MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Breathtaking, 19

Go down 
+15
shine
Murtagh
-mariliis
Lizz
Griffu.
Katu1995
LittleStar
LittleMissy
padjanägu, [h]
Senseless.
Kärolyn
TeddyBear
Kristina
Karro
Audrey
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime14/12/2010, 18:53

Murtagh: Kõigest ei peagi aru saama

Padjakas: Kõigile nendele küsimustele saad vastuse järgnevates osades... Loodetavasti... :)
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime19/12/2010, 19:26

Millal uut saaks? Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime20/12/2010, 15:54

Umm... Siis kui ma uue osa valmis saan. Praegu on lihtsalt nii-nii palju teha, et lihtsalt ei jõua. Vähemalt see nädal mitte. Võib-olla saate esmaspäeval... Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime27/12/2010, 14:46

15. osaga läheb aega kuna mu mõtted on hetkel totaalselt kokku jooksnud ja mingit jura ma ka siiski kirja panna ei sooviks... :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime28/12/2010, 16:30

Lõpuks ometi saate uue osa Very Happy Rõõmustage.
Ja loodan, et... on arusaadav.


15.

“Mul on aeg sinu küsimustele vastata. Lähme,” lausus Logan ja võttis mu käest kinni ja tõmbas mind endaga kaasa. Keerasin kiirelt pead, et vaadata Patrickut ja … ennast.
“Kuhu me läheme?” pärisin.
“Küll sa siis näed. Usalda mind.”
Raputasin pead ja neelatasin, lootes, et ma taas nutma ei hakka. Logan tõstis käe ja silitas õhkõrnalt mu põske. Kallutasin pead, vaadates poisi imeilusatesse silmadesse. Mul oli nii palju küsimusi.
Väljusime palatist heledasse koridori. Meist möödusid mõned arstid, kuid loomulikult nad ei näinud meid. Mitte keegi ju ei näinud, kuid ometigi tõmbusin ma veidi rohkem Logani poole, et rahvast endast mööda lasta.
Aga inimesed hajusid minema. Nagu ka see hele haiglakoridor, mille värvid tundusid liiga rõhuvatena.
Logan hoidis mu käest endiselt kinni, aeg-ajalt julgustavalt üle õla mind vaadates. Tundsin taas tuult ja kui see lõppes, laius meie ees lõputu lagendik, mis oli lummav koos sadade, võib-olla lausa tuhandete eri värvi õitega.
“Me jääme natukeseks ajaks siia, oled nõus?”
Lükkasin näolt juuksesalgu: “Siin on nii ilus…”
Keerutasin end lilledes, mis ulatusid mulle reiteni ning silitasin kätega lillede sametisi õisi. Mulle meeldis see koht.
“Istume,” viipas Logan lilledele ning hoolikalt valisin välja koha, kuhu istuda, sest ma ei tahtnud ühegi õie ilu ohverdada. Logan istus minu ette ja murdis ühe pika imeilusa violetsete kroonlehtedega mulle tundmatu lille. Ta langetas pea ja keerutas seda oma näppude vahel.
Ma ei tea kui kaua aega möödunud oli, kuid lõpuks kui ta pea tõstis ja mind vaatas, suutsin näole midagi naeratuse sarnast manada.
“Kas sa oled õnnelik?”
Hammustasin huulde: “Ma ei tea.”
“Hea vastus,” kiitis ta ning puudutas lilleõiega mu nina. “Alusta, Paige.”
Kergitasin kulme: “Ma ei oska mitte midagi küsida.”
“Tõesti?” imestas Logan, noppides lillelt kroonlehti. “Kas sind tõesti ei huvita, mis tegelikult sinu elus toimus? Ka sind tõesti ei…”
“Tegelikult ma sooviksin küll üht asja teada saada,” katkestasin poisi jutu kiirelt. Logan vaatas mind julgustavalt naeratades ja ma hingasin enne sügavalt sisse-välja, kui suu uuesti avasin.
“Ma tean, et asjaolud on keerulised ja… Sind mu päriselus ei olnud…” Logan noogutas. “Ma tean, et see võib kõlada rumalalt, kuid…”
“Küsi julgelt,” sosistas Logan.
“Kas sa armastad mind? Armastasid?”
Logan naeris ja kallutas end minu poole, et mõlema käega mu näo ümbert kinni võtta. Ma ootasin, et ta suudleb mind, kuid nagu ka kõik eelnevad korrad, ei olnud see päris see… Pettusin taas, kui ta minust pisut eemale tõmbus.
“Paige, ma armastan sind meeletult. Ma ei saa oma tundeid sõnadesse panna ja see, mida ma sulle teen, on nii valus. Ma ei tohtinud sinusse armuda, kuid ometigi ma tegin seda ja nüüd pean ma selle eest valusalt maksma. Ma soovin, et see kõik oleks vaid halb uni… Ma soovin, et ma poleks iial sinu olemasolust teada saanud… Ma ihkasin omada jõudu, et kõike muuta, et takistada surmal sind leidmast… Et tagada sulle õnnelik elu. Aga üle kõige soovisin ma elada, et olla koos sinuga päriselt,” lausus ta nagu paluks minult vabandust. "See on minu kõige rängem patt..."
“Aga kuidas me… Kuidas sa said siis Sylviaga..?”
Logan naeratas: “See kõik oli osa sinu enda loodud illusioonist. Näiteks Stacie ja Amanda ei ole sugugi nii õelad, kui sina arvad. Nad on toredad tüdrukud. Sinu väike peake aga tegi koostööd sinu alateadvusega ja esimeste koolipäevade jooksul kogutud esmamuljetega ning Stacie ja Amanda olidki sellised nagu sina neid ette kujutasid. Mõistad?”
“Ei,” raputasin pead. “Ja kas siis ma panin teid Sylviaga paari?”
Logan naeratas ja tema naer mõjus lõõgastavalt: “Oi, Paige, see oli küll täiesti mõtetu tegu.”
Hakkasin naerma: “Kas mu mõtted…”
Logan katkestas mind: “Pigem salasoovid.”
“Okei, salasoovid täitusid?”
Logan noogutas: “Sa lõid endale maailma, kus kõik oli nii nagu sa ise ette kujutasid ja soovisid et need oleksid.”
Vaatasin tema ilusat nägu: “See tundub ikka veel uskumatu… Aga kas sa teadsid, et asjad pole tegelikult nii nagu need olid?”
”Muidugi.”
“Keeruline,” ohkasin pead langetades.
“Mulle meeldis, et sa näitasid siiski oma emotsioone,” alustas Logan kavala muigega.
“Mida sa sellega silmas pead?” pärisin.
“Ma ei olnud iial sellega kokku puutunud, kuid peagi taipasin ma, et see tunne, mis sind painas, mis sind aeg-ajalt pahuraks muutis, on armukadedus. Milline veider tunne,” paitas ta mõtlikult mu käeselga.
"Mul on nii piinlik."
Hakkasin naerma.
Logan silitas õrnalt mu lõuga, mind pehmelt silmitsedes. “Sa oled nii ilus…”
“Sina ka.”
Poiss naeratas: “Mul on nii kahju seda teha, sest kui sina kaod, jään mina siia edasi, ootama järgmisi, keda juhatada.”
Pilgutasin kiirelt silmi. Olin suutnud unustada, et ma olen suremas. Aga ma olin vähemalt Loganiga koos.
“Kui kaua mul aega jäänud on? Kas ma tõesti pean surema?”
“Kahjuks küll, kuid… Kui sa soovid lisaaega, peab keegi su lähedastest sinu koha võtma.” Logan vaatas mind, silmis lootuskiireke. “Võib-olla ma pääsen siit… Kuid Theodore ei laseks mul iial minna.”
“Ei-ei, Logan. Ma ei saa lasta kellegil teisel surra..,” laususin kiirelt ning siis meenusid mulle poisi viimased sõnad: “Theodore?”
“Theodore’i oled sa näinud. Ta tuli niiöelda korda looma. Ma ei tea kuidas, aga ta oli jälile saanud, mis meie vahel toimub. Sa olid juba liiga kaua koomas olnud ja Theodore muutus kannatamatuks. Ta jälitas mind, leidis tee sinuni ja soovis asjad ise lõpuni viia, kuid ma ei saanud seda lubada. Ta on liiga karm.”
“Karm?”
“Mind ja minu tegusid juhatab armastus. Theodore’i süda aga ei tunne armastust, sest ta lihtsalt ei ole selline, kes end tunnetel kõigutada laseks. Ta oleks sind lihtsalt minema saatnud, mitte midagi selgitamatta… Kaastunne, kurbus, hirm ja muud tunded on need, millega olen kokku puutunud. Armastust tundsin alles siis, kui nägin sind. Ma ei teadnud siis, mis see on, kuid Gabriel rääkis mulle.”
“Kes Gabriel on?”
“Gabriel on mu sõber, kui ma saan nii öelda… Ta on teine, kes on juhitud tunnetest.” Logan ohkas nukralt. “Tead, Paige… Ma vihkan end sellepärast, mida ma teen… Ma ei tea, miks ma pean seda tegema.” Ta silmis peegeldus viha ning valu, mida ta tundis. Ja minu süda oli murdumas…
“Kuna seekord on mängus,” ta naeratas, “isiklikud huvid, teeb see meeletult haiget. Mul on nii valus sind minema saata, kui ma tean, et sina oled see, keda ma enda kõrvale otsinud olen… Kuidas ma saan seda sulle teha? Endale..?”
Panin käed ümber Logani, et teda kallistada, et tunda teda enda kõrval ja mitte kunagi minna lasta.
“Aga kas mul ei ole tõesti mitte mingit võimalust olla sinuga koos?”
Logan raputas eitavalt pead. “Mitte mingit, millest mina teadlik oleksin. Ma peaksin siis Gabrieliga rääkima…”
“Palun tee seda,” anusin teda vaikselt.
“Paige, ma ei või sind sinna kaasa võtta.”
“Miks?”
“See on keelatud.”
“Ma ju nagunii olen suremas. Mida nad mulle ikka teha saaks?”
“Ma ei taha teha seda kõike endale veelgi raskemaks.”
Ohkasime mõlemad samaaegselt.
Me vaikisime kaua. Lausa liiga kaua. Ma vaatasin meie ümber laiuvat lillemerd, soovides, et… Soovides, et… Ma ei teadnudki mida. Asjad olid võtnud veidra pöörde. Ma ei teadnud, kas ma olen elus või olen surnud või… olen kuskil vahepealses olekus. Aga ma vist ei hoolinudki.
Mu lähedased saavad sellest üle, sest nad on tugevad. Logan ütles mulle seda ja ma usun teda. Ta ei valetaks mulle.
Peitsin pea Logani õlale ja surusin näo vastu tema keha: “Logan, ma… armastan sind. Kas see tõesti ei muuda mitte midagi?”
Tundsin, kuidas Logan oma näo mu juustesse surus ja neid silitas. Ootasin endiselt vastust, kuid olin valmis ka küsimust kordama.
“Ei,” kuulsin lühikest vastust, kuid see ei tulnud Loganilt. Seda öelnud madal hääl kostus mu selja tagant ja naelutas mind paigale.
Tundsin, kuidas Logani keha tõmbus pingule ning tema käed tõmbasid mind rohkem tema kaitsvasse embusesse.
Minu aeg oli otsa saamas...
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime30/12/2010, 02:29

niihea :)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime1/1/2011, 15:36

Miks nii põneva osa pealt pooleli jätta?! Very Happy
UUUT JA KOHE!!!!



Ja Head Uut Aastat!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime3/1/2011, 13:30

Äh, ma lootsin, et tänaseks on seda rohkem kui vaid 2 inimest lugenud. Nii küll uut osa ei saa Very Happy

PINK: Thanks.

Karro: Ma teen seda selleks, et mul endal oleks põnevam ja ka isu uut osa kirjutama hakata. Tuleb kuidagi kergemalt... Ja sulle ka head uut! Wink
Tagasi üles Go down
Maarit
Naljatila
Maarit


Female Postituste arv : 90
Age : 29
Asukoht : Tallinn

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime3/1/2011, 14:32

Mina lugesin ka juba ammu ammu, pole ainult kommenteerida jõudnud. :) Hea, nagu alati ja aina põnevamaks läheb.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime3/1/2011, 14:35

Tähh, Maarit. Very Happy

On lausa imeline ja väga veider, kui kiirelt mu mõtted muutuvad Very Happy


16.

"Preili Atway, kui meeldiv," tuli hääl lähemale. Minu hirm võõra ees kasvas ja selle langetamisele ei aidanud kaasa ka Logani sosistatud sõnad: "Ära karda."
"Miks nii põlglik?" imestas hääleomanik. Tõstsin pea, et Logani näkku vaadata. Poisi silmad olid naelutatud minu taga seisvale mehele.
"Nad kardavad ju," tuli Logani selja tagant ning ma liigutasin pisut, et näha, kes meiega ühinenud oli. "Nad kardavad, et me lõhume nende kenakese idülli ära, Marthius. Kas me teeks seda?"
Hääl oli ebameeldiva kõlaga, salakaval, õel... Kuid miskipärast tundus see väga tuttav. Kui ma nägin tolle hääle omanikku, kes meile aeglaste, nõtkete sammude haaval lähemale liikus, tundus mulle, et ma minestan kui see vähegi võimalik on. See oli Theo.
"Theodore," sosistasin ärevalt.
"Marthius," alustas Logan viisakalt. Ta lasi minu ümbert aeglaselt lahti ja tõusis, samal ajal mind püsti aidates. Seejärel võttis ta mu piha ümbert kinni ja pööras mind näoga Marthiuse poole. Neelatasin kui seda pikka ja vana meest endast kõigest veidi rohkem kui poole meetri kaugusel nägin. Ma ei oodanud, et ta meile nii lähedal seisab.
Mees kallutas oma pead ja muigas õelalt, kuid tema tuhmis pilgus oli mingi imetlev toon või nii... Ta tõstis oma suure käe ja sirutas seda mu näo poole, kergelt mu juukseid puudutades. Ta ohkas raskelt: "Ma kuulan teid, Logan?"
Logan köhatas ja heitis kiire pilgu Theodore'ile, kes marthiuse kõrvale jõudnud oli ja laialt, kuid õelalt naeratas.
"Palun ära tee talle viga, palun..."
Need sõnad panid mu kergelt värisema.
Marthiuse jahe käsi liikus mu põsele ning tülgastusega talusin tema puudutust. "Nii kaunis..," märkis ta asjatundlikult ja kallutas pead teisele poole, nagu poleks Logani sõnu kuulnudki. Seejärel liikusid mehe sõrmed mu huuli silitama ning ma kartsin oma pead ära keerata. Lootsin, et Logan teeb midagi enne kui...
Poisi käsi mu piha ümber pitsitas mind tugevalt ning vaba käega lükkas ta Marthiuse käe minust eemale.
Mees vaatas tuimalt Loganit ja keeras siis pilgu taas minule.
"Sa kaitsed inimest? Hoolid temast?" küsis ta põlglikult.
"Jah!" pistis Logan kiirelt ja valjult.
Marthius oli valmis uuesti kätt tõstma, et mind puudutada, kuid Logan tõmbas mind kiirelt enda selja taha varju.
"Sa ei puutu teda!"
Kramplikult Loganist kinnihoides vaatasin Marthiust, kes oli enda üle kontrolli kaotamas. Pinge tema ja Logani vahel oli selgesti tajutav.
"Mina olen siin see, kes ütleb, mida võib ja mida mitte. Nüüd veel eriti... Oh, Logan, ma uskusin teisse ja teie võimetesse, kuid nüüd pean pettuma."
"Teie ütlused..," alustas Logan uut lauset, kuid pöördus välkkiirelt, kui oli kuulnud minu karjatust.
Keegi võõras oli haaranud minu randmest kinni ja vedas mind nüüd Loganist eemale. Logan pöördus ja enne kui ta millestkist aru jõudis saada, olid Theodore ja Marthius temast kinni haaranud.
Üritasin võõrale vastu puigelda, kuid tema jõud käis minu omast endiselt üle. Ta soovitas mul vaid vait olla ja seda ma ka olin. Niimoodi abitult vaatasin ma kaugusesse jäävat Loganit, kelle jõud jäi Theodore'i ja Marthiuse omale selgelt alla...
Järsku kadus lagendik meie ümbert ja me olime veidras tumedas ruumis. Lõpuks lasi võõras mind lahti ning ma olin üllatunud, et ta seda tegi, sest ma ei lootnud, et ta seda teeb. Hõõrusin õrnalt oma kätt ja ootasin, millal minuga juttu tehakse.
"Gabriel," seisis noormees minu ette ja naeratas tagasihoidlikult.
"Paige," vastasin viisakalt.
"Ma tean seda."
"Ahjaa," pomisesin ja ohkasin. Ma olin mures... Kas ma näen veel Loganit?
"Sa ei pea tema pärast üldse muretsema," lausus Gabriel mu mõtteid lugedes. "Ta saab hakkama, kuid... võib-olla..."
"Vajab ta abi?" pakkusin närviliselt.
Gabriel naeratas: "Siis ta annab mulle märku. Seni hoolitsen mina sinu eest."
Ristasin käed rinnale ja tammusin edasi-tagasi. Panin tähele, et ruum muutus veidi hägusemaks, kuid oletasin, et ju siis nii peabki olema.
Gabriel vaatas mind uudishimulikult.
Jäin seisma: "Miks sa mind nii vaatad?"
Ta naeratas jälle: "Ma mõistan Loganit väga hästi. Ma saan temast nüüd isegi veel rohkem aru."
Kissitasin silmi, kuid siis meenusid, mulle sõnad, millega Logan mulle oma sõpra kirjeldanud oli. Nende jaoks olid tunded midagi sellist, mida nad järk-järgult tundma õppisid.
"Mul on hea meel sellest kõigest niigi palju aru saada. Ma ei sooviks olla samasugune emotsioonitu tegelane nagu seesama Marthius... Või Theodore."
Noogutasin mõtlikult ja kiigutasin end kandadel, kartes küsida küsimust, mille vastus mind väga huvitama oli hakanud.
"Küsi julgelt," lausus Gabriel, kui oli mulle selja keeranud.
"Kui teie oleksite samasugused nagu need teised... Kus ma siis praegu oleksin?"
"Siis oleks kõik juba läbi, Paige."
Hammustasin huulde. Ma lootsin, et mu olukord pole nii keeruline... Järelikult oli asi kindel.
"Sinu pärast võib hiljem surmalaine tekkida."
"Mis..?" küsisin hämmastunult.
"Järjekord," viibutas Gabriel nimetisõrmega, kuid ta hajus... Nagu ka kogu ülejäänud ruum, kus me viibisime. Mu silme ees muutus kõik heledaks... Kõik mida kuulsin oli vaid õrn õhu liikumine. Lõpuks valitses vaikus, mida ühel hetkel lõhestasid hoopis valjud piiksud.
Ma ärkasin.


Viimati muutis seda Audrey (3/1/2011, 14:52). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Maarit
Naljatila
Maarit


Female Postituste arv : 90
Age : 29
Asukoht : Tallinn

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime3/1/2011, 14:44

Võtsin nüüd eesmärgiks, et otsin seekord vigu ka, muidu ei tule minu suust jälle ühtegi kasulikku kommentaari.

"Neelatasin kui seda pikka ja vanat meest..." - vanat? Kõlab kuidagi imelikult. Very Happy
"Mees kallutas oma kortsulist pead..." - kas pea saab kortsuline olla? Nägu vist pigem.

Rohkem ei noki. Mis Loganist sai? o.o
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime3/1/2011, 14:50

Ahjaa... Very Happy Võtame T-tähe ära on vist normaalne ja mm... selle koha fixime ka ära.

Loganiga juhtus... *köhatab* Küll järgmises osas kuuled... Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime5/1/2011, 16:17

Ja millal on uus osa? Very Happy
Muidu hea... Kas Paige ärkas koomast üles? Või sain ma valesti aru? Very Happy

Lihtsalt... igaks juhuks küsin Very Happy

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime5/1/2011, 16:34

Paige ärkas täiega koomast üles Very Happy
Ja uus osa arvatavasti homme, kui ma täna öösel 17. osa lõpetada suudan.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime16/1/2011, 12:00

Jäi tsipa hiljaks. Aga no ma lihtsalt ei suutnud kuidagi seda kirjutada... Wink


17.

"P-p-paige!?" kostus kajana kellegi üllatunud hääl mu kõrvu. Tundsin, kuidas keegi rabas mu käe oma tulisesse pihku ja pigistas seda. Kogusin jõudu, et silmad lahti teha, kuid ere valgus muutis selle väga valusaks. Aga ma sain sellega lõpuks hakkama.
"Issand jumal!" hüüatas keegi.
"Ma lähen kutsun arsti!"
Mu käsi vabanes tugevast haardest kuid kohe haaras keegi teine mu käe enda pihku. Pilgutasin kiirelt silmi ja uurisin enda kohale kummardunud nutvat naist.
"Em-a?" sosistasin vaikselt ja naine mu ees hakkas nüüd tugevamalt nutma. Ta silitas värisevate kätega mu juukseid ja suudles mind laubale: "Rick läks arsti kutsuma, kullake... Jumalukene..."
Mu silmadesse tekkisid samuti pisarad.
Samal hetkel paisati palatiuks lahti ja Patrick astus koos arstiga sisse. Mu vend oli täpselt selline nagu ma teda viimati näinud olin. Täpselt selline nagu siis, kui me teda Loganiga siinsamas nägime... Neelatasin tugevalt.
Arst kõndis teisele poole mu voodit, et masinate näitusid kontrollida ning rahulolevalt vangutas ta pead: "See on uskumatu... See on tõeline ime... Ma ei uskunud, et..." Keskealine meesarst pani käe mu ema õlale.
"Kas temaga saab siis kõik korda?" päris ema kannatamatult.
"Noh, proua... Seda on veel vara öelda, kuid tundub, et on suur võimalus, et jah. Tema ärkamine on suur samm tervenemise poole. Aga me hoiame teda loomulikult veel siin, sest kõigest hoolimata oli tema seisund väga halb ning me ei saa veel loota, et kõik on korras. Teeme mõned analüüsid ja hoiame Paige'il silma peal."
Mu ema naeris ja nuttis korraga ning kallistas arsti: "Suur tänu teile!"
Mees köhatas kombekalt, vabandas ja kadus palatist, jättes mind mu ema ja vennaga üksi. Tuletades enne meelde, et ma pean varsti rahulikult puhata saama.
"Oli ka aeg, õeke," naeris Patrick, tirides mu voodi kõrvale tooli. Ema istus mu voodiservale, kui oli käekotist salvrätiku leidnud.
"Kaks nädalat... Paige!" libises üle ta huulte ning seejärel hakkas ta taas nutma. "Oh jumal, ma olen nii rumaluke..."
"Emme, kõik on korras ju?" laususin aeglaselt, pilk õnnelikul Patrickul.
"Muidugi, kullake! Lihtsalt need päevad venisid... Ja ma kartsin..."
"Enam sa ei pea kartma," lubasin lohutavalt ja tõstsin käe, eirates kerget valu küünarnukis, et ema minu juurde tagasi tuleks. Üks käsi venna, teine ema peos, sulgesin rahulolevalt silmad. Keegi oli ju puudu...
Nii meeletult raske oli kujutada ette Loganit, tema häält, välimust... Tema naeratust... Silmi. Ta oli ju minuga? Ta on kuskil olemas. Kuskil, kuhu niisama ei pääse... Kas ta igatseb mind? Otsib? Või on õnnelik, et ma pääsesin? Kas tema üldse pääses? Kuidas ma seda teada saaks? Kuidas, kuidas, kuidas?
Ma polnud kindel, kus ma rohkem tahtsin olla... Siin või siis seal, kus on Logan. Mulle tundus, et ma olin õnnelik temaga koos. Ja hetkel tundus mulle, et mu südamest on tükk puudu ja see tükk on Logani juures...
Tõmbasin ninaga sõmu õhku sisse: "Rääkige mulle uudiseid." Tehke kõike, peaasi, et ma ei mõtleks Loganile...
"No-oh..," venitas ema pikalt. "Ma ei teagi kohe mida sulle rääkida."
Patrick naeris: "Kuule, me saime ju kindlustusest raha kätte."
"Juba?" küsisin silmi avades.
Ta noogutas: "Jep. Aga su auto on üks vahva metallihunnik."
"Tore teada," pomisesin ja vaatasin akna poole, kuhu oli helehall ruloo ette tõmmatud, et septembrikuu päike sisse ei paistaks. Ei, ma ei suuda. Ma ei suuda kujutada ette Loganit siin seismas... Võib-olla oli tema ka osa minu illusioonist?
"Pole hullu, ma saan ju kooli koos..," oli kõik, mis ma ütlesin. Olin juba peaaegu ütlemas, et saan kooli koos Loganiga. Õnneks sain sõnal sabast...
"Ärme räägime koolist!" palus ema, salvrätikuga taas põskedelt pisaraid kuivatades.
"Muidugi."
"Sylvia tahab ka siia tulla. Ta on nii mures sinu pärast!" Mõtlesin, et ka sema juba sed aühe korra öelnud pole ning noogutasin aeglaselt. Siis viisid nad mind kiirelt veel mõningate oluliste asjadega kurssi, kuni uksele koputati ja õde palus emal ja Patrickul lahkuda, et ma puhata saaksin. Mõlemad kallistasid mind enne lahkumist ja küsisid õelt üle, kas ma olen ikka valve all, kui midagi äkki valesti läheb.
Õde noogutas ja rahustas nad maha ning poole minuti pärast jäin hämarasse ruumi üksi. Sulgesin silmad, et pisaratest võitu saada, kuid see ei õnnestunud. Mõtlesin Loganile ja sellele, mis talle tehti või tehakse... Ma olin kahevahel... Mul polnud aimu, kus ma olla tahtnuks. Siin, haiglas tervenemas või koos Loganiga? Mind kiskus rohkem Logani poole, kuid sama palju soovisin ka venna ja emaga olla.
Aga ma tahtsin teada, mis Loganiga toimub.
Ma vajasin vastust.
Avasin silmad ja vaatasin lakke, nuputades, kuidas saatust tüssata ja saada veel üks hetk koos Loganiga. Võib-olla ma saan jääda tem,a juurde? Võib-olla jõudis ta kokkuleppele?
Hingasin sügavalt sisse-välja ning pigistasin silmad kinni. Praegu ei saa ma rohkem midagi peale magamajäämise teha.
Ma tundsin, kuidas mingi veider väsimusetunne mu keha halvas ning ma unne suikusin, kuid selles oli midagi häirivat. Oigasin, tundes kerget valu ning soovisin avada silmi, et näha kedagi süsti tegemas või lihtsalt mu kallal askeldamas, kuid kõik, mida siis nägin oli vaid üks ilus nägu, minu omast vaid mõne sentimeetri kaugusel sosistamas: "Miks sa mind nii järsku jätsid?"
Vaikisin naeratades.
Ta siiski leidis võimaluse mind tagasi minu illusiooni tõmmata.
Lõin pilgu lilledele meie ümber. Kedagi polnud näha, olime vaid meie. Logani silmad puurisid minu omadesse, ta käed pitsitasid mu pihta. "Ma hakkasin kartma, et nad tegid sulle viga."
"Ei teinud."
Logan kallutas pead ja naeratas kurvalt: "Nad on jälle mures. Kardavad, et sa ei tule sellest uuesti välja."
"Ma ei suuda sind jätta, Logan. Ma ei taha sind jätta," laususin paluvalt.
Logan tõmbas mind tugevalt enda vastu ning kallistas. Teadsin, et ta jätab midagi rääkimata ning kahtlustasin, et Marthiusel on sellega midagi pistmist.
"Kas kõik on ikka korras, Logan?"
"Muidugi, Paige. Praegu on mu olemasolu kõige parem aeg." Ta naeratas: "Sa oled imeline."
"Vale. Sina oled imeline," sosistasin, üritades veenev olla.
Logan raputas pead: "Raiskame hetki vaidlemisele? See on nii vale, Paige."
Hakkasin naerma. Mu naer kõlas kui kellukeste helin. See oli nii võõras, kuid Logan kuulas, imetleva pilguga mind silmitsedes.
Seejärel tõsinesin, et julgust koguda.
"Mis edasi saab?"
"Edasi? Tule..," võttis ta mu käest kinni, tõmmates mind endaga kaasa.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime23/1/2011, 11:23

No kuulge... Mitte ühtegi kommentaari? Very Happy
Ja siiski olen ma lahkus ise, et topin uue osa üles... Rolling Eyes


18.

“Nii-nii, Logan. Ma olen sinus pettunud. Ma lootsin, et sinusugune arukas poiss sellist viga ei tee.” Marthiuse hääl oli tavapärasest veelgi süngem. Ta ajas mulle hirmu nahka.
“Ainuke viga on röövida Paige’ilt tema elu!” sisistas Logan vanale mehele vastu.
Neelatasin ja soovisin, et suudaksin Loganile öelda, et ta veidi rahuneks, sest see pinge, mis meie ja Marthiuse ning tema alamate vahel oli, tõotas paksu pahandust.
See mis hetkel toimumas oli, oli kõigest algus.
“Tüdruk peab surema!” lausus ebanormaalselt heleda häälega pikkade juustega mees. Ta istus suurel uhkel toolil, mis meenutas trooni. “Sa rikkusid kõiki reegleid, lubades endal ohvrisse armuda!”
Logan tõmbas mind veelgi rohkem enda ligi. Panin värisedes oma käed tema õlgade ümber, peitsin näo tema rinnale ja piilusin vihaga silmis neid võõraid ning hirmuäratavaid mehi. Üks seitsmest mehest, see, kes istus Marthiuse kõrval, tõusis ja naeratas kahjurõõmsalt.
“Ma ei lase sulle liiga teha, Paige. Ma ei lase..,” sosistas Logan vaevukuuldavalt.
“O-okei,” vastasin hirmunult, noogutasin kiirelt ja sulgesin silmad. Püstitõusnud mees jäi umbes meetri jagu Marthiusest tahapoole seisma.
“Küll on veider,” vangutas üks viiest istuvast mehest pead ja kadus sekund hiljem sootuks. Pilgutasin uskumatult silmi.
Aga võib-olla on siin tõesti kõik võimalik..?
Marthius naeris valjult: “Mis sa arvad, Anthon? Mis me nende kahega tegema peaks?”
Anthon kallutas pead: “Poiss peab kindlasti oma karistuse saama.”
Logan tõmbus mu vastas pingule. Ta pilk libises viivuks minule ja ta nägu kattis valugrimass. Ilmselgelt teadis ta rohkem kui mina ning ta ei kavatsenudki mulle kõike edastama hakata.
“Ei,” surusin läbi plagisevate hammaste.
Marthius ja Anthon astusid mõned sammud lähemale, imestunult mind vaadates.
“Kuidas palun, preili Paige?”
“Ei!” kordasin, samal ajal kuuldes, kuidas Logan sosistas, et ma vaikiksin. “Ei, ma ei suuda,” vastasin talle.
“Oh, kullake, sina ei ole siin mingi ütleja,” õhkas Anthon üleolevalt.
Avasin suu, et Anthon paari pimedasse kohta saata, kuid sõnad ei pääsenud välja. Mul polnud jõudu, et seda teha.
“Paige,” manitses Logan mind. “Sa ei tea mille nimel sa praegu riskid…”
“Sinu,” vastasin kiirelt.
Logan pööras hetkeks pea kõrvale.
“Õige, Logan. Nüüd sa tead reegeleid. Arvad, et see teeks ta tõesti õnnelikuks?” uuris Marthius süütult. Ta silitas nimetisõrmega oma lõuajoont: “Sinu karistuse mõtleme hiljem välja, Logan.”
“Tehke minuga mida iganes, kuid ärge karistage Paige’i! Mina olen kõiges süüdi, ainult mina, Marthius! Kuuled!?”
“Muidugi, Logan.”
Marthius pööras meile selja, et oma kohale tagasi marssida. Anthoni üks suunurk kerkis õelaks muigeks ja kui Marthius temast möödunud oli, järgnes ta talle.
Kui Marthius istunud oli ilmus ka vahepeal kadunud mees tagasi oma kohale.
Logan ei pööranud pilku neilt seitsmelt mehelt, kelle ninamees oli arusaadavalt Marthius.
“Ma palun, ma anun… kuid jätke tema sellest välja,” lausus Logan.
Anthon mühatas: “See on võimatu.”
“Te ei tee Paige’ile liiga.”
“Talle on juba liiga tehtud.”
“Vait!” käratas Marthius vihaselt.
Mõlemad vaatasid viimast alandliku pilguga ning jäid ootama, et too midagi ütleks. Kõik, mida Marthius tegi oli vaid meile lähemale astumine. Tundsin, kuidas Logan minu kõrval taas pingule tõmbus.
Vaatasin hetkeks poisi ilusat nägu ning silmi, mis pinksalt millegilegi eemal kinnitunud olid. Keerasin, et näha sama, mida temagi ning kui ma seda tegin, täitus kogu mu keha meeletu hirmuga. Kõik seitse pikkade juustega meest meest liikusid meie poole. Nende pikkade beezide rüüde tõttu oli võimatu aru saada kas nad kõnnivad või lihtsalt liuglevad mööda maad. Aga see oli viimane asi, mille peale pead murda. Nad tulid lähemale ja iga meeter, mis meie vahemaad vähendas, külvas minusse meeletut hirmu.
Logan tõmbas mind tugevalt enda vastu ja peitis näo mu juustesse: “Ära karda, eks? Ma ei lase neil sulle haiget teha… Mitte iial. Mitte kunagi…”
“Logan, ma..,” avasin suu, et öelda poisile, mida ma tunnen ja et ma vajan teda, kuid kellegi jaheda käe puudutus ehmatas mind ning ma jäin vait.
“Shh,” kallutas Marthius pead ja naeratas mulle, kui ma pilgu talle pöörasin. Panin tähele, et Marthiuse alamad olid meid ümber piiranud ning nägin meist paarikümne meetri kaugusel Theodore’i seismas, näol võidutsev irve.
“Gabriel,” sosistas Logan ja ma nägin teda Theodore’ist mõned meetrid eemal seismas. Gabrieli nägu tundus rahulolematu.
Jahedad sõrmed silitasid mu põske: “Kena. Väga kena.”
Logan liigutas kiirelt ja lõi Marthiuse käe minust eemale.
“Sa ei puutu teda.”
“Ära muretse, Logan. Ma ei tee talle haiget. Seda teed sina. Ta jääb kõiges juhtunus sind süüdistama.”
“Sa...?” kogeles Logan uskumatult.
“Eks ole hea mõte?” naeratas Marthius.
Logan raputas tigedalt pead.
“Mis on?” küsisin vaikselt.
Marthius jõllitas mind, sama tegid ka teised kuus meest.
“Räägi neiule, ta ju peab teadma. Kui Paige juba nagunii peaaegu kõike teab…”
Logan krigistas kuuldavalt hambaid ja ohkas.
“Nad lasevad sul sinu elu juurde tagasi pöörduda.”
“Mida?” ei uskunud ma oma kõrvu.
“Nad ei kustuta sinu mälu, sa mäletad mind ja kõike, mida seni kogenud oled.”
“Aga kuidas siis..?” küsisin, suutmata uurida, kes minu asemel surema peab. Marthius luges lausa mu mõtteid.
“Noh, ma saan Loganist siinkohal täitsa aru. Kullakene, sa saad teada siis, kui aeg on küps.”
Ma tahtsin nutta kuid ei saanud, ei suutnud. “Minu meelest teeb see rohkem haiget, kui te koos ei saa olla, eks?” Marthiuse nägu oli endiselt… üleolev. Sellest polnud terakeski ettevaatlikust ja seda polnud kokkuvõtteks vajagi, sest ta oli see, kelle sõna siinolevad kuulasid.
Ma võitlesin sooviga mitte Marthiust näkku lüüa, kartes, et see teeb asjad veelgi hullemaks. Ma pidin muudmoodi proovima.
“Kas teist võimalust pole?”
Üks mees, kelle nime ma ei teadnud, noogutas aeglaselt ja vaatas siis Marthiust, kes teda kurjalt silmitsema jäi.
“Alati on teine võimalus, kullake.”
“Miks me siis seda kasutada ei võiks?”
“Paige,” naeris Marthius. “Sa tõesti arvad, et asjad toimuvad nii lihtsalt? Ka teise võimaluse jaoks pead sa surema.”
“Ma tahan vaid Loganiga koos olla.”
“See on võimatu.”
“Aga kuidas siis?” pärisin kannatamatult.
“Siin pole mitte kellelgil kaaslast ning,” ta mõtles viivu, “selline tunne nagu armastus on meie jaoks võõras. Loganis aga oli see säilinud ning kui järjekord jõudis sinuni, andis see endast märku.”
“No kui see tunne andis endast märku, siis kuidas Loganil mingit süüd olla saab?”
Marthius naeris: “Mnjaa, sul on õigus, kuid tema süü seisnebki selles, et ta ei suutnud ennast kontrollida. Aga mäletad, Logan, mida sa lubasid algusaastatel?”
Tõstsin pea, et Loganit vaadata.
Poiss pigistas silmad kinni.
“Jah, Marthius,” pomises ta vaikselt, alandlikult.
“No näed? Nüüd mõistad?”
Logan avas silmad ja noogutas.
Soovisin teada saada, kuidas see lubadus kõlas, kui kaua Logan siin olnud on ja nii edasi, kuid niikaua, kuni me omavahel olla ei saa, ei avane mul võimalust nende kohta küsidagi.
Ohkasin ja proovisin mitte väriseda.
“Sa pead temast loobuma, Logan,” lausus Marthius ootamatult pehmelt. “Kõik, mida mina teha saan, on kinkida sellele tüdrukule õnnelik elu, noh, muidugi alles siis, kui võlg on tasutud.”
“Ei,” piiksatasin vaikselt. Neelatasin. “EI!” kostus nüüd juba veidi valjemini. Lükkasin end Loganist vastumeelselt natuke eemale ja vaatasin ainiti Marthiust. “Ma ei taha su neetud õnnelikku elu! Ma tahan Loganiga koos olla!”
Mees ohkas: “Paige, räägime sellest uuesti 57 aasta pärast, kui sa uuesti külla tuled.”
Mu suu vajus lahti: “Mis… asja? Ma elan nii kaua?”
“Liiga pikk aeg?”
Langetasin pea: “Seda on liiga palju.”
“Tõesti?”
“Paige, mida sa ajad?” müksas Logan mind korralekutsuvalt. Ta häälest kostus valu. Ta ei tahtnud, et ma ohverdaksin end tema pärast. Tema ja ebatavalise elu pärast, mida me hiljem koos elaksime, kui see siiski võimalik oleks. “Sa ei tohi…”
Astusin Loganist sammukese eemale: “Ja sina tohtisid seda, mida sa tegid, teha? Lase nüüd minul ka otsus langetada, kui asjad juba nii kaugel on.”
Marthius naeris: ”Ohhoo, ega polekski vale sind siia jätta, Paige. Vähemalt ei hakkaks sul igav…”
Mulle tundus, et ta vihjas minu ja Logani koosolemisele, kuid üritasin välja näidata, et ma ei pannud tema märkust tähele.
Logan võttis minu ümbert uuesti kinni ja heitis Marthiusele kurja pilgu: “Ei, Marthius.”
Mees muigas kibedalt: “Olgu. Olgu! Teeme siis nii!” Ta hakkas meie ümber ringiratast liikuma. “Paige saab oma elu tagasi. Kauaks, seda ma veel ei tea. Ja Logan… Sina jätkad siin oma tööd. Mul on jube kahju, et sa suudad nüüd edaspidigi Paige’il silma peal hoida aga mis siis ikka. See vist teebki kõik valusamaks, eks? Nojah, ja kui lisaaeg lõpule jõuab,” Marthius jäi minu ees seisma ning puudutas tasakesi mu nägu, “kohtume me sinuga jälle, Paige. Muidugi võid sa siis veidi teistsugune olla, kuid see on kõige väiksem probleem…”
Theodore, kes seniajani kõike toimuvat eemalt oli jälginud, sammus nüüd kiirelt lähemale, Gabriel talle järele tormamas.
“Sa lased neil nii lihtsalt pääseda, Marthius?” karjus Theodore.
“Ma lihtsalt lükkan sündmusi edasi. Küll me kunagi uuesti jälle kohtume temaga.”
“See on lihtsalt… See ei ole õige!” karjus Theodore enesevalitsust kaotades. “Kas sa oled loll, et rikud neid reegleid?”
Marthius köhatas ja pöördus. Ta tegi midagi, mis toimus mu silme jaoks liiga kiirelt ning kui ta taas minu ja Logani poole näoga pöördus, oli Theodore’ist järel vaid väike tumepunane suitsupilv.
“Nii juhtub nendega, kes mulle enam korda ei lähe. Oh, Logan, sa olid piiri peal…”
Hammustasin neid sõnu kuuldes huulde.
Marthius vaatas üles lillakasse taevasse: “On vist aeg… Hea küll, Paige. Ma annan teile aega natuke kahekesi olla…” Tema märguande peale liikusid kuus alamat oma kohtadele istuma. Gabriel oli hüvastijätuks käe tõstnud.
Marthius asetas oma mõlemad käed mu põskedele ja kallutas mind vaadates pead. “Ilusat elu. Naudi seda, Paige!”
“Ee… aitäh,” vastasin kramplikult.
Logan vabastas mind nohisedes oma haardest ja võttis mu käest kinni, mind endaga kaasa tirides.
“Pea meeles, Logan. Ma ei anna teile tervet igavikku.”
“Loomulikult.”
Järgnesin kohmakate sammudega Loganile, vaadates veel kord selja taha. Marthius istus oma alamate keskel, õnnetu näoga meid vaadates. Teiste näod oli emotsioonitud. Vaid Gabrieli näost oli võimalik välja lugeda, et ta mõistis, kui raske see hetk Logani jaoks olla võis.
Mu silmadesse tekkisid pisarad, kui Logan mind endiselt kuhugi kaugele juhtis. Oletasin, et ta tahab olla kindel, et keegi meid pealt ei näeks ega kuuleks.
Varsti aga kadus Logani käsi minu ümbert ja kogu pilt mu silme ees muutus ühtlaselt tumedaks. Mul polnud aimugi, mis mind nüüd ees ootas…
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime27/1/2011, 16:46

Nii hea jutt ikka! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime27/1/2011, 16:48

Oh, ometi keegi kes loeb isegi -.-
Ma kavatsesin juba streiki, endiselt kavatsen -.- Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime27/1/2011, 17:33

Ma loen ka Very Happy
Aga ma lihtsalt ei oska midagi kommenteerida... Very Happy
Ja uut osa ootan ka! Ja EI MINGIT STREIKI!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime30/1/2011, 11:47

No vaatab veel seda asja... *naerab*
Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime30/1/2011, 22:57

Nagu.. vapustav.
Ehk saaks lähiajal uue osa (a) ?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime31/1/2011, 16:12

Kindlasti kunagi saab Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime31/1/2011, 16:13

Kunagi?!
Ma tahan kohe! Very Happy
Kui varsti uut osa pole, siis Meie hakkame ka streikima... Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime31/1/2011, 16:16

Hahahahhahaa Very Happy
Saate-saate aga ma ju arvan, et te tahaksite, et see osa ikka hea oleks, mitte mingi kiiruga kirjutatud soga, eks ole?

No, ok ma kavatsen siis selle jutu täna õhtul Wordis ette võtta *kirtsutab nina*
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime31/1/2011, 16:19

Haha.... Jess... Mission completed *naerab kavalalt* Very Happy

Tagasi üles Go down
Sponsored content





Breathtaking, 19  - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Breathtaking, 19    Breathtaking, 19  - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Breathtaking, 19
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 7Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: