MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Once In A Lifetime [15. osa]

Go down 
+20
FleurDeLis
Asssu
shine
saleiti
Griffu.
PINK
Dreams
kurmzu
Tennu
-mariliis
FlyWithMe
black
LittleMissy
Karro
bbrit .
LittleStar
padjanägu, [h]
Murtagh
Keiti
kcissy
24 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 19:18

Mm, oleks võinud ikka tantsima minna Wink
Aga muidu probleemi pole.
Väga hea on Wink

Uut siis. Mitte nädalavahetusel. Vaid nii lähima aja jooksul xD


Viimati muutis seda Murtagh (25/1/2010, 15:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 19:25

Aitähh Very Happy

Aga neil veel liiga palju pidusid ees, ma lubad Very Happy
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 20:05

uhh, mõtlesin et vaataks üle, mis siin 'Draama' all ka pakutakse ja jälle midagi nii head
Ma tahaks lugeda ja lugeda ja veeel Very Happy
väga meeldis, kirjaldused olid olemas, või noh minuarust ei jäänud midagi puudu ja kõik oli Supper ! Edasi!

Ja see tsikk pidi ikka megarikas olema, kolm kuud? APPI, miks mul sellist raha pole ?


Viimati muutis seda bbrit . (24/1/2010, 20:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 20:06

Heh, mulle vägaväga meeldib. Wink
Kiiresti uut! Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 20:20

bbrit.
Tore, et meeldib Very Happy
Nojah, ta isa on norra rikkur Wink

Keiti
Aitäh Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 21:56

[b]Uut! Jumalst super lihtsalt! Very Happy
Tagasi üles Go down
LittleStar
Totaalne lumememm, noh!^.^



Female Postituste arv : 253
Age : 29

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 22:01

Ootan uut osa, seega, jahh, mulle meeldis:D!
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime24/1/2010, 22:17

Karro & LittleStar

Suured tänud Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 14:48

Lahedalt igav päev on täna Very Happy Niisiis leidsin ma lõpuks aega ka uue osa jaoks Very Happy

6. osa

Kui ma järgmisel hommikul äratuskella kinni lõin, tundus eilne kõigest ilus unenägu. Ma ei soovinud oma silmi avada, sest reaalsus oli karm. Reaalses elus mul polnud sõpru - keegi ei soovinud minuga rääkidagi - ja minu elu oli tegelikkuses lihtsalt igav. Ja see polnud midagi, mille muutmine minu võimuses oleks olnud.

Ma ajasin ennast voodist püsti ja nägin tooli peal neid riideid, mida eile olin kandnud – ilmselgelt siiani märjad. Seega võtsin ma kohvrist katkised helesinised teksad, ühe pika valge topi ja pooljaki – riietuse, millega ma viimastel päevadel Eestis koolis olin väga palju käinud.

Sel hetkel kui ma seisin peegli ette, et oma tumepruune juukseid kammima hakata, kostis vaikne koputus.

Kindluse mõttes otsustasin küsida: „Kes on?“ Kui ukse taga oleks olnud näiteks Ryan, siis poleks ma teda kindlasti sisse lasknud – ma nägin välja nagu hüljatud laps mõnelt tänavalt –, aga kui oleks olnud Agnes, siis selle jaoks sõbrannad ongi.

„Mia,“ kostis vaikne vastus. Ma polnud selle peale tulnudki, et pisikesed tüdrukud minu tuppa võiks tulla. Pigem oleks ma pakkunud, et tulijaks on Eva.

„Tule sisse,“ ütlesin vastu.

Ma vihkasin, et ema polnud sirgendajat lubanud kaasa võtta ja enne uue ostmist ei saanud ma ka du¹i alla pead pesema minna – keegi ei oleks tahtnud mu jubedat tukka pärast näha.

Kui uks avanesi ja Mia sisse tuli, nägin ma ukseavas seismas ka Agnest. „Aga mina?“ küsis ta naeratades. Agnes kandis üliarmast kleiti ja selle all musti retuuse. Ja tema kohevad, lokkis juukseid olid punutud patsi.

„Mis sa teed?“ uuris Mia ja istus maha, et mind paremini jälgida.

„Jah,“ vastasin sõbrannale ukseavas ning võtsin meigikotist ripsmetu¹i. „Ma üritan oma silmi värvida.“ Ma nägin silmanurgast, et Agnes oli mu toa ukse lahti jätnud, seega vihjasin ma talle üheti arusaadavalt: „Uks!“

„Miks sa silmi värvid?“ päris Mia. Ta toetas ennast seina vastu ning silmitses huviga nii mind kui ka Agnest.

„Ryan pakkus, et võiks meile maja näidata,“ lausus Agnes.

Mu silmad läksin suureks, ainuüksi selle nime mainimisest. Kas ta polnud mitte see tüüp, kes pidi kella kaheni magama? Ja kell oli – umbes – veerand kaheksa. „Sul on ikka väga tihe hommik olnud,“ kostsin.

„Ee...“ Ma nägin peeglist, et tüdruk vaatas natukene häbelikult maha. Ja see muutis mu äärmiselt uudishimulikuks. Aga kui ta ise ei jätkanud, pidin ma teda natukene innustama.

„Ee...“ venitasin nagu tema, kuid jätkasin konkreetselt: „Mida?“

„Õhtul,“ alustas Agnes, pea siiani maas, „siis kui kõik juba magasid, siis mul polnud und. Ja ma mõtlesin, et lähen kööki ja söön midagi.“ Ta tegi pausi, võib-olla lootes, et ei pea midagi edasi rääkima. Toas oli täielik vaikus, mis teda justkui sundis. „Aga... Aga Ryanil polnud ka und – ta istus köögis ja sõi hommikusöögihelbeid. Ja siis me rääkisime igast asjadest.“

Kui ta viimaks söendas minu poole vaadata, olid minu silmad imestusest hiigelsuured. Jah, ma tundsin kadedust, et tema sai Ryaniga koos süüa ja rahulikult rääkida. Aga samas polnud midagi imestada – Agnes nägi välja tõeline modell – ainult natukene lühem - ja Ryan oli tüüpiline jalkakutt ning need kaks sobisid omavahel väga hästi.

„Mida sa nüüd teed?“ uuris Mia, kui ma oma meigiasjad voodisse viskasin. Ma olin ta täiesti ära unustanud.

„Lähen majaekskursioonile,“ kostsin lühidalt ja läksin oma toast minema.

„Kirsten!“ hüüdis Agnes mulle järgi joostes. „Kas midagi on valesti?“

„Ei.“ Vastus oli äärmiselt selgesõnaline, kuid ometi ma teadsin, et midagi oli valesti. Ma olin Agnese peale kade. Ma olin oma sõbranna peale kade.

„Kui sa Ryanit otsid, siis ta on elutoas,“ ütles ta.

Ma jäin äkitselt seisma ja nähvasin: „Muidugi, sa tead ju väga hästi, kus ta on. Te olete nüüd parimad sõbrad, või mis?“

Sorry,“ lausus ta vaikselt naeratades – see naeratus lausa vihjas, et ta mõistab mind. „Ma ei teadnud, et ta sulle niimoodi meeldib.“

„Mida?“ küsisin ¹okeeritult. „Ta ei meeldi mulle.“ Ma isegi ei teadnud seda poissi. Ma olin temaga kaks korda samas lauas istunud ning kuskil suvalises poes kokku sattunud, kuid ma polnud temaga kordagi sihilikult rääkinud.

„Kas me läheme nüüd ekskursioonile või mitte?“

Ma mõtlesin hetke, kuid noogutasin leplikult ja kõndisin Agnese järel trepist alla. Ryan istuski elutoas diivanil ja vaatas telerist uudiseid. Sel hetkel kui ta meid nägi, tekkis ta suule suur naeratus ja ta tõusis sohvalt. Poiss kandis poolikuid surfaripükse ja lumivalget T-särki – see kõik andis talle väga nunnu välimuse. Äkki ta tõepoolest meeldis mulle?

„Ma mõtlesin, et te ei tahagi maja näha,“ lausus ta esimesena.

Ma vaatasin elutoas ringi – see jäi küll tavaliselt tee peale, kuid ma polnud seal eriti ringi vaadanud. Valge nahkdiivani ees oli klaasist laud, kuhu Ryan oli toetanud oma kohvitassi, ja põrandal oli karvane, kutsuvalt pehme vaip. Sealsed aknad olid suured ja neist avanes vaade – ma poleks uskunud, et ma oskan nii täpselt arvata – merele. Maja taga oli väike lapike muru, mis sujuvalt vaheldus liivaga. Nüüd olin ma kindel, et elan paradiisis. Või siis magan kõige sügavamat und.

„Kirsten,“ sõnas Ryan järsku, äratades mind minu mõtetest. Ma vaatasin talle suhteliselt lollaka näoga otsa ja ta lisas naeratades: „Maja näitamine oleks lihtsam, kui sa kaasa tuleks.“

Me kõndisime Agnesega noormehe järel tolle vanemate magamistuppa – pigem võiks seda kutsuda sviidiks, kuna neil oli hiiglasuur vannituba, koos suure mullivanniga, ja mõlemal, nii emal kui ka isal, oli oma garderoob.

„Tegelikult on see tuba külalistele keelatud,“ lausus poiss, „aga kuna te mõlemad olete siin kolm kuud, -“ ma vaatasin üllatunult Agnesele otsa ja tema vastas täpselt samasuguse pilguga „- siis te olete nagu perekond.“

Ta näitas meile veel tüdrukute tuba, mis asus teisel korrusel. See oli tüüpiline tüdrukute tuba roosade seintega. Neil oli nari, mille voodipesul olid peal pildid Disney printsessidest. Ja põrand oli täis igasuguseid mänguasju.

Kui me lõpuks olime ära näinud ka nii Ryani magamistoa – rohelistes toonides, enam-vähem samasuguse sisustusega nagu minul ja Agnesel ning sülearvuti -, raamatukogu ehk töötoa ja kaks garaa¾i – mõlemad täis igasuguseid autosid ja päris kindlasti olid enamik neist ostetud, kuna Top Gearis oli soovitatud -, siis jõudsime me kolmekesi viimaks hommikust sööma. Ja mina ning Agnes pidime kiirustama, kuna juba kolmveerand tunni pärast pidime meie olema koolis.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 15:48

Ma lihtsalt pean ütlema, et ma olen ka täna hästi palju kirjutanud, sest tõepoolest oli niiii-iii-iii igav.
Aga osa kohta. Ryan ei meeldi mulle üldse. Ma ei tea miks.
Hea osa oli igatahes.. ;D
UUUT!

Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 15:51

aitähh Very Happy

Ryan on just nunnu Razz
Tagasi üles Go down
bbrit .
Maffiooso
bbrit .


Female Postituste arv : 526
Age : 28
Asukoht : Väänas :)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 18:52

ma olen kuus päeva kodus olnud ja ma olen suutnud kolmele jutule ühe osa kirjutada, teoorias peaksid nee dkõik juba valmis olema Very Happy
aga jää homme ka koju ja kirjuta uus osa eks :)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/mkm-
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 19:25

Kuidagi igav jah, aga armas Razz

Uut.
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime27/1/2010, 19:39

aitähh Very Happy

selle homme koju jäämise kohta... ainult siis kui õues ikka väga külm Very Happy
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 14:58

UUUUUUT! Very Happy Jumalast kõvv jutt ju Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 15:31

aitähhh Very Happy mingi aeg ehk saab uut kah Wink
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 15:36

Muidu oli hea, aga see viimane osa oli natuke.. üle võlli. Very Happy
I mean.. kas sa ise nähvaksid oma sõbrannale inglise keeles midagi sellist, eriti veel kui see, kellest sa räägid on trepiastmete kaugusel ja.. jah. Hellou? Very Happy
Ja siis veel see, et lõpuks ütles Agnes selle peale lihtsalt, et ka me lähme siis või. Very Happy Ma poleks küll seda asja nii jätnud. Very Happy
Aga nojah. Mudu on super, lase aga edasi.. Very Happy Täna uus osa kaa tuleb?
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 15:40

Ikka nähvaksin Very Happy aga ma loodaks kogu hingest, et too inimene liiga lähedal pole Very Happy ja Agnes üritas lihtsalt juttu mujale viida Very Happy

Aitähh Very Happy Ma vist peaks üritama kirjutada, kuid pole aimugi, mis juhtuma hakkab Razz

PS. nii tore, kui inimesed kirjutavad midagi pikemat, kui "Nii tore, UUUT" Very Happy
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 15:53

Einoh, ma saan aru, et ta tahtis teemat mujale viia ja sellepärast olekski ma talle uuesti kinnitanud, et MULLE EI MEELDI RYAN. Very Happy I mean.. nojah, isegi kui talle meeldib, siis jah.. mai tea, ma oleks midagi veel öelnud. Very Happy
Aga tegelikult mulle meeldis jah.. ja idee on kaa hea ja.. jah. Very Happy
ja üüüriiitaaa jaahh. Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 16:10

tegelikult jahh.. aga ega ma sel hetkel sellele ei mõelnud Very Happy
tore, et meeldis Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 20:26

Aaaaga, millal uut saab? xD
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime31/1/2010, 20:32

täna, homme, ülehomme, ...? Very Happy ma pean kõigepealt kirjutama hakkama Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime1/2/2010, 16:41

Õõh. Täna Razz
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime1/2/2010, 16:45

Just, täna. Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime1/2/2010, 18:54

ma just jõudsin koju ja mul homseks vene keeles hunnik sõnu õppida, keemias kontrolltöö jne. seega täna tõesti ei jõua Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Once In A Lifetime [15. osa]   Once In A Lifetime [15. osa] - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Once In A Lifetime [15. osa]
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 9Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: ARHIIV :: Draama (vanemad)-
Hüppa: