MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Varastamine

Go down 
+17
Kärolyn
AliceInWonderland XD
Everleigh
Hippi
Pingu
Smile*
Naughty
Karro
Prince Kirameki
Lily
Keku
nasicc
theHappie
Cilen
socialpoetry
*Nastik.
Audrey
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorTeade
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime17/3/2012, 21:56

Aitäh, nasicc! Wink

Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime17/3/2012, 21:57

Palun. :)
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime17/3/2012, 21:58

Screeni värk on see, kui teed ekraanist pilti? Very Happy
Loll küsimus, tean.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime17/3/2012, 22:01

Yep. Mul iseeneset püüdis tähelepanu vist oli Lily(?) postitus siin teemas... Et ta teadis, et Dessa oli vahetanud nime Beee'ks vms. Rolling Eyes Ja eriti see, et ta on tahtnud seda rääkida, aga ära unustanud, et sorrisorrisorri jnejnejne... Kas ainult minu jaoks on see veider?
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime17/3/2012, 22:06

Ehk on tal mängukoopas kasutaja?
Minult endal näiteks mingi 4 aastat tagasi vist oli. Kasutajanimi oli kristinolen, aga siis ma tahtsin sealt lahkuda, andsin kasutaja suvakale ära ja pika uurimise ja puurimise peale sain eelmine aasta teada, et nüüdseks on selle kasutajanimi Diamond. Vist oli.. Very Happy Ma ei mäleta täpselt. Very Happy
Tegelikult oli see vist liialt üleliigne..
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime17/3/2012, 22:08

Mnjah, võib-olla. Ma ei tea, igatahes uskumatu. Siiani. Mul on nagu emotsionaalselt halb olla. Täiesti nullseis lihtsalt. Täna rohkem ei suuda oma jutte minema võluda siit... Sad
Tagasi üles Go down
Lily
Kojamees
Lily


Female Postituste arv : 31
Age : 26

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime17/3/2012, 23:59

Mis sa kahtlustad mind milleskis vms? Tore on... Crying or Very sad

Mul oli kunagi mängukoopas kasutaja, enam ei käi seal eriti, kasutajanimi ka ammu meelest läinud. Kui ma satun sinna, siis ma tavaliselt uurin ainult Pastakat natuke, muud midagi. Väga lihtne on aru saada, kui keegi on oma nime muutnud - nt. foorumis seal teemas kus ta (Dessa) andis märku, et "Boys Next Door'ile" on tulnud uus osa, klikka tema kasutajanime peale, sealt avaneb profiil, kus näitab, mis ta nimi praegult on.

Boys Next Door'i teema, vaata ise järele.

Muide, mida ma oleksin pidanud selle "sorri..." asemel kirjutama siis? Vabandust, et mul see koguaeg meelest läks? Vabandust, et ma olen selline tuulepea? Oeh.. Sad

Kui see sind lohutab, siis ma tegin ka natuke screene...
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 00:13

Vabandust, Lily. Kui milleski kahtlustasin, siis rohkem selles, et sa äkki tead seda, kes selle nime taha peitub. Muud ei midagi. Ma ei usu, et sel inimesel oleks jultumust siia ka veel kasutaja teha jne... See oleks ajuvaba.

Uh, ma näen juba igalpool tonte No
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 12:14

Oeh. Tädi helistas tagasi just. Oli eile Mustpeade majas mingisuguse tegelase sünnipäeval viibinud ja telefoni sinna unustanud. Muu jutustamise seas rääkisin talle siis oma probleemist ka ja ta ütles, et ta enam Internetiga seoses pole asjades kindel, kuna tema praktiseerimise aeg lõppes ju umbes 10 aastat tagasi, kui selle Internetiga nii suuri teemasid veel polnud. Aga ma guugeldasin tema õpetuste järgi ja http://www.autor.ee/est/vasak/intellektuaalne - seda lehekülge võiks läbi töötada. Ma esialgu ütlesin talle, et ta siis edasi praegu ei uuriks, äkki leiame ise midagi. Kui me aga ei leia, siis palus teada anda ja ütles, et võib uurida.
Tagasi üles Go down
Cilen
Magus maius
Cilen


Female Postituste arv : 2007
Age : 26
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 12:31

Kuid seda inimest ei leia? Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 12:35

Tegelikult oli asi nii, et ma saatsin mänguka meeskonnale kirja, kus oli nii minu loomingu link kui ka Audrey oma, mulle saadeti vastus, et kõik on maha võetud, aga võeti maha ainult Audrey lood, minu oma on ikka üleval. Mis on minu arvates ikka väga pealiskaudne neist.
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 13:01

Mul kukkus praegu seda kõike siin lugedes süda saapasäärde ja ma oleksin tahtnud WC joosta. Reaalselt mul hakkas halb.

Mida see kõik tähendama peaks. Ma tahaks kedagi kägistada, maha lüüa ja ülesse puua. See on jaburus, mida ma ei suuda uskuda. Crying or Very sad

Õnneks ma arvan, et minu juttu ei ole keegi veel puutunud, sest see on alles alguses ja üldse mitte nii hea, et keegi seda varastada sooviks, aga ma palun kõiki teid südamest, et kui midagi märkate, siis andke mulle ka teada.

Alguses ma vaatasin, et osad jutud Audrey jutud on lihtsalt kadunud ja ma ei saanudki aru mis toimub ja siis hakkasin seda teemat luema. *nutab täiega* Crying or Very sad Crying or Very sad

Mina ka siis enam ei taha kirjutada, kui Audrey ja nasicc kirjutamise siia ära lõpetavad. No

Minu jutt ei ole ega tule ka arvatavasti nii hea, et sellest kunagi raamat saaks, aga eks ma siis jätkan sahtlipõhja kirjutamis ja olen masndunud, sest ei saa oma mõtteid kuskile avalikustada. Sad

Kahju on täiega ja tuju on täielikult null. Crying or Very sad

Tagasi üles Go down
*Nastik.
Kärameister
*Nastik.


Female Postituste arv : 1048
Age : 27

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 13:14

Mulle lihtsalt ei mahu pähe, et on olemas inimesi, kes tõesti ei mõista, et siia ei kirjuta inimesed feimimiseks ja tahavad saada reaalset vastukaja oma loomingule, sest nad on ehk huvitatud sellega oma tuleviku sidumisest või siis on neile lihtsalt omamoodi tähtis see kirjutamine, ja et nendel inimestel ei ole piisavalt mõistust, et hoida käed eemal teiste inimeste omandist. Ma mõtlen, kui keegi nende kullakallid HETUD/headerid kopeeriks Mängukoopas, oleks selline trall lahti...

Tõesti ei saa sellistest aru. Milleks neil seda vaja on...
Tagasi üles Go down
http://www.nnastik.blogspot.com
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 14:00

No kasutaja Mila all on mu jutud alles... Et jah. Oleks ÜKS jutt pihta pandud. Okei, saan üle. Kuidagi. Aega võtab aga saaks... AGA ET VIIS, vot see oli paras löök... Mul reaalselt niigi reede õhtul avastades oli emotsionaalselt nii halb olla, et jahm. Ma lausa värisesin, kui mõtlesin, mis kõik veel edasi saada võiks. Aga siiski. Ja kui eile hommikul avastasin, et veel jutte on läinud, vot siis oli täielik nullseis. See on äkki liialdus äkki aga selline tunne nagu mind oleks vaimselt vägistatud. Need jobud ei tea nende lugude tausta jne... Lihtsalt... No

Ma reede öösel vastu laupäeva ei suutnud magamagi jääda. Ma lihtsalt jahm... Ma ei suutnud lihtsalt rahuneda. Aga kui mängukoopa tiim vastas, siis oli juba veidi parem olla.

Ma ise ka vahel rahustan ennast sellega, et ma tegelikult reageerin üle. Nagu sõber ütles- 'sa tead, et need kommentaarid on tegelikult ju sulle'. Mnjah, seda ka...

Aga asi on põhimõttes. Ma kirjutasin sellele Beeele ka, nõudes tema teole mingit selgitust, kuid vaevalt, et ma seda kuulen... Eks ma annan teile teada.

Noh jahm, foorumile peab saama mingi copy-paste'i vastase asja peale. Mis oleks kõigile mugav... Ja et teistel siin oleks kindel oma jutte siin avaldada...

Minu jaoks sai vist lihtsalt see periood siin läbi Sad Ma tean, et ma olen hea (nagu ka nendest kommentaaridest lugeda võis, proff ja geenius ka lausa vms...) Lihtsalt see periood on nüüd läbi. Heal juhul ma mõnikord äkki esimesi osasid avaldan... Ega minu mõtteid keegi peast ikka pihta panna ei saa...

Ja ehk aja jooksul tuleb mingi usaldus tagasi. Kuigi kahtlen.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 14:10

Ei Audrey, kohe kindlasti mitte sa ei liialda. Kõik sinu käitumises on väga loogiline. Sa ei pinguta üle ega midagi. Iga teine inimene sinu olukorras käituks samamoodi. Minult ei ole keegi veel juttu varastanud (loodetavasti), aga mul on ikka tunne nagu midagi oleks minult varastatud. See et sina siia enam ei kirjuta ongi juba varastamine sinu fännidelt. Totaalne kaos. Meie tahame sinu jutte lugeda, selles suurepärases foorumis aga mingisuguste ajuvabade debiili tõttu ei saa me seda enam teha ja sinda ei saa nautida enda juttude avalikustamist selles foorumis. Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 14:29

Mnjah. Ehh, neli juttu ikka... Okei, suva Esimene Aprill, suva Hingemattev... Aga Need pisiasjad ja Habras... Kaks juttu, kus on kõige rohkem mind selle igas mõttes... Mingi värdjas lihtsalt tallab mu... hingel. Mu mälestustel, ise seda aimamatagi... Ma ei kirjuta oma jutte lihtsalt nii, et ma nüüd kirjutan jälle midagi suvalt. NP on poolenisti nagu mu oma elu. Ja mingi värdjas lihtsalt... No
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 14:31

Ma tahaks kedagi hammustada Mad

Ma olen inimeste peale nii solvunud. Ma ei osanud sellist asja küll oodata, kui kas päev korralikult foorumis ei käinud ja siis selline laks! Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 14:35

Mnjah, ma olin eile terve maailma peale vihane. Ja tänu sellele oli jõudu trennisaalis rügada.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 14:42

NII, Beee vastas mulle:

Mul on kohutavalt kahju sellepärast, mida ma sulle juttude varastamisega põhjustasin. Täna, sattudes sinna lehele, kust ma need võtsin, lugesin sinu kommentaare. Mul on nii kahju, et ma sulle midagi sellist tegin. Ma poleks arvanud, et midagi nendest juttudest on võetud otse sinu elust.
Ma tean, et raske on andeks anda, aga ma palun südamest vabandust. Mu tegu oli loll, väga loll, öeldes, et need on minu jutud.
Ma tõesti ei oska enda käitumist selgitada, kuid ma loodan, et sa jätkad enda juttude kirjutamist. Ma ei taha, et minu pärast lõpetaksid sa kirjutamise.
Ma ei palju sinult andestust, aga ma väga loodan, et sa sellepärast ei lõpeta enda juttude postitamist sinna lehele.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 15:01

Ja mina kirjutasin talle vastu...:

No vot, sa võiks sellega arvestada, enne kui midagi sellist teed. Ma poleks teinud asjast nii suurt numbrit nagu see praegu juba on, kui sa oleksid olnud aus! Et kui sa olekski siia postitanud ja TUNNISTANUD, et sina pole autor. Kas sa saad aru, et see on tegelikult kuritegu!? Varastad jutu ja siis teeskled et oled autor. Võtad vastu kiituseid, mis pole sulle! ''Pean arvutist 5-6 osa ka otsima''/ ''Kirjutan iga päev natuke''- see on lihtsalt HALE! Sa oled minult 2 juttu pihta pannud, kasutaja Mila samuti 2 (kas sa oled selle kasutajaga seotud, kuna NP on see jutt, mis minu elust võetud ja see jutt on kasutaja Mila all?).
Ja kahjuks nüüd on hilja juba. Ma ei avalda enam oma jutte, sest kui minult on 4 juttu pihta pandud, ei suuda miski mu usaldust enam taastada. Ja et sa palud mul oma jutte sinna edasi postitada on lihtsalt naeruväärne... Ja kirjutamist ma ei lõpeta, kuid enam ma lihtsalt ei avalda.
Miks sa ei kirjuta midagi ise? Sa tunneks kiitusest palju rohkem rõõmu, kui tead et oled selle ka ausalt välja teeninud, mitte läbi pettuse saanud... Ja see, et sinul kahju on, ei tee asja olematuks.
Kõik oleks okei olnud, ma oleks sellest teadlik olnud. Kui sa poleks ennast autoriks kuulutanud... Mul lihtsalt pole sõnu. See on lihtsalt... Kohutavalt julm tegu.
Sul pole aimugi, kui palju vaeva olen mina nende lugude kirjutamisega näinud, ma olen istunud öid üleval ja kirjutanud, mu kool ja ülikool on kannatanud, ja et keegi lihtsalt lambist teeb copy-paste'i on äärmiselt lugupidamatu minu kui autori vastu.
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 15:21

Mul on väga hea meel, et ta siiski vastas! Ja vabandust palus... Kuid asi poleks pidanud siiamaani jõudma. Mulle ei mahu pähe ära, kuidas saab alguses seda teha ja seda okeiks pidada üldse?!

Nii et sa oled õigusega kuri. Ehk annab see talle õppetunni.

Tegelikult mulle jõudis just kohale, et meil pole tegelikult foorumi reegleid. Need peaks eraldi välja töötama ja üles panema. Ka kõik täiesti iseenesestmõistetavad asjad, sest nagu ma nüüd näen, ei ole need kõigile samad.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 15:29

Sain temalt vanuse ka kätte- 13

Tõsiselt. Ma oma tuleviku mingis osas vist seon küll autoriõiguste kaitsega No
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 18:05

Tõesti on selline tunne, et foorum tuleb kinniseks teha. Saavad ainult need kes siin juba on käia ja lugeda ja enam uusi kasutajaid ka sisse ei võta. Kuid samas kuidas see välja näeks ja mismoodi see foorumile mõjuks confused
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 18:18

Kel on siiras ja tõeline huvi, teevad siis kasutaja ja KÕIK. Ja ma nii loodan, et selle no copy-paste asja siia saaks.
Tagasi üles Go down
Naughty
Kärbes ämblikuvõrgus
Naughty


Female Postituste arv : 2315
Age : 31
Asukoht : Harjumaa

Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime18/3/2012, 18:38

Oleks päris tore. Tahaks oma juttu siia ikka edasi postitada, sest tõega ei sooviks enda jutuga samu kogemusi nagu sinulgi. Kui keegi mulle nii teeks siis see raibe kahetseks üldse, et maapeale sündinud on ja teiste loomingut käperdada julges. Tõesõna maaalt otsiks ka sellise idika ülsesse. Mad

Ja mulle läks nii hinge see, et sinu häid jutukesi, millest ma küll ainult põhjalikult NP lugenud olen, sedasi reostati ja ma olen päriselt nii kurb ja tahaks kuidagi aidata, aga minu mõistus on otsas ja mulle pole päriselt vist isegi kohale jõudnud see, et keegi sedasi tegi. Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Varastamine - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Varastamine   Varastamine - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Varastamine
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 10Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Abi-
Hüppa: