MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 New school, new people. [20]

Go down 
+35
HannaLiisaaa
Karolin
kcissy
LittleStar
black
muskam
Tricia
Karro
TheOne
cth-
tzerrikas
eku:)
MissTrouble
SugarPiece
Triinu:D
padjanägu, [h]
Keiti
KillerCandyFuck
VanniJenny
kurmzu
Murtagh
lllennu
Miley Cyrus
NeverToLate
Evy
Kärolyn
LittleMissy
Liina
teletupsik
EITC.
Helen
nasicc
Krissu
GossipGirl
bbrit .
39 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime6/2/2009, 23:37

Jah, ma vana loll , jobu , sitakott tegin jlle uue jutu. Karjuge nüüd mu peale Very Happy Aga jah, eelmise jaoks ei olnud ispiratsiooni enam, Vabandust Very Happy


1.

Suur kamp pisikesi poisse ja tüdrukuid istus maas ringis ja kuulas kuidas nende kasvataja neile muinasjuttu loeb. Kellel oli suu pärani lahti, kes nokkis vaipa, kes nina, aga kõik istusid vaikselt ja kuulasid heameelega seda, mida tädi neile loeb.

Umbes viie minuti pärast pani tädi raamatu kinni ja silmitses kõiki poisse ja tüdrukuid. „Ja nad elasid õnnelikult elu lõpuni,“ lausus naine jutu lõpetuseks ja pani raamatu riiulile.

Ja nii jäigi iga poiss ja tüdruk uskuma seda, et armastus on alati õnnelik. Algab hästi, lõppeb hästi ja kestab igavesti.


Aga nii see ei ole, nagu ma aru olen saanud. Miks ültse lasteaiad olemas on, kui nad õpetavad seal selliseid asju, mis ei ole õiged?
Küsisin ma jälle endalt, kui ma aknalaual lasteaeda meenutasin. Paljudel ei ole see aeg üldse meeles. Mul on see aeg väga hästi meeles. Ma mäletan palju selliseid hetki, kus me kõik koos istusime ja kuulasime kuidas meile neid jutte loeti, mis üldse tõsigi ei olnud.

Kuid nüüd on kõik teisiti. Enam ei saa mina haiget, nüüd saavad teised. Ma luban teile, ma ei nuta enam mitte ühegi kuti pärast. Ma saan alustada otsast, ma ei mõtle enam minevikule, ma elan uues kohas, mul tekivad uued sõbrad, uued kutid.

Võtsin oma koti ja hüppasin aknalaualt alla, astusin uksest välja ja seisin auto ette. Mul olid külmavärinad, sest mul oli seljas ainult lühike seelik ja valge pluus. Ma läksin uude kooli, jah tüüpilise pubeka elulugu. Vanas linnas läheb sitasti, kolib uude. Okei, ma tegelikult ise ka ei tea, miks me sealt ära kolisime, aga ma olen sellega igati rahul. See linn tundub poole sõbralikum ja mõnusam, kui see, kus ma elasin.

Lõpuks tuli ema ka suure naeratusega majast välja ja tegi autouksed lahti. Istusin autosse, aga värinad ei lõppenud. Septembris peaks loogiliselt soe olema, aga praegu oli küll kohutavalt külm. Aga nojah, ma olengi selline jobu, kellel on igalpool külm.

Vaatasin ema poole, kellel oli väga hea tuju ja kes ennast raadiost tuleva muusika järgi liigutas. Ma ei hakanudki küsima, miks ta nii õnnelik oli. Vastus oli iseenesest mõistetav, ta oli õnnelik, et lõpuks on kõik korras ja me oleme uues kohas saanud ennast sisse seada.

Lõpuks vaibusid ka värinad, aga kui me kooli ette jõudsime ja ma auto uksest välja astusin hakkasin ma jälle värisema, külmast, mitte hirmust. Mida mul on karta ? Et nad ei võta mind omaks ? Suur asi ka , olen üksi, saan hakkama, ei saa vähemalt haiget.

Otsisin kotist välja paberi, mille oli dire mulle kirja teel saatnud. Seal oli kooli kaart ja klassinumber, kuhu ma oma koti pidin panema enne aktust. Leidsin klassi kiiresti üles ja tegin klassiukse lahti, paljud polnud veel kooli jõudnud. Panin koti suvalise laua peale ja vaatasin inimesi kes klassis olid. Need vähesed silmitsesid mind sõbralikult. „Võisin ma oma koti siia panna?“ küsisin sõbralikult ja panin paberi kotti, kui pea tõstsin, nägin, et üks tüdruk noogutas mulle.

'Tore,' mõtlesin ma ja istusin sinna, kuhu koti panin. Võtsin taskust telefoni ja hakkasin seal mingit haledat mängu mängima.

Mõne aja pärast oli klass rääkivaid poisse ja tüdrukuid täis, kes olid ühtlasi ka mu klassikaaslased. Mulle tuli jälle lasteaed meelde ja ma muigasin oma ette, kui mu kõrvale prantsas üks kutt istuma. Ilmselt on see koht koguaeg tema oma olnud. Ta ei rääkinud minuga, ja ma ei viitsinud ka oma suud lahti teha. Kui tema minuga rääkida ei taha, siis milleks pean mina pingutama?


Viimati muutis seda bbrit . (23/1/2010, 14:55). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime6/2/2009, 23:41

heaheaheahea.
algus on väga paljulubav Very Happy

uut, kohe ! Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime6/2/2009, 23:45

Tead, mul kõik jutud alguses head [ EGO ] aga lõpp on selline sitahunnik et paha hakkab Very Happy Aga torw, kui meeldib . Ma üritan pingutada Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime7/2/2009, 10:48

HEAHEAHEA !!!
uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime7/2/2009, 11:33

Huvitav... ootan uut. Wink
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime8/2/2009, 12:24

Tore, et meeldib :) Varsti tuleb uus osa ka :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime8/2/2009, 13:46

kiiresti siis ;D
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime8/2/2009, 15:53

Palun , :d see hetkel väga väga tavaline :d aga ma üritan siia mõelda sisse midagi, mis oleks eriline ja tekitaks põnevust (6)


2.

Hiljem kui klassijuhataja meid saali juhatas, hakkas tüüp minuga rääkima. „Ma olen Jack, su eesti keele pinginaaber,“ tutvustas ta ennast . „Ahjaa, meie klassijuhataja on eesti keele õpetaja,“ arutlesin valjusti . „Ma olen Kelly,“ laususin talle , kui poiss mind vaatama jäi. „Igastahes, soovitan, ära isegi hakka mõne meie klassi tüdrukuga suhtlema, nad on kõik ilged mõtetud. Ainult vinguvad ja räägivad taga sind,“ ütles ta. Mille peale ma naerma purskasin. „Mida on?“ küsis ta naerdes. „Ei midagi , tänan huvitava info eest,“ ütlesin talle, suul ikka veel muie. „Mulle lihtsalt tundus, et sa oled selline teistsugune, mitte mingi hale mimm,“ ütles ta, nüüd juba sosinal, sest dire oli oma kõne alustanud.

Hiljem, kui aktus lõppes läksime tagasi klassi, kuhu ma olin oma koti jätnud ja kõik istusid oma kohtadele. Tüdrukud jõllitasid mind ja Jacki, kui me naersime ja rääkisime. Klassijuhataja rääkis muutunud reeglitest koolis ja palus minu vastu sõbralik olla kõigil. Õnneks oli ta normaalne ja ei käskinud hakata mul endast rääkima. Mida ma olekski talle rääkinud? Olen pubekas ja sain eelmises linnas haiget, sellepärast olen õnnelik, et siia elama tulin. Parem mitte.

Kui ma koolist välja astusin, tundisn jälle neid sees unustatud külmavärinaid. See on see, et ma ei söö, aga ma ei suuda ju nii palju süüa. Igastahes vaatasin Jackile otsa ja ta naeratas mulle sõbralikult. „Mis me teeme nüüd?“ küsis ta. „Sa tahad minuga aega veeta?“ küsisin naerma turtsadades. „Nojah, meie klassivendadel oli suht kiire ja mu parim sõber ei käi üldse siin koolis,“ ütles ta ja vaatas mõnitava pilguga meid jõllitavaid klassiõdesid. „Nad on kadedad,“ ütles Jack. „Mille peale?“ küsisin ma ja vaatasin tüdrukutele veel pikalt järgi. „Selle pärast, et sa saad minuga läbi,“ selgitas poiss. „Sa oled siis see klassi most wanted?“ küsisin temalt, mille peale ta naerma hakkas. „No vaata mind, muidugi olen,“ egotses ta naerdes. Lõin teda valusalt vastu õlga ja hakkasin edasi liikuma.

„Tead, meil koolis varsti jalkavõistlused,“ mainis Jack varsti , kui me olime edasi kõndinud. Ma ei teadnud kuhu me kõndisime, ma lihtsalt kõndisin edasi ja üritasin mitte väriseda. Ma vihkasin seda, et mul koguaeg külm oli, aga ennast paksuks süüa ma ennast küll ei kavatse.

„Oh , lahe . Jalka on lahe, aga see on ainult poistele eks?“ küsisin , sest jalka meeldib mulle suht palju. „Noh, tegelikult võivad olla segameeskonnad, aga mitte ükski kord selle aja jooksul, kui mina ja mu vend koolis oleme käinud, pole ükski tüdruk veel kellegi meeskonnas olnud,“ seletas poiss. Muigasin omaette ja mul tuli ilge tahtmine jalkat mängida. „Trennid on ka koolis olemas?“ küsisin, mille peale poiss õhinal noogutas. „Ikka,“ ütles ta. „Tüdrukutele ka?“ esitasin järgmise küsimuse. „Noh, sa juba nägid millised tüdrukud meie klassis on. Nad ei saa ju jalkat mängida, nende küüned murduvad ära,“ iroonitses poiss. Vaatasin enda küüsi ja muigasin. Need olid üsna pikad. „Et jah, põhimõtteliselt on tüdrukute trenn olemas, seal käivad suht vähesed ja sellepärast tüdrukutele eraldi võistluseid ei korraldata,“ seletas Jack. Ohkasin ja vaatasin ühte suurt kaubanduskeskust millest me möödusime. „Me oleme varsti kohal,“ lausus poiss. Noogutasin selle peale ja surusin endas kasvavaid värinaid alla. „Sul on külm?“ küsis Jack varsti. Vaatasin talle kutsikasilmadega otsa ja noogutasin. „Lollpea, miks sa seda kohe ei öelnud?“ küsis ta, kui enda pusa seljast võttis ja mulle andis.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime8/2/2009, 15:57

naisss Very Happy
meeldib Cool
uut ! flower
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime8/2/2009, 16:37

Oh, kui nunnu lõpp. (A)
Uuut ! Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime8/2/2009, 17:16

Mm... Kiire otsa peale saamine... mis siis ikka... Very Happy
uut ! Wink
Tagasi üles Go down
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime8/2/2009, 17:58

RUUUUUTUU UUUT !
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime8/2/2009, 20:59

Tore, kui teile meeldib, ürita uue osa varsti ilmale tuua Very Happy ja ärge lootkegi, et Jack tema poisiks saab Very Happy aga nohh, eks ma ise ka ei tea veel mis saaama hakkab Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime12/2/2009, 20:02

Heija :) Uuuuus spicy osa . kus ei juhtu eriti midagi ;D

Robert.
New school, new people. [20] 044226061188a1


3.

Me jõudsime umbes viie minuti pärast kohale. See oli ilus maja. Normaalse suurusega, täpselt sobiv, umbes nelja liikmelisele perele. Seisime ukse taga, Jack oli juba minut tagasi kella lasknud , aga mulle tundus küll, et kedagi ei huvita, et tema ukse taga on keegi. „Ära muretse neil läheb alati kaua aega, nad tavaliselt vaidlevad selle üle, kes ukse peab lahti tegema,“ lohutas mind Jack, kui ukse avas pealtnäha viie aastane tüdruk. „Tsau Jack,“ ütles ta rõõmsalt. „Robert on kodus?“ küsis poiss, mille peale tüdruk elavalt pead noogutas. Muigasin selle peale ja me astusime tuppa sisse. Eemaldasime mõlemad oma jalanõud ja läksime mööda treppi teisele korrusele. „Sa tunned ennast siin vist väga koduselt?“ küsisin naerma turtsades, mille peale Jack lõbusalt noogutas. „Ta on siiski mu parim sõber ju,“ lausus ta.

Koridori lõpus oli üks valge uks, mis oli täis soditud. Esimesena jäid mulle silma kohe jalgpall ja mille all oli jalgpalli värav. Muigasin omaette, kui Jack ukse avas ja me sisse läksime.

Akna all laua taga, arvuti ees ja kõrvaklapid peas, istus üks musta juuksepahmakaga poiss. Jack lähenes talle seljatagant ja tiris tal kõrvaklapid peast ära. Tüüp vaatas Jackile otsa, tõusis püsti ja hakkas teda sõbralikult peksma ja nügima. Kui ta minu poole vaatas, nägin, et tal on huuleneet.

„Kes tema on?“ küsis Robert minu poole vaadates Jackilt. „Kelly,“ tutvustas Jack mind lühidalt. „Okei,“ ütles Robert õlgu kehitades. Ta saatis minupoole veel ühe pilgu ja siis istus arvuti taha tagasi. Hakkas oma asju kinni panema.

„Tavai, mis me teeme nüüd?“ küsis Robert, kui me olime majast välja tänavale jõudnud. Ta vaatas mind imeliku pilguga, mille peale ma naerma hakkasin. „Mida on?“ küsisin tema poole vaadates. „Ei midagi, miks sul Jacki pusa seljas on?“ küsis ta lõbusalt. Kehitasin õlgu. „Külm on ju,“
Robert hakkas selle peale ainult naerma ja pani käe ümber minu. „Tead t¹ikk,“ alustas ta. „Sa oled meie kambas ainuke tüdruk,“ lõpetas ta oma lause. „Meie kambas?“ küsisin naerma turtsatades.
„No jah, sa varsti tutvud nendega,“ vastas Robert ja võttis käe mu ümbert ära ning hakkas taskust ipodi otsima.

Tundsin seeliku taskus õrna vibreerimist ja võtsin oma telefoni välja. Telefoni Displayl oli suurelt kirjas 'Ema' . Jäin poistest natuke tahapoole ja võtsin vastu.

„Tsau ema,“ alustasin kõnet. „Kus sa oled?“ küsis ta rõõmsalt. „Ma olen oma uute sõpradega, ma ei tea millal ma koju jõuan,“ vastasin talle, lootes, et ta pahaseks ei saa. „Okei, ära siis väga hilja peale jää, tsau,“ ütles ta ja kõne katkes. Muigasin omaette, panin telefoni taskusse ja jooksin poistele järgi.

„Kes oli?“ küsis Jack. „Ema,“ vastasin talle lühidalt ja ta jättis mu rahule. See on nende juures hea, et nad ei küsi midagi ülearu. Vähemalt siiamaani ei ole nad mind küsimustega piinanud. Mõtlesin enda ette.
„Noh, miks nii vaikne?“ küsis Robert äkki. Tõstsin pea oma madala kontsaga kingadelt ja vaatasin Robile otsa . „Niisama, mõtlesin,“ ütlesin talle ja venitasin ühe naeratuse enda näole. „Millest?“ küsis ta. Okei, neid ikkagi huvitab mu nõme mõttemaailm. „Niisama, mingi mõtetu tüdrukute jama,“ vastasin talle. „Jaja. Ma tean jah seda tüdrukute värki, raudselt mõtlesid poistest,“ ütles Robi, mind õrnalt togides. „No mingis mõttes küll,“ ütlesin naerma turtsadades. „No räägi, mis sind vaevab siis,“ palus ta mind ja ka Jack tuli mind piinama.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Helen
Kuri põhjapõder(???)
Helen


Female Postituste arv : 188
Age : 28

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime12/2/2009, 20:28

Rrrrrrrrrr, tahan uut ! :*
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime12/2/2009, 21:02

Meeldis. (Y)
Aga et kohe Robi pilt ka pandi... temaga mingi sügavam teema tulemas? Very Happy
Tagasi üles Go down
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime12/2/2009, 22:03

Uni on, esimesest lõigust kaugemale ei jõudnud lugeda, aga jäi silma see ukse avamise vaidlus.
Tuli meelde minu enda jutt.
Seal vaidlus ukse avamise üle.
Siis jooksis juhe kokku.
Ma ei oska midagi osa kohta öelda, sest ma ei lugenud ju seda.
Ma lihtsalt postitan mõttetut kommentaari.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime13/2/2009, 17:12

to etc: Kusjuures, kui mul see osa valmis oli, siis ma mõtlesin ka selle üle, et see koht on suht sinu jutu sarnane, aga ma ei suutnud sinna midagi paremnat välja mõelda ja nii jäigi lõpuks. : )

to nasicc: Ma lihtsalt leidsin robist pildi Very Happy kusjuures ma oleks äärepealt jackist ka pildi pannud, aga viimasel hetkel otsustasin et jack ei ole nii kole, kui seal pildil :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime13/2/2009, 20:15

Robi on niiiiiiiii seksikas ! I love you
Uuuuut. Very Happy
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime13/2/2009, 21:11

Haha. Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime15/2/2009, 17:43

meeldis :)
ootan uut Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime20/2/2009, 21:47

tsau, :d ma tegin uue osa . Seekord on siis boonuseks Kelly pilt ka kaasas ja kõigile kes pakuksid asju, mis seal jutus juhtuda võiks , oleksin ma väga tänulik. : ) : )


New school, new people. [20] 044621277162e1

4.

Mida rohkem ma nendega koos olin, seda rohkem ma tundsin, et ma võin neid usaldada. Et nad on kõvasti paremad kui mu vanad sõbrad, on naljakamad ja Kindlasti sellised, kes sulle mingi nõmeda asja pärast selga ei pööra.


Me olime ühes pargis, mis ei olnud mu kodust väga kaugel. Osad istusid purskkaevu ääre peal, mis hetkel ei töötanud ja osad pingi peal, mis oli täpselt kaevu vastas. Me olime inimesi kõvasti juurde kutsunud ja kõik võtsid mind ilusti omaks. Alguses mul oli küll kahtlane, sest siiski need poisid on harjunud olema ainult poistega ja mida ma teen seltskonnas ainukese tüdrukuna? Aga ma harjusin ära, sain nendega kaasa rääkida ja nendega naerda.

Just siis kui teema läks tüdrukute peale hakkas mul eriti põnev. „Teate, Kate on mul eriti üle visanud,“ ütles Brian, kellel oli peas üks blond pahmakas juukseid, mida ta koguaeg sasis. Ilmselt oli ta kodus neid lakiga üle teinud, et need paremini püsiksid. Ma olin teda näinud ka koolis, vist käis meie paralleelis nagu ma aru sain. Ta oli üli sõbralik ja naeris palju. „Üü,“ ütles Jack ja lõi Brianit valusalt vastu õlga. „Tuled peksma või?“ küsis Brian Jackilt naerdes. Poiss tõusis purskkaevu äärepealt ja seisis otse Jacki ette, et ta paistaks eriti suur. Jack hakkas naerma ja tõusis ka püsti. Ta oli Brianist tunduvalt pikem ja nii nad hakkasidki üksteist sõbralikult peksma. Ronisid üksteise otsa ja peksid üksteist.

„Ma ei teadnudki et te nii lapsikud olete,“ laususin naerdes Robertile, mille peale ta naerma purskas. „Usu mind, see on tavaline, nagu ka see, et me oma gööörlfrienw taga räägime,“ sarkasmitses Robi. Naeratasin talle ja mõtlesin oma eelmisele kutile. 'Ei tea palju ta mind taga rääkis?' küsisin endalt kui oma pilgu tõstsin ja nägin, kuidas Jack otsejoones purskkaevu lendas. Kõik purskasid tiest kõrist naerma, kaasaarvatud mina. Kuigi see kaev vett ei pursanud oli seal sees tore hunnik vett.

Jack tõusis läbimärjana purskaevus püsti ja naeris ise ka koos teistega. „Sul vedas praegu, et mul telefon Robi käes on, muidu oleksid sa ise siia lennanud,“ ütles Jack, kui ta purskkaevust välja hakkas ronima. „Aga keegi ei ole väitnud, et sa sinna praegu ei lenda,“ ütles Jack järsult , võttis Brianilt ümbert kinni ja vedas teda kaevu poole. Mõne hetke pärast olid nad mõlemad seal sees ja pritsisid kõiki, kes seal läheduses olid.

Meist möödus üks vanatädi, kes natuke ka veega pihta sai ja meid siis oma kurja pilguga vaatas, mis pidi tähendama umbes 'Noorus on ikka liiga ülekäte läinud'

Ma panin oma telefoni pingi peale ja hüppasin ka purskkaevu. Naersin ja pritsisin teisi, hüppasin Jackile selga ja maadlesin niisama temaga, kuni keegi ütles, et pargivaht tuleb. Kas selliseid inimesi on veel tõesti olemas? Oli mu esimene mõte, aga kui ma nägin meie poole tulemas ühte väga vihase näoga meest ja seda, et ka teistel on kuskile väga kiire, hüppasin ma purskkaevust välja, võtsin oma telefoni pingi pealt ja jooksin teistega koos läbimärjana läbi pargi bussipeatuse poole.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime20/2/2009, 22:49

Heh.
Hhea! (Y) :)
Meeldis, ootan uut. Wink
Kiirmeini võiks tulla. ;D
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime20/2/2009, 23:11

to nassicc: tore kui meeldis, :d mul ei ole tegelikult mõtteid ja siis ma üritasin nsiiski siia midagi kokku kirjutada :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime21/2/2009, 12:01

Pikem võiks olla, aga hea. Wink
Uut. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





New school, new people. [20] Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
New school, new people. [20]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 9Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» High school musical

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: