MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Keelatud

Go down 
+7
Nutella
Cilen
Vaimude Tund
MyMystery
m.k
shine
kiku979
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorTeade
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime29/12/2014, 13:17

Jaa, romantilised filmid on kohe eriti inspireerivad. Very Happy Kusjuures mina pole muusikast eriti kunagi inspiratsiooni saanud. See on pigm nagu lihtsalt midagi, mille ma kirjutamise ajaks taustaks panen. Very Happy
Uus osa tuleb niipea, kui ma viitsin end nii palju kokku võtta, et arvuti lahti teha. Loodetavasti üsna varsti. Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime29/12/2014, 15:15

11. Ma vajasin õhku. Pugesin telgist nii kiiresti ja vaikselt, kui ema äratamata võimalik oli, välja ning pistsin siis jooksu. Ma ei teadnud, kuhu. Tahtsin lihtsalt sellest kõigest eemale saada. Pealegi mulle meeldis joosta. Ei, see oli liiga leige sõna: ma armastasin jooksmist. Oli aegu, mil ainult selle nimel elasingi. Pärast väsitavat koolipäeva oli uskumatult vabastav tossud jala tõmmata ja lihtsalt….joosta. Justnimelt seda ma praegu vajasin. Mis sellest, et kare ja ebaühtlane pinnas mu paljaid jalataldu kriipis.
Peagu jõudsin metsa. Pinnas muutus veelgi ebameeldivamaks, seal oli nüüd teravaid männiokkaid ja kivikesi ning ohtlikult varitsevaid puujuurikaid, kuid ma ei pannud neid peaaegu et tähelegi, puude oksad kriipisid mu nägu, käsi, jalgu. Aga mina ainult jooksin. Tegelikult oleks olnud õigem öelda, et põgenesin. Selle nõmeda ’’Tiigrikutsu’’ eest, mis mul teist ööd järjest magada ei lasknud. Hakkasin seda esmapilgul ilmsüütut laulu juba tõsiselt vihkama.
Lõpuks ma siiski väsisin ja olin sunnitud hingeldades ühe puu vastu nõjatuma. Jooksmisest oli tõesti abi. Tundsin, et hakkan maha rahunema. See nõme laul ei kummitanud mind enam ning kõhe tunne, mille imelik unenägu oli tekitanud, oli nüüdseks enam-vähem kadunud. Hingasin sisse värsket metsaõhku ja sulgesin silmad. Jah. Kõik saab korda. Hommikuks olen selle unustanud.
Ainult, et kus ma olin? Väljas oli hämar ning mind ümbritses igast küljest tihe mets. Tundsin, kuidas paanika hakkas tagasi tulema. Mis kurat mul arus oli, et ma niisama ülepeakaela lihtsalt jooksma pistsin ja pealegi veel võõras kohas? Paraku ei osanud ma midagi targemat teha, kui uuesti jooksma hakata. Valisin suuna, kust olin enda meelest tulnud. Asjaolu muutis aga keerulisemaks fakt, et nüüd olin ma väsinud. Lisaks olid mu tallad katki kraabitud. Seetõttu liikusin mitu korda aeglasemalt kui tulles.
Paraku ei olnud mul aga mahti oma jalge ette vaadata ning mõne hetke pärast lendasin üsna valusalt pikali. Minu üllatuseks lisandus minu vandumisele veel kellegi –tõsi, tunduvalt leebemate sõnadega- vandumine.
’’Pärgli päralt. Mis siin ometi toimub?’’ hüüdis minu lõks unesegase häälega. Aga ma ju teadsin teda! Tegu oli ilmselgelt Feodoriga. Ka tema paistis mu ära tundvat.
’’Kas sul ongi kombeks üle magavate inimeste joosta?’’ päris ta enda kohta ebatavalise tigedusega.
’’Ei, palun väga vabandust,’’ ütlesin endiselt hingetuna. ’’Ma eksisin metsas ära ja sattusin paanikasse.’’
Feodor oli ¹okeeritud. Tema silmad läksid pärani ning mõnda aega maigutas ta lihtsalt tummalt suud. ’’Eksisid ära? Kuidas on metsas võimalik üldse ära eksida? Iga puu on ju teisest nii erinev. Nende järgi on imelihtne orienteeruda. Seda peaks ju iga titt oskama.’’
Otsustasin tema noomitusest mitte välja teha. ’’Mul ei olnud eriti aega enda ümber ringi vaadata. Kas sa palun aitaksid mul tagasi laagri juurde jõuda? Me oleme ikka veel samas kohas, kus me seda hingepuhastusrituaali tegime.’’ Algselt olime plaaninud küll kohe järgmisel päeval edasi sõita, aga kuna Paldiskis oli tõsiselt ilus, otsustasime sinna veel mõneks ajaks jääda. Kiiret meil ju polnud.
Feodor kergitas kulmu. ’’Metsast ei tormata lihtsalt läbi. See ei ole mingi kiirtee. Loodust peab austama, nautima. Märkama iga imet, mida ta sulle pakub.’’
Issand küll. Miks ta ei võinud mind lihtsalt aidata? ’’Palun vabandust. Ma olen järgmine kord hoolsam. Aga praegu tahaks ma lihtsalt tagasi oma pere juurde jõuda.’’ Ja metsast edaspidi kaugemale hoida.
Feodor ohkas. ’’Metsas ära eksida on küll häbiasi. Kuid mis mul siis üle jääb. Tule kaasa.’’
Hakkasime minema. Feodor kõndis kindla kiire sammuga ees. Mina luukasin oma katkiste jalgadega talle järele. Ta ei öelnud midagi ja paistis üsna pahur olevat. Ma sain temast aru. Kellelegi ei meeldiks, kui keset ööd nende otsa komistataks.  
Ja siis sähvatas mu peas korraga suurepärane idee. Ma võiksin ju meie hilisöist kohtumist enda heaks ära kasutada. ’’Kuule, Feodor. Pärast seda hingepuhastusrituaali on minuga mingid imelikud asjad toimunud. Mulle meenuvad mingid imelikud mälestused. Mu vanemad ütlesid, et üks film mõjus mulle nii halvasti, et ma pidin tükk aega hullumajas olema. Psühhiaater peitis need mälestused minu ajus ära, aga see rituaal tõi need uuesti välja. Ja nüüd painavad mind igasugused veidrad mälupildid. Ja kummitavad laulud. Nende eest ma põgenesingi. Kas sa tead kuidas neid peatada?’’
Feodor vaikis mõnda aega, üritades niimoodi oma pahameelt välja näidata. Lõpuks ta siis ohkas ning andis alla. ’’Ilmselt üritab su aju sind toimuvaga kurssi viia. Varem sa ei teadnud, et sul on osad mälestused puudu. Nüüd püüad sa alateadlikult lünki täita. Selle saab peatada hüpnoosiga. Seda kunsti ma ei oska. Nii et sellisel juhul tuleb sul aeg-ajalt nende sähvatustega leppida.’’
’’Kas see tähendab, et mingil hetkel meenuvad mulle kõik üksikasjad?’’ küsisin ehmunult. Seda ma küll ei tahtnud.
Feodor kehitas ükskõikselt õlgu. ’’Ma ei tea. Ja ausalt öeldes ei huvita see mind ka. Näe, olemegi kohal.’’ Tõesti, eemalt paistsid meie kaks telki. Ma polnud neid nähes kunagi õnnelikum olnud.
Feodor hakkas tagasi metsa poole minema, kuid ma peatasin ta. Ta oli mulle siiski selle lühikese aja jooksul tõsiselt meeldima hakanud ning ma ei tahtnud negatiivsete tunnetega lahku minna.
’’Oota. Ma tahaksin, et me siiski sõpradeks jääksime,’’ palusin.
Feodor ohkas. ’’Ainult juhul, kui sa metsa käest andeks palud. Ma loodan, et sa ikka said aru, kui väga sa teda täna solvasid.’’
’’Palun vabandust, mets,’’ ütlesin nii siiralt ja usutavalt, kui suutsin.
Paistis aga, et see Feodorile ei sobinud. Ta tõi kuuldavale vihase turtsatuse. ’’Keda sa siin õieti lollitada püüad? Nii ei jää sind küll keegi uskuma. Sa pead minema ühe puu juurde, teda kallistama ning ütlema: ’’Ma palun sul oma lehtede abil anda edasi minu siirad vabandused kogu metsa ees’’.’’
Tegin nagu ta käskis, tundes end tobedamalt kui kunagi varem. Hea, et Jaan seda ei näinud.
See variant paistis Feodorile paremini istuvat. Just nagu oleks keegi märkamatult mingile lülitile vajutanud, ilmus tema näole järsku sõbralik naeratus ning ta isegi patsutas mulle vandelaslikult õlale. Oli peaaegu koomiline, et metsa solvamine pahandas teda rohkem, kui see, et keegi temast keset ööd üle jooksis. ’’Ole tubli, väike sõber. Kindlasti kohtume veel.’’ Ta tegi lühikese pausi ning lisas siis kavala muigega: ’’Ning ma loodan, et sa oled selleks ajaks julguse kokku võtnud ja selle pisikese vea ära parandanud.’’
Ta keeras otsa ringi ja läks mingit lõbusat meloodiat vilistades tagasi metsa. Jäin talle mõneks ajaks järgi vaatama. Kindlasti oli Feodor üks huvitavamaid inimesi, keda ma kohanud olin.
Seekord äratasin telki tagasi minnes ema üles. ’’Mis kell on?’’ küsis ta uniselt.
’’Vähe,’’ vastasin endamisi vandudes, ’’ma käisin vetsus.’’
Ema keeras ennast ja pomises läbi une: ’’Sa lõhnad metsa järele.’’
Jah. Seda ma täitsa uskusin.
                                   *
Teate, ma lihtsalt pean mainima, et mul oli alguses väga väga suur tahtmine Lydia seal metsas hoopis Jaaniga kohtuma panna. Aga kuna ma ei suutnud leida ühtegi loogilist seletust, mida viimane peaks sellisel ajal metsas tegema, tuli Feodoriga leppida. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime29/12/2014, 15:46

Jah mind inspireerib ka teiste inimeste looming. Nendest enamjaolt filmid, raamatud ja siinsed jutud.
Romantilised filmid ei inspireeri mind. Muusika on taustaks ainult vahel.
Aga ma sain öösel proloogi valmis  Razz Öösel kell pool kuus  Very Happy

Nii mõnus osa oli  Very Happy
Ahh, kuidas ma vihkan jooksmist  No Öakk  Very Happy
Aga ööd on ilusad :)
Ja kas Feodor magabki lihtsalt puu all? Isegi ilma onnita  Question
Ma küll poleks pahur, kui keegi öösel mulle otsa komistaks  Very Happy Ma naeraks  Very Happy
Ja see andeks palumise koht... naerukad  Very Happy
Ma küll seda juba millalgi mainisin, aga Feodor on lahe  Very Happy
*
No aga Jaan oleks võinud ju ka metsas jalutamas käia nagu Feodor. Ja puid kallistamas  Very Happy Võttis õppus,t noh  Very Happy
Räägivad sellest, kui värskendav on öösiti metsas, ja kui lahe on loodus... Eksivad ehk koos ära   Wink Jäävad puu all teineteise kaissu magama ja hommikul ärkavad metsaservas  Wink
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime29/12/2014, 16:12

Kõigepealt suur suur aitäh sulle. Very Happy Ja mul on nii hea meel, et sa proloogi valmis said. Tubli tubli Very Happy Nüüd samas vaimus edasi, eks? Very Happy

Mulle pigem meeldib joosta. Aga kindlasti mitte aja peale ja pigem pikemaid distantse. Sprinti ma näiteks üldse ei salli. Very Happy
Jah, Feodor magab lihtsalt puu all. Aga talveks ehitab ta endale siiski onni. Very Happy Ma kujutan ette, et see otsa komistamine võib tegelikult päris valus olla. Very Happy
Kusjuures mul korra isegi käis peast läbi, et äkki võiks Jaani mingit eriti varajast hommikujooksu tegema panna. Aga ei. Las see jääb teiseks korraks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime29/12/2014, 19:06

Võta heaks!  Very Happy Ma alguses kaalusin, kas teha proloog või panna see 1. osaga ühte, aga otsustasin viimasel hetkel nii. Tänu sellele on mul juba tubli tükk 1. osa ka kirjas  Very Happy

Ma lihtsalt ei oska joosta.  Very Happy Ruttu hakkab pistma ja hingata ei oska. Väsitav on ka  Sad
Eks see valu oleneb sellest, kuidas komistada  Very Happy Seda, et keegi mulle peale astub, ma küll ei tahaks. Ja muidugi ehmatav on ka , kui millegi sellise peale ärkama pead  Very Happy

Aga vabandust ka, see siin üsna vabaks teemaks kätte läinud  Very Happy Mul lihtsalt ei ole kellegi teisega millestki sellisest võimalik rääkida  Sad
Nii ma siis piinan sind  Very Happy

Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime29/12/2014, 22:06

Väga tubli oled siis ju. Very Happy Varsti paned selle siia üles ka, eks? Very Happy
Kui aeglaselt, niimoodi rahulikus tempos joosta, ei ole väga vigagi. Täitsa mõnus isegi. Very Happy
Mina isiklikult olen alati väga tige, kui mind keegi üles äratab. Ükskõik, kuidas ja ükskõik mis ajal. Lihtsalt nii närvi ajab. Ma ei tea isegi, miks see nii on. Very Happy
Mul pole selle vastu midagi, päriselt. Vastupidi, hoopis tore on. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime30/12/2014, 02:33

Jah, ma olen juba ammu mõelnud, et paneks... Aga ma ootan 1. jaanuari  Wink Osa tuleb ilmselt öösel...
No vahel harva võib joosta küll. See jooksmise vihkamine tuleb mul ilmselt koolist, kus tuleb koguaeg kiiresti ja pikalt joosta... Ja vahel harva all mõtlen ma maksimum kolm korda aastas suve jooksul  Very Happy
Mina pole küll kunagi tige, kui mind üles aetakse. Kõik teised on, aga mina mitte... Ma vist ei oska sellise asja peale vihastada  Very Happy Aga ma vihastan alati, kui tunnen, et keegi mulle ülekohut teeb
Nii tore siis ju. Mul läheb alati tuju heaks, kui keegi minuga rääkida tahab  Very Happy  Ma pole juba mm...  kaks kuud oma sõpradega ühendust võtnud. Ega nemad minuga. Ja keegi teine minuga lihtsalt rääkida ei taha  Sad  Kirjandus pole vist väga nende teema kah...
Kui kaua uue osaga aega läheb? Uue aasta ennustusi?  Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime30/12/2014, 17:18

See polegi ju enam väga kaugel. Wink
Koolis mulle ka väga joosta ei meeldi. Sest seal peame me seda aja peale tegema ja siis muutub see nii pingeliseks ja vastikuks. Võib olla on asi selles, et mulle ei meeldi võistleda. Very Happy
Minu jaoks on üles äratamine nagu minu isiklikku valdusesse tungimine (ma olen ju magades lõppude lõpuks nii kaitsetus olekus). Seetõttu usaldan selle töö ainult äratuskellaga. Very Happy
Eks selle pika mittesuhtlemise ajaga on tõesti nii, et kumbki inimene ei taha esimest sammu teha, ja ikka oodatakse, et teine midagi esimesena ütleks. Mul endal on ka vahel selline halb komme. Very Happy
Uuest osast on mul praeguse seisuga üks lause kirjas. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime30/12/2014, 21:56

Ei ole jah kaugel. Ma mõtlesin lihtsalt, et ilus aeg, millal siin foorumis juttude lisamisega alustada  Very Happy
Mulle ka ei meeldi see aja ja kiiruse peale jooksmine. Võistelda mulle vahel isegi meeldib, aga siis teistes asjades.  Wink
Ahsoo! Nüüd ma tean pahura ärkaja psühholoogilisi tagamaid  Very Happy
Ah, ma olen oma sõprade peale natuke pahane ka. Koos olles teeme alati seda, mida nemad välja pakuvad, ja viimasel ajal ei viitsita minuga ühendust võtta. Selle asemel üritan siin sinuga sõprussuhteid luua (ups, salaplaanid väljas, salaplaanid väljas  Very Happy )Ja mina ei tee kunagi esimesi samme.  Very Happy
Üks lause JESS! Anna see üks lause mulle, ma neelan selle alla  Very Happy

Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime31/12/2014, 10:40

On tõesti.Very Happy
Mina jällegi ei oska eriti kaotada ning seetõttu väldin ka võistlemist. Very Happy
Kuna ma olen vist kõige otsustusvõimetum inimene maailmas, on mul just väga hea meel, kui keegi teine midagi välja pakub. Very Happy
Muidugi, uusi sõpru on alati tore saada Very Happy
Ja see üks lause. Tead, ma polegi selles enam nii kindel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime31/12/2014, 11:52

Oh jah. Ma oleksin tõepoolest Jaani Feodorile eelistanud, aga see selleks...

Jaaaaaaa, ma ei väsi kordamast, kui väga ma sinu kirjutatud lugusid armastan. Peab tõdema, et sa oled praegu ainus, kelle lugusid ma siit loen. Ja tõdegem ka seda, et sa oled (vist?!) ainus aktiivne kodanik, kes üldse suvatseb siia enam midagi üles panna, mis on lausa suurepärane, sest ma tõepoolest armastan sda kohta ning selle ebaaktiivusus teeb lausa haiget.

Seda suudlust loodan ma kindlasti uuel aastal lugeda, eksju? Very Happy Sest nooo..... Jaaaa Very Happy

Ja ma ise ei ole suur metsa inimene, kui nii võib öelda. No jah, mets mul siit paari sammu kaugusel, aga mind on alati kimbutanud hirm ära eksimise ees nii et jah... Tore inimene olen küll... Very Happy

Uuut osa ootab ta siin kaa suure õhinaga. Loodan, et võtad selle osas midagi kähku ette ka... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime31/12/2014, 12:52

Ma oleksin eelistanud pigem Jaanist kirjutada ka. Aga noh, see selleks. Järgmises osas on palju Jaani. Ma luban.Very Happy
Tuhat miljon tänu sulle. Mul on nii hea meel, et sa mu jutte loed. Very Happy Ja veel parem meel oleks mul selle üle, kui sa oma jutule ka aeg-ajalt ikka mõne uue osa lisaksid. Nii head juttu ei tohiks nii naljalt pooleli jätta. Very Happy
Ma usun, et kui ma sama tubli edasi olen, tuleb see suudlus suhteliselt suure tõenäosusega järgmisel aastal ära. Very Happy
Mulle metsas käia täitsa meeldib. Aga ainult siis, kui mul teejuht olemas on. Sest ma olen krooniline äraeksija. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime31/12/2014, 18:09

Ma kaotada oskan küll... Mitte alati, aga enamasti  Very Happy
Mina vist otsustusvõimetu ei ole. Küll aga kindlalt kõige ebakindlam inimene, keda elus kohtad  Very Happy
Pean kahetsusega tõdema, et mul on ainult kolm sõpra, keda julgen nii nimetada  Sad
Siis on see küll üks vahva lause  Very Happy

Osa lugedes see mind ei seganud, aga nüüd ma eelistaksin ka Jaani Feodorile :)
Muidugi oled sa sama tubli edasi. Ja ma tõsiselt loodan, et sa ei mõelnud järgmise aasta viimast päeva, kui ütlesid, et suudlus tuleb järgmise aasta jooksul  Wink
Mulle meeldib ka metsas käia, aga kuna see on minu kodust üsna kaugel, siis käin ma seal mm... paar korda suvel äkki  Sad

Cilen: Ma lihtsalt pean mainima, et siin on veel vähemalt neli aktiivset kasutajat. Homse seisuga viis  Very Happy
Ja mul oleks ka super hea meel, kui sinu jutud täiendust saaksid :)

IMELIST VANA-AASTA LÕPPU TEILE MÕLEMALE!  flower
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime31/12/2014, 21:09

Mida rohkem seda uhkem. Very Happy

PS: Sa enda nime ei taha pm'iga saata? Lisaks su fb'sse Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime1/1/2015, 12:42

Ära sellepärast pòe. Ega mul just ka väga palju sòpru pole. Aga noh, parem vähe tòeliselt häid sòpru, kui palju mitte nii häid sõpru. Very Happy
Ma ise loodan ka, et see suudlus ka ikka natuke varem tuleks. Kuid kõik sõltub sellest, kui tubli ma viitsin olla. Very Happy
Ja ma üritan nüüd sellest ühest lausest edasi ka saada. Very Happy
Aga aitäh ja ma soovin sulle omaltpoolt head uud aastat! Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime1/1/2015, 17:32

Minu tõelised sõbrad (kes oskavad olla ka väga mittetõelised) pole minuga kaks kuud kontakti otsinud  Sad
Muidugi viitsid. Mina käin seni pinda kuni saab  Twisted Evil
Ei, miks? See üks lause on ju ka väga ok  Very Happy

Aga ma olen nii õnnelik praegu. Minu jutt on ka nüüd ilusti üleval (mis siis, et sakib)  Very Happy

JA HEAD UUT AASTAT!  cheers (kõigile, kes seda õigel ajal näevad  Wink )

Ps: Kellega Cilen räägib?  lol!
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime1/1/2015, 17:34

Võib olla nad ootavad, et sina nendega esimesena rääkima hakkaksid? Very Happy
Ma katsun end kokku võtta jah. Very Happy Ja võta sina ka ja kirjuta oma juttu edasi, eks. Very Happy Very Happy
Ma arvan, et ta räägib sinuga. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime1/1/2015, 17:36

Sinuga, Vaimude Tund Very Happy

Hahaha Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime1/1/2015, 17:42

Võimalik, aga mina vaikin jonni pärast. Neile ei kõlba ju kunagi minu ideed, las istuvad siis ilma  Very Happy
Teeme nii!  Very Happy
Vist! Cilen on päeva müsteerium  Very Happy

Edit: ahah!  Very Happy oi, kui oivaline pakkumine!  Very Happy Saata võin, aga pean enne oma fb'sse sisse häkkima, kui sulle vastata saan. Ja sellega läheb aega  Sad
Edit 2:Hakkama sain  Very Happy Lase tulla!
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime1/1/2015, 22:32

Küll nad seda varsti kahetsema hakkavad. Very Happy
Jah, teeme võidu. Vaatame, kes enne uue osa valmis saab. Very Happy Very Happy
Haha Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime1/1/2015, 23:11

Üks istub praegu minu vastas. Ta ei tea, kus ma tegelikult olen  Very Happy
Ei, ei! Ma pole nii kiire. Pealegi tahan ühe osa ette ka kirjutada  Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime3/1/2015, 12:59

Haha, kusjuures vist mitte keegi, keda ma päriselus tunnen, ei tea, et ma siin käin. Very Happy
Ma ei saa selle looga praegu kuidagi edasi. Olen ühe koha peale lihtsalt toppama jäänud. Mõtteid nagu on, aga motivatsiooni pole piisavalt.
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime3/1/2015, 14:48

Ma lõpuks andsin järgi, ja näitasin talle, kus ma käin. Ta tegi ka kasutaja siia, aga kirjanikku temast kunagi ei saa. Küll see üle läheb.  Very Happy
Ja otseloomulikult ignoreeris ta minu soovitusi. Ütlesin talle mõned pealkirjad, mille all käib mõnus tegevus, aga kuna siin tema kommentaari all ei näe, siis järelikult pole ta mind kuulda võtnud.  Wink
Mina olen sellel aastal kirjutanud vaid ühe lause. Olen samamoodi kinni. Ja üsna totakas kohas pealekauba. Sealt peaks tegelikult nii kerge olema edasi kirjutada, aga ei ole. Minu suurim viga ongi see, et kunagi pole motivatsiooni.  Sad
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime3/1/2015, 19:24

Nii lahe Very Happy
Mina olin ka alguses vist hästi vaikne ja tagasihoidlik, kohe ei kippunud üldse kuhugi kommenteerima ja pigem jälgisin seda tegevust siin lihtsalt kõrvalt. Very Happy
Oh, nendest vastikutest kohtadest tuleb lihtsalt üle saada. Pärast on uhke tunne ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime3/1/2015, 19:57

Teiste jaoks kindlasti, aga mulle hakkas juba vahepeal meeldima, et mul on selline väike saladus. Nüüd enam ei ole ja see häirib mind. Ja ma olen nii kurjaks ka muutunud. Ta postitas siia ühe jutu, mis oli väga kehv , ning mina panin talle vigade nimekirja kommentaari.  Very Happy  Mul on tunne, et üritan teda siit alateadlikult ära peletada...  Sad
Mina hakkasin kohe kommenteerima, aga ei osanud seda siis veel hästi. Ütlesin lihtsalt super ja suurepärane jms, aga ei kommenteerinud osa. Nüüd tulevad juba pikad kommentaarid ka. Ma olen nii õnnelik siis  Very Happy
Jah, aga kõige tobedam ongi see, et tegu kõige tavalisema olukorraga. Tean, kuidas sealt edasi minna, aga kõigepealt on vaja paari siduvat lauset, mida ei oska välja mõelda. Aga üks minu uusaasta lubadus oli seda juttu jätkata, niiet üritan seda edasi kirjutada. Kusjuures häbi tunnistada, aga ma pole nii pikalt veel midagi järjest kirjutanud  Embarassed
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Keelatud - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Keelatud
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Tsitaadid (<18 keelatud)
» Keelatud armastus ! [One-shot]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: