MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Need pisiasjad... 77/77

Go down 
+54
kellluke16
Dragomira
StickwithU
Naughty
worfets
Smile*
totuks
Frezia
Kard
rebasekutsikas
Little Green House
PINK
NunnuOled-
LittleFunnyBunny-
getukz
Anny
Evvu
AlwaysMe^^
accident
LikeNoOther
HannaLiisaaa
kutsu123
kurmzu
Sümmeetria
Tennu
Emma
FlyWithMe
kkaia-
mina-olengi-see
Grape.
nasicc
KK
Griffu.
Lizz
padjanägu, [h]
StripedMämmu
LittleStar
NeverToLate
bbrit .
Pump
Krissu
Karolin
black
Taylor
Jezzy
Marmelaad
zoomie
SugarPiece
ThatsMe
Keku
Helen
Murtagh
LittleMissy
Kärolyn
58 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime18/6/2010, 21:28

Emma: Tääh,tääh, tääh Very Happy Mul endale meeldib 70. osa praegu kõige rohkem :)

LittleStar: Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime18/6/2010, 22:02

70. osa?!
Misasja, sul on nagu nii palju valmis kirjutatud ja sa lihtsalt piinad meid Very Happy ?
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime18/6/2010, 22:43

Ja ma kirjutan täna veel... 71. osa. Kui ma pühapäevaks 73. ga ka hakkama saan on väga hea ja ma oleksin rahul.
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime18/6/2010, 23:14

Ja meie peame piinlema...Küll on kahju Very Happy
Tegelikult, kirjuta, kirjuta ;D
Seda rohkem osasid me saame..
Ma arvan.
Nojah, loogika 5+.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime18/6/2010, 23:30

Audrey... Tead, asi on suhteline.

Kui kaotamine = surm, siis...

Kui sa oma vanemaid armastad ja kõik on õnnelikud, siis on vanema kaotamine katastroof. Kui sa oled nt adopteeritud ja su bioloogiline ema kusagil ära sureb, siis arvatavasti sind ei huvita. (Võin natukene karm olla, eks ta oleneb inimesest ka.) Kui sa oled oma vanematest lahti öelnud ja siis kumbki neist sureb, tunned sa kindlasti väikest pistet, kas ka midagi rohkemat, oleneb riiu suurusest.

Ja kui kaotamine = mittesuhtlemine vms, siis...

Sellel konkreetsel juhtumil siin kaotaksid Summeri vanemad oma tütre, mitte vastupidi, (A)

(Jälle väga rough'ilt võetud, sest muidugi oleks see ka emotsionaalne ¹okk Summerile, kuid... Meie Karolinaga oleme vanematest lahtiütlemise poolt. :) )
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime18/6/2010, 23:51

Ma liitun ka teiega ning olen selle poolt (:
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime19/6/2010, 11:48

nasicc, Karolina ja LittleStar on vanematest lahtiütlemise poolt.***** Very Happy (A)
Mustvalgelt kirjas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime19/6/2010, 18:36

*naerab*

LittleStar: Seda rohkem osasid te saate jah. Täna kirjutasin ka natsa aga mõtteid väga palju polnud.
EDIT: Tänase seisuga on 71. osa valmis.
Iga kord kui ma oma jutu faili lahti teen, olen ma 50% kurb, et lõpp lähedale jõuab ja 50% õnnelik, et lõpp lähedale jõuab Very Happy

nasicc: Dziiizaz, *naerab* ära võta kõike, mida ma öelnud olen sõna-sõnalt Very Happy Very Happy Ma tõin selle vist lihtsalt näiteks Very Happy Või ma kah ei mäleta enam Embarassed Razz Very Happy Tead, mul on pea nii pulki täis, et aaaaaaaah, I need a rope and a tree and... Rolling Eyes
Ahjaa, kes Karolina on?

LittleStar: Küll on hea, et te ei tea kus ma elan.

nasicc: Siis te vist hüppate rõõmust lakke, kui teada saate, mida ma praegu poolelioleva osa lõppu kavatsen kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime19/6/2010, 21:48

SUMMER ÜTLEB OMA VANEMATEST LAHTI!!!!!
JEEEEEEEI!!!! *plaksutab vaimustunult* Very Happy

Karolin* (VABANDUSED!)

Ja asju tuleb võtta vastavalt sellele, kuidas sulle endale sobib. ;D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 11:29

Mitte just seda aga... No küll sa siis loed. Wink
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 11:38

Oh, mulle ei tundugi see osa tegelikult nii hea, kui ma tahtsin, et see oleks. Aga ma ise olen vist kõige suurem kriitik...
Ah, suva.


69. Kontroll

Ma polnud iial terve maailma peale nii vihane olnud kui sel ööl. Ma ei saanud ega suutnud magama jääda. Ootasin hommikut, sest ma tahtsin Willi juurde minna. Võib-olla ta ei tahagi mind näha, kuid... ma olen siis vähemalt üritanud.
Muidugi oli minust väga rumal Willi ukse taha pool kaheksa hommikul ilmuda. Teda tundes ma teadsin, et ta magab veel, kuid ma ei hoolinud sellest. Koputasin ja peagi vajutati ukselink alla.
"Oh, Summer... Sina siin nii vara... Mis..."
"Tere... Vabandust..," laususin vaikselt ja tundsin, kuidas mu põsed õhetama lõid: "Will on..?"
"Ta magab."
Ma teadsin, et ta magab.
"Ma pean temaga rääkima," laususin ettevaatlikult, kartes sellega Willi ema ärritada. "Palun?"
Gina vaatas mind. Silmnähatavalt oli ta segaduses, kuid lõpuks noogutas ta ja läks Willile teatama, et ma tema juurde tulin.
Jäin teda pisikesele verandale ootama.
Mulle meeldis Staffordide pisikese kahekorruselise maja ümbrus väga, kuigi ma käisin siin nii harva.
Maja oli ümbritsetud kauni aiaga, mis mind tihti kadedaks tegi. Meie maja ümber olid vaid mõned üksikud puud.
Surusin käed rohelise pusa taskutesse ja toetusin küljega vastu verandaposti. Jäin seljaga ukse poole.
Varsti kuulsin, kuidas uks avanes ja nägin Willi sasipead irvakil ukse vahelt mind üllatunult vahtimas: "Ma arvasin, et emps teeb nalja."
Seejärel lükkas ta ukse rohkem lahti ja astus laisalt pead sügades minu poole. Tal olid jalas laiad shortsid ja t-särk. Imestasin, et ta ei värisenud, sest hommikune jahe õhk piinas mind isegi siis, kui mul oli seljas ülisoe pusa.
"Mis sind siia toob?"
Lõin oma pilgu maha.
Mul oli nii raske öelda välja kõik see, mida ma tahtsin öelda. Ma olin siia tulles kõik kenasti läbi mõelnud ja nüüd kui oli käes hetk, mil ma pidin suu lahti tegema, oli mu pea tühi.
"Räägi nüüd siis?"
"Aita mind, Will," sosistasin ja tõstsin pilgu. Mul polnud mitte mingit mõtet hoida nuttu tagasi, sest ma teadsin, et kui ma selle endasse jätan, on hiljem veelgi halvem.
Willi nägu oli täis õudust. Ma võisin vaid ette kujutada, mida ta mõtles, sest peale seda ööd polnud me üksteist näinud ja ta ei teadnud, kuidas asi lõppes.
"Kas ta..?"
"Ei-ei-ei. Ta ei teinud seda..," laususin põskedelt pisaraid pühkides.
"Milles siis asi on?" Willi unine hääl muutus selgemaks ja aina murelikumaks.
"Palun kallista mind," anusin vaikselt ja Will võttis kõheldes minu ümbert kinni. Surusin pea tema õlale: "Tugevamalt."
Willi käed peaaegu, et pitsitasid mind, kuid seda ma soovisingi. Ma tahtsin, et keegi mind hoiaks. Tahtsin veenduda, et veel keegi hoolib minust...
Ja siis, umbes kakskümmend minutit hiljem, oli Will sündmustega kursis. Ta seisis mu kõrval ja hoidis mu paremat kätt oma peos.
"Ah nii..," lausus Will ja silitas pöidlaga mu käeselga: "Aga ma ei usu, et me ta üles leiame."
"Ma tean, kus ta end peidab," laususin kiirelt.
Will pööras oma pilgu minule: "Oled seal käinud?"
"Jah, aga Chad ei tea sellest."
Will lõi kahtlema: "Siiski. Kui ta saab teada, et sa seal salaja käisid..."
"Noh, hullemaks asjad ikka ei lähe."
"Loodame," venitas Will. "Aga ma ei usu, et mul oleks sobiv sinuga kaasa tulla..."
"Palun, Will. Sa lubasid mind aidata. Ma tean, et sa tahaksid magada, kuid tule minuga kaasa..."
Ta lasi mu käest lahti ja hõõrus käega kaela. Matsin juba oma lootuskiiri maha, kui lõpuks Will ohkas ja nõustus minuga kaasa tulema. "Oota, ma käin korra sees ära."
"Okei," üritasin talle naeratada.
Will sammus kiirelt majja ning ma sulgesin hetkeks silmad. Peagi oli Will tagasi. Ta oli shortsid pikkade dressipükste vastu vahetanud ning hoidis käes suurt laia pusa: "Võta."
"Pole vaja..."
"Sa ju värised, jumal küll," lausus Will sundivalt ja käskis mul seisma jääda. Ta tõmbas pusa mulle selga ning ausalt öeldes tundsin end otsekohe paremini.
Seadsime sammud metsa poole.
Ma ei mäletanud kõige otsemat teed Chadi peidupaigani, kuid lõpuks kohale jõudes tundsin õige koha ära.
Will saatis mind pilguga, kui ma põõsast läbi sumasin. Ettevaatlikult liikusin edasi ja käigu lõpus seisma jäädes üritasin hämarusega harjuda.
"Chad?" sosistasin ärevalt, arvates, et ta tõepoolest magab. Kuid mu mõistus hakkas edastama mulle midagi, millega ma leppida ei tahtnud. Taipasin taskust telefoni välja tirida ning vajutasin selle nuppe, et ekraanivalgustuse abil pelgupaigas ringi vaadata. Aga seal polnud enam midagi, mis kuuluks Chadile. Oli vaid tühjus. Mu käsi vajus alla ning tundsin, kuidas mu huuled värisema hakkasid.
Enam polnud midagi teha...
Pöörasin end kiirelt ringi ja tegin sealt nii kiirelt kui ma vähegi suutsin minekut. Pugesin läbi põõsa kriipivate okste ning nägin, kuidas Will mind nähes end kännult istumast püsti ajas.
"Ta on läinud!" hüüdsin meeleheitlikult ja tormasin Willi poole.
"Oled kindel?"
"Kõik ta asjad on kadunud!" hüüdsin nutuselt.
Will embas mind kiirelt. Seejärel võttis ta jälle mu käe ja tõmbas mind endaga kaasa: "Lähme. Ma saadan su koju."
Ma ei mäleta sellest päevast rohkemat midagi, kui seda, et ma istusin pool õhtut oma toas aknalaual, vaatasin õue ja lihtsalt vaikisin. Ma olin murdumise äärel, kuid keegi ei tulnud minu juurde, et küsida, mis juhtus. Mitte keegi ei tulnud mind lohutama. Ei ema, ei isa ja otse loomulikult ei kavatsenud seda teha ka Kent.
Vaatasin, kuidas päike aina madalamale ja madalamale langes. Ma olin liiga väsinud, et nutta Chadi taga ning tõusin peagi, et magama minna. Tegelikult ma kartsin magama jääda, sest mind hirmutasid mõtted sellest, et ma võin halbu unenägusid näha. Aga sel õhtul oli mu keha tõepoolest väsinud ja ma vajasin head und.
Viivitasin enne voodisse pugemist mõne minuti veel akna juures. Lükkasin selle kinni, kuid hetke mõelnud, jätsin selle kergelt irvakile, et tuppa mõnusat jahedat ööõhku sisse voogaks.
Läksin voodisse, ilma, et oleksin riided ööriiete vastu vahetanud. Võtsin ainult pusa seljast. Tõmbasin teki tihedalt ümber ja sulgesin silmad, valmistades end ette kõige õudsamateks unenägudeks.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 12:30

Eeh... mulle meeldis, et Chad kadunud oli.
Põhjalikumal juurdlemisel võib Summer Chadist ka lahti öelda, Very Happy (A)
Ei, tglt oli hea osa. Very Happy Mõnus... suhteliselt mittemidagiütlev. Aga mulle hakkab Will vaikselt meeldima. :)
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 12:35

Ta tuleb öösel. Summer jättis akna lahti - see oli vihje.

Chad tuleb. ^^
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 12:36

Aga...
Aga...
Aga kus siis Chad on?
Ta ei ole ju ära läinud, ega?!
Äkki ta kolis ümber kuskile teise...koopasse?
Onju?
Palun, palun, palun!
Will on armas.
Aga Chad..
Oh Chad..Vaene Chad.
Will on endiselt armas.
Ja Summer..
Ma ei oska ta kohta midagi öelda.
Kenti löön ma maha.
No nii igaks juhuks :)
Vapustavalt hea osa.
Damn.
Uut osa.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 12:44

nasicc: Mulle meeldib, et sulle meeldis. Ja jah, ta võiks ka Chadist lahti öelda. Tõsi... Mul on Willi suhtes vastakad tunded.

Kärolyn: Hoolikas lugeja :)

LittleStar: Aitääh! Homme saate uue? Nõus?
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 13:03

Täna õhtul võiks saada. Very Happy

Ja.. Jah. Ma olengi selline. Very Happy OCD, my love. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Emma
Nobenäpp
Emma


Female Postituste arv : 1198
Age : 26
Asukoht : In my dreams...

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 14:45

Okei,ma tean,et te tulete mulle nüüd kõik kallale,aga mulle Chad ei meeldi...eriti. Ta ei ole enam salapärane vaid lihtsalt...Chad.
Ja Will on hakkanud mulle rohkem meeldima.
Minu versioon järgmistest osadest oleks selline:Chad on kadunud,Summer ja Will hakkavad käima,siis Chad tuleb JÄLLE tagasi,aga Summer ei tea seda,aga kuna Summer ja Will on nii õnnelikud siis Chad jätab nad rahule ja hüppab sillalt alla. Siis Will võiks sellest teada saada,siis ta algus ei julge seda Summerile öelda,aga siis lõpuks ütleb,siis Summer nutab natuke,aga siis ta saab üle ja nad Willliga abielluvad ja ongi häppi end. Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 15:19

Jah, enam ei ole Chad nii salapärane ja nii...ma ei tea. Ta ei ole enam selline.
Aga ikkagi. Ta on Chad ju.
Oot, oot, oot...
Chad ei hüppa sillalt alla Very Happy !
Ei hüppa, ega ju :O ?
Palun eieieieieie...
Teeme nii, et Chad ja SUmmer saavad jälle koos õnnelikuks.
Happily ever after! Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 16:29

Kärolyn: Homme Very Happy

Emma: Nii ei lähe Very Happy Salapäraseks ei saagi igavesti jääda Very Happy

LittleStar: Ma tean juba milline lõpp tuleb Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 17:20

MINA OLEN KAHE KÄE JA KÜMNE VARBAGA EMMA LÕPU POOLT! Very Happy


(Audrey, et sa väga ei solvuks, siis tea - ma usaldan, et mis sa kirjutad, on hea. :) )
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 17:35

Kas selline lõpp liiga seebikaks ei kisuks? Very Happy

*naerab sulgudes kirjutatu üle*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 17:38

Ei., Very Happy

VÕIMALIKUD SPOILERID SEKSI JA LINNA NING SOUTHERN VAMPIRE MYSTERIES KOHTA!!



Seebikas on see, kui peategelane jääb kokku oma esimese suure armastusega. Very Happy (Nt Carrie ja Mr. Big Seksist ja linnast.)
Ebaseebikas on see, kui peategelane oma esimesest armastusest üle saab ja edasi aeleb. (Nt Sookie True Blood'ist. Very Happy )

Edit: Mõlemad need juhtumid peavad muidugi jääma peategelase elu kajastatava ajavahemiku sisse. :)
Tagasi üles Go down
Griffu.
Admin
Griffu.


Female Postituste arv : 561

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 17:43

MINA OLEN KÜMNE SÕRME JA KAHE JALAGA EMMA LÕPU VASTU!

(Nagu minu arvamus Audrey mõeldud lõppu mõjutaks,eksole.)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 17:45

*NAERAB END LAUA ALLA*
Ohjummal Very Happy

Oh, tänks Griffu! Wink Vähemalt keegi on minuga ühel lainel Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime20/6/2010, 17:46

Phäh. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Need pisiasjad... 77/77   Need pisiasjad... 77/77 - Page 33 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Need pisiasjad... 77/77
Tagasi üles 
Lehekülg 33, lehekülgi kokku 43Mine lehele : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38 ... 43  Next
 Similar topics
-
» Need pisiasjad II - 37 (eelviimane!)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: LÕPETATUD JUTUD :: Armastusjutud-
Hüppa: