MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Unelaul

Go down 
+15
AliceInWonderland XD
®ebra
Naughty
shine
DragonFly
MyMystery
Getzzzu
Audrey
Mezilane
Milky Orange ^^
Tarretis
Unicorn
Karro
Keku
Cilen
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime24/12/2013, 15:40

Issand, Cilen, su jutt tõi mulle pisara silma. Ja aitäh selle nö kingituse eest, ma tõesti ootasin seda osa.
Marc on RAUDSELT ta onu või midagi. Surnud onu äkki isegi, aga mu teooriad jäägu teooriateks, ma kirjutan need kõik üles, et ma neid ära ei unustaks.
Ja sjuuuper hüper hea osa oli Very Happy
Ilusaid jõule sulle :)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime24/12/2013, 19:03

See oligi sul niimoodi plaanitud, jah? Very Happy
Väga tore jõuluüllatus igatahes :). Ma tundsingi Danist ja Juliast puudust. Selliseid osi, kus nad niimoodi kahekesi on, tuleb veel hästi palju, eks? Very Happy Ja see Marci asi tundub ka pagana põnev olevat. Very Happy Nii et ma ootan kannatamatult uut osa.
Aga aitäh. See oli üks ütlemata tore jõulukingitus.  santa 
Tagasi üles Go down
®ebra
Juudijõulupuu
®ebra


Female Postituste arv : 230
Age : 24
Asukoht : In my dreams

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime24/12/2013, 19:52

Nii tore jõulukink santa 

Mulle meeldis! Väga põnevaks läks see Marci asi. Tahaks juba uut osa Very Happy 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime24/12/2013, 20:44

Mezilane - Kohe pisara? Very Happy

Marc... jah. Küll temast tuleb kunagi ehk pikemalt juttu. Very Happy

MyMystery - Jah, sa oled väga tark tüdruk. Mul sai osa juba tegelikult eile valmis, aga mõtlesin siis, et lisan hoopis täna. Very Happy Nö jõulukingitus siis. Very Happy

®ebra - Tänan väga. :)


Ja mul on väga hea meel muidugi, et teile mu jõulukingitus meeldis. Ning häid jõule. Loodan, et saite/saate palju kinke.  santa 
Tagasi üles Go down
DAVIN
Naerupall
DAVIN


Male Postituste arv : 12
Age : 28

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime27/12/2013, 12:55

Sa raamatut pole mõelnud välja anda?

Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime27/12/2013, 14:11

Oi. Noh, ma arvan, et mitte. Tähendab, jah, ma olen mõelnud, aga seda kauges tulevikus. Ma ei pea ennast veel nii heaks, et võiksin raamatu välja anda. Pealegi pole ma juttude lõpetamisega väga sina peal. Very Happy
Tagasi üles Go down
DAVIN
Naerupall
DAVIN


Male Postituste arv : 12
Age : 28

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime28/12/2013, 14:56

Noh, ma igatahes arvan, et võiksid kunagi küll. Paljud siin foorumis võiksid juba praegu.

Millal muidu uus osa tuleb? Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime28/12/2013, 15:08

Paljud tõepoolest võiksid... Audrey ja nasicc ja Naughty ja... Paljud, ühesõnaga.

Aga uuest osast nii palju, et ma kardan, et niipea ei saa. Või mine sa tea ka muidugi. Ma veidi olen juba kirjutanud seega oodata on kindlasti. Lihtsalt ma ei tea, mis ajaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime14/1/2014, 21:14

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime15/1/2014, 17:33

Oota, mida!? Dan on MISASI!!!??? Einoh, enam hullemaks minna ei saa. Kuigi mulle meeldib, et ta teda suudles 8)ainult, et minu peas oleks see suudlus olnud hoopis kusagil mujal ja mõlema tahtmisel, kuigi ma arvan, et Julia siiski soovis seda sügaval endas.

Ja ma tean seda tuju, Cilen! Mul on ka mõni nädal olnud nii, aga oma toast ei välju ma ka siis kui mul suurepärane tuju, sest see ruum on mulle liiga armas Very Happy. Ainult, et minu põhitegevused on lugemine, õppimine ja koristamine, sest kirjutamiseks pole ei aega ega inspiratsiooni.

Ning mitte ainult Julia pole ülbe, vaid ka Dan. Kuigi kui tema tundub mulle fake viisakas siis Julia pole sedagi. Ja miks ta pidi minema sinna vaaterattale?! Ma poleks küll läinud inimesega, kes mulle tundub ebameeldiv ja seda enam, et ta on ÕPETAJA.  Like a Star @ heaven 

Selle hääle kohta, hmm, ta ema või Dan?! Raudselt mitte kumbki, aga kui keegi siis pigem "loodetav" prints valgel hobusel nimega Dan, kes tegelikult tegi lihtsalt vaateratta peal vea, eksole!? Ja kui ta ei teinud viga siis kirjuta see koht, kus keegi tuleb ja talle panni või kurikaga äsab Very Happy!
Ja see osa meeldis mulle, kaasaarvatud lõpp, mis oli sama hea kui terve osa  cherry ehk suurepärane  geek 


Ja UUT!  clown
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime15/1/2014, 18:04

Dan on armas. Very Happy

Mina muidugi ka poleks sellise pakkumisega nõustunud. Ma arvan vähemalt. Ma ei suuda end eriti sellisesse situatsiooni panna seega jah...

Uurisin enda tuju parandamiseks ka ühiskonna eksami kohta. Ei teagi nüüd, kas see saab raske olema või ei. Very Happy

Aga ma täääänaaaaaan. Vastaksin pikemalt kui see kuradi "Süütu süüdlane" ei käiks Very Happy
Tagasi üles Go down
Shadowpaw
Totaalne lumememm, noh!^.^
Shadowpaw


Female Postituste arv : 258
Age : 24
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime15/1/2014, 19:18

Cilen, sa kirjutad nii hästi Very Happy.

Dan on kuidagi kahtlane ning ta ei meeldi mulle väga. Algul mulle üldse tundus, et ta hakkab seal vaaterattal Juliat ära tapma.
Mulle igatahes meeldib, et Julia on ülbe. See sobib talle Very Happy.

Ootan uut osa kah Very Happy.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime15/1/2014, 19:26

Hakkab Juliat ära tapma... Haha, seda oli nii naljakas lugeda. Aga ei, ta ei hakka. Vähemalt esialgu küll plaanis pole. Very Happy

Ja tänantänantänan ja mul on hea meel, et sa uut osa ootad. Seda ei saa veel niipea Very Happy
Tagasi üles Go down
shine
Helmut
shine


Female Postituste arv : 906
Age : 28

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime15/1/2014, 19:34

Oh, ei mulle ei meeldi Dan. Ei, ei meeldi, aga...Dan ja Julia koos...Hmm nad sobivad hästi vist. Mõlemad ülbed.  Very Happy 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime15/1/2014, 19:37

Eks ma pean siis Dani poolele asuma ja ütlema, et mulle ta siiski meeldib. Kogu tema ülbuses Very Happy

Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime15/1/2014, 21:11

Ma pidin selle vaateratta osa kaks korda läbi lugema, veendumaks, et nägin òigesti. See oli samaaegselt liiga hea ja liiga halb, et tòsi olla. Aga ma arvan, et Danil oli hea põhjus miks ta nii...entusiastlik Very Happy oli. Äkki mingi kuri vaim vòttis ta üle võimust või...Ah, mina ei tea. Very Happy
Ja kui mingi minu õpetaja oleks nii kuum kui Dan, oleksin ma temaga pikemalt mõtlemata sinna vaaterattale läinud. Very Happy
MIKS uut osa niipea ei saa? Sad
Aga muidu väga hea osa. Nagu ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime16/1/2014, 17:34

Ma nüüd ei tea, kas olla kurb, et sa seda kohta kaks korda pidid lugema või rõõmus, et lugesid. Very Happy

Uut osa ei saa seepärast tükil ajal, et ma ei jõua väga kirjutada. Tahaks, aga eriti ei jõua. Vahepeal natuke, siis kustutan ka ära. Very Happy
Aga kunagi ikka saab. Very Happy

Ja aitäh. Ma tegelikult ootan, et sina ka kirjutaks. Enda uut juttu.  Twisted Evil 
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime16/1/2014, 21:44

Ikka rõõmustama. Very Happy Sest seda, et mingi jutt mind niimoodi ¹okeerib, et ma seda kaks korda lugema pean, juhtub harva. Ja see on hea Very Happy.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime17/1/2014, 15:46

No siis ma rõõmustan. Kartsin juba kõige halvimat. Very Happy
Tagasi üles Go down
DAVIN
Naerupall
DAVIN


Male Postituste arv : 12
Age : 28

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime19/1/2014, 17:53

Meeldib nagu ikka. Veidi üllatav oli see, kui kärmelt Dan asja kallale asus, aga eks see just olegi tore.

Ja kui ma ütlen, et tahan kiiresti uut osa, siis ma olen kindel, et ma pole ainus, kes nii arvab Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime20/1/2014, 21:23

Tänan. Very Happy

Ma proovin uut osa kirjutada, aga kui ma end palju sunnin, siis ei tule midagi väga välja. Tegelikult pole ma juba pikemat aega seda juttu lahti võtnud ja kirjutanud ja ma tean, et ma täna ka ei jõua ja, et homme ka mitte jne. Ma annan aega mõtetel koguda. Võib-olla suudan ma siis enda vihikusse jälle midagi juurde kirjutada, mis mind kirjutama innustaks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime2/2/2014, 18:16

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime2/2/2014, 19:27

Rooste läinud? Nalja teed või? See oli imeline. Nagu ikka. Very Happy

Igatahes jah... selle Daniga tundub mingi kahtlane lugu olevat. Mu mõistus keeldub uskumast, et ta mingi pervert on. Ta on kindlasti ära nõiutud vms. Või äkki ta on juba Juliasse nii armunud, et ei suuda ennast enam tagasi hoida. See on ju tegelikult romantiline. Very Happy Või noh, igatahes, Dan meeldib mulle. Very Happy

Tahaks juba uut osa lugeda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime2/2/2014, 19:55

Rooste jah. Mulle üldse eriti ei meeldinud see osa. Very Happy Kaua võttis aega kah.

Dan võib olla nii nõiutud kui ka armunud. Vahet väga pole. Very Happy Mulle tegelikult meeldib nende vestlusi kirjutada, ma lähen ise ka vahest närvi ja kui keegi siis peaks mu tuppa tulema siis ma ka käratan kohe. Very Happy Emps on öelnud, et arvuti mõjub mulle halvasti. Very Happy Haha. Kui ta vaid teaks... Very Happy


Aga tänan nunnu kommentaari eest. Vähemalt polnud minu osas Yummy pükse, nagu mõne omas... Very Happy

Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime8/2/2014, 20:05

See oli nii paha, et see oli nii lühike  Mad.
Dan on nii pagana halb, et ta teeskleb nagu midagi polekski, aga ühe koha juures tekkis mul väga sarnane tunne "Näljamängud: Lahvatab leek" filmiga. Veidi raamatuga ka Very Happy
Polegi vist midagi rohkem öelda, sest su kirjutamine on endiselt SUUREPÄRANE!
UUUUUUUUUUUUT!
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Unelaul - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unelaul
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: