MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Once In A Lifetime [15. osa]

Go down 
+20
FleurDeLis
Asssu
shine
saleiti
Griffu.
PINK
Dreams
kurmzu
Tennu
-mariliis
FlyWithMe
black
LittleMissy
Karro
bbrit .
LittleStar
padjanägu, [h]
Murtagh
Keiti
kcissy
24 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime5/11/2010, 21:00

vaheaeg ammu läbi ju -.- :)
Tagasi üles Go down
saleiti
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 29

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime16/11/2010, 16:32

Hei hei, ma lugesin eile kõik läbi, väga meeldis! Igatahes siis täna tulin uuesti sisse ja vaatasin , et millal need viimased postitused siis üldse tehtud on.... eriti ammu... Hm mai tea, kas sa ei kirjuta seda siis enam edasi ? kuigi viimati nagu lubasid vms... Ma usun , et see on liiga hea jutt, et pooleli jätta....
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime16/11/2010, 17:58

jajajaja, PALUUUUN UUUUUT, ma olen siin andunud fänn Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
black
Sugar
black


Female Postituste arv : 1492
Age : 28
Asukoht : Tallinn.

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime21/11/2010, 00:31

uut ka tuleb?
Tagasi üles Go down
saleiti
Teise astme kurjuse abiline



Female Postituste arv : 9
Age : 29

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime21/11/2010, 01:30

Jah , see on minu küsimus ka ? kuidagi eriti venidnud ja veninud.. sellesmõttes , et kui ei tule uut, siis võiks kasvõi mainida, et ei tule vms...
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime21/11/2010, 10:42

selle kuu jooksul kindlasti ei tule, sest ma taon oma pead vastu läpakat nano pärast ning millegi muuga tegeleda ei taha praegu. aga ma tahaks seda edasi kirjutada, sest mulle meenus üks päev, kui väga ma seda juttu armastasin kunagi Very Happy aga selle pärast peaks ma kõigepealt võtma aja, et see jutt uuesti läbi ka lugeda, et detaile meelde tuletada Very Happy seega ma üritan (kuigi ei suuda enam oma pead anda) detsembris sellega tegeleda.


aga ma pean mainima, et ma olen tõesti meelitatud, et te juba alla pole andnud Wink Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime21/11/2010, 11:48

Oehh, eks tuleb siis oodata, muud üle ei jää. Nii suurepärast juttu pooleli ka jätta ei tahaks Wink
Tagasi üles Go down
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime1/12/2010, 19:51

MA ANUN , SIND ET SA TEEKSID UUE ! PALUN PALUN,
SEST SEE ON PARIMATEST PARIM ! Wink


Viimati muutis seda PINK (9/12/2010, 17:28). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime6/12/2010, 21:38

Ma vajan uut osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
-mariliis
Võlur
-mariliis


Female Postituste arv : 63
Age : 29

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime7/12/2010, 00:02

DETSEMBER JUBA KÄES JA MISMÕTTES POLE UUT OSA!!!!!!! Evil or Very Mad
ma olen niiiiikaua oodanud, MA TAHAN UUT OSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tagasi üles Go down
http://styleofmimi.blogspot.com/
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime12/12/2010, 00:47

okei, ma tean, mida te mõtlete. arvatavasti seda, et uus osa ei tulegi kunagi. aga ma kirjutasingi selle täna valmis. kontrollisin üle ka Very Happy issand, kuidas mulle ei meeldinud see, mida ma varem kirjutanud olen. kõik tegelased on lihtsalt nii pinnapealsed :/ aga mida iganes Very Happy ma olen loodetavasti natukene arenenud vahepeal, seega suudan ehk tegelasi natukene sügavamalt ka tutvustada. Razz

NB! Ärge palun varasemaid osi lugege Very Happy:D Need peaaegu tapsid mu täna Wink


15. osa

Ma avasin suu ja sulgesin selle uuesti, vahtides nõutult noormehe helesinistesse silmadesse. Ta jälgis mind ootavalt, kuid ma tajusin sellegi poolest temast õhkuvat pahameelt. Miks pidid ta silmad olema nii sügavad, et ma ei saanud sõnagi suust välja? Mul võttis pika minuti aega, et märgata meie ümber Ryani semusid, kes mind väga uudishimulikult silmitsesid. Mu süda peksis ropult.

„Ryan,“ suutsin viimaks välja pigistada ja hingasin aeglaselt sisse, et värinat häälest kaotada, „kas ma saaksin sinuga korraks omaette rääkida?“ Ma neelatasin ja ootasin peaaegu hinge kinni pidades vastust.

„Et sa saaksid jälle minu kohta arvamust avaldada?“ küsis ta tuimalt. Mitte ükski lihas ta näos ei liikunud ja millegi pärast tegi see veel kõige rohkem haiget. „Jätan vahele.“

„Palun,“ sosistasin, vahtides noormehe särgiesist. Ma ei suutnud talle uuesti silma vaadata, sest ma polnud kindel, kui väga suudan kontrolli enda üle sellisel juhul säilitada. Ta mõtles korraks, pigem isegi nii kaua, et ma pidin juba närvi minema, aga noogutas siis sõnagi ütlemata ja astus mõne sammuga oma sõpradest eemale. Ma leidsin kuskilt sügavalt julguse, et oma silmi natukene tõsta, nähes äkitselt ainult Ryani nii pehmena tunduvaid huuli. Lollus, kordasin endale, kui sundisin silme eest ära kujutluspildi, kuidas oleks neid katsuda, võib-olla isegi suudelda.

„Ma tunnen ennast tõeliselt halvasti selle pärast, mis sulle ütlesin,“ tunnistasin vaikselt. Mingil ime viisil mu hääl isegi ei vääratanud. „Ma ei mõelnud seda nii.“ Ma panin suu kinni ja parandasin seejärel: „Või mõtlesin, aga mul on siiski kahju. Tundub, et ma siiski ei tea sind nii palju.“

„Arvasid, et tead?“ küsis noormees hukkamõistval häälel. Vähemalt ütles ta midagi. „Sa pole mind tundnud isegi ühte nädalat.“

„Ma tean,“ tunnistasin vaikselt. Ma nägin silma nurgast, kuidas Benjamin oli automaatselt ühinenud Ryani kambaga. Tundus, et vähemalt tal oli lõbus. „Tavaliselt ma ei ütle selliseid asju,“ laususin täiesti ausalt, tõstsin pea ja vaatasin uuesti helesinistesse silmadesse, mis olid raamitud pikkade blondide ripsmetega.

„Ja miks sulle üldse selline mulje jäi, et ma olen 'lahe kutt'?“ päris ta. Kergendusega märkasin, kuidas noormehe pilk oli muutnud. Seal polnud enam pahasust, vähemalt mitte nii suurel määral, aga pigem just siirast uudishimu.

„No, vaata ennast,“ näitasin käega ta pealaest jalatallani.

„Sa tahad öelda, et ma olen seksikas?“ küsis Ryan. Ta silmis helkis mänglev sära.

„Ei,“ kostsin laialt naeratades, kuigi ma ei suutnud vähemalt oma mõtetes eitada, et tegelikult ta oli.

„Nunnu?“ kergitas ta lootusrikkalt kulmu. „Väga vaimukas?“

„Lõpeta,“ lõin teda kergelt käega vastu poisi rinda, ise samal ajal naerdes. Ta teeskles haavunud näoilmet ning ma hakkasin veel palavikulisemalt naerma. Ma suutsin viimaks jälle korralikult hingata, kui sirutasin lootusrikkalt käe välja ja pakkusin: „Vaherahu?“

„Vaherahu,“ noogutas ta mu kätt surudes. „Ja ega sa ei tea, mis Agnesel viga on? Ta keeldus minuga rääkimast, enne kui ma teda nägin.“

„Siis pole ma vähemalt ainukene, keda ta eirab,“ ütlesin ohates. „Mitte, et ma mõistaks, miks.“

„Okei,“ kostis Ryan mõtlikult, heitis pilgu oma sõprade poole ja tagasi mulle. „Sa vist juba tead Silverit, aga kedagi teist arvatavasti mitte. Tule,“ viipas noormees peaga kamba poole, „ma tutvustan sulle. On lootust, et sa reedel vähemalt kedagi siis tead.“

„Oleks tore,“ vastasin ja järgnesin talle. „Kuhu Eva ja Josh üldse lähevad?“

„Mu ema vanemate juurde,“ sõnas ta. „Aga ma ei ole kunagi oma vanaemaga kuigi hästi läbi saanud. Me läheme alati kaklema ja ma suutsin ema veenda, et on tervislikum, kui ma jään koju. Pealegi, keegi peab teil silma peal hoidma.“ Ta tegi mulle lõbusalt silma. Ma ei suutnud uskuda, kui väga ma seda mänglevat Ryanit olin igatsenud. „Tegema kindlaks, et te meie kallis majas mõnda pidu ei korraldaks.“

Ma ahhetasin näitlikult ja virutasin talle mõnevõrra tugevamalt ribidesse. Kuigi ta seda varjata üritas, tõusis ta käsi siiski õrnalt seda kohta hõõruma. Mu naeratus muutus märgatavalt rahulolevamaks.

„Kirsten, saa tuttavaks,“ näitas ta oma esimese sõbra poole käega, „Paul,“ liikus päripäeva järgmisele poisile, „Chase ja Luke. Nojah, ja Silverit sa juba tead.“ Seejärel näitas ta käega minu poole ja lisas: „Kutid, see on Kirsten. Ta on üks õpilane, kes sel suvel meie juures peatub.“

„Sa oled sellest keelekoolist?“ päris Luke koheselt.

Aga veel enne, kui ma vastata olin jõudnud, küsis Paul märksa põnevamal toonil: „Kas sa polnud see tüüp, kes esmaspäeval nende poistega Sommerfieldis semmis?“

„Olin,“ tunnistasin häbelikult naeratades. Korraks valitses hämmastavalt ebamugav vaikus, ainult Paul muigas rahulolevalt ja tundus, et ka Ryani näol säras kerge naeratus. „Te kõik tulete reedel?“

„Kindlasti,“ naeratas Paul laialt ja noogutas elavalt. Ülejäänud kutid tundusid täpselt sama elevil.

„Pole iga päev, kui saab Evansite lossis pidu panna,“ kinnitas Luke muiates.

„See pole loss, Luke,“ teatas Ryan tõsisemal häälel, aga ta oli sunnitud muigama, kui Luke kelmikalt ainult ühte kulmu kergitas.

„Pealegi ei leia siin linnas kunagi ühtegi normaalset pidu,“ lisas Silver. Muidugi, tema oli ju käinud Benilt küsimas juba mõned päevad tagasi, ega Benjamin ei tea mõnda pidu siinkandis. „Kõik on sellised, kuhu ei pääse sisse või ei saa teha midagi muud, kui rüübata apelsinimahla.“

„Ja mis sul apelsinimahla vastu on?“ nügis Chase Silverit küünarnukiga. „Natukene viina ja asi korras.“

„Uhh,“ värises Ryan näitlikult üle keha. „Apelsinimahl ja viin. Õudsemat valemit pohmaka juurde minu meelest polegi. Ja maitseb ka nagu...“ Ta jättis lause lõpetamata, kuid ta nägu reetis kõik ta mõtted.

„Vana hea rumm on ikka parim,“ ütles Luke, nagu räägiks austatud Jumalast seal kõrges taevas.

„Ja õlu,“ lisas Ben kiiruga. „Mida sa eelistad, Kirsten?“ pöördus noormees minu poole ja äkitselt vaatasid nad kõik üksipulgi mind.

„Üldiselt, mitte midagi,“ kostsin pika mõtlemise järel ja neelatasin. Ma ei joonud kunagi. Nojah, välja arvatud need mõned korrad, kus pulmas ¹ampuseklaas kätte oli pistetud või ema oma siidrit minuga jagas. Tavaliselt ei tahtnudki ma rohkem kui kaks lonksu. „Ma eelistan siiski lihtsalt kokat.“

„Rumm ja koka,“ mõmises Chase kõhtu hõõrudes. „Seda ma ostangi kaasa,“ vaatas ta õnnelikul pilgul Ryanile otsa.

„Kust te üldse alkoholi kätte saate?“ kortsutasin kulmu. „Ma mõtlesin, et alla 18-aastased ei saa siin midagi kätte.“

„Vanemad õed ja vennad on parim kingitus,“ sõnas Luke salakavalalt naeratades, kuigi oli just kogu saladuse välja lobisenud.

„Jah, mitte, et ma teaks,“ teatas Ryan muiates. „Ma lihtsalt loodan, et kaheteist aasta pärast Mia minult paluma ei tule, et ma talle pudelite viisi alkoholi ostaks.“

„Sa ütleksid talle ei?“ küsis Chase naljatades. „Sa ei suutnud talle viimane kord ei öelda isegi selle peale, kui ta su kõhu peal tahtis hüpata.“

„Issand, kui Mia silmad sind puurivad, siis pole enam mingit pääsemisvõimalust,“ kinnitasin täiesti ausalt. „Ta käis eile mulle kümme minutit pinda ja siis ma tegin vea, vaatasin talle otsa, ning ma pidin alistuma ja laskma tal oma multikat vaadata.“

„Tundub, et ma peaksin olema õnnelik, et ma noorim laps olen,“ naeris Luke, arvatavasti mõttest, kuidas kõik Mia suurte sügavsiniste silmade ees sulavad. „Niisiis, mida veel? Rumm? Kokakoola? Viin? Apelsinimahl?“ Ta vaatas Chase'ile ja seejärel ka Silverile otsa. „Õlu?“ Pilk liikus Benile. „Veel kokakoolat?“ vaatas Luke mind.

„Õunamahl ka,“ lisas Benjamin. „Viin ja õunamahl on märksa sõbralikum kooslus.“

„Nõus,“ pobisesid kõik teised mu ümber, aga ma ei osanud midagi muud teha, kui lihtsalt lollil pilgul kõiki enda ümber olijaid silmitseda.

„Millal Eva ja Josh lahkuvad?“ pärisin Ryanilt.

„Homme hommikul,“ sõnas ta. „Mille pärast ma olengi üllatunud, et nad teiega veel rääkinud pole. Võib-olla täna õhtusöögi lauas.“

„Meil on homme õhtul hüvastijätupidu,“ tuletas Ben pigem mulle meelde.

„Hüvastijätupidu?“ kergitas Silver mõistmatult kulme. „Mis mõttes nagu? Kes ära läheb?“

„Meil on igal reedel mingi mõttetu pidu, et saaks hüvasti jätta nendega, kes sel nädalal lahkuvad,“ seletasin nii palju, kui Carlilt kuulnud olin. „See on põhimõtteliselt lihtsalt niisama passimine, sest keegi-“ ma vaatasin pahasel pilgul Beni suunas, „-niikuinii tantsida ei taha.“

„Aga pärast seda oleme me teie juures,“ lisas Benjamin märksa meeleolukamalt. „Pagan, ma ei saa aru, kuhu nad jäävad.“

„Kes?“ küsisime kõik samal ajal.

„Carl, Gert, Adam ja kõik ülejäänud,“ vaatas ta mulle otsa. Mul võttis veel ühe hetke, et meenutada, et osad olid läinud ju tänaseks õhtuks jooke valima. „Sa siis ei tule täna?“ küsis ta veel korra lootusrikkalt.

„Ei vea välja,“ tegin nägu, nagu mul oleks kahju. Tegelikult nagu oli ka, aga ma üritasin hoida eemal kõikvõimalikust joomisest. „Pealegi on homme niikuinii pidu.“ Ben tundus isegi pettunud, et ma tema peost ära ütlen ja sellele, mis mu oma kodus toimub, kohale ilmun.

„Täna on ka pidu?“ Silver tundus kohe eriliselt huvitatud.

„Oli plaanis küll,“ noogutas Benjamin ja rääkis Silverile täpsemalt kõigist detailidest. Ma teadsin, mis juhtub, kui tänane peaks halvasti lõppema. Ben saadetaks koju ja temaga koos ka kõik ülejäänud inimesed, keda ma sain lugeda oma sõprade hulka. Aga ma sundisin negatiivsed mõtted eemale ja vaatasin Ryani poole, kes millegi pärast vestlusest absoluutselt osa ei võtnud.

„Sa lähed koju?“ pärisin vaiksemalt.

„Mõte oli,“ noogutas ta. Ryani blondid juuksed lehvisid lõbusalt tuules ja ma tundsin korraks, kuidas soe päikesekiir mu põske paitas. Ma igatsesin juba sooja suve, kuuma päikese ja hingetuksvõtvate soojakraadidega. Inglismaa suvi tundus juba praegu, kui ma olin seal olnud ainult neli päeva, nagu midagi eriti jubedat. Vihm ja suvi ei käinud tavaliselt omavahel kokku.

„Ma tulen ka,“ sõnasin ja naeratasin mõtte peale, et saan Ryaniga koos koju minna. Olukord oli tänase hommikuga märgatavalt muutunud. Ma ainult ei tahtnud mõelda veel Agnese peale. Ükskõik, mis tal viga ka polnud, ei tundunud see olevat väga lühiajaline. Samas, äkki oli tal kõigest koduigatsus? Me jätsime ülejäänud kuttidega hüvasti ja hakkasime samal hetkel nii kiiresti jooksma, kui võimalik oli, sest buss lähenes mööda ringteed peatusele ning passida kolmkümmend minutit peatuses, et järgmist oodata, ei olnud variant, kui soovisime õigel ajal õhtusöögile jõuda.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime12/12/2010, 14:00

LÕPUKS OMETI!! Very Happy
Mõnus Very Happy
Mulle meeldis... Ja siis oleks tore uut osa ka lugeda.
Aga mitte nii pika vahega Very Happy
Tagasi üles Go down
-mariliis
Võlur
-mariliis


Female Postituste arv : 63
Age : 29

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime12/12/2010, 14:05

Karro kirjutas:
LÕPUKS OMETI!! Very Happy
Mõnus Very Happy
Mulle meeldis... Ja siis oleks tore uut osa ka lugeda.
Aga mitte nii pika vahega Very Happy

täpselt samad sõnad, mulle ka meeldis, väga Very Happy
Tagasi üles Go down
http://styleofmimi.blogspot.com/
PINK
200 posti tüüd
PINK


Female Postituste arv : 205
Age : 27

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime12/12/2010, 16:25

ma armastan seda jutttu ,
jah osad võiksid kiiremini tulla :)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime12/12/2010, 19:08

oi, aitäh kõigile Very Happy ja osad tulevad nii kiiresti, kui aega kirjutada on. kui oleks võimalik, kirjutaksin kohe uue osa, sest mõtted hakkasid lihtsalt ülikiiresti lendama eile Very Happy aga täna pole aega :/
Tagasi üles Go down
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime14/12/2010, 23:25

M, mõnus oli lõpuks uut osa lugeda. Niiiiiiiiiihea.
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime22/12/2010, 21:29

Nii hea jutt! Very Happy
Tagasi üles Go down
Dreams
Needusemurdja... lalalala
Dreams


Female Postituste arv : 302
Age : 28

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime13/2/2011, 01:20

Niiii hea, oli lihtsalt :)
UUUUT
Tagasi üles Go down
Asssu
Narkar
Asssu


Female Postituste arv : 45
Age : 26

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime14/2/2011, 23:14

Ma totally armastan seda juttu!!
Ootan uut (=
Tagasi üles Go down
kurmzu
Juubilar
kurmzu


Female Postituste arv : 159
Age : 31

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime19/2/2011, 20:31

I need a new one!
Väga hea!
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/jaaaanika-/
FlyWithMe
Juudijõulupuu
FlyWithMe


Female Postituste arv : 241
Age : 29
Asukoht : EiKunagiMaa

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime1/12/2011, 23:09

Kas on veel lootust, et sa selle lõpetad?
Tagasi üles Go down
FleurDeLis
Kojamees
FleurDeLis


Female Postituste arv : 36
Age : 26
Asukoht : Jupiteril, läksin sugulastele külla

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime4/7/2012, 15:03

Kas nüüd on juba lootust, et kirjutad edasi, sest see on suurepärane.
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime13/8/2012, 13:23

Viimane osa tuli küll peaaegu 2 aastat tagasi, kuid kas jätkad seda?
Lugesin kõik osad läbi ja mulle väga meeldis :)
Tagasi üles Go down
Little Green House
Juubilar
Little Green House


Female Postituste arv : 172
Age : 25
Asukoht : Tartu

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime3/11/2012, 14:19

Üpriski hästi oli kirjutatud, kuigi vahepeal olid mitte päris loogika-, kirjavead, aga sa kirjutasid asju sellises järjekorras nagu tavaliselt eesti keeles ei kirjutata. Samamoodi häiris mind vahepeal ka see, kui paljusid poisse ta korraga sebis, täielik tegevusepuudus(see tähendab, et jutt venis nagu tigu) ja see kuidas ta reageerib beatrizi solvangutele on minu jaoks veidike üllatav ja paigast väljas sest oma käitumise järgi tundub ta pigem olevat selline, kes nähvab vastu. Muidu mulle täitsa meeldis, kuigi jah niimoodi poole pealt ära lõpetamine natuke häirib Sad
Tagasi üles Go down
http://www.littlegreenhouse-littleblondegirl.blogspot.com
Gerdyke
Narkar
Gerdyke


Female Postituste arv : 45
Asukoht : Kohas kus kedagi teist ei ole.

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime11/9/2013, 22:58

Kavatsed lõpetada selle jutu? Hullult hea jutt. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Once In A Lifetime [15. osa]
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: