MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 This is my story.

Go down 
+2
Mezilane
SugarPiece
6 posters
AutorTeade
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

This is my story. Empty
PostitaminePealkiri: This is my story.   This is my story. Icon_minitime26/1/2013, 21:39

Kui ma olin väike laps, õpetas mu isa mind rattaga sõitma. Ta plaksutas mulle alati, kui ma sellega hakkama sain, aga jooksis koheselt minu juurde, kui kukkusin ja nutma hakkasin. Ta ütles alati, et „Pole viga, see läheb üle.“ Ning mina vaidlesin talle alati vastu. Ja siis jooksin ma ema juurde, nuttes. Mu ema puhastas alati haava ära, pani plaastri peale ja ütles: „Näed, läks üle?“ ja lisas, „kui muidu üle ei lähe, siis pulmadeks saab alati terveks.“ Ning naeratas ja mina noogutasin õhinal ja jooksin tagasi õue, et uuesti ja uuesti rattaga sõita, sest see kujunes välja mu lemmiktegevuseks, vähemalt sel ajal. Olenemata sellest, kui palju ma kukkusin. Alati püsti tõustes sain tugevamaks ja targemaks.

Mu ema oli hea naine, hea ema, täiuslik abikaasa. Seda samuti oli mu isa. Ma alati austasin neid. Aitasin neid, kui nad seda palusid. Olin toeks neile, kui nad seda vajasid. Nad olid täiuslikud vanemad – mitte liiga lahked ega ka mitte liiga ranged. Piisavalt. Piisavalt sellised, et kasvatada minust hea naine. Nad uskusid minusse ja mina neisse. Usuvad siiani, ma tean seda. Ja ka seepärast ma pean uuesti püsti tõusma, et saada tugevamaks ja targemaks.


Panin päeviku kinni. See oli mu viimane sissekanne. Ma tean, et ma valetan praegu iseendale, aga see peab nii lihtsalt olema. Ma ei suuda seda uuesti ja uuesti korduvalt läbi lugeda, et näha neid mälestusi. Aga ära ma seda ka ei põleta, mu ainus vara mälestustest, mis mul alles on jäänud.
Igatahes, nagu lubatud, siis püüan hoida täna naeratust näol. Ma ei taha neid lõputuid küsimusi ja lõputuid haletsemisi.

Astusin kööki ja mu huulilt tuli automaatne sõna: „Hommikust!“


Viimati muutis seda SugarPiece (2/2/2013, 19:44). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

This is my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is my story.   This is my story. Icon_minitime26/1/2013, 22:20

Jättis suurde teadmatusse. Ma nüüd ei saanudki aru, kas vanemad on siis tegelikult talle haiget teinud?

Kui viitsid, võid mind valgustada. Ma ei hakka oma sadat erinevast nurgast arusaamist siia lisama, sest sellel postitusel poleks siis lõppu.
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
R.
Kuri põhjapõder(???)
R.


Female Postituste arv : 193
Age : 21
Asukoht : Pärnu maakond

This is my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is my story.   This is my story. Icon_minitime26/1/2013, 22:31

Mulle meeldib. :)
Väga hästi kirjutad!
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

This is my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is my story.   This is my story. Icon_minitime27/1/2013, 17:02

"Seda samuti oli mu isa." jätab mulje, nagu oleks ise hea ema ja naine. Sõnastust võiks siinkohal veidi muuta. Ka sõna "lemmikspordiala" kõlab antud kontekstis natuke halvasti, väikse lapse jaoks on see pigem meelelahutus või lihtsalt tore tegevus.
Ja päevikusse ei saa teha siiski postitusi, pigem sissekandeid. Postitus öeldakse tavaliselt näiteks blogpostituse, seega virtuaalselt kirjapandu kohta.

Autori sõna on minu arvates ka üleliigne. Lugejad saavad ise ka aru, et neid on teadmatusse jäetud ja et nad peavad ise loo lõpu versiooni välja mõtlema, mitte et autor selle selgesõnaliselt välja kirjutab. Natuke kohatu on.

Aga üldiselt oli hea lugu, lihtsalt mainisin ära sõnastused, mis ei kõlanud kõige paremini :) Tuleb vast kasuks ka. Muidu meeldis Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

This is my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is my story.   This is my story. Icon_minitime2/2/2013, 19:43

Mezilane: Tegelikult ma ise olen mõelnud, et nendega juhtus pigem mingi õnnetus. Või et keegi lihtsalt võttis nad temalt ära, igaveseks. Et see tegi neiule väga haiget ja teeb siiani ning tal ei ole raske sellest üle saada, kuid tal ei ole lihtsalt teist valikut, kui proovida edasi minna.

R.: Ma tänan! :) Tekkis vaid üks mõte..ja kuni sinnamaani see mõte kadus. Tahtsin sellest ka midagi edasi arendada, kuid ei tulnud midagi head välja.

*Nastik: Mulle meeldivad su tähelepanekud. Very Happy Selle päeviku "postituse" koha pealt, hiljem hakkasin ise ka mõtlema, et see ei ole ju postitus..kuid kohe kuidagi ei tulnud meelde teistsugune nimi. Parandan ära!
Ning jah, lemmikspordiala kõlab vist veidi nadilt väikese lapse kohta.
Aga tore, et meeldis! :)


Viimati muutis seda SugarPiece (2/2/2013, 23:26). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

This is my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is my story.   This is my story. Icon_minitime2/2/2013, 21:36

Esimene lõik, mille ta sinna päevikusse kirjutas, sisaldas liiga palju sõna "ja", mis mind antud juhul kohutavalt häiris, sest jättis kuidagi liiga lihtsalt kirjeldatud mulje, aga sealt edasine oli juba paremini kirjutatud. Mulle just meeldis see teadmatus, mille sa selle jupiga tekitada suutsid. Lahe on minumeelest omi versioone välja nuputada ning eeldada, et nii nagu sina selle loo lõpetad nii ongi.

Nastik*: Kardan, et sa oled millestki veidi valesti aru saanud. Mezilase kommentaar oli see, et meid jäeti teadmatusse ja me peame ise loo lõpu välja mõtlema, mitte autori enda. Lihtsalt mainisin igaks juhuks, sest jäi nagu kripeldama.
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

This is my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is my story.   This is my story. Icon_minitime21/2/2013, 19:36

Tore, kui sulle meeldis, Naughty :)
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

This is my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is my story.   This is my story. Icon_minitime22/2/2013, 09:26

Mulle meeldis ka! Very Happy
Väga hästi kirjutatud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





This is my story. Empty
PostitaminePealkiri: Re: This is my story.   This is my story. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
This is my story.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Story of a little garden.
» Chrystal's Story of Love
» Vampire story [Pooleli!]
» Typical Horror Story
» Burmania: The Story Of A True Cinderella.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: