MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 New school, new people. [20]

Go down 
+35
HannaLiisaaa
Karolin
kcissy
LittleStar
black
muskam
Tricia
Karro
TheOne
cth-
tzerrikas
eku:)
MissTrouble
SugarPiece
Triinu:D
padjanägu, [h]
Keiti
KillerCandyFuck
VanniJenny
kurmzu
Murtagh
lllennu
Miley Cyrus
NeverToLate
Evy
Kärolyn
LittleMissy
Liina
teletupsik
EITC.
Helen
nasicc
Krissu
GossipGirl
bbrit .
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime3/12/2009, 20:54

Päris hea xD

Uut siis xD
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime4/12/2009, 23:38

Lugesin ka lõpuks läbi, nooooh.. täitsa suhtkoht okei on. Jack ja Robi näevad nati imelikud välja minumeelest.. Very Happy agaaa, Darren on numps. Very Happy
aga jutu kohta, nojah, nagu ikka Very Happy edasi.
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime5/12/2009, 00:03

black: Jack mulle ka ei meeldi .. Very Happy ja muidu, tore et meeldib :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime14/12/2009, 22:28

Uut osa on oodata kunagi*Puppyface*?
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime15/12/2009, 20:24

ikka, kui aega on :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime15/12/2009, 22:01

britttt, palun uut osa juba ! Super jutt on ju ! :)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime16/12/2009, 00:01

Oleks juba aeg nagu, jah.. Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime18/12/2009, 21:06

Tahaks jah juba uut osa:D
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime22/12/2009, 22:04

uuuus osa tibukesed:)


Istusin siidripurk käes ühel diivanil, pilk suunatud telekale, kust jalgpall tuli. Ronaldo oli just ühe värava löönud, mille peale tema pooldajad läksid kööki uut viinaringi tegema ja need kes vastasmeeskonda pooldasid, vajusid lihtsalt masendunult diivanile tagasi ja lootsid, et keegi nende lemmikutest värava lööb. "Lootusetu," ütles Daniel, kes samal ajal endale käega vastu otsaesist lõi.

Võtsin ühe lonksu ja panin purgi enda laua ette maha. See oli lihtsalt masendav kui igav mul oli. Darren loomulikult polnud kohale ilmunud, või noh ma ei olnud teda näinud küll. Megan sebis poistega köögis, Robi tegi oma nalju igal pool ja Jack sebis oma naisega kuskil.

"Kuule, ära noruta," tuli Robi, et mul tuju paremaks teha. Naeratasin talle tüdinult ja näitasin teleka poole. "Jalgpall käib, ma ei saa seda ju vaatamata jätta," leidsin vabanduse. "Täna on reede õhtu ja ma ei luba sul seda vaadata, seda enam, et ma tean et sul on muidki põhjuseid, miks sa nii halvas tujus oled," lohutas poiss mind ja surus ennast minu ja Danieli vahele istuma. Daniel saatis talle ühe pahase pilgu, kuid peatselt olid tema kaks silma jälle ekraanile naelutatud ja ma sain Robiga rahulikult edasi rääkida.

"Mul ei ole halb tuju, ma olen lihtsalt..." jätsin pisikese pausi sisse, kuid robi vaatas mind küsivalt. "Noh, pettunud," lõpetasin lause. Robi pani mulle käe ümber ja kallistas mind kuidagi poolikult. Tundsin alko haisu ja muigasin. "Tead, kui sa meeste pärast pahas tujus kavatsed olla, siis sa oledki pool enda elu sitas tujus, sest me ei tee kunagi midagi õigesti. Me ei tea, mis naistele meeldib ja me oleme lollid," ütles ta. Ma lihtsalt ei suutnud enam halvas tujus olla. See kutt teadis, mis tuleb teha, et naised õnnelikud oleks. "Aitäh sulle, see tõstis mu tuju ikka kõvasti," tänasin teda ja ta eemaldus minust. "Sinujaoks alati olemas," lausus ta ja ulatas mulle siidri. "Noh, joo nüüd, hakkab parem," ütles ta ja tõusis siis üldse püsti. Muigasin ja panin siidri lauale tagasi, kui Robi kööki oli naasnud. Mul lihtsalt ei olnud tuju ennast täis juua, mul oli niigi hea. Ka ilma alkota.

Jalgpall oli läbi saanud ja Darren oli ka kohale jõudnud, vabandades, et ta vaatas kodus jalgpalli. Istusin köögis laua taga toolil, üks jalg lõua all ja vaatasin kuidas teised pudelit mängisid. Darren oli tulles mulle ainult kiirelt 'tsau' öelnud ja hakkas siis teistega koos pudelit mängima.

Jälgisin neid tüdinenud pilguga, kui tundsin ühel hetkel, et mul käib pea kergelt ringi. Mul oli siiamaani see sama siidripurk käes, lihtsalt toas oli palav. Ma tõusin püsti ja kõndsin aeglaselt üles korrusele. Purgi jätsin Roxi tuppa laua peale ja peale seda tegin rõdu ukse lahti.

Õues oli väga külmaks läinud, kell oli kindlasti üle kaheteistkümne ja tänavad olid vaiksed. Isegi paari tähte taevas oli näha, ülejäänud oli kaetud pilvedega.

Toetasin ennast vastu äärt ja tegin pusa varukad märjaks. "Fakk," pobisesin kui neid teise käega pühkisin. Loobusin sellest ja panin käed vana koha peale tagasi. Niikuinii oli see juba ära kuivanud.

Seisin seal ja ei mõelnudki nagu millestki.. Lihtsalt seisin ja vaatasin alla tänavale, kuni ma värisema hakkasin ja tuppa tagasi läksin.

Hakkasin just enda purki võtma, kui Darren mu seljataha ilmus. "Mis teed siin üksinda?" küsis ta. Ma võpatasin ja mu süda hakkas kolm korda kiiremini lööma kui peaks..
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime23/12/2009, 11:02

jaaa uut nüüd palun! Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime25/12/2009, 22:03

Super! Aga tahaks jälle uut osa:D
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime28/12/2009, 10:45

Just lõpetasin lugemise. Väääga hea Very Happy

UUUUUT!
Tagasi üles Go down
Karolin
Põ(h)jatark
Karolin


Female Postituste arv : 974
Age : 27
Asukoht : Mõtetes

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime3/1/2010, 20:37

Ma lugesin seda siis ka kunagi ammu ja nüüd lõpuni.
Algus-oli minu mäletamist mööda-väga hea, lugesin seda väga pikalt, aga siis hakkas minu jaoks natuke liiga teismeliste mölutamise poole (ma ei ole kindel kas see on just õige väljend minu mitte mittemeeldimise põhjuse väljendamiseks...vähemalt kusagil lähedal) minema ja ma ei lugenud seda enam.
Lõpupoole on jälle paremaks läinud...kuigi vist mitte nii heaks kui alguses.
Aga selles on süüdi ainult minu maitse, niiet lase ikka samas vaimus edasi!New school, new people. [20] - Page 8 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime3/1/2010, 23:04

Uut...Uut. Uut! UUT!
I like it, i really do=)!
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime5/1/2010, 22:30

UUUT !
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime9/1/2010, 20:45

To Karolin: Ega see ongi üks teismeliste mölutamine. Tahan lihtsalt ära lõpetada, mul neid poolikuid jutte liiga palju :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime23/1/2010, 14:49

Pikemaid kommentaare ? :) Loodan, et meeldib.


20.

Vaatasin talle pahaselt otsa, kuid tegelikult oleksin tahtnud talle kaela hüpata ja tugevasti kallistada. "Jõudsid ka kohale," ütlesin ja läksin temast mööda talle tugevasti pihta minnes. Võtsin laualt purgi ja hakkasin alla minema. "Oota nüüd!" hüüatas ta ja oli paari kiire sammuga minu juures ning haaras mul käest. "Miks sa nii pahas tujus oled?" küsis ta ja tiris mu tuppa tagasi. "Mina olen pahas tujus?" küsisin. "Kes see oli kes täna minust tuhinaga möödus, et isegi tsau ei öelnud?" purskas must uus küsimus vihaselt välja. "Vabandust, ma lihtsalt ei olnud kindel.." alustas ta, kuid ma suutsin juba vahele segada. "Kindel? Milles? Et ma sulle meeldin?" küsisin taaskord uue küsimuse. Tuju muutus ka iga küsimuse ja iga saadud vastusega ainult halvemaks. "Ei, ma ei tahtnud teha haiget järgmisele türdukule. Ma olen käinud nii paljudega, mind on maha jäetud ja ma olen maha jätnud. Mulle lihtsalt tundus, et sa oled inimene, kellele ma ei taha enam haiget teha, sellega, et suhtlen sinuga ja jätan lampi mõne järgmise pärast maha," seletas ta, samalajal mind käest õrnalt tõmmates. Me istusime toas oleva voodi peale ja ta vaatas mulle otsa.

"Aga sa juba tegid," ütlesin ja vaatasin maha, samalajal näppides teki äärt. Darren pani oma käe minu oma peale ja silitas seda õrnalt. "Anna andeks," vabandas ta ja vaatas oma armsate suurte silmadega mulle otsa. Naeratasin ja kallistasin teda. Ma olin õnnelik, et kõik korras oli ja üritasin sellele mitte mõelda, et ilmselgelt ei kesta meie suhe kauem, kui paar kuud ning põhiline asi, mis mulle meelde tuli, oli see mis ma enne siia kolimist mõtlesin. 'Et ma viskan poisid mõneks ajaks peast'. Muigasin endamisi, kui tema kaisus olin.


*

"Nonii tüdrukud, nädala lõpus ongi meie esimene suurmäng poistel. Ma loodan, et te kõik lähete vaatama ikka?" küsis meie treener, kui meie naiskond esmaspäeval trenni oli jõudnud. Istusime kõik väljakul maas, pall lähedal ja näppisime seda, kui treener rääkis. Vaatasin korraks poiste väljaku poole. Darren lehvitas mulle, lehvitasin vastu ning pöörasin pea naeratades jälle treeneri poole tagasi. "Ja nüüd trenni!" ütles naine õnnelikult käsi plaksutades, et me kiiremini teeksime.

Joostes mõtlesin oma nädalavahetuse peale, kui mõnus see oli olnud ja kuidas ma koolis käin ainult selle pärast, et peale kooli on kohe trenn. Ja mul oli parim pinginaaber igas tunnis ja parimad sõbrad üldse terves selles koolis. Muigasin, kui enda klassiõdede peale mõtlesin. Nad olid ikka retsilt kadedad. Mitte keegi ei saanud Jackiga rohkem koos olla kui mina. Isegi Robi oli vähem.

Tegelikult oli üks mu klassiõde täna mind hõõruma tulnud. Rääkis midagi jalgpallist ja poistest ja sellest, et me võiks kunagi kinno koos minna. Jamh, lubasin talle, et mõtlen selle peale. Tegelikult mul oli kahju, et ma ühegi oma klassiõega ei suhelnud, aga mul ei olnud nendega millestki rääkida. Suurema osa ajast olin ma Jacki, Megani ja Darreniga kuskil koolipeal või kooli ees muruplatsil.

*

Neljapäeva suur vahetund oli kätte jõudnud ja me istusime jälle kooli ees muruplatsil. See oli tegelikult ainuke vahetund, millal meid koolist välja lasti ja seda kasutasid väga paljud ära, sest koolitoit ei olnud just kõige parem.

Seekord olime me viiekesi. Üks Darreni klassivend, kes oli ka jalgpallur, oli meiega liitunud ja istus jalgpalli peal. Megan sõi oma pirukat ja naeris vahetpidamata mõne Tyleri nalja üle. Mul oli ajaloo õpik ees ja kordasin tööks, nii palju kui see võimalik oli. Sest need naljad ja jutud, mis mu ümber kõlasid olid ikka kõvasti põnevamad, kui Elizabeth I.

"Kellega teil homme mäng on?" küsisin pead ajaloo õpikult tõstes. Ma olin ühte lõiku juba viis korda lugenud, kui aru ma sellest ikkagi ei saanud. "Meil turniir, viis mängu kahe päeva peale," seletas Tyler. "Läheb põnevaks," ütlesin ma ja võtsin Megani käest piruka, et sellest ampsu võtta. Tüdruk vaatas mind alguses vihaselt, kuid hakkas siis naerma. "Endal ei ole raha, et süüa osta?" küsis ta norivalt. "Ei, sest mul oled ju sina, kes mulle süüa ostab," vastasin ja panin ajalooõpiku kotti ära.

"Jajah," pobises ta ja võttis kotist uue piruka. Naeratasin talle ja tõusin püsti. "Lähme, ajalugu hakkab," laususin Jacki poole vaadates. Poiss tõusis püsti ja puhastas ennast murutükkidest, mida Megan enne loopinud oli. "Kuidas sul siis Kerliga läheb?" küsisin, kui me kõndima hakkasime. Megan, Tyler ja Darren kõndisid meist natuke eemal selja taga.

"Ma ei tea, ta on viimasel ajal kuidagi pahur ja õiendab ja solvub, kui ma temaga välja ei saa minna," ütles Jack. Tundsin ta häälest kurbust ning noogutasin kaastundlikult. "Naised on jah sellised, ehk läheb üle," lootsin ning just sellel hetkel, kui me uksest sisse astusime, tuli meile Kerli vastu. "Kus hundist räägid," pobisesin ja Jack turtsatas naerma. Ta kallistas tüdrukut ning ma jäin neist taha, et Megan ära oodata. Darrenil ja Tyleril pidi kehaline hakkama, nii et nad olid riietusruumide poole läinud.

"Üü," ütles Megan Jacki ja Kerlit vaadates. Muigasin ning vaatasin Meganile otsa. "Ma siin vaatan, et sinu ja Tyleri vahel tuleb varsti 'üü'. Megan pööras pea ära ja naeris. "No, aga ta ju on armas," lausus ta, enne kui ta trepiastmel koperdas ja pikali käis.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime23/1/2010, 15:43

Laheee Very Happy

Aga kohati oli tegevus nii kiire, minu arust vähemalt

Igatahes uuut! Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime23/1/2010, 17:18

jah, siin osas läks jah, sest mul ei olnud enam tahtmist kirjutada kuidas tsikk läheb koju jatelekat vaatab.

Tuleb varsti ehk :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime30/1/2010, 13:05

hea osa oli:) Ja minu arust on lahe, kui jutud suht kiiresti lähevad, vahepeal:D siis toimub rohkem asju korraga Very Happy

Ja kuna uut saab? Razz
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime31/1/2010, 15:25

UUUUT! Lihtsalt super lahe ja ja ja ja......Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime5/2/2010, 16:17

[b]Et Miks sa ei võik juba uut osa lisada? Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime5/2/2010, 19:21

eks ma kirjutan varsti ;D
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime5/2/2010, 19:43

Armas, kuid segaseks hakkab jääma, sest ma ei ole eelnevate osadega enam nii kursis Very Happy Ei viitsi lugeda kah hetkel, hiljem ehk.
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime20/4/2010, 23:29

Kaugel kirjutamine on xd?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





New school, new people. [20] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
New school, new people. [20]
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» High school musical

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: