MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Keelatud

Go down 
+7
Nutella
Cilen
Vaimude Tund
MyMystery
m.k
shine
kiku979
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorTeade
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime3/1/2015, 20:36

Eks kõik peavad kusagilt alustama. Mitte ükski kirjanik polnud ju kohe alguses suurepärane. Very Happy Ma arvan, et su kommentaar oli pigem just abiks. Nüüd ta sai teada, mis vigu teeb ja siis edaspidi läheb kõik aina paremaks. Very Happy
Mulle meeldivad su kommentaarid. Need on sellised mõnusalt pikad ja sisukad. Very Happy
Kui mina sobivat sidelauset ei leia, siis ma jätan lihtsalt sinna mingi tühimiku vahele, lähen lihtsalt edasi ja tegelen sellega hiljem. Very Happy
Ükskord on ju ikka esimene kord. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime4/1/2015, 02:16

Imelikul kombel kirjutasin mina viie aastaselt paremini  Very Happy  Ma tean jah, et oli abiks, aga ei usu, et ta sellest väga aru sai. Ja ma arvan ka, et ta pole nii suur kirjanduse huviline. Tundes teda, jätab ta asja pooleli. Minu õnneks siis  Very Happy
Mulle ka meeldivad mu kommentaarid  Very Happy Alati nii hea tunne, kui saan midagi tarka öelda. Ja ma tean ka, et need teevad kõigil tuju heaks  Very Happy
Mina teen ka tavaliselt nii, aga praegu pole inspiratsiooni  Sad
Mul on lihtsalt nii häbi, et ma pole üheski varasemas jutus peatükki valmis saanud  Embarassed Ma nii loodan, et ma seda ka pooleli ei jäta...
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime4/1/2015, 11:33

Hehe, nojah Very Happy
Mul pole ka absoluutselt inspiratsiooni. Ma teen oma jutu lahti ja siis panen kohe uuesti kinni. Kohe mitte midagi ei suuda sinna lisada.
Ma usun, et sa ei jäta seda pooleli, oota lihtsalt uut inspiratsioonipuhangut. Wink
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime4/1/2015, 19:53

Ma olen paha tüdruk  Twisted Evil
Ma ei tee seda lahti ka... Lihtsalt tunnen ette, et ma praegu kirjutada ei suuda  Sad
Aga ma arvan, et ülehomme tuleb inspiratsioon ka Very Happy
Ma ka usun, et veel ei jäta  Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime11/1/2015, 14:39

Haha Very Happy
Ma pole ka selle nädala jooksul mitte ridagi kirja saanud. Esiteks pole lihtsalt aega, ja kui seda ka on, tuleb seda millegi muu heaks kasutada. Lihtsalt masendav, et juba esimesel koolinädalal pannakse selline koormus peale.
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime11/1/2015, 22:26

Appi, sa pole mu mõtetule kommentaarile juba nädal aega vastanud... Ma arvasin juba, et sa oled ära surnud  Very Happy
Igatahes ma panin oma ennustustega täppi, aga sain siis VÄGA vähe kirja. Mõned laused ainult... Reedel (vist) tuli parem inspiratsioon. Sain mõned korralikud read kirja. Ja vähemalt minu jaoks ka päris naljakad  Laughing
Mina võtan aega kirjutamiseks enamasti just tundides, kus ei suuda keskenduda. Õpetajad on ka nagu ülikindlad, et ma teen tunnitööd  Twisted Evil
See pinge on niii kohutav ja mõtetu. Nagu päriselt, kes mõtles välja, et õpilane peab 24/7 stressis olema ja ainult õppima? Ma tahaks ta maha lüüa... See on ju tappev! Meil on tuleval nädalal neli kontrolltööd, teisipäeval neist kaks  Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime12/1/2015, 22:18

Ma pole jah siia tõesti tükk aega jõudnud. Kui ma õhtul olen oma tegevustega ühele poole saanud, olen lihtsalt nii väsinud, et heal juhul jõuan mõned leheküljed raamatut lugeda ja siis ainult magada ja magada.
Siis sa oled tublim kui mina. Very Happy Mina pole oma jutukest üldse lahti teinudki.
Ma olen vist liiga kohusetundlik, et mõne tunni ajal kirjutada. Esiteks tunneksin ennast siis kohutavalt süüdi ja teiseks, päris piinlik oleks vahele jääda ka. Aga, tõsi küll, vahel läheb tundide ajal mõte kusagile mujale liikuma ning tihti leian ennast ka mõnele jutule mõtlemast. Very Happy
Oh jah, ma isegi ei jaksa selle üle enam vinguda ka. Eks ma ju ise valisin endale selle kohustuse, gümnaasium on ju ikkagi vabatahtlik. Kuid ega ma midagi muud teha ei osanud ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime13/1/2015, 03:25

Nii kahju  Sad Ega sul pole tegelikult kohustust mulle kirjutada, ma seisan iseseisvalt ka püsti. Veel  Very Happy
Proovisin täna ka kirjutada, aga ainult paar lauset sain. Pea on praegu täiesti tühi  Sad
Vahele jääda oleks jah kohutav, aga minu õnneks olen ma üsnagi nähtamatu. Enamasti kõnnivad kõik õpetajad must mööda ja ei saa midagi aru. Isegi ülitähelepanelik keemia õpetaja ei imesta, miks mul jooneline vihik lahti on  Very Happy Mul ei ole süümekaid, sest ma enamasti ei suudagi tunnis keskenduda. Koolis on selle jaoks vale õhkkond  No
Tegelikult gümnaasium ei ole vabatahtlik neile, kes tahavad saada tulevikus suuremat kui miinimumpalka...
Palun proovi ikka kirjutada, sest minust aeglasem olla on üsnagi võimatu ja häbiväärne  Embarassed Minu arvestuste kohaselt, peaks peeglil uus osa tulema hiljemalt esimesel veebruaril...
Tagasi üles Go down
Nutella
Võlur
Nutella


Female Postituste arv : 57

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime13/1/2015, 14:01

Ohh..
Lugesin ka lõpuks kõik osad ära ja mulle meeldib see jutt. See on nii sujuvalt kirjutatud ja sain ka enda jutule väheke inspiratsiooni. (Ei hakka kopeerima, ära seda karda Wink)
Kirjuta seda kindlasti edasi! Ma ootan jätku! :)
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime14/1/2015, 21:46

Vaimude Tund, Hea, et need paar lausetki kirja said. Very Happy See nädal on tõesti üsna pingeline olnud, täna oli kaks kontrolltööd, reedel on kolm. Ehk saan ma nädalavahetusel kirjutama hakata -loota ju võib-, sest paljude ainete kursustelõpu jama saab läbi, ja nüüd ei pea ma enam nende vastikute joonestamistöödega tegelema.
Haha, veab sul siis. Very Happy
Nojah, selles on sul õigus. Ega ainult põhiharidusega ei jõua tõesti kaugele.

Nutella, Aitäh, mul on väga hea meel uut lugejat näha. Very Happy Ja eriti suurt rõõmu valmistab mulle see, et sa suutsid siit inspiratsiooni leida. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime14/1/2015, 21:52

Kursuselõpp ja mul kahed ja kolmed lendavaaaddd.... lõpu asi nagu alati Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime15/1/2015, 18:38

Täna sain ka üsna tubli tüki kirja.  Very Happy
Siis on sul isegi hullem nädal olnud... mul oli teisipäeval kaks, kolmapäeval üks ja täna ka üks kontrolltöö. Vähemalt polnud mul kolme korraga  Very Happy
Ma loodan ka ennast lõdvaks lasta ja lähitulevikus rohkem kirjutada  Wink
Põhiharidusega ei jõua kuhugile  No

Hah, mul lendavad kahed ja kolmed ainetes, kus kursus lõppemas on. Teistes ainetes läheb tunduvalt paremini  Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime15/1/2015, 20:18

Sama. Aga ausalt öeldes mul suht savi sellest füüsikast... Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime16/1/2015, 15:08

Hee, mul ka füüsika. Hinne pole küll veel üles pandud, aga pole vist väga võimalik teistmoodi Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime16/1/2015, 17:10

Mina üritan kõik ained vähemalt neljale venitada. Ilmselt on asi selles, et mu suguvõsas on kõik ülitargad ja viielised ja ma ei taha nagu must lammas olla. Sellepärast ma vist kooli pärast kogu aeg vingungi. Very Happy Muide, minu jaoks on ka füüsika igav. Very Happy
Nüüd, kus see kursustelõpu aeg on läbi, saan tõesti kergemalt hingata. Esmaspäevaks jäi ülivähe õppida, nädalavahetusel ei pea enam joonestama, ja see tähendab palju vaba aega, ei tea küll millele, seda kulutada? Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime17/1/2015, 03:22

Mina oleks ka suuteline peaaegu kõike neljale venitama, aga vahel muutun lihtsalt jonnakaks... Õpetajad oskavad vahel niii lolle ülesandeid anda, et nende täitmine tundub ajuvaba. Siis ma enamasti ei tee neid  Very Happy
Vaba aega on jah palju rohkem... Oota, mismõttes sa ei tea, millele seda kulutada? Kirjutama, kirjutama ruttu!  Very Happy
Ma ise loodan küll homme (loe: täna) kirjutada. Mida rohkem, seda parem, ja sama kehtib ka sinu kohta  Twisted Evil
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime17/1/2015, 14:34

Kusjuures kui meile mõni selline väga vastik ja loll ja raske ülesanne antakse ja ma seda lahendada ei oska, lähen ikka päris tigedaks. Vahel, kui ma eriti vihane olen, kirjutan mõne sellise ülesande juurde lahendus asemel hoopis ühe kurja kommentaari või siis lihtsalt palju suuri küsimärke.
Ja ma hakkan kirjutama. Täna. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime17/1/2015, 16:23

Hahah! Ma tahaks küll olla see õpetaja, kes sinu töid kontrollib  Very Happy Esmaspäeval sain riigikaitses töö, millele kirjutasin väga fantaasiarohked vastused, millest ükski tegelikult õige polnud... Viie sain  Very Happy
Ma proovin ka esimese osa ära lõpetada. Teise algusest on juba natuke kirjas, aga esimene pole veel läbi  Very Happy Nii juhtub, kui ma ummikusse jään  Very Happy
Ja JEE, sa kirjutad  Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime17/1/2015, 21:12

Ega ma nii julge ei ole, et niimoodi töödesse kirjutada, aga töövihikutesse, mida on hiljem kontrollitud, olen kirjutanud küll. Very Happy
Haha, väga lahe ju. Very Happy
Tubli, tubli Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime17/1/2015, 23:46

Mina ka tavaliselt töödesse ei kirjuta, aga õpetaja palus fantaseerida, kui ei oska  Very Happy
Oh, töövihikutesse olen mina ka lollusi kirjutanud  Very Happy Hiljem on nii lahe lugeda  Very Happy
Ma iga nädalavahetus luban endale, et kirjutan, ja siis luban siinsetele foorumlastele ka, aga kirjutamiseni ikka ei jõua  Sad Tekib vastupandamatu soov lihtsalt puhata ja...  Very Happy Kahest päevast ei piisa, et kirjutamiseks energiat koguda  No
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime18/1/2015, 17:09

Ohjah. Ma tegelesin ka kirjutamisega Very Happy ehk diplomitööga Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime18/1/2015, 18:14

Ma mõtlesingi küsida, et mis su diplomitöö on. Nägi kangesti raamatu moodi välja. Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime18/1/2015, 19:43

Väga lahe õpetaja teil siis ju. Very Happy
Vahel luban mina ka, et kirjutan, kuid tavaliselt jõuan ainult faili lahtitegemiseni. Very Happy

Ma tahaks ka teada, mis diplomitööd sa kirjutad, Audrey. Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaimude Tund
Posija
Vaimude Tund


Female Postituste arv : 488
Age : 25
Asukoht : kirjutab

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime18/1/2015, 21:00

Ah, et diplomid lendavad juba, jah?
Ei tea, mis diplomeid siis püüad kah, Audrey?

Aga jah, meil ongi lahe õpetaja. Kogu aeg ähvardab esseega, aga kunagi ei tee  Very Happy Selle asemel kaupleme end alati hoopis ekskursioonile  Very Happy
Polegi veel see nädalavahetus kirjutama jõudnud  Sad Aga, nagu öeldakse, lootus sureb viimasena  Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime19/1/2015, 23:35

Kirjutatud juba Very Happy Majanduslik värk on, täpsemalt maksundus Very Happy Täna saingi retensiooni ka kätte ja kaitsma lähen A-d :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Keelatud - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Keelatud   Keelatud - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Keelatud
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 12Mine lehele : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Tsitaadid (<18 keelatud)
» Keelatud armastus ! [One-shot]

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Armastus-
Hüppa: