MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Unelaul

Go down 
+15
AliceInWonderland XD
®ebra
Naughty
shine
DragonFly
MyMystery
Getzzzu
Audrey
Mezilane
Milky Orange ^^
Tarretis
Unicorn
Karro
Keku
Cilen
19 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime9/2/2014, 10:45

Lühike oli tõesti. Very Happy

Oli sarnasus? Ma ise ei suuda raamatut ega filmi praegu üldse selle osaga kokku sobitada, niisiis, mis koht see oli? Very Happy

Ja uuuuuuuuuuuuuuuuuut saab ka kunagi, jah. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime21/2/2014, 18:45

Olen viimasel ajal foorumis väga ebaaktiivne olnu, aga teadmiseks siis, et ma siiski kirjutan. Vähemalt proovin, isegi kui väga ei jõua ja viitsimist pole. :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime1/3/2014, 20:27

Ma lugesin ka nüüd lõpuks kõik osad läbi. Täiesti algusest, sest ma polnud kindel, kuhu järjega jäänud olin. Very Happy

Ma kordan sajandat korda: sa kirjutad nii paganama hästi! Fantast! Ja oeh, Dan on... arghhh... ta on vastupandamatu! Mulle meeldib ta kogu oma ülbuses, otsekohesuses ja... ma ei tea, ma ei oska teda kirjeldada. Very Happy Dan ja Julia sobivad ilmselgelt väga hästi kokku - mõlemad parajalt ülbed kujud. Very Happy

Ma nüüd lähen ja olen kuidagi produktiivne (loodetavasti), sest ma pole täna midagi kasulikku teha jõudnud. Selle jutu lugemine ei tulnud ka sellele kuidagi kasuks, sest peale iga osa lõppu ütlesin ma endale, et koristan nüüd vahepeal toa ära ja saan siis rahus edasi lugeda, kuid ma lihtsalt ei suutnud lugemist pooleli jätta. Very Happy Oehjah, ilmselgelt ma ootan uut ning loodan, et sul kirjutamisisu ja vaba aega jätkub. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime1/3/2014, 20:52

Ohhhh! Kommentaaaar! Very Happy

Ma tänan väga väga ja mul on tõesti kohutavalt hea meel, et sulle meeldib. Ma olen viimasel ajal kohutavas madalseisus olnud, ma tõesti ei tea, miks. Inimesed mu ümber on enamasti nii inspiratsioonitud ja ma proovin alati kõigi jaoks hea olla ja naeratada ja naerda ja tore olla ja alati teiste tegemiste vastu huvi tunda, aga et keegi minu vastu huvi tunneks... Ma kõlan nüüd võib-olla väga teismelise ja lapsikuna, aga kurat, mind ei raatsita isegi sünnipäevale kutsuda, rääkimata siis sellest, et mulle sõbrapäeva kaardi tegemisega rõõmu valmistada. Vahelpeal ma ei suuda ära oodata, mil ma saan uude kooli minna.

Aga see selleks. Ma praegu kirjutan. Ma proovin vähemalt. Natuke halb koht on hetkel, mida kirjutada, kuna mõte ei jookse, aga küll ma peagi sellest üle saan. Very Happy

Ja tänan sind ilusa kommentaari eest. Vägavägavägaväga tänan. :)


Viimati muutis seda Cilen (1/3/2014, 21:15). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime1/3/2014, 21:03

Ma tean, mida sa tunned. Mul on vahel täpselt samasugune tunne - proovin kõigi jaoks olemas olla, toetan neid jne, kuid keegi ei märka, et mina seda sama vajaksin...

Kuid mul on väga hea meel sulle rõõmu valmistada ja loodetavasti su mõte siis hakkab jooskma. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime2/3/2014, 15:31

Praegu täitsa jookseb jah. Üllatus missugune. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime2/3/2014, 19:21

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime2/3/2014, 19:49

Oh issand, kui hea osa see oli. Nagu tõsiselt tõsiselt hea. Very Happy
Mul tuli kananahk ihule juba paljalt sellest, kui Julia ja Liv Julia ja Dani suudlusest rääkisid. See vist räägib enda eest. Very Happy Dan tundub olevat päris enesekindel. Very Happy Aga see on tore. Enesekindlad mehed ongi seksikad. Very Happy Igatahes tuhat korda paremad kui mingid kõhklevad teismelised poisikesed.

Aga ma ootan juba uut osa. Kuigi see ei tule sulle vist üllatusena. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime2/3/2014, 20:18

Dan on enesekindel, jah. Aga minu arust on ka see tore. Very Happy

Ma loodan, et uue osaga väga kaua ei lähe, aga ma nagu väga lubada ka ei julge. Vahepeal nagu jutt jookseb, aga siis vajub kõik ära ja ma tean, et mul vaheajal ka nagunii aega kirjutamise jaoks niiväga ei ole. Very Happy Niisiis.... uus osa tuleb kunagiiiii Very Happy

Ja mul on hea meel, et sulle meeldib. :)
Tagasi üles Go down
Getzzzu
Valguse kiirusel liikuv tigu
Getzzzu


Female Postituste arv : 291
Age : 27
Asukoht : planeet Maa

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime3/3/2014, 11:57

Ma pean paratamatult MyMysteryga - kõigega, mis ta ütles - nõustuma. Appike, ma ei teagi, mida lisada... Very Happy

Tead, mis? Ma mõtlesin, et Dan ja Julia kõlab sama hästi või isegi paremini kui Romeo ja Julia. Very Happy

Ma tõesõna ei oska midagi tarka öelda. Aga see on hea, sest ma lihtsalt pulbitsen igasugustest emotsioonidest ja... Ah, ma parem lõpetan ning ilmselgelt jään uut osa ootama. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime3/3/2014, 16:01

Haha, kohe nii hästi sobivad nende nimed? Very Happy

Aga seda kommentaari oli väga armas lugeda ja ma tänan väga ja ma loodan, et varsti saab uut osa. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime18/3/2014, 13:16

Mul on maru kahtlane tunne, et varsti on uut osa oodata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime18/3/2014, 14:57

JVabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:20). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
DAVIN
Naerupall
DAVIN


Male Postituste arv : 12
Age : 28

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime19/3/2014, 10:41

Pole juba pikemat aega kommenteerida jõudnud. Lugeda samuti mitte. Igatahes nüüd, mil ma su kirjutatu läbi olen lugenud, pean ütlema, et mulle täitsa meeldib.

Ja mulle tundub, et Julia on endalegi märkamatult natuke ära armunud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime19/3/2014, 17:01

Tore, et sulle meeldib.

Haha, võib-olla. Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime20/3/2014, 21:13

See muinasjutt oli sul tõsiselt tõsiselt hästi kirjutatud. Very Happy Osa oli ka muidugi väga hea ja mõnusalt pikk. Ja Dan oli ka selles osas kuidagi nii lahe. Very Happy Ta on muidugi alati lahe, aga siin oli kuidagi eriti. Very Happy Ma tahaks väga lugeda ka seda, kuidas ta mingit tundi annab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime21/3/2014, 15:51

Tänaan. Very Happy

Ehk kunagi õnnestub ka seda kirja panna. Mulle endale meeldiks seda kirjutada, ma arvan. Very Happy

Ja sa oled mul nii tore lugeja. Very Happy
Tagasi üles Go down
harrypotterifänn
200 posti tüüd
harrypotterifänn


Female Postituste arv : 210

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime22/3/2014, 00:04

Issand. Issand issand issand, ma armusin sellesse juttu! Niiet ma tahan, ei, ma NÕUAN uut! Ja tõsiselt, palun uut!
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime22/3/2014, 15:39

Seda on tore lugeda. Very Happy

Uut osa ei tule arvatavasti niipea. Keskendusin vaheajal rohkem sellele osale, mis nüüd siin üleval on ja siis panin tegevuskava paika jne. Nüüd tuleb veel ka viimane veerand koolis ja ma olen lõpuklass ja kõik need eksamid jne.

Aga ma kirjutan alati kui aega on. Ja tahtmist ja inspiratsiooni. Very Happy Nii et mine sa tea, millal ma tegelikult järgmise osa valmis saan.
Tagasi üles Go down
Karro
Our little cutie pie (L)
Karro


Female Postituste arv : 1743
Age : 29
Asukoht : Tähtedel

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime6/4/2014, 00:30

Aa t¹iisas lugesin selle loo juba ma ei tea milla läbi, aga unustasin kommenteerida.
Mulle kohe üldse ei meeldi Julia ema. Oli ikka Julia eks? Very Happy Igatahes, ma tahaks millegagi virutada talle, et ta nii vastik on. Ja siis see Dani isa. Ja igatahes. Ma ootan põnevuseda, mis edasi saama hakkab. See keeris mis Daniga toimub ja see värk mis koolis ja linnas toimub. See on täiega kaasahaarav lihtsalt.
Ja ma pean ikka ära mainima, et sa oled üks mu lemmikuid kirjanike siin. Sa lihtsalt kirjutad nii mõnusalt. Aaah.. Ootan uut osa igatahes :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime6/4/2014, 12:48

Oli küll Julia jah. Very Happy Ta ema on muidugi idioot, aga just selliseks ma teda teha tahangi. Very Happy

Ning otseloomulikult on mul rõõm kuulda, et sa veel üldse loed. Täiesti ootamatu kommentaar sinu poolt. Very Happy

Ja tänantänantänan.  Embarassed 
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime20/4/2014, 12:27

Vabandust, aga kavatsen seda võib-olla kooli jaoks kasutada.


Viimati muutis seda Cilen (7/6/2015, 11:21). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
MyMystery
Poppiholla
MyMystery


Female Postituste arv : 1154
Age : 27
Asukoht : Mars

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime20/4/2014, 13:30

Ma mõtlesingi, et kuhu sa kadusid. Very Happy Igatahes jah, oli väga tore siin uut osa näha. Very Happy Aitäh sulle selle eest. Very Happy
See osa oli põnev, nagu ikka, hea nagu ikka ja hästi kirjutatud, nagu ikka, ja isegi natuke üllatav ja...ootamatu Very Happy. Aga seda heas mõttes. Very Happy Ma ootan pikkisilmi, mis Julia ja Dani suhtest edasi saab. Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime20/4/2014, 17:23

Mul pole veel mõned detailid paigas, kuid muidu tean ise juba suurepäraselt, mis saama hakkab. Very Happy

Ja tänan kommentaari eest!  pig 
Tagasi üles Go down
Mezilane
Pipar
Mezilane


Female Postituste arv : 1381
Age : 25
Asukoht : Eesti

Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime20/4/2014, 17:44

Iroonia on see, et mul on füüsikas homme kontrolltöö ja iroonia seisneb ka sellega seonduvas ;D. Ja kas ma tõesti naeratasin kui Dan Juliat suudles? Uskumatu, minu südamlik mina elab neile kaasa, kuid mu mõistus on Dani juba hauda ajanud. Sa ei kujuta ette kui raske on ühe koha peale istuma jääda. Aga Julia kurat ei suudle vastu, mitte, et ta tohiks eksole. Dan ütles, et ta vihkab teda, aww, mina vihkan teda ka. Kirglikult.

See oli nii lühike. Liiga lühike. Just läks põnevaks ja nüüd ma jälle ootan. Aga ikka parem kui mitte midagi Wink.

Uuuuuuuuuut, sest sa jätkuvalt oskad huvitavalt kirjutada :)
Tagasi üles Go down
http://www.wattpad.com/user/MezilaneM
Sponsored content





Unelaul - Page 6 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Unelaul   Unelaul - Page 6 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Unelaul
Tagasi üles 
Lehekülg 6, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Kui kuskile ei mahu-
Hüppa: