliis ütleb: ma teen nägu, et seda viimast lauset ma ei näinud. Minu pakkumine: saame kell 18.30 pargis kokku ja sealt edasi taksoga läbule. Sobib?
Alex > saatsin täna tüdruku pikalt Very Happy ütleb: sobib, eksju.
Inezu ütleb: mhmh
Kert | tsill pääv oli (A) ütleb: sobib küll Razz
Herneeees olen xd ütleb: sobib ikke ^ä
Raulito^^. ütleb: sobib küll Very Happy:D
Paul xd ütleb: sobib ikka jh:D
Alex > saatsin täna tüdruku pikalt Very Happy ütleb: ma õppima. Paul soovitaksin sl sama teha Razz nägosh
Paul xd ütleb: ahah Very Happy
*Alex > saatsin täna tüdruku pikalt Very Happy lahkus*
Raulito^^. ütleb: ma emaga linnapeale :S bye
*Raulito^^. lahkus*
Paul xd ütleb: klge, ma kaon ka konvekalt ära. a Eliis, ma poodi, tahad toon sulle midagi?
Eliis ütleb: sa seda mulle öelda ei võinud või? Too d¹inni. Kiss’i paluks. Rooza purk (A)
Paul xd ütleb: davai raffas
*Paul xd lahkus*
Inezu ütleb:lähen kah:D uneaeg nüüd:D tsauuuu Eliis (L)
Eliis ütleb: tsauuuuu (L)
*Inezu lahkus*
*Herneeees olen xd lahkus*
Eliis ütleb: Kert, ma vist lahkun kah. Bai
Kert | T¹ill pääv oli (A) ütleb: okei
*Kert | T¹ill pääv oli lahkus*
Eliis logis msnist välja ja kobis alla telekat vaatama. Tv3-me pealt tuli „Nanny“
„Hmm, sa pead õppima!“ tuletas Britt meelde.
„Sinu asi pole! Aga tegelt millagi hakkan kah, vb. Leave me alone, now!“
„Jamh, jätan õde.“
„Tänan.“
Tüdruk keras end diivanil mõnusalt kerra ning jäi teleka ette endalegi märkamata magama.
„DZINN SAABUS!“ karjus Paul, mille peale Eliis üles ärkas ja teda padjaga viskas.
„MA MAGASIN! Idioot!“ röögatas Eliis ja kõndis Pauli poole.
„Kust kuradi kohast pidin ma seda veel teadma? Arvasin, et oled üleval msnis!“ muigas ta. „Aga palun su d¾inn!“
„Ah, tänan!“ ütles Eliis ja avas kähku purgi ning jõi pool korraga ära. „Mmmm, kui hea.“
„Mingis asjas olen ma kasulik kah!“ ütles ta ja riputas autvõtmed nagisse. „Eliis, lähme täna autoga või jala?“
Eliis kõndis elutuppa ja istus diivanile. „Noo ma ei tea, põhimõtteliselt jäi jutt, et me pargis saame kokku ja siis taksoga peo toimumuspaika.“
„Aga teeme üllatuse. Lähme autoga!“
„Vanamees lubaks või?“
„Wannabe, ooooorsamting. Võiks minna, aga kes kaine autojuht on?!“
„Ma ei tea, tegelt mul ju load olemas!“
„Haaaa, ükskord jõid end nii umbe, et sõitsid rapsi põllule ja röögatasid „Oleme kodus“ ja siis astusid porisse. Vaata ette oma autojuhi mängimisega!“
„Käe persse! Vahi ennast! Olime rootsis, pidime poodi minema. Olid sina purjus ja mina pooleldi. Sõitsid sadamasse ja tahtsid hakata sealt piima ostma, kus t¹ekk inni tehakse. Niiet. Pigem rapsi põld, kui sadamaterminaal.“
Paul läks näost kaameks.
„Ah, sa ei tea mida räägid!!!!!“
„Shat ap, tean isegi paremini kui sina!“
„Tead, ma isegi ei vihasta sinu peale.“
„Hea on seda kuulda!“ sõnas Eliis. „Ma suht oma tuppa riideid valima.“
„Õige aeg kah, kell on juba 16.00!“
Eliis viis vennale kurjakuulutava pilgu ja Paul kukkus naerdes diivanilt maha.
„KAS SIIN MAJAS SAAB ÕPPIDA, VÕI MITTE?“ jooksis Britt vihaselt karjudes omatoast välja ning vahtis Eliisile otsa, kes oli teel omatuppa. Paul tormas joostes üles.
„Mis on jälle?“ küsis ta.
„Ma ei saa rahu ja vaikust.“
Eliis vahtis viha täis silmadega õele otsa.
„OSTA ENDALE ELU!“ karjus ta „ MIDA SA KÄID MEILE OMA ÕPPIMISEGA PINDA? KOLI ÄRA SIIS, KUI SIIN EI MEELDI! MIDA SA LOODAD SAAVUTADA? TROPP SELLINE! IDIOOT!“ sellepeale Eliis ohkas, läks oma tuppa ja lõi selle suure mürtsuga kinni. „Mul on kõrini kõigest ja kõigist!“ karjus ta veel ning vajus voodile. „Mul on kõigest kõrini!“ sõnas ta vaikselt.
Tead päevik milline idioodist õde mul on? Ei tea? Asiis. Igaljuhul on sul põhjust mulle kaasa tunda. Tema õppimise teema ajab kopsuülemaksa 8o|
Kuni seitsmenda klassini oli ta veel täiesti normaale, ei käinud oma õppimistega ajudele.
Aga jaa, vähemalt täna ma teda enam ei näe *yey*
Aga jamh, lisan veel, et olen suht närviline Razz
Nüüd, aga peole sättima.
Eliis pani psataka lauale ja päeviku voodialla tagasi. Ta tõusis püsti ja kõndis joonelt riidekapi juurde. Ta võttis sealt välja tumedad teksad, valge top’i ja poolpusa. Saanud need selga oli aeg meigi käes. See ka tehtud, näitas kell juba 18.01 ja aeg oli suht minema hakata.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 12:23

Griffu, ma sain naerukad XD Näidake mulle inimest, kes ei saa ta päevikut lugedes naerukaid Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 12:31

*naerab sarkastiliselt*
Oota homseni:D
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 12:41

vägasuper, ootan homset :) Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 16:48

Nii esimese peatükiga on finito.
Nüüd homme saab alles uue. (Griffu käis pinda mulle msnis, noh.)
Nautige.
Osa saab spetsiaalselt Griffu.


¤¤¤

Eliis roolis, Paul ja teised autos.
„Teate, mina ei vastuta, kui end mällerisse joon ja auto sinna unustan ja Paul sina vanamehelt õiendada saad!“ ähvardas Eliis, olles surmtõsine.
„Oumaigaad! Mida sa tegid? Küsisid vanamehelt luba autole ja aah! Ei võinud siis salaja võtta! Ega sa ometi ei öelnud kuhu me lähme?“ paanitses Ines ja ülejäänud seltskond vahtis teda sellepeale nagu mingit väärakat. „Mis on?“
„Ines, käid sa esimest korda läbul?“ küsis Kert igaksjuhuks üle.
„Jah, seda tahaksin minagi teada!“ ütles Alex, kellel oli vaiksest naerust juba nägu punane.
„Teate, see on kooliaasta avapidu ja ma ei tea mis mul sisse on läinud. Midaiganes, vahetame teemat!“ nõudis Ines, kui Raul naerma purskas.
„Kuulge, me sõidame kesklinnas! Mul käed isegi värisevad! Lõpetage see räuskamine ja olge tasa, kui tahate elusalt kohale jõuda.... VÕI istud sina Paul rooli!“ röökis Eliis ja siis lasi veel signaali kah, kui nad valgusfooride taga seisid.
„Ära ehmata!“ ütles Raul.
„Mina pole süüdi!“ sõnas Eliis. „Mis see aadress oligi?“
„Järvevana 7!“
„Näed siin see ongi!“ ütles Eliis rõõmsalt ja parkis auto. Kõik kobisid välja ja kõndisid maja poole, kust juba oli kuulda muusikat.
Raul lasi kella. Uksele tuli Mirko. Eliis võpatas.
„Tere tüdrukud ja poisid. Astuge sise ja ühinege Mattiase sünnapeoga!“ kutsus Mirko, käes VV Cooler.
„Lähme siis!“ kutsus Eliis ja kõndis esimesena sisse. Vastu võttis suitsust paks olev õhk ja vähemalt 30 inimest, kes kas suitsetasid või jõid.
„Ooooh, ALKOHOOL!“ röögatasid Aleks, Raul, Ines ja Kert koos ning sööstsid laua poole, kuhu see kõik laotud oli.
„Lähme!“ ütles Eliis ja tiris venda kaasa. „Ennbee, sina oled roolis vennaraas!“ sõnas Eliis ja pistis autovõtmed Pauli taskusse.

¤¤¤

Tund – paar oli möödas, kui noored kohale jõudsid. Olukord oli järgnev:
*Alex oli kuskile ära kadunud. Võibolla oli kuskil lukus uksetaga mingi tüdrukuga või magab kuskil.
*Paul tagus Marguse, Jake’i ,Hernese ja Keviniga kaarte.
*Ines sebis Jake’i venda.
*Kert ja Raul suitsetasid õues koos Eliisiga. Kõik kolm olid suht täis.
„Prrrr, sul külm ei ole?“ küsis Mirko, kes majast välja rõdule suitsule oli tulnud.
„Eiii!“ vastas Eliis ninakalt ja naeris. Kert ja Raul vahtisid ükspulki Mirkot. Mirko aga takseeris Eliisi.
„Mida sa jõllad? Mingi idioot oled või?“ karjus Eliis ja naeris jälle.
„Ongi nooh!“ ütles Raul ja hakkas ka ohralt naerma.
„A, mis tahad?“ päris Eliis. Tütarlaps vist mõistis, et kõige kainem inimene nende nelja seast on hetkel nõrkade närvidega Mirko.
„Ou kuuled semu, lähme nüüd sisse. Võtame uued joogid! Laseme noorpaaril vestelda!“ ütles Kert ja nad Rauliga lahkusid, jättes noored oma vahele. Eliis köhatas ja vaatas üle rõduääre alla. „Oi kui kõrgel ma olen!“ imestas ta ja naeris järjekordselt.
„Tule Eliis, ma viin su koju!“ ütles Mirko ja haaras tüdruku käest.
„NÄPUD VÕI MA SÜÜDISTAN SIND VÄGISTAMISES! SU DII EN EI ON IKKA MU KÄEVARREL!“ röögis Eliis nii kõvasti, kui ta hääl jaksas.
„MOKK MAHA!“ käsutas Mirko, mille peale Eliis teda suurte silmadega vaatama jäi.
„SA EI KARJU MINU PEALE! MA OLEN PIISAVALT KAINE, ET AUTOGA KOJU SÕITA!“ karjus Eliis taaskord ja kobas teksataskutes. „Kus mu võtmed on?“ küsis ta Mirkolt ning tuikus aeglaselt rõdu ääre poole. „Ma hüppan pigem alla, siit on hea maandumine autole. On ikka eks.“
Mirko turtsatas naerma. „Ei, see ei ole hea maandumine autole.“
„ON KÜLL! Ja sina tainapea, ära vaidle minuga!“ ütles Eliis, vehkides Mirko nina all nimetis sõrmega.
„Mis siin toimub?“ tahtis Paul teada, kes ka suitsukale tulnud oli.
„Venna, see tüüp siin tahab mind koju viia!“ ütles Eliis ja kukkus maha endal pisarad silmas. „Anna juua!“ ütles ta ja näitas Pauli käes olevale õlule.
„Ei, õde, nüüd aitab! Sa oled juba mälleris varsti!“
„EI OLE!“
„Viin ta koju?“ küsis Mirko.
„No ürita, aga soovitatav oleks ta kuskile siia tubadesse magama viia.“
„Okei.“ ütles Mirko ja ohkas. „Tule, lähme!“
„Kuhu?“
„Viin su end välja magama!“ vastas poiss.
„Mkm!“ ütles Eliis ninakalt ja asetas käed rinnal risti.
„Foor gaad seik! Eliis!“ ütles Mirko juba vihaselt. „Tuled?“
Eliis mõtles millegi üle ja meenus, et talle ju meeldib toosama tüüp, kes teda nüüd aidata tahtis.
Eliis aevastas ja siis tõusis püsti. „Lähme siis!“ ütles ta vaevukuuldavalt.
„Toeta end minu vastu, muidu lendad trepist alla!“
Mindi läbi kärarikka elutoa magamistubade poole. Esimene uks paremalt. Mirko avas selle ja talutas Eliisi sisse. Mirko komistas Eliisi jalgade otsa ja mõlemad lendasid voodile. Eliis all pool, Mirko peal pool. Poiss vaatas tüdrukule otsa ja tuli siis ta pealt ära.
„Tudiaeg!“ jõudis Eliis veel vaevukuuldavalt öelda, kui ta magama jäi. Mirko haigutas ta jäi samuti magama.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 17:02

Nii Griffu, AAAR IOUUU KREISI! Very Happy

Tänan postiivse kommentaari eest xd.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 17:35

Oota aga heaga homseni:D
Ma luban, et homme uued osad. Mingi 9 aeg hommikul ilmub siia juba uus, võid selles kindel olla Very Happy Ma mainin msnis HOMME, kui uus soa ülevalll ;*
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime29/10/2008, 23:58

Uut tahan Wink
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime30/10/2008, 09:19

2. peatükk
Põgenemine kodust.


„Mirkooo, Eliis! Veik app!“ ütles Ines, kes oli tulnud nende tuppa neid äratama.
„Mh, mis asja? MIDA MA MIRKO KÕRVAL TEEN?“ röögatas Eliis end ärkvele.
„Mida sul viga on?“ pahandas poiss, kes Eliisi röökimise peale ärganud oli. „Mällerisse jõid end või?“
„Noored, me peame kooli minema!“ pani Ines neile südamele.
„Ei, mina sinna täna pohmakaga minna kavatse! Mul on paha olla!“ sõnas Eliis ja tormas toast välja WC-sse ropsima.
„Täna on popipäev!“ ütles Mirko ja ajas end püsti. „Eliis, tee ruttu! Mul on paha!“ ütles Mirko ja jooksis toast välja. Ines muigas ja läks alla esimesele korrusele. Õigepea ilmus alla ka Eliis ja pärast seda Mirko.
„Noh lapsed, tegite nikstinaksti öösel, jah?“ ütles Kert ning haigutas.
„Hah? Mirko ja Eliis ööbisid samas toas?“ küsis Henriette.
„Alles avastasid?“ küsis Jake, kes haigutades alla venis.
„Ma jooksen vetsu!“ ütles Kevin ja läks kõhust kinni hoides wc poole.
„Mis teil viga on? Tehke ise on nikstinakstit, kui tahate!“ nähvas Eliis. „Kus kohvi leidub?“
„Karm tibi oled, või mis?“ ütles lõpuks Jake’i vend Kaido. „Kohv on köögikapil!“ ütles ta veel.
„Tead, karmkutt! Ma sõimaks sul lõusta täis, aga mul on liialt paha olla.“ ütles Eliis ja valas endale kohvi tassi ning istus siis laua äärde tagasi.
„Kuulge, siin oli ju rohkem rahvast!“
„Oli, aga läksid ära!“ sõnas Kaido.
„Sul pohmakat polegi?“ imestas Mirko, kes oli üles ärganud.
„Magasid või?“ naeris Eliis.
„Haha, very funny!“
„Ma olin eile suht kaine autojuht ja kuna see minu oma maja, peab ju kainet mõistust säilitama, või kuidas?“
„Aga loomulikult!“ sõnas Alex ja tõi kohvikannu lauale.
„Hommik!“ ütles Paul, kui alla ilmus.
„ME EHMATASIME!“ karjusid Eliis ja Ines koos.
„Äääh, ei koti! Oo kohvii!“
„Teeme siis täna popipäeva?“ küsis Eliis üle. Tervest köögist kostus ühtlane „Jaa!“
„Kellegil suitsu on?“ küsis Ines. „Keegi pani eile mu paki pihta!“
„Võta!“ pakkus Margus ja tegi tüdrukule silma. Ines punastas.
„Kus see pagana tuhatoos on?“ huvitus Kert.
„Mind ei huvita tuhatoos, lähen rõdule!“ ütles Mirko ja tõusis püsti.
„Mina ka!“ ütles Eliis ja läks Mirko järel.
„Üüüüü!“ hüüdsid kööki läinud rahvas nooretele järgi.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime30/10/2008, 09:32

Sjuuuuper ;d
UUT :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime30/10/2008, 12:11

XD
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime30/10/2008, 12:24

¤¤¤

„Thäh, mis neil hakkas, aru ma ei saa!“ ütles Mirko ning pani suitsule tule otsa. „Tahad ka?“
„Jaa.“ ütles Eliis ja tõmbas suure mahvi ning lasi selle aegalselt välja.
„Ei mina ei tea, kiiksuga tüübid!“ naeris tüdruk.
„Jaaa!“ sõnas Mirko. „Kas tead mida ma alles nüüd avastasin?“
„Noh!“
„Seda, et me pole kunagi oma vahel ilma karjumiseta rääkinud.“
„Asiis!“ ütles tüdruk ükskõikselt. Ta viis oma pilgu unelevalt kaugustesse ja vaatas siis üles taevalaotusesse. Mnjaaa, mäller. Mis asja? Kas mulle meenub õieti, et Mirko meeldib mulle. Gaad küll! Miks ma siis siin niisama paigal seisan? Miks ma ei ürita talle pugeda või mis iganes. Eliis raputas oma pikki juukseid ja tõmbas teksa taskust välja roosa patsikummi ning pani selle pähe.
Nähes Mirko pilku endal, ütles ta: „Sul ei ole vaja mulle öelda, et see patsikas ei sobi mu riietusega kokku!“
Mirko turtsatas. „Kust sa võtad, et ma seda öelda tahtsin?“
Eliis kõndis poisi poole ja vahtis talle otsa.
„Ma ei võta seda kuskilt, ma tean seda lausa!“
„Ahsoo! Meil mõlemal mäller eilsest ja sina tead, et su patsikumm ei sobi su riietusega kokku!“ irvitas poiss.
„Sõida oma autoga kukeseenele!“
„Pohmakaga? Olles täielikus mälleris? Üksinda?“ Mirko tõmbas mahvi ja lasi selle aeglaselt ninast välja. „Sa tõesti tahaksid seda?“ küsis poiss tõsiselt.
„Sa oled loll! Mis asja sa jahud? See on kõnekeel! Inimesi saadetakse seenele, aga mitte otseses mõttes! Gaad küll, Mirko!“
„Aga tõsiselt, kas tahaksid tulla?“
„Oi issand.“ ahastas Eliis.
„Noh lapsed, mis teeme siis?“ küsis Alex, kes oli tulnud rõdule värsket õhku hingama.
„Ma lähen sisse!“ ütles Mirko ja lahkus.
„Mis tal hakkas?“ küsis Alex.
„Ei, ei tea!“ ütles Eliis tõsiselt ja jäi kaugustesse vaatama. Alex hakkas midagi rääkima, kuid Eliisi huvitasid ainult tema mõtted. Eliis, khmkhm. Mida sa oma päevikusse kirjutasid? Mirko MEELDIB SULLE! Nüüd ta läks alla ja ma pean edaspidi leidma häid põhjuseid, miks temaga kohtuda tahan või noh... lihtsalt tema lähedal olla.
„Sa üldse kuuled, mida räägin?“ küsis Alex.
„Eee, jah. Ah? Mida, oot. Räägi uuesti.“ palus tüdruk nii siiralt, kui tal pohmakas võimaldas.
„Aaaah, Eliis siis! Me mõtlesime, et hakkaksime koju minema. Läheksime kahe autoga. Paul oleks ühe roolis ja Kaido teise omas. Oled nõus?“
„Tavai, lähme siis!“
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime30/10/2008, 12:36

Lähme, davai, aga millal? Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime30/10/2008, 13:07

Karta on, et loeb ju Very Happy See on liiga koom, et lugemata jätta, lol!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 7Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "9 juttu minu elust"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Diana looming-
Hüppa: