MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]

Go down 
+13
Disaster
Heffu
Krissu
Liina
Tuki
Liv
padjanägu, [h]
renxik
ThatsMe
Kärolyn
SixxBitch
bbrit .
Diana.
17 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime22/11/2008, 23:04

Meeldib :)
Uut!
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime24/11/2008, 14:35

See on siis neljanda peatüki viimane osa.
Järgmine osa tuleb reedel, sest ma tõesti ei jõua varem.

Lumist ilma,
Dinx.

¤¤¤

Mirko parkis auto maja ette. Eliis nautis autosõitu täiega. Toyota. Ta armastas seda marki ja selle auto mugavusi. Mõlemad väljusid autost ja liikusid käsikäes ukse poole. Suht nende järel tuli veel üks auto, kus istusid Ines, Bella, Margus ning Kevin.
„Oodake!“ hüüdis Kevin ning Mirko ja Eliis peatusid. Nelik tuli autost välja, Kevin sulges auto uksed puldiga ning libistas selle oma pükste tasku.
„Tsauuuu!“ tüdrukud kallistasid Eliisi ja poisid surusid kätt.
„Noh, peole jamh?“ rõõmustas Margus ja ülejäänud noogutasid. Bella lasi kella ja Alex tuli uksele vastu.
„Tere tulemast! Alkoholi jätkub ja seltskond on ka hea! Ainult normaalsed. Astuge sisse preilid ja prouad – ptüi, preilid ja härrad.“ Alex naeratas vildakalt ja astus ukse eest. Ta tuikus ja toetas end ukse najale, kui Bella, Ines, Eliis, Margus, Mirko ja Kevin sisse astusid.
„No kuule Alex, siis! Hakkad jooma ja meid ei ootagi. Häbihäbi.“ manitses Ines.
„Äh?“ ühmas poiss vastuseks ja kadus siis kuskile elutuppa rahva sekka ära. Eliis ja ines ning Margus hakkasid naerma ja kõik kõndisid elutuppa.
„Jouuu, kuidas siis üleeilne pidu minu juures tundus?“ küsis Kaido, kes nende juurde tuli, käes õllepudelid.
„Mega vahva oli.“ kiitis Kevin ja võttis siis kaks õlut, andes ühe Bellale.
„Tõega?“
„Olioli.“ lausus omakorda Eliis, kes võttis samuti kaks õlut ja andis ühe Mirkole. Ülejäänud kaks said endale Ines ja Margus.
„Hmm, kuulge, kas see on tõsi, et sina ja Mirko olete paar?“ uuris Kaido. Eliis noogutas ja Mirko võttis tüdrukult ümbert kinni.
„Muide, Ines ja Margus ning Bella ja Kevin ka ka paar.“ lisas Mirko.
Kaido näitas pöialt ja kadus tantsides rahva sekka.
„Lähme ka tantsima?“ küsis Mirko Eliisilt ja tüdruk nõustus. Tuli just hea diskomusa ja kolm paari läksid tantsima ja kadusid õigepea teineteiselt silmist.
Umbes kahe tunnipärast olid ainukesed inimesed, kes polnud end umbe joonud Eliis, Mirko ja Bella. Ülejäänud uimerdasid majas ringi, peksid segast ja muud. Aga kus on Eliis ja Mirko? Nemad? Nemad liikusid ühe toa poole, üksteist suudeldes. Mirko võttis tüdruku sülle ja kandis üle ukseläve, ise peaaegu komistades.
„Ole ettevaatlik.“
„Olen, usu mind.“
Mirko asetas Eliisi voodile, nagu nuku ja tardus siis. „Oled sa kindel, et soovid seda teha?“
„Olen.“ Lausus tüdruk ja suudles Mirkot ning esimesena kadus Eliisi seljast pluuse...
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime24/11/2008, 15:06

avvvv, Very Happy
sa kunagi lasid mul midagi lugeda, nii et ma enamvähem midagi tean , mis jhuhtub Very Happy:D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime24/11/2008, 18:48

Oioioioi Very Happy
Uut tahaaan!
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime25/11/2008, 21:26

Okei, asi muutub pveel põnevamaks. :d
Meeldib ^^
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime28/11/2008, 19:10

Alates sellest peatükist kipuvad asjad segaseks minema.
Suht arvan, et võib tekkida palju küsimusi, et siis kui midagi selgusetuks jäi, küsige - seletan lahti Very Happy



5 peatükk.
Segadus 1.



Pidu kestis hommikuni välja ning mõned olid ärkvel, kaasa arvatud Eliis ja Mirko. Nemad vestlesid Kaido, Bella ja Rauliga esimsel korrusel.
„Oot, te....“ kordas Bella ja raputas pead.
„Jah,“ ohkas Eliis „Aga me ei kasutanud kaitsevahendeid.“
„Vaevalt, et sa kohe rasedaks jääd.“ lausus Kaido rahulikult.
„See võimalus on ju olemas, olgem ausad.“ muretses Eliis. Mirko ohkas ja lahkus köögist. Eliis tõmbas suitsu ja toetas pea kätele.
„Kurat küll, ma just eile mõtlesin sellele.... Ma ei soovi ju last saada. Eilne vaidlemine Mirkoga.... AH PEKK! Ma sõnusin kõik ära eile.“ ahhastas Eliis ja jooksis majast välja ja paraku otse Mirkole sülle.
„Mis on?“
„Ma sõnusin kõik eile ära, ma sõnusin kõik eile ära. Ma kirjutasin päevikusse, et ma tahaks sinuga last, siis kui me vastutusvõimelised...., aga ma olen nii kindel, et ma rase...“ nuttis Eliis ja tegi siis kätega silmad kuivaks. Mirko haaras tüdruku enda kaitsvasse embusesse ja silitas tüdruku juukseid.
„T¹¹¹, ära mõtle asja hullemaks, kui tegelikult on!“
Eliis suunas oma punaseks nutetud silmad poisi poole ja ütles: „Aga kui ma rase, siis sa jätad mu mha, sest sa ei taha ju niivara last!“
Mirko pööritas silmi ja võttis kindlalt tüdruku õlgadest kinni. „Oled sa ikka nii kindel? Oled või? Kust sa võtad, et ma 17 aastaselt sinuga last ei taha saada? Vastutus kaasneb lapse sünniga ju! Rahune maha. Ma ei jäta sind üksi. Vastupidi, olen sinu kõrval. Kõigepealt tee test, et näha, ka sa üldse oledki rase.“
„Arvad?“ nuuksus Eliis.
Mirko tõmbas sõrmega Eliisi pisarad ära ja lausus kindla tooniga: „Arvan.“
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime28/11/2008, 19:41

Muide, rasedustesti saab teha alles 14 päeva pärast vahekorda. Very Happy

Muidu ei näita ta sul midagi. Very Happy

Aga.. mulle küll meeldiks kui ta rase oleks. Nii äge. Very Happy

Aga osa oli väga hea, nata lühike ainult. Aga pole hullu. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime28/11/2008, 22:13

ausõna , tee pikemalt :DD
aga armas :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime29/11/2008, 10:12

Kärolyn - nad sellised pubed, et ei tea veel selliseid asju ja põhimõtteliselt Eliis jääbki rasedaks ja kogu tegevus ja tülid ja karjumised järgenvates peatükkides käivadki selle üle, et vahepeal Eliis tahab last ja siis jälle mitte.
bbrit - lühikesed osad tulevadki hetkel ainult. Sorry selles mõttes.

Uus ja pikem osa nüüd:


¤¤¤

„Tsau.“
„Tsau.“
„Tsauuuu.“ ütles rahvas üksteisele ja lahkusid erinevate autodega. Mirkol ja Eliisil polnud isegi erilist pohmakat. Eliis ja Mirko istusid autosse ja Eliis ohkas. Mirko käivitas auto, kuid ei hakanud. Ta võttis Eliisil käest kinni.
„Kõik saab korda.“ lausus ta rahulikult.
„Arvad?“ küsis Eliis, suutmata varjata oma värisevat häält. Polnud ka ime. Tal oli koguaeg nutt kurgus. Mirko noogutas ja kummardus Eliisile musi andma. Eliis ohkas ja naeratas kergelt.
„No näed, me ei ole esimesed ega ka viimased pubekad, kes saavad lapse. Pealegi, pole see üldse kindel ju. Lähme haiglasse ja sa teed testi. Siis näeb tulemust ning kui tõesti ongi nii, et sa rase, siis lihtsalt...“
„See teeb meid lähedasemaks. Teeb ju.“
„Teeb.“
Mirko ja Eliis purskasid naerma ja nende sõit jätkus lõbusalt kuni haiglani...

¤¤¤

„Oled valmis?“
„Olen,“ ohkas Eliis ja nad läksid haiglasse sisse. Istusid uksetaha, kus oli kirjas Naistearst Dr. Märjiu. All, registreerimisest oli neile öeldud, et tal on just nüüd vaba aeg ja võimalus võtta üks patsient vastu.
Uks avanes ja neid kutsuti sisse, arst pakkus istet.
„Nii, preili Jugapuu, jah? Te tahaksite siis teada, kas te olete rase?“
„Jah.“
„Nii, millal....“
„Eile õhtul või öösel. Ma ei mäleta.“
„Lapse isa on siis see noormees, jah?“
„Jah, mina see olen.“
„Mul on paha, kus vets on?“ karjatas Eliis järsku ja jooksis uksest välja, õnneks otse seal kõrval oli wc. Ta ropsis ja hakkas nutma.
„Ma olen rase.“ ütles ta, kui ta arstikabinetti tagasi läks. Mirko ohkas ja lasi pea norgu.
„Me ei ole selles veel ju kindel.“ lausus arst.
„MINA OLEN!“ kriiskas Eliis ja läks minema. Mirko tema järel, veel enne soovis ta üllatunud näoga arstile head aega.
Alles parklas sai ta tüdruku kätte.
„Mis sul arus on? Eliis, sa ei pruugi seda ju teada!“ lausus Mirko ja vedas tüdruku autosse ja istus ise rooli.
„Mi...!“
„Ole vait, eks. Kuidas sa saad seda tunda? Kuidas? Sa ei teagi ju tõde. Kurat, sõitke juba!“ karjus vihane Mirko, kui õppesõidu auto ees äkitselt peatus. Eliis vaatas üllatunult Mirkot.
„Palun peata auto.“
„Ole vait.“
„Peata auto!“
„Ole vait!“
"PEATA AUTO VÕI MA HÜPPAN SÕITVAST AUTOST VÄLJA LIHTSALT!“ karjus Eliis.
„Ma ei usu seda.“ kahtles Mirko ja naeris sarkastiliselt. Eliis vangutas pead ja sirutas parema käe ukse poole. Mirko lisas kiirust. Eliis keris akna alla ja pistis pea aknast välja. Mirko vandus ja pidurdas. Eliis lahkus autost ja pistis jooksu.
„Eliis, Eliis!“ karjus poiss, kuid tüdruk teda enam ei kuulnud.

Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime29/11/2008, 11:15

Kurat, sa oled nõme, et sa osa alguses kõigile ette ütlesid, et ta rasedaks jääb Very Happy
aga super Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime29/11/2008, 12:52

Phäh Very Happy
Uut!
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime29/11/2008, 19:09

[i]Ma kirjutan veits edasi, siis saad uue osa Wink
PS! Ma olen alles siis rahul, kui järgmine kord tuleb sama pikk ja "põhjalik" kommentaar xdxd.
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime30/11/2008, 11:03

Et jahh, ärge mind süüdistama hakake ekss ;D
Mina ei vastuta, et Eliisi rasedusest näitab mõni tund pärast vahekorda positviiset Very Happy
Repiit: Mina ei vastuta ;D

Ootan suurelt ja mustalt KRIITIKAT ja kommentaare Very Happy

¤¤¤

Mirko vandus uuesti, parkis auto tee äärde ja jooksis tüdrukule järgi. Eliis nägi, et tal enam pääsemisteed pole, jäi ta silla juures seisma ja vaatas merd.
„Miks?“ küsis tüdruk, kui Mirko talle järgi oli jõudnud „Miks sa annad lubadusi ja siis pärast ei täida neid? Miks? Miks?“
„Kurat küll, mõtle ka! Sa ei saa seda teada, kui sa kindel ei ole!“ ahhetas Mirko ja sülitas maha.
„Ma olen selles kindel. Ma olen tüdruk ja sina ei usu mind! Kuidas see võimalik on?“ pomises Eliis ning kõndis poisist mööda.
„Ma saan aru, et sa oled tüdruk....“
„KUI SA ARU SAAD, SIIS MIKS SA MU PEALE VIHASTASID? MILLEGA MA SELLE ÄRA TEENINUD OLEN? ESIMENE KORD KURAT MAGADA KELLEGAGI JA JUBA OOTAN TITTE! SEE ON RASKE JA VASTIK, AGA MIKS MINA PAHASEKS EI SAANUD? SEST MINA OLEN TÜDRUK JA VÕIN SELLEGA LEPPIDA? MA OLENGI PÕHIMÕTTELISELT SELLEGA LEPPINUD, AGA SINA OLED SEE, KES KÕIK RASKEKS TEEB! SINA! SINA!“ karjus Eliis ja läks eemale, kui Mirko talle lähemale astus.
„Ah, mine metsa. Võta auto ja sõida minema. Mul kamakaks.“ lausus tüdruk ja hakkas kõndima. Mirko oli kiirem ja läks tüdrukule ette.
„Mis sa teha kavatsed?“
„Mina või? Kavatsen minna apteeki, osta sealt rasedustest, et olla veel kindlam kui ma olen juba siis minna jutumärkides meie koju ja teha rasedustest. Lase ma nüüd lähen.“
„Ma viin sind.“
„Ei, ma tahan kõndida.“ sosistas Eliis ja sättis juuksed kõrva taha. Mirko langetas pea.
„Võibolla on sul õigus. Me peame mõtlema. Võta sa auto ja mine. Sa ju ikkagi lapseootel ning sul oleks mugavam need kolm kilomeetrit sõita, kui kõndida.“ poiss võttis taskust autovõtmed ja andis need tüdrukule.
„Ma teen süüa, kui sa koju jõuad.“ lausus tüdruk vaevukuuldavalt. Mirko noogutas ja hakkas siis kõndima ning Eliis hakkas auto juurde kõndima.

¤¤¤

Mirko ja Eliis olid lahku läinud paar tundi tagasi ja ainult Eliis oli koju jõudnud. Ta istus elutoas ja põrnitses rasedustesti, mis osutus p o s i t i i v s e k s.
„Ohgaad, Mirko.... Mida ma ütlesin? Mu enesetunne ei valetanud...“ oigas Eliis ja peitis taas pea käte taha. Uks käis ja Mirko hüüdis: „Olen kodus!“
Eliis läks koridori, käes rasedustest ja näitas seda Mirkole. „Ma olen rase, ma teadsin teda.“ pomises ta. Mirko võttis testi enda kätte ja jõllitas roosat triipu sellel. Eliis keeras end ümber, nõjatus vastu seina, viis pea kuklasse ja jäi lage vahtima.
„Mis nüüd saab? Laps... sellega kaasneb suur vastutus ja peod peame kuradile saatma.“
„Peame... Aga ma arvan, et saame sellega hakkama. Ma hakkan tööl käima ja esialgu elame minu vanemate majas näiteks.“ pakkus Mirko ja tõmbas siis endal parema käega läbi juuste. „Vanemad löövad meid maha.“
„Ma olen selles kindel.“ Eliis võttis Mirkolt käest kinni ja vaatas talle sügavalt silma.
„Me oleme küll kuuldavasti kaks põikpead, aga ma usun, et me saame lapsekasvatamisega hakkama.“
„Kool....?“
„Vaata, me käime koolis. Minu meelest kestab rasedus 9 kuud eks. Mingi 7 kuud käid koolis. Siis jääd koju...“
„Mi....“
„Ei mingit vastuvaidlemist!“
Eliis langetas pea ja naeratas siis „Oleks ma teadnud, et sa asja nii kergelt võtad, poleks ma enne paanitsenudki!“
Mirko irvitas „Noh, hakkame lapsele nime mõtlema või?“ Eliis äsas poisile kergelt vastu kõhtu.
„Tule nüüd, ma teen sulle süüa.“
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime30/11/2008, 11:34

DIANAAA!!!

Ma ju ütlesin, et rasedustest ei näita rasedust enne 14 päeva möödumist. Very Happy
Ja seal peal on kaks helesinist triipu. Very Happy Üks on kontrolltriip ja teine ilmub siis kui on positiivne. Very Happy

Ja ära hakka nüüd siin midagi arvama. Very Happy Ma pole rase. Very Happy Ma lihtsalt tean selliseid asju. Very Happy


Aga väga nunnu osa oli. Very Happy Just piisavalt pube. Ja sa ei tohi kõigest kümme päeva nende elust teha!! Ikka 9 kuud. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime30/11/2008, 15:22

Kärolyn - ma teen SEITSE päeva nende elust, mitte kümme päeva või 9 kuud Very Happy
Kirsti - hetkel on käsil kurva kirjutamine, aga mai ole kindel ja ei ole veel otsustanud, kas teha õnnelik või kurb. Kui kurb, siis jätaks mõned asjad lahtiseks ja tuleks Täiskasvanud ( ehk seitse päeva endiste pubede elust ) Nad oleksid siis aasta vanemad Very Happy
Et jahh, kõik on veel segane ja nõme ja kõik mis veel, aga mina palun kirritkat nagu Kärolyn siin "Ohtralt" jagab Very Happy

¤¤¤

Eliis ja Mirko olid elutoas ning Mirko vaatas telekat ja Eliis kirjutas päevikusse.
Päevik,
Mul on uudis.
Ma olen Mirkost rase! Eile peol juhtus see, et ma magasin temaga. Olime natuke purjus ka ja seega unustasime kasutada kaitsevahendit.
Mina paanitsesin ja Mirko säilitas rahulikku meelt. Ainult siis ärritus, kui ma arsti juurest plehku panin. Ma oksendasin seal ja see tegi mind veelgi kindlamaks teadmises, et ma ootan last.
ForGaadSeik! On esimese koolinädala lõpp ja ma ootan last. Käime ju alles üheteistkümnendas....
Tegelikult olen ma õnnelik. Mul on siis perekond, pisike perekond. Mina, Mirko ja pisike. Kõige rohke ma muretsen vanemate reaktsiooni pärast. Loodan, et nad mind ja Mirkot maha ei löö. Ka sõbrad. Ainult Bella, Kaido ja Raul teavad, et maybe rase olen. Peaks neile rääkima. Gaad, mul on ju vägivaldne vend... Loodan, et ta Mirkot maha ei löö ja kahtlustama ei hakka, et Mirko mind vägistada võis. Jubee. Annan otsad, kui ta seda peaks tegema.
Nii, ma nüüd lõpetan,
Eliis pani päeviku ja pastaka lauale ning puges Mirko kaissu. Diivan oli lahti tehtud, seega tundus see nagu kaheinimese voodi.
„Kuule, millal me sõpradele räägime?“ huvitus Mirko.
„Ma ei teagi... Kuule, aga kutsume nad siia ja siis räägime.“
Mirko noogutas selle ettepanku peale, tõusis püsti ja võttis telefoni. „Ma ajan asja joonde.“ ütles ta, läks kööki, pani suitsu ette ja hakkas teistele helistama. Põhjuseks tõi ta „See on väga tähtis asi, olge kohal,“ kui teised esitasid „Miks?“ küsimusi.

¤¤¤

Helises uksekell, Mirko tormas avama ja sealt nad tulidki. Käest kinni hoidvad paarid: Ines ja Margus, Bella ja Kevin ning Alex ja Henriette, siis kõik ülejäänud: Andrea, Raul, Kert, Paul ja Jake.
„Noh, mis uudis?“ uuris Andrea.
„Minge elutuppa, seal saate teada.“ juhatas Mirko ning kõik läksid ja leidsid endale istekohad, enne Eliisi tervitades. Mirko läks tüdruku kõrvale ja võttis talt käest kinni.
„Paul, ära Mirkole kallale tule,“ manitses Eliis ning Paul muigas.
„Nii, asi on nüüd selline, et eilne pidu ja alkohol, tegid oma töö. Ma magasin eile Mirkoga ja me ei kasutanud kaitsevahendit. Raul ja Bella vist teavad seda juba. Ma hommikul rääkisin enda kahtlustest ja...“
„Eliis ootab minu last.“ lõpetas Mirko lause. Terve seltskond ahhetas.
„P – päriselt?“ kokutas Henriette ning Eliis noogutas selle peale.
„Õde...“ urises Paul ja tuli tüdrukule lähemale.
„Sa lubasid...“ lausus Eliis. Paul noogutas ja purskas järsult naerma ning kallistas Eliisi ja surus Mirkol kätt. Mõlemad olid üllatunud nägudega ja peaaegu, et ära ehmatanud Pauli reaktsioonist.
„Palju õnne ja teretulemast uuele liikmele meie peres.“ lausus Paul ja naeris lõbusalt. Eliis turtsatas ja hakkas samuti naerma, sama tegi Mirko. Siis tulid kõik ülejäänud seltskond neile õnne soovima ja kallistama.
„Nii, te olete esimene paar meie seltskonnas ja ka esimesed, kes lapse saavad. Nii Bella, me oleme siis järgmised?“ muigas Kevin.
„Ah sõida kukeseenele.“ naeris Bella ja ohkas siis, „Te olete nii ilus paar ja see on teile suur õnn, et lapse saate.“
„Tänud... Kuule vend, aita mul välja mõelda moodust, kuidas seda vanematele ette kanda.“
„Mõtleme sellele siis, kui sa pühapäeval koju tuled.“
„Davaiks.“
„Keegi kohvi tahab?“ küsis Eliis.
„No võib ju.“ lausus Kevin. Mirko võttis Eliisile ümbert kinni ja sosistas: „Sa oled lapseootel, sa ei tohi kohvi juua kullake.“
„Nähh.“ mossitas Eliis ja näitas Mirkole keelt „Tule Bella, lähme teeme kohvi.“
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime30/11/2008, 16:36

No seda enam!! Seitse päeva ainult. Very Happy
Kuskil oli kümme.. Mingi teine jutt siis. Very Happy

Aga no.. ma ei teagi..

Teeks hoopis nii, et õnnelik lõpp ja siis aasta hiljem ka veel (I) (A) Very Happy


Uut tahaks ka veel. Very Happy

Ja Pauli reaktsioon oli äge. Very Happy

*Ootab huviga vanemate reaktsiooni*
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Liina
Musafriiik
Liina


Female Postituste arv : 619
Age : 31
Asukoht : Muhu :D

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime30/11/2008, 16:43

Selle päevade asja kohta ütleks, et ma pole siiamaani nagu aru saanudki, et alles on vist viies päev käsil? kõik tundus kuidagi pikem, suur aitäh nende pikkade osade eest. Very Happy
Praegu mõeldes on küll natuke imelik, et paar päeva peale käima hakkamist ootab tüdruk juba last. Very Happy
Aga muidu mulle endiselt väga-väga meeldib!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime30/11/2008, 19:07

avv, soo sweet Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime30/11/2008, 19:52

Kuidagi kähku jah nagu Very Happy
Ja what's with no coffee while being pregnant? Very Happy
Muidu meeldib Very Happy
Ma kartsin Pauli reaktsiooni, aga õnneks oli hoopis vastupidine Very Happy UUT!
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime1/12/2008, 20:45

Lugesin algusest lõpuni. Razz
Nii armas, et nad lapse saavad. :)
Uut kindlasti !
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime2/12/2008, 17:09

Vampiiriõeke.. raseduse ajal saab laps kogu toitu mis emagi ju. Very Happy Ja kofeiin pole just kõige kasulikum talle. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime2/12/2008, 17:28

No aga mingi esimest päeva rase ju alles Very Happy
Tagasi üles Go down
Heffu
Võlur
Heffu


Female Postituste arv : 66
Age : 30
Asukoht : Tallinn (A)

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime3/12/2008, 16:34

Tõsiselt hea lugu!
lugesin kõik osad läbi (tekkis sõltuvus... eilsest)

Minuarust võiks ta kas vahepeal lapse kaotada VÕI õnnelik lõpp ja edasi see täiskasvanud on mega hea.

Ükskõik mis edasi, see jutt on ikka mega. Lihtsalt vägavägavägaheaa...

*high5*
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime4/12/2008, 08:42

Ohissand, pidin ära minestama, kui avastasin peaaegu, et leheküljelise vaidluse siin xd
Ma kirjutan praegu 7 peatüki lõppu ja teil vedas - Eliis kaotabki lapse ning Täiskasvanute tulek on kindel.
Uus osa tuleb homme. Saan homme arvuti ka kätte, tuleb parandusest.
Tagasi üles Go down
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime4/12/2008, 16:19

Ähh, miks sa ette rääkisid Very Happy Totu Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]   -Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ] - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
-Pubekad- (ehk seitse päeva pubede elust) [ LÕPETATUD! ]
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» "9 juttu minu elust"

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Diana looming-
Hüppa: