MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varastamine

Go down 
+17
Kärolyn
AliceInWonderland XD
Everleigh
Hippi
Pingu
Smile*
Naughty
Karro
Prince Kirameki
Lily
Keku
nasicc
theHappie
Cilen
socialpoetry
*Nastik.
Audrey
21 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Varastamine   Varastamine Icon_minitime16/3/2012, 22:49

See teema on loodud selleks, et teada anda juhustest, kui meie loomingut on varastatud.

Kui leiate mõne teise foorumikaaslase loomingut kuskilt mujalt- kirjutage siia! Siin siis selgub, kas on ka reaalselt tegu vargusega või on foorumlasel jutt ka mujal üleval...



Niisiis. Mul on selline mure või noh... kas just mure. Keegi ei saa selle vastu mitte midagi teha aga... Ma tahaks teada, kas keegi siin veel oma jutte googeldab või nii? Sest minul hakkas igav ja ma tegin seda ja... ma olin suht... shokis. Minu juttu võib-olla isegi jutte on mingid lambid tegelased mujal foorumites enda juttudena postitanud.

Et jah. Võib-olla ma paanitsen üle vms., et teha nagunii midagi ei saa, aga asi on siiski põhimõttes.


Viimati muutis seda Audrey (20/1/2014, 23:56). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime16/3/2012, 23:13

Tahtsin lihtsalt huvi pärast küsida, kust sa selle leidsid? Ma hakkasin nüüd paaniliselt enda lugusid ka googeldama (ei tea küll, kellel neid vaja läheks), aga õnneks ei leidnud midagi.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime16/3/2012, 23:16

Ai, kurat, hõiskasin enne õhtut. Mingi Raili on oma blogisse kaks minu lühijuttu pannud, lihtsalt teise pealkirjaga, et vist raskem leida oleks. KILLLLLLL
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
socialpoetry
Suur ja laisk lohe
socialpoetry


Male Postituste arv : 106
Asukoht : Tartu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime16/3/2012, 23:27

See on tegelt päris hea kompliment sinu teosele. Razz
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime16/3/2012, 23:32

Mitte juhul, kui postitajaks on 13aastane kirjaoskamatu blondeeritud tibi, kes kirjutab lauseid stiilis "ja ziiz .,.,.., no teate küll ma kirjtasin nagu ää sitaks laheda .,.- nagu loo kommentaarid plzzzz ^^^"

millele järgneb adekvaatne tekst. Oih jah minu tekst.
No muidugi see ei ole nii suur draama või midagi, aga see on lihtsalt... see ajab ikka väga endast välja Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime16/3/2012, 23:41

Äkki ta on brüneteeritud(hmm..), et mitte nii loll paista? Very Happy
Ei, tegelikult on teiste juttute nö varastamine väga nõme. Ja eriti veel selliste inimeste poolt, kes kirjutavad, "Ää, siiiiiz läks ta sinna , ja läks tänna . Ja nüüd tuli koju tagasi ." Haah, mida iganes. Very Happy
Loll jutt suhu tagasi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime16/3/2012, 23:47

Mnjaa, SOOVITAKS TEISTEL KA OTSIMA HAKATA... Minu omad olid näiteks Wattpadis ja Mängukoopas (jutuvarastajaks oli Mila, kes on apnnud pihta Hingematva ja Need pisiasjad).

Ja kompliment või mitte aga see ajab nii kuradi närvi, et keegi teeb lihtsalt cpoy-paste'i ja siis kõik kiidavad teda a'la 'ma hakkasin viimase osa ajal värisema', 'issand, ma hakkasin nutma', 'PALUUUUUUUN, jätka', *kuidas sa nii hästi kirjutad' jne... Ma näen päevi ja öid vaeva, ja siis mingi värdjas teeb copy-paste'i...

Ju ma siis nii hea vist olen vms. Naljakas, kui haledad wannabe'd mõnec ikka on... Aga nüüd on kõik ka. Mina rohkem ei avalda ja THAT'S IT!

Et jah, paneks siia äkki need lingid ka juba siis


Viimati muutis seda Audrey (16/3/2012, 23:57). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime16/3/2012, 23:51

Jah, Mängukoobas ja Rate. Kohutav. Täpselt samad kommentaarid ka minu juttudel.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 00:00

Huh, mis lingi? Very Happy

Ja see on tõsiselt haige.
Kuigi mul endal seda probleemi pole, sest ma pole midagi eriti kirjutanud. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 00:03

Mängukoopas ma saatsin selle kasutaja kohta mingi teavituse vms. Kuradi neetud värdjad -.- Maha lööks. Mina rohkem ei avalda. Ma olen nii tige lihtsalt, et... Ma võib-olla ei suuda vastu panna aga jah. Nüüd lihtsalt peab suutma...
Eriti haige oleks kui mõni jobu copy-paste'i teeks ja kirjastusse marsiks... Evil or Very Mad

Cilen: see oli mõeldud Nastikule tegelt. Ajasin sassi Very Happy
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 00:06

Ahaa. Very Happy Selge. Very Happy

Ma usun, et keegi ei oleks nii loll, sest sellest saadaks rautselt teada, et see poleks tolle isiku kirjutatud.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 00:13

Mnjah... Kahju kui ise midagi välja ei suudeta mõelda. Lihtsalt megahale, kui nii tehakse
Tagasi üles Go down
theHappie
Vapper lohetapja
theHappie


Female Postituste arv : 132
Age : 24
Asukoht : Eesti, Järvamaa

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 05:41

Audrey kirjutas:
..
Eriti haige oleks kui mõni jobu copy-paste'i teeks ja kirjastusse marsiks... Evil or Very Mad

Ma pean kohe mainima, et mu tuttaval oli nii... Ma ei mäleta enam raamatu nime, mingi noorteraamat oli, üks jobu kopeeris, läks kirjastusse ja nüüd on avaldatud... Kuidagi ei tõesta, et see jutt oli sinu alustatud ja lõpetatud. :/

Igatahes, üks põhjustest, miks ma wattpadi kirjutan, on, et seda ei saa sealt kusagile kopeerida.
Aga jah, ma olen teiega täiesti nõus... Ma lihtsalt vihkan neid inimesi, kes teiste inimeste jutud ja muud asjad oma nimele võtavad.
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 11:30

Kui väga suur tahtmine on, võib ju kas või oma arvutiga kohale marssida ja esmakordse avaldamise kuupäeva näidata. Teine asi on see, kas keegi viitsib sellise asjaga üldse tegeleda.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 11:52

Nonii. Audrey saatis mulle eile PM'i ja ma täna hommikul uurisin asja... Ja asi tundub päris tõsine olevat. Alustuseks kopeerija enda südametunnistuse tasemel... ja teiseks on oma juttu kellegi teise "sulest" leides kindlasti raske näha... Audrey, kas sa kirjutasid sellele avaldajale?

Uurisin asja ja põhimõtteliselt saab peale panna foorumile paremklikikeelu. Mis tähendab aga seda, et paremklikki ei saa üldse teha (ehk ka jutu ülespanemine oleks pikem protsess). Või noh... oleks. ctrl-v ja ctrl-c on endiselt lubatud ja foorumite foorumis ringi surfates sain teada, et nendele keeldu panna pole võimalik.

Jätsin sinna paar tundi tagasi küsimuse, et kas on võimalik AINULT kopeerimist igal moel ära keelata, aga vastust pole veel tulnud.

Aga ma arvan, et kui keegi veel oma jutu niimoodi kusagilt leiab... rääkige selle levitajaga ja pange asi paika. Siin foorumis on kõik kuupäevad-asjad olemas ja annab tõestada.

EDIT: Enda jutud leidsin praegu http://culture.et.cosmotopic.org/41763572354-mike-goldwin-uus-versioon-49-osa. Ja ma ei saa selle lehekülje põhimõttele pihta...

Korter nagu oleks wattpadis olnud üleval.. aga on nüüd kustutatud.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 13:53

Ei no jaa, ma jätsin jutu alla kommentaari. Ja lingi ka millega pääseb minu jutule ligi. Aga vaevalt ta enam seda külastab Sad 4. augustil 2011 oli kasutaja tehtud ja kohe-kohe NP avaldama kukutud. Seega jahm, kui ta ei külasta, ei saa ta teadagi, et ma avastasin selle asja aga vähemalt ülejäänud lugejad ehk näevad, et tegemist on nõmeda vargaga -.-

Ja et kaks juttu... Mad Kätte saaks selle ja selle teise jobu siis annaks täiega... Mad
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 13:57

Vau, lausa kaks tükki on su jutte varastanud? :O
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 14:15

Jep. Wattpadis on keegi QuuenBy jõudnud vaid esimese osa üles panna. Mängukoopas on kõik 77 NP osa ja Hingemattev nii palju kui seda mul oli.... Ja vaadake mis ma veel leidsin:
Kopeeritud mängukoopast

Teema: Järjejutud / Muu
TEADAANNE! (21)
01.11.2011 16:16, x134

Niisiis, ma lahkun koopast ning ma ei kirjuta siia enam. Kahjuks.
AGA, mingit uut lugemist te siiski saate, kui mitte minult. Nimelt minu tuttav liitus just selle kohaga ning ta kirjutab üliüliii hästi. Tema kasutaja nimi on Dessa ning millalgi peaks ta sinna mingi loo panema.
Lisage ta sõbralisti ja saategi teada, millal ta loo lisab.
MInu poolt, aga hüvasti. : )

Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... ma pean midagi veel kirjutama. Niniiiii, jajah, see viimane lugu ei jõudnidki siin lõpule. Palunpalun ärge olge kurvad. Ma loodan, ka et uus inimene, kes siia kasutajasse tuleb, ei kustata neid jutte ära ning te saate neid veeeel ja veeeel ja veeeeeeeeel lugeda. :DJa siis KINDLASTI - kui teile meeldib ikka lugeda - lisage Dessa sõbralisti. Sest ta kirjutab tõesti hästi. Ja ta on tore ka muidu. Very Happy

HÜVASTI MU KALLIKESED. (:




Jahm, ta ka sõna kõige otsemas mõttes pani lugu tükkhaaval üles ju -.- Igatahes ma hakkasin juba seda teist kasutajat otsima aga ei leidnud.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 14:52

Kui Sa oled käesoleval lehel asuva teose autor või õiguste omaja ja Sa ise ei ole seda teost meile saatnud ning soovid, et see teos ei oleks üldsusele kätte saadav, siis saada palun meile e-mail aadressile: info@mangukoobas.ee

Saatsin kirja. Nüüd jään tegusid ootama...
Tagasi üles Go down
Keku
Veriveri loveable
Keku


Female Postituste arv : 853
Age : 29
Asukoht : Üksik saar keset Atlandi Ookeani.

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 15:31

Kõlab päris.. julmalt.

Mõtlesin ka veidi guugeldama hakata enda jutte, mis ma tean ka kusagil mujal üleval endal olevat ning jõudes ühe lühijutuni, avastasin, et keegi suvakas oli selle omale reiti pannud. Suht.. awkward. Aga ta oli selle eelmisel aastal lisanud, sellel oli kaks kommentaari ja ma olin üldse suhteliselt ammu selle kirjutanud, nii et jätsin asja sinnapaika.

Täitsa kurb mõelda, et teisi enam üldse ei austata, pannes nende vaeva ja töö enda nime alt ülesse.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 16:03

Ja eriti haige on lugeda, kuidas mängukoopas see mila on mingi nii et 'jah, mulle meeldib selle koha pealt pooleli jätta' jne...

Tõsiselt... HAIGE INIMENE.

Kahju, et meil hetkel sellist ainet nagu autoriõigus veel pole Sad Tund kus ma kõrvad lahti kuulaks...

Ma ei saa lihtsalt. Ma olen nii tige siin, et vaikselt ajab juba naerma. Samas ma mõtlen, et äkki ma reageerin üle aga siiski... Keegi ei saa teha nii, et võtab jutu ja marsib sellega näiteks kirjastusse, sest asi on siiski avalikustatud ja selliseid asju ei panda trükki üldjuhul. Ja no... kui kunagi midagi sellist juhtub, siis jah, see inimene kahetseb väga, kes minu loominguga midagi sellist teeb. Thank god, ma sellist asja õpin...

Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 16:49

Totaalselt spammin siin juba aga jess! Mängukoopa tiim vastas mulle, saatsin neile täpse aadressi vastu, kus need osad on ja nüüd... on pöidlad pihus...
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 17:14

Audrey, see Dessa on oma nime ära vahetanud - "Beee" on ta praegult. Tal oli vanasti üks jutt nimega "Boys Next Door" vms, nüüdseks on ta selle ära kustutanud, kuid kahtlane on see, et mingiaeg avastasin ma samasuguse järjeka Prince Kirameki loomingust. Ei osanud algul midagi arvata selle kohta. Igaljuhul, ta on veel järjejutte lisanud sinna. Nagu näiteks "Habras" (link on all). Ma tahtsin sellest rääkida kuid mul on koguaeg meelest läinud, sorrisorrrisorri... Embarassed


Klikk
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 17:34

"Ma pean natuke oma arvutis tuhlama ning üles leidma ka 5 ja 6 osa. Siis lisan need ka koos siia ära."

Nagu oleks tema selle kirjutanud issand jumal. Viimase osa Habrasest lisas ka alles kaks kuud tagasi, nii et ... Õudne.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime17/3/2012, 17:36

Vabandust, ma ei suuda end vaos hoida, kuigi tegu pole minu loominguga.

ghost 2 kuud tagasi
Kindlasti jätka , mulle täiega meeldivad su lood , tõsiselt ;3


ghost
SweetyKitten 2 kuud tagasi
Supper. Jätka


SweetyKitten
Hide0us 2 kuud tagasi
Niiiiiiiiiiiiiiiiiiii lahe.


Hide0us
Beee 2 kuud tagasi
Aitähh.


Beee
liisaxd 2 kuud tagasi
Lihtsalt OMG jälle!!! Kas tõsiselt ka kuidas on see võimalik !!!! Isssaand !!!

Kui maailmas on sõna parim siis selle sõna tähendus oled sina !!!


liisaxd
brihanna 2 kuud tagasi
super lahe sa oled maailma parim


brihanna
Beee 2 kuud tagasi
Vau! Suured tänud teile. (:
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Sponsored content





Varastamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 10Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: