MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Sunny, Sexy Sydney

Go down 
+23
Sulesepp
LittleMissy
LittleStar
Everleigh
Carmen
Pump
lahter
TheBoY
Bluebelli
Marmelaad
Taylor
Murtagh
Miley Cyrus
Keiti
VanniJenny
teletupsik
padjanägu, [h]
Mari
Anny
Pharaoh
GossipGirl
bbrit .
Audrey
27 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime28/11/2009, 15:09

Ma lihtsalt üritasin midagi sellist välja mõelda, mis Karini mõneks hetkeks rivist välja lööb. Esiteks oli see Sam'i girlfriend ja teiseks see keegi salapärane Ann Very Happy
Oota-oota.
Ma isegi ei tea mida ma nendega seal edasi teen. Ma pole mitte muhvigi seda praeguseks hetkeks edasi kirjutanud Wink
Tagasi üles Go down
TheBoY
Kojamees



Male Postituste arv : 30
Age : 32
Asukoht : Toas.voodis.magamas.

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime14/12/2009, 14:27

On lootust seda juttu edasi lugeda?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime14/12/2009, 20:26

On Very Happy
Mu pea töötab selle jutu kallal. Mõtlen midagi õudsat välja...
Midagi... hästi hirmutavat... X)
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime14/12/2009, 21:11

Ma lugesin ka lõpuks selle ära.
Ja pean tunnistama, see on megahea jutt.
Chris meeldib mulle Very Happy
Sa said juurde veel ühe fänni.
Ja uut tahan ka. Kiiresti!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime14/12/2009, 21:15

Aww Wink
Tänud.
Mulle meeldib ka Chris.

Saad Very Happy!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime17/12/2009, 19:49

Uus osa üle pikapika aja. loodan, et meeldib jätkuvalt :)


Aeg möödus.

Vahel tundus nagu poleks iial midagi juhtunud, kuid vahel oli kõik nii veider, et hakkasin taas kartma.

Kartsin pimedaid, hämaraid ruume, kartsin üksi jääda ning seetõttu üritasin endale tööd saada, et ei peaks päeval majas olema kui Chris ja Sam on ära.

Vahel jäi Jessa paariks päevaks Sami juurde ning me saime üsna headeks sõpradeks. Mulle meeldis Jessa iseloom- ta oli õnnelik, elurõõmus, särav ja soe kõigi vastu, keda kohtas.

Kõige parem omadus oli loomulikult tema üüratu positiivsus. Sydney-juhtum pakkus talle huvi, kuid ta ei olnud selle pärast nii hirmunud nagu mina.

Kui mu hinge närisid kahtlused, et varsti on midagi halba tulemas, oli Jessa see, kes mind lohutas ja toestas, kui Chrisi kodus polnud.

Loomulikult mõjutasid pikad tööpäevad ka Chrisi. Ta muretses minu pärast nüüd isegi rohkem kui iial enne. Helistas päevas mitu korda, et teada saada kas kõik on ikka okei. Kas ma tunnen end hästi... Ma nägin kuidas selline niiöelda topeltkoormus teda väsitas.

Nüüd, nädalaid hiljem, kui meie suhted Jessaga olid suurepärased, koliski ta Samiga kokku.
Minul oli julgem ja samuti ka Chrisil, kes tihti kergendusest ohkas kui koju tuli ja nägi, et kõik on endiselt korras. Et tragöödiat pole toimunud ja ma olen elus.

Tänu Jessa suurele tutvusringkonnale sain varsti ettekandjana tööle pisikeses kohvikus, mis asus Sami majast umbes pooleteise kilomeetri kaugusel.
Mulle meeldis paindlik graafik ja teekond sinna kohvikusse- natuke maad jõe ääres, siis läbi suure rohelise pargi ja peaaegu kohal.

Mis mulle aga ei meeldinud oli kohviku kurjakuulutav nimi: Soon You Die. Päris hirmutav nimi pisikesele armsale kohvikule, või mis?

Õnneks oli see vestlustes lühenenud Suit'iks, mis mingil määral mu esimest ehmatust leevendas.

Kuid probleemid ei jätnud mind ka Austraalias maha. Kui mu katseaeg oli läbi ja olin viimane, kes pidi kohviku kinni panema, andis ta taas endast märku.

Kustutasin leti taga tuled ära ning üritasin kobades ukse poole minna, sest olin Chrisi järgi kutsunud ning ta juba kindlasti ootas parklas mind... Kui olin poolel teel tundsin õhu kiiret liikumist ja peale tugevat matsu vastu seina mõistsin, et see tume kogu mis minust kiirelt möödus, oli õhku paisatud baaripukk. Mu süda jättis paar lööki vahele ja hakkas seejärel meeletult pekslema.

Ma isegi ei mäleta kas ma karjatasin aga seda tean küll, et olin sekundiga ukse juures ja suutsin võtmed hirmunult maha pillata.

Kobasin kätega põrandat, kuid ei leidnud võtmeid. Kui pilgu tõstsin, märkasin roheka helgiga kuju leti taga seismas, ainiti mind jõllitamas.
Karjatasin mõtlematta "EI!" ja hakkasin kätega vastu seinaklaasi taguma.

Mu ainuke lootus siit kiirelt pääseda oli vaid see, kui Chris otsustab vaatama tulla, kuhu ma nii kauaks jään...
Tagasi üles Go down
TheBoY
Kojamees



Male Postituste arv : 30
Age : 32
Asukoht : Toas.voodis.magamas.

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime27/12/2009, 11:48

Lühike oli aga muidu lõpp oli päris jube.
Ja uut. Kiirelt. Very Happy
Sa ju tead, et mulle meeldib see.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime27/12/2009, 11:51

Ei saa uut Wink
Ma ei jõua seda üldse kirjutada.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime25/1/2010, 12:07

Oiijah ;D
Ma olin lihtsalt kergelt vapustatud ja ma ei tea miks..
Aga väga hea nagu ikka Very Happy
uut! (Küll sa kunagi ikka jõuad)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime25/1/2010, 14:23

Peale igasuguseid laavstoorisid tundub SSS nii ajuvaba x)
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime25/1/2010, 17:31

Oehh, see on nii hea...
Millal uus osa tuleb=)?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime25/1/2010, 19:53

Ma ei kujuta ettegi millal. Ma pean kunagi tõsiselt järele mõtlema mis sellest jutust saab, kuid praegu tegelen rohkem P.E. ja NP'ga Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime6/2/2010, 16:19

Üle PIKA-PIKA aja uus osa. Tore, eks ole? Just sain valmis. Loodan, et meeldib. Ja komentaare.

***

"Hei, miks sa karjud?" haaras keegi minu ümbert oma tugevate kätega kinni.
Jäin sekundipealt vakka ning tõstsin pilgu ja otsisin Chrisi pilku. Ta oli minu juures. Nii kiirelt... Millal ta tuli? See polnud tähtis. Ta oli nüüd siin, minu juures.
Vaatasin leti poole, kus põles pisike lambike ja kõik oli täiesti korras. Mitte midagi polnud juhtunud. Ma võisin ainult ette kujutada, et Sydney't nägin.
Hakkasin tajuma, et hoidsin võtmeid oma peos ning üritasin end püsti ajada.
"Lähme koju."
"Lähme koju," noogutasin kiirelt ja seadsin sammud leti taha, et pisike lambike kustutada.
Chris ootas mind ukse juures ning kui ma tema kõrvale jõudsin, haarasin kiirelt tema käest kinni.
Väljusime ning Chris võttis mu käest võtmed. Ta keeras ukse lukku ning ma astusin aeglaselt auto poole, mis eemal töötava mootoriga seisis.
See oli Chrisist väga armas, et ta mulle autoga järgi tuli, sest meie kodu polnud ju kohvikust sugugi kaugel.

Mõne minuti pärast parkis Chris auto maja ette ning keeras süüte välja. Ma vaatasin aknast välja tänavale ning tundsin, kuidas Chris ohates sisse-välja hingas.
"Karin, kallis?" sosistas ta. Neelatasin. See oli nii ilus, kuidas ta seda ütles. Pöörasin pea tema poole.
Ta tegi turvavöö lahti ja vaatas mind. Ta näol mängles õrn muje. See polnud selline õnnelik muje, vaid kergelt muretsev või nii.
Kaua ma tema pilku ei talunud. keerasin pea ära ning vaatasin enda ette. Ma oleks tegelikult tahtnud, et Chris midagi ütleks, sest mu sisetunne ütles, et ta kahtles minus ja mu terves mõistuses. Ta leidis mu kohviku põrandalt karjumas... Mida ta siis minust mõtlema pidi? Muidugi ta teadis, et asjasse oli seotud Sydney, kuid Chris oli saanud juba kaua nautida elu ilma igasuguste... teispoolsuse tegelasteta.
Kuulsin vaikset kääksumist ning tundsin, kuidas Chris õrnalt mu lõuast kinni võttis ja mu pea enda poole pööras. Ta suudles mu tuimi huuli, kuid see suudlus jäi lühikeseks, sest ma ei vastanud sellele. Ma isegi ei sulgenud oma silmi.
"Mis on?" sosistas ta.
"Mkmk," laususin vaikselt: "Ma ei saa."
Chris tõmbus minust eemale ja toetas küünarnukiga vastu ust.
"Miks sa... selline oled?" küsis ta ja ma võisin vanduda, et ta oli solvunud.
"Anna andeks..," pomisesin tasa ja vaatasin teda paluvalt. Chris ei tundunud olevat andestamise tujus. Aga kui aus olla, ma polnud midagi hullu teinudki. Ma lihtsalt ei vastanud ta suudlusele. Ja mis siis? Ta peab minust ka aru saama...
"Ma olen lihtsalt... Väsinud."
Chris noogutas ja väljus autost. Ta kõndis ümber auto ja avas mulle ukse.
Tänasin teda ja kõndisin temast mööda. Ta vajutas pisikesele puldile ja auto uksed läksid lukku.
Ootasin teda ukse juures, kuid Chris läks hoopis pimedasse aeda jalutama.
Saatsin teda pilguga niikaua, kuni teda veel pimedusest eristasin ja lõin siis käega õrnalt vastu ust.
Meie suhe ei tundunud enam üldse nii idülliline kui see varem oli olnud...
Sisenesin majja, tervitasin Jessat, keeldusin õhtusöögist ja võtsin suuna enda ja Chrisi tuppa.


Viimati muutis seda Audrina (7/2/2010, 11:09). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime6/2/2010, 17:02

Väga tubli, et uue osa lõpuks valmis said. Very Happy
Nägin ühte kirjaviga ka. Vaatasin leti poole, kus põles pisike lambike ja kõik oli täiesti *kooras.*
hea osa oli muidu.
Aga tegelt ma ei teagi, kas jobumalt käitus Chris või Karin. Aga nad ei tohi riidu minna!!!!!!
uut osa!!!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime7/2/2010, 11:11

Ma tean :)
Selle vea parandasin ära.
ma ka ei tea kumb jobum oli Very Happy
No... esialgse plaani järgi peaks tujutsemist veel tulema. Ja mul tuli üks ülihea idee.
*naerab kavalalt*
See oleks päris paras põnts ja suur-suur üllatus Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime18/2/2010, 21:33

Palun, siin see on Very Happy

********

Ärkasin võpatades üles.
Katsusin kiirelt oma laupa, mis oli tulikuum ning kui ma lasin käel kaelale langeda tundsin, et kogu mu keha oli niiske. Voodilinad olid mu jalge ümber keerdus ning see polnud sugugi mugav. Keerasin pead ja libistasin käega üle voodi- Chrisi polnud.
Ohkasin ja tõmbasin põlved enda vastu.
Vaatasin akna poole, kust hiilisid sisse kuldsed kuu kiired ja mõtlesin nähtud õudusunenäo üle rahulikult järele.
Ma ei uskunud iial, et unenäod midagi tähendavad, kuid see unenägu... See oli midagi muud. See tahtis mulle midagi öelda. Sellel oli tähendus. Mulle aga kahjuks arusaamatu.
Sel hetkel ma ei hoolinud sellest unenäost mitte üldse.
Ma tahtsin teada, kus Chris on.
Lükkasin teki kõrvale ja kobasin öölambi lüliti järele. Sain tule põlema, tõusin ja tundsin, kuidas silme eest tuba lihtsalt haihtus. Kuidagi ettevaatlikult suutsin voodiäärele istuda, et toibuda. Kui pilt silme ette tagasi tuli, tegin uue katse. Nüüd oli kõik korras ning ma jõudsin kenasti alla. Mul tekkis hirm just nimelt trepi suhtes, kuid õnneks ei juhtunud enam midagi.
Ju see oli siis lihtsalt nõrkushoog.
Elutoas valitses pimedus.
Vaid telekas mängis ning valgutas tuba ereda valgusega. Astusin mõned sammud ning vatasin üle diivani seljatoe.
Ma arvasin õieti. Chris magas sügavalt, pult kaisus ning aeg-ajalt katkestas vaikust tema nõrk norskamine.
Juba teda siin diivanil vaadates tundsin ebamugavust kaelas. Võibolla ka seetõttu otsustasin ta üles meie tuppa magama kutsuda.
Kõndisin ümber diivani jaistusin Chrisi kõrvale. Raputasin teda õrnalt õlast.
"Möh?"
"Chris. Tule üles... Sul on siin ebamugav."
Ta liigutas kergelt pead ja nägin kuidas ta silmad avas. Kui ta veendus, et ärataja olen ikka mina, sulges ta uuesti silmad ja nohises edasi.
"Chris?"
"Mida sa tahad, Karin? Hakkasid mind nüüd igatsema või?" sisistas ta läbi hammaste, silmad endiselt kinni. Sõnad haavasid mind ning ma neelatasin kiirelt: "Chris, anna mulle tänane andeks... Ma ei taha tülitseda. Ma tõesti ei taha."
Panin käed õrnalt tema rinnale ja ootasin, millal ta ärkab.
Millal ta minust välja teeb...
Kuulsin kuidas ta nohisemine kiiremaks muutus ning järgmisel hetkel, kui ta end kiirelt püsti ajas, tõmbasin võpatades oma käed ära.
Chris vaatas mind pahaselt: "Sa oled ikka väga kummaliseks muutunud! Tead seda, Karin?"
"Mida sa..." suutsin vahele pista, kuid Chris jätkas.
"Mina suudan sellest jamast üle olla aga sa oled nagu... Tead, ma ei oskagi öelda. Sa nagu anud iga päev, et midagi juhtuks. Tead, mul on sellest siiber! Minu elu on viimasel ajal üsna roosiline olnud aga selle rikud sina ära oma pideva heietamisega Sydney'st! Mul on sellest kõrini! Mul on sinust ka kõrini!"
Seejärel ta tõusis ning sammus elutoast välja. Kuulsin teda teisele korrusele marssimas ning puhkesin nutma.
Lülitasin teleka välja ning pühkisin kätega silmi. Üritasin tõusta, kuigi tundsin kõhus nõrkust. Rahulike sammudega kõndisin kööki ja otsustasin endale natuke kakaod teha, lootes, et ehk see suudab mind natukenegi rahustada.
Varsti kuulsin trepi nagisemist ning arvasin, et see on Chris, kuid eksisin.
Nägin silmanurgast, kuidas köögilävel jäi seisma Jessa, roheline hommikumantel tihedalt ümber ning ta ristas käed rinnale.
Valasin kakao tassi ning vaatasin hindavalt ülejäänud kogust: "Soovid ka?"
"Ära ei ütleks," naeratas ta kurvalt ja ulatas mulle kapist valge kruusi.
Valasin tassi peaaegu ääreni täis ja istusin laua taha.
Jessa vaatas mind: "Teil on probleemid jah?"
"Tundub, et... mu suhe Chrisiga hakkab vaikselt otsa saama."
Jessa suu vajus kergelt paokile: "Ma kuulsin, et te tülitsesite- olin vannitoas, kuid... Kas asi on tõesti nii tõsine? Ta ju armastab sind nii väga..?"
Kehitasin õlgu: "Ma pole selles enam väga kindel."
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime18/2/2010, 21:56

Ei. Ei! EI! Nad ei lähe lahku ja Chris armastab teda ja...ja...ja nad jäävad kokku! Jah, täpselt nii. Jäävad ikka? Eksju jäävad?!
Mulle meeldis. Sydney võiks ennast jälle ilmutada. Uskumatu, aga ma igatsen teda:D Oh, ta võiks Karinile liiga teha ja siis hakkaks Chris kahetsema ja siis vabandaks ja nad jääksid kokku. Või kuidagi nii...
Aga mulle meeldis(kuigi ma ütlesin seda eespool) ja väga. Seega, ootan uut osa(:!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime18/2/2010, 22:04

LittleStar: Seda kas nad lähevad lahku või mitte tean ainult mina, hahaa Very Happy
Sydney ikka ilmub välja jälle... Wink
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime18/2/2010, 22:17

Ei ole aus, mina pean ka teadma!*Mossitab*
*Rahuneb*
Uus osa tuleb varsti:D?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime18/2/2010, 22:19

Ei tea. Arvatavasti siis kui kirjutamistuju tuleb Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime24/2/2010, 16:33

Mina hakkan karjuma ja peksma, kui nad lahku lähevad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy
AGA TEGELT OLEKS PIDANUD MA JUBA AMMUAMMUAMMU SEDA OSA LUGEMA!
*kisendab*
kuidas ma võisin seda mitte märgata...
Ja ma tahan teada kohekohekohe, mis edasi saab...
UUT!
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime24/2/2010, 16:38

Ma alustasingi uue osa kirjutamist... Natuke aega veel Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime14/3/2010, 13:23

mõnes kohas on naljakad vead Very Happy ntks pinksalt ( peaks olema pingsalt ) või muje ( muie )
aga muidu mulle meeldib . :)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime1/5/2010, 13:28

Varsti ehk uus osa ka kui ma selle kenasti valmis saan Wink
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sunny, Sexy Sydney   Sunny, Sexy Sydney - Page 9 Icon_minitime12/6/2010, 12:46

Haa-haa, et siis varsti:D?
Tagasi üles Go down
 
Sunny, Sexy Sydney
Tagasi üles 
Lehekülg 9, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Audrey looming-
Hüppa: