MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]

Go down 
+13
Disaster
Heffu
Krissu
Liina
Tuki
Liv
padjanägu, [h]
renxik
ThatsMe
Kärolyn
SixxBitch
bbrit .
Diana.
17 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime16/11/2008, 18:10

Lühike oli, see on kriitika Very Happy Uut!
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime16/11/2008, 18:25

Selles osas asjad lahenevad, kuid varsti on Eliis ja Mirko jälle tülis Very Happy
Selle peatüki lõpp on üllatav - minumeelestvähemalt.


¤¤¤

Eliis avas nördinult teise tunni lõpus päeviku ja lausus Mirkole ja Bellale: „Teate ka või? Tänane päev: kirjandus, esta, geo, mata, kunst, bio, muusika ning füssa.“
„No jamh, elab üle.“ ütles Mirko.
Mirko, Eliis ja Bella hakkasid geograafia klassipoole kõndima.
„Ma kaon.“ lausus Bella.
„Kuhu?“ tahtis Eliis teada.
„Et, ääm, ära, või... noh jamh. Baiks.“ Bella keeras end ümber ja hakkas kiirkõnniga väljapääsu poole minema.
„Mis tal hakkas?“ küsis Eliis ja kergitas kulmu.
„Ma arvan, et meie panime aluse Sebimishooajale.“ naeris Mirko ning Eliis andis talle musi.
„Arvata on.“ muigas ta. „Nii, kus geograafia toimub?“
„Eeee, vist oli klassis number 331.“
„Davai, liigume sinna siis.“
„Kindel või?“ kahtles Mirko, kui nägi Alexit ja Pauli nendele vastu tulemas. Eliis ohkas ja pigistas Mirko kätt.
„Me tulime rahuga.“ lausus Alex ja tõstis rahumärgiks käe.
„Mirko, vabandust, et sulle vigastusi tekitasime. Loodame, et paranevad õigepea ära.“ ütles Paul. „Õde, vabandust, Mirko on tõesti sulle see õige. Ines pani meile mõistuse pähe.“
„Ahah,“ ütles Eliis sellepeale pisult ebakindlalt.
„Okei.“ kostis Mirko omaltpoolt.
„Õde, kas meie vahel on nüüd kõik korras?“ küsis Paul ettevaatlikult sõnu seades. Eliis ohkas ja kallistas siis venda.
„On küll, aga ainult siis, kui sa lubad, et ei tee enam minu poiss sõpru maha!“
Paul kergitas kulmu ja noogutas.
„Noh, tere tulemast Jugapuude perekonda.“ irvitas Paul ja surus Mirkol kätt. Mirko hakkas samuti irvitama ja tänas.
„Kuule, kuhu Bella läks? Ta kõndis suure kiiruga gardeks poole.“ huvitus Alex ja sügas kaela.
„Ei tea, aga tad, et Ines ja Margus on paar?“ ütles Eliis salakavalalt ja tegi silma.
„Mida?“ muigas Alex ja hakkas valjult naerma. Koridoris olevate inimeste pilgud suundusid neile.
„MIDA TE VAHITE?“ karjus Paul ja näitas keskmist sõrme.
„Kuulge, liigume äkki? Geo klassi poole. 331 ruumis.“ pakkus Mirko ja teised nõustusid.

Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime16/11/2008, 18:32

Ma ei tea, selles jutus ei üllata vist miski Very Happy Lühike jälle, kukuu Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime16/11/2008, 18:33

trallala, :d
niiii hea (L)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime16/11/2008, 20:07

Te olete täitmatud:D
Mis te virisete koguaeg, et lühikesed osad xd
Mai raatsi pikemaid üles panna, jutt saab muidu ruttu otsa Very Happy


Ma ärritan teid järgmise lausega veel rohkem :
*Khmkhm köhatas hääle puhtaks* järgmine osa tuleb alles järgmine reede Wink
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime16/11/2008, 20:59

Ma tulen kallale sulle!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime17/11/2008, 17:40

Ma ei soovita, sest siis, kui sa mu läbi kolgid või ära tapad ei saa sa enam uusi osi Very Happy xd
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime17/11/2008, 18:02

Sillet ma juba ähvardasin, niiet juhul, kui te olete läbikolgitud, tulete te zombiedena tagasi ja panete uusi osi! Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime17/11/2008, 18:03

*hingab sügavalt sisse*
Ma jõudsin ka lõpuks maha magatud osad ära lugeda..
Ei,nagu väga hea.
vägavägavägahea.
Sa ei tea ise ka,kui hea see on... Soovitan seda Wink
Liigahea nooh.
sjuuper.
Kriitika: (tösise näoga)
Mis kuradi kriitikat sa siit nõuad,Sellel on lihtsalt kriitika võimatu välja mõelda. Seega kirjuta pikki osi,ja oma kriitikast Võid ainult und näha.
Ma tahan Hääääästi pikki osi. hääästihäästipikki.
Noh ja ma tahan siis näha,kui kellegil on kriitikat (v.a pikad osad) Või kui Diana tahab seda. . ;P

ma olen nii osav oma panniga löömises. Very Happy

I (L) that story. ;*
Uut.. :d

Note: Liiga pikaks läks viist..
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime18/11/2008, 15:40

T¹iisas, alguses ähvardatakse niisama läbi kolkida ja siis veel ka panniga äsada Very Happy Otsustage siis juba ära, mida te teete, aga mina tahan ikka kriitikat ja kommentaare.
Suht järgmine osa tuleb ikka reedel. Niiet sättige oma pannid, taignarullid ja muu varustus valmis ;D




Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime18/11/2008, 15:51

No kes keelab meil mõlemal sind vigaseks kolkida? Very Happy
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime18/11/2008, 15:55

*Vahib SixxBitchi vihaselt*

Juhul, kui te mu vigaseks kolgite - siis kaeban ma teid kohtusse xd

PS! Ma hakkan vastu Very Happy Hammustan ja küünistan Very Happy
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime18/11/2008, 16:07

Minu kurjusele ei saa keegi vastu Very Happy Twisted Evil Muhahahahahaaa
Niiet hakka aga heaga osi üles toppima, OR ELSE Very Happy
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime18/11/2008, 18:28

sellest kohtus on savi:D Nii kuri mutt olen ma küll. (6)Very Happy
Ma tahan Uut osa:d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime19/11/2008, 19:02

Okei, uus osa juba ENNE reedet.
Reedel tuleb kaa uus osa.
NB! Te ei tapnudki mind ära, mis on rõõmustav Very Happy xd

¤¤¤

„Ja kus sina meil käisid? Ja kus sina meil käisid?“ kiljus Eliis, kui nad Inesi ja Bellat kohtasid. „Ja miks te geograafiasse ei tulnud? Ah? Ah? AH?“
„Eee, mi – mina käisin ära. Vetsus. Tead küll päevadega seotud kõhuvalu.“ kokutas Ines ja tegi krimpsus nägu.
„Mul oli sama lugu.“ kogeles Bella, kes oli juba näost valgeks tõmbunud. Eliis tõmbas kulmu kipra ja vaatas kahte sõbrannat.
„Minu teada ei ole meil kellegil samal ajal päevad ja kõhuvalu on ainult Hernesel. Niiet, see teil läbi ei läinud! Toote mõne muu vabanduse või räägite otse tõtt?“ nõudis Eliis. Eliis ja Bella läksid näost punaseks nagu peedid. Siim juhtus nendest mödöa minema, nähes tüdukute punaseid nägusid, möiratas ta naerma ja karjus: „PEEDILÕUSTAD!“
„Kuradi ebanormaalne, jää vait!“ karjus Eliis talle vastu.
„Fakk, mokk maha!“ lausus Siim ja näitas fakki. Klassi uksele ilmusid Margus, Mirko, Kevin ja Jake. Siim tardus, kui neid nägi. Margus liikus talle aeglaselt lähemale.
„Mida sa tüdrukutele ütlesid?“ ütles ta rahulikult ja keeras vaikselt käiseid üles.
„Mi – midagi.“ Kokutas Siim ja löks näost kaameks, kui nägi, et ka Mirko ja Kevin temale lähenevad.
„Tead, ma kordan küsimust: Mida sa tüdrukutele tüelsid?“ sisistas Mirko.
„Mi – mi – mi – midagi ei öelnud ausaõna!“ kokutas Siim ja üritas taganeda. Mirko oli kiirem ja võttis tal kraest kinni.
„MA KÜSIN VIIMAST KORDA, KURADI PEEDILÕUST! SUL ON VIIMANE VÕIMALUS ÜLES TUNNISTADA JA SA PÄÄSED AINULT MUHKUDEGA!“ käratas Margus ja Siimul hakkasid jalad värisema. Eliis, Bella ja Ines vaatasid poisse kohkunud pilkudega.
„ÜTLE!“ röögatas Mirko. „Nii tüdrukud, mida ta teile täpsemalt ütles?“
„Sõimas meid peedilõustaks.“ lausus Bella.
„No nii, tubli Margus. Peedilõust! Kohtume kooli hoovis.“ sisistas Mirko.
„Muidugi, oma tüdrukut ja tema sõpru ikka kaitsed! Kunagi sa küll nende poolt polnud.“ pomises Siim ja vaatas maha. Mirko võttis poisil juustest kinni ja tõmbas ta pea kuklasse ja sosistas: „Kunagi polnud me avastanud neid tüdrukuid. Ma soovitan sul neist heaga eemale hoida, kui sa ei taha oma konte murda. NÜÜD MINE!“ käsutas ta ja Siim jooksis elueest minema. „Nannipunn.“ irvitas ta.
„Nägudeni.“ laususid poisid ja läksid samuti minema.
„Sul on alles poisiga vedanud!“ lausus Bella ja punastas, kui Eliis talle salvava pilgu saatis.
„Ärge kalduge teemast kõrvale! Ma tahan vastust oma küsimusele!“
„Mhhh, lubad, et see jääb meie vahele? Me käisime Bellaga koos Margusega ja Keviniga jalutamas. Nad olid kiiremad ja jõudsid klassi tagasi, aga meie..“
„Jamh.“ kostis Bella. Eliis vahtis neid nagu viieaastaseid ja naeratas siis ja lausus: „Nii,et varsti teeme kolmikpulmad, jamh?“ naeris ta. Ines ja Bella hakksid samuti naerma.
„Kasvõi.“ ütlesid nad koos ja läksid mata klassi poole.

Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime19/11/2008, 20:02

avv, avv, avv : ) (L) Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime19/11/2008, 21:01

Okei, ma lugesin kõik läbi xd
Naer.. Very Happy
Tuttavad olukorrad ja nimed. Tõsiselt, mõni koht oli nagu liiiga tuttav, viimane laks oli kolmikpulmad xp
Väga, väga hea, jutt :)
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime19/11/2008, 23:15

Heaa Very Happy
Näe, pole põhjust mõrvata Very Happy
Uus osa tuli ju varem! Very Happy
Aga liiga lühike ikka...Very Happy Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime21/11/2008, 15:12

SixxBitch ütleb koguaeg, et osad lühikesed, siit siis ka põhjendus (ma olen seda vist ka varem juba öelnud, aga kordan): ma ei taha, et see jutt kähku läbi saaks ja pealegi, olen ma 6 peatükis, niiet neljanda lõpp juba varsti käes ja siis ma peaksin üldse lõpetama osade lisamise mõneks ajaks. Kui te seda ei taha, siis kannatage lühikesi osi, kuni mul jutt täiesti valmis on kriblatud.

Ennt¹oi näo.

¤¤¤

Tunnist vabastav kell käis ning rahvas pistis klassist jooksu. Eliis jooksis Mirkole järgi, kui too juba klassist eemaldus.
„Tead, tead, tead, tead, TEAD?“ hingeldas Eliis ja jäi Mirko ees seisma.
„Mida, mida, mida, mida, MIDA?“ küsis Mirko ja muigas. Eliis tõmbles ta ees üles ja alla.
„Ines käib Margusega ja Bella Keviniga - oli vist nii.“
„Ma tean seda juba ammu.“ vastas poiss. Eliisi silmad läksid suureks ja ta jäi poissi vaatama.
„Ja sa mulle, ei, võinud, öelda?“ ahastas Eliis ja lõi Mirkot vastu kätt. Mirko hakkas naerma ja võttis tüdrukul käest kinni.
„Let me off!!“ ütles Eliis.
„Kust ma sind välja lasen?“ irvitas Mirko ja tõmbas tüdruku enda kätevahele. „Tead musi, ära vihasta, aga ma armastan sind.“ lausus ta ja andis Eliisile musi. Eliis tegi nägusid, kuid pikapeale kerkis ta näole õrn naeratus.
„Mina sind ka.“ lausus ta „Aga olgu see viimane kord!“ hoiatas ta.
„Jah, mu proua.“
„Äkki preili?“
„Kui ma sind naiseks palun, mis juhtub ei vähem või rohkem, kui kahe aasta pärast. Saab sinust Proua.“
„Aga senikaua olen ma preili.“ vaidles Eliis vastu.
„Tead Eliis, ma ei viitsi sinuga vaidlema jääda. Kui sinuga juba vaidlemist alustada, ei lõppegi see elusees ära!“ irvitas poiss.
„No näed, sa tead minust juba palju.“
„Meie esimesele lapsele mõtlen mina nime!“
„Haaaa, looda sa.“
Eliis ja Mirko läksid kunsti klasis poole, teepeal edasi vaieldes.
„Mina mõtlen nime....“
„Ei, mina.“
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime21/11/2008, 22:24

nii armas ,
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime22/11/2008, 17:18

Soovige õnne, jõudsin selle jutu viimasesse peatükki ^^.
Olen Dilemma ees - teha õnnelik lõpp või kurb lõpp? Andke kommentaarides oma arvamusest teada Very Happy
KRIITIKAT ja kommentaare paluks (A)

Lumist ilma,
Dinx.

¤¤¤

„Mis sa töö said?“ küsis Kert Eliisilt.
„Nelja.“ pomises tüdruk vastuseks.
„Don’t worry, be happy. Enamus said nelja ju!“ lausus Bella.
„No jaa, aga mäletate algklassides olin ma bios viieline. Nüüd mingid väärakad neljad ainult.“
„Mis on?“ tahtis Mirko teada ja võttis kurvalt Eliisilt pihast kinni. „Räägi nüüd onule mis juhtus.“
„Sain bios nelja.“ kurtis Eliis ja irvitas Mirko lõusta peale.
„Biig diil!?“ ahhastas poiss ja muigas.
„Kuulge, suitsule keegi tahab?“ küsis Ines.
„Kuule, kas te siis Bellaga koos oma väljavalitutega ei lähegi jalutama?“ imestas Eliis ning Ines näitas hambaid selle peale.
„Lähme suitsule.“ ütles Raul, kes alles nüüd oli seltskonda tulnud. „Kuulge, mul suits otsas, keegi lööb kampa? Ostame bloki.“
„Tegelikult ongi vaja, meil kodus suits otsas.“ tuletas Eliis Mirkole meelde.
„Sa suitsetad ju kõige vähem.“
„No ja siis? Ma tahan ka suitsu. Mine nüüd Rauliga kaasa ja osta suistu.“
„Oled ikka kindel või?“
„Olenolen.“
Eliis ja Mirko vaatasid teineteisele otsa ja olid valmis ägedaks vaidluseks. Bella tõmbas Eliisi eest ära ja lausus: „Meie ei talu peretülisid.“
„Sorry. Let’s go then.“ Lausus Mirko ja nad Rauliga läksid tankla poole. Nende seltskodna lisanudsid veel ka Alex ja Paul, ning ka Henriette ja Jake ning loomulikult Margus. Neid jäädi suht tihti vaatama, eriti koridorides. Ei suudetud uskuda, et üheteistkümnendike seltskond nii head sõbrad võivad olla. Ainult, kes üheteistkümnendikud ei olnud, olid Paul ja Alex, aga see omas juba vähem tähtsust.
Õigepea oli suur seltskond jõudnud tankla ette. Eliis haigutas ja köhatas.
„Kuulge, ma ei viitsi musasse ja füssi minna. Teeme midagi vahvat. Lööb keegi kampa?“
„Mis mõttes, nagu paneme poppi kahest tunnist?“ täpsustas Henriette.
„Jepp, meil ju kotid kaasas, et ei pea enam majja üldse tagasigi minema ju.“
„No põhimõtteliselt sobib.“ ütles Alex , vaatas Henriette poole ja tegi talle silma. Eliisil ei jäänud see märkamata, samuti Bellal ja Inesel.
„Kas meil on tekkinud juba neljas paar?“ küsis Bella kulmu kergitades.
„Neljas paar?“ kordasid Alex ja Henriette, kes punastasid.
„Jah, neljas paar. Kõigepeale Eliis ja Mirko; siis mina ja Margus; Bella ja Kevin. Nüüd on siis teie kord.“ juubeldas Ines.
„Mhh, me pole PAAR, daa. Lihtsalt sõbrad ja pealegi.... Ma ei pea sulle seletama.“ pahandas Henriette ning Paul purskas naerma.
„Alex, muide, mul telefonis ikka veel see pilt, kus sa Brittu suudled.“ irvitas poiss ja näitas telefonis seda pilti. Alex näitas rusikat ja ähvardas ta mättasse lüüa.
„Suitsud saabusid!“ hüüdsid Mirko ja Paul.
„Me teeme poppi kahest viimasest tunnist, olete kambas?“ rääkis Kert.
„Kes selle välja mõtles?“ küsis Mirko ja vaatas Eliisi poole „Tead ka, et sul on hiilgav aju.“
„Tean seda.“ lausus Eliis meelitatult ja andis poisile musi.
„Kuulge, mul ju vanemad läksid ära. Korraldame läbu. Olge kell seitse kohal!“ lausus Alex, võttis Henriettelt käest kinni ja nad jooksid minema.
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime22/11/2008, 17:39

Hetkel polegi tahtmist kolki anda ;d
Ei,Diana on meil niitubli ! Very Happy
Kohe mitu osa jõudis vahepeal panna. Wink
panni polegi vaja.^^.
Väga hea. paluks uut. !:)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime22/11/2008, 18:02

Valusad pubed, ma ei või Very Happy:D
Aga hea on Razz
Uut!
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime22/11/2008, 18:27

See on siis neljanda peatüki eelviimane osa.
Homme nähtavasti uut osa ei tule, selle präast täna siis 2 pikemat osa.
Ärge mind nüüd ära tapke, eks.
Uus osa tuleb esmaspäeval Wink


¤¤¤

Uks avanes ja sisse astusid kaks väsinud ja tülpinud nägudega pudekat. Eliis tormas kohe diivanile ja haigutas.
„Oeh, tead ka, et mul suht pilt kõigub juba?“ lausus Eliis ja raputas pead.
„Sa jõid viis dzinni, pole ka imestada.“ muigas poiss, kes samuti elutuppa tuli.
„Aga ma pean ju end peoks ette valmistama. Muide, kell?“
„17.56. Me lähme sinna autoga ja saame teistega kokku. Nii et rahune maha.“ Mirko tõmbas Eliisi kergelt enda sülle, võttis talt ümbert kinni ja toetas pea õlale.
„Mõtle, kui Henriette ja Alex ongi paar,“ arutles Eliis „Siis me teeme nelikpulmad eksju.“
„Hah? Sa mõtled nelikpulma? No mõtleb seda veel eks.“ lausus Mirko rahulikult ja ohkas.
„Ma lähen nüüd riidesse panema, meiki ja soengut tegema.“ Eliis tõusis püsti, suudles Mirkot, aga Mirko ei lasknud tal minna.
„Ma soovin, et see hetk jääkski selliseks.“ sosistas ta.
„Küll see hetk tuleb. Armastan.“
„Mina ka.“
Eliis läks naeratus näol üles ja istus voodile. Ta võttis laualt päeviku ja pastaka ning alustas kirjutamist:
Tere päevik,
Eliis jälle siinpool.
Nii, tänased asjad siis.
Minu ja Mirko suhe on tugev. Very good!
Tead, mis me täna tegime? Vaidlesime laste nimede üle ju. Gaad, mõtle, kui me saaks ühise lapse! Tegelikult oleks see lahe, aga enne nii tõsist asja, peaksime kindel olema oma täiskasvanulikkuses. Peod tuleb siis jätta kuskurat. Aah, ma pole selleks veel valmis...
Ines ja Margus on paar. Nad nii armsad. Pisike tüdruk ja pikk poiss. No Ines on tõesti lühikest kasvu, mingi 163cm pikk. Võrreldes minu ja Bellaga. Me mõlemad pikad. Bellast rääkides, siis tema on Keviniga paar. Jällegi üks armas paarike. Meie vist algatasime Sebimishooaja. Peale meid on juba kuus inimest üksteist leidnud. Miks kuus? Sest ka Alexil ja Henriettel tundub midagi susisevat. Nii, kes siis järgmine võiks olla? Näiteks Andrea ja Kaido – Jake’i vend. Ma pean üle pärima, äkki Kaidoil on juba suhe, aga ma arvan, et need kaks sobiksid üpriski hästi kokku. Jake ja liisbet sobiksid ka hästi kokku. *Laulab* Olen kosjamoor, jeje! Iksdee.
See kuradi ebanormaalne Siim, sõimas Bellat, Inesi ja ka arvatavasti mind peedilõustaks. See oli mingil vahetunnil, kui ma neid pinnisin, miks nad tunnist puudusid. Aga päevik, sa ei kujuta ette ka, millised dzentelmenid Mirko ja Margus on?! Nad näitasid Siimule koha ette. Aah, ma ikka armastan oma musi kohutavalt.
Täna panime kahest viimasest tunnist – muusikast ja füüsikat – poppi. Henriette ja Alex läksid minema, kuna Alexi juures toimub kell 19 pidu. Vähemalt 19 pidime kohal olema... Meie ülejäänud seltskonnaga läksime pubisse lobisema. Ma jõin viis dzinni ära ja koju jõudes pilt kõikus, aga nüüd on korras juba.
Ma pean minema pühapäeval koju. Ines rääkis täna. (Tegelikult see on täiesti ebaoluline)
Davai, ma nüüd sättima ja siis peole. Ma sellepärast ei kiirusta, et me autoga. Ma üritan end mitte mällerisse juua, ma pean ju Mirkol silma peal hoidma (XD)
Baiks nüüd.

Eliis klõpsas pastaka kinni ja asetas päeviku lauale. Valitud teksad, kollane top ja must poolero peale, sonks jäetud lahtiselt, oli ta valmis minema. Meiki ta täna ei teinud.
Kui Eliis alla jõudis, ootas juba Mirko teda.
„Lähme siis.“ ütles Mirko „Muide, sa väga ilus.“
„Tänud.“
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime22/11/2008, 22:55

siuke pube, ei lähe kunagi ilma meigita välja, (ma mõtlen reaalset) Very Happy:D
a super osa oli :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Sponsored content





-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "9 juttu minu elust"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Diana looming-
Hüppa: