MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 New school, new people. [20]

Go down 
+35
HannaLiisaaa
Karolin
kcissy
LittleStar
black
muskam
Tricia
Karro
TheOne
cth-
tzerrikas
eku:)
MissTrouble
SugarPiece
Triinu:D
padjanägu, [h]
Keiti
KillerCandyFuck
VanniJenny
kurmzu
Murtagh
lllennu
Miley Cyrus
NeverToLate
Evy
Kärolyn
LittleMissy
Liina
teletupsik
EITC.
Helen
nasicc
Krissu
GossipGirl
bbrit .
39 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime12/7/2009, 17:28

Mina loen ka :)
Täna tegin kasutaja , muidu lugesin ilma kasutajata .
Supper jutt on . Robert on nunnu . Darren ka :) .
Kelly veeel ilusamm ^^ .
Okeiokei , Megahea jutt , armastan ( L )
Tagasi üles Go down
LittleMissy
Juubilar
LittleMissy


Female Postituste arv : 171
Age : 28
Asukoht : aga mis see sinu asi on ? :)

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime12/7/2009, 18:05

tahaks niiiiiiiii väga uuuut . :)
Tagasi üles Go down
SugarPiece
Kuri põhjapõder(???)
SugarPiece


Female Postituste arv : 193
Age : 27

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime12/7/2009, 18:56

Minakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Razz
Tagasi üles Go down
MissTrouble
Kojamees
MissTrouble


Female Postituste arv : 25
Age : 28

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime12/7/2009, 20:27

Ma tahan ka uut! see jutt on juba suht unarusse jäetud vist... ;d

kas see jutt oli muidi reidis ka üleval v? sest ma mäletan, et ma kunagi lugesin sealt sellist juttu (mingi esimesed 5 osa)

agajah, hästihea jutt, ootan juba uut osa! Wink
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime14/7/2009, 16:27

jaa, britt kirjuta nüüd edasi, isegi mina kirjutasin Razz
Tagasi üles Go down
VanniJenny
Võlur
VanniJenny


Female Postituste arv : 71
Age : 25

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime14/7/2009, 23:36

Kirjuta edasi
plz
Tagasi üles Go down
eku:)
Kojamees
eku:)


Female Postituste arv : 25
Age : 27
Asukoht : Tartu :P

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime16/7/2009, 02:16

supeeer (Y)
Tagasi üles Go down
http://www.mulpolekodulehte.ee:/
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime31/7/2009, 13:25

Ee... Uut?
Palun?
Tagasi üles Go down
tzerrikas
Narkar
tzerrikas


Female Postituste arv : 40
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime5/8/2009, 18:15

uut Very Happy

Hullult meeldib :)
Tagasi üles Go down
lllennu
Piraat
lllennu


Female Postituste arv : 16
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime19/8/2009, 03:09

BRITTTTTTTTTTTT UUUUT JA KÄHKUU Very Happy:D:D:D:D: PALUN Very Happy:D:D SA TEAD KUI KANNATAMATU MA OLEN JA NÜÜD OLEN PIDANUD NII PALJU OOTAMA ? Very Happy KÕIK ENAM MA EI SUUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime12/9/2009, 01:05

Thanks to leaanika, kes mind nii palju lunis. ma ei usu , et keegi seda veel loeb, aga tema lubas et tema loeb. Nii et tänks :) Kirjutamistuju tuli ka tagasi :) Loodan, et meeldib.



New school, new people osa misiganes. (17)

Kui ma koju jõudsin, jätsin koera õue ning riputasin ta rihma ukse kõrval olevasse nagisse. Vaatasin kella ja avastasin, et varsti võin ma juba minema hakata. Võtsin köögi kapilt enda telefoni ja nägin, et Jack oli mulle helistanud. Muidugi, ma olin ju nii paljudes tundides tema pinginaaber. Või nohh põhimõtteliselt kõikides välja arvatud need keeletunnid, kus me kahjuks erinevates rühmades olime. Venekeeles olime õnneks samasse rühma saanud, kuid saksa ja inglise keeles istusin ma üksi, sest ma ei saanud või ei tahtnud oma klassiõdedega läbi saada.

Vajutasin telefonil klahvi ’helista’ ning panin telefoni kõrva äärde. Paar korda see kutsus ning siis oli kuulda kolmne kiiret tuut, tuut, tuut’ i. Järelikult oli tal tund.

Läksin üles, käisin pesemas, tegin patsi ning panin trenni asjad kokku. Seejärel jooksin jälle alla ja sõin mingi pooliku pitsa ära, mis oli Billi lõunasöögist järgi jäänud.

Istusin just laua taga ja hammustasin suure tüki pitsat, kui mu telefon helises. Tegin kähku käed puhtaks ja võtsin telefoni vastu. Mu suu oli täis nii, et ma pomisesin kuidagi „Hallo!“

„Kus sa oled?“ küsis Jack. Närisin kiiremini ning hetke pärast oli pitsa mul juba kurgus. Jõin kähku vett peale, köhisin paar korda ning hakkasin naerma. „Sorri! Muidu, ma olen kodus, söön pitsat. Varsti hakkan trenni tulema,“ seletasin talle. „Miks sa koolis ei ole? Ma pean üksinda istuma,“ tegi ta solvunud häält. „Niisama, magasin sisse, jälle,“ ütlesin turtsatades. Hammustasin uue ampsu pitsat. „Ära söö, kui sa räägid minuga telefonis, ma ei saa siis midagi aru mida sa räägid,“ mölises Jack minuga sõbralikult. „Ära ole nii kuri, trennis näeme,“ ütlesin Jackile ja lõpetasin kõne.

Panin nõud kraanikaussi ja võtsin palli, läksin õue ja hakkasin seda lampi vastu aeda taguma. Missy hakkas seda taga ajama, nii et lõpuks, ei saanudki ma korralikult taguda ja mu pallil olid ka hambaäljed peal.

Suundusin tuppa tagasi ja võtsin trennikoti, panin palli sinna sisse ja hakkasin trenni minema.


Umbes kahekümne minuti pärast olin koolis ja läksin garderoobi, kus Megan juba sees istus ja enda kodutöid tegi. „Täna on reede, miks sa õpid?“ küsisin temalt, mille peale ta võpatas, ta polnud kuulnud, et ma tulin. „Ma ei viitsi pühapäeval õppida,“ ütles Megan naerdes ja tõusis püsti, et mind kallistada. „Noh, mis tegite siis eile veel?“ küsis ta just siis kui me trennikaaslane uksest sisse astus. Brenda oli vist nimi. „Pärast räägin,“ ütlesin talle ja hakkasin riideid vahetama. Megan tervitas Brendat väga elavalt ning nad hakkasid kiiresti millesti rääkima, ma ei suutnud keskenduda, millest täpselt jutt käib, sest korraks rääkisid nad keemia valemitest ja järgmine hetk oli neil juba jalgpall teemas.

Riided vahetatud, viskasin kõik asjad kappi ja panin kapi lukku. Läksin garderoobist välja, et õues Meganit oodata. Jack ja Darren ja Robi seisid täpselt õues suure ukse ees.

„Robi, mis sa siin teed?“ küsisin temalt, teda kallistades. Jacki kallistasin ka ja siis vaatasin Darrenile otsa naeratades. Tundus, et tal oli väga halb tuju, sest vastu mulle ta ei naeratanud. Kallistama ka ei tulnud.

Üritasin sellest mitte välja teha ja vaatasin Robile otsa. „Mul on maja vaba täna, rääkisin Jackiga sellest, et kas korraldada midagi või mitte,“ seletas ta. „Muidugi korralda,“ olin poolt ning nägin, et Megan tuli. „Tavaiks, mul trenn algab, pärast räägime.

„Noh, räägi mulle, mis eile toimus, et sellest ei saanud Brenda ees rääkida?“ küsis Megan kaval muie näos. „Noh, kõigepealt läksime Darreniga ühe bussi peale, siis ta tuli mu peatuses maha..“ rääkisin, kui Megan mind katkestas. „Issand kui nunnu,“ lausus ta õhinal. Naeratasin talle vastu ja jätkasin: „Siis ta saatis mind koju, ja kodu ukse ees, me suudlesime. Aga, täna ei teinud ta minust absull välja. Mingi mul oli enne täiega hea tuju, nüüd ta lihtsalt ignob mind,“ seletasin kiiresti, et Megan jälle vahele segada ei saaks.

„Õhh, ma olin just õnnejunnis, et teil eile nii hästi läks,“ ütles Megan pettunult. „Ma ka,“ ütlesin ausalt ning panin palli maha, võtsin hoogu ja lõin selle tugevasti väravasse. Ees oli raske trenn, mida ma kavatsesin täiega kaasa teha, et oma viha palli peal välja elada. Pall õnneks haiget ei saa, kuid see kes sellega pihta saab, võib küll kõvasti haiget saada.


Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
lllennu
Piraat
lllennu


Female Postituste arv : 16
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime12/9/2009, 22:13

niiiniiii hea ja kui mina loen, siis loevad teised ka Wink
igatahes, hea ja ma ootan uut JA MA LOODAN, ET MA EI PEA ENAM NII KAUA OOTAMA KUI EELMINE KORD :)
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime12/9/2009, 22:58

arr, läheb põnevaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime17/9/2009, 16:22

Uut (A)
I like it Very Happy

Ja uus peab ruttu-ruttu tulema Very Happy
Tagasi üles Go down
GossipGirl
Hüsteeriline naerja
GossipGirl


Female Postituste arv : 929
Age : 32

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime17/9/2009, 19:35

me like it too Very Happy

uut kiiremini paluks flower
Tagasi üles Go down
cth-
Teise astme kurjuse abiline
cth-


Female Postituste arv : 6
Age : 27
Asukoht : Viljandi ^^

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime29/9/2009, 17:22

Tohutult hea , meeldib - üks lemmikutest . :)

Uut tahaks ka ^^
Tagasi üles Go down
TheOne
Naerupall
TheOne


Female Postituste arv : 11
Age : 27
Asukoht : Tallinn

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime29/9/2009, 19:43

Uuuuuuuut, uut uut ja ruttu , parim! Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime29/10/2009, 18:48

Uut osa ja kiiresti, sest jumalst hea New school, new people. [20] - Page 7 Icon_biggrin jumala sõltuvuses sellest New school, new people. [20] - Page 7 Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime7/11/2009, 23:16

kui veab siis homme, sest mul tegelt ammu paljud osad edasi kirjutatud, aga mitte arvutisse, ja selletõttu ma ei viitsinud, nüüd mul enamvähem üks osa ära kirjutatud :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Krissu
Maailmapäästja
Krissu


Female Postituste arv : 792
Age : 30
Asukoht : Tallinn

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime10/11/2009, 21:14

Uut Very Happy
Tagasi üles Go down
tzerrikas
Narkar
tzerrikas


Female Postituste arv : 40
Age : 30

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime19/11/2009, 22:15

heaa edasii :)
ootan uut Very Happy
Tagasi üles Go down
Tricia
Sinu vanema venna kuri pruut
Tricia


Female Postituste arv : 398
Age : 27
Asukoht : tallinnas ikka

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime22/11/2009, 19:19

Brituu, uut osa palun. (:
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime29/11/2009, 16:45

nii kakajunnid, taas üks mõtetu osa juures. Loodan et meeldib :)))) Very Happy:D rendeer Positiivne on see, et ma tean mida ma tehan tahan , aga see on kahjuks teooorias alles. phh, ma ei oska kirjutada, vabandan :)D

18.
Kui trenn läbi sai, kõndisin palli edasi lüües aeglaselt riietusruumide poole. Hakkasin just välisuksest sisse minema, kui peaaegu uksega vastu nägu sain ja Darren majast välja tormas. Meie pilgud kohtusid korraks, kuid ta ei öelnud midagi ja kõndis kiirel sammul minema. Seisin seal ja vahtisin talle järgi, kuni Megan tuli ja mind sisse lükkas. „Mehed on munnid,“ ütles ta, et mind rahustada. Naeratasin ja astusin riietusruumi.
Istusin pingil ja kuulasin kuidas teised tänaõhtusest peost rääkisid. Ma ei viitsinud ennast liigutada ja istusin ikka veel trenniriietes, kui Megan oli juba riides. „Noh, hakka liigutama, me peame veel Rox’ile kingi ostma,“ ütles Megan ja tagus mind jalaga. „Ah?“ küsisin talle suurte silmadega otsa vaadates ja pöörasin ennast seejärel kappi, et sealt rätik võtta. „Palun tee kiiresti!“ karjus Megan mulle veel järgi, kui olin pesuruumi ukse kinni pannud.
Loomulikult oli kõik soe vesi jälle otsas, sest pooltele meie trennist meeldib lihtsalt peale trenni du¹¹i all liguneda. Tänu sellele sain kiiresti pesus käidud ja läksin riideid vahetama.
„Lõpuks..“ ohkas Meg, kui riietusruumi uksest välja saime. Naeratasin süüdaslikult ja otsisin pilguga Jacki, kellel pidi ka trenn läbi olema, sest Darren jooksis juba pool tundi tagasi mulle uksepeal vastu. „Ma ei usu, et ta viitsis meid oodata,“ pakkus Meg ja me kõndisime kiirel sammul poe poole, kust Roxanne’le sünnakink osta.
„Ma tahaks tegelikult kodust läbi käia enne veel kui me sinna lähme,“ ütlesin Meganile otsa vaadates ja oleksin vastu posti kõndinud, kui Meg poleks mind ära tirinud. „Sa oled täna kuidagi väga rajalt maas,“ ütles ta, ega vastanud mu küsimusele. „No shit,et olen,“ ütlesin talle. „Kuule, unusta see kutt ära nüüd,“ käskis Megan ja me jäime bussipeatusesse seisma. „Okei, fain. Üritan,“ ütlesin, et Meganit rahustada ja võtsin taskust oma telefoni välja. „Ma kutsun Billi järgi, sest ma ei viitsi väga vara sinna minna ja mida ma ikka passin seal poes, sa saad selle pudeli ise ka ära ostetud ju..“ ütlesin, lootes, et Meg pahaseks ei saa. „Eks ma saan hakkama,“ ütles ta ja kallistas mind, sest buss oli kohale jõudnud.
Helistasin Billile ja rääkisin oma jutud ära. Peale seda istusin tüdinenult pingile ja hakkasin kotist mp3’e otsima. Lõpuks selle üles leidnud, hakkasin juhtmeid arutama ja see ajas mind nii närvi, et mp3 lendas kotti tagasi ja kott bussika põrandale maha.
Bill jõudis umbes 20 minutit peale kõnet kohale, panin kiiresti kiivri pähe ja istusin Billi taha. Olime kümne minutiga kodus ja ma lihtsalt vajusin enda voodisse ja jäin magama.
Maavärin.. ei, mind raputatakse.. ei mu kints väriseb, uuh, see ei olegi maavärin.. käisid mõtted mu peast läbi, kui ma silmad lahti tegin. Esimene asi mida ma nägin oli Jack ja kui ma padja alt telefoni võtsin vilkus seal suurelt MEGAN. Võtsin vastu ja esimene asi mida ma kuulsin oli küsimus „Kus sa oled!?“ Vaatasin suurte silmadega ringi ja küsisin Jackilt kella. „Kaheksa,“ vastas ta. „Normaalne,“ vastasin Jackile ja Meganile ütlesin, et ma kohe jõuan sinna ja panin kiirelt ära, et ta ei küsiks rohkem midagi.
„Mida sina siin teed?“ küsisin Jackile otsa vaadates. „Ma hakkasin muretsema,“ lausus ta.
Tõusin voodist püsti ja vaatasin ennast peeglist. Juuksed olid nii sassis kui vähegi võimalik ja padjanägu oli ees. „Sa näed lahe välja,“ mõnitas Jack, mille peale ma ta toast välja lükkasin. „Ma tahaks riided ära vahetada ja siis lähme,“ ütlesin talle kui olin ukse tema ees kinni pannud.
Ma tõesti ei viitsinud midagi erilist selga panna. Teksad ja pusa, nii on kõige mugavam. Tegin juuksed korraks lahti ja panin siis uuesti kinni, sest juustesse oli patsijälg sisse jäänud ja sirgendamisega tegelema ei viitsinud hakata.
Tegin ukse lahti ja nägin kuidas Bill ja Jack juttu rääkisid. „Lähme?“ küsisin ja Jack tuli minu järel trepist alla. „Kus minek?“ küsis emps kui slippe jalga panin. „Sõbranna juurde, ära väga pahane ole eks, kui ma ööseks koju ei jõua?“ ütlesin emale kutsikasilmi tehes. „Jaja, mine nüüd,“ lausus ta naerdes ja me kõndisime Jackiga uksest välja.
„Sul on nii lahe ema,“ ütles Jack. „Mismõttes?“ küsisin naerdes. „Oleks mu ema ka nii rõõmus ja lubaks mind igalepoole,“ ütles Jack ja me pöörasime pimedasse kõrvaltänavasse samalajal mõlemad sammu kiirendades.
„Kas Darren on ka seal?“ küsisin vaadates ühe vana lagunenud maja katkisi aknaid. Lootsin, et Jack ei teadnud veel sellest, mis eile õhtul juhtus. „Ah ära põe, Darrenil lihtsalt pole olnud ühtegi suhet, mis kestaks rohkem kui kaks nädalat ja nüüd ta põeb sellepärast , et ta ei taha sulle haiget teha,“ seletas Jack. Hmm.. järelikult ta teab sellest, mõtlesin ja muigasin enda ette. „Ta oleks mulle äärepealt uksega vastu nägu pannud täna, ma ei usu et tal mu vastu eriti suured tunded on,“ ütlesin pahuralt. „Kuule ära põe, ta on seal ja õhtulõpuks leiad sa ennast juba tema kaisust, nii et kõik on korras,“ seletas Jack üritades mu tuju parandada.

NEW STORY, KLIKI JA LOE!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
muskam
Naerupall
muskam


Female Postituste arv : 10
Age : 29

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime1/12/2009, 22:37

uuuuuuuuuutttt !!!!!!!! :):):)
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime3/12/2009, 20:38

ah midaaa, nii hea.
uut kibekähku, ja ofc loen ka su uue jutu kohe läbi. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
Sponsored content





New school, new people. [20] - Page 7 Empty
PostitaminePealkiri: Re: New school, new people. [20]   New school, new people. [20] - Page 7 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
New school, new people. [20]
Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» High school musical

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Bbrit .'u looming-
Hüppa: