MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 New school, new people. [20]

Go down 
+35
HannaLiisaaa
Karolin
kcissy
LittleStar
black
muskam
Tricia
Karro
TheOne
cth-
tzerrikas
eku:)
MissTrouble
SugarPiece
Triinu:D
padjanägu, [h]
Keiti
KillerCandyFuck
VanniJenny
kurmzu
Murtagh
lllennu
Miley Cyrus
NeverToLate
Evy
Kärolyn
LittleMissy
Liina
teletupsik
EITC.
Helen
nasicc
Krissu
GossipGirl
bbrit .
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime24/4/2009, 22:45

ma väga vabandan, et selline mõtetu osa tuli, aga selliseid peab ka vahest olema. Mul on nüüd välja mõeldud kuidas see jutt lõppeb. Ma loodan, et umbes kümne osaga suudan lõpu peale teha, aga ma ei luba midagi. Minupuhul võtab kõik kõvasti kauem aega, kui peaks, nii et ärge mölisema hakake kui ma näiteks alles kahekümne osa pärast ära lõpetan. Kuigi ma kahtlen, kas keegi viitsib seda nii kaua üldse lugeda, aga jahh.. mida ma üldse plärisen. Keegi niikuinii ei loe seda osa, mis siin kirjas on ja lähebvad ilusti sujuvalt jutule üle. Nii et tsau ja, ee.. kommentaare : )


15.

Kui see lõppes, vaatasin talle totaka naeratusega otsa ja pöörasin ennast ümber. Kõndisin mitte midagi ütlemata koju. Bill istus all teleka ees diivanil, jalad harkis ja krõpsu kauss süles. Läksin tema kõrvale ja võtsin natuke. „Ei söö neid, need on minu omad, kapis on veel kui tahad,“ ütles Bill ja pani kausi teisele poole teda, et ma sealt rohkem ei saaks. „Suur asi ka, oma pisikesele õele anda natuke süüa,“ ütlesin talle ja tõusin püsti, et köögist midagi võtma minna.

Köögis vaatasin aknast välja ja nägin, et vanemate autot ei olnud veel. Kehitasin õlgu ja läksin köögist välja. „Kus ema ja isa on?“ küsisin vennalt ja toetasin ennast vastu seina. „Ma ei tea, nad äisid poes, tõid kõiki häid asju ja läksid siis minema. Mainisid, et nad ei jõua vist täna koju,“ seletas Bill, endal pilk kinnistunud telekale. „Üü,“ tegin ja läksin kööki tagasi.

Vaatasin külmkappi ja mu silmad lihtsalt ei uskunud seda mida nad nägid. Terve külmkapp oli häid asju täis. Vaatasin külma ka, seal oli kolm pakki jäätist. Kõik olid erinevad. Võtsin sealt ühe välja ja tõstsin endale natuke kaussi.

Läksin elutuppa tagasi ja mõtlesin selle peale mis just äsja juhtunud oli. Järsku hakkas Bill naerma ja ma vaatasin talle otsa. „Mineperse, see Scott on ikka nii loll,“ ütles ta. Alguses ma ei saanud pihta mida ta ajas, aga siis sain aru, et ta vaatas ju filmi. Ma olin ka need viis minutit pilk telekale kinnitunud olnud, aga ma ei olnud filmi küll vaadanud. „Mhm,“ pobisesin ma, venitasin ühe naeratuse enda näole ja läksin enda tuppa.

Panin jäätise kausi lauale ja tegin läppari kaane lahti. Hull imelik tuju oli. Ma olin Darreni pärast õnnelik, aga see toimus kõik kuidagi nii kiiresti. Ma isegi ei tunne teda korralikult. Kuigi ma ei saa öelda, et ma seda kahetseksin. Lihtsalt, esmamulje on petlik.

Võtsin enda jäätise kausi taaskord kätte ning sõin selle tühjaks. Pärast seda panin selle lauale, võtsin läpaka sülle ja läksin sellega voodisse. Kuigi ma teadsin et nii ei või teha, tegin ma seda ikkagi. Panin mingit head muusikat mängima ja vajutasin ka teleka käima. Telekast tuli High School Musical. Kuigi ma seda vihkasin jätsin selle käima ja tegin oma asjad arvutis ära. Logisin msni sisse ja panin kohe appear offline peale, et keegi minuga ei räägiks. Ei olnud tuju eriti.

Lõpuks tekkisid mul ikkagi süümepiinad enda läpaka pärast. Kartsin et see läheb katki, kui ta piisavalt õhku ei saa, nii et lülitasin ta välja.

Pöörasin ennast kõhuli, võtsin padja kaissu ja vaatasin seda nõmedat filmi. Kuigi ma ei suutnud sellele jälle keskenduda. Isegi kui proovisin, siis olid mõtted hetkega Darreni juures tagasi. Mida ma ütlen talle homme? Mida ma teen? Ma ei saa ju teda eirata niisama? Küsisin endalt ja otsustasin, et ma lähen magama. Ma ei suutnud lihtsalt kauem üleval olla. Mõtted tapsid.

Pesin kähku hambad ja läksin magama. Surusin kõik need mõtted peast välja ja jäin kähku magama.

Hommikul tuli Bill mind üles ajama teatega, et tema pidi teiseks tunniks minema, ja et ma peaks juba koolis ilmselt olema. Tore perekond küll, jääb iga päev hiljaks. Pöörasin teise külje ja vaatasin aknast välja. Vastik vihmane ilm oli. „Kuule, ma jään koju täna,“ ütlesin Billile, mille peale ta naeratas. „Ma ei viitsi ka minna,“ ütles ta ja läks oma tuppa tagasi. Oli kuulda, kuidas ta oma koolikoti toa nurka viskas ja oma voodisse hüppas. Ilmselt läks uuesti magama..
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime24/4/2009, 23:06

Mõnus rahulik vaheosa. :)
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime25/4/2009, 12:54

mul see üks lemmikumaid jutte ja hea ongi kui sa selle lõpuga venitad, siis saan kauem lugeda seda ;d
see jutt on lihtsalt liiga hea.
uuuuuut!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime25/4/2009, 13:24

Meeldib .
Tagasi üles Go down
lllennu
Piraat
lllennu


Female Postituste arv : 16
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime25/4/2009, 17:03

parim .
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime25/4/2009, 19:12

Armas :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime25/4/2009, 19:15

^^;D
Tagasi üles Go down
KillerCandyFuck
Piraat
KillerCandyFuck


Female Postituste arv : 16
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime27/4/2009, 15:58

loetav . Shocked

ei tegelikult väga väga hea on . Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime30/4/2009, 21:38

õõõh, jama osa jälle :) aga loodan et kannatate ära ;d

16.

Tõusin umbes ühetistkümne ajal uuesti üles ja läksin alla. Tegin endale ühe sooja kakao ja istusin köögi laua ääres. Kapist võtsin endale pannkoogi tegemis materjali ja hakkasin neid küpsetama. Kui just pannkoogi tegemist küpsetamiseks saab nimetada.

Panin kaks muna, soola jahu ja piima kaussi ning segasin kokku ühtlaseks plögaks. Pistsin näpu sisse ja maitsesin. Üsna normaalse maitsega oli, mis tähendas seda, et tainas on enamvähem õigesti tehtud. Võtsin sahtlist kulbi ja hakkasin pannkooke praadima.

Just siis kui koogid valmis said kooberdas Bill alla. „Oh, hea lõhn,“ ütles ta kööki tulles. Ta võttis taldrikust ühe pannkoogi ja toppis selle suhu. Ta hakkas järgmist võtma kui ma talle vastu näppe lajatasin. „Oota, ma katan laua ära ja siis saad süüa,“ ütlesin talle vihast õde mängides. Mille peale ta naerdes köögist välja läks.

Panin taldrikud lauale, otsisin moosi kapist välja ja panin pannkoogi taldriku lauale. Varsti tuli Bill ka tagasi ja istus lausa. „Nüüd võin süüa?“ küsis ta mulle nunnu näoga otsa vaadates. Naeratasin talle ja noogutasin.

Kui ma söömise lõpetasin läksin oma tuppa tagasi ja viskasin ennast voodile. Kell oli saamas kaksteist ja mu trenn hakkas alles viie tunni pärast. Käisin kähku arvutis ja vahtisin niisama ringi. Lõpuks mul hakkas nii igav, et ma läksin alla ja kaisutasin oma koera. Ta oli retriiver.

Võtsin ukse kõrvalt rihma ja panin papud jalga. Koer tuli koheselt minu juurde, arusaades, et ma kavatsen temaga jalutama minna.

Panin ta rihma otsa ja kõndisin ukses ja väravas välja. Seal ees jäin seisma ja mõtlesin kuhu minna. Hakkasin ranna poole kõndima.

Jõudsin varsti randa. Lasin Missy lahti ja istusin ise liivale. Päike paistis ja soe tuul oli ka, nii et õnneks mul külm ei olnud. Missy jooksis üksinda mööda randa. Kord vette, kord minu juurde, siis jälle vette ja pärast seda liiva sisse püherdama. Naeratasin teda vaadates ning mõtted kadusid jälle Darreni poole.

Ma tõesti ei tea mida ma teen, kuigi kaotada pole mul ju midagi. Ma võiksin temaga proovida, aga pärast kui ma talle tõesti meeldin ja tema ei olegi nii perfektne kui mulle sobib, siis ta saab ju haiget? Aga ma ei taha et ta haiget saaks, isegi kui ma lubasin endale, et ma ei saa enam ise haiget ja hakkan poistele haiget tegema, siis ega tema pole ju süüdi, et mu eks nii loll oli.

Aga ta ju meeldib mulle? Mida ma põen ja mõtlen nii palju ette. Võib-olla oli ta ise eile segaduses ja või ta lihtsalt mängib minuga. Igastahes, mul ei ole kaotada midagi, ma proovin. Tulgu, mis tuleb. Ta on ju kena..

Muigasin enda ette, tõusin püsti ja kutsusin koera enda juurde. Ta raputas ennast täpselt minu juures, nii et liivatükid mulle suhu lendasid. Panin ta rihma otsa ja hakkasin koju tagasi kõndima.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime30/4/2009, 22:32

Sisuvaene. Very Happy
Darrenit,!!!! Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime30/4/2009, 22:46

olijah sisuvaene Very Happy
järgmine üritab tore olla Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime30/4/2009, 23:04

still love it ,
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
NeverToLate
Narkar
NeverToLate


Female Postituste arv : 46
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime1/5/2009, 15:57

Võiks nüüd rutem tulla sisukam Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime1/5/2009, 19:03

like it .
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime4/5/2009, 13:37

bbrit . kirjutas:
Jah, ma vana loll , jobu , sitakott tegin jlle uue jutu. Karjuge nüüd mu peale Very Happy Aga jah, eelmise jaoks ei olnud ispiratsiooni enam, Vabandust Very Happy


1.

Suur kamp pisikesi poisse ja tüdrukuid istus maas ringis ja kuulas kuidas nende kasvataja neile muinasjuttu loeb. Kellel oli suu pärani lahti, kes nokkis vaipa, kes nina, aga kõik istusid vaikselt ja kuulasid heameelega seda, mida tädi neile loeb.

Umbes viie minuti pärast pani tädi raamatu kinni ja silmitses kõiki poisse ja tüdrukuid. „Ja nad elasid õnnelikult elu lõpuni,“ lausus naine jutu lõpetuseks ja pani raamatu riiulile.

Ja nii jäigi iga poiss ja tüdruk uskuma seda, et armastus on alati õnnelik. Algab hästi, lõppeb hästi ja kestab igavesti.


Aga nii see ei ole, nagu ma aru olen saanud. Miks ültse lasteaiad olemas on, kui nad õpetavad seal selliseid asju, mis ei ole õiged?
Küsisin ma jälle endalt, kui ma aknalaual lasteaeda meenutasin. Paljudel ei ole see aeg üldse meeles. Mul on see aeg väga hästi meeles. Ma mäletan palju selliseid hetki, kus me kõik koos istusime ja kuulasime kuidas meile neid jutte loeti, mis üldse tõsigi ei olnud.

Kuid nüüd on kõik teisiti. Enam ei saa mina haiget, nüüd saavad teised. Ma luban teile, ma ei nuta enam mitte ühegi kuti pärast. Ma saan alustada otsast, ma ei mõtle enam minevikule, ma elan uues kohas, mul tekivad uued sõbrad, uued kutid.

Võtsin oma koti ja hüppasin aknalaualt alla, astusin uksest välja ja seisin auto ette. Mul olid külmavärinad, sest mul oli seljas ainult lühike seelik ja valge pluus. Ma läksin uude kooli, jah tüüpilise pubeka elulugu. Vanas linnas läheb sitasti, kolib uude. Okei, ma tegelikult ise ka ei tea, miks me sealt ära kolisime, aga ma olen sellega igati rahul. See linn tundub poole sõbralikum ja mõnusam, kui see, kus ma elasin.

Lõpuks tuli ema ka suure naeratusega majast välja ja tegi autouksed lahti. Istusin autosse, aga värinad ei lõppenud. Septembris peaks loogiliselt soe olema, aga praegu oli küll kohutavalt külm. Aga nojah, ma olengi selline jobu, kellel on igalpool külm.

Vaatasin ema poole, kellel oli väga hea tuju ja kes ennast raadiost tuleva muusika järgi liigutas. Ma ei hakanudki küsima, miks ta nii õnnelik oli. Vastus oli iseenesest mõistetav, ta oli õnnelik, et lõpuks on kõik korras ja me oleme uues kohas saanud ennast sisse seada.

Lõpuks vaibusid ka värinad, aga kui me kooli ette jõudsime ja ma auto uksest välja astusin hakkasin ma jälle värisema, külmast, mitte hirmust. Mida mul on karta ? Et nad ei võta mind omaks ? Suur asi ka , olen üksi, saan hakkama, ei saa vähemalt haiget.

Otsisin kotist välja paberi, mille oli dire mulle kirja teel saatnud. Seal oli kooli kaart ja klassinumber, kuhu ma oma koti pidin panema enne aktust. Leidsin klassi kiiresti üles ja tegin klassiukse lahti, paljud polnud veel kooli jõudnud. Panin koti suvalise laua peale ja vaatasin inimesi kes klassis olid. Need vähesed silmitsesid mind sõbralikult. „Võisin ma oma koti siia panna?“ küsisin sõbralikult ja panin paberi kotti, kui pea tõstsin, nägin, et üks tüdruk noogutas mulle.

'Tore,' mõtlesin ma ja istusin sinna, kuhu koti panin. Võtsin taskust telefoni ja hakkasin seal mingit haledat mängu mängima.

Mõne aja pärast oli klass rääkivaid poisse ja tüdrukuid täis, kes olid ühtlasi ka mu klassikaaslased. Mulle tuli jälle lasteaed meelde ja ma muigasin oma ette, kui mu kõrvale prantsas üks kutt istuma. Ilmselt on see koht koguaeg tema oma olnud. Ta ei rääkinud minuga, ja ma ei viitsinud ka oma suud lahti teha. Kui tema minuga rääkida ei taha, siis milleks pean mina pingutama?





Sa ei ole ju sitakott lol!
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Triinu:D
Kojamees
Triinu:D


Female Postituste arv : 25
Age : 29
Asukoht : In the little rainy town

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime5/5/2009, 22:29

Ma mingi avastasin alles selle foorumi ( õnneks) mul tekkis lihtsalt haiglane tõmme järjekate poole .
Enivei, olen ka selle juttu fänn ja ootan närviliselt uut osa.
Darren on armas Very Happy
Tagasi üles Go down
Evy
Võlur
Evy


Female Postituste arv : 54
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime9/5/2009, 20:26

Millal uus???? Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime9/5/2009, 23:07

tttahaks õudsalt uut ,
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime19/5/2009, 12:32

nii hea oli eemal olla ja siis korraga nii palju uusi osi lugeda Very Happy:D aga nüüd tahan ma ikkagi kohe uut !!! .
super jutt .
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime22/5/2009, 14:49

paluks uut , aitäh . ;d

võrratu !
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime22/5/2009, 18:20

Millal uut saab? Razz
Tagasi üles Go down
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime14/6/2009, 12:24

UUT !
Tagasi üles Go down
NeverToLate
Narkar
NeverToLate


Female Postituste arv : 46
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime14/6/2009, 20:27

Suht kaua on juba möödas nagu ja tahaks UUT!
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime11/7/2009, 14:03

Jaa, uut tahaks juba. Ruttu. Täna Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime11/7/2009, 18:25

ma niiiniii püüan , fakk , mul oli järgmist osa pool valmis, aga läppar läks katki , meelde tuli
Üks päev , kui paha tuju on , siis kirjutan :) :d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Sponsored content





New school, new people. [20] - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
New school, new people. [20]
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» High school musical

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: