MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 New school, new people. [20]

Go down 
+35
HannaLiisaaa
Karolin
kcissy
LittleStar
black
muskam
Tricia
Karro
TheOne
cth-
tzerrikas
eku:)
MissTrouble
SugarPiece
Triinu:D
padjanägu, [h]
Keiti
KillerCandyFuck
VanniJenny
kurmzu
Murtagh
lllennu
Miley Cyrus
NeverToLate
Evy
Kärolyn
LittleMissy
Liina
teletupsik
EITC.
Helen
nasicc
Krissu
GossipGirl
bbrit .
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime4/4/2009, 14:28

vaatab, äkki suudan kkirjutada ühe uuue osa , aga ma ei luba midagi Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime9/4/2009, 07:01

ma tahan UUUUUT , UUUUT , UUUUUUUUUUUT ! ootan sada aastat juba , ;D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Külaline
Külaline




New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime10/4/2009, 00:56

Palun väga väga väga uut juba! (:
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime12/4/2009, 19:30

b, kuna uut saab ? Very Happy
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime13/4/2009, 07:02

uut tahtma ma ma ma , Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime13/4/2009, 20:22

Ohisver Very Happy teid on päris palju kogunenud Very Happy mm, ma prooooovin kallikesed enda osa valmis saada Very Happy siuke kriis on et ei suuda kunagi üle kolme lause kirjutada Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime13/4/2009, 20:50

kirjuta siis iga tund kolm lauset, saad vähemalt homseks valmis (A)Very Happy
mul endal ka kriis Razz Sad
Tagasi üles Go down
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime15/4/2009, 17:58

majandus kriis mõjutab juba teidki Very Happy

igatahes, ma olen ka nüüd lugeja mees ja soovin uut Very Happy
Tagasi üles Go down
KillerCandyFuck
Piraat
KillerCandyFuck


Female Postituste arv : 16
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime15/4/2009, 18:38

uut osa tahaks (:
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime15/4/2009, 21:18

ttahaks juba uuut osa ...
Tagasi üles Go down
lllennu
Piraat
lllennu


Female Postituste arv : 16
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime17/4/2009, 20:15

MA TAHAN KA UUUUUUUT !!!!
u can do it brit ;d
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime17/4/2009, 21:24

Vabandage, et ma väga suur sitapea olen olnud ja ega see osa pole ka väga kiita Very Happy aga vähemalt suutsin sellegi valmis mõelda.

12.

Istusin tüdrukute garderoobis ja sidusin puutsade paelu kinni. Trennini oli veel paar minutit aega ja teised tüdrukud veetsid seda aega poistest rääkides.

„Õhh, ma ei saa aru, kuidas see Darren saab nii kena olla,“ ütles keegi, keda ma veel ei teadnud. Tõstsin oma pea ja muigasin. „Nii, et see on siis tõsi, mida Jack rääkis,“ pobisesin enda ette, aga see tsikk kuulis seda. „Mis sa ütlesid?“ küsis ta rõõmsalt. „Jack mainis mulle ükspäev , et Darren on see 'Most Wanted,'“ ütlesin püsti tõustes. Panin oma riiete kapi kinni ja võtsin maast palli. „No loogiline ju, vaata kui kena ta on,“ lausus tüdruk. Naeratasin talle ja hakkasin garderoobist väljuma, kui ta mind jälle peatas. „Sa oled see uus?“ küsis ta. Noogutasin. „Kelly, muuseas,“ tutvustasin ennast talle. „Ma olen Hayley,“ lausus ta. Naeratasin ja väljusin garderoobist.

Poiste trenn juba käis ja ma sain vaadata, kuidas Jack ja Darren mööda väljakut ringi jooksid. Liikusin meie väljakule ja lõin paar korda palli väravasse.

„Oh, sa tulidki,“ kuulsin enda lähedal häält. Vaatasin kõrvale ja nägin Meganit. „Jaa, ma ju ütlesin, et ma tulen,“ vastasin talle ja lõin palli ühe tugeva löögiga väravasse.

„Kus sa oled harjunud mängima?“ küsis ta mulle lähemale tulles. „Positsiooni mõtled?“ küsisin, kui pallile järgi hakkasin minema. Megan noogutas, kui tema poole vaatasin. „mm, väravas meeldib kõige rohkem olla, aga ma mujal ka hea,“ ütlesin naerdes. „Okei, ma ei egotse,“ ütlesin, üritades tõsiseks jääda, aga me mõlemad meganiga hakkasime uuesti naerma.

„Supper, meil on nüüd väravavaht,“ ütles Megan, rõhutades p tähte sõnas 'Super'. Naeratasin tagasihoidlikult ja vaatasin poiste väljaku poole. Jack naeratas suu kõrvuni ja tõstis mõlemal käel poidlad üles, mis pidi tähendama ilmselt, et 'Keep going, everything is super !' Ohkasin õnnelikult, võtsin palli maast üles ja hakkasin kõksima. Kõksisin nii kaua, kuni treener tuli.

Kõigepealt jooksime paar ringi palliga ümber väljaku ja tegime korraliku soenduse. Pärast seda tegi treener mulle mingeid harjutusi samal ajal kui teised redelit tegid.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
lllennu
Piraat
lllennu


Female Postituste arv : 16
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime17/4/2009, 21:27

Krt niiii lühike Very Happy aga no tänu minule ikkagi tuli uus osa (hh)
aga kiiremini krt Very Happy sa suudad külll ju Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime17/4/2009, 22:06

ära õienda Very Happy:D:D Varsti saad uue ja pikema, i hope Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime17/4/2009, 22:43

uut Very Happy

klee, kuidas sa hetusi oskad?
muidu ma oskan kaa, aga enam pole ps ega pf Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime17/4/2009, 23:02

Heahea :O
Ruttu uut!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime18/4/2009, 10:32

To VannyJenni: Mul on photoshop, mingi hästi vana versioon, ostetud , emal oli vaja. Ja siis photofiltre , millega ma ei tee enam eriti midagi, neid triipe toppisin peale Very Happy aga headereid seal teha on katastroof, gimpiga tegin ka vahepeal, üsna normaalsed jäid aga photoshopis on kõige parem :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime18/4/2009, 18:31

ma lihtsalt ARMASTAN seda jutttu ! uuuuuuuuuuuuut .
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Külaline
Külaline




New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime19/4/2009, 00:41

( L ) uuuuutttt! :)
btw, Jack on megahot, nagu tulikuum. Very Happy
Tagasi üles Go down
Miley Cyrus
Skisofreenik
Miley Cyrus


Female Postituste arv : 747
Age : 30
Asukoht : Ühes kohas, mida keegi ei tea ega leia :)

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime19/4/2009, 10:15

Mulle meeldib, see jutt ikka veel.
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime19/4/2009, 21:59

Hola, Very Happy mul tuli idee.. ma tahtsin teada palju mul lugejaid on, ehk siis kõik kes kunagi kommenteerinud on, panin siia kirja. Pääris palju tuli. Suuuur suur aitäh teile :) Etsiis kõik , kes lugenud on: GossipGirl , Krissu , nasicc , Helen , teletupsik , Liina , LittleMissy , Kärolyn , Kiku(L) , Evy , NeverToLate , Miley Cyrus , lllennu , Murtagh , kurmzu , VanniJenny , KillerCandyFuck , Keiti , EmoInTheCorner, black , padjanägu , [h] .


Megan
New school, new people. [20] - Page 4 0477422612b93f

13.

Kui trenn läbi sai kõndisin koos Meganiga riietusruumide poole. „Homme ka trenni?“ küsis ta mult, mille peale ma noogutasin. „Tuleks kas või nädalavahetusel, see on nii mõnus,“ ütlesin talle ja tegin riietusruumi ukse lahti. „Uuh,“ ütlesime korraga. Kõik deodorandi hais hakkas ninna. „Järgmine kord, peaks kõik kellel see pihustatav deodorant on, saatma välja laskma seda. See haiseb päris jubedalt,“ ütles Megan, kui ta oma kapi ette istus. Hakkasin selle peale naerma. „Teeme midagi?“ küsis ta. Kehitasin õlgu. „Ma arvan, et Jack ja Darren ootavad mind väljas juba, aga ma võin öelda, et sa tuled ka meiega. Lähme sööma kuskile näiteks? Või kinno?“ arutlesin, kui kaitsmeid ära võtsin. „Ohh tavai, lähme kinno. Mingi uus õudukas tuli just, mu vend käis seda vaatamas, pidi täiega hea olema. Aga see on alla neliteist keelatud,“ seletas Megan kiiresti. „Ma olen viisteist, mul ei teki probleemi,“ vastasin talle. „Oh, väga hea, ma olen ka viisteist, varsti saan kuusteist, oi, siis tuleb pidu!“ ütles ta õnnelikult.

Tegime nii kiiresti kui võimalik oli ja läksime siis välja. Darren ja Jack istusid maja ääres maas oma spordikottide otsas ja ootasid mind. „Tsau, kuulge, lähme kinno. Megan tuleb ka meiega,“ ütlesin poistele ja jäin ootama, mida nad vastavad. Darren vaatas mulle otsa ja naeratas. „Tavai,“ ütles ta ja ajas ennast maja äärest püsti.

„Mida vaatama?“ küsis Jack , kui me olime juba koolist kaugemale jõudnud. „Mingit õudukat, Megani vend ütles, et see pidi hea olema,“ seletasin ja kehitasin oma rasket kotti paremini õla peale.
„Vaadake, et te siis kiljuma ei hakka,“ ütles Darren naerdes ja üritas mind ja Meganit hirmutada, tehes lollakaid nägusid. „Need peaksid sinuarust hirmsad näod olema?“ küsis Megan. „Jah, mine harjuta kodus peegli ees,“ ütlesin hästi 'bossilikult' ja panin käed puusa. Hetke pärast me juba naersime kõik koos.

„Tere, palun neli piletit filmile 'Sa sured',“ palus Darren. Ma naersin ta kõrval, mul oli nii naljakas lihtsalt. Megan naeris ka minu üle. Sellepärast vaatas see piletimüüa mind kahtlaselt ja otsustas meilt dokumenti küsida. „Dokumendid palun,“ lausus ta tähtsalt. Võtsin taskust õpilaspileti ja ID kaardi välja. Andsin ID kaardi, kuna sellel oli normaalsem pilt peal. Naine uuris seda üsna kaua aega ja vaatas siis Jacki õpilaspileti, Darreni ID kaardi ja Megani ID kaardi üle. Siis tagastas need meile ja vaatas ülbe näoga otsa nagu oleks kade, et me oleme kõik ammu juba üle neljateistkümne.

Sammusime trepist üles ja ma läksin Jackiga kommipoodi, samal ajal kui Megan ja Darren endale popcorni ostsid. „Mis kommi me võtame?“ küsisin Jackilt, mille peale too õlgu kehitas. „Ma ei tea ju, aga võtame hästi palju, siis me saame Darrenit nendega loopida,“ ütles ta ja hakkas endale palju erinevaid kummikomme kotti toppima. Naersin ta üle natuke aega ja hakkasin siis ise ka endale kommi kotti laduma.

Maksin nende eest ära ja läksin Darreni ja Megani juurde tagasi, kes siiamaani järjekorras seisid. Trügisin ennast ka sinna vahele ja andsin Meganile raha, et ta mulle ka juua ostaks. „Ma juba kujutan ette, kui paha mul pärast filmi on, me ostsime nii palju kommi Jackiga,“ rääkisin Meganile, kes selle üle muigas. „Üks Sprite ja..“ ta jäi korraks toppama ja vaatas mulle otsa. „Mida sa tahad?“ küsis ta mult. Kehitasin õlgu ja mõtlesin kiiresti mida võtta. „Võta üks Coka,“ laususin talle.

Megan maksis ära ja me jäime Darrenit ootama, kes peale meid ostma jäi. „Mitmes saal meil on?“ küsisin Jackilt, kes mu kõrval käed taskus seisis. Ta võttis taskust natuke kortsu läinud pileti välja ja uuris seda natuke aega. „Mmm, kolmas,“ ütles ta varsti. Natuke peale seda tuli ka Darren oma joogi ja popcorniga. „Hoia,“ ütles Darren ja ulatas oma jooki minu poole. Toppisin kähku kommid pusa taskusse ja võtsin Darreni joogi. „Tänks, ma saan nüüd popcorni süüa,“ ütles ta naerdes ja toppis endale paar popcorni suhu. Vaatasin teda ja muigasin. „Lähme saali?“ küsisin. Kõik noogutasid ja me hakkasime saali poole liikuma.

Kui me saali sisse jõudsime, võttis Darren õnneks enda joogi mu käest ära. „Tänks,“ ütlesin talle ja otsisin oma koha üles. Me istusime alguses nii, et mina istusin Darreni ja Jacki keskel. Megan tundis ennast väga üksikult ja selle pärast vahetasid Jack ja Megan kohad ära.

Mõne minuti pärast hakkas film. Juba esimesed kaadrid olid jubedad. Võtsin oma kommid taskust välja ja hakkasin neid sööma. Pakkusin Darrenile ka, ta võttis paar tükki ja pani need endale suhu. Varsti tuli jälle mingi jube koht ja ma surusin ennast vastu seljatuge ja Darren nagu muuseas pani mulle käe ümber.


Viimati muutis seda bbrit . (21/4/2009, 21:40). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
EITC.
Tindisüda
EITC.


Female Postituste arv : 1073
Age : 30
Asukoht : Tallinn&Võru.

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime20/4/2009, 00:28

MINA LOEN KAAA!
Ma lihtsalt ei viitsi alati kommenteerida XD
Meeldib.
Uut.
Tagasi üles Go down
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime20/4/2009, 10:52

nii nunnu:
Pakkusin Darrenile ka, ta võttis paar tükki ja pani need endale suhu. Varsti tuli jälle mingi jube koht ja ma surusin ennast vastu selja tuge ja Darren nagu muuseas pani mulle käe ümber.


seljatuge kirjutatakse minu teada kokku
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime20/4/2009, 15:41

ETC: Panen su ka kirja ;d

VanniJenny: parandan :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime20/4/2009, 15:47

lihtsalt jumaaaaaaaaaaaaaaaaldan seda jutttttu. (:
uuuuut ruttu , jejejej ;d
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Sponsored content





New school, new people. [20] - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
New school, new people. [20]
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» High school musical

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: