MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 New school, new people. [20]

Go down 
+35
HannaLiisaaa
Karolin
kcissy
LittleStar
black
muskam
Tricia
Karro
TheOne
cth-
tzerrikas
eku:)
MissTrouble
SugarPiece
Triinu:D
padjanägu, [h]
Keiti
KillerCandyFuck
VanniJenny
kurmzu
Murtagh
lllennu
Miley Cyrus
NeverToLate
Evy
Kärolyn
LittleMissy
Liina
teletupsik
EITC.
Helen
nasicc
Krissu
GossipGirl
bbrit .
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime19/3/2009, 21:07

Meeldis. :)
Ma olen "puutsa" kuulnud ainult teiste inimeste suust ja ma arvasin, et kirjutatakse "put¹a" orsmth... Very Happy Jõle veider oli puutsa ja puutsa lugeda. Very Happy
Aga ootan uut. Wink
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime19/3/2009, 21:38

nasicc : tegelikult ma ei teagi kuidas seda kirjutatakse, aga ma kirjutasin nö häälduse järgi :) ja tore, kui meeeldis Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime22/3/2009, 21:25

Hei :) Kes jalkavärgist hästi aru ei saa, siis võin seletada :) Loodan et meeldib.

8.

Tundsin kuidas mu jalad värisema hakkasid, kui ma eemal Darrenit nägin. Vaatasin maha ja sundisin ennast kindlalt edasi käima.

Jõudsin teise väljaku otsa ja vaatasin, kes seal veel olid. Ma olin neid kõiki täna jalkatrennis näinud, aga mõnda ma ei tundnud . Seal olid Darren, Robert, Brian , kes mul eilsest olid eriti hästi meelde jäänud ja siis veel hunnik selliseid keda ma nägupidi mäletasin, aga kelle nimi mul küll meelde ei tulnud. Vaatasin kõiki ja üritasin nimesid meelde tuletada, sellel ajal kui poisid millegi üle naersid.

Üks nimi tuli veel meelde Marcus. Ta on lühikeste mustade juustega poiss, kes on keskmist kasvu ja ei suuda oma suud kinni hoida, ehk ta räägib kohutavalt palju. Praegu seletas ka Jackile midagi, hoogsalt kätega vehkides.

„Noh, mängime?“ küsis keegi järsku. „Oota, ma pean teid Kellyle tutvustama,“ lausus Jack ning ma naeratasin tagasihoidlikult. „Igastahes, kutid, tema on Kelly, ta on väga tore ja ta mängib sitaks hästi jalgpalli,“ seletas Jack ning ma turtsatasin naerma. „Kuule ära nüüd üle pinguta, sa pole veel mind mängimas näinudki,“ ütlesin Jackile mille peale too irvitama hakkas. „Pole hullu, kohe näen,“ ütles ta vaikselt ja hakkas mulle järgemööda kutte tutvustama.

Hiljem, kui Jack oli mulle järgemööda kõik ära tutvustanud, valisid Darren ja Jack meeskonnad. Ma sain Jackiga ühte ja seal olid veel Marcus, Brian , Martin, Henry ja Robi.

„Tavai, nii..ee..“ Jack vaatas vastasvõistkonda ja mõtles keda kuhu väljakul panna. „Marcus, sa võtad vasaku ääre, Martin võtab parema. Brian, mine sa ründesse , ma lähen keskkaitsesse ja Robi läheb ka ründesse. Ja siis jäävad järgi Henry ja Kelly,“ seletas Jack. Mitte keegi ei hakanud vinguma, nagu mu eelmises koolis alati kehalise tunnis kõik tüdrukud tegid. Ega noh, meil mängitigi nii et väravavaht, kaks kaitset ja ülejäänud olid ründes, ehk tagusid ringis kõik ühte palli. „Ma olen kaitses siin, teeme nii et sa võtad vasaku ja ma parema ääre ja siis jookseme keskele kui hulluks läheb,“ avaldas Henry arvamust. „Et ma lähen siis väravasse?“ küsisin arglikult, Jack noogutas ja ma liikusin värava poole. „Hei, kellelgi väravavahi kindaid ei ole üle?“ kuulsin Jacki häält selja tagant.

Pöörasin ennast ümber ja nägin, et Darren jooksis Jacki juurde ja andis talle kindad. Jack tõi need jooksuga mulle ja mäng läks lahti.

Püüdsin keskenduda sellele mängule, üritasin mitte vaadata vastasvõistkonna värava poole,, kus seisis Darren. „Kelly!“ karjus Jack järsku ja viimasel hetkel hüppasin ma üles ja sain palli kätte. Lõi
n selle lahti ja ohkasin kergendatult.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
lllennu
Piraat
lllennu


Female Postituste arv : 16
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime22/3/2009, 21:35

kuradi f*cking hea jutt no, eriti meeldib sellepärast ei jalgpall sees on ;d AGA KIIRESTI UUSI OSASID JA PIKEMAID ;d jja seda juttu ma ei luba pooleli jätta ;d ja vaata et sa liiga kiiresti ära ei lõpeta ;d bounce
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime23/3/2009, 15:06

Spoiler:
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime23/3/2009, 15:39

„Igastahes, kutid, tema on Kelly, ta on väga tore ja ta mängib sitaks hästi jalgpalli,“ seletas Jack ning ma turtsatasin naerma. „Kuule ära nüüd üle pinguta, sa pole veel mind mängimas näinudki,“ ütlesin Jackile mille peale too irvitama hakkas.

Kuidagi nii armas koht. Ma´i tea, miks. Very Happy

Aga meeldis. :) Kuigi pikem oleks võinud olla!
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime23/3/2009, 16:09

PIKEMAT JA UUT!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime23/3/2009, 19:18

lllennu: Tänu sinule ma sain selle üldse kirjutatud, üritn pikalt teha ja ära ka lõpetada :)

nasicc: Mulle meeldis ka see koht :) Ja lühike tuli sellepärast et mul ei olnud aega, aga soov teile osa panna oli suur :) Very Happy

Kerstin: üritan kirjutada :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime24/3/2009, 21:19

trallalaaa, uus osa tuli kiiiresti ;d Pikk ka :)

9.

Õhtul, pärast mängimist istusime pinkide peal, mul oli peale enda pusa seljas Robi ülisuur mõnus pusa, aga ma ikka värisesin õrnalt. Siiski surusin need alla ja ei mõelnud sellele, et mul külm oli, siis oli kõvasti parem olla. Võtsin Jacki käe ja vaatasin kella. „Kas meil jäi homseks midagi õppida ka?“ küsisin temalt, mille peale ta õlgu kehitas. „Vist mitte,“ ütles ta ja ma muigasin. „Seljuhul võin ma natuke veel väljas olla.

Vahepeal oli väljaku kõrval ka tänavavalgustus tööle pandud, nii et me ei istunud vähemalt pimedas.

„Vaata Pamela on seal oma koeraga,“ ütles üks kuttidest ja näitas näpuga suunas, kus jalutas üks suurte rindade ja pikkade blondide juustega. Kõik jõllitasid tüdrukut, kuni ta oma pea tõstis ja meie poole vaatas. Ta lehvitas meile, paljastades oma kaugele säravad hambad. Tüdruk hakkas nii kiiresti, kui tema jalas olevad kontsad lubasid, meie poole kõndima.

„Kas ta on lahe?“ küsisin Jackilt, kes kaugel olevat Pamelat siiamaani jõllitas. „Ei,“ ütles Jack kiirelt ning vaatas mulle korraks otsa, kuid tema pilk pöördus tüdruku poole tagasi. „Te suhtlete temaga ainult sellepärast, et tal on rinnad?“ küsisin. „Jah,“ vastas Jack, ilma pikemalt mõtlemata. „Aga tegelikult on ta nõme?“ esitasin järgmise küsimuse. „mhm,“ mõmises Jack, tõustes püsti ja hakates Pamelale vastu kõndima.

Liigutasin ennast natuke pingil, rohkem Robi poole. „Kuule, te oleks kõik nagu transis temast, mis seal nii erilist on?“ küsisin. „Kas sa oled ta rindu näinud?“ esitas Robi mulle küsimuse vastu. „Olen,“ vastasin talle, „aga mul on ju ka see kõik olemas, mis tal, ainult mitte nii ... suur,“ ütlesin ja mõtlesin siis selle üle , mida ma just ütlesin. Robi pööras ennast minupoole, vaatas mulle näkku , vaatas rindu ja pööras ennast siis uuesti Pamela poole.

Raputasin õrnalt pead ja ohkasin. Võtsin taskust telefoni, vaatasin kella ja tõusin püsti. Ma ei viitsinud enam seal passida. „Ma võtan su pusa kaasa,“ ütlesin Robile. „Mhm,“ vastas ta mulle ilmselt ilma selle peale mõtlemata. Võtsin maast ka oma ära võetud säärekaitsmed ja hakkasin kodu poole kõndima.

Kõndisin aeglaselt ja lõpuks kui koju jõudsin vajusin lihtsalt voodisse pikali. Siiski suutsin ennast sealt uuesti püsti ajada ja pesema minna. Peale pesu läksin korraks ekooli, et õppimist vaadata. „Persse, vene keeles jäi jutustada, ei ole nii..“ pobisesin enda ette ja võtsin vene õpiku ette. Tekst, mis pähe oli vaja õppida, oli kohutavalt pikk.

Panin arvuti kinni, ööriided selga ja hakkasin kõhuli voodis vene keelt õppima, lõpuks lihtsalt sinna magama jäädes.

Hommikul tuli Bill ja ajas mu üles. „Kuule, tõuse üles, me jääme hiljaks, kui sa veel kaua põõnad,“ lausus ta mind üles raputades. „Mida sa tahad?“ küsisin aeglaselt ennast liigutades. Pöörasin ennast ümber, avasin silmad ja vaatasin otsa Billile, kes oli täiesti valmis. „Kell on pool kaheksa,“ ütles ta ja astus uksest välja. „Fakk,“ sosistasin ja ajasin ennast püsti. Panin kiiresti ennast riidesse, pesin hambad ja toppisin esimesed ettejuhtuvad asjad kotti. Mul ei olnud peale vene keele tunni õrna aimugi, mis tunnid veel võiksid olla.

Jooksin alla, toppisin kähku ühe võileiva suhu ja toppisin papud jalga. „Bill!“ karjusin suu täis. „Ta läks juba välja. „õhh!“ ütlesin ja jooksin kott käe otsas koperdades garaa¾i, kus Bill oma krossi välja ajas. Ohkasin kergendatult, et vend polnud veel ära sõitnud. Panin koti korralikult selga, võtsin Billi käest kiivri ja istusin tema taha. Võtsin venna ümbert kinni ja Bill keeras aiast välja tänavale.

Krossika puhul on see hea, et me ei pea ummikutes passima, me saame autode vahelt läbi kimada ja nii ei lähe vähemalt poolt tundi aega, et mõnda kilomeetrit sõita.

Vend parkis oma masina ära ja ma juba jooksin kooli poole, samal ajal kiivrit peast ära võttes. Garderoobis andsin kiivri ära ja vahetasin kähku papud ära. Tund oli juba viis minutit peal. Võtsin kotist päeviku, et vaadata, mis esimene tund on. Suurelt vahtis mulle sealt vastu Vene keel. 'Tore, kas ma lasen üle, või lähen tundi?' küsisin ma endalt, raisates samal ajal aega.

Bill tuli ka just rahulikul sammul garderoobi. „Mis su esimene tund on?“ küsisin temalt. „Matemaatika, mis siis?“ küsis ta seisma jäädes. „Sul ei ole sinna vist väga kiire, palun lase koos minuga see tund üle?“ palusin teda, mille peale ta naerma hakkas. „Nii noor ja juba lased üle? Miks sa tundi ei taha minna?“ küsis ta. „Nohh, meil jäi jutustada ja ma olen hiljaks ka jäänud ja ma ei taha kahte saada,“ seletasin talle kiirelt. „Ei, ma lähen tundi, ma arvan et oleks tore, kui sa ka läheks,“ ütles ta ja mul ei jäänud muud üle kui tundi joosta.

Avasin aeglaselt ukse ja astusin sisse. Halli peaga vana naine istub laua ääres ja seletab midagi, järsku tõstab ta pea ja vaatab mind. „Tere, palun vabandust et hilinesin,“ vabandan tema ees ja hakkan koha poole kõndima. „Ma tahaks seda vabandust vene keeles kuulda,“ ütles õpetaja, totakas irve näos. Hetk vaikust, kui see mulle meelde tuli, ütlesin selle ära ja hakkasin vaikselt edasi liikuma, vaadates viimases pimgis istuvale Jackile otsa, kes naeris mu üle. „Ja miks sa hilinesid?“ peatas naine mind uuesti. Tema toon läks iga küsimusega aina ülbemaks. „Ummikud olid,“ ütlesin talle, kuna tema ei tohiks teada, et ma krossikaga tulin.

Naine saatis mulle vaid ühe ülbe pilgu ja ma sain sellest aru, et ma vist võin kohale minna. Istusin Jacki kõrvale maha ja võtsin kiiresti asjad välja. Jack mu kõrval siiamaani irvitas, lõin teda jalaga laua all, mille peal too oma jalga hõõruma hakkas. „Valus oli,“ sosistas ta. Muigasin selle peale ja tahtsin just jutustamist õppima hakata, kui õpetaja pilgu endal tabasin. „Teil seal tagapingis on vist päris põnev, Kelly, tule jutustama,“ ütles ta ja ma ajasin ennast püsti. Tundsin kuidas ma selle õpetajaga ilmselt tulevikus läbi ei hakka saama.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime24/3/2009, 23:06

Meeeldis. :)
See Pamela osa läks veidraks ja Kelly oli veider, kui ta seal kõigest, mis tal on, aga väiksemates mõõtmetes, jahuma hakkas. Very Happy
Aga jah... sellegipoolest hea. Wink
Pikemat siiski! Very Happy
Ootan uut. :)
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime25/3/2009, 17:15

Gaash, liiga naljakas Very Happy
Eii, ma ootan uut osa Very Happy
Tagasi üles Go down
lllennu
Piraat
lllennu


Female Postituste arv : 16
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime26/3/2009, 21:55

OOO, pikk osa xd xd
eii tegelt ka Very Happy mõtle minu peale ja kirjuta kiiremini xd
tegelt see jube hea . ja vaata et sa liiga kiiresti ära ei lõpeta Very Happy mul sõltuvus
jalka ja hottide poiste vastu xd iigatahes jätka ;d
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime28/3/2009, 23:26

Väga väga meeldib! :)
Millal uut saab? Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime30/3/2009, 20:24

hea jutt :) uut ka
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime1/4/2009, 21:21

teretere uus osa ;d mõtettu veits, aga elate üle eks, mul tuli palju palju ideesid nii et .. D hakkab põnevamaks minema :)

10.

Jutustasin talle vigadega selle teksti kuidagi moodi ära, nii, et pool üldse vahele jäi, kartes et nii kui nii saan kahe. „Oleks võinud kodus õppida ka siis, tulid küll uude kooli, aga ega siin lihtsam ei ole,“ ütles ta. „Kolme saad,“ ohkasin rahulikult ja kõndisin kohale. Õnneks ta rohkem mölisema ei hakanud.

Söögi vahetunnil istusin Jackiga ühes lauas, kui meiega ühines Darren. Sonkisin oma toidus ja kuulasin, kui poisid lähenevast jalka võistlusest rääkisid. Tõstsin korraks pea ja nägin Meganit eemal oma kandikuga lauda otsimas. Naeratasin talle ja näitasin, et meie juures on koht vaba, aga ta leidis juba enda sõprade juures koha. Olin neid kõiki eile jalkatrennis ka näinud. Ilmselt hakkan ka varsti seal lauas istuma.. mõtlesin ja pöördusin oma toidu poole tagasi. Võtsin klaasist lonksu mahla, mis oli väga vastiku maitsega, krimpsutasin nägu ja panin klaasi tagasi lauale. Tõstsin pea just siis, kui nägin, et Darren tõusis püsti ja minema jalutas. „Miks sa nii vaikne oled?“ küsis Jack naerdes. Kehitasin õlgu ja naeratasin. „Ma ei tea, te rääkisite nii kiiresti, ma ei osanud midagi vahele öelda. Ma olin oma mõttemaailmas ka, nii et, pole hullu,“ ütlesin ja võtsin veel ühe ampsu sellest toidust, mille isu mul ei olnud.

Tõusime püsti ja viisime oma taldrikud minema. Pärast seda läksime veel tundidesse, mis olid nõmedad ja möödusid Jackiga jalgpallist rääkides.

Kool sai umbes kahe paiku läbi ja meil mõlemal oli trennini paar tundi aega. „Mis me teeme?“ küsisin Jackilt ohates. Ma viskasin oma koti kooli ees maha ja istusin sellele peale. Ma olin surmväsinud, aga ma ootasin trenni.

„Darrenil saavad tunnid ka varsti läbi, aga sinna on peaaegu tund aega aega. Me peaks sööma minema kuskile, aga ma ei tea.. Tahad sööma minna?“ küsis ta kooli ümbruses ringi vaadates, just nagu mõeldes koha peale kuhu me võiks minna.

Kehitasin õlgu ja vaatasin kooli ukse poole. Sealt väljus üks brünettide juustega tüdruk. Üsna tavalise välimusega, aga tal oli naeratus näol ja oli kaugele näha, et ta on positiivne. Kui ta meie poole vaatas, siis tema naeratus suurenes veelgi. Järsku läks Jack minust mööda ja kallistas tüdrukut. Ma ei saanud alguses mitte midagi aru, kuni mulle tuli meelde, et Jack oli mulle eile Kerlist rääkinud. Pöörasin pea ära, et neid mitte jõllitada ja mõtlesin kohtadele kuhu võiks sööma minna.

Varsti oli Jack minu juures ja ta nägu kattis lai naeratus. „Noh , kuhu me lähme?“ küsis ta. „Ma ei tea,“ vastasin. „Ma ka ei tea, mingi Mac on liiga rasvane ju,“ virises Jack. „Mnjah, me võime minu poole minna,“ ütlesin talle, mille peale ta noogutas. Tõusin püsti, võtsin koti ja me hakkasime minu poole kõndima.

„See oli kerli?“ küsisin Jacklit. Ta naeratas ja noogutas. „Mhm, oli ju ilus?“ ütles ta õnnelikult. Muigasin ja raputasin õrnalt pead. „Kas ta meeldib sulle välimuse või iseloomu pärast?“ küsisin. „Ta on ju ilus, aga iseloom loeb ju rohkem,“ seletas Jack, tänu millele ma aru sain, et maailmas on poisse, kes on normaalsed ka.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime2/4/2009, 17:27

heaheahea brit :)
lahe jutt , uut !

flower
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime2/4/2009, 18:31

Nihea!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime2/4/2009, 18:42

Hea-hea, aga ma ei mäleta, millest eelnevad osad rääkisid Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime2/4/2009, 19:21

Murtagh: Haha loll Very Happy:D loe uuesti :) Very Happy sii tuleb meelde Wink

Teistele aitäh :) tore kui meeldib
.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime2/4/2009, 19:34

mis tore Very Happy arvata on ju, et meeldib ;D flower
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime3/4/2009, 19:53

UUUUUUUUT JA RUTTTTTTTU . niihea : )
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime4/4/2009, 11:59

Kuulge, eelmine osa oli ju juubel Very Happy 10 osa on täis , suppper ju :)

11.

Astusin maja uksest sisse, eemaldasin jalanõud, viskasin koti nurka ja läksin kööki. Võtsin sügavkülmast pitsa ja panin ahju. „Palun vaata, et ma seda ära ei unustaks, ma olen piisavalt palju pitsasid ära kõrvetanud, täiesti mustaks pealt,“ laususin naerdes ja viskasin pusa toolileenile. „Oh, su pusa on minukäes,“ tuli mulle meelde ja ma jooksin üles tuppa, Jack minu järel. Ilmselt tahtis mu tuba näha. Otsisin seda enda toast, tehes selle täiesti sassi, aga siis tuli mul meelde, et see on vannitoas kuivamas. Jooksin sinna, võtsin kätte, läksin enda tuppa tagasi ja viskasin poisile sülle. „Oh lõhnab hästi,“ ütles ta ja naeratas mulle. Möödudes lõin teda valusalt vastu õlga ja jooksin alla tagasi. Vaatasin pitsat ja istusin laua taha. „Juua tahad midagi?“ küsisin Jackilt, kui ta kööki jõudis. „Mida sul on?“ küsis ta ennast laua taha istuma sättides.

Tõusin püsti, tegin külmkapi ukse lahti ja vaatasin mõtlikult sisse. „Sittagi,“ ütlesin naerdes. „Ma võin sulle kraanivett anda, või sa lähed poodi, sest ma pean pitsat vaatama,“ seletasin kiirelt Jackile. „Ei, ma ei viitsi küll kuskile minna,“ mainis ta mulle ja sättis ennast veel mugavamalt istuma.

„Fain,“ ütlesin ja istusin laua taha tagasi. Võtsin puldi ja panin teleka käima, see jäi MTV peal seisma. Sealt tuli õnneks muusika, mitte nõmedad saated ja nii me mälemad vaatasime vaikides neid videosid. Lõpuks, kui ma kõrvbelõhna tundma hakkasin, kargasin kähku püsti ja lülitasin ahju välja. Võtsin pajakindad ja tegin ahju lahti. Võtsin pitsa välja, ja vaatasin seda. „Noh, natuke on kõrbenud, aga kõlbab süüa küll,“ ütlesin Jackile ja naersin. Jätsin selle jahtuma ja tegin akna lahti, et kõrbehais ära läheks.

Paari minuti pärast kuulsin väljast krossika mürinat ja vaatasin aknast välja. See oli Bill. „Ma loodan, et ta tõi midagi juua,“ ütlesin Jackile ja jooksin välja. „Sa juua tõid midagi?“ küsisin temalt, mille peale ta pead raputas. „Oleksin pidanud?“ vastas ta küsimusele küsimusega. „Jaa,“ ütlesin naerdes. „Sa võid poodi minna siis ja meile midagi tuua,“ lisasin ja jooksin tuppa tagasi.

Varsti astus uksest sisse Bill. „Sa pidid ju poodi minema,“ ütlesin talle pahaselt. „Ei,“ lausus ta külmalt ja võttis seljakotist suure nestea välja. „Õhh, loll, miks sa kohe ei öelnud, et sul on kotis nestea?“ küsisin naerdes. Bill kehitas õlgu ja üritas kuumast pitsast tükki saada, kõrvetades ära oma näpud. „Lollakas, see on kuum alles,“ ütlesin vennale. „Tundsin jah,“ pobises ta ja läks oma näppudele peale puhudes oma tuppa riideid vahetama.

Sõime koos Billi ja Jackiga kiirelt pitsa ära ja me Jackiga hakkasime trenni liikuma. „Lähme Darreni poolt ka läbi, ta on niikuinii kodus ja hakkab trenni minema,“ ütles Jack. Mu kõhust käis jõnks läbi ja ma noogutasin.

Kõndisime kiiresti ja varsti olimegi Darreni maja juures. See oli ilgelt suur maja. „Nad on vist rikkad,“ pobisesin ma. Jack hakkas selle peale lihtsalt naerma. „Tal on kasuisa, kes ei ole kunagi kodus ja ta emal on kaks armukest sellepärast,“ ütles poiss ja lasi uksekella. „Mismõttes? Päris lahe elu tal,“ ütlesin naerdes. Hetk pärast seda avas Darren ukse. „Tsau, lähme trenni,“ ütlesi Jack kiirelt. Darren vaatas mind ja naeratas. „Oota, ma toon oma asjad ja olen kohe tagasi,“ ütles ta ja lükkas ukse meie nina ees kinni.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime4/4/2009, 12:17

hea osa oli, aga sellise koha pealt ei saa pooleli jätta ;D uut kiirelt Very Happy flower
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime4/4/2009, 12:19

ei , ma just meelega tegin nii Very Happy oleks pidanud midagi põnevamat väljamõtlema :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime4/4/2009, 13:49

aga ma tahaks juba täna uut , eksss , ;D niihea lihtsalt .
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Sponsored content





New school, new people. [20] - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
New school, new people. [20]
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» High school musical

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: