MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Dreams Come True 6. Osa

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime3/6/2011, 21:21

heheheh Very Happy jeap Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime3/6/2011, 21:22

Tuhamägede järgi tunned ära, et kohal oled ! (I) Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime4/6/2011, 00:16

jep. jep. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 12:26

Niiiiiiiiiiiiiiii... Kus uus osa on ah?? Nõuan selgitust noor daam! Very Happy
Okei okei.. Aga tegelt kaa, miks ma uut osa ei näe? Ma tahan TÄIEGA teada mis edasi saaab juu!!! :)
Nii et, PALUN UUT OSA! :)
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 15:05

niihea :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime9/6/2011, 16:16

Karro, uus osa on minu arvutis, valmis kirjutatud juba mitu nädalat tagasi Very Happy
Saad teada, varsti mis juhtub edasi. Wink
Varu kannatust Razz

PINK, Wink aitäh.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime11/6/2011, 13:29

Ma ei jaksa enam oodata juu -.-
Mul oleks peale mu jama vaja natukese tuju tõstmist, aga nagu näha siis ma ei saa seda. KUNA SINUL POLE UUT OSA ÜLES PANDUD! -.-
Nii et sa võiksid nüüd nii tore ja kena olla ja lisada selle uue osa. Palun! :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime11/6/2011, 14:27

Teeme nii, et ma lisan selle, kui ma saan omal arvutisse 7. ja 8. osa valmis kirjutada, ss mul oleks natuke ette tehtud veel Very Happy
Ja muidugi meeldiks mulle ka Meenutusi lugeda (a)
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime11/6/2011, 14:32

Mulle kaa meeldiks Meenutusi lugeda, aga mul on VÄGA paha olla.. Nii et ma ei ole kindel et seda nii pea lugeda saab Very Happy Pluss veel ma pablan siin oma jama pärast ja ma usun et ma saan siin varsti endale mingi arvutikeelu vms. Nii et jah..

Võiksid nii kena olla ja ikkagi mu meelt vähe parandad ja uue osa täna panna. Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime11/6/2011, 14:34

No, ma natuke puhkan, ss VÕIB-OLLA !Very Happy tuleb Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 12:07

Olgu, saate uue osa. Karro, sa käisid ka mulle pinda, ja kuna kokkulepe on kokkulepe siis ... Palun Very Happy
Tagasisidet ka siis paluksin, kui see tüli ei tee :)



---------------------------------
„Sa oled väga ilus.“ omg. Minu lemmik laulja just ütles, et ma olen ilus.
---------------------------------








Dreams Come True 5.

Hommikul ärgates oli mul hea tuju. Jõudsin koju umbes 4 ajal. Mulle meenus, mida ma eile tegin, kellega kohtusin jne. Best Day of My Life. Vot nii. Igatahes, kõik olid maani täis ning tulin ise taksoga koju.
Kuulsin kusagil toa teises otsas vibreerimist. Alguses mõtlesin, mis see on. Siis taipasin. Mu telefon! Jooksin nagu ninja ja lõpuks leidsin selle oma pükste taskust. Ma olin terve koti sisu põrandale laotanud.
„Hallo?“ kilkasin kuni „o“ oli päris kõrge.
„Ou, ära kilka nii. Mul pea valutab.“ vingus Charley. Naersin selle peale.
„Andestust little miss Sunshine,“ täielik päeva rikkuja..
„Kuule, me siin mõtlesime, et sa ei taha siia tulla. Meil on nagu väike järel pidu.“
„Mmm, las ma mõtlen...“Venitasin meelega kauem, kuigi teadsin kohe, et lähen. „Ma tegelikult tahtsin oma emaga olla.“
„Hahaha, see tähendab, et tuled?“
„Ei, see tähendab seda, et ma tulen KINDLASTI.“
„Olgu. Aga kuule. Rickil on aspiriin otsas. Viitsid apteegist läbi käia? Ja siis too mingeid näksimisi ka.“
„Mis ma mingi teenindaja olen või? Aga olgu peale. Mul läheb umbes poolteist tundi.“
„Ootame ära.“
Ei tea, kas Jesse ka seal veel on? Tegutsesin kiiresti. Kiire meik. Jumestuskreem, ripsmedu¹¹ ja huuleläige. Juuksed panin lohakasse krunni.
Panin ühe valge-halli pusa, helesinised lemmik teksad ning mustad tossud. Samuti minu lemmikud.
Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Tumblr_lhnicv8XGZ1qfd3gwo1_500_large
Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Tumblr_llxjumDRIR1qdrca7o1_500_large
Dreams Come True 6. Osa - Page 3 14105_0
Krabasin koti. Viskasin uuesti kõik asjad sinna sisse. Jooksin alla. Hommikuks sõin, pigem jõin apelsini mahla.
„Emps, kuule, mul oleks autot vaja tänaseks, kas ma võin võtta sinu selle pisikese mercedese?“
„Jah, ikka võid.“
Krabasin koridori laulalt garaa¾i võtmed ning lippasin ruttu. Posti küljes oli autovõtmed. Valisin õiged. Istusin autosse, panin hääled sisse ja kihutasin minema. Kesklinnas otsisin ühe apteegi. Sisenesin kaubamajja ning kohe esimesel korrusel see oligi.
„Purk aspiriini, palun.“
Müüja ulatas mulle tülpinud näoga purgi ning lausus monotooniliselt summa.
„Aitähh.“
Nüüd lippasin toidupoodi. Ostsin igasuguseid asju kokku. Arvan, et neil pole seal ka midagi väga süüa. Otsustasin tellida pitsad kaasa.
Ostsin kolm suurt topeltjuustu pitsat igasuguste heade asjadega. Parklas, tagasi auto poole kõndides tundsin ära tuttava siluetti. Jesse.
„Hei!“ hõikasin talle. Kuigi ta polnud väga kaugel. Ta tuli mulle lähedale, mitte väga.
„Kes sa oled?“
„Mina? Ma olen Zoey. Või siis sina tunned mind Charlotte nime all. Me olime eile Ricki peol koos. Mäletad?“ Ta ei tundunud küll eile nii täis, et ta mind ei mäletaks.
„Ei mäleta, anna andeks, aga ma ei saa lasta fotograafidel meid koos näha.“ Misasja?? Olen ma siis liiga alamaklassi inimene, et tal ei sobi olla minuga koos avalikult. Olin südamepõhjani solvunud. Kõndisin üle dramatiseeritult autojuurde. Pitsad asetasin kõrval istmele. Koti panin sinna ette maha. Panin auto käima ja sõitsin Ricki juurde. Paar pisarat tahtis ka tulla silma. See oli tõsiselt solvav.

Jõudsin üles ning Charley ja Rick jooksid kohe vastu.
„Ma ütlesin, et ta toob midagi süüa. Selline hoolitsev inimene ta lihtsalt on.“ rääkis Charley Rickile.
„No, nüüd tean.“ Rick võttis mu koti ning tassis selle kööki.
Charley pani pitsad taldrikutele. Võtsin asjad kotist välja ning panin need köögi kapi peale. Otsisin välja klaasid. Seitse täpselt. Minule, Charleyle, Rickile, Brianile, Robertile, Tysonile ja Drewle. Kallasin sinna Nestea sisse ning panin klaasid lauale.
„Rick, kas sul jääkuubikuid on?“
„Jah, lase sealt.“ Vaatasin külmkappi, kuhu ta osutas. Mm, mõnus. Ema juures oli ka nii. Surusin klaasi vastu kangi ja sealt lendas jääkuubikuid. Keerasin näo uuesti poiste poole. Kõik sõid isukalt. Nagu väikesed lapsed. Vaatepilt oli tegelikult üsna naljakas ning hakkasin naerma. Tõsinesin kohe, kui nägin ukse peal olevat Jesset. Mida tema siin teeb?
„Hei, Charlotte!“ Aa, et nüüd on siis see koht, kus ta minuga suhtleb. Jeah, unistagu edasi.
„Oled sa kindel, et sa saad lasta näha neil, meid suhtlemas?“ küsisin silmi kissitades.
„Ja samuti õrnatundeline.“ märkis Rick vahele. Mis neil käib siin minu iseloomustamine koguaeg?
„Vaata..“ hakkas ta seletama, millele ma kohe vahele segasin.
„Oh, säästa see, mis tehtud, see tehtud.“ Nüüd pöördusin poiste poole. „Ma ei saa paluda temal lahkuda, kuna ta on teie sõber. Seega lähen mina. Oli tore.“ Jooksin köögist välja. Otse lifti. Sõitsin alla jooksin auto juurde.
„Charlotte oota!“ hüüdis Jesse. Ei! Jäin seisma. Õõh, see on kohutav, minu selge mõistus ei ole kunagi kooskõlas alateadvusega. See on kohutav!!
„Kuule, oled sa kindel, et sa minuga siin räägid? Me oleme siiski rahvarohkel tänaval!“ istusin autosse, kui järsku oli seal sees ka Jesse. No alla ta ei anna, eks.
„Ma ei tahtnud sulle haiget teha.“
Well, guess what? Sa tegid seda! Natuke hilja juba!“
Ta eiras täielikult mida mina rääkisin. „Põhjus, miks ma nii rääkisin, on see, et..“
„Sa ei pea seletama, ma saan aru. Ma olen alamklassi tüdruk. Sul on häbi.“
„Kuula mind Zoey.“ Ehmusin, sest ta tõstis häält. Olin täiesti vait ja lasin tal rääkida. „Mul pole häbi, kui mind sinuga nähakse, vastupidi, see oleks väga tore. Ma püüdsin sind kaitsta.“
„Kaitsta mille eest?“
„Paparatsode eest. Nad on igal pool. Ajakirjanikud. Kui sind nähakse minuga lõbusalt rääkides, hakatakse kohe sind ründama. Sinult küsimusi küsima. Ma tahtsin sind sellest säästa.“ No, seda oleks ta võinud ette hoiatada. „Ma tean, ma oleksin pidanud sulle seda eile ütlema. Andesta.“ noogutasin vastuseks. Olin tegelikult pisut rabatud, et ta minust nii hoolis.
Tundsin tema kätt mu lõuga tõstmas. Ta nihkus minu poole ja suudles. Okei, it's official. Numbrid on küll lõpmatud. Aga mina olin tõsiselt seal lõpupool taevas. Kõhus olid tohutud liblikate parved. Tundsin oma põskesid punaseks värvumas. Ta tõmbus eemale ja naeratas. Mina ... Minu naeratus oli nii suur, et see oli tõesti kõrvuni.
„Sul on, kena naeratus.“ turtsatasin ning lasin peal alla vaadata. Ma tundsin, kuidas mu silmapupillid pulseerisid. Minu kehakeel räägib tõtt. Ta meeldib mulle.
Vaatasin talle otsa ning jälgisin tema kriipsuks tõmbunud suud. Järsku tundsin kuumahoogu.
„Gaash, siin on palav.“ hakkasin kätt viibutama oma näo juures.
„Sa kütad koha üles.“ Ohh ta on oma olemuselt nii perfectne. „Kuidas oleks ühe õhtusöögiga? Või siis lähme sõidame ringi. Ma tean ühte head kohta.“
„Ma võtaks mõlemad.“ Selle peale ta naeris.
„Kas võtame sinu või minu auto.“ Mõtlesin pisut. Vaatasin vasakule ning nägin tema valget Range Roverit. Selles meid tuntakse ära.
„Mul on hea mõte. Võtame minu auto, aga sina juhid.“
Nii me tegimegi. Ta pani oma ¹effid prillid ette, tõmbas kapuutsi pähe ning vahetasime kohad.
Ta pani auto käima, kui me ei liikunud. Vaatasin talle otsa, kui tundsin järsku ta huuli enda omadel. No ma ei saa. See mees on üllatusi täis.

Sõitsime igal pool ringi. Tagasi Ricki poole jõudes, astusime liftist välja käsikäes. Rick nägi seda ning tardus paigale. Mina taipasin kohe lahti lasta ning hakkasin telefoni kotist sobrama.
„Mis te nagu käite või?“ Selle peale mõlemad naersime.
„Khm, ei. Rick, sõbrake. Ma tean teda vaid kaks päeva. Anna endale aru.“
„No nii ilusa tüdruku korral on seda raske teha.“ Ei, meie suhe polnud ametlik.
Me lihtsalt oleme... lihtsalt.
---------------------------------
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 12:09

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUT! Very Happy
Aitäh! :) Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 12:13

Uuus... Sellega läheb nüüd aega jälle, Very Happy
Sa tead täpselt, et siia tuleb uus osa siis kui .... Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 12:15

Sa ei taha uut osa. Sa vaata kui loll ma olen Very Happy Kui mina olen loll siis tuleb osa kaa loll, nii et jah Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 13:16

hahahha, kle ma vaatan jah, sul jookseb ühe lihtsa teem ajuures juhe 100000000 korda kokku Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 13:17

Jup. Kusjuures ma nuputasin su selle lause juures mida sa kirjutada tahtsid Very Happy
Aga VÄLJA NUPUTASIN (I) Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 13:21

mis lause ? tuleta mulle meelde ? Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 13:23

Dreams kirjutas:
hahahha, kle ma vaatan jah, sul jookseb ühe lihtsa teem ajuures juhe 100000000 korda kokku Very Happy

Selle ajuures jooksis mu juhe kokku Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 13:27

ahsoooo, Very Happy kohe niiii raske lause jah..... Very Happy
pisut kirjavigadega Very Happy aga siiski, väga raske (Y) Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 13:28

Noo see kirjaviga oli raskeee juuu Very Happy Sa oleks ise kaa sama kaua veerinud seda kui sa minu seisukorras oleksid Very Happy
Või mis?
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 13:39

ma ei usu, vga et ma oleks veerinud Very Happy mul on see anne, et ma saan ka kõige raskemast sõnast aru Very Happy
Mõttetu talent, aga elus abiks ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime17/6/2011, 13:40

Hahaha.. Tahad oma talenti minuga jagada? Teeme msn'is ülekande Very Happy
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime18/6/2011, 20:36

nniiihea :)
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime18/6/2011, 20:46

:) tore, kui meeldib
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime20/6/2011, 18:02

Millal uus osa? Very Happy
Tahan uut osa!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Dreams Come True 6. Osa   Dreams Come True 6. Osa - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Dreams Come True 6. Osa
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» True Blood
» True Blood fanfic.
» Burmania: The Story Of A True Cinderella.
» True life of Michael Jackson

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Fanfiction (vanemad)-
Hüppa: